Løperprofil
Eiven Skram
Nittedal
Feil klubb, eller løperen registrert dobbelt? Logg inn for å foreslå rettelser
Skogsrankingen
84 løp
Sprintrankingen
31 løp
B-rankingen
19 løp
N-rankingen
4 løp
Skogsrankingen
nr. 315 av 3540
Nr. 315 av 3540 blant menn i Norge · nr. 22 av 116 i klassen H17–18 · nr. 15 av 67 i 2009-kullet
- Forventet kmtid
- 8.08
- Løpskapasitet
- 7.17
- O-evne
- 0.51
- Jevnhet ±
- 8,4 %
- Usikkerhet ±
- 0.06
- Sikkerhet
- 54
- Bommer per løp
- 2,4
- Typisk bom
- 77 s
- Disk/brutt
- 4 %
- Distanseprofil
- best på lange (−1,7 % per dobling)
- Sesongprofil
- best i november (±0,8 %)
- Løp i grunnlaget
- 85 (sist 26.10.2026)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | −0,4407 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | −0,415 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0839 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,0116 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 26,63 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 53,55 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 0,8784 |
| bomVekt | 711,61 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,3378 |
| bomStorSigma | 0,6514 |
| antallBom | 194 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0353 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0236 |
| havariVekt | 41,1 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | −0,025 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 1,5908 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | −0,0056 |
| fartSesongSin | 0,0056 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,1831 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 676,2 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 1937,5 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 2165,8 |
| beregnet | 05.11.2026 |
Sprintrankingen
nr. 215 av 1658
Nr. 215 av 1658 blant menn i Norge · nr. 31 av 100 i klassen H17–18 · nr. 18 av 62 i 2009-kullet
- Forventet kmtid
- 5.55
- Løpskapasitet
- 5.49
- O-evne
- 0.06
- Jevnhet ±
- 5,7 %
- Usikkerhet ±
- 0.05
- Sikkerhet
- 21
- Bommer per løp
- 0,7
- Typisk bom
- 47 s
- Disk/brutt
- 3 %
- Distanseprofil
- best på lange (−0,6 % per dobling)
- Sesongprofil
- best i august (±1,2 %)
- Løp i grunnlaget
- 31 (sist 18.09.2026)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | −0,3304 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | −0,306 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0573 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,0147 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 8,81 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 20,55 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 0,7887 |
| bomVekt | 361,43 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 3,8602 |
| bomStorSigma | 0,4613 |
| antallBom | 18 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0325 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0426 |
| havariVekt | 14,48 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | −0,0089 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 1,061 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | 0,0098 |
| fartSesongSin | 0,0066 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,0586 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 485,4 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 2159,5 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 2196,1 |
| beregnet | 05.11.2026 |
