Løperprofil
Sondre Strømberg
Fredrikstad
Feil klubb, eller løperen registrert dobbelt? Logg inn for å foreslå rettelser
Skogsrankingen
35 løp
Sprintrankingen
12 løp
B-rankingen
14 løp
C-rankingen
11 løp
N-rankingen
14 løp
Skogsrankingen
nr. 1998 av 3540
Nr. 1998 av 3540 blant menn i Norge · nr. 98 av 116 i klassen H17–18 · nr. 55 av 67 i 2009-kullet
- Forventet kmtid
- 12.20
- Løpskapasitet
- 10.29
- O-evne
- 1.52
- Jevnhet ±
- 7,1 %
- Usikkerhet ±
- 0.14
- Sikkerhet
- 22
- Bommer per løp
- 4,4
- Typisk bom
- 84 s
- Disk/brutt
- 3 %
- Distanseprofil
- best på lange (−0,3 % per dobling)
- Sesongprofil
- best i februar (±0,8 %)
- Løp i grunnlaget
- 36 (sist 12.09.2026)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | −0,0755 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | −0,0339 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0714 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,0186 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 8,84 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 22,46 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 1,5868 |
| bomVekt | 236,14 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,4289 |
| bomStorSigma | 0,7827 |
| antallBom | 116 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0295 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0516 |
| havariVekt | 15,63 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | −0,0048 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 1,4098 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | −0,0058 |
| fartSesongSin | −0,0054 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,1831 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 676,2 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 2789 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 3285,3 |
| beregnet | 05.11.2026 |
Sprintrankingen
nr. 971 av 1658
Nr. 971 av 1658 blant menn i Norge · nr. 89 av 100 i klassen H17–18 · nr. 54 av 62 i 2009-kullet
- Forventet kmtid
- 7.53
- Løpskapasitet
- 7.40
- O-evne
- 0.13
- Jevnhet ±
- 8,4 %
- Usikkerhet ±
- 0.10
- Sikkerhet
- 9
- Bommer per løp
- 0,7
- Typisk bom
- 78 s
- Disk/brutt
- 9 %
- Distanseprofil
- best på lange (−0,4 % per dobling)
- Sesongprofil
- best i juni (±0,8 %)
- Løp i grunnlaget
- 13 (sist 01.09.2026)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | −0,0574 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | −0,0133 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,084 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,0215 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 3,25 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 9,11 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 0,8298 |
| bomVekt | 131,16 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,3559 |
| bomStorSigma | 0,7907 |
| antallBom | 18 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0893 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,1352 |
