Løperprofil
Jakob Bargård Aarnes
Fana
Feil klubb, eller løperen registrert dobbelt? Logg inn for å foreslå rettelser
Skogsrankingen
55 løp
Sprintrankingen
33 løp
B-rankingen
15 løp
N-rankingen
5 løp
Skogsrankingen
nr. 1296 av 3541
Nr. 1296 av 3541 blant menn i Norge · nr. 67 av 116 i klassen H17–18 · nr. 40 av 67 i 2009-kullet
- Forventet kmtid
- 10.46
- Løpskapasitet
- 8.49
- O-evne
- 1.57
- Jevnhet ±
- 7,9 %
- Usikkerhet ±
- 0.09
- Sikkerhet
- 38
- Bommer per løp
- 3,4
- Typisk bom
- 105 s
- Disk/brutt
- 2 %
- Distanseprofil
- best på korte (+0,6 % per dobling)
- Sesongprofil
- best i juli (±2,0 %)
- Løp i grunnlaget
- 55 (sist 03.10.2026)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | −0,2483 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | −0,2214 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,079 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,0141 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 19,28 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 38,2 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 1,2527 |
| bomVekt | 462,36 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,6493 |
| bomStorSigma | 0,8532 |
| antallBom | 177 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0177 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0744 |
| havariVekt | 28,91 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0,0082 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 1,5025 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | 0,0197 |
| fartSesongSin | 0,0041 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,1831 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 676,2 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 2347,6 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 2865,1 |
| beregnet | 05.11.2026 |
Sprintrankingen
nr. 226 av 1658
Nr. 226 av 1658 blant menn i Norge · nr. 34 av 100 i klassen H17–18 · nr. 19 av 62 i 2009-kullet
- Forventet kmtid
- 5.57
- Løpskapasitet
- 5.52
- O-evne
- 0.05
- Jevnhet ±
- 5,9 %
- Usikkerhet ±
- 0.05
- Sikkerhet
- 23
- Bommer per løp
- 0,5
- Typisk bom
- 56 s
- Disk/brutt
- 9 %
- Distanseprofil
- best på korte (+0,4 % per dobling)
- Sesongprofil
- jevn hele året
- Løp i grunnlaget
- 34 (sist 04.10.2026)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | −0,3219 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | −0,299 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0588 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,0135 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 10,53 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 23 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 0,5724 |
| bomVekt | 321,76 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,0194 |
| bomStorSigma | 0,4134 |
| antallBom | 13 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0873 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0385 |
| havariVekt | 15,72 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0,0051 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0,916 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | −0,0015 |
| fartSesongSin | −0,0045 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,0586 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 485,4 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 2178,1 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 2208,6 |
