Løperprofil
Daniel Alstad
Frol
Feil klubb, eller løperen registrert dobbelt? Logg inn for å foreslå rettelser
Skogsrankingen
34 løp
Sprintrankingen
12 løp
B-rankingen
25 løp
C-rankingen
37 løp
N-rankingen
26 løp
Skogsrankingen
nr. 820 av 3540
Nr. 820 av 3540 blant menn i Norge · nr. 31 av 116 i klassen H15–16 · nr. 19 av 54 i 2010-kullet
- Forventet kmtid
- 9.37
- Løpskapasitet
- 8.48
- O-evne
- 0.50
- Jevnhet ±
- 8,8 %
- Usikkerhet ±
- 0.10
- Sikkerhet
- 25
- Bommer per løp
- 2,7
- Typisk bom
- 68 s
- Disk/brutt
- 5 %
- Distanseprofil
- best på lange (−2,6 % per dobling)
- Sesongprofil
- jevn hele året
- Løp i grunnlaget
- 35 (sist 27.09.2026)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | −0,2521 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | −0,2396 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0878 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,0172 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 15,35 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 25,25 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 0,9731 |
| bomVekt | 284,19 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,215 |
| bomStorSigma | 0,6351 |
| antallBom | 72 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0522 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0283 |
| havariVekt | 27,59 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | −0,0379 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 1,4922 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | 0,0025 |
| fartSesongSin | 0,0042 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,1831 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 676,2 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 2340,4 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 2561,8 |
| beregnet | 05.11.2026 |
Sprintrankingen
nr. 424 av 1658
Nr. 424 av 1658 blant menn i Norge · nr. 35 av 91 i klassen H15–16 · nr. 23 av 51 i 2010-kullet
- Forventet kmtid
- 6.28
- Løpskapasitet
- 6.23
- O-evne
- 0.06
- Jevnhet ±
- 6,0 %
- Usikkerhet ±
- 0.08
- Sikkerhet
- 9
- Bommer per løp
- 0,5
- Typisk bom
- 57 s
- Disk/brutt
- 4 %
- Distanseprofil
- best på lange (−1,1 % per dobling)
- Sesongprofil
- best i september (±1,4 %)
- Løp i grunnlaget
- 13 (sist 18.09.2026)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | −0,2393 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | −0,2321 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0603 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,0206 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 5,3 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 9,44 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 0,5754 |
| bomVekt | 150,11 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,0509 |
| bomStorSigma | 0,604 |
| antallBom | 6 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0406 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,1188 |
| havariVekt | 8,68 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | −0,0161 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 1,0207 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | 0,0037 |
| fartSesongSin | 0,0131 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,0586 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 485,4 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 2365,8 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 2400,7 |