| havariVekt | 6,7 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | −0,0061 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 1,059 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | 0,0078 |
| fartSesongSin | −0,002 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,0586 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 485,4 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 2842,6 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 2920,3 |
| beregnet | 05.11.2026 |
B-rankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 12.32
- Løpskapasitet
- 10.25
- O-evne
- 2.07
- Jevnhet ±
- 13,0 %
- Usikkerhet ±
- 1.45
- Sikkerhet
- 6
- Bommer per løp
- 3,5
- Typisk bom
- 92 s
- Disk/brutt
- 7 %
- Distanseprofil
- best på lange (−0,1 % per dobling)
- Sesongprofil
- best i november (±0,5 %)
- Løp i grunnlaget
- 14 (sist 23.09.2023)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | −0,2109 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | −0,1834 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,1302 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,1304 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 0,3 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 5,62 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 0,9871 |
| bomVekt | 35,36 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,5202 |
| bomStorSigma | 0,9452 |
| antallBom | 32 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0661 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,09 |
| havariVekt | 1,55 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | −0,0007 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 1,1338 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | −0,0034 |
| fartSesongSin | 0,004 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,2349 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 764,9 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 2450,2 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 2949,5 |
| beregnet | 05.11.2026 |
C-rankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 10.13
- Løpskapasitet
- 8.24
- O-evne
- 1.49
- Jevnhet ±
- 9,4 %
- Usikkerhet ±
- 2.21
- Sikkerhet
- 3
- Bommer per løp
- 3,0
- Typisk bom
- 94 s
- Disk/brutt
- 5 %
- Distanseprofil
- nøytral
- Sesongprofil
- jevn hele året
- Løp i grunnlaget
- 12 (sist 06.11.2021)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | −0,4182 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | −0,4351 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0935 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,2064 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 0,03 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 3,07 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 0,9036 |
| bomVekt | 13,08 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,5394 |
| bomStorSigma | 0,9287 |
| antallBom | 19 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0481 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0698 |
