Løperprofil
Guro Laksholm Grindberg
Verdal
Feil klubb, eller løperen registrert dobbelt? Logg inn for å foreslå rettelser
Skogsrankingen
5 løp
Sprintrankingen
15 løp
B-rankingen
22 løp
C-rankingen
10 løp
Skogsrankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 11.09
- Løpskapasitet
- 10.29
- O-evne
- 0.41
- Jevnhet ±
- 10,6 %
- Usikkerhet ±
- 0.44
- Sikkerhet
- 2
- Bommer per løp
- 2,1
- Typisk bom
- 72 s
- Disk/brutt
- 4 %
- Sesongprofil
- jevn hele året
- Løp i grunnlaget
- 6 (sist 06.05.2026)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | −0,0785 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | −0,1276 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,106 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,0638 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 0,66 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 1,56 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 0,7659 |
| bomVekt | 25,54 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,2783 |
| bomStorSigma | 0,595 |
| antallBom | 8 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,044 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0637 |
| havariVekt | 2,42 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | 0,0011 |
| fartSesongSin | 0,0014 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,1831 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 676,2 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 2789 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 2970,1 |
| beregnet | 05.11.2026 |
Sprintrankingen
nr. 887 av 1118
Nr. 887 av 1118 blant kvinner i Norge · nr. 83 av 92 i klassen D45–49 · nr. 15 av 16 i 1980-kullet
- Forventet kmtid
- 10.39
- Løpskapasitet
- 10.23
- O-evne
- 0.16
- Jevnhet ±
- 6,2 %
- Usikkerhet ±
- 0.18
- Sikkerhet
- 5
- Bommer per løp
- 1,0
- Typisk bom
- 79 s
- Disk/brutt
- 5 %
- Distanseprofil
- nøytral
- Sesongprofil
- best i august (±1,0 %)
- Løp i grunnlaget
- 15 (sist 27.08.2026)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | 0,2483 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | 0,2618 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0617 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,0279 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 2,19 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 5,16 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 1,1213 |
| bomVekt | 59,25 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,3718 |
| bomStorSigma | 0,6769 |
| antallBom | 25 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0533 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,113 |
| havariVekt | 4,36 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | −0,0006 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0,6599 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | 0,0068 |
| fartSesongSin | 0,0066 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,0586 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 485,4 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 3852,8 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 3950,9 |
| beregnet | 05.11.2026 |
B-rankingen
nr. 196 av 335
Nr. 196 av 335 blant kvinner i Norge · nr. 21 av 42 i klassen D45–49 · nr. 5 av 9 i 1980-kullet
- Forventet kmtid
- 17.02
- Løpskapasitet
- 14.44
- O-evne
- 2.18
- Jevnhet ±
- 8,7 %
- Usikkerhet ±
- 0.33
- Sikkerhet
- 11
- Bommer per løp
- 3,6
- Typisk bom
- 114 s
- Disk/brutt
- 4 %
- Distanseprofil
- best på lange (−0,3 % per dobling)
- Sesongprofil
- jevn hele året
- Løp i grunnlaget