| beregnet | 05.11.2026 |
B-rankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 11.31
- Løpskapasitet
- 10.10
- O-evne
- 1.20
- Jevnhet ±
- 8,8 %
- Usikkerhet ±
- 0.39
- Sikkerhet
- 14
- Bommer per løp
- 3,0
- Typisk bom
- 81 s
- Disk/brutt
- 5 %
- Distanseprofil
- best på korte (+0,1 % per dobling)
- Sesongprofil
- best i august (±0,6 %)
- Løp i grunnlaget
- 26 (sist 20.08.2025)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | −0,2294 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | −0,2192 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0885 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,0544 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 2,08 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 13,86 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 0,8454 |
| bomVekt | 95,87 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,391 |
| bomStorSigma | 0,7356 |
| antallBom | 49 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0485 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0552 |
| havariVekt | 5,57 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0,0021 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 1,0096 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | 0,0043 |
| fartSesongSin | 0,0036 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,2349 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 764,9 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 2394,3 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 2709,4 |
| beregnet | 05.11.2026 |
C-rankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 11.39
- Løpskapasitet
- 10.06
- O-evne
- 1.33
- Jevnhet ±
- 18,9 %
- Usikkerhet ±
- 2.11
- Sikkerhet
- 4
- Bommer per løp
- 3,5
- Typisk bom
- 80 s
- Disk/brutt
- 5 %
- Distanseprofil
- nøytral
- Sesongprofil
- best i januar (±0,6 %)
- Løp i grunnlaget
- 38 (sist 21.09.2022)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | −0,2474 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | −0,2349 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,1893 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,1716 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 0,07 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 3,73 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 1,0679 |
| bomVekt | 27,1 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,3802 |
| bomStorSigma | 0,7288 |
| antallBom | 97 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0476 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0633 |
| havariVekt | 0,74 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | −0,0002 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0,8282 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | −0,0059 |
| fartSesongSin | −0,0007 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,2196 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 762,2 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 2384,7 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 2751 |
| beregnet | 05.11.2026 |
N-rankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 8.42
- Løpskapasitet
- 7.14
- O-evne
- 1.28
- Jevnhet ±
- 11,9 %
- Usikkerhet ±
- 2.37
- Sikkerhet
- 2
- Bommer per løp
- 3,5
- Typisk bom
- 76 s
- Disk/brutt
- 3 %
- Distanseprofil
