Løperprofil
Erling Melvær Ettestøl
Oppsal
Feil klubb, eller løperen registrert dobbelt? Logg inn for å foreslå rettelser
Skogsrankingen
51 løp
Sprintrankingen
31 løp
B-rankingen
4 løp
Skogsrankingen
nr. 1374 av 3557
Nr. 1374 av 3557 blant menn i Norge · nr. 74 av 116 i klassen H17–18 · nr. 43 av 67 i 2009-kullet
- Forventet kmtid
- 10.56
- Løpskapasitet
- 9.35
- O-evne
- 1.22
- Jevnhet ±
- 8,5 %
- Usikkerhet ±
- 0.09
- Sikkerhet
- 38
- Bommer per løp
- 3,0
- Typisk bom
- 81 s
- Disk/brutt
- 11 %
- Distanseprofil
- best på korte (+0,9 % per dobling)
- Sesongprofil
- jevn hele året
- Løp i grunnlaget
- 51 (sist 30.10.2026)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | −0,1664 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | −0,1382 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0852 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,0136 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 19,92 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 38,32 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 1,098 |
| bomVekt | 457,09 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,3901 |
| bomStorSigma | 0,8928 |
| antallBom | 137 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,1081 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0316 |
| havariVekt | 32,2 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0,0124 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 1,5089 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | −0,0002 |
| fartSesongSin | 0,0042 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,1831 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 676,3 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 2549,2 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 2911,6 |
| beregnet | 06.11.2026 |
Sprintrankingen
nr. 660 av 1659
Nr. 660 av 1659 blant menn i Norge · nr. 74 av 100 i klassen H17–18 · nr. 44 av 62 i 2009-kullet
- Forventet kmtid
- 7.03
- Løpskapasitet
- 6.51
- O-evne
- 0.12
- Jevnhet ±
- 6,3 %
- Usikkerhet ±
- 0.06
- Sikkerhet
- 21
- Bommer per løp
- 1,1
- Typisk bom
- 59 s
- Disk/brutt
- 3 %
- Distanseprofil
- best på lange (−0,6 % per dobling)
- Sesongprofil
- jevn hele året
- Løp i grunnlaget
- 32 (sist 31.10.2026)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | −0,1684 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | −0,1397 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,063 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,0136 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 9,47 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 21,21 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 1,2101 |
| bomVekt | 346,15 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,0818 |
| bomStorSigma | 0,5578 |
| antallBom | 39 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0349 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,1282 |
| havariVekt | 16,64 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | −0,0092 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 1,1266 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | 0,0017 |
