Løperprofil
Lene Marit Ness-Jensen
Frol
Feil klubb, eller løperen registrert dobbelt? Logg inn for å foreslå rettelser
Skogsrankingen
28 løp
Sprintrankingen
27 løp
B-rankingen
65 løp
C-rankingen
6 løp
Skogsrankingen
nr. 1519 av 2067
Nr. 1519 av 2067 blant kvinner i Norge · nr. 137 av 179 i klassen D45–49 · nr. 29 av 39 i 1977-kullet
- Forventet kmtid
- 16.32
- Løpskapasitet
- 13.22
- O-evne
- 3.10
- Jevnhet ±
- 11,3 %
- Usikkerhet ±
- 0.21
- Sikkerhet
- 19
- Bommer per løp
- 4,5
- Typisk bom
- 127 s
- Disk/brutt
- 2 %
- Distanseprofil
- best på lange (−0,7 % per dobling)
- Sesongprofil
- best i oktober (±1,7 %)
- Løp i grunnlaget
- 29 (sist 26.08.2026)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | 0,1643 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | 0,1633 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,1126 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,0207 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 9,5 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 19,31 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 1,6366 |
| bomVekt | 202,9 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,8455 |
| bomStorSigma | 0,8797 |
| antallBom | 101 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0234 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0833 |
| havariVekt | 14,91 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | −0,0096 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 1,522 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | −0,0084 |
| fartSesongSin | 0,0147 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,1831 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 676,3 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 3558,3 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 4400 |
| beregnet | 06.11.2026 |
Sprintrankingen
nr. 504 av 1119
Nr. 504 av 1119 blant kvinner i Norge · nr. 38 av 92 i klassen D45–49 · nr. 3 av 15 i 1977-kullet
- Forventet kmtid
- 8.28
- Løpskapasitet
- 8.07
- O-evne
- 0.21
- Jevnhet ±
- 5,4 %
- Usikkerhet ±
- 0.08
- Sikkerhet
- 18
- Bommer per løp
- 1,6
- Typisk bom
- 69 s
- Disk/brutt
- 5 %
- Distanseprofil
- nøytral
- Sesongprofil
- best i september (±1,1 %)
- Løp i grunnlaget
- 28 (sist 27.08.2026)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | 0,0015 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | −0,0026 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0542 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,0166 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 5,38 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 18,16 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 1,8238 |
| bomVekt | 237,5 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,2321 |
| bomStorSigma | 0,5617 |
| antallBom | 49 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0538 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,1441 |
| havariVekt | 10,94 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | −0 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0,8795 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | 0,0031 |
| fartSesongSin | 0,01 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,0586 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 485,4 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 3008,8 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 3138,1 |