- nøytral
- Sesongprofil
- jevn hele året
- Løp i grunnlaget
- 27 (sist 04.07.2020)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | −0,5574 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | −0,5669 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,1188 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,2633 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 0 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 1,71 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 1,1098 |
| bomVekt | 7,14 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,3342 |
| bomStorSigma | 0,7478 |
| antallBom | 58 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0347 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,036 |
| havariVekt | 0,14 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | −0 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0,6586 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | 0,0013 |
| fartSesongSin | 0,0002 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,2095 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 752,6 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 1730,3 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 2082,1 |
| beregnet | 05.11.2026 |
| Terskel | Streak | Uten slik bom siden | Lengste | Plass |
|---|---|---|---|---|
| Bom over to minutter | 11 | 26.09.2026 Loffelunken, bom 2.08 | 281 | – |
| Bom over fem minutter | 293 | 29.04.2026 Bygdakamp 1, bom 8.13 | 414 | – |
| Bom over ti minutter | 1 496 | 30.05.2018 Bygdakamp 3, bom 25.32 | 1 496 | – |
| Dato | Løp | Klasse | Tid | Plass | Bommet | Justert kmtid | O-prest. | Forventet kmtid | O-evne | Terning |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 27.09.2026 | Älgjakten | Älgjakten 3 gemensamma kontroller | 22.44 | 9 /32 | – | – | – | – | – | – |
| 27.09.2026 | Älgjakten | Älgjakten, 3 | 22.44 | 21 /47 | 2.15 | 9.35 | 0.57 | 9.39 | 0.50 | |
| 26.09.2026 | Loffelunken | H16 | 28.49 | 7 /21 | 3.04 | 8.58 | 0.57 | 9.39 | 0.50 | |
| 19.09.2026 | NC/O-Idol | H 16 | 53.58 | 13 /33 | 2.19 | 8.20 | 0.21 | 9.39 | 0.50 | |
| 18.09.2026 | NC, sprint | H 16 | 16.43 | 18 /33 | 0.32 | 6.23 | 0.12 | 6.30 | 0.06 | |
| 09.09.2026 | O-sjuer 11/Bygdakamp 6 - Vulusjøen (Skallstuggu) | A4 | 41.59 | 3 | – | – | – | – | – | – |
| 02.09.2026 | O-sjuer 10 - Storlidalen | A4 | 40.57 | 1 | – | – | – | – | – | – |
| 30.08.2026 | KM lang og finale SMN-cup Inderøy | H 15-16 | 1.03.46 | 2 /4 | 6.41 | 9.18 | 0.58 | 9.53 | 0.51 | |
| 27.08.2026 | SMN Cup 4 | H 15-16 | 12.55 | 1 /4 | 0.00 | 6.21 | 0.00 | 6.34 | 0.06 | |
| 26.08.2026 | Bygdakamp 5 - Lynhalla Nord | A6 | 1.03.32 | 5 | 1.36 | 9.10 | 0.14 | 9.53 | 0.51 | |
| 22.08.2026 | Midt-Norsk Mesterskap - Langdistanse | H 15-16 | 54.22 | 2 /11 | 2.43 | 8.08 | 0.24 | 9.53 | 0.51 | |
| 21.08.2026 | Midt-Norsk Mesterskap • Ungdomsløp 6 - Sprint | H 15-16 | 14.51 | 3 /12 | 0.39 | 6.18 | 0.17 | 6.34 | 0.06 | |
| 19.08.2026 | O-sjuer 9 - Frol barneskole | A4 | 15.20 | DSQ | – | – | – | – | – | – |
| 02.08.2026 | Hovedløpet sprint | H16 | 19.30 | 19 /47 | 0.15 | 6.24 | 0.05 | 6.34 | 0.06 | |
| 01.08.2026 | Hovedløpet Langdistanse | H16 | 1.00.53 | 19 /43 | 4.44 | 9.16 | 0.43 | 9.53 | 0.51 | |
| 21.06.2026 | O-festivalen lang | H 16 | 1.34.18 | 16 /28 | 2.37 | 9.19 | 0.22 | 10.08 | 0.51 | |