B-rankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 10.09
- Løpskapasitet
- 8.23
- O-evne
- 1.47
- Jevnhet ±
- 11,0 %
- Usikkerhet ±
- 1.24
- Sikkerhet
- 8
- Bommer per løp
- 3,7
- Typisk bom
- 85 s
- Disk/brutt
- 5 %
- Distanseprofil
- nøytral
- Sesongprofil
- best i september (±0,8 %)
- Løp i grunnlaget
- 20 (sist 24.09.2023)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | −0,4261 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | −0,4161 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,1099 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,1286 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 0,38 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 8,25 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 1,0512 |
| bomVekt | 52,69 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,445 |
| bomStorSigma | 0,7526 |
| antallBom | 57 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0502 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0774 |
| havariVekt | 1,78 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | −0,0003 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 1,136 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | 0,0033 |
| fartSesongSin | 0,0072 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,2349 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 764,9 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 1971,1 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 2389,9 |
| beregnet | 05.11.2026 |
C-rankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 10.40
- Løpskapasitet
- 8.18
- O-evne
- 2.22
- Jevnhet ±
- 10,2 %
- Usikkerhet ±
- 2.43
- Sikkerhet
- 1
- Bommer per løp
- 3,3
- Typisk bom
- 122 s
- Disk/brutt
- 5 %
- Distanseprofil
- nøytral
- Sesongprofil
- jevn hele året
- Løp i grunnlaget
- 2 (sist 28.08.2021)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | −0,4311 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | −0,5375 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,1021 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,2274 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 0,01 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 0,56 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 0,9953 |
| bomVekt | 2,17 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,8058 |
| bomStorSigma | 0,8156 |
| antallBom | 3 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0481 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0679 |
| havariVekt | 0,08 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0,0001 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 1,0216 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | 0,0001 |
| fartSesongSin | −0,0001 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,2196 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 762,2 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 1959,7 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 2518,3 |
| beregnet | 05.11.2026 |
N-rankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 6.55
- Løpskapasitet
- 5.35
- O-evne
- 1.20
- Jevnhet ±
- 8,8 %
- Usikkerhet ±
- 2.35
- Sikkerhet
- 1
- Bommer per løp
- 2,9
- Typisk bom
- 79 s
- Disk/brutt
- 3 %
- Distanseprofil
- nøytral
- Sesongprofil
- jevn hele året
- Løp i grunnlaget