| fartSesongSin | 0,0025 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,0586 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 485,4 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 2540,2 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 2613,8 |
| beregnet | 06.11.2026 |
B-rankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 14.03
- Løpskapasitet
- 11.53
- O-evne
- 2.10
- Jevnhet ±
- 11,3 %
- Usikkerhet ±
- 2.01
- Sikkerhet
- 2
- Bommer per løp
- 3,5
- Typisk bom
- 109 s
- Disk/brutt
- 6 %
- Distanseprofil
- best på korte (+0,1 % per dobling)
- Sesongprofil
- best i januar (±0,6 %)
- Løp i grunnlaget
- 5 (sist 12.11.2023)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | −0,0773 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | 0,0196 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,1135 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,1337 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 0,13 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 1,9 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 0,9935 |
| bomVekt | 17,75 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,692 |
| bomStorSigma | 0,759 |
| antallBom | 12 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0554 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,093 |
| havariVekt | 0,65 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0,0009 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 1,0207 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | −0,0054 |
| fartSesongSin | −0,0013 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,2348 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 765,1 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 2794,7 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 3303,8 |
| beregnet | 06.11.2026 |
C-rankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 12.44
- Løpskapasitet
- 10.21
- O-evne
- 2.22
- Jevnhet ±
- 8,7 %
- Usikkerhet ±
- 3.14
- Sikkerhet
- 1
- Bommer per løp
- 3,6
- Typisk bom
- 105 s
- Disk/brutt
- 5 %
- Sesongprofil
- jevn hele året
- Løp i grunnlaget
- 2 (sist 31.08.2021)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | −0,2085 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | −0,0975 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0865 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,2263 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 0,01 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 0,61 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 1,084 |
| bomVekt | 1,63 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,6509 |
| bomStorSigma | 0,8976 |
| antallBom | 5 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0481 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0676 |
| havariVekt | 0,1 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | −0,0001 |
| fartSesongSin | 0 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,2196 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 762,6 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 2444,5 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 3003,6 |
| beregnet | 06.11.2026 |
N-rankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 9.17
- Løpskapasitet
- 7.52
- O-evne
