Resultatliste

Løp 18 KM ind

28.08.2018 · STBIK · 247 resultater

Alle klasser D 16-29 år/Mellom (grønn) D 30-39 år/Mellom (grønn) D 40-49 år/Mellom (grønn) D 50-59 år/Kort (hvit) D 60-69 år/Kort (hvit) D 70-79 år/Kort (hvit) Gjester-Kort (hvit) Gjester-Lang (blå) Gjester-Mellom (grønn) Gjester-Mellom (rød) H 16-29 år/Lang (blå) H 30-39 år/Lang (blå) H 40-49 år/Lang (blå) H 50-59 år/Mellom (rød) H 60-69 år/Mellom (rød) H 70-79 år/Kort (hvit) H 80-89 år/Kort (hvit)

D 50-59 år/Kort (hvit)

16 resultater vist i klassen

Plass Løper Klubb Klasse Tid Status Bom Løpsprest. O-prest. Løpsranking O-ranking
1/16 Guri Bjørndal Bjørndalslaget D 50-59 år/Kort (hvit) 29:48 OK
2/16 Siw Sellæg Trondheim Kommune D 50-59 år/Kort (hvit) 32:27 OK
3/16 Hilde Forbord Big Bite D 50-59 år/Kort (hvit) 33:28 OK
4/16 Anne Melkild St. Olavs Hospital BIL D 50-59 år/Kort (hvit) 33:55 OK
5/16 Hilde Nestvold Telenor B.I.L. Trondheim D 50-59 år/Kort (hvit) 34:54 OK
6/16 Åse Rita Ellingsen Trondheim kommune D 50-59 år/Kort (hvit) 35:07 OK
7/16 Mona Sæther Trondheim kommune D 50-59 år/Kort (hvit) 36:24 OK
8/16 Oda Buhaug Jordskifteretten D 50-59 år/Kort (hvit) 38:25 OK
9/16 Ingrid Gjersvold BDO AS D 50-59 år/Kort (hvit) 41:20 OK
10/16 Vigdis Heimly NTNU D 50-59 år/Kort (hvit) 43:25 OK
11/16 Cobien Claringbould Trondheim Kommune D 50-59 år/Kort (hvit) 44:22 OK
12/16 Bodil Ruud Trondheim kommune D 50-59 år/Kort (hvit) 45:17 OK
13/16 Erika Bugten Berg hansen D 50-59 år/Kort (hvit) 45:41 OK
14/16 Grethe Liatun Trondheim Kommune D 50-59 år/Kort (hvit) 47:32 OK
15/16 Carthrine King NTNU D 50-59 år/Kort (hvit) 1:21:28 OK
Bente Skorge Eggen Arkitekter AS D 50-59 år/Kort (hvit) 55:19 DSQ

Strekktider

Akkumulert tid og strekktid per post. Tall i parentes er plassering ved post/på strekk.

