Løperprofil
Solveig Skoglund Leithe
Frol
Feil klubb, eller løperen registrert dobbelt? Logg inn for å foreslå rettelser
Skogsrankingen
54 løp
Sprintrankingen
20 løp
B-rankingen
49 løp
C-rankingen
34 løp
N-rankingen
17 løp
Skogsrankingen
nr. 471 av 2067
Nr. 471 av 2067 blant kvinner i Norge · nr. 33 av 90 i klassen D15–16 · nr. 18 av 42 i 2010-kullet
- Forventet kmtid
- 11.36
- Løpskapasitet
- 10.15
- O-evne
- 1.22
- Jevnhet ±
- 9,7 %
- Usikkerhet ±
- 0.11
- Sikkerhet
- 36
- Bommer per løp
- 2,8
- Typisk bom
- 92 s
- Disk/brutt
- 5 %
- Distanseprofil
- best på lange (−2,1 % per dobling)
- Sesongprofil
- best i september (±0,9 %)
- Løp i grunnlaget
- 55 (sist 19.09.2026)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | −0,1002 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | −0,0853 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,097 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,015 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 17,72 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 36 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 1,0353 |
| bomVekt | 376,91 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,5258 |
| bomStorSigma | 0,8005 |
| antallBom | 115 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0461 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,078 |
| havariVekt | 29,16 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | −0,03 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 1,4172 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | 0,0041 |
| fartSesongSin | 0,0084 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,1831 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 676,3 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 2726,6 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 3088,5 |
| beregnet | 06.11.2026 |
Sprintrankingen
nr. 177 av 1119
Nr. 177 av 1119 blant kvinner i Norge · nr. 24 av 84 i klassen D15–16 · nr. 13 av 38 i 2010-kullet
- Forventet kmtid
- 7.10
- Løpskapasitet
- 7.01
- O-evne
- 0.09
- Jevnhet ±
- 6,4 %
- Usikkerhet ±
- 0.07
- Sikkerhet
- 16
- Bommer per løp
- 0,8
- Typisk bom
- 58 s
- Disk/brutt
- 4 %
- Distanseprofil
- nøytral
- Sesongprofil
- best i september (±1,3 %)
- Løp i grunnlaget
- 21 (sist 18.09.2026)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | −0,145 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | −0,1432 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0636 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,0165 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 6,78 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 15,7 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 0,9574 |
| bomVekt | 207,72 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,0637 |
| bomStorSigma | 0,5223 |
| antallBom | 16 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0407 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0422 |
| havariVekt | 11,74 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | −0,0007 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0,8312 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | 0,0022 |
| fartSesongSin | 0,0131 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,0586 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 485,4 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 2600,4 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 2656,5 |
| beregnet | 06.11.2026 |
B-rankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 11.06
- Løpskapasitet
- 9.40
- O-evne
- 1.26
- Jevnhet ±
- 10,1 %
- Usikkerhet ±
- 0.35
- Sikkerhet
- 21
- Bommer per løp
- 3,2
- Typisk bom
- 80 s
- Disk/brutt
- 4 %
- Distanseprofil
- best på lange (−0,5 % per dobling)
- Sesongprofil
- best i september (±1,2 %)
- Løp i grunnlaget
- 50 (sist 27.08.2025)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | −0,2824 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | −0,285 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,1006 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,0519 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 2,67 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 21,14 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 0,9125 |
| bomVekt | 154,71 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,3861 |
| bomStorSigma | 0,7362 |
| antallBom | 102 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0419 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,1079 |