- 1.25
- Jevnhet ±
- 10,0 %
- Usikkerhet ±
- 3.21
- Sikkerhet
- 0
- Bommer per løp
- 3,2
- Typisk bom
- 78 s
- Disk/brutt
- 3 %
- Løp i grunnlaget
- 1 (sist 08.10.2019)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | −0,4725 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | −0,1808 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,1004 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,3081 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 0 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 0,22 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 1,023 |
| bomVekt | 0,54 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,3564 |
| bomStorSigma | 0,7797 |
| antallBom | 3 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0347 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0328 |
| havariVekt | 0,02 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | −0 |
| fartSesongSin | 0 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,2096 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 753,1 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 1879,7 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 2219,6 |
| beregnet | 06.11.2026 |
| Terskel | Streak | Uten slik bom siden | Lengste | Plass |
|---|---|---|---|---|
| Bom over to minutter | 26 | 30.10.2026 NOM natt (Østmarkatrippelen #1), bom 19.56 | 102 | nr. 2976 |
| Bom over fem minutter | 26 | 30.10.2026 NOM natt (Østmarkatrippelen #1), bom 19.56 | 325 | nr. 5450 |
| Bom over ti minutter | 26 | 30.10.2026 NOM natt (Østmarkatrippelen #1), bom 19.56 | 618 | nr. 7012 |
| Dato | Løp | Klasse | Tid | Plass | Bommet | Justert kmtid | O-prest. | Forventet kmtid | O-evne | Terning |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 31.10.2026 | Skogsknockout (Østmarkatrippelen #2) | H | 10.59 | 16 /30 | 0.16 | 6.27 | 0.09 | 7.08 | 0.12 | |
| 31.10.2026 | Skogsknockout (Østmarkatrippelen #2) | H KV 1 | 6.59 | 6 /7 | – | – | – | – | – | – |
| 30.10.2026 | NOM natt (Østmarkatrippelen #1) | H | 1.46.01 | 39 /45 | 25.23 | 13.06 | 3.08 | 10.57 | 1.22 | |
| 17.10.2026 | Blodslitet og NM ultralang | H 17-18E | 2.35.39 | 44 /54 | – | – | – | – | – | – |
| 14.10.2026 | Harry Lagerts Nattcup 2026 – Løp 3 | LokalH | 35.59 | 21 /59 | 0.38 | 10.03 | 0.11 | 10.57 | 1.22 | |
| 13.10.2026 | Klubbmesterskap natt | H17-20 | 1.25.00 | 2 /2 | – | – | – | – | – | – |
| 30.09.2026 | Harry Lagerts Nattcup 2026 – Løp 2 | LokalH | 50.04 | 25 /59 | 4.25 | 11.28 | 1.01 | 10.55 | 1.21 | |
| 19.09.2026 | NC/O-Idol | H 17-18 | 41.14 | 47 /61 | 3.00 | 10.47 | 0.47 | 10.55 | 1.21 | |
| 18.09.2026 | NC, sprint | H 17-18 | 19.05 | 52 /59 | 1.01 | 7.18 | 0.23 | 7.09 | 0.12 | |
| 13.09.2026 | Romeriksløpet 2026 med Trimtex cup | H 17-18 | 57.31 | 1 /2 | 14.46 | 11.20 | 2.55 | 10.55 | 1.21 | |
| 05.09.2026 | NM mellom finaler | H17-18 | 45.29 | 50 /56 | 4.56 | 11.15 | 1.13 | 10.55 | 1.21 | |
| 03.09.2026 | NM langdistanse | H17-18 | 1.54.52 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 25.08.2026 | Klubbmesterskap Oppsal orientering | H17-20 | 49.22 | 3 /5 | 4.18 | 10.15 | 0.54 | 10.58 | 1.24 | |