| beregnet | 05.11.2026 |
B-rankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 12.15
- Løpskapasitet
- 10.27
- O-evne
- 1.47
- Jevnhet ±
- 9,4 %
- Usikkerhet ±
- 1.42
- Sikkerhet
- 7
- Bommer per løp
- 3,3
- Typisk bom
- 85 s
- Disk/brutt
- 5 %
- Distanseprofil
- best på lange (−0,1 % per dobling)
- Sesongprofil
- best i oktober (±1,0 %)
- Løp i grunnlaget
- 15 (sist 19.09.2023)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | −0,2029 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | −0,1789 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0943 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,13 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 0,4 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 6,75 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 0,9408 |
| bomVekt | 38,1 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,4475 |
| bomStorSigma | 0,8913 |
| antallBom | 37 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0538 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0712 |
| havariVekt | 1,93 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | −0,0011 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0,9091 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | −0,0029 |
| fartSesongSin | 0,0094 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,2349 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 764,9 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 2460 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 2881,1 |
| beregnet | 05.11.2026 |
C-rankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 12.29
- Løpskapasitet
- 10.40
- O-evne
- 1.49
- Jevnhet ±
- 8,4 %
- Usikkerhet ±
- 3.03
- Sikkerhet
- 1
- Bommer per løp
- 3,4
- Typisk bom
- 93 s
- Disk/brutt
- 5 %
- Sesongprofil
- jevn hele året
- Løp i grunnlaget
- 3 (sist 03.10.2021)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | −0,1787 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | −0,0869 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0838 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,219 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 0,01 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 0,93 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 1,0334 |
| bomVekt | 3,71 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,5359 |
| bomStorSigma | 0,7794 |
| antallBom | 7 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0481 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0668 |
| havariVekt | 0,21 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | −0,0001 |
| fartSesongSin | −0,0001 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,2196 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 762,2 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 2517,8 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 2948 |
| beregnet | 05.11.2026 |
N-rankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 8.16
- Løpskapasitet
- 7.01
- O-evne
- 1.15
- Jevnhet ±
- 9,6 %
- Usikkerhet ±
- 2.53
- Sikkerhet
- 1
- Bommer per løp
- 2,8
- Typisk bom
- 79 s
- Disk/brutt
- 3 %
- Sesongprofil
- jevn hele året
- Løp i grunnlaget
