Løperprofil
Arne Espen Dillan
Verdal
Feil klubb, eller løperen registrert dobbelt? Logg inn for å foreslå rettelser
Skogsrankingen
9 løp
Sprintrankingen
10 løp
B-rankingen
44 løp
C-rankingen
29 løp
Skogsrankingen
nr. 3221 av 3541
Nr. 3221 av 3541 blant menn i Norge · nr. 344 av 355 i klassen H50–54 · nr. 62 av 64 i 1974-kullet
- Forventet kmtid
- 17.34
- Løpskapasitet
- 15.39
- O-evne
- 1.55
- Jevnhet ±
- 6,8 %
- Usikkerhet ±
- 0.37
- Sikkerhet
- 6
- Bommer per løp
- 3,8
- Typisk bom
- 104 s
- Disk/brutt
- 4 %
- Distanseprofil
- nøytral
- Sesongprofil
- jevn hele året
- Løp i grunnlaget
- 10 (sist 27.09.2026)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | 0,3262 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | 0,3538 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0679 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,0344 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 1,91 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 5,8 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 1,3739 |
| bomVekt | 50,9 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,6422 |
| bomStorSigma | 0,7279 |
| antallBom | 26 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0381 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0547 |
| havariVekt | 5,36 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | −0,0004 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0,9258 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | 0,0001 |
| fartSesongSin | 0,0017 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,1831 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 676,2 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 4166,7 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 4677,1 |
| beregnet | 05.11.2026 |
Sprintrankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 11.56
- Løpskapasitet
- 11.43
- O-evne
- 0.13
- Jevnhet ±
- 5,2 %
- Usikkerhet ±
- 0.48
- Sikkerhet
- 6
- Bommer per løp
- 1,3
- Typisk bom
- 51 s
- Disk/brutt
- 6 %
- Distanseprofil
- best på korte (+0,1 % per dobling)
- Sesongprofil
- best i oktober (±0,7 %)
- Løp i grunnlaget
- 11 (sist 30.04.2025)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | 0,3697 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | 0,385 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0521 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,0653 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 1,2 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 6,4 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 1,4493 |
| bomVekt | 60,14 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 3,9398 |
| bomStorSigma | 0,5833 |
| antallBom | 14 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0586 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0598 |
| havariVekt | 3,45 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0,0012 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0,6661 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | −0,0014 |
| fartSesongSin | 0,0069 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,0586 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 485,4 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 4347,9 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 4425,5 |