| beregnet | 06.11.2026 |
B-rankingen
nr. 106 av 336
Nr. 106 av 336 blant kvinner i Norge · nr. 5 av 43 i klassen D45–49 · nr. 2 av 8 i 1977-kullet
- Forventet kmtid
- 14.37
- Løpskapasitet
- 12.11
- O-evne
- 2.26
- Jevnhet ±
- 9,4 %
- Usikkerhet ±
- 0.15
- Sikkerhet
- 38
- Bommer per løp
- 3,5
- Typisk bom
- 106 s
- Disk/brutt
- 3 %
- Distanseprofil
- best på korte (+2,3 % per dobling)
- Sesongprofil
- jevn hele året
- Løp i grunnlaget
- 66 (sist 13.09.2026)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | −0,0506 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | −0,0539 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0945 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,0165 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 12,13 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 37,7 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 0,9888 |
| bomVekt | 276,23 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,668 |
| bomStorSigma | 0,9332 |
| antallBom | 143 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0337 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0363 |
| havariVekt | 21,62 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0,033 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 1,0895 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | −0,0017 |
| fartSesongSin | 0,0004 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,2348 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 765,1 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 2864,8 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 3438,1 |
| beregnet | 06.11.2026 |
C-rankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 13.41
- Løpskapasitet
- 12.31
- O-evne
- 1.10
- Jevnhet ±
- 9,6 %
- Usikkerhet ±
- 1.05
- Sikkerhet
- 2
- Bommer per løp
- 2,6
- Typisk bom
- 85 s
- Disk/brutt
- 5 %
- Distanseprofil
- nøytral
- Sesongprofil
- jevn hele året
- Løp i grunnlaget
- 6 (sist 13.08.2025)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | −0,0194 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | −0,0682 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0964 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,0767 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 0,4 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 2,42 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 0,7799 |
| bomVekt | 14,34 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,44 |
| bomStorSigma | 0,6749 |
| antallBom | 6 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0479 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0677 |
| havariVekt | 1 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | −0 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0,6692 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | −0,0002 |
| fartSesongSin | −0,0009 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,2196 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 762,6 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 2956 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 3229,4 |
| beregnet | 06.11.2026 |
N-rankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 13.18
- Løpskapasitet
- 11.47
- O-evne
- 1.30
- Jevnhet ±
- 10,0 %
- Usikkerhet ±
- 8.55
- Sikkerhet
- 0