- 6 (sist 10.09.2019)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | −0,5854 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | −0,5858 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0963 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,2994 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 0 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 0,94 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 0,8983 |
| bomVekt | 3,37 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,3679 |
| bomStorSigma | 0,7672 |
| antallBom | 7 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0346 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0327 |
| havariVekt | 0,05 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | 0,0005 |
| fartSesongSin | −0,0007 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,2095 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 752,6 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 1678,4 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 1977,3 |
| beregnet | 05.11.2026 |
| Terskel | Streak | Uten slik bom siden | Lengste | Plass |
|---|---|---|---|---|
| Bom over to minutter | 13 | 17.10.2026 Blodslitet og NM ultralang, bom 2.06 | 144 | nr. 4430 |
| Bom over fem minutter | 66 | 03.10.2026 KM Mellom, bom 5.33 | 207 | nr. 3564 |
| Bom over ti minutter | 338 | 25.05.2026 Løvspretten, bom 11.56 | 348 | nr. 2810 |
| Dato | Løp | Klasse | Tid | Plass | Bommet | Justert kmtid | O-prest. | Forventet kmtid | O-evne | Terning |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 17.10.2026 | Blodslitet og NM ultralang | H 17-18E | 2.44.10 | 45 /54 | – | – | – | – | – | – |
| 14.10.2026 | Nattcup 1 | HA | 33.44 | 7 /19 | – | – | – | – | – | – |
| 04.10.2026 | KM Sprint | H 19- | 15.19 | 5 /22 | 0.01 | 5.59 | 0.00 | 5.58 | 0.05 | |
| 03.10.2026 | KM Mellom | H 17-18 | 51.02 | 1 /2 | 10.10 | 11.29 | 2.17 | 10.46 | 1.57 | |
| 19.09.2026 | NC/O-Idol | H 17-18 | 40.05 | 45 /61 | 7.52 | 10.29 | 2.03 | 10.46 | 1.56 | |
| 18.09.2026 | NC, sprint | H 17-18 | 15.57 | 31 /59 | 0.01 | 6.06 | 0.00 | 5.59 | 0.05 | |
| 08.09.2026 | Pokalkamp #6 | H17- | 40.05 | 11 /20 | 3.39 | 9.46 | 0.53 | 10.46 | 1.56 | |
| 05.09.2026 | NM mellom finaler | H17-18 | 40.27 | 42 /56 | 3.27 | 10.00 | 0.51 | 10.46 | 1.56 | |
| 03.09.2026 | NM langdistanse | H17-18 | 1.33.54 | 42 /51 | 11.00 | 11.20 | 1.20 | 10.46 | 1.56 | |
| 25.08.2026 | Pokalkamp #5 | H17- | 58.52 | 6 /16 | 0.17 | 9.08 | 0.03 | 10.50 | 2.01 | |
| 18.08.2026 | Sprintcup #5 | H17- | 21.50 | 12 /20 | 1.55 | 6.17 | 0.33 | 6.01 | 0.05 | |
| 16.08.2026 | Vestlandsmesterskapet | H 17-18 | 54.28 | 3 /4 | 7.52 | 10.41 | 1.33 | 10.50 | 2.01 | |
| 15.08.2026 | Vestlandsmesterskapet | H 17-18 | 53.24 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 25.07.2026 | O-Ringen Göteborg, etapp 5, lång, jaktstart | H18 | 1.09.06 | 135 /213 | 11.25 | 10.53 | 1.48 | 10.57 | 2.05 | |
| 24.07.2026 | O-Ringen Göteborg, etapp 4, medel | H18 | 46.23 | 108 /213 | 8.21 | 10.37 | 1.55 | 10.57 | 2.05 | |
| 23.07.2026 | O-Ringen Göteborg, etapp 3, medel | H18 | 26.29 | 87 /213 | 2.46 | 8.53 | 0.56 | 10.57 | 2.05 | |
| 21.07.2026 | O-Ringen Göteborg, etapp 2, lång | H18 | 1.24.06 | 114 /213 | 15.13 | 10.22 | 1.53 | 10.57 | 2.05 | |
| 20.07.2026 | O-Ringen Göteborg, etapp 1, lång | H18 | 1.10.59 | 134 /213 | 6.11 | 10.18 | 0.54 | 10.57 | 2.05 | |
| 21.06.2026 | O-festivalen lang | H 17-18E | 2.11.39 | 33 /60 | 12.20 | 9.57 | 1.11 | 11.00 | 2.04 | |