| beregnet | 05.11.2026 |
B-rankingen
nr. 290 av 302
Nr. 290 av 302 blant menn i Norge · nr. 26 av 27 i klassen H50–54 · nr. 3 av 3 i 1974-kullet
- Forventet kmtid
- 21.20
- Løpskapasitet
- 17.47
- O-evne
- 3.32
- Jevnhet ±
- 9,2 %
- Usikkerhet ±
- 0.26
- Sikkerhet
- 23
- Bommer per løp
- 4,3
- Typisk bom
- 126 s
- Disk/brutt
- 7 %
- Distanseprofil
- best på korte (+0,3 % per dobling)
- Sesongprofil
- best i mai (±0,7 %)
- Løp i grunnlaget
- 45 (sist 26.09.2026)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | 0,329 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | 0,3323 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0919 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,02 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 5,25 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 23,09 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 1,2148 |
| bomVekt | 157,83 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,8396 |
| bomStorSigma | 0,9283 |
| antallBom | 121 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0709 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,16 |
| havariVekt | 12,62 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0,0042 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 1,1261 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | 0,0042 |
| fartSesongSin | −0,0059 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,2349 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 764,9 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 4186,2 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 5018,6 |
| beregnet | 05.11.2026 |
C-rankingen
nr. 180 av 204
Nr. 180 av 204 blant menn i Norge · nr. 2 av 2 i klassen H50–54 · nr. 2 av 2 i 1974-kullet
- Forventet kmtid
- 18.12
- Løpskapasitet
- 16.01
- O-evne
- 2.11
- Jevnhet ±
- 11,2 %
- Usikkerhet ±
- 0.36
- Sikkerhet
- 12
- Bommer per løp
- 3,7
- Typisk bom
- 84 s
- Disk/brutt
- 4 %
- Distanseprofil
- best på korte (+2,4 % per dobling)
- Sesongprofil
- best i oktober (±2,1 %)
- Løp i grunnlaget
- 30 (sist 10.06.2026)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | 0,2253 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | 0,2282 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,1122 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,0328 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 3,95 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 11,63 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 1,137 |
| bomVekt | 78,7 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,4355 |
| bomStorSigma | 0,9917 |
| antallBom | 59 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0434 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0751 |
| havariVekt | 6,43 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0,0339 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0,4335 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | −0,0033 |
| fartSesongSin | 0,0208 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,2196 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 762,2 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 3781,7 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 4298,4 |
