Løperprofil
Anna Stüdeli
Eidsvoll
Feil klubb, eller løperen registrert dobbelt? Logg inn for å foreslå rettelser
Skogsrankingen
14 løp
Sprintrankingen
8 løp
Skogsrankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 12.18
- Løpskapasitet
- 10.58
- O-evne
- 1.20
- Jevnhet ±
- 8,4 %
- Usikkerhet ±
- 1.47
- Sikkerhet
- 6
- Bommer per løp
- 2,9
- Typisk bom
- 87 s
- Disk/brutt
- 5 %
- Distanseprofil
- best på lange (−0,1 % per dobling)
- Sesongprofil
- jevn hele året
- Løp i grunnlaget
- 14 (sist 26.07.2023)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | −0,0307 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | −0,0096 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0838 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,1355 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 0,3 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 5,85 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 1,0731 |
| bomVekt | 43,66 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,4679 |
| bomStorSigma | 0,8014 |
| antallBom | 36 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0466 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,094 |
| havariVekt | 1,65 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | −0,0007 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 1,2159 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | −0,0022 |
| fartSesongSin | 0,0021 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,1831 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 676,2 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 2919,5 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 3273,7 |
| beregnet | 05.11.2026 |
Sprintrankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 7.19
- Løpskapasitet
- 7.09
- O-evne
- 0.10
- Jevnhet ±
- 5,8 %
- Usikkerhet ±
- 1.01
- Sikkerhet
- 4
- Bommer per løp
- 0,8
- Typisk bom
- 61 s
- Disk/brutt
- 6 %
- Distanseprofil
- nøytral
- Sesongprofil
- jevn hele året
- Løp i grunnlaget
- 9 (sist 15.09.2023)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | −0,1241 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | −0,1102 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0577 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,1291 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 0,25 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 4,11 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 0,9097 |
| bomVekt | 45,84 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,1127 |
| bomStorSigma | 0,6402 |
| antallBom | 4 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0557 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0801 |
| havariVekt | 0,97 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | −0,0005 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0,7651 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | −0,0006 |
| fartSesongSin | 0,0047 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,0586 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 485,4 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 2654,4 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 2714,4 |
| beregnet | 05.11.2026 |
B-rankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 13.45
- Løpskapasitet
- 11.31
- O-evne
- 2.14
- Jevnhet ±
- 9,1 %
- Usikkerhet ±
- 2.17
- Sikkerhet
- 1
- Bommer per løp
- 3,6
- Typisk bom
- 100 s
- Disk/brutt
- 6 %
- Sesongprofil
- jevn hele året
- Løp i grunnlaget
- 2 (sist 28.07.2023)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | −0,1058 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | −0,0817 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0911 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,1535 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 0,07 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 1 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 1,036 |
| bomVekt | 5,81 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,607 |
| bomStorSigma | 0,8531 |
| antallBom | 6 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0556 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0836 |
| havariVekt | 0,25 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | 0 |
| fartSesongSin | −0 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,2349 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 764,9 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 2710,1 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 3236,2 |
| beregnet | 05.11.2026 |
C-rankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 19.06
- Løpskapasitet
- 17.15
- O-evne
- 1.51
- Jevnhet ±
- 9,1 %
- Usikkerhet ±
- 4.08
- Sikkerhet
- 0
- Bommer per løp
- 3,3
- Typisk bom
- 90 s
- Disk/brutt
- 5 %
- Løp i grunnlaget
- 1 (sist 13.10.2022)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | 0,3017 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | 0,8154 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0914 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,1955 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 0,02 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 0,42 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 1,0035 |