| 20.06.2026 | O-festivalen mellom | H 17-18E | 42.02 | 32 /59 | 3.19 | 9.37 | 0.46 | 11.00 | 2.04 | |
| 19.06.2026 | O-festivalen sprint | H 17-18E | 18.14 | 34 /57 | 1.06 | 6.30 | 0.24 | 6.09 | 0.05 | |
| 16.06.2026 | Sprintcup #4 | H17- | 17.03 | 3 /18 | 2.01 | 6.11 | 0.44 | 6.09 | 0.05 | |
| 25.05.2026 | Løvspretten | H 17-20 | 1.53.54 | 78 /96 | 24.47 | 11.41 | 2.33 | 11.05 | 2.06 | |
| 24.05.2026 | Elgdilten | H 17-20 | 50.31 | 95 /106 | 9.04 | 12.44 | 2.19 | 11.05 | 2.06 | |
| 23.05.2026 | JWOC uttak sprint - kun jr eliteklasser | H17-20 | 16.22 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 19.05.2026 | Pokalkamp #3 | H17- | 29.40 | 11 /23 | 1.33 | 8.31 | 0.27 | 11.05 | 2.06 | |
| 09.05.2026 | Hamla Grand Prix (KM ultra) | H 17-18 | 1.57.25 | 1 /2 | 8.23 | 10.42 | 0.46 | 11.05 | 2.06 | |
| 05.05.2026 | Sprintcup #3 | H 17- | 17.39 | 8 /15 | 0.42 | 6.13 | 0.15 | 6.11 | 0.04 | |
| 21.04.2026 | SprintCup #2 | H 17- | 19.18 | 6 /13 | 0.32 | 6.27 | 0.11 | 6.12 | 0.04 | |
| 11.04.2026 | NM knockoutsprint | H 17-18 | 17.22 | – | – | – | – | – | – | – |
| 11.04.2026 | NM knockoutsprint | H 17-18 KV 2 | 13.22 | 5 /8 | – | – | – | – | – | – |
| 11.04.2026 | NM knockoutsprint | H 17-18 NM KO Total | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 10.04.2026 | NM sprint | H 17-18 | 17.22 | 32 /65 | 0.01 | 6.15 | 0.00 | 6.12 | 0.04 | |
| 07.04.2026 | Sprintcup #1 | H 17- | 19.59 | 10 /21 | 0.32 | 6.21 | 0.10 | 6.12 | 0.04 | |
| 17.03.2026 | Urb-O #9 Jaktstart | H17- | 23.29 | 7 /14 | – | – | – | – | – | – |
| 05.03.2026 | Fana IL Vintercup #3 2025/2026 | H15- | 13.46 | 4 /19 | 0.47 | 5.55 | 0.20 | 6.08 | 0.05 | |
| 02.12.2025 | Urb-O #3 Fellesstart | H17- | 25.19 | 4 /13 | – | – | – | – | – | – |
| 27.11.2025 | Fana IL Vintercup #1 2025/2026 | H15- | 19.38 | 2 /10 | 1.15 | 6.26 | 0.25 | 6.16 | 0.05 | |
| 04.11.2025 | Urb-O #1 Individuell Start | H17- | 19.38 | 6 /18 | 0.41 | 6.40 | 0.14 | 6.16 | 0.05 | |
| 18.10.2025 | Blodslitet | H 15-16 | 1.16.00 | 25 /54 | – | – | – | – | – | – |
| 03.10.2025 | KM Natt | H15-18 | 52.19 | 3 /3 | 15.36 | 14.26 | 4.18 | 11.14 | 2.09 | |
| 28.09.2025 | Samnangermeisterskap | LangH | 52.01 | 15 /23 | – | – | – | – | – | – |
| 23.09.2025 | Sprintcup-6 Bergen | H 15-16 | 16.52 | 1 /9 | – | – | – | – | – | – |
| 21.09.2025 | Norgescup mellom og O-idol - sr jaktstart søndag | H 16 | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 19.09.2025 | NC sprint | H 16 | 16.10 | 12 /24 | 1.00 | 6.22 | 0.24 | 6.19 | 0.05 | |
| 16.09.2025 | Pokalkamp-8 Bergen | H17- | 1.19.27 | 12 /14 | 25.44 | 14.26 | 4.40 | 11.10 | 2.08 | |
| 09.09.2025 | Sprintcup-5 Bergen | H 15-16 | 14.06 | 2 /8 | 0.02 | 5.52 | 0.01 | 6.19 | 0.05 | |
| 31.08.2025 | KM langdistanse | H 15-16 | 1.22.10 | 2 /2 | 16.33 | 10.09 | 2.03 | 11.05 | 2.02 | |
| 30.08.2025 | KM Mellomdistanse | H 15-16 | 42.55 | 2 /3 | 10.39 | 12.49 | 3.11 | 11.05 | 2.02 | |
| 26.08.2025 | Sprintcup-4 Bergen | H 15-16 | 14.49 | 3 /10 | 1.57 | 6.58 | 0.55 | 6.28 | 0.05 | |
| 19.08.2025 | Pokalkamp-6 Bergen | H15-16 | 39.39 | 2 /4 | 3.21 | 8.54 | 0.48 | 11.05 | 2.02 | |
| 17.08.2025 | Odda 2-dagars 2025 dag2, Vestlandsmesterskap | H 15-16 | 1.05.16 | 3 /4 | 7.17 | 10.22 | 1.09 | 11.05 | 2.02 | |
| 16.08.2025 | Odda 2-dagars 2025, Vestlandsmesterskap | H 15-16 | 42.23 | 2 /4 | 6.26 | 10.39 | 1.37 | 11.05 | 2.02 | |