| havariVekt | 8,68 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | −0,0073 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 1,065 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | 0,0039 |
| fartSesongSin | 0,0116 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,2348 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 765,1 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 2273,5 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 2612 |
| beregnet | 06.11.2026 |
C-rankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 10.50
- Løpskapasitet
- 9.34
- O-evne
- 1.16
- Jevnhet ±
- 11,9 %
- Usikkerhet ±
- 2.00
- Sikkerhet
- 7
- Bommer per løp
- 3,2
- Typisk bom
- 76 s
- Disk/brutt
- 5 %
- Distanseprofil
- nøytral
- Sesongprofil
- best i september (±0,5 %)
- Løp i grunnlaget
- 35 (sist 21.09.2022)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | −0,2904 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | −0,2969 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,1191 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,1689 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 0,17 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 6,96 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 0,9636 |
| bomVekt | 41,16 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,3277 |
| bomStorSigma | 0,6515 |
| antallBom | 71 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,047 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0609 |
| havariVekt | 1,32 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0,0002 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0,8241 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | 0,0008 |
| fartSesongSin | 0,005 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,2196 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 762,6 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 2259,9 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 2557,2 |
| beregnet | 06.11.2026 |
N-rankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 9.23
- Løpskapasitet
- 7.58
- O-evne
- 1.25
- Jevnhet ±
- 21,7 %
- Usikkerhet ±
- 2.26
- Sikkerhet
- 2
- Bommer per løp
- 3,1
- Typisk bom
- 83 s
- Disk/brutt
- 3 %
- Distanseprofil
- nøytral
- Sesongprofil
- jevn hele året
- Løp i grunnlaget
- 19 (sist 05.05.2021)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | −0,4787 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | −0,5055 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,2169 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,2312 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 0 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 1,75 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 1,0003 |
| bomVekt | 7,81 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,4196 |
| bomStorSigma | 0,7212 |
| antallBom | 36 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0346 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0325 |
| havariVekt | 0,14 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | −0 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0,713 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | −0,0001 |
| fartSesongSin | 0,0049 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,2096 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 753,1 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 1903 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 2241,7 |
| beregnet | 06.11.2026 |
| Terskel | Streak | Uten slik bom siden | Lengste | Plass |
|---|---|---|---|---|
| Bom over to minutter | 52 | 01.08.2026 Hovedløpet Langdistanse, bom 2.40 | 223 | – |
| Bom over fem minutter | 54 | 01.08.2026 Hovedløpet Langdistanse, bom 5.02 | 424 | – |
| Bom over ti minutter | 57 | 01.08.2026 Hovedløpet Langdistanse, bom 13.59 | 1 285 | – |
| Dato | Løp | Klasse | Tid | Plass | Bommet | Justert kmtid | O-prest. | Forventet kmtid | O-evne | Terning |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 17.10.2026 | Blodslitet og NM ultralang | D 15-16 | 1.13.13 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 19.09.2026 | NC/O-Idol | D 16 | 56.01 | 6 /19 | 4.32 | 10.38 | 0.52 | 11.31 | 1.19 | |
| 18.09.2026 | NC, sprint | D 16 | 15.53 | 5 /15 | 0.33 | 7.03 | 0.15 | 7.11 | 0.09 | |
| 02.08.2026 | Hovedløpet sprint | D16 | 17.49 | 16 /34 | 0.03 | 7.02 | 0.01 | 7.12 | 0.10 | |
