Løperprofil
Caroline Slungaard
Heming
Feil klubb, eller løperen registrert dobbelt? Logg inn for å foreslå rettelser
Skogsrankingen
7 løp
B-rankingen
5 løp
C-rankingen
6 løp
Skogsrankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 14.30
- Løpskapasitet
- 12.54
- O-evne
- 1.36
- Jevnhet ±
- 9,0 %
- Usikkerhet ±
- 2.06
- Sikkerhet
- 2
- Bommer per løp
- 3,3
- Typisk bom
- 97 s
- Disk/brutt
- 5 %
- Distanseprofil
- nøytral
- Sesongprofil
- best i desember (±0,6 %)
- Løp i grunnlaget
- 8 (sist 24.09.2023)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | 0,1315 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | 0,2372 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0904 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,1355 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 0,1 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 2,07 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 1,1841 |
| bomVekt | 13,32 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,5737 |
| bomStorSigma | 0,7754 |
| antallBom | 23 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0479 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0729 |
| havariVekt | 0,5 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0,0005 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 1,2931 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | −0,0061 |
| fartSesongSin | 0,0018 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,1831 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 676,2 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 3435,6 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 3861,3 |
| beregnet | 05.11.2026 |
Sprintrankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 8.55
- Løpskapasitet
- 8.43
- O-evne
- 0.13
- Jevnhet ±
- 5,5 %
- Usikkerhet ±
- 1.19
- Sikkerhet
- 1
- Bommer per løp
- 0,9
- Typisk bom
- 69 s
- Disk/brutt
- 6 %
- Sesongprofil
- jevn hele året
- Løp i grunnlaget
- 4 (sist 06.08.2023)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | 0,0722 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | 0,1808 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0554 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,1377 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 0,06 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 1,46 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 1,0261 |
| bomVekt | 15,37 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,2375 |
| bomStorSigma | 0,7027 |
| antallBom | 5 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0572 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0912 |
| havariVekt | 0,31 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | −0,0002 |
| fartSesongSin | −0,0001 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,0586 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 485,4 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 3229,5 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 3309,5 |
| beregnet | 05.11.2026 |
B-rankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 15.12
- Løpskapasitet
- 12.16
- O-evne
- 2.57
- Jevnhet ±
- 9,3 %
- Usikkerhet ±
- 3.38
- Sikkerhet
- 2
- Bommer per løp
- 3,7
- Typisk bom
- 122 s
- Disk/brutt
- 6 %
- Distanseprofil
- nøytral
- Sesongprofil
- jevn hele året
- Løp i grunnlaget
- 6 (sist 26.09.2021)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | −0,0432 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | −0,0096 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,093 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,2141 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 0,02 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 1,73 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 1,0486 |
| bomVekt | 9,46 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,8007 |
| bomStorSigma | 0,9303 |
| antallBom | 19 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0571 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0822 |