| 03.08.2025 | Hovedløpet sprint | H 16 | 17.14 | 27 /62 | 0.39 | 6.45 | 0.15 | 6.28 | 0.05 | |
| 02.08.2025 | Hovedløpet lang | H 16 | 52.35 | 27 /53 | 3.38 | 9.48 | 0.41 | 11.05 | 2.02 | |
| 25.06.2025 | Tunhovd 2-dagers, Dag 2 | H 15-16 | 1.12.38 | 9 /10 | 19.57 | 10.32 | 2.54 | 11.19 | 2.06 | |
| 24.06.2025 | Tunhovd 2-dagers, Dag 1 | H 15-16 | 50.07 | 7 /8 | 9.26 | 10.49 | 2.02 | 11.19 | 2.06 | |
| 22.06.2025 | O-Festival elite og 15-16 | H 16 | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 22.06.2025 | O-Festival elite og 15-16 | H 16 | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 20.06.2025 | O-Festival sprint | H 16 | 13.05 | 13 /43 | 0.03 | 6.01 | 0.01 | 6.20 | 0.04 | |
| 15.06.2025 | Klubbløp 5 | Lang | 45.27 | 9 /14 | – | – | – | – | – | – |
| 09.06.2025 | Pinseløpets ungdomsstafett (for oppgjør og fakturering) | H13-16_1og2 | 23.28 | 15 /35 | – | – | – | – | – | – |
| 08.06.2025 | Pinseløpet dag 2 | H 15-16 | 1.06.43 | 29 /40 | 12.13 | 10.49 | 1.59 | 11.19 | 2.06 | |
| 07.06.2025 | Pinseløpet dag 1 | H 15-16 | 42.12 | 40 /44 | 8.02 | 12.23 | 2.22 | 11.19 | 2.06 | |
| 03.06.2025 | Pokalkamp-5 Bergen | H15-16 | 48.35 | 4 /5 | 14.02 | 13.15 | 3.50 | 11.19 | 2.06 | |
| 27.05.2025 | Sprintcup-3 Bergen | H 15-16 | 12.43 | 3 /9 | 0.00 | 5.52 | 0.00 | 6.20 | 0.05 | |
| 25.05.2025 | Hamla Grand Prix (innlagt KM ultralang) | H 17-18 | 1.40.35 | 2 /3 | 7.34 | 9.31 | 0.43 | 11.14 | 1.49 | |
| 20.05.2025 | Pokalkamp-4 Bergen | H15-16 | 43.36 | 2 /4 | 5.32 | 10.27 | 1.20 | 11.14 | 1.49 | |
| 13.05.2025 | Pokalkamp-3 Bergen | H15-16 | 30.22 | 3 /5 | 1.03 | 10.19 | 0.21 | 11.14 | 1.49 | |
| 06.05.2025 | Sprintcup-2 Bergen | H 15-16 | 16.48 | 3 /12 | 0.09 | 6.08 | 0.03 | 6.20 | 0.05 | |
| 29.04.2025 | Pokalkamp-2 Bergen | H15-16 | 40.22 | 2 /5 | 5.10 | 9.56 | 1.16 | 11.31 | 2.02 | |
| 27.04.2025 | Noregs vestlegaste o-løp | H 15-16 | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 27.04.2025 | Noregs vestlegaste o-løp | H 15-16 | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 27.04.2025 | Noregs vestlegaste o-løp | H 15-16 | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 22.04.2025 | KM sprint individuelt | H15-16 | – | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 08.04.2025 | Sprintcup-1 Bergen | H 15-16 | 14.47 | 4 /10 | 0.29 | 6.03 | 0.12 | 6.24 | 0.05 | |
| 06.04.2025 | Vestlandspremieren-III | H 15-16 | 49.46 | 9 /11 | 7.06 | 10.15 | 1.28 | 11.31 | 2.02 | |
| 05.04.2025 | Vestlandspremieren-II | H 15-16 | 39.06 | 9 /12 | 4.40 | 12.22 | 1.29 | 11.31 | 2.02 | |
| 04.04.2025 | Vestlandspremieren-I | HA | 19.46 | 14 /34 | – | – | – | – | – | – |
| 01.04.2025 | Pokalkamp #1 Bergen | H15-16 | 40.25 | 4 /6 | 3.34 | 10.10 | 0.54 | 11.31 | 2.02 | |
| 12.02.2025 | Nattcup24/25 | HA | 40.17 | 10 /26 | 3.42 | 9.40 | 0.53 | 11.50 | 2.16 | |
| 04.02.2025 | Urb-O #5 vinteren 2024-2025 Individuell Start | H17- | 23.15 | 7 /12 | 0.02 | 6.47 | 0.01 | 6.29 | 0.06 | |
| 13.11.2024 | Nattcup24/25 | HA | 1.13.00 | 19 /31 | 14.33 | 13.11 | 2.38 | 12.11 | 2.23 | |
| 19.10.2024 | Blodslitet | H 15-16 | 1.22.58 | 29 /59 | – | – | – | – | – | – |
| 16.10.2024 | Nattcup24/25 | HA | 1.10.24 | 24 /31 | 15.26 | 14.46 | 3.14 | 12.05 | 2.20 | |
| 19.09.2024 | Fana IL Klubbmesterskap i orientering 2024 | H 15-16 | – | Inaktiv | – | – | – | – | – | – |