| 20.06.2026 | O-festivalen mellom | H 16 | 38.54 | 13 /28 | 3.24 | 10.04 | 0.53 | 10.08 | 0.51 | |
| 17.06.2026 | O-sjuer 8 - Moan | A4 | 20.02 | 1 | – | – | – | – | – | – |
| 11.06.2026 | SMN-cup 3 | H 15-16 | 9.33 | 2 /5 | – | – | – | – | – | – |
| 10.06.2026 | Bygdakamp 4 - Torsbustaden | A4 | 44.13 | 10 | 1.55 | 10.11 | 0.26 | 10.08 | 0.51 | |
| 06.06.2026 | Vårløpet 2026 | H 15-16 | 43.52 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 05.06.2026 | Kviknekarusell 6 | A4 | 37.58 | 3 | 2.50 | 8.41 | 0.39 | 10.08 | 0.51 | |
| 27.05.2026 | Bygdakamp 3 | A4 | 1.12.23 | 26 | – | – | – | – | – | – |
| 20.05.2026 | O-sjuer 6 - Gjeldsåsen | A4 | 37.58 | 3 | – | – | – | – | – | – |
| 14.05.2026 | KM sprint NTOK/SMN Cup nr 2 | H1516 | 15.16 | 1 /6 | 0.06 | 6.34 | 0.03 | 6.51 | 0.07 | |
| 13.05.2026 | O-sjuer 5/Bygdakamp 2 - Masteråsen | A4 | 44.15 | 5 | 2.11 | 9.30 | 0.28 | 10.23 | 0.58 | |
| 09.05.2026 | KM Mellom NTOK | H 15-16 | 41.02 | 2 /3 | 2.42 | 10.15 | 0.41 | 10.23 | 0.58 | |
| 06.05.2026 | O-sjuer 4 - Storåsen, Langåselva | A4 | 39.29 | 2 | 3.08 | 9.11 | 0.44 | 10.23 | 0.58 | |
| 29.04.2026 | Bygdakamp 1 | A4 | 56.44 | 20 | 9.08 | 12.03 | 1.56 | 10.38 | 1.06 | |
| 26.04.2026 | Blåveisløpet | H 15-16 | 34.59 | 2 /5 | 2.47 | 9.25 | 0.45 | 10.38 | 1.06 | |
| 22.04.2026 | O-sjuer 3 - Masteråsen | A6 | 1.23.27 | 9 | 8.59 | 11.10 | 1.12 | 10.38 | 1.06 | |
| 12.04.2026 | Vestfold 2-dagers, dag 2 | H 15-16 | 37.48 | 4 /13 | 1.51 | 8.55 | 0.26 | 10.38 | 1.06 | |
| 11.04.2026 | Vestfold 2-dagers, dag 1 | H 15-16 | 39.57 | 4 /13 | 0.57 | 9.55 | 0.14 | 10.38 | 1.06 | |
| 26.09.2025 | Nattløp Storlidalen | B3 | 28.38 | 2 | – | – | – | – | – | – |
| 21.09.2025 | Älgjakten | Älgjakten 4 gemensamma kontroller | 18.40 | 8 /40 | – | – | – | – | – | – |
| 21.09.2025 | Älgjakten | Älgjakten, 2 | 18.40 | 20 /40 | 1.02 | 9.42 | 0.32 | 10.59 | 1.07 | |
| 20.09.2025 | Loffelunken | H16 | 38.00 | 7 /12 | 2.39 | 10.31 | 0.44 | 10.59 | 1.07 | |
| 11.09.2025 | TA-cup 9 finale | H 15-16 | 15.55 | 1 /1 | – | – | – | – | – | – |
| 30.08.2025 | KM Lang NTOK | H 15-16 | 1.01.09 | 2 /2 | 3.33 | 10.33 | 0.37 | 11.16 | 1.14 | |
| 23.08.2025 | Midt-Norsk mesterskap, langdistanse | H 15-16 | 48.08 | 9 /12 | 3.18 | 9.54 | 0.41 | 11.16 | 1.14 | |
| 22.08.2025 | Midt-Norsk mesterskap, sprint | H 15-16 | 15.38 | 9 /11 | 2.01 | 7.03 | 0.55 | 7.06 | 0.07 | |
| 20.08.2025 | O-sjuer 8 / Bygdakamp 5 (Heståsdalen) | B3 | 28.49 | 3 | 1.19 | 10.09 | 0.28 | 11.55 | 1.19 | |
| 14.08.2025 | TA-cup 7 | H 15-16 | 33.51 | 1 /2 | 1.27 | 10.07 | 0.26 | 11.16 | 1.14 | |
| 14.08.2025 | O-sjuer 7, Storlidalen | B3 | 33.51 | 4 | 1.35 | 11.55 | 0.33 | 11.55 | 1.19 | |
| 03.08.2025 | Hovedløpet sprint | H 15 | 19.22 | 28 /59 | 0.03 | 7.36 | 0.01 | 7.06 | 0.07 | |
| 02.08.2025 | Hovedløpet lang | H 15 | 48.51 | 26 /51 | 2.10 | 11.16 | 0.30 | 11.16 | 1.14 | |
| 05.06.2025 | TA-cup 5 | H 15-16 | 25.29 | 3 /3 | 5.19 | 11.38 | 2.26 | 12.02 | 1.36 | |
| 25.05.2025 | Verdal 2-dagers | H 15-16 | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 25.05.2025 | Verdal 2-dagers | H 15-16 | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 11.05.2025 | Blåveisløpet | H 15-16 | 1.06.35 | 5 /7 | 19.25 | 16.30 | 4.49 | 12.26 | 1.30 | |
| 08.05.2025 | TA-cup 4 | H1516 | 15.09 | 1 /2 | – | – | – | – | – | – |
| 23.04.2025 | O-sjuer 2 Staupshaugen | A4 | 25.56 | 4 | 0.20 | 7.17 | 0.06 | 7.12 | 0.06 | – |