- 5 (sist 07.04.2019)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | −0,8121 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | −0,9665 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0881 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,3169 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 0 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 0,82 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 0,9317 |
| bomVekt | 1,85 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,3738 |
| bomStorSigma | 0,7887 |
| antallBom | 4 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0346 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0329 |
| havariVekt | 0,03 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0,8027 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | 0,0001 |
| fartSesongSin | 0,0002 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,2095 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 752,6 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 1337 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 1654,1 |
| beregnet | 05.11.2026 |
| Terskel | Streak | Uten slik bom siden | Lengste | Plass |
|---|---|---|---|---|
| Bom over to minutter | 18 | 23.10.2026 Harry Lagerts Nattcup 2026 – Finale, bom 2.07 | 255 | nr. 3751 |
| Bom over fem minutter | 100 | 03.09.2026 NM langdistanse, bom 8.19 | 409 | nr. 2743 |
| Bom over ti minutter | 1 900 | 05.08.2023 Hovedløpet lang, bom 10.33 | 1 900 | nr. 588 |
| Dato | Løp | Klasse | Tid | Plass | Bommet | Justert kmtid | O-prest. | Forventet kmtid | O-evne | Terning |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 26.10.2026 | Tumyrnatta | SvartA | 40.11 | 2 /9 | 2.57 | 7.17 | 0.32 | 8.08 | 0.51 | |
| 23.10.2026 | Harry Lagerts Nattcup 2026 – Finale | Ola | 1.52.54 | 1 /28 | 6.08 | 7.06 | 0.26 | 8.08 | 0.51 | |
| 17.10.2026 | Blodslitet og NM ultralang | H 17-18E | 1.49.40 | 19 /54 | – | – | – | – | – | – |
| 14.10.2026 | Harry Lagerts Nattcup 2026 – Løp 3 | Ola | 39.32 | 19 /28 | 3.34 | 9.15 | 0.50 | 8.08 | 0.51 | |
| 19.09.2026 | NC/O-Idol | H 17-18 | 29.29 | 20 /61 | 2.45 | 7.43 | 0.43 | 8.11 | 0.51 | |
| 18.09.2026 | NC, sprint | H 17-18 | 15.44 | 27 /59 | 0.33 | 6.01 | 0.13 | 5.57 | 0.06 | |
| 14.09.2026 | Ni-Nitti-i-Nittedal 5 | SvartA | 37.08 | 2 /9 | 4.03 | 7.48 | 0.51 | 8.11 | 0.51 | |
| 05.09.2026 | NM mellom finaler | H17-18 | 31.23 | 17 /56 | 1.50 | 7.46 | 0.27 | 8.11 | 0.51 | |
| 03.09.2026 | NM langdistanse | H17-18 | 1.08.51 | 25 /51 | 8.20 | 8.18 | 1.00 | 8.11 | 0.51 | |
| 24.08.2026 | Ni-Nitti-i-Nittedal 4 / Tour of Lillomarka 2026 #9 | SvartA | 35.42 | 10 /55 | 2.52 | 9.04 | 0.44 | 8.17 | 0.49 | |
| 24.08.2026 | Ni-Nitti-i-Nittedal 4 / Tour of Lillomarka 2026 #9 | SvartA | – | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 25.07.2026 | O-Ringen Göteborg, etapp 5, lång, jaktstart | H18 Elit | 58.33 | 36 /120 | 3.27 | 7.25 | 0.26 | 8.19 | 0.49 | |
| 24.07.2026 | O-Ringen Göteborg, etapp 4, medel | H18 Elit | 34.20 | 53 /120 | 3.18 | 7.50 | 0.45 | 8.19 | 0.49 | |
| 23.07.2026 | O-Ringen Göteborg, etapp 3, medel | H18 Elit | 16.49 | 70 /120 | 0.16 | 7.41 | 0.07 | 8.19 | 0.49 | |
| 22.07.2026 | O-Ringen Göteborg, Elitsprinten | H18 Elit | 16.49 | 70 /120 | 0.16 | 6.00 | 0.06 | 6.07 | 0.06 | |
| 21.07.2026 | O-Ringen Göteborg, etapp 2, lång | H18 Elit | 1.09.17 | 45 /120 | 2.27 | 7.46 | 0.16 | 8.19 | 0.49 | |
| 20.07.2026 | O-Ringen Göteborg, etapp 1, lång | H18 Elit | 59.55 | 65 /120 | 5.17 | 8.01 | 0.42 | 8.19 | 0.49 | |
| 09.07.2026 | Sørlandsgaloppen | H 17-20 | 15.36 | 5 /22 | 0.08 | 5.39 | 0.03 | 6.07 | 0.06 | |
