Løperprofil
Tørris Tukkensæter
Fredrikstad
Feil klubb, eller løperen registrert dobbelt? Logg inn for å foreslå rettelser
Skogsrankingen
18 løp
Sprintrankingen
7 løp
B-rankingen
26 løp
N-rankingen
5 løp
Skogsrankingen
nr. 2239 av 3540
Nr. 2239 av 3540 blant menn i Norge · nr. 94 av 116 i klassen H15–16 · nr. 48 av 62 i 2011-kullet
- Forventet kmtid
- 13.02
- Løpskapasitet
- 11.21
- O-evne
- 1.41
- Jevnhet ±
- 11,2 %
- Usikkerhet ±
- 0.17
- Sikkerhet
- 16
- Bommer per løp
- 3,7
- Typisk bom
- 86 s
- Disk/brutt
- 11 %
- Distanseprofil
- best på korte (+1,1 % per dobling)
- Sesongprofil
- best i november (±3,5 %)
- Løp i grunnlaget
- 18 (sist 27.10.2026)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | 0,0004 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | 0,03 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,1124 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,0209 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 12,2 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 15,87 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 1,3358 |
| bomVekt | 163,73 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,4573 |
| bomStorSigma | 0,8346 |
| antallBom | 58 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,1067 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0432 |
| havariVekt | 16,12 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0,0161 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 1,4501 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | −0,0183 |
| fartSesongSin | 0,0291 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,1831 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 676,2 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 3020,1 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 3468,5 |
| beregnet | 05.11.2026 |
Sprintrankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 8.11
- Løpskapasitet
- 8.02
- O-evne
- 0.09
- Jevnhet ±
- 9,4 %
- Usikkerhet ±
- 0.14
- Sikkerhet
- 5
- Bommer per løp
- 0,7
- Typisk bom
- 66 s
- Disk/brutt
- 4 %
- Distanseprofil
- best på korte (+0,1 % per dobling)
- Sesongprofil
- best i juli (±1,0 %)
- Løp i grunnlaget
- 7 (sist 01.09.2026)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | −0,0117 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | 0,0307 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0938 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,0276 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 3,68 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 4,95 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 0,7924 |
| bomVekt | 118,25 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,1951 |
| bomStorSigma | 0,6253 |
| antallBom | 7 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0419 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0958 |
| havariVekt | 5,73 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0,0012 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0,9314 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | 0,0092 |