| beregnet | 05.11.2026 |
| Terskel | Streak | Uten slik bom siden | Lengste | Plass |
|---|---|---|---|---|
| Bom over to minutter | 5 | 30.09.2026 Nattløp, bom 5.24 | 58 | nr. 6218 |
| Bom over fem minutter | 5 | 30.09.2026 Nattløp, bom 5.24 | 305 | nr. 7462 |
| Bom over ti minutter | 460 | 23.06.2024 Norsk O-Festival lang, bom 10.20 | 460 | nr. 2323 |
| Dato | Løp | Klasse | Tid | Plass | Bommet | Justert kmtid | O-prest. | Forventet kmtid | O-evne | Terning |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 02.10.2026 | KM natt | B-åpen | – | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 30.09.2026 | Nattløp | C5/B3 | 49.03 | 8 | – | – | – | – | – | – |
| 27.09.2026 | Älgjakten | Älgjakten utom tävlan 1 gemensamma kontroller | 36.52 | 5 /6 | – | – | – | – | – | – |
| 27.09.2026 | Älgjakten | Älgjakten utom tävlan, 5 | 36.52 | 7 /14 | 8.04 | 19.14 | 4.13 | 17.34 | 1.55 | |
| 26.09.2026 | Loffelunken | Orange 3,0 | 57.42 | 19 /25 | 5.16 | 20.06 | 1.50 | 21.18 | 3.32 | |
| 30.08.2026 | KM lang og finale SMN-cup Inderøy | B-åpen 17- | – | Brutt | – | – | – | – | – | – |
| 26.08.2026 | Bygdakamp 5 - Lynhalla Nord | B3 | 1.04.05 | 28 | 4.27 | 20.20 | 1.25 | 21.06 | 3.48 | |
| 19.08.2026 | O-karusell 5 | B | 1.36.12 | 10 | 10.30 | 20.54 | 2.17 | 21.06 | 3.48 | |
| 10.06.2026 | Bygdakamp 4 - Torsbustaden | C2 | 42.09 | 20 | 7.37 | 19.48 | 3.35 | 17.43 | 2.02 | |
| 03.06.2026 | O-karusell 4 - Verdalsmesterskap | C | 49.06 | 6 | 6.27 | 17.21 | 2.17 | 17.43 | 2.02 | |
| 20.05.2026 | O-karusell 3 | C 2 km | 40.07 | 14 /15 | 0.50 | 17.09 | 0.24 | 18.10 | 1.53 | |
| 06.05.2026 | O-karusell 2 | C | 23.08 | 7 /13 | 1.20 | 16.45 | 0.58 | 18.10 | 1.53 | |
| 29.04.2026 | Bygdakamp 1 | C2 | 37.15 | 16 | 2.53 | 16.50 | 1.18 | 18.38 | 2.17 | |
| 26.04.2026 | Blåveisløpet | C-åpen 17- | 51.49 | 1 /1 | 2.17 | 22.58 | 1.01 | 18.38 | 2.17 | |
| 22.04.2026 | O-karusell 1 | B | 27.50 | – | – | – | – | – | – | – |
| 15.04.2026 | Treningsløp | B | 32.10 | 6 | – | – | – | – | – | – |
| 06.04.2026 | Påskeløp | B2 | 51.25 | 14 | 8.31 | 20.30 | 3.24 | 20.22 | 3.54 | |
| 03.10.2025 | KM Natt NTOK | DirB | 48.49 | 1 /1 | – | – | – | – | – | – |
| 17.09.2025 | O-karusell 6, Bygdakamp 6 | B3 | 56.38 | 32 /32 | – | – | – | – | – | – |
| 11.09.2025 | TA-cup 9 finale | Åpen 2.0 | 26.58 | 4 /7 | – | – | – | – | – | – |
| 04.09.2025 | TA-cup 8 | Åpen 2,5 | 45.20 | 3 /3 | – | – | – | – | – | – |
| 27.08.2025 | O-karusell 5, VM-lang | B 3,5 km | 1.07.27 | 14 /19 | 3.46 | 17.48 | 1.00 | 20.34 | 4.04 | |
| 20.08.2025 | O-sjuer 8 / Bygdakamp 5 (Heståsdalen) | B3 | 51.29 | DSQ | – | – | – | – | – | – |
| 14.08.2025 | TA-cup 7 | Åpen 2.5 | 1.06.22 | 4 /4 | 13.41 | 19.50 | 4.05 | 18.24 | 2.08 | |
| 12.06.2025 | TA-cup 6 Inderøy. Granakammen | Åpen 2,5km | 48.58 | 3 /4 | 4.12 | 18.21 | 1.34 | 18.19 | 1.46 | |
| 11.06.2025 | Treningsløp | C 2 km | 28.32 | 4 | 0.32 | 13.43 | 0.15 | 16.21 | 3.15 | |
| 28.05.2025 | Treningsløp | B 3 km | 1.12.28 | DSQ | – | – | – | – | – | – |