| 22.08.2026 | Hemingløpet | H 17-18 | – | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 16.08.2026 | Fossumløpet med Trimtex-cup | H 17-18 | 1.07.08 | 3 /6 | 8.54 | 11.49 | 1.34 | 10.58 | 1.24 | |
| 05.07.2026 | Sommerløpene i Nord-Østerdal, løp 3 | H 17-18 | 1.22.14 | 2 /2 | 4.15 | 10.17 | 0.32 | 11.00 | 1.22 | |
| 04.07.2026 | Sommerløpene i Nord-Østerdal, løp 2 | H 17-18 | 36.38 | 2 /2 | 1.34 | 9.18 | 0.24 | 11.00 | 1.22 | |
| 28.06.2026 | Skøyensprinten (tidl. "Bryggesprinten") | Publikum herre | – | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 16.06.2026 | Klubbmesterskap sprint - Oppsal Orientering | Herrer - klubbmesterskap sprint | 13.53 | 18 /34 | 1.46 | 8.20 | 1.04 | 7.22 | 0.11 | |
| 16.06.2026 | Klubbmesterskap sprint - Oppsal Orientering | Herrer finale | 29.08 | 15 /31 | – | – | – | – | – | – |
| 03.06.2026 | Foll-O-karusellen #1 | AM-Åpen | 44.03 | 3 /18 | 0.49 | 9.48 | 0.11 | 11.07 | 1.27 | |
| 31.05.2026 | Gromløpet | H 17-18 | 1.37.23 | 8 /8 | 4.58 | 10.53 | 0.33 | 11.15 | 1.31 | |
| 30.05.2026 | NIttedalsløpet | H 17-18 | 52.58 | 7 /7 | 2.21 | 11.04 | 0.29 | 11.15 | 1.31 | |
| 16.05.2026 | KM mellomdistanse Akershus og Oslo | H 17-18 | 50.24 | 9 /15 | 6.20 | 10.40 | 1.21 | 11.15 | 1.31 | |
| 10.05.2026 | Nydalten | H 17-18 | 44.51 | 12 /12 | 4.12 | 10.58 | 1.03 | 11.15 | 1.31 | |
| 09.05.2026 | Høydepunktet, KM Sprint med Trimtexcup | H 17-18 | 23.04 | 7 /9 | 0.11 | 7.34 | 0.04 | 7.20 | 0.12 | |
| 05.05.2026 | Oslo City Cup - Finale | H17- | 44.11 | 42 /106 | 0.05 | 8.49 | 0.01 | 7.20 | 0.12 | |
| 28.04.2026 | Oslo City Cup løp 4 | H 17- | 0.00 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 26.04.2026 | Smaaleneneløpet | H17-18E | 1.23.19 | 14 /21 | 4.05 | 10.21 | 0.31 | 11.23 | 1.37 | |
| 25.04.2026 | Lørdagskjappen | H 17-18E | 1.21.22 | 30 /34 | 38.57 | (18.35) | 8.57 | 11.23 | 1.37 | |
| 21.04.2026 | Oslo City Cup løp 3 | H17 | 23.08 | 65 /120 | 0.30 | 7.04 | 0.09 | 7.15 | 0.12 | |
| 19.04.2026 | Halden O-Meeting Lang | H 17-18E | 1.52.55 | 26 /27 | 11.25 | 12.19 | 1.15 | 11.23 | 1.37 | |
| 18.04.2026 | Halden O-Meeting Mellom | H 17-18E | – | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 14.04.2026 | Oslo City Cup løp 2 | H 17- | 21.13 | 65 /88 | 1.45 | 8.02 | 0.40 | 7.15 | 0.12 | |
| 11.04.2026 | NM knockoutsprint | H 17-18 | 20.25 | – | – | – | – | – | – | – |
| 11.04.2026 | NM knockoutsprint | H 17-18 KV 7 | 14.13 | 8 /8 | – | – | – | – | – | – |
| 11.04.2026 | NM knockoutsprint | H 17-18 NM KO Total | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 10.04.2026 | NM sprint | H 17-18 | 20.25 | 58 /65 | 0.23 | 7.18 | 0.08 | 7.15 | 0.12 | |
| 08.04.2026 | 10mila natt-test (med dagtrening) | Damer (natt) | 1.05.14 | 7 /10 | – | – | – | – | – | – |
| 07.04.2026 | Oslo City Cup løp 1 | H17- | 18.15 | 104 /147 | 0.02 | 6.59 | 0.01 | 7.15 | 0.12 | |
| 17.02.2026 | Portugal "O" Meeting 2026 - Long Distance | M18 | – | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 16.02.2026 | Portugal "O" Meeting 2026 - Middle Distance GOLD WRE | M18 | 35.29 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 16.02.2026 | Portugal "O" Meeting 2026 - Night Sprint | M18 | – | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 15.02.2026 | Portugal "O" Meeting 2026 - Lond Distance | M18 | – | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 14.02.2026 | Portugal "O" Meeting 2026 - Middle GOLD WRE | M18 | 2.56.22 | 55 /61 | 1.17 | (44.30) | 0.19 | 11.07 | 1.21 | |