- Bommer per løp
- 3,2
- Typisk bom
- 82 s
- Disk/brutt
- 3 %
- Løp i grunnlaget
- 1 (sist 20.08.2014)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | −0,0677 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | −0,2695 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,1004 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,5132 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 0 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 0,08 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 1,0028 |
| bomVekt | 0,1 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,4033 |
| bomStorSigma | 0,8159 |
| antallBom | 2 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0347 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0329 |
| havariVekt | 0 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | 0 |
| fartSesongSin | 0 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,2096 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 753,1 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 2817,7 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 3177,1 |
| beregnet | 06.11.2026 |
| Terskel | Streak | Uten slik bom siden | Lengste | Plass |
|---|---|---|---|---|
| Bom over to minutter | 22 | 02.09.2026 O-sjuer 10 - Storlidalen, bom 3.53 | 76 | nr. 3326 |
| Bom over fem minutter | 35 | 30.08.2026 KM lang og finale SMN-cup Inderøy , bom 10.34 | 262 | nr. 4910 |
| Bom over ti minutter | 35 | 30.08.2026 KM lang og finale SMN-cup Inderøy , bom 10.34 | 490 | nr. 6697 |
| Dato | Løp | Klasse | Tid | Plass | Bommet | Justert kmtid | O-prest. | Forventet kmtid | O-evne | Terning |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 13.09.2026 | Tour de Trondheim #3 - Langdistanse | B-åpen 17- | 53.39 | 3 /11 | 0.06 | 14.45 | 0.02 | 14.45 | 2.37 | |
| 12.09.2026 | Tour de Trondheim #2 - Mellomdistanse | D 40- | – | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 09.09.2026 | O-sjuer 11/Bygdakamp 6 - Vulusjøen (Skallstuggu) | B3 | 33.07 | 10 | 0.50 | 11.58 | 0.18 | 14.45 | 2.37 | |
| 02.09.2026 | O-sjuer 10 - Storlidalen | B3 | 39.38 | 11 | 5.09 | 13.57 | 1.49 | 14.45 | 2.37 | |
| 30.08.2026 | KM lang og finale SMN-cup Inderøy | B-åpen 17- | 1.28.22 | 5 /7 | 21.35 | (20.50) | 5.05 | 14.34 | 2.37 | |
| 27.08.2026 | SMN Cup 4 | Åpen 2.5 | 25.04 | 9 /13 | 1.35 | 8.11 | 0.31 | 8.29 | 0.22 | |
| 26.08.2026 | Bygdakamp 5 - Lynhalla Nord | A4 | 1.16.23 | 19 | 7.41 | 14.11 | 1.26 | 16.34 | 3.19 | |
| 19.08.2026 | O-sjuer 9 - Frol barneskole | A4 | – | DSQ | – | – | – | – | – | – |
| 15.08.2026 | Jubileumsløpet - Grønningen rundt | Grønningen rundt (B-nivå) | – | Inaktiv | – | – | – | – | – | – |
| 25.07.2026 | O-Ringen Göteborg, etapp 5, lång, jaktstart | D45 | 1.14.47 | 104 /142 | 11.22 | 14.54 | 2.16 | 16.45 | 3.27 | |
| 24.07.2026 | O-Ringen Göteborg, etapp 4, medel | D45 | 1.04.46 | 124 /142 | 16.39 | 19.39 | 5.03 | 16.45 | 3.27 | |
| 23.07.2026 | O-Ringen Göteborg, etapp 3, medel | D45 | 48.24 | 129 /142 | 16.37 | 18.20 | 6.18 | 16.45 | 3.27 | |
| 21.07.2026 | O-Ringen Göteborg, etapp 2, lång | D45 | 2.13.22 | 132 /142 | 16.47 | 19.32 | 2.28 | 16.45 | 3.27 | |
| 20.07.2026 | O-Ringen Göteborg, etapp 1, lång | D45 | 1.20.50 | 108 /142 | 8.55 | 14.33 | 1.36 | 16.45 | 3.27 | |
| 21.06.2026 | O-festivalen lang | D 45- | 1.31.07 | 13 /17 | 20.44 | 16.10 | 3.41 | 16.24 | 3.25 | |