| 10.04.2025 | TA-cup 2 | H 15-16 | 15.39 | 2 /2 | 0.04 | 6.59 | 0.02 | 7.12 | 0.06 | – |
| 09.04.2025 | O-sjuer 1 Staupsmarka | A4 | 21.14 | 2 | 0.29 | 7.03 | 0.10 | 7.12 | 0.06 | – |
| 03.04.2025 | TA-cup 1 | H 15-16 | 13.48 | 1 /2 | 0.24 | 6.53 | 0.12 | 7.12 | 0.06 | – |
| 12.01.2025 | Ski-o på Frol | Mellom | 20.11 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 04.10.2024 | KM natt | D/H 13-14 | 31.43 | 1 /7 | 0.42 | 10.45 | 0.14 | 12.30 | 1.29 | |
| 27.09.2024 | SK10 - Spøkelsesløpet | C/B | 29.56 | 3 | 1.57 | 10.54 | 0.43 | 12.07 | 0.48 | |
| 22.09.2024 | Älgjakten | Älgjakten 4 gemensamma kontroller | 24.18 | 18 /39 | – | – | – | – | – | – |
| 22.09.2024 | Älgjakten | Älgjakten, 3 | 24.18 | 12 /24 | 1.08 | 12.48 | 0.36 | 12.07 | 0.48 | |
| 21.09.2024 | Loffelunken med ungdomsserien, #8 | H14 | 26.42 | 11 /25 | 2.35 | 11.17 | 1.06 | 12.38 | 1.33 | |
| 18.09.2024 | Bygdakamp 6 | A4 | 53.12 | 12 | 3.26 | 13.11 | 0.51 | 12.07 | 0.48 | |
| 14.09.2024 | U-cup 8 | H1314 | 16.18 | 4 /6 | – | – | – | – | – | – |
| 11.09.2024 | O7-10 Røstad | A4 | 26.24 | 6 | 1.16 | 7.45 | 0.22 | 7.42 | 0.09 | – |
| 31.08.2024 | Tour de Trondheim dag 2 | H 13-14 | 29.12 | 6 /9 | 2.47 | 11.27 | 1.06 | 12.46 | 1.33 | |
| 29.08.2024 | U-cup 7 | H 13-14 | 33.03 | 2 /6 | 0.37 | 11.11 | 0.13 | 12.46 | 1.33 | |
| 29.08.2024 | O-sjuer 8/U-cup, Furuhevelen | B3 | 33.03 | 4 | 0.11 | 10.54 | 0.04 | 12.46 | 1.33 | |
| 21.08.2024 | O7-7 / BK-5 Vulusjøen | A4 | 52.24 | 15 | 4.20 | 12.44 | 1.03 | 11.56 | 0.57 | |
| 18.08.2024 | KM-Mellom | H 13-14 | 39.22 | 3 /4 | 2.20 | 13.00 | 0.46 | 12.46 | 1.33 | |
| 15.08.2024 | U-Cup 6 | H 13-14 | 18.59 | 3 /6 | – | – | – | – | – | – |
| 13.06.2024 | U-Cup 5 | H 13-14 | 19.02 | 2 /5 | 1.05 | 11.32 | 0.39 | 13.13 | 1.47 | |
| 09.06.2024 | Vårløpet | H 13-14 | 22.10 | 3 /8 | 0.29 | 11.07 | 0.15 | 13.13 | 1.47 | |
| 05.06.2024 | Skøynarkarusell 5 og O-sjuer | B3 | 38.19 | 3 | 6.11 | 12.16 | 1.59 | 13.13 | 1.47 | |
| 23.05.2024 | U-cup 4 / KM Sprint | H 13-14 | 11.00 | 1 /8 | – | – | – | – | – | – |
| 28.04.2024 | Blåveisløpet | H 13-14 | 22.42 | 4 /8 | 2.25 | 12.05 | 1.17 | 13.44 | 1.54 | |
| 24.04.2024 | O7-2 Børsåsen | B3 | 38.13 | 6 | 2.20 | 11.49 | 0.43 | 13.44 | 1.54 | |
| 17.04.2024 | O-karusell 1 / Bygdakamp 1 | B 3 | 15.22 | 8 /58 | – | – | – | – | – | – |
| 14.04.2024 | Halden O-Meeting Lang | H 13-14 | 56.42 | 41 /71 | 3.19 | 13.40 | 0.48 | 13.44 | 1.54 | |
| 24.09.2023 | Älgjakten | Älgjakten 4 gemensamma kontroller | 27.32 | 23 /40 | – | – | – | – | – | – |
| 24.09.2023 | Älgjakten | Älgjakten, 1 | 27.32 | 32 /60 | 2.56 | 13.38 | 1.27 | 12.06 | 0.49 | |
| 23.09.2023 | Loffelunken med Ungdomsserien, #7 | H14 | 47.26 | 25 /31 | 9.00 | 16.23 | 3.07 | 14.37 | 2.20 | |
| 23.08.2023 | Bygdakamp 5 | B3 | 56.11 | 33 | 10.41 | 17.26 | 3.19 | 14.34 | 2.16 | |
| 28.07.2023 | O-Ringen Åre, etapp 5, lång, jaktstart | H13 | 45.26 | 89 /156 | 6.38 | 13.44 | 2.00 | 14.29 | 2.06 | |
| 27.07.2023 | O-Ringen Åre, etapp 4, medel | H13 | 52.31 | 113 /156 | 4.33 | 16.36 | 1.26 | 14.29 | 2.06 | |
| 26.07.2023 | O-Ringen Åre, etapp 3, medel | H13 | 49.39 | 100 /156 | 2.30 | 14.46 | 0.45 | 14.29 | 2.06 | |
| 24.07.2023 | O-Ringen Åre, etapp 2, lång | H13 | 44.56 | 86 /156 | 2.44 | 12.45 | 0.47 | 14.29 | 2.06 | |
| 23.07.2023 | O-Ringen Åre, etapp 1, lång | H13 | 1.02.57 | 97 /156 | 12.19 | 15.54 | 3.07 | 14.29 | 2.06 | |