1
35
2
47
3
96
4
97
5
114
6
58
7
117
8
100
9
175
1 . Guri Bjørndal · Bjørndalslaget 29:48 0:00
Akk 4:58 (9) 10:17 (3) 13:11 (2) 16:33 (1) 21:45 (1) 24:54 (1) 27:06 (1) 29:02 (1) 29:48 (1)
Strekk 4:58 (9) 5:19 (1) 2:54 (1) 3:22 (1) 5:12 (3) 3:09 (1) 2:12 (1) 1:56 (1) 0:46 (1)
Forv. 3:44 5:08 3:06 3:45 4:32 3:26 2:08 1:49 0:47
Tidstap 1:14 0:02 0:40 0:01
2 . Siw Sellæg · Trondheim Kommune 32:27 +2:39
Akk 4:06 (4) 10:17 (3) 13:38 (3) 17:52 (2) 22:11 (2) 26:46 (2) 29:12 (2) 31:29 (2) 32:27 (2)
Strekk 4:06 (4) 6:11 (5) 3:21 (5) 4:14 (5) 4:19 (1) 4:35 (9) 2:26 (4) 2:17 (7) 0:58 (7)
Forv. 4:20 5:53 3:32 4:19 5:13 3:55 2:28 2:06 0:53
Tidstap 0:07 0:40 0:02
4 . Anne Melkild · St. Olavs Hospital BIL 33:55 +4:07
Akk 3:58 (2) 10:36 (5) 13:46 (4) 17:54 (3) 23:55 (3) 27:48 (3) 30:50 (3) 33:04 (3) 33:55 (3)
Strekk 3:58 (2) 6:38 (8) 3:10 (2) 4:08 (3) 6:01 (8) 3:53 (3) 3:02 (10) 2:14 (6) 0:51 (2)
Forv. 4:21 5:52 3:31 4:22 5:13 3:57 2:28 2:04 0:54
Tidstap 0:46 0:48 0:34 0:02
5 . Hilde Nestvold · Telenor B.I.L. Trondheim 34:54 +5:06
Akk 4:47 (7) 10:49 (6) 14:08 (5) 18:53 (5) 24:18 (4) 28:28 (4) 31:36 (5) 33:57 (4) 34:54 (4)
Strekk 4:47 (7) 6:02 (4) 3:19 (4) 4:45 (7) 5:25 (5) 4:10 (6) 3:08 (13) 2:21 (8) 0:57 (4)
Forv. 4:33 6:24 3:45 4:34 5:37 4:11 2:38 2:15 0:57
Tidstap 0:04 0:02 0:30
6 . Åse Rita Ellingsen · Trondheim kommune 35:07 +5:19
Akk 4:27 (6) 11:07 (7) 15:11 (6) 20:01 (6) 24:49 (5) 29:01 (5) 31:32 (4) 34:07 (5) 35:07 (5)
Strekk 4:27 (6) 6:40 (9) 4:04 (8) 4:50 (8) 4:48 (2) 4:12 (7) 2:31 (5) 2:35 (10) 1:00 (8)
Forv. 4:43 6:25 3:49 4:39 5:40 4:17 2:42 2:17 0:58
Tidstap 0:04 0:05 0:02 0:11
7 . Mona Sæther · Trondheim kommune 36:24 +6:36
Akk 4:06 (4) 9:49 (1) 13:02 (1) 18:26 (4) 27:09 (6) 31:12 (6) 33:28 (6) 35:32 (6) 36:24 (6)
Strekk 4:06 (4) 5:43 (3) 3:13 (3) 5:24 (11) 8:43 (11) 4:03 (5) 2:16 (2) 2:04 (4) 0:52 (3)
Forv. 4:12 5:50 3:26 4:11 5:06 3:48 2:26 2:03 0:52
Tidstap 1:13 3:37 0:05
8 . Oda Buhaug · Jordskifteretten 38:25 +8:37
Akk 9:32 (14) 15:04 (14) 18:40 (10) 23:09 (10) 28:21 (8) 32:47 (7) 35:26 (7) 37:28 (7) 38:25 (7)
Strekk 9:32 (14) 5:32 (2) 3:36 (6) 4:29 (6) 5:12 (3) 4:26 (8) 2:39 (6) 2:02 (3) 0:57 (4)
Forv. 4:26 6:09 3:38 4:26 5:26 4:02 2:32 2:11 0:55
Tidstap 5:06 0:20 0:01
9 . Ingrid Gjersvold · BDO AS 41:20 +11:32
Akk 3:29 (1) 9:57 (2) 21:40 (13) 25:19 (11) 32:19 (11) 35:42 (8) 38:23 (8) 40:23 (8) 41:20 (8)