| 01.08.2026 | Hovedløpet Langdistanse | D16 | 1.10.13 | 25 /31 | 21.46 | 14.27 | 4.29 | 11.37 | 1.20 | |
| 25.07.2026 | O-Ringen Göteborg, etapp 5, lång, jaktstart | D16 | 59.48 | 81 /152 | 10.36 | 12.41 | 2.15 | 11.34 | 1.13 | |
| 24.07.2026 | O-Ringen Göteborg, etapp 4, medel | D16 | 50.33 | 98 /152 | 11.53 | 14.00 | 3.17 | 11.34 | 1.13 | |
| 23.07.2026 | O-Ringen Göteborg, etapp 3, medel | D16 | 33.34 | 78 /152 | 4.59 | 12.17 | 1.49 | 11.34 | 1.13 | |
| 21.07.2026 | O-Ringen Göteborg, etapp 2, lång | D16 | 56.00 | 27 /152 | 0.34 | 9.54 | 0.06 | 11.34 | 1.13 | |
| 20.07.2026 | O-Ringen Göteborg, etapp 1, lång | D16 | 46.41 | 23 /152 | 2.58 | 9.46 | 0.37 | 11.34 | 1.13 | |
| 21.06.2026 | O-festivalen lang | D 16 | 1.49.45 | 16 /25 | 13.22 | 14.31 | 2.20 | 11.34 | 1.11 | |
| 20.06.2026 | O-festivalen mellom | D 16 | 42.41 | 17 /23 | 0.53 | 12.56 | 0.16 | 11.34 | 1.11 | |
| 19.06.2026 | O-festivalen sprint | D 16 | – | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 17.06.2026 | O-sjuer 8 - Moan | A4 | 32.02 | 21 | 2.15 | 14.12 | 1.00 | 11.33 | 1.10 | |
| 10.06.2026 | Bygdakamp 4 - Torsbustaden | A4 | 58.34 | DSQ | – | – | – | – | – | – |
| 05.06.2026 | Kviknekarusell 6 | A4 | 55.35 | 12 | 11.32 | 12.44 | 2.38 | 11.34 | 1.11 | |
| 25.05.2026 | Løvspretten | D 15-16 | 52.15 | 2 /17 | 1.43 | 9.50 | 0.20 | 11.13 | 1.04 | |
| 24.05.2026 | Elgdilten | D 15-16 | 38.06 | 2 /11 | 4.12 | 10.50 | 1.13 | 11.13 | 1.04 | |
| 20.05.2026 | O-sjuer 6 - Gjeldsåsen | A4 | 55.35 | 12 | 11.43 | 12.55 | 2.43 | 11.11 | 1.02 | |
| 13.05.2026 | O-sjuer 5/Bygdakamp 2 - Masteråsen | A4 | 52.59 | 15 | 2.22 | 11.22 | 0.30 | 11.13 | 1.04 | |
| 06.05.2026 | O-sjuer 4 - Storåsen, Langåselva | A4 | 58.16 | 16 | 6.46 | 13.33 | 1.34 | 11.13 | 1.04 | |
| 25.04.2026 | Vårsleppet mellomdistanse | D 15-16 | 37.31 | 3 /6 | 0.34 | 9.59 | 0.09 | 11.11 | 1.05 | |
| 25.04.2026 | Vårsleppet sprint | D 15-16 | 15.16 | 5 /6 | 2.15 | 8.00 | 1.11 | 7.18 | 0.10 | |
| 22.04.2026 | O-sjuer 3 - Masteråsen | A4 | 1.03.46 | 7 | 1.00 | 12.37 | 0.12 | 11.11 | 1.05 | |
| 15.04.2026 | O-sjuer 2 - Staupsmarka | A4 | 33.19 | 11 | 1.08 | 8.40 | 0.18 | 7.18 | 0.10 | |
| 08.04.2026 | O-sjuer 1 - Røstad | A4 | 13.59 | 1 | 0.23 | 7.13 | 0.12 | 7.18 | 0.10 | |
| 06.04.2026 | Påskeløp | A3 | 51.51 | 14 | 3.57 | 12.25 | 0.57 | 11.11 | 1.05 | |
| 18.01.2026 | Lygna Ski-O Weekend - NC mellomdistanse og Hovedløp langdistanse | D 16 | 40.12 | 3 /7 | – | – | – | – | – | – |
| 17.01.2026 | Lygna Ski-O Weekend - NC og Hovedløp sprint | D 16 | 14.50 | 1 /7 | – | – | – | – | – | – |
| 11.01.2026 | Ski-o-treff (med HL sprint) | D16 | – | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 10.01.2026 | Ski-o-treff (med NM og HL Langdistanse) | A-åpen | 56.24 | 8 /39 | – | – | – | – | – | – |
| 14.12.2025 | Sjusjørennet 2025 mellom | D 15-16 | 30.42 | 10 /19 | – | – | – | – | – | – |
| 13.12.2025 | Sjusjørennet 2025 sprint | D 15-16 | 15.10 | 3 /21 | – | – | – | – | – | – |
| 16.11.2025 | Langløpet - Høst i Østmarka25 | Damer - kort løype | 1.30.58 | 14 /37 | – | – | – | – | – | – |
| 15.11.2025 | Åpen o-helg - Individuell sprint | Damer | 18.55 | 39 /50 | – | – | – | – | – | – |
| 14.11.2025 | Åpen o-helg - Nattsprint | Damer | 38.02 | 14 /33 | 1.12 | 7.18 | 0.14 | 7.14 | 0.10 | |
| 18.10.2025 | Blodslitet | D 15-16 | 1.11.13 | 7 /37 | – | – | – | – | – | – |
| 21.09.2025 | Älgjakten | Älgjakten 2 gemensamma kontroller | 24.03 | 33 /40 | – | – | – | – | – | – |
| 21.09.2025 | Älgjakten | Älgjakten, 6 | 24.03 | 28 /39 | 5.15 | 14.46 | 3.13 | 11.22 | 1.11 | |
| 20.09.2025 | Loffelunken | D16 | 32.39 | 2 /14 | 0.53 | 9.28 | 0.15 | 11.22 | 1.11 | |
| 17.09.2025 | O-karusell 6, Bygdakamp 6 | A4 | 44.39 | 13 /21 | – | – | – | – | – | – |
| 14.09.2025 | Tour de Trondheim dag 3 (KM Lang) | D 15-16 | 44.02 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 13.09.2025 | Tour de Trondheim dag 2 og Ungdomsløp | D 15-16 | 44.36 | 5 /11 | 1.38 | 10.53 | 0.24 | 11.22 | 1.11 | |
| 12.09.2025 | Tour de Trondheim dag 1 (KM Sprint Nord-Trøndelag) | D 15-16 | 14.48 | 3 /11 | 0.06 | 6.55 | 0.03 | 7.18 | 0.11 | |
| 11.09.2025 | TA-cup 9 finale | D 15-16 | 15.13 | 1 /1 | – | – | – | – | – | – |
| 03.09.2025 | O-sjuer 10 Momarka | A4 | 23.53 | 1 | 0.08 | 6.47 | 0.02 | 7.18 | 0.11 | |
| 30.08.2025 | KM Lang NTOK | D 15-16 | 53.47 | 1 /2 | 2.45 | 11.14 | 0.34 | 11.26 | 1.15 | |