| 20.06.2026 | O-festivalen mellom | D 45- | 1.17.01 | 19 /20 | 15.44 | 19.22 | 3.57 | 16.24 | 3.25 | |
| 19.06.2026 | O-festivalen sprint | D 45- | – | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 11.06.2026 | SMN-cup 3 | Åpen 2.5 | 18.21 | 14 /16 | 2.37 | 14.51 | 2.07 | 16.24 | 3.25 | |
| 10.06.2026 | Bygdakamp 4 - Torsbustaden | B3 | 35.56 | 5 | 0.40 | 12.14 | 0.14 | 14.17 | 2.22 | |
| 05.06.2026 | Kviknekarusell 6 | B3 | 36.39 | 10 | 2.11 | 12.36 | 0.45 | 14.17 | 2.22 | |
| 03.06.2026 | O-sjuer 7 - Furuhevilen | B3 | 49.14 | 12 | 12.22 | 14.39 | 3.41 | 14.17 | 2.22 | |
| 30.05.2026 | Trondheim Open (m/ KM Lang) | B-åpen 17- | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 30.05.2026 | Trondheim Open (m/ KM Lang) | B-åpen 17- | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 27.05.2026 | Bygdakamp 3 | B | 38.00 | 16 | 2.15 | 12.35 | 0.45 | 14.28 | 2.25 | |
| 25.05.2026 | Løvspretten | B-åpen 17- | 1.10.51 | 31 /54 | 21.29 | 19.49 | 6.04 | 14.27 | 2.24 | |
| 24.05.2026 | Elgdilten | B-åpen 17- | 32.05 | 10 /35 | 5.29 | 14.29 | 2.32 | 14.27 | 2.24 | |
| 20.05.2026 | O-sjuer 6 - Gjeldsåsen | B3 | 36.39 | 10 | 2.03 | 12.53 | 0.43 | 14.28 | 2.25 | |
| 14.05.2026 | KM sprint NTOK/SMN Cup nr 2 | D 40- | 18.19 | 3 /4 | 0.48 | 8.39 | 0.23 | 8.41 | 0.22 | |
| 13.05.2026 | O-sjuer 5/Bygdakamp 2 - Masteråsen | A4 | 1.09.34 | 29 | 11.30 | 14.56 | 2.28 | 15.51 | 3.13 | |
| 10.05.2026 | KM Sprintstafett individuelle klasser | AK-åpen | 24.22 | 2 /5 | 1.28 | 8.38 | 0.31 | 8.41 | 0.22 | |
| 09.05.2026 | KM Mellom NTOK | D 40- | – | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 06.05.2026 | O-sjuer 4 - Storåsen, Langåselva | B3 | 38.41 | 5 | 1.52 | 12.29 | 0.36 | 14.27 | 2.24 | |
| 29.04.2026 | Bygdakamp 1 | B3 | 1.11.09 | 34 | 24.18 | (22.20) | 7.38 | 14.01 | 2.18 | |
| 26.04.2026 | Blåveisløpet | B-åpen 17- | 30.56 | 1 /8 | – | – | – | – | – | – |
| 15.04.2026 | O-sjuer 2 - Staupsmarka | A4 | 37.50 | 14 | 5.31 | 9.50 | 1.26 | 8.39 | 0.23 | |
| 08.04.2026 | O-sjuer 1 - Røstad | A4 | – | DSQ | – | – | – | – | – | – |
| 17.09.2025 | O-karusell 6, Bygdakamp 6 | B3 | 34.27 | 9 /32 | – | – | – | – | – | – |
| 11.09.2025 | TA-cup 9 finale | Åpen 2.5 | 30.25 | 13 /15 | – | – | – | – | – | – |
| 04.09.2025 | TA-cup 8 | Åpen 3,0 | – | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 03.09.2025 | O-sjuer 10 Momarka | A4 | 34.41 | 14 | 6.12 | 9.52 | 1.46 | 8.34 | 0.23 | |
| 31.08.2025 | KM Stafett NTOK/STOK - individuelle klasser | AK-åpen | 1.17.26 | 4 /4 | – | – | – | – | – | – |
| 30.08.2025 | KM Lang NTOK | D 45- | 1.18.58 | 3 /3 | 3.36 | 13.37 | 0.37 | 16.03 | 3.20 | |
| 27.08.2025 | O-sjuer 9 Furuhevilen (Dalaelva) | B3 | 39.35 | 10 | 1.31 | 14.01 | 0.32 | 13.50 | 2.05 | |
| 23.08.2025 | Midt-Norsk mesterskap, langdistanse | D 45- | 1.07.36 | 6 /10 | 8.18 | 13.54 | 1.42 | 16.03 | 3.20 | |
| 22.08.2025 | Midt-Norsk mesterskap, sprint | D 40- | 29.54 | 14 /19 | 7.52 | 10.41 | 2.49 | 8.35 | 0.22 | |
| 20.08.2025 | O-sjuer 8 / Bygdakamp 5 (Heståsdalen) | B3 | 36.51 | 12 | 5.01 | 12.59 | 1.46 | 13.50 | 2.05 | |
| 14.08.2025 | TA-cup 7 | Åpen 3.0 | 1.05.17 | 16 /18 | 18.34 | 14.57 | 4.15 | 16.03 | 3.20 | |
| 14.08.2025 | O-sjuer 7, Storlidalen | A4 | 1.05.17 | 12 | 18.51 | 14.50 | 4.17 | 16.03 | 3.20 | |
| 13.08.2025 | Treningsløp | C 4 km | 50.27 | 4 | 1.02 | 12.27 | 0.15 | 13.19 | 0.58 | |