| 16.11.2025 | Langløpet - Høst i Østmarka25 | Herrer - lang løype | 3.53.18 | 13 /16 | – | – | – | – | – | – |
| 15.11.2025 | Åpen o-helg - Individuell sprint | Herrer | 21.59 | 55 /60 | – | – | – | – | – | – |
| 14.11.2025 | Åpen o-helg - Nattsprint | Herrer | 42.43 | 33 /33 | 2.06 | 8.12 | 0.24 | 7.17 | 0.14 | |
| 09.11.2025 | O-event, dag 3 - Zoorientering | H16 | 27.56 | 44 /83 | 1.03 | 10.13 | 0.23 | 11.17 | 1.24 | |
| 08.11.2025 | O-event, dag 2 - Downhill sprint | H16 | 24.25 | 57 /76 | 7.10 | 9.56 | 2.55 | 7.17 | 0.14 | |
| 07.11.2025 | O-event, dag 1 - Sprint by Night | H16 | 22.13 | 50 /84 | 1.16 | 7.43 | 0.26 | 7.17 | 0.14 | |
| 01.11.2025 | Sesongfinalen 2025 | G16 | – | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 28.10.2025 | Oppsals klubbmesterskap natt | H 15-16 | 43.08 | 1 /4 | – | – | – | – | – | – |
| 24.10.2025 | Harry Lagerts Nattcup 2025 – Finale | LokalH | 1.27.48 | 32 /50 | 10.15 | 12.08 | 1.35 | 11.21 | 1.25 | |
| 18.10.2025 | Blodslitet | H 15-16 | – | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 08.10.2025 | Harry Lagerts Nattcup 2025 – Løp 2 | LokalH | 35.17 | 24 /84 | 5.24 | 9.46 | 1.30 | 11.21 | 1.25 | |
| 24.09.2025 | Harry Lagerts Nattcup 2025 – Løp 1 | LokalH | 35.36 | 33 /68 | 5.54 | 11.01 | 1.50 | 11.24 | 1.22 | |
| 21.09.2025 | Norgescup mellom og O-idol - sr jaktstart søndag | H 16 | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 19.09.2025 | NC sprint | H 16 | 19.52 | 21 /24 | 1.13 | 7.49 | 0.29 | 7.08 | 0.12 | |
| 16.09.2025 | KM Natt AOOK | H 15-16 | 1.23.17 | 7 /11 | 11.22 | 10.51 | 1.29 | 11.24 | 1.22 | |
| 13.09.2025 | Hemingløpet med Trimtex-cup finale | H 15-16 | 34.26 | 13 /24 | 1.22 | 9.47 | 0.23 | 11.24 | 1.22 | |
| 08.09.2025 | Tour of Lillomarka 2025 - løp 10 | HA | 44.24 | 28 /42 | 4.03 | 11.15 | 1.02 | 11.24 | 1.22 | |
| 07.09.2025 | Follo 2-dagers, dag 2, Trimtex-cup jaktstart | H 15-16 | 1.05.13 | 11 /17 | 2.01 | 9.19 | 0.22 | 11.24 | 1.22 | |
| 06.09.2025 | Follo 2-dagers dag 1, Trimtex-cup | H 15-16 | 46.03 | 11 /15 | 4.32 | 10.56 | 1.05 | 11.24 | 1.22 | |
| 31.08.2025 | Knut Valstads Minneløp | H 15-16 | 1.07.05 | 15 /19 | 2.04 | 10.31 | 0.19 | 11.42 | 1.25 | |
| 23.08.2025 | Romeriksløpet 2025 med KM lang og Trimtex cup | H 15-16 | 1.08.48 | 13 /21 | 5.49 | 10.54 | 0.55 | 11.42 | 1.25 | |
| 19.08.2025 | Oppsals klubbmesterskap 2025 | H 15-16 | 41.39 | 2 /6 | 0.23 | 11.42 | 0.06 | 11.42 | 1.25 | |
| 17.08.2025 | Fossumløpet 2025 med Trimtex-cup | H 15-16 | 46.50 | 12 /21 | 3.01 | 10.11 | 0.39 | 11.42 | 1.25 | |
| 16.08.2025 | Ivar O løpet med Trimtex-cup | H 15-16 | 1.09.08 | 19 /21 | 2.00 | (17.00) | 0.30 | 11.42 | 1.25 | |
| 13.08.2025 | OSI/GeoForm Rankingløp 12 | Lang | 1.36.58 | 34 /46 | 7.54 | 13.13 | 1.05 | 11.42 | 1.25 | |
| 03.08.2025 | Hovedløpet sprint | H 16 | 18.44 | 33 /62 | 0.24 | 7.21 | 0.09 | 7.07 | 0.12 | |
| 02.08.2025 | Hovedløpet lang | H 16 | 56.46 | 31 /53 | 2.34 | 10.34 | 0.29 | 11.42 | 1.25 | |