| fartSesongSin | 0,0036 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,0586 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 485,4 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 2978,2 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 3034,4 |
| beregnet | 05.11.2026 |
B-rankingen
nr. 147 av 302
Nr. 147 av 302 blant menn i Norge · nr. 23 av 34 i klassen H15–16 · nr. 21 av 28 i 2011-kullet
- Forventet kmtid
- 14.40
- Løpskapasitet
- 12.04
- O-evne
- 2.35
- Jevnhet ±
- 12,6 %
- Usikkerhet ±
- 0.32
- Sikkerhet
- 15
- Bommer per løp
- 4,6
- Typisk bom
- 95 s
- Disk/brutt
- 3 %
- Distanseprofil
- best på korte (+0,8 % per dobling)
- Sesongprofil
- best i mars (±1,3 %)
- Løp i grunnlaget
- 26 (sist 06.03.2026)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | −0,0626 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | −0,0445 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,1264 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,0357 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 5,05 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 15,38 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 1,3167 |
| bomVekt | 147,27 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,5511 |
| bomStorSigma | 0,8088 |
| antallBom | 79 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0315 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0584 |
| havariVekt | 10,02 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0,0114 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 1,1229 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | −0,0039 |
| fartSesongSin | −0,0127 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,2349 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 764,9 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 2840,6 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 3450 |
| beregnet | 05.11.2026 |
C-rankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 12.43
- Løpskapasitet
- 10.18
- O-evne
- 2.25
- Jevnhet ±
- 10,6 %
- Usikkerhet ±
- 2.02
- Sikkerhet
- 1
- Bommer per løp
- 4,3
- Typisk bom
- 95 s
- Disk/brutt
- 5 %
- Distanseprofil
- best på korte (+0,1 % per dobling)
- Sesongprofil
- jevn hele året
- Løp i grunnlaget
- 2 (sist 23.09.2023)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | −0,2155 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | −0,1329 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,1062 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,148 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 0,06 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 0,86 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 1,2965 |
| bomVekt | 5,58 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,5562 |
| bomStorSigma | 0,8217 |
| antallBom | 7 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0474 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0674 |
| havariVekt | 0,26 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0,0015 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0,8154 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | 0,0026 |