| 25.05.2025 | Verdal 2-dagers | B-åpen 17- | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 25.05.2025 | Verdal 2-dagers | B-åpen 17- | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 21.05.2025 | O-sjuer 5 / Bygdakamp 2 Nybrotta HL-arena | B3 | 56.35 | 37 | 6.31 | 18.03 | 2.05 | 20.47 | 4.25 | |
| 07.05.2025 | Bygdakamp nr 1 | C2/B3 | 27.32 | 35 | – | – | – | – | – | – |
| 30.04.2025 | O-karusell 1 | A 3 | 32.52 | 26 /30 | 1.32 | 12.29 | 0.35 | 12.01 | 0.14 | |
| 24.04.2025 | TA-cup 3 | Åpen 2,0 | 22.15 | 3 /4 | 0.04 | 12.34 | 0.02 | 12.01 | 0.14 | |
| 21.04.2025 | Påskeløp | Kort | 1.10.26 | 14 | 10.37 | 19.28 | 2.56 | 18.27 | 1.57 | |
| 10.04.2025 | TA-cup 2 | Åpen 2.0 | 27.23 | 2 /5 | 0.58 | 12.12 | 0.26 | 12.01 | 0.14 | |
| 03.04.2025 | TA-cup 1 | Åpen 2.0 | 23.19 | 6 /9 | 0.41 | 11.38 | 0.20 | 12.01 | 0.14 | |
| 04.10.2024 | KM natt | C-åpen | 0.00 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 27.09.2024 | O-karusell 7 | Kort | 29.17 | 3 /9 | – | – | – | – | – | – |
| 18.09.2024 | Bygdakamp 6 | C2 | 25.43 | 11 | 0.05 | 12.57 | 0.03 | 16.54 | 4.00 | |
| 15.09.2024 | O-karusell 6 | B5km | 1.21.58 | 9 /9 | 6.32 | 18.00 | 1.34 | 21.08 | 4.34 | |
| 14.09.2024 | U-cup 8 | Å2,0 | 24.04 | 3 /3 | 2.20 | 12.37 | 1.13 | 11.35 | 0.18 | |
| 29.08.2024 | U-cup 7 | Åpen 2.0 | 1.10.46 | 3 /6 | 14.06 | 22.51 | 4.33 | 19.03 | 2.08 | |
| 25.08.2024 | Midt-Norsk mesterskap, Åpne klasser | B-åpen 17- | 0.00 | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 24.08.2024 | Midt-Norsk mesterskap, Langdistanse | B-åpen 17- | 0.00 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 23.08.2024 | Midt-Norsk mesterskap, Sprint | B-åpen 17- | 27.19 | 14 /15 | – | – | – | – | – | – |
| 21.08.2024 | O7-7 / BK-5 Vulusjøen | B3 | 1.10.34 | 27 | 13.49 | 21.40 | 4.15 | 21.12 | 4.38 | |
| 18.08.2024 | KM-Mellom | B-åpen 17- | 54.33 | 4 /6 | 6.38 | 18.00 | 2.11 | 21.12 | 4.38 | |
| 15.08.2024 | U-Cup 6 | Åpen 2,0 | 29.52 | 2 /2 | – | – | – | – | – | – |
| 14.08.2024 | O-karusell 5 | B 2,5 | 55.07 | 8 /13 | 4.21 | 18.06 | 1.26 | 21.12 | 4.38 | |
| 06.07.2024 | Årefjällens 3-dagars, dag 2, medel | Medelsvår 3 km | 54.53 | 12 /24 | 14.37 | 19.59 | 5.19 | 21.22 | 4.50 | |
| 05.07.2024 | Årefjällens 3-dagars, dag 1, sprint | Medelsvår 1,5 km | 20.41 | 7 /13 | – | – | – | – | – | – |
| 30.06.2024 | O-karusell 8. løp Ersåsen | B 3 KM | – | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 23.06.2024 | Norsk O-Festival lang | B-åpen 17- | 1.36.37 | 74 /101 | 19.35 | 21.20 | 4.19 | 21.35 | 4.43 | |
| 22.06.2024 | Norsk O-Festival mellom | B-åpen 17- | 1.00.40 | 76 /128 | 11.32 | 19.27 | 3.42 | 21.35 | 4.43 | |
| 21.06.2024 | Norsk O-Festival sprint | B-åpen 17- | 29.39 | 31 /41 | – | – | – | – | – | – |
| 13.06.2024 | U-Cup 5 | Åpen 2.0 | 31.09 | 2 /3 | 3.40 | 19.36 | 2.18 | 17.30 | 1.11 | |
| 12.06.2024 | O7-6 / BK-4 Masteråsen | B3 | 56.35 | 39 | 4.13 | 17.58 | 1.20 | 21.35 | 4.43 | |
| 09.06.2024 | Vårløpet | B-åpen 17- | 46.26 | 10 /15 | 11.00 | 23.16 | 5.31 | 21.35 | 4.43 | |
| 05.06.2024 | Treningsløp | B 3 km | 44.05 | 4 | 6.49 | 19.22 | 3.00 | 21.35 | 4.43 | |
| 29.05.2024 | Bygdakamp 3 / O-karusell 3 | B 3 km | 57.13 | 33 /39 | 7.48 | 19.02 | 2.36 | 21.58 | 5.02 | |
| 23.05.2024 | U-cup 4 / KM Sprint | B-åpen 17- | 18.47 | 4 /6 | – | – | – | – | – | – |