| 07.08.2025 | O-karusell 8. løp Solem | B 3 KM | 41.55 | 4 | 2.44 | 15.41 | 1.06 | 13.50 | 2.05 | |
| 26.07.2025 | O-Ringen Jönköping, etapp 5 | D45 | 1.13.10 | 94 /108 | 6.17 | 14.09 | 1.13 | 16.42 | 3.10 | |
| 25.07.2025 | O-Ringen Jönköping, etapp 4 | D45 | 1.25.44 | 93 /108 | 8.54 | 16.33 | 1.43 | 16.42 | 3.10 | |
| 22.07.2025 | O-Ringen Jönköping, etapp 2 | D45 | 1.35.34 | 106 /108 | 28.28 | (26.54) | 8.01 | 16.42 | 3.10 | |
| 21.07.2025 | O-Ringen Jönköping, etapp 1 | D45 | 1.51.36 | 94 /108 | 22.43 | 17.49 | 3.38 | 16.42 | 3.10 | |
| 09.06.2025 | Trondheim Open, dag 2 | AK-åpen | 38.28 | 9 /22 | 1.15 | 12.05 | 0.24 | 14.18 | 2.28 | |
| 08.06.2025 | Trondheim Open, KM-sprint | D 45- | 18.13 | 5 /7 | 2.46 | 8.40 | 1.19 | 8.27 | 0.19 | |
| 04.06.2025 | O-karusell 3, Bygdakamp 3 | B 3 km | 33.03 | 5 /42 | 2.00 | 11.32 | 0.55 | 13.48 | 2.10 | |
| 01.06.2025 | Tradisjonsbæreren | B-åpen 17- | 1.03.24 | 6 /11 | 19.01 | 16.54 | 5.04 | 13.48 | 2.10 | |
| 25.05.2025 | Verdal 2-dagers | B-åpen 17- | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 25.05.2025 | Verdal 2-dagers | B-åpen 17- | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 21.05.2025 | O-sjuer 5 / Bygdakamp 2 Nybrotta HL-arena | B3 | 46.26 | 25 | 9.00 | 14.49 | 2.52 | 13.42 | 2.02 | |
| 18.05.2025 | Vårløpet / KM mellomdistanse | B-åpen 17- | 27.31 | 3 /19 | 1.58 | 12.33 | 0.54 | 13.42 | 2.02 | |
| 14.05.2025 | O-sjuer 4 Ytterøya | B3 | 45.12 | 15 | 14.19 | 16.11 | 5.08 | 13.42 | 2.02 | |
| 11.05.2025 | Blåveisløpet | B-åpen 17- | 36.13 | 1 /12 | 3.16 | 12.14 | 1.06 | 13.42 | 2.02 | |
| 08.05.2025 | TA-cup 4 | Å2,5 | – | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 07.05.2025 | Bygdakamp nr 1 | A4/A6 | 28.12 | 15 | 1.19 | 7.49 | 0.22 | 8.33 | 0.19 | |
| 30.04.2025 | O-sjuer 3 Masteråsen | B3 | 55.05 | 20 | 6.11 | 15.08 | 1.42 | 13.38 | 1.54 | |
| 24.04.2025 | TA-cup 3 | Åpen 2,5 | – | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 23.04.2025 | O-sjuer 2 Staupshaugen | A6 | 28.10 | DSQ | – | – | – | – | – | – |
| 10.04.2025 | TA-cup 2 | Åpen 2.5 | 25.59 | 11 /14 | 1.44 | 8.55 | 0.36 | 8.38 | 0.19 | |
| 09.04.2025 | O-sjuer 1 Staupsmarka | A6 | 24.40 | 6 | 1.44 | 8.17 | 0.35 | 8.38 | 0.19 | |
| 03.04.2025 | TA-cup 1 | Åpen 2.5 | 16.13 | 16 /30 | 0.19 | 7.58 | 0.09 | 8.38 | 0.19 | |
| 06.10.2024 | Inderøy Over | B7-åpen | 1.38.14 | 8 /8 | – | – | – | – | – | – |
| 21.09.2024 | Loffelunken med ungdomsserien, #8 | Medelsvår 3 km | 27.32 | 6 /39 | 2.15 | 11.38 | 0.57 | 13.42 | 1.54 | |
| 18.09.2024 | Bygdakamp 6 | B3 | 38.43 | 3 | 1.28 | 11.33 | 0.26 | 13.42 | 1.54 | |
| 15.09.2024 | O-karusell 6 | B5km | 1.00.05 | 2 /9 | 9.45 | 13.26 | 2.21 | 13.42 | 1.54 | |
| 14.09.2024 | U-cup 8 | Å2,5 | 20.37 | 13 /15 | 2.52 | 9.01 | 1.15 | 8.43 | 0.20 | |
| 11.09.2024 | O7-10 Røstad | A6 | 30.10 | 12 | 4.02 | 9.12 | 1.14 | 8.43 | 0.20 | |
| 04.09.2024 | O7-9 Nybrotta (gamle skistadion) | B3 | 37.04 | 7 | 4.56 | 12.51 | 1.43 | 13.42 | 1.54 | |
| 01.09.2024 | Tour de Trondheim dag 3 (KM Lang) | AK-åpen | 1.18.48 | 12 /14 | 41.32 | (23.52) | 12.35 | 14.40 | 2.58 | |
| 31.08.2024 | Tour de Trondheim dag 2 | AK-åpen | 39.03 | 3 /9 | 1.47 | 11.07 | 0.30 | 13.44 | 2.00 | |
| 29.08.2024 | U-cup 7 | Åpen 2.5 | 0.00 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 29.08.2024 | O-sjuer 8/U-cup, Furuhevelen | A4 | 1.09.49 | DSQ | – | – | – | – | – | – |
