Løperprofil
Kristine Bekkevard
Halden
Feil klubb, eller løperen registrert dobbelt? Logg inn for å foreslå rettelser
Skogsrankingen
39 løp
Sprintrankingen
20 løp
B-rankingen
30 løp
C-rankingen
8 løp
Skogsrankingen
nr. 263 av 2067
Nr. 263 av 2067 blant kvinner i Norge · nr. 15 av 90 i klassen D15–16 · nr. 8 av 42 i 2010-kullet
- Forventet kmtid
- 10.35
- Løpskapasitet
- 10.00
- O-evne
- 0.35
- Jevnhet ±
- 7,2 %
- Usikkerhet ±
- 0.10
- Sikkerhet
- 34
- Bommer per løp
- 1,9
- Typisk bom
- 67 s
- Disk/brutt
- 3 %
- Distanseprofil
- best på korte (+4,0 % per dobling)
- Sesongprofil
- best i november (±2,0 %)
- Løp i grunnlaget
- 40 (sist 07.10.2026)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | −0,1224 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | −0,1122 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0722 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,0149 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 20,02 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 33,53 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 0,6801 |
| bomVekt | 335,51 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,2029 |
| bomStorSigma | 0,6473 |
| antallBom | 57 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0334 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0345 |
| havariVekt | 25,54 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0,0559 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 1,3172 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | −0,0144 |
| fartSesongSin | 0,0132 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,1831 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 676,3 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 2661,3 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 2815,4 |
| beregnet | 06.11.2026 |
Sprintrankingen
nr. 170 av 1119
Nr. 170 av 1119 blant kvinner i Norge · nr. 23 av 84 i klassen D15–16 · nr. 12 av 38 i 2010-kullet
- Forventet kmtid
- 7.08
- Løpskapasitet
- 7.00
- O-evne
- 0.09
- Jevnhet ±
- 5,1 %
- Usikkerhet ±
- 0.07
- Sikkerhet
- 16
- Bommer per løp
- 0,7
- Typisk bom
- 66 s
- Disk/brutt
- 4 %
- Distanseprofil
- best på lange (−0,3 % per dobling)
- Sesongprofil
- jevn hele året
- Løp i grunnlaget
- 20 (sist 18.09.2026)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | −0,1469 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | −0,1481 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0509 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,0165 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 7,65 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 15,81 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 0,8086 |
| bomVekt | 195,46 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,184 |
| bomStorSigma | 0,5197 |
| antallBom | 23 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0378 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,07 |