| havariVekt | 0,33 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | −0,0001 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0,877 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | −0,0003 |
| fartSesongSin | −0,0035 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,2196 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 762,2 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 1983,4 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 2412,3 |
| beregnet | 05.11.2026 |
N-rankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 8.09
- Løpskapasitet
- 6.44
- O-evne
- 1.25
- Jevnhet ±
- 10,8 %
- Usikkerhet ±
- 2.46
- Sikkerhet
- 3
- Bommer per løp
- 2,8
- Typisk bom
- 84 s
- Disk/brutt
- 4 %
- Distanseprofil
- nøytral
- Sesongprofil
- jevn hele året
- Løp i grunnlaget
- 15 (sist 07.09.2019)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | −0,628 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | −0,6375 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,108 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,2929 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 0,01 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 2,6 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 0,8812 |
| bomVekt | 7,13 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,4347 |
| bomStorSigma | 0,8655 |
| antallBom | 16 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0355 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0326 |
| havariVekt | 0,11 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | −0 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0,5823 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | 0,0004 |
| fartSesongSin | −0,0028 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,2095 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 752,6 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 1610,4 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 1950 |
| beregnet | 05.11.2026 |
| Terskel | Streak | Uten slik bom siden | Lengste | Plass |
|---|---|---|---|---|
| Bom over to minutter | 0 | 27.10.2026 Klubbmesterskap natt, bom 3.01 | 84 | nr. 8045 |
| Bom over fem minutter | 7 | 27.10.2026 Klubbmesterskap natt, bom 7.01 | 256 | nr. 7170 |
| Bom over ti minutter | 14 | 27.10.2026 Klubbmesterskap natt, bom 11.21 | 479 | nr. 7533 |
| Dato | Løp | Klasse | Tid | Plass | Bommet | Justert kmtid | O-prest. | Forventet kmtid | O-evne | Terning |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 27.10.2026 | Klubbmesterskap natt | H 17-20 | 1.52.12 | 2 /2 | – | – | – | – | – | – |
| 17.10.2026 | Blodslitet og NM ultralang | H 17-18E | 3.00.13 | 48 /54 | – | – | – | – | – | – |
| 12.09.2026 | Ungdomsserien løp 6 - finale | H17-20 | 55.46 | 3 /5 | 8.21 | 14.11 | 2.07 | 12.24 | 1.52 | |
| 01.09.2026 | Ungdomsserie løp 5 | H 17-20 | 18.30 | 3 /4 | 0.02 | 7.28 | 0.01 | 7.55 | 0.13 | |
| 29.08.2026 | KM Mellomdistanse | H 17- | 1.14.28 | 8 /10 | 12.50 | 13.09 | 2.16 | 12.23 | 1.48 | |