| 17.09.2024 | Sprintcup 7/24 | H16-18 | 18.31 | 5 /6 | 0.02 | 6.24 | 0.01 | 6.29 | 0.05 | |
| 03.09.2024 | Sprintcup 6/24 | H 16-18 | 14.52 | 2 /5 | 0.09 | 6.11 | 0.04 | 6.29 | 0.05 | |
| 27.08.2024 | Pokalkamp 5/24 | H15-16 | 45.38 | 1 /3 | 7.31 | 11.48 | 1.57 | 11.54 | 2.14 | |
| 20.08.2024 | Sprintcup 5/24 | H16-18 | 16.46 | 3 /7 | 0.06 | 6.19 | 0.02 | 6.37 | 0.06 | |
| 18.08.2024 | Vestlandsmesterskap langdistanse | H 15-16 | 1.21.10 | 8 /8 | 24.43 | 14.30 | 4.25 | 11.54 | 2.14 | |
| 17.08.2024 | Vestlandsmesterskap mellomdistanse | H 15-16 | 41.08 | 2 /10 | 7.20 | 9.58 | 1.47 | 11.54 | 2.14 | |
| 04.08.2024 | Hovedløpet sprint | H 15 | 16.29 | 21 /63 | 0.06 | 6.37 | 0.02 | 6.37 | 0.06 | |
| 03.08.2024 | Hovedløpet lang | H 15 | 54.19 | 25 /60 | 2.50 | 10.14 | 0.32 | 11.54 | 2.14 | |
| 07.07.2024 | Fjord-O 2024 | H 15-16 | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 07.07.2024 | Fjord-O 2024 | H 15-16 | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 07.07.2024 | Fjord-O 2024 | H 15-16 | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 07.07.2024 | Fjord-O 2024 | H 15-16 | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 02.07.2024 | Sprintcup 4/24 (Bergen City Summer Sprint) | H16-18 | 18.26 | 3 /5 | 0.30 | 6.33 | 0.11 | 6.52 | 0.07 | |
| 23.06.2024 | Norsk O-Festival elite + 15-16 1 | H 15 | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 23.06.2024 | Norsk O-Festival elite + 15-16 1 | H 15 | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 21.06.2024 | Norsk O-Festival sprint | H 15 | 15.13 | 16 /40 | 0.02 | 6.37 | 0.01 | 6.59 | 0.08 | |
| 18.06.2024 | Pokalkamp 4/24 | H15-16 | 44.50 | 2 /4 | 4.24 | 10.30 | 1.02 | 12.18 | 2.22 | |
| 13.06.2024 | "Ungdomsløp" - For alle aldre | H15-16 | 0.00 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 09.06.2024 | KM langdistanse | H 15-16 | 1.05.00 | 2 /2 | 17.43 | 12.59 | 3.32 | 12.18 | 2.22 | |
| 08.06.2024 | KM mellomdistanse | H 15-16 | 46.55 | 4 /4 | – | – | – | – | – | – |
| 28.05.2024 | Pokalkamp 3/24 | H15-16 | 41.27 | 2 /3 | 4.24 | 9.43 | 1.02 | 12.39 | 2.24 | |
| 20.05.2024 | Pinseløpet dag 2 | H13-16_1og2 | 1.17.28 | 45 /45 | – | – | – | – | – | – |
| 19.05.2024 | Pinseløpet dag 1 | H 15-16 | 1.43.55 | 37 /39 | 33.01 | (18.35) | 5.54 | 12.39 | 2.24 | |
| 07.05.2024 | Pokalkamp 2/24 | H15-16 | 53.54 | 3 /3 | 9.45 | 11.58 | 2.10 | 12.39 | 2.24 | |
| 23.04.2024 | Sprintcup 2/24 | H16-18 | 20.16 | 6 /7 | – | – | – | – | – | – |
| 21.04.2024 | KM sprint individuelt Hordaland | H15-16 | 16.39 | 4 /7 | 0.47 | 6.46 | 0.19 | 6.59 | 0.09 | |
| 16.04.2024 | Pokalkamp 1/24 | H15-16 | 48.43 | 2 /3 | 12.01 | 13.31 | 3.20 | 11.47 | 1.30 | |
| 07.04.2024 | Vestlandspremieren-III (Hordalandscupen 1) | H 15-16 | 0.00 | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 06.04.2024 | Vestlandspremieren-II | H 15-16 | 0.00 | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 05.04.2024 | Vestlandspremieren-I | HA | – | Inaktiv | – | – | – | – | – | – |
| 15.11.2023 | nattcup 2 Bergen | HB | 30.53 | 2 /13 | 1.02 | 11.04 | 0.22 | 11.45 | 1.05 | |
| 21.10.2023 | Blodslitet | H 13-14 | 45.37 | 20 /58 | – | – | – | – | – | – |
| 18.10.2023 | nattcup 1 Bergen | HB | 37.32 | 9 /21 | 4.56 | 12.57 | 1.42 | 12.05 | 1.18 | |
| 03.10.2023 | sprintcupfinale Bergen | H13-15 | 11.34 | 3 /13 | 0.09 | 6.43 | 0.05 | 7.15 | 0.08 | |