| bomVekt | 2,07 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,4975 |
| bomStorSigma | 0,8834 |
| antallBom | 2 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0481 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0679 |
| havariVekt | 0,08 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | 0 |
| fartSesongSin | 0 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,2196 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 762,2 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 4073,6 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 4512 |
| beregnet | 05.11.2026 |
| Terskel | Streak | Uten slik bom siden | Lengste | Plass |
|---|---|---|---|---|
| Bom over to minutter | 23 | 28.07.2023 O-Ringen Åre, etapp 5, lång, jaktstart, bom 6.06 | 216 | – |
| Bom over fem minutter | 23 | 28.07.2023 O-Ringen Åre, etapp 5, lång, jaktstart, bom 6.06 | 262 | – |
| Bom over ti minutter | 458 | hele karrieren siden 2022 | 458 | – |
| Dato | Løp | Klasse | Tid | Plass | Bommet | Justert kmtid | O-prest. | Forventet kmtid | O-evne | Terning |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 16.09.2023 | NC mellom og O-idol | D17-18 | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 15.09.2023 | NC sprint | D17-18 | 18.36 | 26 /39 | 0.49 | 7.21 | 0.19 | 7.18 | 0.09 | |
| 28.07.2023 | O-Ringen Åre, etapp 5, lång, jaktstart | Etappstart Medelsvår 5,0 | 1.26.09 | 32 /67 | 13.11 | 14.33 | 2.14 | 13.23 | 2.18 | – |
| 27.07.2023 | O-Ringen Åre, etapp 4, medel | Etappstart Medelsvår 4,0 | 30.30 | 9 /102 | 2.33 | 11.21 | 0.57 | 13.23 | 2.18 | – |
| 26.07.2023 | O-Ringen Åre, etapp 3, medel | Etappstart Svår 3,5 | 41.38 | 60 /162 | 3.31 | 12.34 | 1.04 | 12.42 | 1.23 | |
| 23.07.2023 | O-Ringen Åre, etapp 1, lång | Etappstart Svår 3,5 | 44.50 | 36 /118 | 5.10 | 11.55 | 1.22 | 12.42 | 1.23 | |
| 21.06.2023 | Raumarkarusell nr. 7 Skog | DA | 1.23.03 | 2 /2 | 13.27 | 13.58 | 2.16 | 12.53 | 1.25 | |
| 31.05.2023 | Eidsvoll o-karusell løp 4 | A | 1.13.28 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 24.05.2023 | Drømmemila 1609 meter sprint- Inngår i Raumarkarusell løp 5 | Damer | 11.34 | 1 /18 | 0.00 | 7.04 | 0.00 | 7.30 | 0.08 | |
| 15.05.2023 | Eidsvoll o-karusell løp 3 | L | 55.35 | 7 /8 | 10.35 | 15.24 | 2.56 | 12.43 | 1.14 | |
| 10.05.2023 | Raumarkarusell nr. 4 Skog | DA | 57.18 | 3 /3 | 4.17 | 13.35 | 1.01 | 12.43 | 1.14 | |
| 06.05.2023 | NM knockout-sprint | D 17-18E | 10.46 | 16 /42 | 0.01 | 7.13 | 0.01 | 7.30 | 0.08 | |
| 05.05.2023 | NM sprint jr / NC sprint sr | D 17-18E | 14.16 | 26 /40 | 1.04 | 7.42 | 0.35 | 7.30 | 0.08 | |
| 04.05.2023 | Raumarkarusell løp 3 Sprint | DA | 29.07 | 2 /8 | 0.38 | 8.25 | 0.11 | 7.30 | 0.08 | |
| 29.04.2023 | World Cup i Norge – publikumsløp 2: Lørdagskjappen m/ norgescup junior | D 17-18E | 29.27 | 14 /50 | 0.53 | 10.07 | 0.18 | 12.08 | 1.05 | |
| 26.04.2023 | Eidsvoll o-karusell løp 2 | L | 37.36 | 2 /11 | 0.13 | 11.20 | 0.04 | 12.08 | 1.05 | |
| 25.04.2023 | Oslo City Cup - løp nr.3 | D17- | 22.41 | 37 /57 | 0.05 | 7.38 | 0.02 | 7.29 | 0.11 | – |
| 22.04.2023 | KM sprint med Trimtex-cup | N2-åpen 17- | 29.19 | 1 /1 | – | – | – | – | – | – |
| 20.04.2023 | Raumarkarusell løp 2 Sprint / Eidsvoll o-karusell løp 1 | DA | 29.34 | 1 /5 | 2.24 | 7.48 | 0.38 | 7.29 | 0.11 | – |
| 11.04.2023 | Oslo City Cup nr. 1 - 2023 | D17 | 23.32 | 18 /49 | 0.07 | 6.56 | 0.02 | 7.29 | 0.11 | – |
| 15.01.2023 | NC Sprint, ungdoms- og publikumsløp sprint | D 17- 20 | 37.27 | 16 /16 | – | – | – | – | – | – |
| 14.01.2023 | Ski-O, Hovedløp, NC mellomdistanse og publikumsløp | D 17- 20 | 1.09.27 | 17 /18 | – | – | – | – | – | – |
| 29.12.2022 | Marsipanløpet | DM | 0.00 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 18.12.2022 | Sjusjørennet 2022 mellom | D 17-20 | 59.29 | 20 /21 | – | – | – | – | – | – |
| 17.12.2022 | Sjusjørennet 2022 sprint | D 17-20 | 37.42 | 24 /25 | – | – | – | – | – | – |
| 03.11.2022 | Nattløp. Lukket Raumar arrangement. | K | 35.06 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 13.10.2022 | EOL Nattkarusell No 5 | C | 51.08 | 8 /10 | 12.12 | 28.15 | 6.44 | – | – | – |
| 01.10.2022 | Furugampen | D 17- | 46.02 | 1 /6 | 1.33 | 10.13 | 0.21 | 12.46 | 1.22 | |
| 27.09.2022 | EOL nattkarusell No 2 | L | 1.00.38 | 6 /7 | 4.33 | 17.02 | 1.17 | 13.22 | 1.39 | |
| 26.09.2022 | Rekruttavslutning | Trenere | 18.27 | DSQ | – | – | – | – | – | – |
| 24.09.2022 | Kraftløpet | D17L | 3.03.53 | 2 /3 | – | – | – | – | – | – |
| 23.09.2022 | NC sprint | D 17-18 | 16.22 | 14 /48 | 0.01 | 7.06 | 0.00 | – | – | – |
| 21.09.2022 | Raumarkarusell løp 19 & Eidsvoll OLs nattkarusell løp 1 | DL | 50.17 | 2 /3 | 5.00 | 12.26 | 1.14 | 13.22 | 1.39 | |
| 14.09.2022 | Raumarkarusell nr. 18 | DA | 1.01.51 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 10.09.2022 | NM mellomdistanse | D 17-18 Gjest | 41.32 | 1 /1 | 4.30 | 13.50 | 1.30 | 13.22 | 1.39 | |
| 08.09.2022 | Klubbkarusell Løp 8 | L | 41.16 | 4 /6 | 2.53 | 12.28 | 0.52 | 13.22 | 1.39 | |
| 31.08.2022 | Raumarkarusell nr. 16 | DA | 1.08.39 | 3 /4 | 8.42 | 12.39 | 1.36 | 13.27 | 2.15 | – |
| 25.08.2022 | Klubbkarusell Løp 7 | L | 53.22 | 10 /11 | 13.49 | 15.05 | 3.54 | 13.27 | 2.15 | – |