| 18.08.2026 | Ungdomsserien løp 4 | H 17-20 | 48.28 | 8 /11 | 10.15 | 13.33 | 2.52 | 12.23 | 1.48 | |
| 02.06.2026 | Ungdomsserien løp 3 | H 17-20 | 39.24 | 6 /8 | 2.52 | 11.04 | 0.48 | 12.17 | 1.41 | |
| 14.05.2026 | Klubbmesterskap | H 17-20 | 1.36.24 | 1 /1 | 11.59 | 12.14 | 1.32 | 12.24 | 1.42 | |
| 05.05.2026 | Ungdomsserien løp 2 | H 17-20 | – | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 25.04.2026 | Lørdagskjappen | H 17-18E | 59.31 | 28 /34 | 12.05 | 13.34 | 2.46 | 12.28 | 1.38 | |
| 21.04.2026 | Ungdomsserien løp 1 | H17-20 | 47.49 | 2 /2 | – | – | – | – | – | – |
| 18.04.2026 | Halden O-Meeting Mellom | H 17-18E | 39.01 | 31 /34 | 3.04 | 12.16 | 0.59 | 12.28 | 1.38 | |
| 15.03.2026 | Blåveissprinten | H 17-20 | 56.23 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 29.12.2025 | Marsipanløpet | HM | 35.09 | 9 /23 | – | – | – | – | – | – |
| 09.11.2025 | O-event, dag 3 - Zoorientering | H16 | 30.54 | 58 /83 | 1.15 | 11.18 | 0.27 | 12.35 | 1.34 | |
| 08.11.2025 | O-event, dag 2 - Downhill sprint | H16 | 30.47 | 62 /76 | 9.22 | (12.31) | 3.49 | 8.26 | 0.14 | |
| 07.11.2025 | O-event, dag 1 - Sprint by Night | H16 | 25.38 | 63 /84 | 1.18 | 8.55 | 0.27 | 8.26 | 0.14 | |
| 28.10.2025 | Klubbmesterskap natt | H 15-16 | 55.42 | 3 /3 | 4.45 | 12.49 | 1.06 | 12.40 | 1.36 | |
| 18.10.2025 | Blodslitet | H 15-16 | 1.59.50 | 48 /54 | – | – | – | – | – | – |
| 23.09.2025 | Ungdomsserien løp 6 | H 15-16 | 24.26 | 6 /10 | 0.44 | 8.43 | 0.16 | 8.12 | 0.11 | |
| 09.09.2025 | Ungdomsserien løp 5 | H 15-16 | 47.27 | 4 /7 | 5.30 | 12.11 | 1.25 | 12.41 | 1.37 | |
| 31.08.2025 | KM Mellom | H 15-16 | 30.03 | 3 /5 | 2.04 | 11.50 | 0.49 | 12.49 | 1.38 | |
| 26.08.2025 | Ungdomsserien løp 4 | H 15-16 | 18.06 | 4 /10 | 0.01 | 7.59 | 0.00 | 8.07 | 0.11 | |
| 23.08.2025 | KM Langdistanse | H 15-16 | 1.13.13 | 3 /3 | 2.28 | 12.26 | 0.25 | 12.49 | 1.38 | |
| 03.08.2025 | Hovedløpet sprint | H 16 | 23.13 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 02.08.2025 | Hovedløpet lang | H 16 | 1.34.40 | 52 /53 | 30.06 | 17.38 | 5.36 | 12.49 | 1.38 | |
| 31.05.2025 | Unionsmatchen | H 15-16 | 48.16 | 78 /98 | 11.33 | 14.30 | 3.28 | 12.43 | 1.33 | |
| 29.05.2025 | Klubbmesterskap | H 15-16 | 52.48 | 2 /2 | 2.18 | 11.29 | 0.30 | 12.43 | 1.33 | |
| 18.05.2025 | KM sprint | H 15-16 | – | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 13.05.2025 | Ungdomsserien løp 2 | H15-16 | 39.29 | 5 /7 | 4.08 | 11.59 | 1.15 | 12.43 | 1.33 | |
| 29.04.2025 | Ungdomsserien løp 1 | H 15-16 | 44.28 | 3 /7 | – | – | – | – | – | – |
| 27.04.2025 | Solrenningen Mellomdistanse | H 15-16 | 1.04.49 | 14 /22 | 9.38 | 12.04 | 1.48 | 12.51 | 1.34 | |
| 26.04.2025 | Solrenningen Langdistanse | H 15-16 | 1.14.39 | 17 /19 | 6.17 | 12.14 | 1.02 | 12.51 | 1.34 | |
| 06.04.2025 | Smaaleneneløpet | H15-16 | 1.19.27 | 12 /16 | 5.28 | 13.22 | 0.55 | 12.51 | 1.34 | |
| 05.04.2025 | Lørdagskjappen | H 15-16 | 1.02.38 | 24 /32 | 4.47 | 12.59 | 0.59 | 12.51 | 1.34 | |