- 23 (sist 20.06.2026)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | 0,1409 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | 0,1393 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0866 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,0317 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 2,84 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 11,15 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 1,0125 |
| bomVekt | 82,43 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,7368 |
| bomStorSigma | 0,7549 |
| antallBom | 56 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,042 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,1744 |
| havariVekt | 7,08 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | −0,004 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 1,1063 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | 0,0029 |
| fartSesongSin | −0,0032 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,2349 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 764,9 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 3467 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 4008 |
| beregnet | 05.11.2026 |
C-rankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 15.42
- Løpskapasitet
- 14.03
- O-evne
- 1.39
- Jevnhet ±
- 9,3 %
- Usikkerhet ±
- 1.54
- Sikkerhet
- 2
- Bommer per løp
- 2,8
- Typisk bom
- 90 s
- Disk/brutt
- 13 %
- Distanseprofil
- nøytral
- Sesongprofil
- jevn hele året
- Løp i grunnlaget
- 11 (sist 29.05.2024)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | 0,097 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | 0,1129 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0932 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,1137 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 0,1 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 2,44 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 0,8459 |
| bomVekt | 9,93 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,4945 |
| bomStorSigma | 0,944 |
| antallBom | 18 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,132 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0656 |
| havariVekt | 1,13 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0,7027 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | 0,002 |
| fartSesongSin | 0,0027 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,2196 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 762,2 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 3320 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 3709,3 |
| beregnet | 05.11.2026 |
N-rankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 11.27
- Løpskapasitet
- 9.58
- O-evne
- 1.29
- Jevnhet ±
- 10,0 %
- Usikkerhet ±
- 5.42
- Sikkerhet
- 0
- Bommer per løp
- 3,1
- Typisk bom
- 82 s
- Disk/brutt
- 3 %
- Løp i grunnlaget
- 1 (sist 11.06.2017)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | −0,2351 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | −0,6352 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,1005 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,4041 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 0 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 0,14 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 0,9807 |
| bomVekt | 0,3 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,4075 |
| bomStorSigma | 0,821 |
| antallBom | 0 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0347 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0329 |