| fartSesongSin | −0,0034 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,2196 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 762,2 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 2432,1 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 3002 |
| beregnet | 05.11.2026 |
N-rankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 12.38
- Løpskapasitet
- 10.16
- O-evne
- 2.22
- Jevnhet ±
- 12,7 %
- Usikkerhet ±
- 3.01
- Sikkerhet
- 1
- Bommer per løp
- 3,7
- Typisk bom
- 105 s
- Disk/brutt
- 3 %
- Distanseprofil
- nøytral
- Sesongprofil
- jevn hele året
- Løp i grunnlaget
- 6 (sist 06.11.2021)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | −0,2086 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | −0,0764 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,1272 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,2139 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 0,02 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 1,34 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 1,1665 |
| bomVekt | 5,17 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,6571 |
| bomStorSigma | 0,8725 |
| antallBom | 13 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0347 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0321 |
| havariVekt | 0,2 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0,0002 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0,7512 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | 0,0034 |
| fartSesongSin | −0,0031 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,2095 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 752,6 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 2455 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 3020 |
| beregnet | 05.11.2026 |
| Terskel | Streak | Uten slik bom siden | Lengste | Plass |
|---|---|---|---|---|
| Bom over to minutter | 83 | 18.08.2026 Ungdomsserien løp 4, bom 2.15 | 95 | – |
| Bom over fem minutter | 124 | 01.08.2026 Hovedløpet Langdistanse, bom 6.01 | 131 | – |
| Bom over ti minutter | 344 | 18.04.2026 Halden O-Meeting Mellom, bom 14.45 | 354 | – |
| Dato | Løp | Klasse | Tid | Plass | Bommet | Justert kmtid | O-prest. | Forventet kmtid | O-evne | Terning |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 27.10.2026 | Klubbmesterskap natt | H 15-16 | 43.48 | 1 /2 | 0.30 | 9.32 | 0.07 | 13.03 | 1.41 | |
| 17.10.2026 | Blodslitet og NM ultralang | H 15-16 | 2.01.48 | 51 /55 | – | – | – | – | – | – |
| 26.09.2026 | Furugampen | H 15-16 | 46.20 | 4 /4 | 5.01 | 11.17 | 1.13 | 13.29 | 1.50 | |
| 20.09.2026 | Tunevannet Rundt | D/H-16 (6km) | – | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 01.09.2026 | Ungdomsserie løp 5 | H 15-16 | 19.07 | 4 /5 | 0.28 | 7.56 | 0.12 | 8.16 | 0.09 | |
| 29.08.2026 | KM Mellomdistanse | H 15-16 | 29.44 | 5 /5 | 2.57 | 11.05 | 1.06 | 13.53 | 2.01 | |
| 23.08.2026 | KM Langdistanse - Ertemarka | H 15-16 | 50.40 | 6 /17 | 4.16 | 10.22 | 0.52 | 13.53 | 2.01 | |
| 18.08.2026 | Ungdomsserien løp 4 | H 15-16 | 40.22 | 7 /12 | 4.16 | 13.01 | 1.23 | 13.53 | 2.01 | |
| 02.08.2026 | Hovedløpet sprint | H15 | 23.28 | 36 /50 | 0.35 | 8.38 | 0.13 | 8.35 | 0.18 | |
| 01.08.2026 | Hovedløpet Langdistanse | H15 | 1.25.49 | 44 /49 | 10.15 | 14.59 | 1.47 | 13.53 | 2.01 | |