| 23.03.2025 | Blåveissprinten | H 15-16 | 54.40 | 10 /14 | 3.17 | 9.37 | 0.35 | 8.07 | 0.12 | |
| 14.03.2025 | Halden O-Meeting Night (m/ KM natt for Østfold) | H 15-16 | 52.26 | 5 /7 | 2.09 | 11.04 | 0.27 | 12.33 | 1.28 | |
| 02.03.2025 | Øst for fjorden - Indoor løp 4# Fredrik II avd. Cicignon | H13-16 | 20.15 | 3 /16 | 0.11 | 6.46 | 0.04 | 8.07 | 0.12 | |
| 02.03.2025 | Øst for fjorden - Indoor løp 4# Fredrik II avd. Cicignon | Joker | 14.06 | 21 /80 | 0.01 | 6.57 | 0.00 | 8.07 | 0.12 | |
| 26.01.2025 | Øst for fjorden - Indoor løp 2# Spetalen skole | H13-16 | 29.47 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 26.01.2025 | Øst for fjorden - Indoor løp 2# Spetalen skole | Joker | 43.13 | 26 /57 | 5.41 | 9.44 | 1.17 | 8.26 | 0.15 | |
| 19.01.2025 | Øst for fjorden - Indoor - Løp #1 Malakoff VGS | H13-16 | 40.43 | 8 /14 | 7.52 | 10.40 | 2.04 | 8.26 | 0.15 | |
| 29.12.2024 | Marsipanløpet | HM | 29.14 | 4 /14 | – | – | – | – | – | – |
| 24.10.2024 | Klubbmesterkap Natt | H 15-16 | 44.07 | 2 /2 | 0.00 | 10.45 | 0.00 | 13.07 | 1.36 | |
| 19.10.2024 | Blodslitet | H 15-16 | 1.53.23 | 51 /59 | – | – | – | – | – | – |
| 24.09.2024 | Ungdomsserien løp 6 | H 15-16 | – | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 10.09.2024 | Ungdomsserien løp 5 | H 15-16 | 40.32 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 01.09.2024 | KM langdistanse | H 15-16 | 0.00 | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 31.08.2024 | Ungdomsserien løp 4 | H 15-16 | 1.08.34 | 6 /9 | 6.48 | 13.45 | 1.22 | 13.35 | 1.43 | |
| 24.08.2024 | KM Mellom | H 15-16 | 37.31 | 7 /10 | 2.40 | 13.34 | 0.58 | 13.35 | 1.43 | |
| 04.08.2024 | Hovedløpet sprint | H 15 | 20.13 | 48 /63 | 0.04 | 8.06 | 0.02 | 8.12 | 0.23 | |
| 03.08.2024 | Hovedløpet lang | H 15 | 1.21.00 | 48 /60 | 14.29 | 15.15 | 2.44 | 13.35 | 1.43 | |
| 04.06.2024 | Ungdomsserien løp 3 | H15-16 | 41.46 | 7 /11 | 8.13 | 15.13 | 3.00 | 13.07 | 1.40 | |
| 09.05.2024 | Klubbmesterskap | H 15-16 | 58.58 | 3 /3 | 5.03 | 12.40 | 1.05 | 12.51 | 1.37 | |
| 07.05.2024 | Ungdomsserien løp 2 | H15-16 | 24.51 | 9 /12 | 1.09 | 8.44 | 0.24 | 8.31 | 0.27 | – |
| 23.04.2024 | Ungdomsserien løp 1 | H 15-16 | 42.12 | 8 /10 | 3.14 | 13.07 | 1.00 | 12.47 | 1.36 | |
| 06.04.2024 | Blåveissprinten | H 15-16 | 1.00.13 | 9 /11 | 14.34 | 11.00 | 2.40 | – | – | – |
| 10.03.2024 | Hallandspremiären, lång | H16 | – | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 09.03.2024 | Hallandspremiären, medel | H16 | – | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 08.03.2024 | Kattegattnatt | H16 | – | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 29.12.2023 | Marsipanløpet | HM | 44.21 | 3 /11 | – | – | – | – | – | – |
| 21.10.2023 | Blodslitet | H 13-14 | 1.11.37 | 47 /58 | – | – | – | – | – | – |
| 24.09.2023 | KM Lang | H 13-14 | 0.00 | Brutt | – | – | – | – | – | – |
| 23.09.2023 | Ungdomsserien Løp 7 - FINALE | H13-14 | 32.05 | 5 /9 | 0.52 | 12.01 | 0.19 | 14.19 | 1.55 | |