| 09.07.2026 | Sørlandsgaloppen | H 17-20 | – | Inaktiv | – | – | – | – | – | – |
| 09.07.2026 | Sørlandsgaloppen | H 17-20 | – | Inaktiv | – | – | – | – | – | – |
| 09.07.2026 | Sørlandsgaloppen | H 17-20 | – | Inaktiv | – | – | – | – | – | – |
| 21.06.2026 | O-festivalen lang | H 17-18E | 1.47.22 | 15 /60 | 2.54 | 7.38 | 0.17 | 8.24 | 0.50 | |
| 20.06.2026 | O-festivalen mellom | H 17-18E | 36.20 | 23 /59 | 4.04 | 8.19 | 0.56 | 8.24 | 0.50 | |
| 19.06.2026 | O-festivalen sprint | H 17-18E | 17.00 | 17 /57 | 0.14 | 6.04 | 0.05 | 6.11 | 0.06 | |
| 15.06.2026 | Klubbmesterskapet Nittedal | H 17- | 34.25 | 3 /11 | 1.56 | 7.56 | 0.27 | 8.24 | 0.50 | |
| 07.06.2026 | Knut Valstads minneløp | H 17-20 | 1.16.02 | 4 /26 | 4.57 | 7.25 | 0.29 | 8.24 | 0.50 | |
| 31.05.2026 | Gromløpet | H 17-18 | 1.12.10 | 4 /8 | 2.45 | 8.04 | 0.18 | 8.33 | 0.51 | |
| 25.05.2026 | Løvspretten | H 17-20 | 1.23.01 | 51 /96 | 5.30 | 8.30 | 0.34 | 8.33 | 0.51 | |
| 24.05.2026 | Elgdilten | H 17-20 | 29.14 | 23 /106 | 1.15 | 7.20 | 0.19 | 8.33 | 0.51 | |
| 23.05.2026 | JWOC uttak sprint - kun jr eliteklasser | H17-20 | 16.40 | 52 /92 | 0.11 | 6.12 | 0.04 | 6.12 | 0.06 | |
| 18.05.2026 | Ni-Nitti-i-Nittedal 2 | SvartA | 42.15 | 2 /11 | 2.15 | 9.04 | 0.30 | 8.33 | 0.51 | |
| 10.05.2026 | Nydalten | H 19-20 | 39.54 | 2 /4 | 2.15 | 8.40 | 0.30 | 8.33 | 0.51 | |
| 05.05.2026 | Oslo City Cup - Finale | H17- | 1.25.02 | 76 /106 | 0.54 | (17.00) | 0.11 | 6.12 | 0.06 | |
| 27.04.2026 | Ni-Nitti-i-Nittedal 1 | SvartA | – | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 26.04.2026 | Smaaleneneløpet | H17-18E | – | Brutt | – | – | – | – | – | – |
| 25.04.2026 | Lørdagskjappen | H 17-18E | 32.13 | 3 /34 | 0.24 | 7.18 | 0.06 | 8.36 | 0.54 | |
| 21.04.2026 | Oslo City Cup løp 3 | H17 | 18.43 | 26 /120 | 0.05 | 5.43 | 0.02 | 6.10 | 0.06 | |
| 19.04.2026 | Halden O-Meeting Lang | H 17-18E | 1.14.10 | 15 /27 | 6.48 | 8.05 | 0.45 | 8.36 | 0.54 | |
| 18.04.2026 | Halden O-Meeting Mellom | H 17-18E | 23.58 | 9 /34 | 0.46 | 7.29 | 0.15 | 8.36 | 0.54 | |
| 14.04.2026 | Oslo City Cup løp 2 | Åpen lang | 20.19 | 11 /51 | 0.52 | 7.52 | 0.20 | 6.10 | 0.06 | |
| 11.04.2026 | NM knockoutsprint | H 17-18 | 16.33 | – | – | – | – | – | – | – |
| 11.04.2026 | NM knockoutsprint | H 17-18 KV 3 | 13.13 | 3 /8 | – | – | – | – | – | – |
| 11.04.2026 | NM knockoutsprint | H 17-18 NM KO Total | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 11.04.2026 | NM knockoutsprint | H 17-18 SE 1 | 10.46 | 8 /8 | – | – | – | – | – | – |
| 10.04.2026 | NM sprint | H 17-18 | 16.33 | 19 /65 | 0.22 | 5.56 | 0.08 | 6.10 | 0.06 | |
| 07.04.2026 | Oslo City Cup løp 1 | H17- | 15.51 | 65 /147 | 0.19 | 6.03 | 0.07 | 6.10 | 0.06 | |
| 28.03.2026 | BBrave Oslo løp 1 - Run for the Children of Ukraine | AM-Åpen | 28.42 | 2 /67 | 0.22 | 9.01 | 0.07 | 8.46 | 0.56 | |
| 22.03.2026 | KOK 2 dagers. Mellomdistanse | H 17-20 | 36.24 | 10 /27 | 2.20 | 8.12 | 0.32 | 8.46 | 0.56 | |
| 21.03.2026 | KOK 2 dagers Sprint i Abra Havn | H 17-20 | 18.49 | 17 /29 | 1.16 | 6.50 | 0.28 | 6.16 | 0.07 | |
| 16.11.2025 | Langløpet - Høst i Østmarka25 | Herrer - mellomlang løype | 1.50.49 | 15 /48 | – | – | – | – | – | – |
| 15.11.2025 | Åpen o-helg - Individuell sprint | Herrer | 22.40 | 58 /60 | 0.14 | 7.42 | 0.05 | 6.14 | 0.06 | |
| 27.10.2025 | Tumyrnatta | SvartA | 49.20 | 4 /8 | 4.40 | 8.50 | 0.50 | 8.56 | 0.58 | |