| 24.08.2024 | Midt-Norsk mesterskap, Langdistanse | B-åpen 17- | 44.56 | 1 /31 | 5.26 | 11.38 | 1.24 | 13.52 | 1.50 | |
| 23.08.2024 | Midt-Norsk mesterskap, Sprint | D 40- | 22.17 | 5 /10 | 3.11 | 9.16 | 1.19 | 8.48 | 0.18 | |
| 18.08.2024 | KM-Mellom | B-åpen 17- | 37.11 | 1 /6 | 3.04 | 12.17 | 1.01 | 13.52 | 1.50 | |
| 15.08.2024 | U-Cup 6 | Åpen 2,5 | 31.00 | 8 /12 | 3.18 | 8.40 | 0.55 | 8.48 | 0.18 | |
| 14.08.2024 | Skøynarkarusell 7 | B3 | 1.03.36 | 3 | – | – | – | – | – | – |
| 11.08.2024 | KM langdistanse | B-åpen 17- | 34.33 | 1 /3 | 1.29 | 11.45 | 0.30 | 13.52 | 1.50 | |
| 14.07.2024 | Måssåfræsn | Måssågrodd | 22.19 | 2 /5 | 2.53 | 12.29 | 1.37 | 14.35 | 2.19 | |
| 12.06.2024 | O7-6 / BK-4 Masteråsen | B3 | 45.09 | 23 | 10.11 | 14.20 | 3.14 | 14.19 | 1.53 | |
| 09.06.2024 | Vårløpet | B-åpen 17- | 26.46 | 2 /15 | 1.54 | 13.25 | 0.57 | 14.19 | 1.53 | |
| 05.06.2024 | Skøynarkarusell 5 og O-sjuer | C2 | 30.34 | 5 | 0.51 | 14.11 | 0.24 | 14.22 | 0.59 | |
| 02.06.2024 | Trondheim Open, JWOC uttak lang | B-åpen 17- | 54.46 | 2 /8 | 2.30 | 13.45 | 0.38 | 14.19 | 1.53 | |
| 29.05.2024 | Bygdakamp 3 / O-karusell 3 | B 3 km | 42.36 | 20 /39 | 3.32 | 14.11 | 1.11 | 14.21 | 1.54 | |
| 23.05.2024 | U-cup 4 / KM Sprint | D 40- | 21.20 | 5 /6 | 2.17 | 10.39 | 1.08 | 9.08 | 0.19 | |
| 08.05.2024 | Bygdakamp 2 | B3 | 40.00 | 14 | 1.22 | 13.22 | 0.27 | 14.21 | 1.54 | |
| 01.05.2024 | KM sprintstafett - Individuelle klasser | Åpen 17- | – | Inaktiv | – | – | – | – | – | – |
| 01.05.2024 | KM sprintstafett NTOK og STOK | Åpen 17- | 14.55 | 3 | 0.02 | 8.28 | 0.01 | 9.08 | 0.19 | |
| 28.04.2024 | Blåveisløpet | B-åpen 17- | 25.18 | 2 /13 | 1.50 | 13.28 | 0.59 | 14.23 | 1.58 | |
| 25.04.2024 | U-cup 3 | Åpen 2.5 | 22.39 | 17 /22 | 1.55 | 9.46 | 0.50 | 9.03 | 0.21 | |
| 24.04.2024 | O7-2 Børsåsen | B3 | 47.02 | 16 | 8.46 | 14.32 | 2.43 | 14.23 | 1.58 | |
| 18.04.2024 | U-cup 2 | Åpen 2.5 | 21.21 | 17 /19 | 3.00 | 9.31 | 1.20 | 9.03 | 0.21 | |
| 17.04.2024 | O-karusell 1 / Bygdakamp 1 | A 4 / A 6 | 30.25 | 38 /47 | 3.20 | 9.28 | 1.02 | 9.03 | 0.21 | |
| 04.04.2024 | U-cup 1 | Åpen 2,5 km | 30.36 | 19 /22 | 4.27 | 9.39 | 1.24 | 9.03 | 0.21 | |
| 30.09.2023 | U-cup 10 | Å2,5 | 35.17 | 7 /11 | 8.01 | 10.35 | 2.24 | 8.57 | 0.18 | |
| 23.09.2023 | Loffelunken med Ungdomsserien, #7 | Medelsvår 3 km | 45.13 | 18 /48 | 8.22 | 15.37 | 2.53 | 14.33 | 1.59 | |
| 20.09.2023 | Skøynarkarusell 11 | B/A 4 | 1.22.31 | 7 | 29.59 | 19.10 | 6.58 | 16.04 | 2.53 | |
| 17.09.2023 | Inderøy Over 2023 | B7-åpen | 1.34.54 | 3 /8 | – | – | – | – | – | – |
| 15.09.2023 | Treningsløp natt, Staupsmarka | B | 35.18 | 11 | – | – | – | – | – | – |
| 13.09.2023 | O-sjuer 10, Momarka | A6 | 36.38 | 12 | 3.01 | 9.04 | 0.45 | 8.57 | 0.18 | |
| 10.09.2023 | O-karusell 18. løp (Vaadalsmarka) | 4km A | 46.42 | 1 | – | – | – | – | – | – |
| 07.09.2023 | U-Cup 9 | Åpen 2,5 | – | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 06.09.2023 | BK 6 / O-sjuer 9, Storlidalen | B3 | 41.57 | 27 | 4.43 | 14.41 | 1.39 | 14.33 | 1.59 | |
| 30.08.2023 | O-sjuer 8, Langåselva | B3 | 45.31 | DSQ | – | – | – | – | – | – |
| 27.08.2023 | Midt-Norsk mesterskap, Stafett - Individuelle klasser | B-åpen 17- | 32.39 | 1 /7 | 5.01 | 14.05 | 2.10 | 14.25 | 1.55 | |