| havariVekt | 10,93 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | −0,0044 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0,9524 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | 0,0029 |
| fartSesongSin | −0,0022 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,0586 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 485,4 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 2593,6 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 2647 |
| beregnet | 06.11.2026 |
B-rankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 11.19
- Løpskapasitet
- 10.01
- O-evne
- 1.19
- Jevnhet ±
- 8,7 %
- Usikkerhet ±
- 0.59
- Sikkerhet
- 15
- Bommer per løp
- 2,8
- Typisk bom
- 83 s
- Disk/brutt
- 4 %
- Distanseprofil
- best på korte (+0,2 % per dobling)
- Sesongprofil
- best i september (±0,8 %)
- Løp i grunnlaget
- 29 (sist 10.11.2024)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | −0,2456 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | −0,2477 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,087 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,083 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 1,8 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 15,26 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 0,7972 |
| bomVekt | 112,98 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,4135 |
| bomStorSigma | 0,7571 |
| antallBom | 51 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0411 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0665 |
| havariVekt | 5,24 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0,0031 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 1,1126 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | 0,0015 |
| fartSesongSin | 0,0079 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,2348 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 765,1 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 2355,6 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 2664,4 |
| beregnet | 06.11.2026 |
C-rankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 11.02
- Løpskapasitet
- 9.28
- O-evne
- 1.35
- Jevnhet ±
- 9,4 %
- Usikkerhet ±
- 2.01
- Sikkerhet
- 3
- Bommer per løp
- 3,1
- Typisk bom
- 85 s
- Disk/brutt
- 5 %
- Distanseprofil
- nøytral
- Sesongprofil
- best i mars (±0,5 %)
- Løp i grunnlaget
- 9 (sist 13.11.2022)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | −0,2994 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | −0,3185 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0945 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,1683 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 0,06 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 2,65 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 0,943 |
| bomVekt | 13,57 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,4411 |