| 22.05.2024 | Treningsløp - WOW | B 3 km | 57.07 | 12 | 5.35 | 19.28 | 1.54 | 21.58 | 5.02 | |
| 15.05.2024 | O-karusell 2 | B 2,5 | 36.37 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 08.05.2024 | Bygdakamp 2 | B3 | 54.02 | 31 | 5.01 | 18.03 | 1.41 | 21.58 | 5.02 | |
| 01.05.2024 | KM sprintstafett NTOK og STOK | Åpen 17- | – | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 28.04.2024 | Blåveisløpet | B-åpen 17- | 37.51 | 10 /13 | 3.50 | 20.09 | 2.02 | 22.18 | 5.12 | |
| 25.04.2024 | U-cup 3 | Åpen 2.0 | 21.13 | 3 /4 | 0.49 | 11.44 | 0.27 | 11.54 | 0.17 | |
| 18.04.2024 | U-cup 2 | Åpen 2.0 | 24.05 | 1 /2 | 1.16 | 12.52 | 0.41 | 11.54 | 0.17 | |
| 17.04.2024 | O-karusell 1 / Bygdakamp 1 | Vert | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 04.04.2024 | U-cup 1 | Åpen 2,0km | 33.59 | 4 /6 | 3.01 | 13.48 | 1.14 | 11.54 | 0.17 | |
| 24.09.2023 | Älgjakten | Älgjakten Ej tidtagning 6 gemensamma kontroller | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 24.09.2023 | Älgjakten | Älgjakten Ej tidtagning, 4 | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 23.09.2023 | Loffelunken med Ungdomsserien, #7 | Medelsvår 3 km | 1.10.27 | 39 /48 | 14.15 | 24.20 | 4.55 | 22.35 | 5.32 | |
| 11.09.2023 | O-karusell 7 | Vert | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 10.09.2023 | O-karusell 18. løp (Vaadalsmarka) | 3km B | 54.53 | 6 | 4.43 | 17.20 | 1.29 | 16.07 | 0.56 | |
| 06.09.2023 | BK 6 / O-sjuer 9, Storlidalen | B3 | 1.01.32 | 45 | 18.19 | 21.31 | 6.24 | 22.35 | 5.32 | |
| 02.09.2023 | O-karusell 6 | B5km | 1.16.03 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 16.08.2023 | O-karusell 5 | B 2,5 | 59.43 | 14 /18 | 2.05 | 16.23 | 0.34 | 22.21 | 5.26 | |
| 28.07.2023 | O-Ringen Åre, etapp 5, lång, jaktstart | 3-dagars Medelsvår 3,3 | 1.03.45 | 27 /65 | 4.39 | 16.36 | 1.13 | 22.45 | 5.44 | |
| 27.07.2023 | O-Ringen Åre, etapp 4, medel | 3-dagars Medelsvår 3,3 | 1.14.51 | 54 /65 | 28.50 | 29.53 | 11.31 | 22.45 | 5.44 | |
| 26.07.2023 | O-Ringen Åre, etapp 3, medel | 3-dagars Medelsvår 3,3 | 1.20.58 | 47 /65 | 9.42 | 23.25 | 2.48 | 22.45 | 5.44 | |
| 02.07.2023 | Sommerløpene i Nord-Østerdal, løp 3 | B-åpen 17- | 1.22.37 | 10 /13 | 9.42 | 20.15 | 2.23 | 22.45 | 5.44 | |
| 01.07.2023 | Sommerløpene i Nord-Østerdal, løp 2 | B-åpen 17- | 48.48 | 12 /20 | 4.03 | 18.06 | 1.30 | 22.45 | 5.44 | |
| 18.05.2023 | O-karusell 8. løp (Grønnesby) | C 2 KM | 23.07 | 3 /17 | 0.40 | 13.11 | 0.23 | 17.21 | 4.29 | |
| 10.05.2023 | Bygdakamp 2 | B3 | 52.34 | 43 | 6.12 | 20.04 | 2.22 | 23.44 | 6.51 | |
| 03.05.2023 | O-karusell 2 | C 2 | 20.17 | 9 /17 | – | – | – | – | – | – |
| 01.05.2023 | Vårløpet | C-åpen 17- | 33.27 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 26.04.2023 | Bygdakamp 1 | B/C 2 | 25.17 | 42 | 0.59 | 14.51 | 0.35 | 15.01 | 0.52 | |
| 19.04.2023 | O-karusell 1 | C 2 | 24.51 | 13 /18 | – | – | – | – | – | – |
| 12.04.2023 | Treningsløp | C 2 | 26.09 | 12 | – | – | – | – | – | – |
| 10.04.2023 | Påskeløp | C Kort | 28.02 | 11 /19 | – | – | – | – | – | – |
| 29.10.2022 | Natt-O-sprinten | H-kort | 30.53 | 2 /4 | 2.05 | 10.26 | 0.42 | 10.20 | 0.18 | – |