| 11.06.2023 | Oppdal 2-dagers. Dag 2 | H 13-14 | 38.38 | 13 /15 | 4.56 | 14.39 | 1.52 | 13.57 | 2.00 | |
| 10.06.2023 | Oppdal 2-dagers. Dag 1 | H 13-14 | 29.59 | 11 /17 | 1.37 | 13.10 | 0.43 | 13.57 | 2.00 | |
| 24.05.2023 | O-sjuer 4, Storåsen | B3 | 52.44 | 11 | 12.55 | 14.38 | 3.35 | 13.41 | 2.19 | |
| 23.04.2023 | Blåveisløpet | H 13-14 | 22.48 | 1 /6 | 1.08 | 12.57 | 0.39 | 13.17 | 1.25 | – |
| 19.04.2023 | O-sjuer 2, Staupshaugen | C5 | 19.56 | 1 | – | – | – | – | – | – |
| 12.04.2023 | O-sjuer 1, Røstad | B3 | 16.19 | 8 | – | – | – | – | – | – |
| 21.09.2022 | Treningsløp natt, Staupshaugen | C | 18.31 | 5 | 2.20 | 13.05 | 1.39 | 13.05 | 1.29 | |
| 18.09.2022 | Älgjakten | Älgjakten 2 gemensamma kontroller | 22.11 | 14 /41 | – | – | – | – | – | – |
| 18.09.2022 | Älgjakten | Älgjakten, 8 | 22.11 | 9 /44 | 1.34 | 10.13 | 0.43 | 10.38 | 0.44 | |
| 17.09.2022 | Loffelunken med Ungdomsserien, #6 | H12 | 24.13 | 7 /20 | 1.19 | 11.04 | 0.36 | 13.05 | 1.29 | |
| 14.09.2022 | O-sjuer 10, Staupsmarka | B3 | 13.46 | 12 | – | – | – | – | – | – |
| 14.08.2022 | KM Sprint | H 11-12 | 10.43 | 4 /8 | – | – | – | – | – | – |
| 12.06.2022 | Oppdal 2-dagers | H 11-12 | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 12.06.2022 | Oppdal 2-dagers | H 11-12 | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 08.06.2022 | O-sjuer 6, Lavøya | C2 | 35.38 | 6 | 2.07 | 15.20 | 0.55 | 13.33 | 1.34 | |
| 25.05.2022 | O-sjuer 5, Nybrotta NB! Flyttet | C2 | 1.06.19 | 15 | 12.21 | (27.12) | 5.04 | 13.19 | 1.37 | |
| 14.05.2022 | Blåveisløpet | H 11-12 | 30.58 | 2 /9 | 2.51 | 10.55 | 1.00 | 13.19 | 1.37 | |
| 27.04.2022 | O-sjuer 2, Børsåsen | C2 | 23.21 | 3 | 0.36 | 11.41 | 0.18 | 13.18 | 1.28 | |
| 20.04.2022 | O-sjuer 1, Røstad | B3 | 21.23 | 18 | – | – | – | – | – | – |
| 01.09.2021 | Bygdakamp 6 | C2 | 36.22 | 12 | 5.29 | 19.05 | 2.53 | 14.50 | 1.32 | |
| 25.08.2021 | O-sjuer 9, Nybrotta | C2 | 41.10 | 8 | 1.48 | 16.17 | 0.43 | 14.10 | 1.29 | |
| 21.08.2021 | KM sprint | H 11-12 | 13.50 | 6 /9 | – | – | – | – | – | – |
| 16.06.2021 | O-sjuer 8, Skallstuggu | C2 | 45.18 | 19 | 5.15 | (27.34) | 3.12 | 13.39 | 1.36 | |
| 09.06.2021 | BK og O-sjuer 7, Jamtkneppet | C2 | 33.20 | 10 | 3.59 | 12.47 | 1.32 | 13.39 | 1.36 | |
| 02.06.2021 | O-sjuer 6, Langåselva | C2 | 18.58 | 4 | 0.55 | 10.31 | 0.30 | 13.39 | 1.36 | |
| 02.06.2021 | O-sjuer 6, Langåselva | Løype: C2 | 18.58 | 2 | 1.19 | 8.56 | 0.37 | 11.00 | 0.38 | – |
| 27.05.2021 | TA-sprint finale 2021 | H 11-12 | 11.43 | 6 /9 | – | – | – | – | – | – |
| 19.05.2021 | O-sjuer 5, Gjeldsåsen | C2 | 33.21 | 3 | 2.25 | 10.52 | 0.47 | 14.42 | 1.40 | |
| 06.05.2021 | TA-sprint 5 | H11-12 | 14.55 | 4 /8 | – | – | – | – | – | – |
| 05.05.2021 | O-sjuer 4, Masteråsen | C2 | – | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 02.05.2021 | Blåveisløpet | H 11-12 | 30.00 | 9 /10 | 2.45 | 15.25 | 1.25 | 14.42 | 1.40 | |
| 29.04.2021 | TA-sprint | H1112 | 17.54 | 7 /9 | – | – | – | – | – | – |
| 22.04.2021 | T-A-sprint 3 | H 11-12 | 11.48 | 7 /10 | – | – | – | – | – | – |
| 21.04.2021 | O-sjuer 2, Børsåsen | N1 | 28.44 | DSQ | – | – | – | – | – | – |
| 14.04.2021 | O-sjuer 1, Staupshaugen | N1 | 11.54 | 2 | – | – | – | – | – | – |
| 08.04.2021 | TA-sprint 1 | H 11-12 | 13.44 | 9 /11 | – | – | – | – | – | – |