| 12.09.2023 | Ungdomsserien løp 6 | H13-14 | 49.58 | 5 /8 | 3.33 | 14.01 | 1.00 | 14.19 | 1.55 | |
| 29.08.2023 | Ungdomsserien løp 5 | H 13-14 | 17.51 | 4 /11 | – | – | – | – | – | – |
| 26.08.2023 | KM Mellom | H 13-14 | 29.44 | 4 /7 | 2.13 | 12.24 | 0.55 | 14.53 | 2.29 | |
| 06.08.2023 | Hovedløpet sprint | H14 | 0.00 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 05.08.2023 | Hovedløpet lang | H14 | 1.16.59 | 56 /65 | 4.37 | 18.07 | 1.05 | 14.53 | 2.29 | |
| 13.06.2023 | Ungdomsserien Løp 4 | H 13-14 | 14.18 | 6 /11 | – | – | – | – | – | – |
| 03.06.2023 | Unionsmatchen | H 13-14 | 50.57 | 68 /88 | 11.14 | 12.48 | 2.49 | 15.15 | 3.04 | |
| 23.05.2023 | Ungdomsserien Løp 3 | H1314 | 1.11.15 | 10 /10 | – | – | – | – | – | – |
| 09.05.2023 | Ungdomsserien Løp 2 | H 13-14 | 22.31 | 8 /13 | – | – | – | – | – | – |
| 30.04.2023 | World Cup i Norge – publikumsløp 3: Smaaleneneløpet m/ norgescup junior | H 13-14 | 0.00 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 29.04.2023 | World Cup i Norge – publikumsløp 2: Lørdagskjappen m/ norgescup junior | H 13-14 | 0.00 | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 18.04.2023 | Ungdomsserien løp 1 | H 13-14 | 39.55 | 7 /11 | 8.24 | 14.54 | 3.08 | 15.35 | 3.06 | |
| 15.04.2023 | Solrenningen Mellomdistanse | H 13-14 | 32.16 | 26 /38 | 2.14 | 14.14 | 0.59 | 15.35 | 3.06 | |
| 14.04.2023 | Solrenningen Sprint | H 13-14 | 12.39 | 8 /18 | – | – | – | – | – | – |
| 25.03.2023 | Blåveissprinten | H 13-14 | 35.51 | 5 /6 | – | – | – | – | – | – |
| 24.03.2023 | Nattsvermeren | H 13-14 | 0.00 | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 17.03.2023 | Østfold Vintercup løp 6 | Åpen B | 0.00 | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 05.02.2023 | Østfold Vintercup løp 5 | Åpen B | 57.57 | 3 /11 | 14.33 | 15.33 | 3.54 | 13.48 | 1.45 | |
| 24.01.2023 | Østfold Vintercup løp 4 | H -16 | 1.51.56 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 29.12.2022 | Marsipanløpet | HM | 33.40 | 2 /11 | – | – | – | – | – | – |
| 06.12.2022 | Østfold Vintercup løp 2 | H -16 | 1.31.24 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 26.11.2022 | Østfold Vintercup løp 1 | H -16 | 1.04.03 | 7 /10 | – | – | – | – | – | – |
| 22.10.2022 | Blodslitet | H 13-14 | 1.03.07 | 40 /59 | – | – | – | – | – | – |
| 13.10.2022 | Klubbmesterskap natt | H 13-14 | 30.46 | 3 /3 | 0.56 | 12.37 | 0.23 | 16.24 | 3.32 | |
| 18.09.2022 | KM Lang | H 13-14 | 53.59 | 6 /8 | 7.47 | 14.54 | 2.09 | 16.49 | 3.36 | |
| 17.09.2022 | Ungdomsserien løp 7 med etterfinalen | H 13-14 | 0.00 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 06.09.2022 | Ungdomsserien 6 | H 13-14 | 27.12 | 10 /15 | – | – | – | – | – | – |
| 23.08.2022 | Ungdomsserien løp 5 | H13-14 | 0.00 | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 07.08.2022 | Svabergsprinten | Svaberg | 59.56 | 50 /55 | 6.25 | 16.57 | 1.49 | 15.07 | 1.34 | |