| bomStorSigma | 0,8304 |
| antallBom | 14 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0476 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0652 |
| havariVekt | 0,48 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | −0,0001 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0,7378 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | −0,001 |
| fartSesongSin | −0,005 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,2196 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 762,6 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 2233,8 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 2605,9 |
| beregnet | 06.11.2026 |
N-rankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 8.49
- Løpskapasitet
- 7.30
- O-evne
- 1.19
- Jevnhet ±
- 9,4 %
- Usikkerhet ±
- 2.42
- Sikkerhet
- 1
- Bommer per løp
- 3,0
- Typisk bom
- 76 s
- Disk/brutt
- 3 %
- Sesongprofil
- jevn hele året
- Løp i grunnlaget
- 2 (sist 25.08.2020)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | −0,5193 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | −0,6907 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0941 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,2677 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 0 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 0,53 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 0,9662 |
| bomVekt | 1,73 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,3328 |
| bomStorSigma | 0,7827 |
| antallBom | 2 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0347 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0328 |
| havariVekt | 0,04 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | −0 |
| fartSesongSin | 0,0001 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,2096 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 753,1 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 1792,7 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 2106,9 |
| beregnet | 06.11.2026 |
| Terskel | Streak | Uten slik bom siden | Lengste | Plass |
|---|---|---|---|---|
| Bom over to minutter | 153 | 01.08.2026 Hovedløpet Langdistanse, bom 2.04 | 251 | – |
| Bom over fem minutter | 467 | 09.09.2025 Ungdomsserien løp 5, bom 5.11 | 467 | – |
| Bom over ti minutter | 1 691 | hele karrieren siden 2019 | 1 691 | – |
| Dato | Løp | Klasse | Tid | Plass | Bommet | Justert kmtid | O-prest. | Forventet kmtid | O-evne | Terning |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 17.10.2026 | Blodslitet og NM ultralang | D 15-16 | 1.03.32 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 07.10.2026 | Treningsløp Blåkollen (Only HSK) | A - 3.3k | 37.48 | 1 /12 | 1.55 | 9.16 | 0.28 | 10.35 | 0.35 | |
| 22.09.2026 | HSK 25-Manna Selection Race | White 3k | 24.36 | 2 /21 | 1.14 | 8.58 | 0.27 | 10.41 | 0.35 | |