| 17.06.2025 | Klubbmesterskap SPRINT - Oppsal Orientering | Herrer - klubbmesterskap sprint | 10.26 | 10 /29 | 0.08 | 6.18 | 0.05 | 7.00 | 0.13 | |
| 12.06.2025 | Sykkel-O / MTBO Sprint på Ekeberg | D/H Lang | 35.40 | 12 /18 | – | – | – | – | – | – |
| 25.05.2025 | Huldersprinten - Langdistanse | H 15-16 | 55.33 | 5 /7 | 4.18 | 7.08 | 0.33 | 7.05 | 0.14 | |
| 24.05.2025 | Huldersprinten mellomdistanse m. Trimtex-cup | H 15-16 | 46.45 | 10 /22 | 4.00 | 7.28 | 0.38 | 7.05 | 0.14 | |
| 13.05.2025 | Oslo City Cup løp 5 - finale | H 15-16 | 32.03 | 10 /24 | – | – | – | – | – | – |
| 06.05.2025 | Oslo city cup løp 4 | H15-16 | 0.00 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 01.05.2025 | Høydepunktet med Trimtex cup lang | H 15-16 | 52.47 | 16 /22 | 4.58 | 10.58 | 1.02 | 11.55 | 1.55 | |
| 29.04.2025 | KM sprint individuelt AOOK | H 15-16 | 17.05 | 16 /29 | 0.10 | 7.08 | 0.04 | 7.07 | 0.13 | |
| 23.04.2025 | OSI/GeoForm Rankingløp 1 | Lang | 1.31.39 | 43 /50 | 28.05 | 15.02 | 4.36 | 12.04 | 2.02 | |
| 22.04.2025 | Oslo city cup løp 3 | H15-16 | 20.31 | 13 /32 | 0.00 | 6.50 | 0.00 | 7.07 | 0.13 | |
| 08.04.2025 | Oslo City Cup løp 2 | H 15-16 | 17.43 | 12 /24 | 0.37 | 6.47 | 0.14 | 7.07 | 0.13 | |
| 06.04.2025 | Smaaleneneløpet | H15-16 | 59.32 | 6 /16 | 2.00 | 10.01 | 0.20 | 12.04 | 2.02 | |
| 05.04.2025 | Lørdagskjappen | H 15-16 | 0.00 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 01.04.2025 | Oslo City Cup løp 1 | H15-16 | 19.44 | 13 /27 | 0.55 | 7.01 | 0.20 | 7.07 | 0.13 | |
| 09.03.2025 | Hallandspremiären, lång | H16 | 41.20 | 35 /67 | 1.10 | 10.31 | 0.18 | 11.59 | 1.51 | |
| 08.03.2025 | Hallandspremiären, medel | H16 | 48.49 | 64 /81 | 13.51 | 14.24 | 4.05 | 11.59 | 1.51 | |
| 07.03.2025 | Kattegattnatt + DM, natt, Halland | H16 | 59.08 | 38 /53 | 14.22 | 14.10 | 3.27 | 11.59 | 1.51 | |
| 17.11.2024 | Langløpet - Høst i Østmarka24 | Herrer - kort løype | – | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 10.11.2024 | O-event, dag 3 - Zoorientering | H15 | 26.08 | 56 /107 | 1.58 | 10.58 | 0.50 | 11.40 | 1.34 | |
| 09.11.2024 | O-event, dag 2 - Downhill Sprint | H15 | 20.32 | 57 /92 | 2.49 | 8.14 | 1.08 | 7.15 | 0.16 | |
| 08.11.2024 | O-event, dag 1 - Sprint by Night | H15 | 14.38 | 41 /97 | 0.02 | 7.01 | 0.01 | 7.15 | 0.16 | |
| 25.10.2024 | Harry Lagerts Nattcup 2024 - Finale | LokalH | 1.17.29 | 19 /49 | – | – | – | – | – | – |
| 22.10.2024 | Oppsals klubbmesterskap i nattorientering | H15 | 43.32 | 4 /4 | 7.40 | 13.15 | 2.20 | 11.44 | 1.37 | |
| 16.10.2024 | Harry Lagerts Nattcup 2024 Løp 3 | LokalH | 42.15 | 19 /70 | 1.52 | 10.46 | 0.29 | 11.44 | 1.37 | |
| 09.10.2024 | Harry Lagerts Nattcup 2024 Løp 2 | LokalH | 47.57 | 28 /75 | 3.00 | 11.10 | 0.42 | 11.44 | 1.37 | |
| 25.09.2024 | Harry Lagerts Nattcup 2024 Løp 1 | LokalH | 52.43 | 38 /64 | 9.51 | 11.15 | 2.06 | 12.00 | 2.04 | |
| 15.09.2024 | Romeriksløpet 2024 | H 15-16 | 0.00 | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 10.09.2024 | Klubbmesterskap 2024 - Oppsal Orientering | H 15-16 | 44.48 | 3 /5 | 2.55 | 11.44 | 0.46 | 12.00 | 2.04 | |