| 03.10.2020 | O-karusell 6, åpent kretsløp ultralang | B3 | 55.49 | 52 | 4.11 | 23.54 | 1.47 | – | – | – |
| 12.09.2020 | Mini-Ælgjakten | C2 | 36.22 | 12 | 5.29 | 19.10 | 2.53 | 18.20 | 1.51 | |
| 04.07.2020 | Sommerløpet | H 9-10 | 23.20 | – | 2.22 | 11.31 | 1.10 | 12.14 | 1.33 | |
| 13.06.2020 | KM mellomdistanse NTOK | H 9-10 | 19.07 | – | 3.18 | 12.24 | 2.08 | 12.28 | 1.32 | |
| 29.09.2019 | O-karusell 7/åpen ultralangdistanse | Råtass | 38.48 | – | 1.53 | 10.59 | 0.32 | – | – | – |
| 18.09.2019 | O-Sjuer 10 | C2 | 18.06 | 5 | – | – | – | – | – | – |
| 11.09.2019 | Bygdakamp 6 | N1 | 23.50 | 31 | – | – | – | – | – | – |
| 04.09.2019 | O-Sjuer 9 | C2 | 48.06 | 14 | 5.53 | 20.17 | 2.29 | 18.44 | 1.51 | |
| 21.08.2019 | O-Sjuer 8 | C2 | 34.46 | 16 | 1.45 | 18.01 | 0.54 | 18.39 | 1.55 | |
| 14.08.2019 | O-Sjuer 7 | N1 | 27.50 | – | 2.40 | 13.02 | 1.15 | 13.04 | 1.32 | |
| 05.06.2019 | Bygdakamp 4 | C2 | 54.51 | 23 | 1.39 | 21.51 | 0.39 | 18.26 | 2.02 | |
| 29.05.2019 | O-Sjuer 4 | C2 | 41.27 | 19 | 0.33 | 17.52 | 0.14 | 18.38 | 2.12 | |
| 22.05.2019 | O-sjuer 3 / Bygdakamp 3 | C2 | 33.15 | 23 | 3.56 | 18.09 | 2.09 | 18.38 | 2.12 | |
| 19.05.2019 | KM sprint NTOK og STOK | H 9-10 | 15.38 | – | – | – | – | – | – | – |
| 15.05.2019 | O-Sjuer 2 | N1 | 23.15 | – | 4.45 | 14.33 | 2.58 | 13.00 | 1.39 | |
| 01.05.2019 | Blåveisløpet | H 9-10 | 29.37 | – | 7.15 | 14.18 | 3.30 | 13.00 | 1.39 | |
| 24.04.2019 | BK 1 | C 2 | 26.47 | 35 | 5.09 | 18.42 | 3.36 | 18.41 | 2.28 | |
| 10.04.2019 | O-Sjuer 1 | N1 | 6.22 | – | – | – | – | – | – | – |
| 29.08.2018 | O-sjuer nr. 9 | N1/C2 | 15.07 | – | – | – | – | – | – | – |
| 22.08.2018 | Bygdakamp 5 | C2 | 45.06 | 30 | 10.31 | 20.48 | 4.51 | 18.56 | 2.33 | |
| 15.08.2018 | O-sjuer nr. 8 | C2 | 23.29 | 13 | 2.51 | 15.37 | 1.54 | 18.56 | 2.33 | |
| 20.06.2018 | O-sjuer nr 7 | C2 | 45.00 | 11 | 3.56 | 25.45 | 2.15 | 20.31 | 2.28 | |
| 10.06.2018 | Verdal OK 2-dagers | N-åpen | 20.15 | – | – | – | – | – | – | – |
| 30.05.2018 | Bygdakamp 3 | C 2 | 1.08.05 | 40 | 30.22 | (32.28) | 14.29 | 20.18 | 2.37 | |
| 23.05.2018 | O-sjuer nr 5 | N1 | 38.24 | – | 3.27 | 13.45 | 1.14 | 13.55 | 1.25 | |
| 16.05.2018 | O-sjuer nr. 4 | N1 | 47.08 | – | 7.17 | (20.57) | 3.14 | 13.55 | 1.25 | |
| 12.05.2018 | KM Sprint NTOK og STOK | N-åpen | 12.51 | – | – | – | – | – | – | – |
| 09.05.2018 | Bygdakamp 2 | N1 | 16.42 | – | 1.00 | 10.40 | 0.38 | 13.55 | 1.25 | |
| 03.05.2018 | TA-sprint 5 - Finale | Åpen 1,5 | 34.45 | 13 /13 | 5.25 | 20.13 | 3.09 | – | – | – |
| 02.05.2018 | O-sjuer nr 3 | C2 | 26.31 | 18 | 6.38 | 20.23 | 5.06 | 20.18 | 2.37 | |
| 29.04.2018 | Blåveisløpet | N-åpen | 0.00 | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 18.04.2018 | O-sjuer 2, Momarka | N1/C2 | 16.44 | – | 2.46 | 14.56 | 2.28 | 14.31 | 1.33 | |
| 11.04.2018 | O-sjuer 1, Hegle | N1/C2 | 19.58 | – | 2.26 | 15.38 | 1.54 | 14.31 | 1.33 | |
| 13.09.2017 | O-sjuer 10 | N1/C2 | 23.21 | – | – | – | – | – | – | – |
| 25.08.2017 | Midt-Norsk Mesterskap Sprint | N-åpen | 29.20 | – | – | – | – | – | – | – |
| 16.08.2017 | O-sjuer 8 | C2 | 59.07 | 14 | 7.17 | 25.04 | 3.05 | 22.41 | 1.54 | |
| 21.06.2017 | O-sjuer 7 | C2 | 50.41 | 10 | 8.55 | 23.57 | 4.13 | 21.20 | 1.46 | |
| 24.05.2017 | Bygdakamp 2 | C 2 uten tid | – | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 10.05.2017 | O-sjuer 4 | N1/C2 | 8.26 | – | – | – | – | – | – | – |