| 25.07.2026 | O-Ringen Göteborg, etapp 5, lång, jaktstart | H15 | 1.07.26 | 141 /166 | 7.44 | 13.52 | 1.35 | 14.38 | 2.21 | |
| 24.07.2026 | O-Ringen Göteborg, etapp 4, medel | H15 | 55.42 | 133 /166 | 8.29 | 15.03 | 2.17 | 14.38 | 2.21 | |
| 23.07.2026 | O-Ringen Göteborg, etapp 3, medel | H15 | 33.24 | 92 /166 | 2.14 | 11.56 | 0.48 | 14.38 | 2.21 | |
| 21.07.2026 | O-Ringen Göteborg, etapp 2, lång | H15 | 1.26.29 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 20.07.2026 | O-Ringen Göteborg, etapp 1, lång | H15 | 1.19.11 | 147 /166 | 6.42 | 14.31 | 1.14 | 14.38 | 2.21 | |
| 21.06.2026 | O-festivalen lang | H 15 | 1.55.49 | 18 /27 | 10.41 | 16.10 | 1.56 | 15.03 | 2.47 | |
| 20.06.2026 | O-festivalen mellom | H 15 | 44.41 | 17 /27 | 3.35 | 12.21 | 0.59 | 15.03 | 2.47 | |
| 19.06.2026 | O-festivalen sprint | H 15 | 20.09 | 17 /26 | 0.02 | 8.03 | 0.01 | 8.49 | 0.19 | |
| 14.06.2026 | Midtsommerløpet | H15-16 | 1.17.28 | 34 /38 | 22.29 | 16.04 | 4.40 | 15.03 | 2.47 | |
| 13.06.2026 | Camp Stokke - innendørsorientering | H 15-16 | 51.55 | 26 /35 | 8.56 | (12.32) | 2.09 | 8.49 | 0.19 | |
| 13.06.2026 | Midtsommersprinten | H15-16 | 14.59 | 23 /40 | 0.09 | 7.46 | 0.05 | 8.49 | 0.19 | |
| 11.06.2026 | Slevikmila | 1/2 mil | 48.35 | 8 /22 | – | – | – | – | – | – |
| 14.05.2026 | Klubbmesterskap | H 15-16 | 1.05.32 | 2 /2 | 10.22 | 15.11 | 2.26 | 15.23 | 2.59 | |
| 10.05.2026 | Nydalten | H 15-16 | 13.29 | 22 /23 | – | – | – | – | – | – |
| 10.05.2026 | Nydalten | H 15-16 J | 59.06 | 22 /22 | 4.10 | 13.23 | 1.02 | 15.23 | 2.59 | |
| 05.05.2026 | Ungdomsserien løp 2 | H 15-16 | – | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 21.04.2026 | Ungdomsserien løp 1 | H15-16 | 43.46 | 5 /5 | – | – | – | – | – | – |
| 19.04.2026 | Halden O-Meeting Lang | H 15-16 | 1.44.56 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 18.04.2026 | Halden O-Meeting Mellom | H 15-16 | 1.11.20 | 39 /43 | 29.01 | (24.44) | 10.08 | 15.45 | 3.33 | |
| 08.03.2026 | Hallandspremiären, lång | H16 | 54.39 | 61 /76 | 3.15 | 13.35 | 0.48 | 12.44 | 1.17 | – |
| 07.03.2026 | Hallandspremiären, medel | H16 | 35.17 | 54 /77 | 5.24 | 13.00 | 1.59 | 12.44 | 1.17 | – |
| 06.03.2026 | Kattegattnatt | Orange 3,0 | 37.25 | 7 /53 | 5.51 | 13.01 | 2.02 | 15.29 | 2.54 | |
| 01.02.2026 | OK MOSS Indoor challenge - Hoppern Ungdomsskole | Duell | 28.55 | 47 /67 | 13.38 | (15.54) | 7.30 | 9.10 | 0.23 | – |
| 01.02.2026 | OK MOSS Indoor challenge - Hoppern Ungdomsskole | H13-16 | 22.27 | 7 /8 | 1.52 | 10.25 | 0.52 | 9.10 | 0.23 | – |
| 09.11.2025 | O-event, dag 3 - Zoorientering | H14 | 32.49 | 94 /127 | 1.13 | 13.18 | 0.30 | 15.55 | 2.57 | |
| 08.11.2025 | O-event, dag 2 - Downhill sprint | H14 | 19.34 | 80 /115 | – | – | – | – | – | – |
| 07.11.2025 | O-event, dag 1 - Sprint by Night | H14 | 19.35 | 83 /110 | – | – | – | – | – | – |
| 28.10.2025 | Klubbmesterskap natt | H 13-14 | 34.03 | 4 /5 | – | – | – | – | – | – |
| 23.09.2025 | Ungdomsserien løp 6 | H 13-14 | 17.06 | 6 /10 | – | – | – | – | – | – |
| 31.08.2025 | KM Mellom | H 13-14 | 24.45 | 4 /7 | 2.24 | 13.29 | 1.18 | 16.15 | 3.03 | |