| 19.09.2026 | NC/O-Idol | D 16 | 1.00.35 | 10 /19 | 3.29 | 11.30 | 0.40 | 10.41 | 0.35 | |
| 18.09.2026 | NC, sprint | D 16 | 15.24 | 4 /15 | 0.04 | 6.50 | 0.02 | 7.09 | 0.09 | |
| 12.09.2026 | Ungdomsserien løp 6 - finale | D15-16 | 41.02 | 4 /8 | 1.39 | 10.12 | 0.25 | 10.41 | 0.35 | |
| 06.09.2026 | Trimtex-cup fellesstart | D15-16 | 37.19 | 12 /19 | – | – | – | – | – | – |
| 01.09.2026 | Ungdomsserie løp 5 | D 15-16 | 16.30 | 2 /8 | 0.03 | 6.51 | 0.01 | 7.09 | 0.09 | |
| 29.08.2026 | KM Mellomdistanse | D 15-16 | 24.46 | 2 /10 | 0.02 | 9.14 | 0.01 | 10.46 | 0.34 | |
| 23.08.2026 | KM Langdistanse - Ertemarka | D 15-16 | 49.08 | 5 /14 | 2.20 | 10.59 | 0.31 | 10.46 | 0.34 | |
| 18.08.2026 | Ungdomsserien løp 4 | D 15-16 | 30.40 | 2 /13 | 0.50 | 9.53 | 0.16 | 10.46 | 0.34 | |
| 02.08.2026 | Hovedløpet sprint | D16 | 17.25 | 12 /34 | 0.07 | 6.52 | 0.03 | 7.14 | 0.09 | |
| 01.08.2026 | Hovedløpet Langdistanse | D16 | 54.07 | 15 /31 | 2.32 | 11.08 | 0.31 | 10.46 | 0.34 | |
| 25.07.2026 | O-Ringen Göteborg, etapp 5, lång, jaktstart | D16 | 53.50 | 58 /152 | 4.41 | 11.25 | 1.00 | 10.54 | 0.36 | |
| 24.07.2026 | O-Ringen Göteborg, etapp 4, medel | D16 | 38.04 | 29 /152 | 0.53 | 10.32 | 0.15 | 10.54 | 0.36 | |
| 23.07.2026 | O-Ringen Göteborg, etapp 3, medel | D16 | 29.12 | 34 /152 | 2.08 | 10.41 | 0.47 | 10.54 | 0.36 | |
| 21.07.2026 | O-Ringen Göteborg, etapp 2, lång | D16 | 1.09.39 | 86 /152 | 4.49 | 12.18 | 0.51 | 10.54 | 0.36 | |
| 20.07.2026 | O-Ringen Göteborg, etapp 1, lång | D16 | 53.43 | 54 /152 | 3.53 | 11.14 | 0.49 | 10.54 | 0.36 | |
| 27.06.2026 | LørdagsSuperKjappen | Publikum | 14.37 | 17 /46 | 0.28 | 10.34 | 0.20 | 10.45 | 0.34 | |
| 02.06.2026 | Ungdomsserien løp 3 | D 15-16 | 35.22 | 4 /10 | 1.50 | 10.43 | 0.33 | 10.45 | 0.34 | |
| 31.05.2026 | KM Sprint Del 1 -Individuelt | D 15-16 | 13.06 | 3 /6 | 0.02 | 7.01 | 0.01 | 7.21 | 0.09 | |
| 05.05.2026 | Ungdomsserien løp 2 | D 15-16 | 16.21 | 3 /7 | 0.00 | 7.10 | 0.00 | 7.21 | 0.09 | |
| 26.04.2026 | Smaaleneneløpet | D15-16 | 46.21 | 8 /30 | 0.09 | 9.34 | 0.02 | 10.52 | 0.36 | |
| 25.04.2026 | Lørdagskjappen | D 15-16 | 44.15 | 20 /35 | 2.15 | 12.09 | 0.38 | 10.52 | 0.36 | |
| 21.04.2026 | Ungdomsserien løp 1 | D15-16 | 34.15 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 19.04.2026 | Halden O-Meeting Lang | D 15-16 | 55.27 | 14 /31 | 1.34 | 10.36 | 0.18 | 10.52 | 0.36 | |
| 18.04.2026 | Halden O-Meeting Mellom | D 15-16 | 29.53 | 14 /35 | 0.44 | 10.57 | 0.16 | 10.52 | 0.36 | |
| 15.03.2026 | Blåveissprinten | D 15-16 | 49.17 | 7 /12 | 5.32 | 8.28 | 0.57 | 7.22 | 0.10 | |
| 13.03.2026 | KM natt | D 15-16 | 34.24 | 4 /7 | 1.11 | 9.42 | 0.20 | 10.52 | 0.42 | |
| 08.03.2026 | Hallandspremiären, lång | D16 | 38.10 | 19 /58 | 0.45 | 10.26 | 0.12 | 10.52 | 0.42 | |
| 07.03.2026 | Hallandspremiären, medel | D16 | 27.03 | 9 /61 | 0.44 | 9.54 | 0.16 | 10.52 | 0.42 | |