| 27.08.2025 | O-sjuer 9 Furuhevilen (Dalaelva) | B3 | 28.42 | 2 | 0.43 | 10.10 | 0.15 | 11.20 | 1.21 | |
| 23.08.2025 | Midt-Norsk mesterskap, langdistanse | D 15-16 | 49.26 | 7 /15 | 6.03 | 11.27 | 1.24 | 11.26 | 1.15 | |
| 22.08.2025 | Midt-Norsk mesterskap, sprint | D 15-16 | 17.37 | 5 /15 | 2.24 | 7.57 | 1.05 | 7.28 | 0.13 | |
| 20.08.2025 | O-sjuer 8 / Bygdakamp 5 (Heståsdalen) | A4 | 1.09.51 | 23 | 3.02 | (17.08) | 0.45 | 11.26 | 1.15 | |
| 14.08.2025 | TA-cup 7 | D 15-16 | 0.00 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 14.08.2025 | O-sjuer 7, Storlidalen | B3 | 30.49 | DSQ | – | – | – | – | – | – |
| 03.08.2025 | Hovedløpet sprint | D 15 | 16.05 | 6 /39 | 0.01 | 6.40 | 0.00 | 7.28 | 0.13 | |
| 02.08.2025 | Hovedløpet lang | D 15 | 52.59 | 19 /38 | 11.23 | 12.37 | 2.43 | 11.26 | 1.15 | |
| 26.07.2025 | O-Ringen Jönköping, etapp 5 | D15 | 1.03.25 | 69 /127 | 6.54 | 12.54 | 1.24 | 11.20 | 1.09 | |
| 25.07.2025 | O-Ringen Jönköping, etapp 4 | D15 | 52.52 | 43 /127 | 5.32 | 12.08 | 1.16 | 11.20 | 1.09 | |
| 22.07.2025 | O-Ringen Jönköping, etapp 2 | D15 | 36.13 | 23 /126 | 2.56 | 10.54 | 0.53 | 11.20 | 1.09 | |
| 21.07.2025 | O-Ringen Jönköping, etapp 1 | D15 | 49.11 | 12 /127 | 0.54 | 9.33 | 0.10 | 11.20 | 1.09 | |
| 06.07.2025 | Årefjällens 3-dagars, dag 3, lång | D16 | 59.41 | 2 /4 | 7.09 | 9.37 | 1.09 | 11.20 | 1.09 | |
| 05.07.2025 | Årefjällens 3-dagars, dag 2, medel | D16 | 34.32 | 1 /6 | 1.01 | 10.04 | 0.18 | 11.20 | 1.09 | |
| 04.07.2025 | Årefjällens 3-dagars, dag 1, sprint | D16 | 12.34 | 1 /7 | 0.01 | 6.51 | 0.01 | 7.33 | 0.13 | |
| 29.06.2025 | Midnattsolgaloppen | D 15-16 | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 29.06.2025 | Midnattsolgaloppen | D 15-16 | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 29.06.2025 | Midnattsolgaloppen | D 15-16 | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 29.06.2025 | Midnattsolgaloppen | D 15-16 | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 22.06.2025 | O-Festival elite og 15-16 | D 15 | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 22.06.2025 | O-Festival elite og 15-16 | D 15 | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 20.06.2025 | O-Festival sprint | D 15 | 13.23 | 8 /26 | 0.21 | 7.04 | 0.11 | 7.37 | 0.14 | |
| 09.06.2025 | Trondheim Open, dag 2 | D 15-16 | 52.59 | 3 /9 | 5.20 | 10.30 | 1.03 | 11.29 | 1.15 | |
| 08.06.2025 | Trondheim Open, KM-sprint | D 15-16 | 21.54 | 10 /10 | 4.08 | 10.25 | 1.58 | 7.37 | 0.14 | |
| 05.06.2025 | TA-cup 5 | D 15-16 | 23.46 | 1 /2 | 1.39 | 10.52 | 0.45 | 11.29 | 1.15 | |
| 01.06.2025 | Tradisjonsbæreren | D 15-16 | 51.23 | 2 /6 | 2.32 | 9.49 | 0.29 | 11.29 | 1.15 | |
| 25.05.2025 | Verdal 2-dagers | D 15-16 | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 25.05.2025 | Verdal 2-dagers | D 15-16 | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 21.05.2025 | O-sjuer 5 / Bygdakamp 2 Nybrotta HL-arena | A4 | 58.48 | 15 | 6.16 | 12.39 | 1.21 | 11.55 | 1.20 | |
| 14.05.2025 | O-sjuer 4 Ytterøya | A4 | 36.48 | 1 | 2.39 | 10.43 | 0.46 | 11.55 | 1.20 | |
| 11.05.2025 | Blåveisløpet | D 15-16 | 42.59 | 3 /4 | 4.18 | 12.23 | 1.14 | 11.55 | 1.20 | |
| 08.05.2025 | TA-cup 4 | D1516 | 14.39 | 1 /3 | – | – | – | – | – | – |
| 26.04.2025 | Vårsleppet mellomdistanse | D 15-16 | 30.14 | 4 /9 | 0.55 | 9.53 | 0.18 | 11.52 | 1.28 | |
| 26.04.2025 | Vårsleppet sprint | D 15-16 | 23.40 | 6 /11 | 2.22 | 7.59 | 0.48 | 7.30 | 0.12 | |
| 24.04.2025 | TA-cup 3 | D 15-16 | 13.15 | 1 /2 | 0.00 | 7.29 | 0.00 | 7.30 | 0.12 | |
| 23.04.2025 | O-sjuer 2 Staupshaugen | A4 | 26.43 | 6 | 0.14 | 7.31 | 0.04 | 7.30 | 0.12 | |
| 21.04.2025 | Påskeløp | Lang | 58.49 | 15 | 7.47 | 12.26 | 1.39 | 11.52 | 1.28 | |
| 10.04.2025 | TA-cup 2 | D 15-16 | 16.19 | 1 /2 | 0.04 | 7.16 | 0.02 | 7.30 | 0.12 | |
| 09.04.2025 | O-sjuer 1 Staupsmarka | A6 | 20.49 | 4 | 0.01 | 7.00 | 0.00 | 7.30 | 0.12 | |
| 03.04.2025 | TA-cup 1 | D 15-16 | 14.04 | 1 /1 | 0.01 | 7.01 | 0.00 | 7.30 | 0.12 | |
| 02.02.2025 | NM sprint og publikumsløp | D 15-16 | 16.41 | 4 /11 | – | – | – | – | – | – |
| 01.02.2025 | NM mellom, Hovedløpet og publikumsløp | D15HL | 41.27 | 2 /7 | – | – | – | – | – | – |
| 12.01.2025 | Ski-o på Frol | Lang | 32.05 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 15.12.2024 | Sjusjørennet 2024 mellom | D 15-16 | 32.15 | 9 /21 | – | – | – | – | – | – |