| 26.08.2023 | Midt-Norsk mesterskap, Langdistanse | B-åpen 17- | 50.15 | 8 /24 | 8.35 | 16.22 | 2.48 | 14.25 | 1.55 | |
| 25.08.2023 | Midt-Norsk mesterskap, Sprint | D 40- | 18.01 | 6 /8 | 0.57 | 8.54 | 0.28 | 9.07 | 0.15 | |
| 23.08.2023 | Bygdakamp 5 | B3 | 35.48 | 5 | 1.58 | 11.07 | 0.37 | 14.25 | 1.55 | |
| 19.08.2023 | KM mellom | B-åpen 17- | 54.10 | 2 /10 | 1.53 | 13.39 | 0.28 | 14.25 | 1.55 | |
| 17.08.2023 | U-cup 8 | Åpen 2.5 | 20.49 | 9 /13 | 0.53 | 11.43 | 0.30 | 15.41 | 1.57 | |
| 16.08.2023 | O-sjuer 7, Masteråsen | C2 uten tid | – | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 28.07.2023 | O-Ringen Åre, etapp 5, lång, jaktstart | Medelsvår 4,0 | 1.11.09 | 44 /96 | 7.52 | 15.06 | 1.40 | 14.36 | 2.02 | |
| 27.07.2023 | O-Ringen Åre, etapp 4, medel | Medelsvår 4,0 | 35.17 | 28 /96 | 8.20 | 13.08 | 3.06 | 14.36 | 2.02 | |
| 26.07.2023 | O-Ringen Åre, etapp 3, medel | Medelsvår 4,0 | 1.04.39 | 26 /96 | 3.29 | 14.23 | 0.46 | 14.36 | 2.02 | |
| 24.07.2023 | O-Ringen Åre, etapp 2, lång | Medelsvår 4,0 | 45.19 | 8 /96 | 0.27 | 10.31 | 0.06 | 14.36 | 2.02 | |
| 23.07.2023 | O-Ringen Åre, etapp 1, lång | Medelsvår 4,0 | 1.24.18 | 66 /96 | 15.52 | 19.29 | 3.40 | 14.36 | 2.02 | |
| 12.07.2023 | Sommersprintcup løp 2 | D A/B kort | 0.00 | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 11.07.2023 | KOK sommercup 2 | D-C | 53.10 | 4 /5 | 4.50 | 20.24 | 1.51 | 16.51 | 2.06 | |
| 14.06.2023 | Bygdakamp | B3 | 46.34 | 10 | 3.12 | 13.24 | 0.55 | 14.55 | 1.53 | |
| 11.06.2023 | Oppdal 2-dagers. Dag 2 | B-åpen 17- | 41.32 | 7 /22 | 4.26 | 15.45 | 1.41 | 14.55 | 1.53 | |
| 10.06.2023 | Oppdal 2-dagers. Dag 1 | B-åpen 17- | 37.06 | 9 /26 | 5.07 | 16.18 | 2.15 | 14.55 | 1.53 | |
| 07.06.2023 | O-sjuer 6, Skallstuggu | B3 | 28.35 | 7 | 1.32 | 12.45 | 0.41 | 14.55 | 1.53 | |
| 04.06.2023 | KM langdistanse NTOK | B-åpen 17- | 36.40 | 1 /3 | 1.33 | 14.32 | 0.37 | 14.55 | 1.53 | |
| 03.06.2023 | Trondheim Open, dag 2 | AK-åpen | 34.20 | 8 /14 | 2.25 | 12.58 | 0.55 | 16.52 | 2.13 | |
| 31.05.2023 | BK3 / O-sjuer 5 | B3 | 41.00 | 10 | 0.36 | 12.46 | 0.11 | 14.47 | 2.11 | |
| 25.05.2023 | U-cup 5 | Åpen 2.5 | 54.20 | 1 /3 | 7.45 | 19.13 | 2.44 | 18.19 | 2.41 | – |
| 24.05.2023 | O-sjuer 4, Storåsen | A4 | 1.23.26 | 14 | 14.15 | 20.07 | 3.26 | 18.19 | 2.41 | – |
| 10.05.2023 | Bygdakamp 2 | B3 | 29.57 | 4 | 2.05 | 11.26 | 0.48 | 14.47 | 2.11 | |
| 04.05.2023 | U-cup 3 | Åpen2.5 | – | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 01.05.2023 | Vårløpet | B-åpen 17- | 31.43 | 3 /6 | 1.15 | 13.27 | 0.32 | 14.47 | 2.11 | |
| 27.04.2023 | U-cup 2 | Åpen 2.5 | 28.35 | 13 /22 | 1.30 | 8.51 | 0.28 | 9.13 | 0.16 | – |
| 26.04.2023 | Bygdakamp 1 | A 3 | 38.34 | 41 | 3.45 | 16.23 | 1.36 | – | – | – |
| 20.04.2023 | U-cup 1 | Åpen 2,5 | – | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 19.04.2023 | O-sjuer 2, Staupshaugen | A4 | 31.50 | 10 | 4.55 | 10.38 | 1.39 | 9.13 | 0.16 | – |
| 12.04.2023 | O-sjuer 1, Røstad | A4 | 24.39 | 11 | 1.19 | 9.23 | 0.30 | 9.13 | 0.16 | – |
| 21.09.2022 | Treningsløp natt, Staupshaugen | A | 9.05 | DSQ | – | – | – | – | – | – |
| 21.09.2022 | Treningsløp natt, Staupshaugen | B | 39.11 | 3 | 13.10 | 18.18 | 6.09 | 16.04 | 2.53 | |
| 17.09.2022 | Loffelunken med Ungdomsserien, #6 | Medelsvår 3 km | 39.52 | 11 /45 | 6.07 | 16.16 | 2.30 | 16.04 | 2.53 | |