Strekk 3:29 (1) 6:28 (7) 11:43 (14) 3:39 (2) 7:00 (10) 3:23 (2) 2:41 (7) 2:00 (2) 0:57 (4)
Forv. 4:18 5:47 3:30 4:22 5:09 4:02 2:25 2:07 0:52
Tidstap 0:41 8:13 1:51 0:07
10 . Vigdis Heimly · NTNU 43:25 +13:37
Akk 5:38 (10) 13:16 (11) 17:51 (9) 23:08 (9) 28:36 (9) 36:01 (9) 39:06 (9) 42:14 (9) 43:25 (9)
Strekk 5:38 (10) 7:38 (11) 4:35 (9) 5:17 (9) 5:28 (6) 7:25 (14) 3:05 (11) 3:08 (12) 1:11 (11)
Forv. 5:31 7:42 4:31 5:35 6:44 5:03 3:12 2:42 1:09
Tidstap 2:22 0:26
11 . Cobien Claringbould · Trondheim Kommune 44:22 +14:34
Akk 6:50 (11) 13:54 (12) 18:41 (11) 25:35 (12) 31:09 (10) 36:39 (10) 39:46 (10) 43:05 (10) 44:22 (10)
Strekk 6:50 (11) 7:04 (10) 4:47 (10) 6:54 (13) 5:34 (7) 5:30 (11) 3:07 (12) 3:19 (13) 1:17 (12)
Forv. 5:53 8:20 4:50 5:56 7:12 5:22 3:29 2:51 1:14
Tidstap 0:57 0:58 0:01 0:28
12 . Bodil Ruud · Trondheim kommune 45:17 +15:29
Akk 4:05 (3) 12:26 (10) 16:15 (7) 20:27 (7) 27:23 (7) 39:47 (12) 42:03 (11) 44:13 (11) 45:17 (11)
Strekk 4:05 (3) 8:21 (13) 3:49 (7) 4:12 (4) 6:56 (9) 12:24 (15) 2:16 (2) 2:10 (5) 1:04 (10)
Forv. 4:47 6:29 3:51 4:50 5:33 4:19 2:42 2:21 0:58
Tidstap 1:52 1:23 8:05
13 . Erika Bugten · Berg hansen 45:41 +15:53
Akk 6:56 (12) 15:01 (13) 20:14 (12) 25:43 (13) 35:11 (12) 39:09 (11) 42:18 (12) 44:40 (12) 45:41 (12)
Strekk 6:56 (12) 8:05 (12) 5:13 (11) 5:29 (12) 9:28 (12) 3:58 (4) 3:09 (14) 2:22 (9) 1:01 (9)
Forv. 5:31 7:36 4:27 5:34 6:42 5:01 3:09 2:42 1:10
Tidstap 1:25 0:25 0:46 2:46
14 . Grethe Liatun · Trondheim Kommune 47:32 +17:44
Akk 4:47 (7) 11:08 (8) 17:00 (8) 22:20 (8) 35:55 (13) 40:41 (13) 43:24 (13) 46:00 (13) 47:32 (13)
Strekk 4:47 (7) 6:21 (6) 5:52 (12) 5:20 (10) 13:35 (13) 4:46 (10) 2:43 (8) 2:36 (11) 1:32 (14)
Forv. 5:33 7:31 4:14 5:28 6:33 4:58 3:08 2:39 1:07
Tidstap 1:38 7:02 0:25
15 . Carthrine King · NTNU 1:21:28 +51:40
Akk 8:35 (13) 24:01 (15) 30:36 (15) 44:19 (14) 1:04:29 (15) 1:11:28 (15) 1:16:03 (15) 1:20:10 (15) 1:21:28 (15)
Strekk 8:35 (13) 15:26 (14) 6:35 (13) 13:43 (14) 20:10 (14) 6:59 (13) 4:35 (15) 4:07 (14) 1:18 (13)
Forv. 8:44 11:32 7:15 8:33 10:30 7:57 5:00 4:14 1:47
Tidstap 3:54 5:10 9:40
Bente Skorge · Eggen Arkitekter AS 55:19 +25:31
Akk 11:35 (9) 30:29 (14) 42:40 (14) 49:29 (14) 52:14 (14) 54:21 (14) 55:19 (14)
Strekk 18:54 (15) 6:49 (12) 2:45 (9)
Forv.
Tidstap