| 30.09.2022 | KM natt NTOK 2022 | Åp C | 29.49 | 3 /3 | – | – | – | – | – | – |
| 21.09.2022 | Treningsløp natt, Staupshaugen | B | 50.30 | 9 | 11.18 | 23.35 | 5.17 | 24.40 | 7.35 | |
| 18.09.2022 | Älgjakten | Älgjakten Ej tidtagning 2 gemensamma kontroller | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 18.09.2022 | Älgjakten | Älgjakten Ej tidtagning, 6 | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 17.09.2022 | Loffelunken med Ungdomsserien, #6 | Medelsvår 3 km | 44.00 | 24 /45 | 5.55 | 17.57 | 2.25 | 24.40 | 7.35 | |
| 14.09.2022 | Treningsløp natt | A 4,0 | – | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 11.09.2022 | KM langdistanse NTOK | B-åpen 17- | 1.04.20 | 14 /15 | 6.15 | 25.48 | 2.30 | 24.40 | 7.35 | |
| 10.09.2022 | O-karuell 7 | B2,5 | 1.19.21 | 9 /10 | 27.14 | 24.55 | 8.33 | 24.40 | 7.35 | |
| 07.09.2022 | O-karusell 6 | Vert | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 30.08.2022 | Bygdakamp 6 | B3 | 45.06 | 36 | 9.52 | 19.23 | 4.14 | 25.36 | 9.00 | |
| 27.08.2022 | KM mellomdistanse NTOK | B-åpen 17- | 1.16.01 | 2 /3 | – | – | – | – | – | – |
| 24.08.2022 | O-karusell 5 | B2,5 | – | Brutt | – | – | – | – | – | – |
| 20.08.2022 | Midt-Norsk Mesterskap, Langdistanse | B-åpen 17- | 46.25 | 7 /17 | – | – | – | – | – | – |
| 19.08.2022 | Midt-Norsk Mesterskap, Sprint | B-åpen 17- | 19.45 | 2 /5 | – | – | – | – | – | – |
| 17.08.2022 | O-sjuer 7 BK 5, Storlidalen | B3 | 1.00.38 | 36 | 12.14 | 20.08 | 4.04 | 25.36 | 9.00 | |
| 14.08.2022 | KM Sprint | B-åpen 17- | 25.55 | 4 /5 | – | – | – | – | – | – |
| 10.08.2022 | Treningsløp | A 3 | 50.55 | 17 | 4.47 | 13.53 | 1.18 | 11.45 | 0.19 | – |
| 03.07.2022 | Sommerløpene i Nord-Østerdal, løp 3 | B-åpen 17- | 1.37.23 | 19 /21 | 49.23 | 36.57 | 18.44 | 26.56 | 9.41 | |
| 02.07.2022 | Sommerløpene i Nord-Østerdal, løp 2 | B-åpen 17- | 1.45.25 | 15 /16 | 57.09 | (42.07) | 22.50 | 26.56 | 9.41 | |
| 01.07.2022 | Sommerløpene i Nord-Østerdal, løp 1 | B-åpen 17- | 0.00 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 22.06.2022 | O-karusell 4 | B5 | 1.02.58 | 12 /15 | 2.54 | 15.35 | 0.43 | 21.16 | 5.10 | |
| 15.06.2022 | Bygdakamp 4 | B3 | 35.43 | 24 | 0.44 | 15.17 | 0.19 | 21.16 | 5.10 | |
| 12.06.2022 | Oppdal 2-dagers | B-åpen 17- | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 12.06.2022 | Oppdal 2-dagers | B-åpen 17- | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 08.06.2022 | O-karusell 3/klubbmesterskap | B3 | 1.12.15 | 14 /16 | 6.10 | 22.05 | 1.53 | 21.16 | 5.10 | |
| 01.06.2022 | Bygdakamp 3 | B3 | 1.16.59 | 26 | 28.31 | 25.45 | 9.32 | 21.16 | 5.10 | |
| 25.05.2022 | O-karusell 2 | B2,5 | 1.50.04 | 8 /8 | 43.23 | 31.24 | 12.23 | 24.53 | 7.20 | – |
| 25.05.2022 | Skøynarkarusell 6 | B3 | 1.16.59 | 26 | 28.31 | 26.04 | 9.39 | 24.53 | 7.20 | – |
| 14.05.2022 | Blåveisløpet | C-åpen 17- | 56.43 | 8 /10 | 20.03 | 20.00 | 7.04 | 18.19 | 4.59 | |
| 11.05.2022 | O-karusell 1 | C2 | 22.33 | 14 /26 | – | – | – | – | – | – |
| 04.05.2022 | Bygdakamp 1 | B 3 | 1.12.15 | 14 | 7.19 | 22.24 | 2.16 | 24.53 | 7.20 | – |
| 01.05.2022 | Vårløpet 2022 | C-åpen 17- | 29.57 | 4 /4 | 3.27 | 15.51 | 1.50 | 18.19 | 4.59 | |
