Løpsrapport

Bakkebø Klubbranking

mandag 1. oktober 2018 · Egersund · 34 resultater — vinnere, marginer og løpsutvikling klasse for klasse, målt mot forhåndsprognosen der den fantes.

Hele resultatlisten →

Dagens klubb

Egersund OK

Tok 9 av de 10 klasseseirene.

Dramatikken

Alle klasser Herrer - lang løype Damer - lang løype Herrer - mellomlang løype Damer - mellomlang løype Damer kort H 13-16 D 13-16 H 11-12 D 11-12 Nybegynnerløype

Vinnerne klasse for klasse

10 klasser med resultater — klikk på klassen for hele klasserapporten

Klasse Fullførte Vinner Tid Margin Løpsutvikling Forhåndstipset
Herrer - lang løype 5 Harald Klippenberg Egersund OK 40:00 +1:25 ingen prognose
Damer - lang løype 2 Jorunn Hadland Egersund OK 39:25 +7:16 ingen prognose
Herrer - mellomlang løype 7 Samuel A Stokkeland Ålgård Orientering 32:56 +1:17 ingen prognose
Damer - mellomlang løype 7 Inger Tone Nygård Egersund OK 36:50 +4:27 ingen prognose
Damer kort 1 Berit Brandsberg Egersund OK 47:14 ingen prognose
H 13-16 1 Ole Andre Brandsberg Egersund OK 42:10 ingen prognose
D 13-16 1 Thea Beate Puntervold Egersund OK 38:50 ingen prognose
H 11-12 1 Odin Horpestad Egersund OK 27:36 ingen prognose
D 11-12 1 Julie Helland Egersund OK 15:55 ingen prognose
Nybegynnerløype 6 Vilde Puntervold Egersund OK 29:04 +2:27 ingen prognose