Resultatliste
Heggedal
21.07.2021 · Oslo-Akershus-VBIL Bedriftsorientering · 39 resultater
| Plass | Løper | Klubb | Klasse | Tid | Bommet | Løpsprest. | O-prest. | Forventet kmtid | O-evne etter | Terning |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kort | ||||||||||
| 1/8 | Veslemøy Solberg | Konnerud IL | Kort | 39.10 | 2.11 | 11.55 | +0.42 | 13.23 | +0.43 | |
| 2/8 | Gisela Sundelin | Privat | Kort | 48.56 | 1.51 | 15.10 | +0.36 | 16.49 | +1.29 | |
| 3/8 | Tor A Ommundsen | VBIL | Kort | 56.04 | 5.06 | 16.25 | +1.39 | 17.22 | +1.35 | |
| 4/8 | Kari Lyngbakken | Konnerud | Kort | 57.14 | 8.11 | 15.48 | +2.38 | 19.16 | +2.32 | |
| 5/8 | Anne Nydal | Røyken O-lag | Kort | 1.13.20 | 7.11 | 21.18 | +2.19 | 22.25 | +1.21 | |
| 6/8 | Roar Nydal | Røyken O-lag | Kort | 1.14.13 | 9.47 | 20.45 | +3.09 | 18.40 | +2.19 | |
| DSQ | Dagfinn Føllesdal | OSI | Kort | 47.31 | – | – | – | – | – | – |
| DNS | Terje Throndsen | Nittedal OL | Kort | – | – | – | – | – | – | – |
| Lang | ||||||||||
| 1/9 | Per Øyvind Stene | Nydalen Skiklubb | Lang | 51.25 | 1.43 | 7.03 | +0.15 | 8.03 | +0.29 | |
| 2/9 | Mikael Olausson | OSI | Lang | 56.57 | 2.34 | 7.43 | +0.22 | 9.20 | +1.00 | |
| 3/9 | Stein Blomseth | Vålerenga | Lang | 1.04.05 | 0.17 | 9.04 | +0.02 | 10.00 | +0.36 | |
| 4/9 | Christian Grotnes | Tyrving, IL | Lang | 1.05.42 | 0.47 | 9.13 | +0.07 | 9.35 | +0.51 | |
| 5/9 | Pål Dahle | Oppsal IF | Lang | 1.05.47 | 1.52 | 9.05 | +0.16 | 10.31 | +0.56 | |
| 6/9 | Trond Lund | Tyrving, IL | Lang | 1.06.42 | 2.36 | 9.06 | +0.22 | 9.32 | +0.45 | |
| 7/9 | Harald Iwe | GEOFORM | Lang | 1.20.40 | 11.26 | 9.50 | +1.37 | 11.26 | +1.26 | |
| 8/9 | Bjørn Grinde | OSI | Lang | 1.28.25 | 12.33 | 10.46 | +1.47 | 10.51 | +0.39 | |
| 9/9 | Knut Anders Løken | Fossum IF | Lang | 1.31.18 | 8.50 | 11.43 | +1.15 | 12.49 | +1.27 | |
| Mellom | ||||||||||
| 1/22 | Steinar Låg | VBIL | Mellom | 45.24 | 2.06 | 8.19 | +0.24 | 9.43 | +0.34 | |
| 2/22 | Thomas Nipen | Nydalen Skiklubb | Mellom | 47.25 | 6.08 | 7.56 | +1.11 | 8.12 | +0.32 | |
| 3/22 | Bjørn-Erik Gunnerød | Asker Skiklubb | Mellom | 49.27 | 1.40 | 9.11 | +0.19 | 10.24 | +0.52 | |
| 4/22 | Knut Edvard Helland | ØSTMARKA OK | Mellom | 51.18 | 2.18 | 9.25 | +0.27 | 9.34 | +0.26 | |
| 5/22 | Jon Arvid Fossuym | Asker Skiklubb | Mellom | 52.11 | 0.37 | 9.55 | +0.07 | 10.24 | +0.20 | |
| 6/22 | Rune Teigland | AAS-JAKOBSEN | Mellom | 57.50 | 6.39 | 9.50 | +1.17 | 10.29 | +0.27 | |
| 7/22 | Kjersti Hov | Fossum IF | Mellom | 1.00.57 | 4.35 | 10.50 | +0.53 | 12.17 | +0.32 | |
| 8/22 | Hege Gunnerød | Asker Skiklubb | Mellom | 1.01.58 | 3.51 | 11.10 | +0.44 | 14.56 | +2.20 | |
| 9/22 | Vidar Elvekrok | Eiker OL | Mellom | 1.06.14 | 1.40 | 12.25 | +0.19 | 13.29 | +0.44 | |
| 10/22 | Kjersti Skantze | Tyrving, IL | Mellom | 1.09.01 | 2.29 | 12.47 | +0.29 | 13.12 | +0.53 | |
| 11/22 | Kjell Stenstadvold | Hydro Oslo | Mellom | 1.11.22 | 3.28 | 13.03 | +0.40 | 14.14 | +0.49 | |
| 12/22 | Don Skantze | Tyrving, IL | Mellom | 1.11.40 | 3.48 | 13.03 | +0.44 | 16.04 | +2.33 | |
| 13/22 | Truls Angell | Lillomarka OL | Mellom | 1.13.16 | 4.28 | 13.13 | +0.52 | 14.41 | +1.58 | |
| 14/22 | Sven Ohrvik | Konnerud IL | Mellom | 1.15.08 | 14.22 | 11.41 | +2.46 | 12.37 | +0.55 | |
| 15/22 | Per Fosser | Indre Østfold | Mellom | 1.20.36 | 4.36 | 14.36 | +0.53 | 15.13 | +0.33 | |
| 16/22 | Ann Karin Lesteberg | Kongsberg OL | Mellom | 1.21.50 | 5.03 | 14.45 | +0.58 | 16.37 | +1.35 | |
| 17/22 | Bjørn Sandelien | HEMING Orientering | Mellom | 1.26.20 | 6.49 | 15.17 | +1.19 | 16.42 | +1.35 | |
| 18/22 | Kristian Næss | Nydalen | Mellom | 1.31.51 | 25.37 | 12.44 | +4.55 | 14.20 | +2.07 | |
| 19/22 | Kjell Røkke | Tyrving, IL | Mellom | 1.39.57 | 17.14 | 15.54 | +3.19 | 14.55 | +1.18 | |
| 20/22 | Kjersti Tho | Stabæk IF | Mellom | 1.59.14 | 36.03 | 15.59 | +6.56 | 17.13 | +2.13 | |
| DSQ | Ola Lesteberg | Kongsberg OL | Mellom | 1.22.01 | – | – | – | – | – | – |
| DSQ | Rune Hultgreen | GEOFORM | Mellom | 46.35 | – | – | – | – | – | – |
Resultatene er hentet fra brikkesys.