| 06.03.2026 | Kattegattnatt | D16 | 33.54 | 7 /34 | 1.00 | 10.14 | 0.18 | 10.52 | 0.42 | |
| 09.11.2025 | O-event, dag 3 - Zoorientering | D15 | 21.07 | 22 /95 | 0.12 | 10.26 | 0.06 | 11.14 | 0.52 | |
| 08.11.2025 | O-event, dag 2 - Downhill sprint | D15 | 15.44 | 23 /89 | 0.08 | 7.12 | 0.04 | 7.22 | 0.09 | |
| 07.11.2025 | O-event, dag 1 - Sprint by Night | D15 | 17.22 | 39 /90 | 0.00 | 7.42 | 0.00 | 7.22 | 0.09 | |
| 18.10.2025 | Blodslitet | D 15-16 | 1.18.17 | 19 /37 | – | – | – | – | – | – |
| 07.10.2025 | HSK 25-Manna Selection Race | White 3k | 27.54 | 5 /19 | 1.40 | 10.03 | 0.36 | 11.18 | 0.53 | |
| 23.09.2025 | Ungdomsserien løp 6 | D 15-16 | 20.30 | 2 /5 | 0.03 | 7.19 | 0.01 | 7.21 | 0.09 | |
| 09.09.2025 | Ungdomsserien løp 5 | D 15-16 | 49.34 | 5 /6 | 8.25 | 12.44 | 2.10 | 11.31 | 0.55 | |
| 31.08.2025 | KM Mellom | D 15-16 | 26.06 | 1 /2 | 0.49 | 10.16 | 0.19 | 11.28 | 0.48 | |
| 26.08.2025 | Ungdomsserien løp 4 | D 15-16 | 16.52 | 3 /5 | 0.01 | 7.26 | 0.00 | 7.26 | 0.09 | |
| 23.08.2025 | KM Langdistanse | D 15-16 | 59.37 | 3 /4 | 6.47 | 12.23 | 1.25 | 11.28 | 0.48 | |
| 03.08.2025 | Hovedløpet sprint | D 15 | 18.56 | 16 /39 | 0.12 | 7.51 | 0.05 | 7.26 | 0.09 | |
| 02.08.2025 | Hovedløpet lang | D 15 | 47.41 | 12 /38 | 1.48 | 11.21 | 0.26 | 11.28 | 0.48 | |
| 15.06.2025 | Midtsommerløpet | D15-16 | 1.00.10 | 14 /29 | 5.15 | 12.44 | 1.07 | 11.44 | 0.51 | |
| 14.06.2025 | CSI - Camp Stokke Indoor | D 15-16 | 26.35 | 8 /34 | 3.43 | 7.35 | 1.04 | 7.13 | 0.10 | |
| 14.06.2025 | Midtsommersprinten | D15-16 | 17.56 | 11 /36 | 0.31 | 7.19 | 0.13 | 7.13 | 0.10 | |
| 08.06.2025 | Pinseløpet dag 2 | D 15-16 | 0.00 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 07.06.2025 | Pinseløpet dag 1 | D 15-16 | 32.52 | 8 /25 | 0.01 | 10.34 | 0.00 | 11.44 | 0.51 | |
| 03.06.2025 | Ungdomsserien løp 3, sprint | D 15-16 | 18.13 | 1 /4 | 0.07 | 7.00 | 0.03 | 7.13 | 0.10 | |
| 31.05.2025 | Unionsmatchen | D 15-16 | 34.23 | 27 /75 | 3.47 | 11.41 | 1.17 | 11.45 | 0.55 | |
| 18.05.2025 | KM sprint | D 15-16 | 12.32 | 2 /4 | 0.02 | 7.12 | 0.01 | 7.17 | 0.12 | |
| 13.05.2025 | Ungdomsserien løp 2 | D15-16 | 35.48 | 2 /6 | 0.59 | 10.52 | 0.18 | 11.45 | 0.55 | |
| 27.04.2025 | Solrenningen Mellomdistanse | D 15-16 | 47.47 | 12 /20 | 1.47 | 11.31 | 0.26 | 12.00 | 1.00 | |
| 26.04.2025 | Solrenningen Langdistanse | D 15-16 | 57.33 | 9 /22 | 0.22 | 10.39 | 0.04 | 12.00 | 1.00 | |
| 05.04.2025 | Lørdagskjappen | D 15-16 | 56.40 | 13 /27 | 4.19 | 11.40 | 0.53 | 12.00 | 1.00 | |
| 23.03.2025 | Blåveissprinten | D 15-16 | 40.28 | 13 /24 | 5.15 | 8.03 | 1.03 | 7.20 | 0.12 | |
| 14.03.2025 | Halden O-Meeting Night (m/ KM natt for Østfold) | D 15-16 | 56.56 | 4 /4 | 7.44 | 13.01 | 1.46 | 12.35 | 1.23 | |
| 09.03.2025 | Hallandspremiären, lång | D16 | 44.01 | 25 /52 | 0.42 | 12.25 | 0.12 | 12.35 | 1.23 | |