| 18.04.2022 | Påskeløp | C Kort | 37.44 | 17 | 17.28 | 25.20 | 11.44 | 18.33 | 5.08 | |
| 30.10.2021 | kOmpetansenatta | H-kort | 29.58 | 4 /4 | 1.26 | 18.55 | 0.54 | 17.01 | 1.00 | – |
| 22.09.2021 | Treningsløp natt | C2 | 32.44 | 11 | 7.15 | 15.56 | 3.32 | 18.25 | 4.39 | |
| 15.09.2021 | Treningsløp natt | C 2,0 | 51.52 | 5 | 27.16 | (27.38) | 14.31 | 18.25 | 4.39 | |
| 11.09.2021 | KM sprint NTOK - festivalsprinten | Pub | – | Inaktiv | – | – | – | – | – | – |
| 08.09.2021 | O-karusell 7 | A3 | 31.25 | 16 /17 | 2.22 | 13.03 | 0.59 | – | – | – |
| 05.09.2021 | O-karusell 6 | C2,9 | 1.09.20 | 9 /13 | 10.02 | 16.18 | 2.22 | 18.25 | 4.39 | |
| 01.09.2021 | Bygdakamp 6 | C2 | 23.31 | 3 | 0.45 | (12.20) | 0.24 | 18.25 | 4.39 | |
| 29.08.2021 | KM mellom / Namsos OK 30års jubileum | C-åpen 17- | 16.44 | 1 /3 | 0.39 | (13.06) | 0.31 | 19.22 | 4.51 | |
| 25.08.2021 | O-karusell 5 | C2 | 29.10 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 22.08.2021 | KM langdistanse NTOK | C-åpen 17- | 38.08 | 6 /6 | 9.04 | 15.12 | 3.37 | 19.23 | 4.51 | |
| 15.08.2021 | Mellomdistanse i MNM-terreng | C-åpen 17- | 41.54 | 10 /11 | 12.33 | 18.20 | 5.29 | 19.22 | 4.51 | |
| 14.08.2021 | Midt-Norsk Mesterskap, Langdistanse | C-åpen 17- | 57.36 | 20 /21 | 26.54 | (28.42) | 13.24 | 19.22 | 4.51 | |
| 13.08.2021 | Midt-Norsk Mesterskap, Sprint | C-åpen 17- | 13.47 | 6 /11 | – | – | – | – | – | – |
| 11.08.2021 | Postplukk o-løp | B-kort | 1.42.39 | 6 | – | – | – | – | – | – |
| 04.07.2021 | Sommerløpene i Nord-Østerdal dag 3 | C-åpen 17- | 19.40 | 8 /15 | 0.01 | 15.26 | 0.01 | 19.17 | 4.20 | |
| 03.07.2021 | Sommerløpene i Nord-Østerdal dag 2 | C-åpen 17- | 0.00 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 02.07.2021 | Sommerløpene i Nord-Østerdal, dag 1 | Ledsager | – | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 23.06.2021 | O-karusell 4 | C2 | 46.11 | 10 /11 | 6.40 | 18.25 | 2.40 | 19.03 | 4.31 | |
| 20.06.2021 | Verdal 2-dagers | C-åpen 17- | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 20.06.2021 | Verdal 2-dagers | C-åpen 17- | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 16.06.2021 | O-karusell 3/klubbmesterskap | C2,5 | 1.31.37 | 21 /22 | 22.27 | (33.48) | 8.17 | 19.03 | 4.31 | |
| 09.06.2021 | BK og O-sjuer 7, Jamtkneppet | C2 | 43.56 | 27 | 8.33 | 16.51 | 3.17 | 19.03 | 4.31 | |
| 02.06.2021 | O-karusell 2 | C2 | 1.01.56 | 23 /23 | 26.32 | (27.48) | 11.55 | 19.03 | 4.31 | |
| 26.05.2021 | Treningsløp | C2 | 26.30 | 9 | 1.08 | 15.03 | 0.39 | 17.01 | 3.25 | |
| 19.05.2021 | O-karusell 1 | C2 | 40.48 | 26 /26 | 21.31 | (28.15) | 14.54 | 17.01 | 3.25 | |
| 28.04.2021 | Treningsløp | C 2 | 56.41 | 6 | 14.28 | 18.27 | 4.43 | 15.42 | 2.27 | – |
| 21.04.2021 | Treningsløp | B 2 | 27.30 | 15 | – | – | – | – | – | – |
| 03.10.2020 | O-karusell 6, åpent kretsløp ultralang | B3 | 41.11 | 45 | 7.07 | 17.38 | 3.03 | – | – | – |
| 12.09.2020 | Mini-Ælgjakten | C2 | 23.31 | 3 | 0.45 | 12.23 | 0.24 | 13.31 | 1.14 | – |
| 22.08.2020 | Markaløpet | B 2,5 | – | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 24.04.2019 | Kopi av BK 1 | A 3 | 31.25 | 16 | 2.08 | 16.17 | 1.06 | – | – | – |
| 25.04.2018 | Bygdakamp 1 | C 2 | 46.11 | 10 | 7.21 | 19.15 | 3.04 | – | – | – |