| havariVekt | 0 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | 0 |
| fartSesongSin | 0 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,2095 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 752,6 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 2383,6 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 2737,8 |
| beregnet | 05.11.2026 |
| Terskel | Streak | Uten slik bom siden | Lengste | Plass |
|---|---|---|---|---|
| Bom over to minutter | 24 | 01.07.2026 Fjord-O 2026, bom 2.51 | 137 | nr. 3094 |
| Bom over fem minutter | 36 | 20.06.2026 O-festivalen mellom, bom 7.28 | 261 | nr. 4824 |
| Bom over ti minutter | 64 | 03.06.2026 O-karusell 4 - Verdalsmesterskap, bom 11.15 | 595 | nr. 5794 |
| Dato | Løp | Klasse | Tid | Plass | Bommet | Justert kmtid | O-prest. | Forventet kmtid | O-evne | Terning |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 27.08.2026 | SMN Cup 4 | Åpen 2.0 | 21.51 | 3 /7 | 0.22 | 10.45 | 0.11 | 10.43 | 0.16 | |
| 01.07.2026 | Fjord-O 2026 | D 45- | 28.45 | 14 /15 | 4.51 | 12.10 | 2.03 | 10.48 | 0.18 | |
| 20.06.2026 | O-festivalen mellom | B-åpen 17- | 1.01.08 | 9 /61 | 10.54 | 16.20 | 2.55 | 16.54 | 2.10 | |
| 19.06.2026 | O-festivalen sprint | B-åpen 17- | 27.05 | 13 /37 | – | – | – | – | – | – |
| 10.06.2026 | Bygdakamp 4 - Torsbustaden | C2 | 8.41 | DSQ | – | – | – | – | – | – |
| 03.06.2026 | O-karusell 4 - Verdalsmesterskap | D40-54 | 1.13.21 | 2 | – | – | – | – | – | – |
| 25.05.2026 | Løvspretten | B-åpen 17- | 0.00 | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 24.05.2026 | Elgdilten | B-åpen 17- | 39.35 | 18 /35 | 5.44 | 17.55 | 2.39 | 17.26 | 2.12 | |
| 06.05.2026 | O-karusell 2 | Råtass | 13.52 | – | 0.32 | 9.43 | 0.22 | 11.10 | 0.38 | |
| 26.04.2026 | Blåveisløpet | B-åpen 17- | 45.55 | 5 /8 | – | – | – | – | – | – |
| 22.04.2026 | O-karusell 1 | A | 27.38 | – | – | – | – | – | – | – |
| 16.04.2026 | SMN-cup nr. 1 | Åpen 2,0 | 22.50 | 6 /7 | 4.21 | 13.32 | 2.37 | 11.09 | 0.13 | |
| 04.02.2026 | Malvik Inne-O, Malvik VGS | A | 21.52 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 26.09.2025 | O-karusell 7 | B3 | 1.01.58 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 27.08.2025 | O-karusell 5, VM-lang | B 3,5 km | 1.16.50 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 23.08.2025 | Midt-Norsk mesterskap, langdistanse | B-åpen 17- | 45.47 | 17 /29 | – | – | – | – | – | – |
| 22.08.2025 | Midt-Norsk mesterskap, sprint | B-åpen 17- | 23.18 | 4 /15 | – | – | – | – | – | – |
| 17.08.2025 | O-karusell 4 | B 5 km | 1.20.56 | 15 /16 | 4.42 | 17.08 | 1.00 | 17.41 | 2.13 | |
| 04.06.2025 | O-karusell 3, Bygdakamp 3 | B 3 km | 44.20 | 22 /42 | 3.22 | 15.56 | 1.32 | 17.38 | 2.16 | |
| 25.05.2025 | Verdal 2-dagers | B-åpen 17- | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 25.05.2025 | Verdal 2-dagers | B-åpen 17- | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 14.05.2025 | O-karusell 2 | B 3 km | 43.24 | 5 /16 | 2.41 | 16.23 | 1.01 | 18.01 | 2.20 | |
| 21.04.2025 | Påskeløp | Kort | 58.46 | 10 | 3.29 | 15.30 | 0.58 | 15.19 | 0.44 | |
| 07.02.2025 | Student NM innendørs-O, Publikumsløp | Publikum damer | 44.29 | 20 /24 | 3.00 | 14.43 | 1.00 | 12.59 | 0.10 | |
| 18.09.2024 | Bygdakamp 6 | B3 | 1.57.36 | DSQ | – | – | – | – | – | – |
| 15.09.2024 | O-karusell 6 | B5km | 1.18.27 | 8 /9 | 8.30 | 17.25 | 2.03 | 18.40 | 2.30 | |
| 24.08.2024 | Midt-Norsk mesterskap, Langdistanse | B-åpen 17- | 1.07.54 | 14 /31 | 9.37 | 17.34 | 2.29 | 18.44 | 2.23 | |
| 23.08.2024 | Midt-Norsk mesterskap, Sprint | B-åpen 17- | 20.43 | 9 /15 | – | – | – | – | – | – |
