Løpsrapport

Ungdomsserien Løp 3

tirsdag 23. mai 2023 · Varteig · 128 resultater — vinnere, marginer og løpsutvikling klasse for klasse, målt mot forhåndsprognosen der den fantes.

Hele resultatlisten →

Dagens klubb

Fredrikstad SK

Tok 5 av de 10 klasseseirene.

Dramatikken

Alle klasser H910 D910 H1720 D1720 H1516 D1516 H1314 D1314 H1112 D1112 H1020 D1020 NApen

Vinnerne klasse for klasse

13 klasser med resultater — klikk på klassen for hele klasserapporten

Klasse Fullførte Vinner Tid Margin Løpsutvikling Forhåndstipset
H910 10 ingen vinner kåret ingen prognose
D910 9 ingen vinner kåret ingen prognose
H1720 6 Henrik Julian Fontes Aarbu Halden SK 41:49 +1:27 ingen prognose
D1720 4 Ingrid Pedersen Holmskau Fredrikstad SK 56:45 +7:21 ingen prognose
H1516 6 Syver Strand Gulbrandsen Fredrikstad SK 32:13 +0:04 ingen prognose
D1516 7 Jenny Danevad Fredrikstad SK 37:02 +1:37 ingen prognose
H1314 10 Selmer Ringstad Holt. Fredrikstad SK 27:51 +0:01 ingen prognose
D1314 6 Tuva Fosser Lundsrud OK Moss 28:23 +9:13 ingen prognose
H1112 10 Håkon Bryggen Halden SK 15:16 +0:06 ingen prognose
D1112 17 Hanna Haldin Halden SK 15:17 +0:14 ingen prognose
H1020 3 Daniel Kuritar Fredrikstad SK 43:44 +9:42 ingen prognose
D1020 2 Caroline Svartedal Aasen Trøsken IL 54:18 +37:39 ingen prognose
NApen 25 ingen vinner kåret ingen prognose

Resultatene er hentet fra Eventor.