| 08.03.2025 | Hallandspremiären, medel | D16 | – | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 07.03.2025 | Kattegattnatt + DM, natt, Halland | D16 | – | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 02.03.2025 | Øst for fjorden - Indoor løp 4# Fredrik II avd. Cicignon | D13-16 | 21.48 | 4 /19 | 2.10 | 7.17 | 0.43 | 7.20 | 0.12 | |
| 09.02.2025 | Øst for fjorden - Indoor - Løp #3 - Åsgård skole | D13-16 | 11.41 | 1 /18 | 0.21 | 6.20 | 0.11 | 7.29 | 0.11 | |
| 09.02.2025 | Øst for fjorden - Indoor - Løp #3 - Åsgård skole | Joker | 9.48 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 26.01.2025 | Øst for fjorden - Indoor løp 2# Spetalen skole | D13-16 | 38.52 | 6 /11 | 9.40 | 10.38 | 2.39 | 8.06 | 0.14 | – |
| 26.01.2025 | Øst for fjorden - Indoor løp 2# Spetalen skole | Joker | 35.09 | 15 /57 | 5.10 | 7.55 | 1.10 | 8.06 | 0.14 | – |
| 10.11.2024 | O-event, dag 3 - Zoorientering | D14 | 22.44 | 16 /99 | 0.02 | 10.11 | 0.01 | 12.42 | 1.27 | |
| 09.11.2024 | O-event, dag 2 - Downhill Sprint | D14 | 14.21 | 10 /93 | – | – | – | – | – | – |
| 08.11.2024 | O-event, dag 1 - Sprint by Night | D14 | 20.08 | 44 /90 | – | – | – | – | – | – |
| 19.10.2024 | Blodslitet | D 13-14 | 57.22 | 20 /50 | – | – | – | – | – | – |
| 08.10.2024 | HSK 25-Manna Selection Race | White | 31.19 | 7 /15 | 5.33 | 11.18 | 2.00 | 11.30 | 1.26 | – |
| 24.09.2024 | Ungdomsserien løp 6 | D 13-14 | 14.12 | 4 /14 | – | – | – | – | – | – |
| 10.09.2024 | Ungdomsserien løp 5 | D 13-14 | 40.55 | 5 /11 | 7.22 | 15.04 | 2.43 | 12.50 | 1.30 | |
| 01.09.2024 | KM langdistanse | D 13-14 | 39.15 | 3 /8 | 2.21 | 10.53 | 0.39 | 12.50 | 1.30 | |
| 31.08.2024 | Ungdomsserien løp 4 | D 13-14 | 41.21 | 5 /11 | 0.57 | 11.02 | 0.15 | 12.51 | 1.26 | |
| 24.08.2024 | KM Mellom | D 13-14 | 21.46 | 4 /12 | 0.05 | 11.01 | 0.03 | 12.51 | 1.26 | |
| 04.08.2024 | Hovedløpet sprint | D 14 | 15.47 | 12 /44 | – | – | – | – | – | – |
| 03.08.2024 | Hovedløpet lang | D 14 | 44.35 | 13 /44 | 4.02 | 11.49 | 1.04 | 12.51 | 1.26 | |
| 23.06.2024 | Norsk O-Festival lang | D 14 | 41.20 | 10 /26 | 3.05 | 12.23 | 0.55 | 13.18 | 1.32 | |
| 22.06.2024 | Norsk O-Festival mellom | D 14 | 44.16 | 21 /27 | 8.37 | 15.41 | 3.03 | 13.18 | 1.32 | |
| 21.06.2024 | Norsk O-Festival sprint | D 14 | 13.22 | 11 /26 | – | – | – | – | – | – |
| 04.06.2024 | Ungdomsserien løp 3 | D13-14 | 23.28 | 3 /11 | 0.58 | 11.33 | 0.29 | 13.18 | 1.32 | |
| 20.05.2024 | Pinseløpet dag 2 | D13-16_3 | 52.38 | 4 /22 | – | – | – | – | – | – |
| 19.05.2024 | Pinseløpet dag 1 | D 13-14 | 34.07 | 6 /29 | 1.30 | 11.06 | 0.29 | 13.27 | 1.39 | |
| 14.05.2024 | KM sprint Østfold | D 13-14 | – | Inaktiv | – | – | – | – | – | – |
| 07.05.2024 | Ungdomsserien løp 2 | D13-14 | 18.20 | 2 /10 | – | – | – | – | – | – |
| 23.04.2024 | Ungdomsserien løp 1 | D 13-14 | 36.24 | 8 /12 | 1.40 | 16.29 | 0.45 | 13.55 | 1.46 | |
| 20.04.2024 | Lørdagskjappen | D 13-14 | 38.20 | 12 /32 | 3.33 | 13.14 | 1.14 | 13.55 | 1.46 | |