| 14.12.2024 | Sjusjørennet 2024 sprint | D 15-16 | 18.37 | 6 /22 | – | – | – | – | – | – |
| 08.12.2024 | Åpen sprinthelg Trondheim - Langsprint individuel | Damer | 43.02 | 22 /27 | 5.50 | 8.19 | 1.08 | 7.47 | 0.16 | – |
| 03.11.2024 | Trondheim Urban | ÅM | 48.25 | 4 /7 | 1.18 | 10.56 | 0.19 | 12.12 | 1.31 | |
| 04.10.2024 | KM natt | D/H 13-14 | 32.57 | 2 /7 | 4.37 | 11.10 | 1.34 | 11.42 | 1.24 | |
| 27.09.2024 | SK10 - Spøkelsesløpet | C/B | 28.22 | 1 | 1.23 | 10.20 | 0.30 | 12.29 | 1.40 | |
| 22.09.2024 | Älgjakten | Älgjakten 2 gemensamma kontroller | 15.53 | 4 /39 | – | – | – | – | – | – |
| 22.09.2024 | Älgjakten | Älgjakten, 1 | 15.53 | 1 /23 | 0.09 | 10.02 | 0.06 | 12.29 | 1.40 | |
| 21.09.2024 | Loffelunken med ungdomsserien, #8 | D14 | 23.17 | 2 /21 | 0.03 | 9.51 | 0.01 | 11.44 | 1.23 | |
| 18.09.2024 | Bygdakamp 6 | B3 | 40.55 | 9 | 1.27 | 12.12 | 0.26 | 11.44 | 1.23 | |
| 15.09.2024 | O-karusell 6 | A8km | 2.02.38 | 2 /3 | – | – | – | – | – | – |
| 14.09.2024 | U-cup 8 | D1314 | 13.29 | 1 /2 | – | – | – | – | – | – |
| 11.09.2024 | O7-10 Røstad | A4 | 25.14 | 4 | 1.00 | 7.25 | 0.18 | – | – | – |
| 04.09.2024 | O7-9 Nybrotta (gamle skistadion) | A4 | 45.53 | 11 | 4.28 | 12.34 | 1.13 | 12.29 | 1.40 | |
| 01.09.2024 | Tour de Trondheim dag 3 (KM Lang) | D 13-14 | 24.06 | 1 /7 | 0.06 | 9.25 | 0.02 | 11.44 | 1.23 | |
| 31.08.2024 | Tour de Trondheim dag 2 | D 13-14 | 23.36 | 1 /6 | 0.22 | 9.16 | 0.09 | 11.53 | 1.27 | |
| 29.08.2024 | U-cup 7 | D 13-14 | 35.41 | 1 /3 | 0.40 | 12.05 | 0.14 | 11.53 | 1.27 | |
| 29.08.2024 | O-sjuer 8/U-cup, Furuhevelen | B3 | 35.41 | 8 | 1.48 | 11.46 | 0.36 | 11.53 | 1.27 | |
| 24.08.2024 | Midt-Norsk mesterskap, Langdistanse | D 13-14 | 32.34 | 2 /8 | 1.27 | 9.31 | 0.25 | 11.53 | 1.27 | |
| 23.08.2024 | Midt-Norsk mesterskap, Sprint | D 13-14 | 15.44 | 3 /8 | – | – | – | – | – | – |
| 21.08.2024 | O7-7 / BK-5 Vulusjøen | A4 | 54.19 | 17 | 8.01 | 13.12 | 1.57 | 13.58 | 2.20 | |
| 18.08.2024 | KM-Mellom | D 13-14 | 0.00 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 15.08.2024 | U-Cup 6 | D 13-14 | 18.51 | 1 /2 | – | – | – | – | – | – |
| 11.08.2024 | KM langdistanse | D 13-14 | 36.32 | 2 /4 | 2.58 | 12.25 | 1.01 | 11.53 | 1.27 | |
| 04.08.2024 | Hovedløpet sprint | D 14 | 18.36 | 28 /44 | – | – | – | – | – | – |
| 03.08.2024 | Hovedløpet lang | D 14 | 35.37 | 3 /44 | 1.34 | 9.26 | 0.25 | 11.53 | 1.27 | |
| 23.06.2024 | Norsk O-Festival lang | D 14 | 40.48 | 8 /26 | 3.21 | 12.13 | 1.00 | 12.13 | 1.38 | |
| 22.06.2024 | Norsk O-Festival mellom | D 14 | 36.19 | 13 /27 | 6.50 | 12.52 | 2.25 | 12.13 | 1.38 | |
| 21.06.2024 | Norsk O-Festival sprint | D 14 | 12.01 | 5 /26 | – | – | – | – | – | – |
| 13.06.2024 | U-Cup 5 | D 13-14 | 22.18 | 1 /2 | 2.46 | 13.31 | 1.41 | 12.13 | 1.38 | |
| 12.06.2024 | O7-6 / BK-4 Masteråsen | B3 | 36.08 | 4 | 4.05 | 11.28 | 1.18 | 12.13 | 1.38 | |
| 09.06.2024 | Vårløpet | D 13-14 | 22.06 | 2 /4 | 1.08 | 11.05 | 0.34 | 12.13 | 1.38 | |
| 29.05.2024 | Bygdakamp 3 / O-karusell 3 | B 3 km | 32.30 | 4 /39 | 1.55 | 10.49 | 0.38 | 12.05 | 1.43 | |
| 23.05.2024 | U-cup 4 / KM Sprint | D 13-14 | 11.25 | 1 /5 | – | – | – | – | – | – |
| 08.05.2024 | Bygdakamp 2 | A4 | 1.16.32 | 28 | 21.24 | 19.35 | 5.29 | 15.05 | 2.21 | |
| 28.04.2024 | Blåveisløpet | D 13-14 | 24.24 | 4 /5 | 4.39 | 12.59 | 2.29 | 12.16 | 1.46 | |
| 25.04.2024 | U-cup 3 | D 13-14 | 13.50 | 1 /4 | – | – | – | – | – | – |
| 24.04.2024 | O7-2 Børsåsen | B3 | 36.50 | 5 | 4.06 | 11.23 | 1.16 | 12.16 | 1.46 | |
| 18.04.2024 | U-cup 2 | D 13-14 | 14.27 | 1 /6 | – | – | – | – | – | – |
| 17.04.2024 | O-karusell 1 / Bygdakamp 1 | B 3 | 14.21 | 3 /58 | – | – | – | – | – | – |
| 14.04.2024 | Halden O-Meeting Lang | D 13-14 | 46.17 | 10 /58 | 1.26 | 11.03 | 0.21 | 12.16 | 1.46 | |
| 04.04.2024 | U-cup 1 | D 13-14 | 20.38 | 2 /5 | – | – | – | – | – | – |
| 03.03.2024 | NC finale ski-o | D 13-14 | 36.40 | 1 /1 | – | – | – | – | – | – |
| 04.02.2024 | Publikumsløp NM stafett | D13-14 | 24.37 | 1 /2 | – | – | – | – | – | – |
| 03.02.2024 | NM ski-o lang | D13-14 | 40.01 | 2 /8 | – | – | – | – | – | – |
| 07.01.2024 | Ski-O-treff / Norgescup | D 13-14 | 0.00 | Aktiv | – | – | – | – | – | – |
| 06.01.2024 | Ski-O-treff / Hovedløpet / Veteranmesterskap | D 14 HL | 21.08 | 2 /6 | – | – | – | – | – | – |
| 06.10.2023 | KM Natt NTOK | D/H10-14 par | – | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 29.09.2023 | Skøynarkarusell 12 - natt | B2.0 | 23.29 | 3 | 0.01 | 12.04 | 0.01 | 12.42 | 1.54 | |