| havariVekt | 0,17 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 1,2059 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | −0,0009 |
| fartSesongSin | −0,0006 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,2349 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 764,9 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 2885,5 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 3577,9 |
| beregnet | 05.11.2026 |
C-rankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 12.06
- Løpskapasitet
- 10.07
- O-evne
- 1.59
- Jevnhet ±
- 10,0 %
- Usikkerhet ±
- 4.11
- Sikkerhet
- 1
- Bommer per løp
- 3,5
- Typisk bom
- 98 s
- Disk/brutt
- 5 %
- Distanseprofil
- nøytral
- Sesongprofil
- jevn hele året
- Løp i grunnlaget
- 7 (sist 31.08.2019)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | −0,2322 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | −0,2303 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0999 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,2972 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 0 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 1,21 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 1,0679 |
| bomVekt | 3,63 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,5823 |
| bomStorSigma | 0,787 |
| antallBom | 23 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,048 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0692 |
| havariVekt | 0,06 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0,8287 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | −0,0009 |
| fartSesongSin | 0,0017 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,2196 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 762,2 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 2390,3 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 2858,9 |
| beregnet | 05.11.2026 |
| Terskel | Streak | Uten slik bom siden | Lengste | Plass |
|---|---|---|---|---|
| Bom over to minutter | 16 | 21.10.2023 Blodslitet, bom 4.18 | 35 | – |
| Bom over fem minutter | 66 | 05.08.2023 Hovedløpet lang, bom 6.16 | 107 | – |
| Bom over ti minutter | 259 | 06.09.2020 Hemingløpet - med KM mellomdistanse og Trimtex-cup, bom 16.27 | 259 | – |
| Dato | Løp | Klasse | Tid | Plass | Bommet | Justert kmtid | O-prest. | Forventet kmtid | O-evne | Terning |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 21.10.2023 | Blodslitet | D 15-16 | 2.04.43 | 43 /50 | – | – | – | – | – | – |
| 24.09.2023 | Hemingløpet m/Trimtex-cup finale | D 15-16 | 55.17 | 21 /24 | 8.41 | 16.48 | 2.38 | 16.05 | 1.57 | |
| 07.09.2023 | Klubbmesterskap - Heming Orientering | D 15-16 | 1.00.47 | 5 /5 | – | – | – | – | – | – |
| 04.09.2023 | DØPELØPE | Draug | 33.00 | 2 /71 | – | – | – | – | – | – |
| 06.08.2023 | Hovedløpet sprint | D16 | 26.28 | 40 /46 | 3.32 | 11.22 | 1.31 | 9.42 | 0.15 | |
| 05.08.2023 | Hovedløpet lang | D16 | 1.23.43 | 38 /44 | 9.24 | 18.12 | 2.03 | 16.15 | 1.51 | |
| 05.11.2022 | Trollnatta og Natt o-toget | D 15-16 | – | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 22.10.2022 | Blodslitet | D 15-16 | 0.00 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 26.09.2022 | Klubbmesterskap - Heming Orientering | D 15-16 | 1.07.00 | 4 /4 | – | – | – | – | – | – |
| 18.09.2022 | Nydalten med Trimtex-cup finale | D 15-16 | 1.12.02 | 16 /18 | 6.19 | 15.31 | 1.22 | 14.55 | 1.45 | |
| 07.08.2022 | Hovedløpet sprint | D15 | 22.32 | 32 /44 | 0.48 | 10.20 | 0.22 | 9.53 | 0.11 | |
| 06.08.2022 | Hovedløpet lang | D15 | 1.37.25 | 32 /39 | – | – | – | – | – | – |
| 26.04.2022 | Oslo City cup nr. 4 - 2022 | D13-16 | 29.35 | 37 /53 | 1.39 | 11.11 | 0.37 | 10.16 | 0.12 | – |
| 19.04.2022 | Oslo City Cup nr. 3 - 2022 | D 13-16 | 0.00 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 06.11.2021 | Trollnatta | Trollnatta lang | 31.38 | – | 3.38 | 14.44 | 1.42 | 14.29 | 1.50 | |
| 16.10.2021 | Blodslitet | D 13-14 | 1.15.47 | 22 /33 | – | – | – | – | – | – |
| 26.09.2021 | Gromløpet med AOOK Trimtex cup finale | D 13-14 | 37.34 | 18 /26 | 2.00 | 15.18 | 0.49 | 18.39 | 3.34 | |