| 14.04.2024 | Halden O-Meeting Lang | D 13-14 | 54.55 | 26 /58 | 2.10 | 13.07 | 0.31 | 13.55 | 1.46 | |
| 06.04.2024 | Blåveissprinten | D 13-14 | 39.46 | 4 /11 | – | – | – | – | – | – |
| 10.03.2024 | Hallandspremiären, lång | D14 | 36.12 | 21 /48 | 1.33 | 12.15 | 0.31 | 14.12 | 2.03 | |
| 09.03.2024 | Hallandspremiären, medel | D14 | 25.35 | 14 /51 | 0.51 | 12.05 | 0.24 | 14.12 | 2.03 | |
| 08.03.2024 | Kattegattnatt | D14 | 1.14.47 | 22 /28 | 20.12 | (20.20) | 5.29 | 14.12 | 2.03 | |
| 12.11.2023 | O-event, dag 3 - Zoorientering | D13 | 21.56 | 28 /97 | 0.27 | 11.58 | 0.15 | 13.49 | 1.45 | |
| 11.11.2023 | O-event, dag 2 - Downhill sprint | D13 | 25.25 | 45 /85 | – | – | – | – | – | – |
| 10.11.2023 | O-event, dag 1 - Sprint by Night | D13 | 15.31 | 33 /81 | – | – | – | – | – | – |
| 21.10.2023 | Blodslitet | D 13-14 | 1.17.55 | 30 /44 | – | – | – | – | – | – |
| 26.09.2023 | HSK 25-Manna Selection Race | White | 39.20 | 6 /7 | 3.02 | 11.44 | 0.54 | – | – | – |
| 24.09.2023 | KM Lang | D 13-14 | 54.28 | 4 /7 | 10.35 | 17.48 | 3.28 | 14.04 | 1.50 | |
| 23.09.2023 | Ungdomsserien Løp 7 - FINALE | D13-14 | 36.58 | 4 /8 | 3.36 | 13.51 | 1.21 | 14.04 | 1.50 | |
| 12.09.2023 | Ungdomsserien løp 6 | D13-14 | 47.39 | 2 /7 | 4.05 | 13.22 | 1.09 | 14.04 | 1.50 | |
| 29.08.2023 | Ungdomsserien løp 5 | D 13-14 | 18.43 | 4 /7 | – | – | – | – | – | – |
| 26.08.2023 | KM Mellom | D 13-14 | 31.18 | 5 /8 | 1.13 | 13.03 | 0.30 | 13.54 | 1.48 | |
| 24.06.2023 | O-festivalen mellom øvrige klasser | D 13 | 32.29 | 10 /24 | 3.31 | 14.16 | 1.33 | 14.24 | 1.56 | |
| 13.06.2023 | Ungdomsserien Løp 4 | D 13-14 | 14.40 | 5 /8 | – | – | – | – | – | – |
| 03.06.2023 | Unionsmatchen | D 13-14 | 40.41 | 35 /73 | 3.00 | 11.16 | 0.50 | 14.25 | 1.57 | |
| 29.05.2023 | Pinseløpet dag 3 | H13-16_1og2 | 24.42 | 32 /46 | – | – | – | – | – | – |
| 28.05.2023 | Pinseløpet dag 2 | D 13-14 | 44.23 | 18 /27 | 3.52 | 14.46 | 1.17 | 14.43 | 2.01 | |
| 27.05.2023 | Pinseløpet dag 1 | D 13-14 | 33.15 | 5 /20 | 0.29 | 12.25 | 0.11 | 14.43 | 2.01 | |
| 23.05.2023 | Ungdomsserien Løp 3 | D1314 | 40.35 | 3 /6 | – | – | – | – | – | – |
| 09.05.2023 | Ungdomsserien Løp 2 | D 13-14 | 21.33 | 4 /8 | – | – | – | – | – | – |
| 30.04.2023 | World Cup i Norge – publikumsløp 3: Smaaleneneløpet m/ norgescup junior | D 13-14 | 43.52 | 22 /39 | 4.06 | 13.47 | 1.17 | 15.21 | 2.30 | – |
| 29.04.2023 | World Cup i Norge – publikumsløp 2: Lørdagskjappen m/ norgescup junior | D 13-14 | 50.04 | 36 /46 | 13.35 | 18.34 | 5.02 | 15.21 | 2.30 | – |
| 18.04.2023 | Ungdomsserien løp 1 | D 13-14 | 41.38 | 4 /6 | 7.42 | 15.32 | 2.52 | 15.21 | 2.30 | – |
| 16.04.2023 | Solrenningen Langdistanse | D 13-14 | 47.52 | 6 /27 | 0.42 | 12.50 | 0.11 | 15.21 | 2.30 | – |
| 15.04.2023 | Solrenningen Mellomdistanse | D 13-14 | 35.19 | 19 /31 | 6.02 | 15.35 | 2.40 | 15.21 | 2.30 | – |