| 26.09.2023 | sprintcup 5 Bergen | H13-15 | 16.59 | 3 /15 | 1.28 | 7.50 | 0.41 | 7.32 | 0.09 | |
| 19.09.2023 | pokalkampfinale Bergen | H13-14 | 24.31 | 3 /5 | 4.18 | 12.22 | 2.10 | 13.10 | 1.41 | |
| 14.09.2023 | Fana IL Klubbmesterskap i orientering | H 13-14 | 43.11 | 2 /3 | – | – | – | – | – | – |
| 12.09.2023 | Sprintcup 4 Bergen | H13-15 | 11.36 | 3 /16 | 0.11 | 7.00 | 0.07 | 7.32 | 0.09 | |
| 05.09.2023 | pokalkamp 6 Bergen | H13-14 | 38.27 | 5 /8 | 5.18 | 12.57 | 1.47 | 13.10 | 1.41 | |
| 29.08.2023 | pokalkamp 5 Bergen | H13-14 | 48.09 | 3 /5 | – | – | – | – | – | – |
| 27.08.2023 | DM Vest Vestlandsmesterskap Mellom | H 13-14 | 17.30 | 4 /7 | 0.02 | 11.06 | 0.01 | 13.22 | 1.40 | |
| 26.08.2023 | DM Vest Vestlandsmesterskap Lang | H 13-14 | 36.55 | 2 /7 | 0.33 | 11.09 | 0.10 | 13.22 | 1.40 | |
| 20.08.2023 | Odda 2-dagars 2023 (KM langdistanse Hordaland + Hordalandscup 6/23) | H 13-14 | 41.55 | 2 /4 | – | – | – | – | – | – |
| 19.08.2023 | Odda 2-dagars 2023 (Hordalandscup 5/23) | H 13-14 | 25.14 | 2 /4 | – | – | – | – | – | – |
| 06.08.2023 | Hovedløpet sprint | H14 | 18.19 | 37 /68 | – | – | – | – | – | – |
| 05.08.2023 | Hovedløpet lang | H14 | 53.15 | 33 /65 | 5.09 | 12.32 | 1.13 | 13.22 | 1.40 | |
| 13.06.2023 | pokalkamp 4 Bergen | H13-14 | 38.38 | 1 /3 | 7.46 | 14.15 | 2.52 | 14.02 | 1.52 | |
| 03.06.2023 | KM mellomdistanse Hordaland (Hordalandscup 3/23) | H 13-14 | 28.06 | 3 /4 | 1.36 | 13.47 | 0.47 | 14.02 | 1.52 | |
| 30.05.2023 | pokalkamp 3 Bergen | H13-14 | 37.54 | 3 /4 | 1.46 | 12.05 | 0.34 | 14.07 | 2.00 | |
| 13.05.2023 | Hordalandscup 2/23 | H 13-14 | 29.19 | 3 /3 | 2.05 | 13.22 | 0.57 | 14.07 | 2.00 | |
| 02.05.2023 | sprintcup 3 Bergen | H13-15 | 12.24 | 3 /16 | 0.03 | 7.47 | 0.02 | 8.24 | 0.09 | |
| 25.04.2023 | Pokalkamp #1 Bergen | H13-14 | – | Inaktiv | – | – | – | – | – | – |
| 28.03.2023 | Sprintcup 1 Bergen | H13-15 | 19.43 | 2 /11 | – | – | – | – | – | – |
| 22.03.2023 | nattcupfinale Bergen | HB | – | Inaktiv | – | – | – | – | – | – |
| 30.11.2022 | Nattcup 3 Bergen | HB | 1.05.18 | 12 /20 | 5.27 | 13.49 | 1.09 | 12.59 | 1.18 | |
| 18.09.2022 | HOK-rankingfinale 2022 | H 13-14 | 40.59 | 2 /5 | 1.13 | 12.30 | 0.22 | 16.03 | 3.09 | |
| 13.09.2022 | pokalkampfinale Bergen | H13-14 | 54.05 | 3 /4 | 4.41 | 14.24 | 1.15 | 16.03 | 3.09 | |
| 08.09.2022 | klubbmesterskap Fana IL | H-16 | 41.25 | 2 /5 | – | – | – | – | – | – |
| 28.08.2022 | KM Lang (HOK-ranking 6/2022) | H 13-15 | 55.14 | 4 /5 | 7.40 | 12.37 | 1.45 | 12.45 | 1.30 | – |
| 27.08.2022 | Sprintløp | H13-15 | 16.25 | 9 /9 | 0.49 | 12.33 | 0.37 | 10.20 | 0.11 | – |
| 21.08.2022 | Vestlandsmesterskapet (DM), Mellom | H 13-14 | 34.52 | 9 /13 | 6.52 | 16.52 | 3.19 | 17.26 | 4.11 | |
| 20.08.2022 | Vestlandsmesterskapet (DM), Lang (HOK-ranking 5/2022) | H 13-14 | 46.12 | 10 /14 | 8.38 | 17.30 | 3.16 | 17.26 | 4.11 | |