| 08.09.2024 | Follo 2-dagers, dag 2 | H 15-16 | 34.04 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 07.09.2024 | Follo 2-dagers, dag 1 | H 15-16 | 49.13 | 6 /13 | 2.25 | 9.38 | 0.28 | 12.00 | 2.04 | |
| 24.08.2024 | Nydalten KM langdistanse | H 15-16 | 0.00 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 04.08.2024 | Hovedløpet sprint | H 15 | 18.57 | 41 /63 | 0.50 | 7.36 | 0.20 | 7.22 | 0.15 | |
| 03.08.2024 | Hovedløpet lang | H 15 | 1.28.19 | 51 /60 | 32.50 | 16.38 | 6.11 | 13.09 | 2.56 | |
| 30.06.2024 | Sørlandsgaloppen 2024 | H 15-16 | 19.17 | 22 /113 | 1.57 | 8.40 | 0.53 | 7.33 | 0.15 | |
| 30.06.2024 | Sørlandsgaloppen 2024 | H 15-16 | 1.25.16 | 23 /113 | 21.22 | 14.54 | 3.44 | 12.27 | 2.06 | – |
| 18.06.2024 | KM Sprint Finale | Løype: CBA | 23.07 | DSQ | – | – | – | – | – | – |
| 16.06.2024 | Midtsommerløpet | H15-16 | 50.15 | 18 /43 | 2.43 | 10.16 | 0.33 | 12.27 | 2.06 | – |
| 15.06.2024 | Camp Stokke innendørs | H 15-16 | 0.00 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 15.06.2024 | Midtsommersprinten | H15-16 | 18.59 | 13 /49 | 0.12 | 6.45 | 0.04 | 7.33 | 0.15 | |
| 12.05.2024 | Huldersprinten | H 15-16 | – | Inaktiv | – | – | – | – | – | – |
| 01.05.2024 | Kvistkvaset | Løype: 3B | 50.54 | 6 | – | – | – | – | – | – |
| 30.04.2024 | Oslo City Cup - Finale | H15 | 22.25 | 18 /24 | 2.34 | 8.28 | 0.58 | 7.55 | 0.18 | |
| 23.04.2024 | Oslo City Cup løp nr 4 | H15-16 | 0.00 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 16.04.2024 | Oslo City Cup løp nr 3 | H15-16 | 0.00 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 09.04.2024 | Oslo City Cup løp nr 2 | H 15-16 | 28.38 | 15 /32 | 3.43 | 7.57 | 1.02 | 7.55 | 0.18 | |
| 02.04.2024 | Oslo City Cup løp nr 1 | H 15-16 | 22.05 | 26 /31 | 0.08 | 9.00 | 0.03 | 7.55 | 0.18 | |
| 12.11.2023 | O-event, dag 3 - Zoorientering | H14 | 27.22 | 78 /112 | 1.15 | 13.43 | 0.38 | 16.19 | 2.21 | |
| 11.11.2023 | O-event, dag 2 - Downhill sprint | H14 | 28.53 | 78 /101 | – | – | – | – | – | – |
| 10.11.2023 | O-event, dag 1 - Sprint by Night | H14 | 21.01 | 73 /95 | – | – | – | – | – | – |
| 21.10.2023 | Blodslitet | H 13-14 | 1.14.31 | 48 /58 | – | – | – | – | – | – |
| 17.10.2023 | Klubbmesterskap natt for Oppsal - venner velkomne! | H13 | 28.01 | 3 /5 | – | – | – | – | – | – |
| 22.08.2023 | Oppsals klubbmesterskap | H13-14 | 57.46 | 2 | – | – | – | – | – | – |
| 06.08.2023 | Hovedløpet sprint | H14 | 25.37 | 57 /68 | – | – | – | – | – | – |
| 05.08.2023 | Hovedløpet lang | H14 | 1.30.31 | 58 /65 | 11.35 | 21.18 | 2.44 | 17.41 | 2.32 | |
| 18.06.2023 | Midtsommerløpet | H 13-14 | 38.14 | 31 /50 | 2.59 | 15.56 | 1.15 | 16.02 | 1.59 | |
| 17.06.2023 | Midtsommersprinten | H 13-14 | 26.56 | 39 /54 | – | – | – | – | – | – |
| 13.06.2023 | Klubbmesterskap SPRINT - Oppsal Orientering | Ungdom C | 24.17 | 1 /3 | – | – | – | – | – | – |
| 25.05.2023 | Oppsals torsdagsløp nr 5 | CB-åpen | 50.33 | 4 /5 | – | – | – | – | – | – |
| 09.05.2023 | Oslo City Cup 2023 - Finale | H13-14 | 0.00 | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 04.05.2023 | Oppsals torsdagsløp nr 3 | B-åpen | 47.04 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 02.05.2023 | Oslo City Cup nr. 4 - 2023 | H 13-14 | 28.41 | 28 /32 | – | – | – | – | – | – |
