Løpsrapport

Basismesterskap 2010

søndag 26. desember 2010 · Frol · 79 resultater — vinnere, marginer og løpsutvikling klasse for klasse, målt mot forhåndsprognosen der den fantes.

Hele resultatlisten →

Dagens klubb

Frol IL

Tok 17 av de 17 klasseseirene.

Alle klasser D17 #1 D17 #2 D17 #3 H17 #1 H17 #2 H17 #3 D 13-16 #1 D 13-16 #2 D 13-16 #3 H 13-16 #1 H 13-16 #2 H 13-16 #3 D35 #1 D35 #2 H35 #1 H35 #2 H35 #3

Vinnerne klasse for klasse

17 klasser med resultater — klikk på klassen for hele klasserapporten

Klasse Fullførte Vinner Tid Margin Løpsutvikling Forhåndstipset
D17 #1 5 Elen Katrine Skjerve Frol IL 5:10 +1:03 ingen prognose
D17 #2 5 Elen Katrine Skjerve Frol IL 5:15 +0:08 ingen prognose
D17 #3 4 Elen Katrine Skjerve Frol IL 4:37 +0:39 ingen prognose
H17 #1 8 Ulf F. Indgaard Frol IL 4:06 +0:01 ingen prognose
H17 #2 7 Ulf F. Indgaard Frol IL 4:10 +0:03 ingen prognose
H17 #3 7 Carl Petter Lyngen Frol IL 3:59 +0:01 ingen prognose
D 13-16 #1 3 Marie Wold Stavrum Frol IL 6:27 +0:19 ingen prognose
D 13-16 #2 3 Kajsa Stina Sandstad Frol IL 5:48 +0:01 ingen prognose
D 13-16 #3 3 Marie Wold Stavrum Frol IL 5:00 +0:24 ingen prognose
H 13-16 #1 6 Ivar Wibe Frol IL 4:54 +0:23 ingen prognose
H 13-16 #2 6 Stian Sundsvik Frol IL 4:57 +0:01 ingen prognose
H 13-16 #3 6 Ivar Wibe Frol IL 4:25 +0:26 ingen prognose
D35 #1 2 Kine Sofie Sandstad Frol IL 5:54 +1:37 ingen prognose
D35 #2 2 Kine Sofie Sandstad Frol IL 5:44 +0:34 ingen prognose
H35 #1 4 Arne Grevskott Frol IL 4:39 +0:17 ingen prognose
H35 #2 4 Arne Grevskott Frol IL 4:36 +0:19 ingen prognose
H35 #3 4 Arne Grevskott Frol IL 4:15 +0:23 ingen prognose

Resultatene er hentet fra brikkesys.