| 14.04.2023 | Solrenningen Sprint | D 13-14 | 14.27 | 8 /18 | – | – | – | – | – | – |
| 25.03.2023 | Blåveissprinten | D 13-14 | 38.53 | 6 /10 | – | – | – | – | – | – |
| 13.11.2022 | O-event, dag 3, Zoorientering | D12 | 13.03 | 19 /77 | 0.05 | 10.49 | 0.04 | 12.24 | 1.24 | |
| 12.11.2022 | O-event, dag 2, Downhill sprint | D12 | 17.39 | 38 /66 | – | – | – | – | – | – |
| 11.11.2022 | O-event, dag 1, Sprint by Night | D12 | 22.05 | 33 /52 | – | – | – | – | – | – |
| 22.10.2022 | Blodslitet | D 11-12 | 38.01 | 21 /41 | – | – | – | – | – | – |
| 18.09.2022 | KM Lang | D 11-12 | 22.35 | 2 /6 | – | – | – | – | – | – |
| 17.09.2022 | Ungdomsserien løp 7 med etterfinalen | D 11-12 | 24.22 | 4 /13 | – | – | – | – | – | – |
| 06.09.2022 | Ungdomsserien 6 | D 11-12 | 15.54 | 2 /12 | – | – | – | – | – | – |
| 23.08.2022 | Ungdomsserien løp 5 | D11-12 | 34.54 | 5 /15 | – | – | – | – | – | – |
| 24.05.2022 | Ungdomsserien løp 4 | D11-12 | 18.42 | 1 /14 | 0.08 | 10.43 | 0.05 | 12.46 | 1.28 | |
| 10.05.2022 | Ungdomsserien 3 | D 11-12 | 12.55 | 4 /13 | – | – | – | – | – | – |
| 26.04.2022 | Ungdomsserien løp 2 - Langdistanse | D 11-12 | 34.34 | 3 /14 | 4.25 | 13.05 | 1.40 | 13.21 | 1.35 | |
| 01.04.2022 | Nattsvermeren, (KM-natt og ungdomsserieløp nr 1) | D 11-12 | 18.41 | 3 /7 | – | – | – | – | – | – |
| 30.09.2021 | Klubbmesterskap Halden SK | D 11-12 | 18.31 | 2 /5 | – | – | – | – | – | – |
| 11.09.2021 | O-Troll-leir 2021 | D 13-14 | – | Brutt | – | – | – | – | – | – |
| 07.09.2021 | Ungdomsserien løp 5 | D11-12 | 30.09 | 7 /8 | 5.37 | 18.41 | 3.29 | 14.25 | 1.31 | |
| 24.08.2021 | Ungdomsserien løp 4 | D 11-12 | 26.14 | 3 /10 | 1.54 | 13.45 | 1.00 | 14.19 | 1.19 | |
| 22.08.2021 | KM Sprint | D 11-12 | 14.03 | 4 /8 | – | – | – | – | – | – |
| 21.08.2021 | KM-lang | D 11-12 | 38.34 | 4 /5 | 3.29 | 14.40 | 1.20 | 14.19 | 1.19 | |
| 15.06.2021 | Ungsdomsserien løp 3 | D 11-12 | 11.02 | 4 /12 | – | – | – | – | – | – |
| 08.06.2021 | Ungdomsserien løp 2 | D 11-12 | 40.27 | 3 /6 | 8.05 | 18.32 | 3.42 | 15.17 | 1.32 | – |
| 01.06.2021 | Ungdomsserien løp 1 | D 11-12 | 28.02 | 4 /8 | 2.18 | 15.19 | 1.15 | 15.17 | 1.32 | – |
| 08.05.2021 | Regionalt fokusløp Østfold løp 2 | D 11-12 | 27.21 | 1 /3 | 2.02 | 12.14 | 0.55 | – | – | – |
| 25.08.2020 | Ungdomsserien - løp 4 | D 9-10 | 18.47 | – | 0.21 | 10.31 | 0.12 | 12.03 | 0.49 | – |
| 06.06.2020 | Ungdomsserien løp 1 | D 9-10 | 19.20 | – | 0.15 | 11.49 | 0.09 | – | – | – |
| 14.05.2019 | Ungdomsserien løp 2 | N-åpen | 16.53 | – | – | – | – | – | – | – |
| Dato | Løp | Klasse | Lag | Etappe | Tid | Etappeplass | Lagets plass |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 20.09.2026 | NM junior stafett | D17-20 | Halden SK 1 | 2 | 39.15 | 7 | 1 |
| 30.08.2026 | KM Stafett - Østfold og Oslo/Akershus | D13-16 | Halden SK 1 | 3 | 24.34 | 1 | 3 |
| 05.08.2026 | Kretsstafetten | DHDH | Østfold 3 | 3 | 17.37 | 33 | 26 |