| 24.09.2023 | Älgjakten | Älgjakten 2 gemensamma kontroller | 27.48 | 29 /41 | – | – | – | – | – | – |
| 24.09.2023 | Älgjakten | Älgjakten, 1 | 27.48 | 34 /60 | 3.54 | 13.46 | 1.56 | 12.14 | 0.56 | |
| 23.09.2023 | Loffelunken med Ungdomsserien, #7 | D14 | 32.17 | 6 /30 | 1.48 | 11.09 | 0.37 | 12.42 | 1.54 | |
| 15.09.2023 | Treningsløp natt, Staupsmarka | B | 27.55 | 7 | – | – | – | – | – | – |
| 13.09.2023 | O-sjuer 10, Momarka | B3 | 22.39 | 1 | – | – | – | – | – | – |
| 06.09.2023 | BK 6 / O-sjuer 9, Storlidalen | B3 | 40.40 | 21 | 3.31 | 14.14 | 1.14 | 12.42 | 1.54 | |
| 26.08.2023 | Midt-Norsk mesterskap, Langdistanse | D 13-14 | 39.14 | 8 /14 | 5.07 | 12.47 | 1.40 | 12.46 | 2.02 | |
| 25.08.2023 | Midt-Norsk mesterskap, Sprint | D 13-14 | 14.12 | 7 /13 | – | – | – | – | – | – |
| 23.08.2023 | Bygdakamp 5 | B3 | 35.43 | 4 | 5.10 | 11.05 | 1.36 | 12.46 | 2.02 | |
| 28.07.2023 | O-Ringen Åre, etapp 5, lång, jaktstart | D13 | 40.00 | 38 /123 | 6.30 | 12.46 | 2.04 | 13.01 | 2.04 | |
| 27.07.2023 | O-Ringen Åre, etapp 4, medel | D13 | 31.51 | 29 /123 | 2.45 | 11.43 | 1.01 | 13.01 | 2.04 | |
| 26.07.2023 | O-Ringen Åre, etapp 3, medel | D13 | 39.21 | 43 /123 | 5.21 | 12.38 | 1.43 | 13.01 | 2.04 | |
| 24.07.2023 | O-Ringen Åre, etapp 2, lång | D13 | 34.47 | 5 /123 | 0.45 | 9.34 | 0.12 | 13.01 | 2.04 | |
| 23.07.2023 | O-Ringen Åre, etapp 1, lång | D13 | 37.35 | 7 /123 | 2.24 | 9.45 | 0.37 | 13.01 | 2.04 | |
| 14.06.2023 | Bygdakamp | B3 | 45.15 | 8 | 3.14 | 13.01 | 0.56 | 14.00 | 2.15 | |
| 11.06.2023 | Oppdal 2-dagers. Dag 2 | D 13-14 | 28.37 | 6 /17 | 1.20 | 10.51 | 0.30 | 14.00 | 2.15 | |
| 10.06.2023 | Oppdal 2-dagers. Dag 1 | D 13-14 | 32.17 | 9 /19 | 7.12 | 14.11 | 3.10 | 14.00 | 2.15 | |
| 07.06.2023 | O-sjuer 6, Skallstuggu | B3 | 28.06 | 6 | 2.00 | 12.32 | 0.54 | 14.00 | 2.15 | |
| 04.06.2023 | KM langdistanse NTOK | D 13-14 | 35.30 | 3 /4 | 7.21 | 14.04 | 2.55 | 14.00 | 2.15 | |
| 31.05.2023 | BK3 / O-sjuer 5 | B3 | 41.24 | 14 | 4.35 | 12.54 | 1.26 | 14.40 | 2.26 | |
| 28.05.2023 | Pinseløpet dag 2 | D 13-14 | 1.01.31 | 26 /27 | 27.46 | 20.28 | 9.14 | 14.40 | 2.26 | |
| 27.05.2023 | Pinseløpet dag 1 | D 13-14 | 45.11 | 13 /20 | 2.45 | 16.52 | 1.02 | 14.40 | 2.26 | |
| 24.05.2023 | O-sjuer 4, Storåsen | B3 | 1.00.28 | 14 | 5.26 | 16.46 | 1.30 | 14.40 | 2.26 | |
| 18.05.2023 | Swedish League, #5, medel (WRE) samt publiktävling | D14 | 33.17 | 28 /51 | 4.38 | 14.44 | 2.03 | 14.40 | 2.26 | |
| 10.05.2023 | Bygdakamp 2 | B3 | 29.31 | 3 | 2.33 | 11.16 | 0.58 | 14.40 | 2.26 | |
| 03.05.2023 | O-sjuer 3, Børsåsen | B3 | 27.38 | DSQ | – | – | – | – | – | – |
| 01.05.2023 | Vårløpet | D 13-14 | – | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 19.04.2023 | O-sjuer 2, Staupshaugen | B3 | 15.31 | 3 | – | – | – | – | – | – |
| 16.04.2023 | Solrenningen Langdistanse | D 13-14 | 49.51 | 10 /27 | 5.25 | 13.22 | 1.27 | 14.43 | 2.22 | |
| 15.04.2023 | Solrenningen Mellomdistanse | D 13-14 | 35.02 | 18 /31 | 7.56 | 15.27 | 3.30 | 14.43 | 2.22 | |
| 14.04.2023 | Solrenningen Sprint | D 13-14 | 14.50 | 9 /18 | – | – | – | – | – | – |
| 12.04.2023 | O-sjuer 1, Røstad | B3 | 15.45 | 4 | – | – | – | – | – | – |
| 10.04.2023 | Påskeløp | C Kort | 19.35 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 21.09.2022 | Treningsløp natt, Staupshaugen | C | 24.43 | 8 | 2.07 | (17.29) | 1.30 | 12.11 | 1.11 | |
| 18.09.2022 | Älgjakten | Älgjakten 2 gemensamma kontroller | 19.58 | 10 /41 | – | – | – | – | – | – |
| 18.09.2022 | Älgjakten | Älgjakten, 8 | 19.58 | 6 /44 | 0.48 | 9.12 | 0.22 | 10.17 | 0.44 | |
| 17.09.2022 | Loffelunken med Ungdomsserien, #6 | D12 | 23.35 | 4 /23 | 1.14 | 10.47 | 0.34 | 12.11 | 1.11 | |
| 14.09.2022 | O-sjuer 10, Staupsmarka | B3 | 29.45 | 43 | – | – | – | – | – | – |
| 07.09.2022 | O-sjuer 9, Masteråsen | C2 | 31.54 | 1 | 3.04 | 12.18 | 1.11 | 12.11 | 1.11 | |
| 04.09.2022 | Tour de Trondheim dag 3 | D 11-12 | 32.48 | 1 /2 | 3.13 | 11.28 | 1.07 | 12.11 | 1.11 | |
| 30.08.2022 | Bygdakamp 6 | B3 | 34.03 | 18 | 2.07 | 14.38 | 0.55 | 16.23 | 2.09 | |
| 27.08.2022 | KM mellomdistanse NTOK | D 11-12 | 34.47 | 1 /4 | 3.15 | 12.04 | 1.08 | 12.08 | 1.17 | |
| 24.08.2022 | O-sjuer 8, Vulusjøen | C2 | 17.30 | 2 | 1.44 | 11.28 | 1.08 | 12.08 | 1.17 | |
| 20.08.2022 | Midt-Norsk Mesterskap, Langdistanse | D 11-12 | 34.39 | 4 /7 | 1.51 | 12.23 | 0.40 | 12.08 | 1.17 | |
