Løpsrapport

Vannbassengene Klubbranking

torsdag 23. august 2018 · Egersund · 46 resultater — vinnere, marginer og løpsutvikling klasse for klasse, målt mot forhåndsprognosen der den fantes.

Hele resultatlisten →

Dagens klubb

Egersund OK

Tok 10 av de 10 klasseseirene.

Dramatikken

Terningkast

Orank deler ut terningkast for prestasjonene etter hvert løp. Her kommer ikke alltid vinneren best ut, fordi terningkastene tildeles ut fra løpernes antatte nivå.

Terningkast seks går til Karine Aarstad Torgersen (seier i D 13-16) og Arne Brandsberg (seier i Herrer kort ).

Terningkast fire til seks innebærer at løpet forbedrer løperens ranking, én til tre at det trekker ned. Grensene er satt slik at løpene fordeler seg omtrent jevnt på de seks øynene.

Alle klasser Herrer - lang løype Damer - lang løype Herrer - mellomlang løype Damer - mellomlang løype Herrer kort Damer kort H 13-16 D 13-16 H 11-12 D 11-12 Nybegynnerløype

Vinnerne klasse for klasse

11 klasser med resultater — klikk på klassen for hele klasserapporten

Klasse Fullførte Vinner Tid Margin Løpsutvikling Forhåndstipset
Herrer - lang løype 6 Kjetil Torgersen Egersund OK 32:36 +0:25 ingen prognose
Damer - lang løype 1 Jorunn Hadland Egersund OK 32:15 ingen prognose
Herrer - mellomlang løype 7 Arvid Mydland Egersund OK 28:01 +6:08 ingen prognose
Damer - mellomlang løype 8 Inger Tone Nygård Egersund OK 32:32 +1:36 ingen prognose
Herrer kort 1 Arne Brandsberg Egersund OK 37:09 ingen prognose
Damer kort 3 Jane Hestnes Egersund OK 25:12 +26:32 ingen prognose
H 13-16 4 Edvin Aakre Egersund OK 28:31 +11:04 ingen prognose
D 13-16 1 Karine Aarstad Torgersen Egersund OK 23:34 ingen prognose
H 11-12 1 Odin Horpestad Egersund OK 28:09 ingen prognose
D 11-12 2 Julie M Helland Egersund OK 18:28 +10:03 ingen prognose
Nybegynnerløype 0 ingen fullførte ingen prognose

Resultatene er hentet fra Eventor.