| 03.05.2017 | O-sjuer 3/Bygdakamp 1 | C2 | 41.10 | 8 | 1.48 | 18.09 | 0.48 | 20.25 | 1.39 | |
| 23.04.2017 | Blåveisløpet | N-åpen | 18.38 | – | – | – | – | – | – | – |
| 03.09.2016 | Bygdakamp 6 med premieutdeling | C2 | 52.24 | 12 | 5.38 | 23.15 | 2.30 | 23.50 | 1.56 | |
| 24.08.2016 | Bygdakamp 5 - Verdal | N1 | 37.50 | – | 3.53 | 16.13 | 1.40 | 17.36 | 1.43 | |
| 17.08.2016 | O-sjuer nr. 8 | N1 | 57.10 | – | 3.30 | (29.41) | 1.49 | 17.36 | 1.43 | |
| 22.06.2016 | O-sjuer nr. 7 | C2 | 46.53 | 19 | 3.59 | 24.21 | 2.04 | 24.15 | 1.57 | |
| 15.06.2016 | Bygdakamp 4 | C 2 | 46.19 | 10 | 4.33 | 25.49 | 2.32 | 24.15 | 1.57 | |
| 08.06.2016 | O-sjuer nr. 6 | C2 | 1.18.23 | 14 | 7.00 | 27.30 | 2.27 | 24.15 | 1.57 | |
| 01.06.2016 | Bygdakamp 3 | N1/C2 | 18.14 | – | 1.48 | 16.16 | 1.36 | 17.06 | 1.41 | |
| 25.05.2016 | O-sjuer nr. 5 | C2 | 44.21 | 14 | 8.52 | 19.28 | 3.53 | 22.19 | 2.07 | |
| 18.05.2016 | Bygdakamp 2 - Verdal | C2 | 52.04 | 46 | 7.20 | 26.15 | 3.42 | 22.19 | 2.07 | |
| 11.05.2016 | O-sjuer nr. 4 | N1/C2 | 28.58 | – | 7.40 | 24.32 | 6.30 | 18.04 | 1.45 | |
| 04.05.2016 | Bygdakamp 1 - Skøynar | N1 | 48.33 | – | 4.36 | 18.37 | 1.46 | 18.04 | 1.45 | |
| 27.04.2016 | O-sjuer nr. 3 | N1 | 28.51 | – | 3.16 | 17.39 | 2.00 | 17.14 | 1.28 | |
| 20.04.2016 | O-sjuer nr. 2 | B3/C5 | 1.02.08 | 44 | – | – | – | – | – | – |
| 13.04.2016 | O-sjuer nr. 1 | N1/C2 | 27.31 | 53 | – | – | – | – | – | – |
| 02.09.2015 | O-sjuer nr 10 | N1/C2 | 18.14 | – | 1.49 | 16.36 | 1.39 | 17.23 | 1.31 | |
| 26.08.2015 | Bygdakamp 5, Skøynar | C2 | 56.45 | 23 | 6.04 | 31.29 | 3.22 | 26.02 | 1.48 | – |
| 19.08.2015 | O-sjuer nr 9 og BK 4 | C2 | 1.03.05 | 30 | 7.08 | 30.07 | 3.24 | 26.02 | 1.48 | – |
| 12.08.2015 | O-sjuer nr 8 | C2 | 50.35 | 22 | 1.51 | 29.32 | 1.05 | 26.02 | 1.48 | – |
| 23.06.2015 | O-sjuer nr. gjeldsåsmyra | N1 | 51.36 | – | 6.30 | 21.58 | 2.46 | 17.42 | 1.35 | |
| 17.06.2015 | Bygdakamp 3 | C2 | 54.37 | 32 | 4.00 | 27.47 | 2.02 | – | – | – |
| 03.06.2015 | Bygdakamp 2 | N1/C2 uten tid | 18.14 | – | 1.55 | 15.31 | 1.38 | 17.42 | 1.35 | |
| 13.05.2015 | O-sjuer nr 5 | N1 | 22.31 | – | 0.04 | 14.45 | 0.03 | 17.56 | 1.29 | |
| 06.05.2015 | O-sjuer nr 4 og BK 1 | N1 | 22.43 | – | 1.10 | 19.02 | 0.59 | 17.56 | 1.29 | |
| 22.04.2015 | O-sjuer nr 2 og klubbmesterskap sprint | N1 | 22.59 | – | – | – | – | – | – | – |
| 15.04.2015 | O-sjuer nr 1 | N1 | 24.15 | – | – | – | – | – | – | – |
| 17.09.2014 | O-sjuer 10, Røstad | N1 | 31.18 | – | 7.00 | (33.01) | 7.23 | 19.39 | 2.01 | |
| 10.09.2014 | O-sjuer 9, Børsåsen | N1 | 33.48 | – | 6.33 | 23.59 | 4.39 | 19.39 | 2.01 | |
| 27.08.2014 | O-sjuer 8, Rinnleiret | N1 | 33.16 | – | 3.23 | 19.40 | 2.00 | 18.29 | 1.24 | |
| 18.06.2014 | Bygdakamp nr4, Skøynar | N1,5 | 32.42 | – | 2.09 | 19.19 | 1.16 | 18.02 | 1.23 | – |
| 11.06.2014 | O-sjuer 5, Staup | N1 | 22.15 | – | 2.48 | 19.21 | 2.26 | 18.02 | 1.23 | – |
| 07.05.2014 | O-sjuer 3, Børsåsen | N1 | 37.04 | – | 7.28 | 27.30 | 5.32 | – | – | – |
| Dato | Løp | Klasse | Lag | Etappe | Tid | Etappeplass | Lagets plass |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 20.09.2026 | NM junior stafett | H17-20 | Frol IL 2 | 1 | 44.05 | 42 | 37 |
| 23.08.2026 | Midt-Norsk Mesterskap - Stafett | H13-16 | Frol IL 1 | 3 | 28.00 | 2 | 2 |
| 05.08.2026 | Kretsstafetten | Åpen | Nord-Trøndelag 1 | 2 | 13.21 | 4 | 3 |