| 23.08.2025 | KM Langdistanse | H 13-14 | 41.27 | 7 /9 | 3.02 | 12.54 | 0.57 | 16.15 | 3.03 | |
| 03.08.2025 | Hovedløpet sprint | H 14 | 20.15 | 42 /49 | – | – | – | – | – | – |
| 02.08.2025 | Hovedløpet lang | H 14 | 43.18 | 33 /45 | 7.06 | 14.36 | 2.24 | 16.15 | 3.03 | |
| 26.07.2025 | O-Ringen Jönköping, etapp 5 | H14 | 43.22 | 118 /154 | 2.57 | 13.21 | 0.54 | 17.03 | 3.19 | |
| 25.07.2025 | O-Ringen Jönköping, etapp 4 | H14 | 1.04.07 | 135 /154 | 9.14 | 18.16 | 2.38 | 17.03 | 3.19 | |
| 22.07.2025 | O-Ringen Jönköping, etapp 2 | H14 | 57.16 | 128 /154 | 16.10 | 19.19 | 5.27 | 17.03 | 3.19 | |
| 21.07.2025 | O-Ringen Jönköping, etapp 1 | H14 | 1.02.48 | 127 /154 | 5.57 | 16.17 | 1.33 | 17.03 | 3.19 | |
| 22.06.2025 | O-Festival lang | H 14 | 52.59 | 28 /34 | 7.54 | 16.09 | 2.25 | 16.47 | 3.12 | |
| 21.06.2025 | O-Festival mellom | H 14 | 37.14 | 20 /37 | 4.09 | 13.46 | 1.32 | 16.47 | 3.12 | |
| 15.06.2025 | Midtsommerløpet | H13-14 | 37.33 | 34 /52 | 11.54 | 16.15 | 5.09 | 16.47 | 3.12 | |
| 14.06.2025 | CSI - Camp Stokke Indoor | H 13-14 | 16.16 | 10 /49 | – | – | – | – | – | – |
| 14.06.2025 | Midtsommersprinten | H13-14 | 20.55 | 28 /57 | – | – | – | – | – | – |
| 03.06.2025 | Ungdomsserien løp 3, sprint | H 13-14 | 17.27 | 5 /10 | – | – | – | – | – | – |
| 31.05.2025 | Unionsmatchen | H 13-14 | 48.55 | 72 /90 | 8.23 | 17.44 | 3.02 | 18.07 | 3.34 | |
| 18.05.2025 | KM sprint | H 13-14 | 13.01 | 3 /4 | – | – | – | – | – | – |
| 13.05.2025 | Ungdomsserien løp 2 | H13-14 | 50.29 | 8 /10 | 13.43 | 18.34 | 5.03 | 18.07 | 3.34 | |
| 27.04.2025 | Solrenningen Mellomdistanse | H 13-14 | 36.08 | 8 /14 | 2.46 | (12.29) | 0.57 | 18.24 | 3.27 | |
| 26.04.2025 | Solrenningen Langdistanse | H 13-14 | 42.23 | 14 /22 | 1.28 | 13.00 | 0.27 | 18.24 | 3.27 | |
| 06.04.2025 | Smaaleneneløpet | H13-14 | 53.36 | 15 /19 | 5.14 | 16.59 | 1.40 | 18.24 | 3.27 | |
| 05.04.2025 | Lørdagskjappen | H 13-14 | 49.43 | 27 /35 | 8.10 | 16.31 | 2.43 | 18.24 | 3.27 | |
| 23.03.2025 | Blåveissprinten | H 13-14 | 53.43 | 23 /28 | – | – | – | – | – | – |
| 02.03.2025 | Øst for fjorden - Indoor løp 4# Fredrik II avd. Cicignon | H13-16 | – | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 26.01.2025 | Øst for fjorden - Indoor løp 2# Spetalen skole | H13-16 | 29.19 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 24.10.2024 | Klubbmesterkap Natt | H 13-14 | 46.00 | 2 /2 | – | – | – | – | – | – |
| 19.10.2024 | Blodslitet | H 13-14 | 1.10.20 | 41 /47 | – | – | – | – | – | – |
| 24.09.2024 | Ungdomsserien løp 6 | H 13-14 | 21.05 | 7 /9 | – | – | – | – | – | – |
| 10.09.2024 | Ungdomsserien løp 5 | H 13-14 | 56.15 | 6 /6 | 7.53 | 20.42 | 2.54 | 23.02 | 5.31 | |
| 01.09.2024 | KM langdistanse | H 13-14 | 1.35.46 | 6 /6 | 28.31 | 26.32 | 7.54 | 23.02 | 5.31 | |
| 31.08.2024 | Ungdomsserien løp 4 | H 13-14 | 1.28.02 | 6 /7 | 7.13 | 23.29 | 1.55 | 22.43 | 5.11 | |
| 24.08.2024 | KM Mellom | H 13-14 | 47.36 | 8 /8 | 12.57 | 24.05 | 6.33 | 22.43 | 5.11 | |
| 22.06.2024 | Norsk O-Festival mellom | H 13 | 1.16.43 | 30 /38 | 16.22 | 23.21 | 4.59 | 21.55 | 4.50 | |
| 21.06.2024 | Norsk O-Festival sprint | H 13 | 21.43 | 26 /33 | – | – | – | – | – | – |