| 17.08.2022 | O-sjuer 7 BK 5, Storlidalen | C2 | 26.28 | 4 | 2.58 | 11.41 | 1.19 | 12.08 | 1.17 | |
| 14.08.2022 | KM Sprint | D 11-12 | 11.18 | 2 /4 | – | – | – | – | – | – |
| 12.06.2022 | Oppdal 2-dagers | D 11-12 | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 12.06.2022 | Oppdal 2-dagers | D 11-12 | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 01.06.2022 | Bygdakamp 3 | C2 | 20.03 | 9 | 1.26 | 9.17 | 0.40 | 11.52 | 1.23 | |
| 25.05.2022 | Skøynarkarusell 6 | C2 | 20.03 | 9 | 1.26 | 9.24 | 0.40 | 12.17 | 1.27 | |
| 22.05.2022 | Verdal 2-dagers - Dag 2 | D 11-12 | 14.25 | 2 /5 | 0.03 | 10.05 | 0.02 | 12.17 | 1.27 | |
| 21.05.2022 | Verdal 2-dagers - Dag 1 | D 11-12 | 16.51 | 1 /6 | 0.02 | 9.43 | 0.01 | 12.17 | 1.27 | |
| 18.05.2022 | O-sjuer 4 BK2, Nybrotta | C2 | 29.04 | 9 | 1.58 | 13.28 | 0.55 | 12.17 | 1.27 | |
| 27.04.2022 | O-sjuer 2, Børsåsen | B3 | 1.08.57 | 19 | 12.08 | 18.01 | 3.10 | 17.12 | 2.26 | |
| 21.04.2022 | T-A-sprint 2 | D 11-12 | 13.37 | 1 /5 | – | – | – | – | – | – |
| 20.04.2022 | O-sjuer 1, Røstad | B3 | 22.00 | 19 | – | – | – | – | – | – |
| 22.09.2021 | Treningsløp natt | C2 | 32.14 | 10 | 5.31 | 15.42 | 2.41 | 13.54 | 1.44 | |
| 11.09.2021 | KM sprint NTOK - festivalsprinten | D 11-12 | 12.30 | 1 /2 | – | – | – | – | – | – |
| 08.09.2021 | O-sjuer 10, Leva-Fro/Røstad | B3 | 16.24 | 3 | – | – | – | – | – | – |
| 01.09.2021 | Bygdakamp 6 | C2 | 30.56 | 9 | 6.36 | 16.14 | 3.28 | 13.54 | 1.44 | |
| 25.08.2021 | O-sjuer 9, Nybrotta | B3 | 1.30.38 | 27 | 9.06 | (26.57) | 2.42 | 18.13 | 2.05 | |
| 21.08.2021 | KM sprint | D 11-12 | 16.01 | 2 /5 | – | – | – | – | – | – |
| 14.08.2021 | Midt-Norsk Mesterskap, Langdistanse | D 11-12 | 22.36 | 3 /15 | 1.26 | 11.16 | 0.43 | 13.31 | 1.36 | |
| 13.08.2021 | Midt-Norsk Mesterskap, Sprint | D 11-12 | 15.47 | 5 /15 | – | – | – | – | – | – |
| 20.06.2021 | Verdal 2-dagers | D 11-12 | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 20.06.2021 | Verdal 2-dagers | D 11-12 | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 16.06.2021 | O-sjuer 8, Skallstuggu | C2 | 30.35 | 14 | 5.47 | 18.37 | 3.31 | 13.57 | 1.39 | |
| 02.06.2021 | O-sjuer 6, Langåselva | C2 | 19.36 | 5 | 0.32 | 10.52 | 0.18 | 13.57 | 1.39 | |
| 02.06.2021 | O-sjuer 6, Langåselva | Løype: C2 | 19.36 | 3 | 0.25 | 9.14 | 0.12 | 11.09 | 0.53 | |
| 12.05.2021 | Treningsløp Grøntjønna | C | 31.37 | 4 | – | – | – | – | – | – |
| 08.05.2021 | Vårløpet 2021 | D 11-12 | 39.05 | 3 /3 | 6.19 | 20.00 | 3.14 | 14.58 | 1.42 | |
| 06.05.2021 | TA-sprint 5 | D11-12 | 0.00 | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 05.05.2021 | O-sjuer 4, Masteråsen | N1 | 34.04 | 15 | 2.15 | (16.44) | 1.06 | 11.15 | 1.24 | |
| 02.05.2021 | Blåveisløpet | D 11-12 | 25.09 | 3 /5 | 1.30 | 12.56 | 0.46 | 14.58 | 1.42 | |
| 28.04.2021 | O-sjuer 3, Storåsen | C2 | 46.52 | 14 | 2.46 | 18.53 | 1.07 | 15.26 | 1.40 | |
| 21.04.2021 | O-sjuer 2, Børsåsen | C2 | 32.27 | 4 | 1.29 | 14.58 | 0.41 | 15.26 | 1.40 | |
| 08.04.2021 | TA-sprint 1 | D 11-12 | 12.58 | 3 /7 | – | – | – | – | – | – |
| 03.10.2020 | O-karusell 6, åpent kretsløp ultralang | B3 | 32.44 | 29 | 3.22 | 14.01 | 1.27 | 15.18 | 1.40 | |
| 12.09.2020 | Mini-Ælgjakten | C2 | 30.56 | 9 | 6.36 | 16.18 | 3.29 | 15.07 | 1.58 | |
| 29.08.2020 | KM lang | D 9-10 | 21.38 | 1 /3 | 0.39 | 9.51 | 0.18 | 11.37 | 1.26 | |
| 18.09.2019 | O-Sjuer 10 | B3 | 20.36 | 9 | – | – | – | – | – | – |
| 11.09.2019 | Bygdakamp 6 | N1 | 19.30 | 17 | – | – | – | – | – | – |
| 04.09.2019 | O-Sjuer 9 | C2 | 37.01 | 9 | 6.24 | 15.38 | 2.42 | 14.59 | 1.52 | |
| 24.08.2019 | Midt-Norsk Mesterskap Lang | D 9-10 | 25.37 | – | 4.05 | 10.49 | 1.43 | 12.16 | 1.35 | |
| 23.08.2019 | Midt-Norsk Mesterskap Sprint | D 9-10 | 8.49 | – | – | – | – | – | – | – |
| 21.08.2019 | O-Sjuer 8 | C2 | 34.40 | 15 | 1.19 | 17.59 | 0.41 | 15.09 | 1.58 | |
| 14.08.2019 | O-Sjuer 7 | C2 | 36.43 | 17 | 6.24 | 19.17 | 3.22 | 15.09 | 1.58 | |
| 19.06.2019 | O-Sjuer 6 | C2 | 41.19 | DSQ | – | – | – | – | – | – |
| 05.06.2019 | Bygdakamp 4 | C2 | 35.51 | 11 | 7.30 | 14.17 | 2.59 | 14.54 | 2.11 | |
| 29.05.2019 | O-Sjuer 4 | C2 | 26.11 | 6 | 1.44 | 11.18 | 0.45 | 15.21 | 2.08 | |
| 25.05.2019 | Byastafetten, individuelle klasser | D9-10 | 30.09 | 1 /2 | 1.11 | 10.38 | 0.25 | 12.55 | 1.32 | |
| 22.05.2019 | O-sjuer 3 / Bygdakamp 3 | C2 | 28.32 | 18 | 6.17 | 15.35 | 3.26 | 15.21 | 2.08 | |