| 21.08.2024 | O7-7 / BK-5 Vulusjøen | B3 | 1.11.31 | 28 | 10.44 | 21.58 | 3.18 | 18.44 | 2.23 | |
| 18.08.2024 | KM-Mellom | B-åpen 17- | 1.03.54 | 5 /6 | 10.16 | 21.05 | 3.23 | 18.44 | 2.23 | |
| 14.08.2024 | O-karusell 5 | B 2,5 | 51.36 | 6 /13 | 1.20 | 16.05 | 0.26 | 18.44 | 2.23 | |
| 29.05.2024 | Bygdakamp 3 / O-karusell 3 | C 2 km | 28.44 | 18 /25 | 0.54 | 16.18 | 0.31 | 16.53 | 1.29 | |
| 20.05.2024 | Løvspretten | B-åpen 17- | 58.05 | 10 /21 | 8.42 | 17.35 | 2.38 | 18.04 | 1.57 | |
| 19.05.2024 | Elgdilten | B-åpen 17- | 58.14 | 24 /32 | 11.56 | 20.52 | 4.17 | 18.04 | 1.57 | |
| 15.05.2024 | O-karusell 2 | B 2,5 | 28.54 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 28.04.2024 | Blåveisløpet | B-åpen 17- | 34.04 | 7 /13 | 2.12 | 18.08 | 1.10 | 18.03 | 1.40 | |
| 17.04.2024 | O-karusell 1 / Bygdakamp 1 | C 2 | 15.24 | 4 /22 | – | – | – | – | – | – |
| 16.08.2023 | O-karusell 5 | Vert | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 24.07.2023 | O-Ringen Åre, etapp 2, lång | Etappstart Medelsvår 2,5 | 37.43 | 12 /71 | 2.44 | 12.38 | 0.55 | 17.15 | 1.50 | |
| 08.06.2023 | U-cup 7 | B | 53.44 | 4 /4 | 9.41 | 24.48 | 4.28 | 20.13 | 1.56 | |
| 10.05.2023 | Bygdakamp 2 | A4 | 1.26.00 | 19 | 4.57 | 17.04 | 0.59 | 15.39 | 0.48 | |
| 03.05.2023 | O-karusell 2 | A 3 | 34.12 | 29 /36 | 2.05 | 12.17 | 0.45 | 11.16 | 0.11 | |
| 26.04.2023 | Bygdakamp 1 | B/C 2 | 23.51 | 37 | 0.12 | 14.01 | 0.07 | 14.26 | 0.53 | – |
| 23.04.2023 | Blåveisløpet | B-åpen 17- | 0.00 | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 12.04.2023 | Treningsløp | A 3 | 36.12 | 15 | 2.04 | 11.11 | 0.38 | 10.34 | 0.12 | |
| 10.04.2023 | Påskeløp | C Kort | 24.11 | 8 /19 | – | – | – | – | – | – |
| 18.09.2022 | Älgjakten | Älgjakten Ej tidtagning 4 gemensamma kontroller | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 18.09.2022 | Älgjakten | Älgjakten Ej tidtagning, 3 | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 17.09.2022 | Loffelunken med Ungdomsserien, #6 | Medelsvår 3 km | 41.43 | 17 /45 | 2.19 | 17.01 | 0.57 | 18.06 | 1.23 | |
| 12.06.2022 | Oppdal 2-dagers | B-åpen 17- | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 12.06.2022 | Oppdal 2-dagers | B-åpen 17- | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 20.04.2022 | Treningsløp | C 2 | 31.35 | 7 | – | – | – | – | – | – |
| 18.04.2022 | Påskeløp | C Kort | 21.41 | 12 | 0.54 | 14.33 | 0.36 | 15.09 | 1.44 | |
| 22.08.2021 | KM langdistanse NTOK | B-åpen 17- | – | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 21.08.2021 | KM sprint | B-åpen 17- | 21.23 | 8 /10 | – | – | – | – | – | – |
| 14.08.2021 | Midt-Norsk Mesterskap, Langdistanse | B-åpen 17- | 52.54 | 14 /21 | 0.18 | 24.23 | 0.08 | 19.39 | 1.31 | |
| 16.06.2021 | O-karusell 3/klubbmesterskap | B3 | 54.40 | 11 /19 | 6.53 | 17.53 | 2.15 | 18.28 | 1.42 | |
| 02.06.2021 | O-karusell 2 | B2,5 | 1.02.03 | 13 /15 | 3.20 | 18.53 | 1.01 | 18.28 | 1.42 | |
| 19.05.2021 | O-karusell 1 | Vert | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 11.05.2021 | Treningsløp skogsprint | B 2,0 | 39.03 | 5 | – | – | – | – | – | – |
| 29.04.2021 | TA-sprint | publikum | – | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 21.04.2021 | Treningsløp | B 2 | 22.24 | 5 | – | – | – | – | – | – |
| 14.04.2021 | Treningsløp | C 2 | 20.13 | 4 | – | – | – | – | – | – |
| 05.04.2021 | Påskeløp | B 3,0 | 28.51 | 11 | 1.07 | 17.09 | 0.40 | 18.27 | 1.45 | |
| 02.09.2020 | O-karusell 4 | B2,5 | 1.06.31 | 6 /6 | 8.50 | 19.27 | 2.35 | 18.40 | 2.09 | |