| 24.07.2022 | Svabergsprinten | Svaberg | 59.56 | 50 | 6.26 | 16.57 | 1.49 | 14.27 | 1.24 | |
| 12.06.2022 | Klubb-KM stafett | Løype: 1. etappe | 20.57 | 11 | 0.00 | 12.34 | 0.00 | 13.21 | 1.09 | |
| 26.05.2022 | Klubbmesterskap Fredrikstad Skiklubb | H 13-14 | 1.03.16 | 2 /3 | 19.48 | 20.40 | 6.28 | 17.44 | 3.45 | |
| 24.05.2022 | Ungdomsserien løp 4 | H13-14 | 29.00 | 6 /15 | 0.13 | 13.36 | 0.06 | 17.44 | 3.45 | |
| 15.05.2022 | Østfoldsprinten løp 3 | H 13-14 | 24.20 | 6 /10 | – | – | – | – | – | – |
| 15.05.2022 | KM Sprint | H 13-14 | 22.48 | 8 /11 | – | – | – | – | – | – |
| 10.05.2022 | Ungdomsserien 3 | H 13-14 | 14.30 | 9 /17 | – | – | – | – | – | – |
| 26.04.2022 | Ungdomsserien løp 2 - Langdistanse | H 13-14 | 46.39 | 10 /13 | 6.45 | 16.52 | 2.26 | 18.18 | 3.44 | – |
| 24.04.2022 | Smaaleneneløpet | H 13-14 | 1.26.38 | 29 /32 | 13.17 | (32.24) | 4.58 | 18.18 | 3.44 | – |
| 23.04.2022 | Lørdagskjappen | H 13-14 | 55.21 | 30 /39 | 18.08 | 19.18 | 6.19 | 18.18 | 3.44 | – |
| 02.04.2022 | Blåveissprinten | H 13-14 | 42.38 | 6 /8 | – | – | – | – | – | – |
| 06.11.2021 | Klubbmesterskap Fredrikstad skiklubb | H 11-12 | 22.23 | 2 /6 | 1.34 | 10.49 | 0.45 | 12.17 | 1.34 | |
| 26.10.2021 | Klubbmesterskap Natt FSK | H 11-12 | 16.45 | 3 | 0.00 | 12.33 | 0.00 | 14.27 | 1.20 | |
| 16.10.2021 | Blodslitet | H 11-12 | 34.46 | 23 /41 | – | – | – | – | – | – |
| 25.09.2021 | Ungdomsserien finale | H 11-12 | 18.33 | 6 /12 | 0.04 | 11.15 | 0.02 | 12.40 | 1.43 | |
| 11.09.2021 | O-Troll-leir 2021 | D 13-14 | – | Brutt | – | – | – | – | – | – |
| 29.08.2021 | KM stafett Østfold + Akershus og Oslo | Løype: 71 | 30.45 | 10 | 4.17 | 17.45 | 2.28 | 15.54 | 1.32 | – |
| 24.08.2021 | Ungdomsserien løp 4 | H 11-12 | 27.52 | 7 /12 | 3.38 | 14.36 | 1.54 | 12.51 | 1.50 | |
| 22.08.2021 | KM Sprint | H 11-12 | 12.15 | 4 /9 | – | – | – | – | – | – |
| 15.06.2021 | Ungsdomsserien løp 3 | H 11-12 | 10.03 | 5 /11 | – | – | – | – | – | – |
| 08.06.2021 | Ungdomsserien løp 2 | H 11-12 | 0.00 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 01.06.2021 | Ungdomsserien løp 1 | H 11-12 | 20.19 | 3 /10 | 0.02 | 11.06 | 0.01 | 12.54 | 1.58 | |
| 29.12.2020 | Marsipanløpet | HK | 24.18 | 2 /7 | – | – | – | – | – | – |
| 31.10.2020 | Finale Ungdomsserien | H 11-12 | 22.04 | 7 /13 | 0.20 | 12.29 | 0.11 | 14.06 | 2.21 | |
| 17.10.2020 | Klubbmesterskap FSK 2020 Corona Light Edition | H 11-12 | 45.24 | 5 /9 | 6.39 | 16.36 | 2.26 | 14.06 | 2.21 | |
| 19.09.2020 | Ungdomsserien løp 5 | H11-12 | 43.28 | 4 /7 | 11.56 | 15.51 | 4.21 | 13.57 | 2.32 | |
| 25.08.2020 | Ungdomsserien - løp 4 | H 11-12 | 31.18 | 4 /12 | 7.16 | 16.25 | 3.49 | 13.49 | 2.08 | |
| 20.06.2020 | Ungdomsserien - løp 3 | H 11-12 | 25.35 | 5 /11 | 5.17 | 15.28 | 3.12 | 13.45 | 1.58 | – |
| 13.06.2020 | Koronaungdomsløp 2020 | H 11-12 | 15.52 | 7 /13 | 1.18 | 11.50 | 0.58 | 13.45 | 1.58 | – |
| 06.06.2020 | Ungdomsserien løp 1 | H 11-12 | 37.23 | 5 /15 | 11.05 | 16.36 | 4.55 | 13.45 | 1.58 | – |