| 15.05.2019 | O-Sjuer 2 | C2 | 20.41 | 5 | 0.50 | 12.17 | 0.30 | 15.21 | 2.08 | |
| 05.05.2019 | Vårløpet | D 9-10 | 29.58 | – | 3.14 | 15.59 | 1.43 | 12.55 | 1.32 | |
| 01.05.2019 | Blåveisløpet | D 9-10 | 33.02 | – | 10.31 | 15.57 | 5.05 | 12.55 | 1.32 | |
| 24.04.2019 | BK 1 | N 1,5 | 18.08 | – | 4.26 | 11.58 | 2.55 | 12.29 | 1.24 | |
| 22.04.2019 | Påskeløp | Råtass | 21.50 | – | 3.01 | 11.47 | 1.38 | 12.25 | 1.04 | |
| 10.04.2019 | O-Sjuer 1 | B3 | 24.35 | 16 | 1.14 | 15.40 | 0.47 | 16.10 | 1.31 | – |
| 12.09.2018 | O-sjuer nr. 10 | C2 | 1.11.33 | 21 | 17.55 | (34.21) | 8.36 | 19.34 | 2.54 | |
| 05.09.2018 | BK 6 | N 1,5 | 46.40 | – | – | – | – | – | – | – |
| 29.08.2018 | O-sjuer nr. 9 | N1/C2 | 15.10 | – | – | – | – | – | – | – |
| 25.08.2018 | Midt-Norsk Mesterskap - Langdistanse | D -10 | 37.13 | – | 6.05 | 13.27 | 2.12 | 14.09 | 1.17 | |
| 24.08.2018 | Midt-Norsk Mesterskap, sprint | D -10 | 20.09 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 22.08.2018 | Bygdakamp 5 | C2 | 45.01 | 29 | 9.29 | 20.47 | 4.23 | 18.04 | 2.04 | |
| 15.08.2018 | O-sjuer nr. 8 | C2 | 22.49 | 10 | 2.47 | 15.11 | 1.51 | 18.04 | 2.04 | |
| 08.07.2018 | Sommerløpene i Nord-Østerdal 2018 | D -10 | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 08.07.2018 | Sommerløpene i Nord-Østerdal 2018 | D -10 | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 08.07.2018 | Sommerløpene i Nord-Østerdal 2018 | D -10 | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 20.06.2018 | O-sjuer nr 7 | C2 | 44.56 | 10 | 3.58 | 25.43 | 2.16 | 22.05 | 1.33 | – |
| 10.06.2018 | Verdal OK 2-dagers | N-åpen | 0.00 | Inaktiv | – | – | – | – | – | – |
| 23.05.2018 | O-sjuer nr 5 | N1 | 52.04 | – | 6.16 | 18.39 | 2.15 | 16.26 | 1.11 | |
| 16.05.2018 | O-sjuer nr. 4 | C2 | 55.28 | 17 | 3.50 | 23.18 | 1.37 | – | – | – |
| 13.05.2018 | KM lang fellesstart | N-åpen | 21.43 | – | – | – | – | – | – | – |
| 12.05.2018 | KM Sprint NTOK og STOK | N-åpen | 19.45 | – | – | – | – | – | – | – |
| 09.05.2018 | Bygdakamp 2 | N1 | 25.53 | – | 3.10 | 16.32 | 2.01 | 16.26 | 1.11 | |
| 02.05.2018 | O-sjuer nr 3 | N1 | 13.55 | – | 1.40 | 11.41 | 1.24 | 16.26 | 1.11 | |
| 29.04.2018 | Blåveisløpet | N-åpen | 28.14 | – | – | – | – | – | – | – |
| 18.04.2018 | O-sjuer 2, Momarka | N1/C2 | 20.20 | – | 1.19 | 18.09 | 1.11 | 17.55 | 1.10 | |
| 11.04.2018 | O-sjuer 1, Hegle | N1/C2 | 23.10 | – | 1.22 | 18.09 | 1.04 | 17.55 | 1.10 | |
| 13.09.2017 | O-sjuer 10 | N1/C2 | 34.44 | – | – | – | – | – | – | – |
| 23.08.2017 | Bygdakamp 4 | N 1,5 | 46.16 | – | 6.39 | 21.53 | 3.09 | 18.08 | 1.33 | |
| 03.05.2017 | O-sjuer 3/Bygdakamp 1 | B3 | 1.30.38 | 27 | 9.06 | 27.37 | 2.46 | 20.46 | 2.07 | – |
| 14.09.2016 | O-sjuer nr. 10 / Klubbmesterskap | N1 | – | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 03.09.2016 | Bygdakamp 6 med premieutdeling | N1 | 38.10 | – | 6.23 | 18.44 | 3.08 | 17.18 | 1.20 | |
| 24.08.2016 | Bygdakamp 5 - Verdal | N1 | 47.47 | – | 5.25 | 20.30 | 2.19 | 19.00 | 0.59 | |
| 22.06.2016 | O-sjuer nr. 7 | N1 | 30.50 | – | 0.37 | 21.34 | 0.26 | 18.58 | 0.32 | – |
| 01.06.2016 | Bygdakamp 3 | A4/A6 | 19.36 | 5 | 0.03 | 8.09 | 0.01 | 11.15 | 1.00 | |
| 25.05.2016 | O-sjuer nr. 5 | N1 | – | DSQ | – | – | – | – | – | – |
| 18.05.2016 | Bygdakamp 2 - Verdal | N1 | 38.14 | – | 0.56 | 23.03 | 0.34 | – | – | – |
| 13.04.2016 | O-sjuer nr. 1 | N1/C2 | 24.41 | 44 | – | – | – | – | – | – |
| 28.03.2016 | Påskeløpet - Sesongstart | Ny | 27.55 | 12 /14 | 5.03 | (25.47) | 4.40 | 13.05 | 1.09 | |
| 02.09.2015 | O-sjuer nr 10 | A4/A6 | 19.36 | 5 | 0.02 | 8.07 | 0.01 | 10.47 | 0.43 | |
| 19.08.2015 | O-sjuer nr 9 og BK 4 | C2 uten tid | – | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 03.06.2015 | Bygdakamp 2 | A4/A6 | 19.36 | 5 | 0.03 | (8.04) | 0.01 | 11.53 | 0.45 | – |
| 06.05.2015 | O-sjuer nr 4 og BK 1 | N1 | 17.09 | – | 0.08 | 14.23 | 0.07 | – | – | – |
| 26.04.2015 | Blåveisløpet | N-åpen | 24.33 | – | – | – | – | – | – | – |
| 06.04.2015 | Påskeløpet | Ny | 16.12 | 3 /18 | 0.55 | 11.11 | 0.38 | – | – | – |
| 20.08.2014 | Bygdakamp nr.5 | B3 | 16.24 | 3 | 0.16 | 10.33 | 0.10 | – | – | – |
| Dato | Løp | Klasse | Lag | Etappe | Tid | Etappeplass | Lagets plass |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 20.09.2026 | NM junior stafett | H17-20 | Frol IL 2 | 2 | 51.51 | 43 | 37 |
| 05.08.2026 | Kretsstafetten | DHDH | Nord-Trøndelag 1 | 3 | 14.32 | 18 | 18 |