| 20.09.2021 | Klubbmesterskap - Heming Orientering | D 13-14 | 59.17 | 2 /4 | – | – | – | – | – | – |
| 28.08.2021 | Høydepunktet KM lang og Trimtex-cup | D 13-14 | 1.18.18 | 13 /17 | 19.09 | 21.19 | 5.13 | 19.19 | 3.52 | |
| 21.08.2021 | Ivar-o-løpet med Trimtex-cup | D 13-14 | 21.04 | 16 /28 | – | – | – | – | – | – |
| 06.08.2021 | Mor-O-løpet | D14 | 56.13 | 43 | 10.46 | 20.07 | 3.51 | 19.19 | 3.52 | |
| 05.08.2021 | Hovedløpet lang | D14 | 56.38 | 33 /46 | 7.49 | 17.43 | 2.27 | 19.19 | 3.52 | |
| 04.08.2021 | Hovedløpet sprint | D14 | 21.13 | 40 /51 | – | – | – | – | – | – |
| 24.10.2020 | Klubbmesterskap - Heming Orientering | D 13-14 | 56.14 | 3 /5 | – | – | – | – | – | – |
| 06.09.2020 | Hemingløpet - med KM mellomdistanse og Trimtex-cup | D 13-14 | 1.25.10 | 17 /19 | 30.39 | 29.55 | 10.46 | 22.06 | 5.24 | – |
| 02.11.2019 | Trollnatta og natt-O-toget | Troll-Lang | 40.15 | 50 /86 | 13.25 | 19.13 | 6.24 | 15.17 | 2.38 | |
| 31.08.2019 | Nydalten med Trimtex cup | D 11-12 | 28.27 | 9 /21 | 3.20 | 15.04 | 1.46 | 16.06 | 2.10 | |
| 28.08.2019 | Råtassløp #3 | D10-12 | 37.01 | 4 /20 | – | – | – | – | – | – |
| 18.08.2019 | Hemingløpet med Trimtex-cup | D 11-12 | 54.29 | 12 /16 | 9.52 | 18.48 | 3.24 | 16.06 | 2.10 | |
| 23.06.2019 | Sørlandsgaloppen 2019 | D 11-12 | 33.50 | 15 /48 | 3.28 | 15.50 | 1.37 | 16.08 | 2.12 | |
| 23.06.2019 | Sørlandsgaloppen 2019 | D 11-12 | 25.14 | 18 /23 | – | – | – | – | – | – |
| 13.05.2019 | Råtassløp 1 | DC | 38.10 | – | – | – | – | – | – | – |
| 07.05.2019 | Oslo City Cup finale | D11 | 32.51 | 7 /9 | – | – | – | – | – | – |
| 23.04.2019 | Oslo City Cup 2019, løp 3 | D 11-12 | 59.35 | 7 /12 | – | – | – | – | – | – |
| 09.04.2019 | Oslo City Cup 2019, løp nr. 2 | D11-12 | 46.32 | 8 /10 | – | – | – | – | – | – |
| 02.04.2019 | Oslo City Cup 2019, løp nr 1 | D11-12 | 44.46 | 9 /13 | – | – | – | – | – | – |
| 23.03.2019 | Gromløpet 2019 – Kick off Oslo | D11 | 1.24.13 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 27.09.2018 | Klubbmesterskap - Heming Orientering | D 10-12 | 26.44 | – | – | – | – | – | – | – |
| 16.09.2018 | Hemingsprinten m/finale Trimtex-cup | D 11-12 | 29.13 | 8 /10 | – | – | – | – | – | – |
| 13.09.2018 | Nordmarkskarusellen ekstra 18 | D10-12(C-NIVÅ) | 1.24.22 | 1 | – | – | – | – | – | – |
| 06.09.2018 | Nordmarkskarusellen løp 6 18 | D10-12(C-NIVÅ) | 38.40 | 1 | – | – | – | – | – | – |
| 03.09.2018 | Råtass- og rekruttløp | D 10-12 | 53.27 | 14 /15 | 10.49 | 22.46 | 4.36 | 17.31 | 2.22 | |
| 27.08.2018 | Råtassløp #3 | D10-12 | 36.10 | – | – | – | – | – | – | – |
| 23.08.2018 | Nordmarkskaeusellen løp 4 18 | D10-12(C-NIVÅ) | 45.40 | 1 | – | – | – | – | – | – |
| 24.06.2018 | Norsk O-Festival mellom | D 11-12 | 57.53 | 29 /40 | 13.34 | 21.21 | 5.00 | 17.13 | 2.13 | – |
| 23.06.2018 | Norsk O-Festival lang | D 11-12 | 1.00.43 | 33 /48 | 8.12 | 18.31 | 2.30 | 17.13 | 2.13 | – |
| 12.06.2018 | Råtassløp og O-Gøy Cupen - løp 2 | Kort | 37.09 | – | 5.53 | 15.58 | 2.32 | 16.46 | 2.05 | |
| 04.06.2018 | Råtassløp 1 | DC | 59.03 | – | 11.20 | 15.48 | 3.02 | – | – | – |
| 31.05.2018 | Nordmarkskarusellen løp 2 18 | D10-12(C-NIVÅ) | 58.22 | 6 | 16.17 | 26.36 | 7.25 | 19.56 | 2.37 | – |
| 24.04.2018 | Oslo City Cup, løp nr. 4 | D rekrutt | 14.35 | – | – | – | – | – | – | – |
| 10.04.2018 | Oslo City Cup, løp nr. 2 | DR | 20.00 | 11 /25 | 2.47 | 10.31 | 1.28 | – | – | – |
| 03.04.2018 | Oslo City Cup, Løp nr 1 | D 11-12 | 1.11.58 | 10 /13 | – | – | – | – | – | – |
| 19.09.2017 | Klubbmesterskap - Heming Orientering | N-åpen | 31.28 | – | – | – | – | – | – | – |
| 14.09.2017 | Nordmarkskarusellen ekstra 17 | D10-12(LETT-N) | 31.21 | 2 | – | – | – | – | – | – |
| 04.09.2017 | Råtass- og rekruttløp | 2km | 16.55 | 5 /52 | 1.31 | 12.15 | 1.06 | – | – | – |
| 24.08.2017 | Nordmarkskarusellen løp 4 17 | D10-12(LETT-N) | 42.28 | 2 | – | – | – | – | – | – |
| 01.06.2017 | Nordmarkskarusellen løp 2 17 | D10-12(LETT-N) | 54.11 | 3 | 5.01 | 23.19 | 2.10 | – | – | – |
| 22.05.2017 | Råtassløp 1 | DN | 41.41 | – | – | – | – | – | – | – |