| 19.10.2019 | Blodslitet | H -10 | 46.22 | – | – | – | – | – | – | – |
| 07.09.2019 | Ungdomsserien Finale | H -10 | 15.20 | – | 0.38 | 12.07 | 0.30 | 11.21 | 1.09 | |
| 03.09.2019 | Ungdomsserien Løp nr 5. | H -10 | 24.24 | – | 0.00 | (16.12) | 0.00 | 11.21 | 1.09 | |
| 27.08.2019 | Ungdomsserien løp 4 | H 9-10 | 28.07 | – | 1.37 | 11.16 | 0.39 | 11.07 | 1.14 | |
| 15.08.2019 | WOC2019 - Spectatorrace 4 | M -10 | 26.07 | – | 2.03 | 10.35 | 0.50 | 11.07 | 1.14 | |
| 20.07.2019 | Svabergsprinten | Gutter åpen | 51.59 | 4 /5 | – | – | – | – | – | – |
| 30.05.2019 | FSK Klubbmesterskap | H 11-12 | 51.06 | 1 /3 | 4.04 | 12.47 | 1.01 | – | – | – |
| 28.05.2019 | Ungdomsserien løp 3 | H9-10 | 28.12 | – | – | – | – | – | – | – |
| 22.05.2019 | Østfoldsprinten - 3 | H 9-10 | 16.38 | 2 /5 | – | – | – | – | – | – |
| 14.05.2019 | Ungdomsserien løp 2 | H 9-10 | 26.23 | 4 /8 | 0.13 | 10.22 | 0.05 | 11.10 | 1.22 | |
| 30.04.2019 | Ungdomsserien løp 1 | H 9-10 | 15.20 | – | 1.25 | 10.41 | 0.59 | 11.25 | 1.32 | |
| 13.04.2019 | Lørdagskjappen | H -10 | 15.30 | 8 /17 | 0.13 | 11.18 | 0.09 | 11.25 | 1.32 | |
| 06.04.2019 | Norwegian Spring - Vårspretten | H -10 | 0.00 | Brutt | – | – | – | – | – | – |
| 30.03.2019 | Blåveissprinten | H -10 | 37.21 | 3 /6 | – | – | – | – | – | – |
| 20.10.2018 | Blodslitet | H -10 | 46.49 | – | – | – | – | – | – | – |
| 15.09.2018 | Sport8serien finale | H -10 | 24.40 | – | 0.40 | 10.16 | 0.17 | 11.37 | 1.48 | |
| 28.08.2018 | Sport8serien løp 4 | H -10 | 17.09 | 1 /7 | 0.01 | 9.15 | 0.01 | 11.58 | 2.05 | |
| 21.07.2018 | Svabergsprinten | Gutter åpen | 1.02.58 | 6 /10 | 8.29 | 21.12 | 2.51 | 18.00 | 1.33 | – |
| 29.05.2018 | Sport8serien løp 3 | H -10 | 39.47 | – | 9.37 | 12.52 | 3.07 | 12.46 | 2.25 | |
| 08.05.2018 | Sport8serien løp 2 | H -10 | 28.58 | 3 /7 | 5.23 | 11.44 | 2.11 | 12.46 | 2.25 | |
| 24.04.2018 | Sport8serien løp 1 | H -10 | 27.07 | 5 /6 | 6.23 | 14.43 | 3.28 | 13.35 | 2.16 | – |
| 22.04.2018 | Lørdagskjappen | H -10 | 31.53 | – | 12.03 | 17.58 | 6.47 | 13.35 | 2.16 | – |
| 15.04.2018 | Norwegian Spring - Solrenningen | H -10 | 27.41 | – | 1.02 | 11.25 | 0.26 | 13.35 | 2.16 | – |
| 21.10.2017 | Blodslitet 2017 | N-åpen | 40.10 | – | – | – | – | – | – | – |
| 13.09.2017 | Sport8serien #5 | N-åpen | 31.41 | – | 5.46 | 12.58 | 2.22 | – | – | – |
| 30.08.2017 | Sport8 serien | N-åpen | 18.09 | – | – | – | – | – | – | – |
| 29.07.2017 | Svabergsprinten | Gutter åpen | 1.10.05 | 5 /6 | 13.07 | 19.52 | 3.43 | – | – | – |
| 09.04.2017 | Norwegian Spring - Solrenningen | N-åpen | 28.44 | – | – | – | – | – | – | – |
| 25.03.2017 | Blåveissprinten | N-åpen | 26.56 | – | – | – | – | – | – | – |
| 23.04.2016 | Norwegian Spring - Vårspretten | N-åpen | 11.30.00 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| Dato | Løp | Klasse | Lag | Etappe | Tid | Etappeplass | Lagets plass |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 30.08.2026 | KM Stafett - Østfold og Oslo/Akershus | H17 | Fredrikstad SK 2 | 3 | 1.03.05 | 21 | 14 |