| 25.04.2023 | Oslo City Cup - løp nr.3 | H13-14 | 0.00 | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 18.04.2023 | Oslo City Cup løp 2 | H 13-14 | 0.00 | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 11.04.2023 | Oslo City Cup nr. 1 - 2023 | H13 | 33.17 | 18 /27 | – | – | – | – | – | – |
| 22.10.2022 | Blodslitet | H 13-14 | 1.38.19 | 55 /59 | – | – | – | – | – | – |
| 18.10.2022 | Klubbmesterskap natt (venner av Oppsal også velkomne) | H13 | 1.10.18 | 5 /7 | – | – | – | – | – | – |
| 12.10.2022 | Harry Lagerts Nattcup 2022 - 2 | Rekrutt | 0.00 | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 13.09.2022 | 25 til 25 | ORANGE | 1.06.06 | 11 /12 | 6.26 | (25.23) | 2.28 | 17.07 | 2.48 | – |
| 13.09.2022 | 25 til 25 | ORANGE | – | Inaktiv | – | – | – | – | – | – |
| 27.08.2022 | Hemingløpet med KM lang og Trimtex-cup | H 13-14 | 1.15.46 | 23 /26 | 11.44 | 19.47 | 3.04 | – | – | – |
| 23.08.2022 | Klubbmesterskap Oppsal Orientering | H13-14 | 1.05.46 | 6 /9 | – | – | – | – | – | – |
| 14.06.2022 | Klubbmesterskap SPRINT - Oppsal Orientering | Ungdom C | 29.44 | 5 | 3.47 | 18.09 | 2.19 | 13.04 | 0.21 | |
| 14.06.2022 | Klubbmesterskap SPRINT - Oppsal Orientering | Ungdom C | – | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 03.05.2022 | Oslo City Cup FINALE - 2022 | H 13-16 | 55.27 | 27 /29 | 6.19 | (23.57) | 2.44 | 11.39 | 0.17 | – |
| 26.04.2022 | Oslo City cup nr. 4 - 2022 | H13-16 | 29.52 | 53 /60 | 0.52 | 12.24 | 0.22 | – | – | – |
| 05.04.2022 | Oslo City Cup nr. 2 - 2022 | H13 | 0.00 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 19.10.2021 | Klubbmesterskap natt - Oppsal Orientering | H 11-12 | 50.16 | 4 /6 | – | – | – | – | – | – |
| 19.10.2021 | Klubbmesterskap natt - Oppsal Orientering | H 11-12 | – | Inaktiv | – | – | – | – | – | – |
| 31.08.2021 | Klubbmesterskap Oppsal | H12 | 43.15 | 8 /9 | 15.15 | 22.53 | 8.04 | 16.51 | 3.26 | – |
| 14.08.2021 | Night Hawk Kids Stjernenatt | Stjernenatt | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 17.10.2020 | Oppsal Sesongavslutning 2020 | Løype: B2 | 1.10.18 | 5 | – | – | – | – | – | – |
| 13.10.2020 | KM natt AOOK | H 11-12 | 33.28 | 2 /9 | 1.12 | 16.00 | 0.34 | – | – | – |
| 13.10.2020 | KM natt AOOK | H 11-12 | – | Inaktiv | – | – | – | – | – | – |
| 15.09.2020 | Klubbmesterskap Oppsal Orientering | H 11-12 | – | Inaktiv | – | – | – | – | – | – |
| 15.09.2020 | Klubbmesterskap Oppsal Orientering | H 11-12 | 32.10 | 3 | – | – | – | – | – | – |
| 16.06.2020 | Klubbmesterskap sprint Oppsal Orientering | N-barn | 12.27 | – | – | – | – | – | – | – |
| 08.10.2019 | Klubbmesterskap nattorientering Oppsal Orientering | N-åpen | 35.34 | – | 2.35 | 16.28 | 1.12 | – | – | – |
| 24.09.2019 | KM Natt AOOK - Høydepunktet | N-åpen | 44.45 | – | – | – | – | – | – | – |
| 10.09.2019 | Klubbmesterskap normal | N-åpen | 44.45 | – | – | – | – | – | – | – |
| Dato | Løp | Klasse | Lag | Etappe | Tid | Etappeplass | Lagets plass |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 20.09.2026 | NM junior stafett | H17-20 | Oppsal Orientering 1 | 3 | 52.17 | 30 | 29 |
| 06.09.2026 | NM stafett | H17 NM | Oppsal Orientering 5 | 3 | 59.23 | 87 | – |