| 23.08.2020 | KM sprint NTOK/STOK | B åpen 17 | 17.29 | 3 /4 | – | – | – | – | – | – |
| 12.08.2020 | O-karusell 3/klubbmesterskap | B3 | 1.32.20 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 05.08.2020 | Treningsløp | C 2,5 | 47.18 | 4 | 2.57 | 13.26 | 0.50 | 14.57 | 1.55 | |
| 01.07.2020 | O-karusell 2 | K | 32.17 | 10 /15 | 5.05 | 10.30 | 1.39 | 10.11 | 0.11 | |
| 25.06.2020 | TA-sprint 2 | Åpen2,0 | – | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 24.06.2020 | O-karusell 1 | C2 | 31.40 | 8 /17 | 2.39 | 14.04 | 1.11 | 15.34 | 2.23 | |
| 21.06.2020 | Oppdal 2-dagers | B-åpen 17- | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 21.06.2020 | Oppdal 2-dagers | B-åpen 17- | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 18.06.2020 | TA-sprint 1 | Å2,0 | 20.17 | 2 /6 | 1.14 | 9.54 | 0.36 | 11.17 | 0.09 | |
| 13.06.2020 | KM mellomdistanse NTOK | B-åpen 17- | 36.37 | 3 /6 | 3.22 | 18.36 | 1.43 | 17.59 | 1.26 | – |
| 11.09.2019 | Bygdakamp 6 | B3 | 35.36 | 27 | – | – | – | – | – | – |
| 04.09.2019 | O-karusell 6, mellomdistanse | B2,5 | 52.32 | 9 /13 | 1.53 | 17.25 | 0.37 | – | – | – |
| 07.08.2019 | Treningsløp | C 2 | 55.52 | 5 | 22.51 | (22.56) | 9.23 | 16.08 | 2.47 | |
| 10.06.2019 | Løvspretten | DirC | 30.27 | 13 /27 | – | – | – | – | – | – |
| 09.06.2019 | Elgdilten | DirC | 33.06 | 4 /22 | – | – | – | – | – | – |
| 15.05.2019 | O-karusell 1, sprint - Verdens O-dag | A3 | 51.51 | 19 /20 | 1.52 | (19.41) | 0.43 | 13.08 | 0.09 | |
| 09.05.2019 | TA-Sprint 5, finale | Å1,5 | 13.39 | – | – | – | – | – | – | – |
| 01.05.2019 | Blåveisløpet | C2 | 47.26 | 4 /6 | 13.59 | 19.38 | 5.47 | 14.56 | 1.44 | |
| 25.04.2019 | TA-Sprint 3 | Åpen 2,0 | 27.04 | 3 /8 | 1.35 | 12.31 | 0.44 | 12.43 | 0.09 | |
| 11.04.2019 | TA-Sprint 2 | Åpen 2,0 | 33.05 | 6 /9 | 1.30 | 13.27 | 0.37 | 12.43 | 0.09 | |
| 04.04.2019 | T-A-sprint 1 | Åpen 2,0 | 29.49 | 5 /6 | 1.23 | 15.28 | 0.43 | 12.43 | 0.09 | |
| 03.04.2019 | Treningsløp sprint | C 2 | 21.46 | 12 | – | – | – | – | – | – |
| 27.03.2019 | Treningsløp | C 2 | 30.19 | 5 | 0.43 | 13.08 | 0.19 | 14.16 | 1.11 | |
| 19.09.2018 | Treningsløp natt | Råtass | 10.04 | – | – | – | – | – | – | – |
| 05.09.2018 | BK 6 | C 2 | 29.57 | 15 | 1.44 | 15.13 | 0.53 | 14.39 | 1.25 | |
| 29.08.2018 | O-karusell 6 | trimc | 18.49 | 8 /11 | 0.22 | 10.31 | 0.12 | 12.10 | 0.50 | – |
| 25.08.2018 | Midt-Norsk Mesterskap - Langdistanse | Direkte C | 1.04.15 | 9 /10 | – | – | – | – | – | – |
| 22.08.2018 | Bygdakamp 5 | C2 | 33.46 | 19 | 5.52 | 15.34 | 2.42 | 14.22 | 1.35 | – |
| 08.08.2018 | Treningsløp | C 2,5 | 33.40 | 9 | 5.30 | 15.39 | 2.33 | 14.22 | 1.35 | – |
| 10.06.2018 | Verdal OK 2-dagers | c-ap | 23.58 | 1 /5 | 1.05 | 13.21 | 0.36 | – | – | – |
| 10.06.2018 | Verdal OK 2-dagers | c-ap | 0.00 | Inaktiv | – | – | – | – | – | – |
| 23.05.2018 | O-karusell 2 | 2,5km | 33.12 | 26 /35 | 1.37 | 11.24 | 0.33 | 11.17 | 0.09 | |
| 06.05.2018 | Vårløpet | Direkte C | 28.20 | 4 /5 | – | – | – | – | – | – |
| 02.05.2018 | O-karusell 1 Mellomdistanse | trimc | 31.24 | 8 /13 | 1.29 | 13.58 | 0.40 | – | – | – |
| 11.04.2018 | Treningsløp sprint | 2 km | 24.28 | 4 | 0.59 | 12.38 | 0.30 | 12.15 | 0.08 | – |
| 02.04.2018 | Sesongåpning Trones | 2km | 32.25 | 23 | 0.23 | 13.50 | 0.10 | 12.15 | 0.08 | – |
| 23.08.2017 | Bygdakamp 4 | N 1,5 uten tid | – | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 11.06.2017 | KM mellom - Verdal 2-dagers | N-åpen | 27.48 | 7 /28 | 0.02 | 11.45 | 0.01 | – | – | – |
| 07.06.2017 | Bygdakamp 3 Verdal - 2017 | N 1,5 uten tid | – | DNS | – | – | – | – | – | – |