| 04.06.2024 | Ungdomsserien løp 3 | H13-14 | 44.28 | 8 /10 | 6.19 | 21.54 | 3.07 | 21.55 | 4.50 | |
| 23.04.2024 | Ungdomsserien løp 1 | H 13-14 | 58.45 | 7 /7 | 16.23 | 26.36 | 7.25 | 22.37 | 5.32 | – |
| 20.04.2024 | Lørdagskjappen | H 13-14 | 1.19.19 | 30 /38 | 18.26 | 27.23 | 6.22 | 22.37 | 5.32 | – |
| 06.04.2024 | Blåveissprinten | H 13-14 | 1.40.27 | 12 /12 | – | – | – | – | – | – |
| 21.10.2023 | Blodslitet | H 11-12 | 53.24 | 33 /43 | – | – | – | – | – | – |
| 23.09.2023 | Ungdomsserien Løp 7 - FINALE | H11-12 | 39.39 | 10 /12 | 6.32 | 18.51 | 3.06 | 15.14 | 2.40 | – |
| 29.08.2023 | Ungdomsserien løp 5 | H 11-12 | 30.13 | 8 /14 | – | – | – | – | – | – |
| 24.06.2023 | O-festivalen mellom øvrige klasser | H 11-12 | 29.53 | 46 /54 | 8.14 | 17.20 | 4.46 | – | – | – |
| 23.05.2023 | Ungdomsserien Løp 3 | H1112 | 42.09 | 9 /10 | – | – | – | – | – | – |
| 15.04.2023 | Solrenningen Mellomdistanse | H 11-12 | 0.00 | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 14.04.2023 | Solrenningen Sprint | H 11-12 | 22.14 | 10 /12 | – | – | – | – | – | – |
| 25.03.2023 | Blåveissprinten | H 11-12 | 41.27 | 11 /13 | – | – | – | – | – | – |
| 20.11.2022 | Kråkecup´n #2 | Enkel kort Bedrift | 35.25 | 4 | 1.49 | 8.57 | 0.28 | – | – | – |
| 22.10.2022 | Blodslitet | H 11-12 | 1.03.52 | 42 /46 | – | – | – | – | – | – |
| 17.09.2022 | Ungdomsserien løp 7 med etterfinalen | H 11-12 | 59.20 | 10 /13 | – | – | – | – | – | – |
| 06.09.2022 | Ungdomsserien 6 | H 11-12 | 47.07 | 9 /10 | – | – | – | – | – | – |
| 23.08.2022 | Ungdomsserien løp 5 | H11-12 | 1.25.13 | 8 /10 | – | – | – | – | – | – |
| 10.05.2022 | Ungdomsserien 3 | H 11-12 | 21.12 | 10 /10 | – | – | – | – | – | – |
| 02.04.2022 | Blåveissprinten | H 11-12 | 1.16.28 | – | – | – | – | – | – | – |
| 06.11.2021 | Klubbmesterskap Fredrikstad skiklubb | H 9-10 | 1.33.45 | 4 /5 | 34.18 | (28.40) | 10.29 | 17.39 | 3.11 | |
| 16.10.2021 | Blodslitet | N-åpen | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 25.09.2021 | Ungdomsserien finale | H 9-10 | 17.55 | – | – | – | – | – | – | – |
| 18.09.2021 | Klubb-KM stafett individuelt | N-åpen | 36.40 | – | – | – | – | – | – | – |
| 11.09.2021 | O-Troll-leir 2021 | D 13-14 | – | Brutt | – | – | – | – | – | – |
| 08.06.2021 | Ungdomsserien løp 2 | H 9-10 | 27.58 | 9 /13 | 2.41 | 16.00 | 1.32 | 15.33 | 1.21 | |
| 01.06.2021 | Ungdomsserien løp 1 | H 9-10 | 0.00 | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 31.10.2020 | Finale Ungdomsserien | H 9-10 | 28.41 | 4 /4 | 2.06 | 18.16 | 1.20 | 17.31 | 1.18 | |
| 29.10.2020 | Klubbmesterskap Natt | N-åpen | 19.36 | 13 /19 | 2.55 | 23.50 | 3.33 | 17.31 | 1.18 | |
| 19.09.2020 | Ungdomsserien løp 5 | H9-10 | 28.48 | – | 1.30 | 17.37 | 0.55 | 16.05 | 1.11 | – |
| 25.08.2020 | Ungdomsserien - løp 4 | H 9-10 | 1.02.12 | – | 3.27 | 34.49 | 1.56 | – | – | – |
| Dato | Løp | Klasse | Lag | Etappe | Tid | Etappeplass | Lagets plass |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 30.08.2026 | KM Stafett - Østfold og Oslo/Akershus | H13-16 | Fredrikstad SK 1 | 2 | 17.10 | 9 | 6 |
| 05.08.2026 | Kretsstafetten | Åpen | Østfold 1 | 2 | 15.38 | 7 | – |