| 14.09.2022 | O-sjuer 10, Staupsmarka | B3 | 14.24 | 15 | – | – | – | – | – | – |
| 07.09.2022 | O-sjuer 9, Masteråsen | C2 uten tid | – | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 30.08.2022 | Bygdakamp 6 | B3 | 32.20 | 15 | 4.37 | 13.54 | 1.59 | 15.45 | 2.45 | |
| 27.08.2022 | KM mellomdistanse NTOK | B-åpen 17- | 1.13.24 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 24.08.2022 | O-sjuer 8, Vulusjøen | B3 | 29.49 | 8 | 1.33 | 12.10 | 0.38 | 15.45 | 2.45 | |
| 21.08.2022 | Midt-Norsk Mesterskap, Stafett - individuelle klasser | B-åpen 17- | 43.10 | 2 /15 | 5.46 | 15.10 | 2.02 | 15.45 | 2.45 | |
| 20.08.2022 | Midt-Norsk Mesterskap, Langdistanse | B-åpen 17- | 44.57 | 5 /17 | – | – | – | – | – | – |
| 19.08.2022 | Midt-Norsk Mesterskap, Sprint | D 40- | 0.00 | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 17.08.2022 | O-sjuer 7 BK 5, Storlidalen | C5 | 1.03.11 | 3 | – | – | – | – | – | – |
| 26.07.2022 | KOK Sommercup, løp 5 | D-C | 0.00 | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 22.06.2022 | O-karusell 4 | C2,9 | 33.29 | 6 /22 | 3.12 | 10.56 | 1.03 | 11.14 | 1.05 | |
| 15.06.2022 | Bygdakamp 4 | B3 | – | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 12.06.2022 | Oppdal 2-dagers | B-åpen 17- | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 01.06.2022 | Bygdakamp 3 | B3 | 46.29 | 17 | 5.47 | 15.33 | 1.56 | 17.46 | 3.46 | |
| 25.05.2022 | O-sjuer 5, Nybrotta NB! Flyttet | B3 | 36.51 | 19 | 3.58 | 14.47 | 1.35 | 18.07 | 3.53 | – |
| 25.05.2022 | Skøynarkarusell 6 | B3 | 46.29 | 17 | 5.47 | 15.44 | 1.57 | 18.07 | 3.53 | – |
| 22.05.2022 | Verdal 2-dagers - Dag 2 | C-åpen 17- | 15.54 | 1 /5 | 1.35 | 11.07 | 1.06 | 11.24 | 1.17 | |
| 21.05.2022 | Verdal 2-dagers - Dag 1 | C-åpen 17- | 0.00 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 18.05.2022 | O-sjuer 4 BK2, Nybrotta | B3 | 1.06.03 | 35 | 21.50 | 23.11 | 7.40 | 18.07 | 3.53 | – |
| 28.04.2022 | T-A-sprint 3 | Åpen 1.5 | 14.17 | – | – | – | – | – | – | – |
| 21.04.2022 | T-A-sprint 2 | Åpen 1.5 | 16.22 | – | 0.27 | 12.20 | 0.20 | – | – | – |
| 20.04.2022 | O-sjuer 1, Røstad | B3 | 16.50 | 6 | – | – | – | – | – | – |
| 07.04.2022 | TA-sprint 1 | Åpen 1,5 | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 12.02.2022 | NM mellomdistanse skio | AK-åpen | – | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 08.09.2021 | O-sjuer 10, Leva-Fro/Røstad | B3 | 16.58 | 6 | – | – | – | – | – | – |
| 08.09.2021 | O-sjuer 10, Leva-Fro/Røstad | N1 | 18.53 | 9 | – | – | – | – | – | – |
| 21.08.2021 | KM sprint | C-åpen 17- | 14.58 | 1 /3 | – | – | – | – | – | – |
| 15.08.2021 | Mellomdistanse i MNM-terreng | C-åpen 17- | 24.34 | 2 /11 | 1.58 | 10.45 | 0.52 | 11.34 | 1.03 | – |
| 14.08.2021 | Midt-Norsk Mesterskap, Langdistanse | C-åpen 17- | 20.23 | 2 /21 | 0.11 | 10.10 | 0.05 | 11.34 | 1.03 | – |
| 13.08.2021 | Midt-Norsk Mesterskap, Sprint | C-åpen 17- | 18.04 | 11 /11 | – | – | – | – | – | – |
| 09.06.2021 | BK og O-sjuer 7, Jamtkneppet | N1 | – | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 03.10.2020 | O-karusell 6, åpent kretsløp ultralang | B3 | 27.51 | 14 | – | – | – | – | – | – |
| 20.08.2014 | Bygdakamp nr.5 | B3 | 16.58 | 6 | 1.01 | 10.55 | 0.39 | – | – | – |
| 20.08.2014 | Bygdakamp nr.5 | N1 | 18.53 | 9 | 2.20 | 14.55 | 1.51 | – | – | – |