| 30.07.2022 | O-Ringen Uppsala | H13 | – | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 29.07.2022 | O-Ringen Uppsala, etapp 4 | H13 | – | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 28.07.2022 | O-Ringen Uppsala, etapp 3 | H13 | – | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 26.07.2022 | O-Ringen Uppsala, etapp 2 | H13 | – | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 25.07.2022 | O-Ringen Uppsala | H13 | – | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 17.07.2022 | Fjord-O 2022 | H 13-14 | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 17.07.2022 | Fjord-O 2022 | H 13-14 | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 17.07.2022 | Fjord-O 2022 | H 13-14 | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 17.07.2022 | Fjord-O 2022 | H 13-14 | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 14.06.2022 | pokalkamp 4 Bergen | H13-14 | 1.08.18 | 5 /7 | 19.26 | 18.10 | 5.10 | 17.57 | 4.58 | – |
| 11.06.2022 | Hamla Grand Prix (HOK-ranking 4/2022) | H 13-14 | 1.28.35 | 6 /7 | 33.14 | 23.52 | 8.57 | 17.57 | 4.58 | – |
| 31.05.2022 | pokalkamp 3 Bergen | H13-14 | 34.18 | 4 /5 | – | – | – | – | – | – |
| 22.05.2022 | KM Sprint | H13-15 | 17.55 | 6 /8 | 0.25 | 10.20 | 0.14 | – | – | – |
| 03.05.2022 | pokalkamp 1 Bergen | C-åpen 10-16 | 30.03 | – | – | – | – | – | – | – |
| 03.10.2021 | HOK-rankingfinale 2021 | H 11-12 | 24.12 | 1 /2 | 2.37 | 16.29 | 1.47 | 15.15 | 1.36 | |
| 29.08.2021 | Gular Jubileumsløp | H 11-12 | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 28.08.2021 | Dag 1 | H 11-12 | 29.19 | 2 | – | – | – | – | – | – |
| 17.06.2021 | klubbmesterskap Fana IL | H -12 | 27.15 | 1 /3 | – | – | – | – | – | – |
| 30.05.2021 | KM Lang (HOK-ranking 3/2021) | H 11-12 | 21.56 | 2 /3 | – | – | – | – | – | – |
| 11.04.2021 | HOK-ranking 1/2021 | H 11-12 | 42.08 | 4 /4 | 9.24 | 21.18 | 4.45 | 16.46 | 2.07 | – |
| 24.09.2020 | klubbmesterskap Fana IL | H -12 | 32.26 | 3 /5 | 1.34 | 16.04 | 0.47 | – | – | – |
| 05.10.2019 | HOK-rankingfinale 2019 | D/H-10 | 18.41 | – | – | – | – | – | – | – |
| 10.09.2019 | Pokalkamp 6 Bergen | H-10 | 29.51 | – | 2.59 | 12.10 | 1.13 | 10.41 | 0.38 | |
| 25.08.2019 | Odda 2-dagars 2019 (KM lang Hordaland) (HOK-ranking 5/2019) | D/H -10 | 24.44 | – | 1.01 | 9.53 | 0.24 | 10.26 | 0.32 | |
| 24.08.2019 | Odda 2-dagars 2019 (KM mellom Hordaland) (HOK-ranking 4/2019) | D -10 | 26.27 | – | 1.01 | 9.41 | 0.22 | 10.26 | 0.32 | |
| 28.05.2019 | klubbmesterskap Fana IL | HN | – | Inaktiv | – | – | – | – | – | – |
| 21.05.2019 | Pokalkamp 3 Bergen | D/H-10N | 24.42 | 11 /31 | – | – | – | – | – | – |
| 26.08.2018 | Vestlandsmesterskapet (DM), Lang (HOK-ranking 4/2018) | N-åpen | 30.08 | – | 1.23 | 13.10 | 0.36 | 12.37 | 0.47 | |
| 08.07.2018 | Sommerløpene i Nord-Østerdal 2018 | N-åpen | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 08.07.2018 | Sommerløpene i Nord-Østerdal 2018 | N-åpen | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 01.10.2017 | klubbmesterskap Fana IL | H N | 21.50 | 1 /2 | – | – | – | – | – | – |
| 16.09.2017 | HOK-rankingfinale 2017 | N-åpen kort | 28.58 | 7 /12 | 3.13 | 15.28 | 1.43 | 13.28 | 0.53 | – |
| 10.06.2017 | TIF Viking jubileumsløp / KM mellom Hordaland | D/H-10N | 22.55 | 3 /12 | 0.48 | 12.05 | 0.25 | – | – | – |
| 20.08.2016 | Odda 2-dagars / Vestlandsmeisterskap (DM) Individuelt (HOK-Ranking 5/2016) | NopenK | 39.50 | – | 3.59 | 18.32 | 1.51 | – | – | – |
| Dato | Løp | Klasse | Lag | Etappe | Tid | Etappeplass | Lagets plass |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 04.10.2026 | KM Sprintstafett | H15- | Fana IL 1 | 2 | 12.00 | 3 | 2 |
| 20.09.2026 | NM junior stafett | H17-20 | Fana IL 2 | 1 | 46.05 | 44 | 35 |
| 06.09.2026 | NM stafett | H17 | Fana IL / Varegg Fleridrett 2 | 3 | 58.32 | 89 | 92 |