| 26.10.2025 | GMOK:s hösthälg, dag 2, medel | H16 | 28.29 | 1 /11 | 0.11 | 7.21 | 0.03 | 8.56 | 0.58 | |
| 25.10.2025 | GMOK:s hösthälg, dag 1, lång | H16 | 42.16 | 4 /12 | 3.14 | 8.03 | 0.37 | 8.56 | 0.58 | |
| 18.10.2025 | Blodslitet | H 15-16 | 1.08.57 | 9 /54 | – | – | – | – | – | – |
| 05.10.2025 | Gromløpet Nord Sør | H15km | 2.38.37 | 21 /42 | – | – | – | – | – | – |
| 21.09.2025 | Norgescup mellom og O-idol - sr jaktstart søndag | H 16 | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 19.09.2025 | NC sprint | H 16 | 16.56 | 15 /24 | 1.08 | 6.40 | 0.27 | 6.14 | 0.06 | |
| 15.09.2025 | Klubbmesterskapet Nittedal | H 15-16 | – | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 13.09.2025 | Hemingløpet med Trimtex-cup finale | H 15-16 | 27.28 | 5 /24 | 0.07 | 7.48 | 0.02 | 9.03 | 1.00 | |
| 08.09.2025 | Tour of Lillomarka 2025 - løp 10 | HA | 40.14 | 21 /42 | 1.20 | 10.11 | 0.20 | 9.03 | 1.00 | |
| 07.09.2025 | Follo 2-dagers, dag 2, Trimtex-cup jaktstart | H 15-16 | 51.47 | 5 /17 | 3.01 | 7.58 | 0.34 | 9.04 | 1.00 | |
| 06.09.2025 | Follo 2-dagers dag 1, Trimtex-cup | H 15-16 | 38.53 | 7 /15 | 4.49 | 9.14 | 1.09 | 9.03 | 1.00 | |
| 01.09.2025 | Tour of Lillomarka 2025 - løp 9 | HA | 42.17 | 12 /33 | 3.22 | 9.19 | 0.44 | 9.03 | 1.00 | |
| 31.08.2025 | Knut Valstads Minneløp | H 15-16 | 54.34 | 8 /19 | 4.17 | 8.33 | 0.40 | 9.07 | 1.03 | |
| 18.08.2025 | Ni-Nitti-i-Nittedal 4 | SvartA | 51.08 | 9 /16 | 2.17 | 11.21 | 0.30 | 9.07 | 1.03 | |
| 17.08.2025 | Fossumløpet 2025 med Trimtex-cup | H 15-16 | 0.00 | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 16.08.2025 | Ivar O løpet med Trimtex-cup | H 15-16 | 35.17 | 9 /21 | 7.55 | 8.41 | 1.57 | 9.07 | 1.03 | |
| 13.08.2025 | OSI/GeoForm Rankingløp 12 | Lang | 1.15.59 | 23 /46 | 5.18 | 10.22 | 0.43 | 9.07 | 1.03 | |
| 03.08.2025 | Hovedløpet sprint | H 16 | 15.20 | 11 /62 | 0.26 | 6.01 | 0.10 | 6.15 | 0.06 | |
| 02.08.2025 | Hovedløpet lang | H 16 | 46.00 | 15 /53 | 3.09 | 8.34 | 0.35 | 9.07 | 1.03 | |
| 26.07.2025 | O-Ringen Jönköping, etapp 5 | H16 | 53.53 | 68 /155 | 4.16 | 9.13 | 0.44 | 9.13 | 1.03 | |
| 25.07.2025 | O-Ringen Jönköping, etapp 4 | H16 | 38.03 | 44 /155 | 0.39 | 8.38 | 0.09 | 9.13 | 1.03 | |
| 22.07.2025 | O-Ringen Jönköping, etapp 2 | H16 | 30.14 | 22 /155 | 0.50 | 8.06 | 0.13 | 9.13 | 1.03 | |
| 21.07.2025 | O-Ringen Jönköping, etapp 1 | H16 | 50.52 | 43 /155 | 5.30 | 8.31 | 0.55 | 9.13 | 1.03 | |
| 06.07.2025 | Sørlandsgaloppen 2025 | H 15-16 | 36.34 | 13 /129 | 4.35 | 8.28 | 1.04 | 9.13 | 1.03 | |
| 06.07.2025 | Sørlandsgaloppen 2025 | H 15-16 | 24.57 | 21 /45 | 3.06 | 9.17 | 1.09 | 9.13 | 1.03 | |
| 06.07.2025 | Sørlandsgaloppen 2025 | H 15-16 | 37.46 | 21 /129 | 5.26 | 10.41 | 1.32 | 9.13 | 1.03 | |
| 06.07.2025 | Sørlandsgaloppen 2025 | H 15-16 | – | Inaktiv | – | – | – | – | – | – |
| 16.06.2025 | Ni-Nitti-i-Nittedal 3 | SvartA | – | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 16.06.2025 | Tour of Lillomarka 2025 - løp 7 | HA | 55.22 | 35 /44 | 14.33 | (13.53) | 3.39 | 9.11 | 1.06 | |
| 15.06.2025 | Midtsommerløpet | H15-16 | 45.10 | 11 /48 | 5.53 | 8.45 | 1.08 | 9.11 | 1.06 | |
| 14.06.2025 | CSI - Camp Stokke Indoor | H 15-16 | 29.56 | 27 /45 | 4.11 | (9.34) | 1.20 | 6.12 | 0.06 | |
| 14.06.2025 | Midtsommersprinten | H15-16 | 16.54 | 18 /50 | 0.27 | 6.15 | 0.10 | 6.12 | 0.06 | |
| 08.06.2025 | Pinseløpet dag 2 | H 15-16 | 51.55 | 8 /40 | 2.09 | 8.25 | 0.21 | 9.11 | 1.06 | |
| 07.06.2025 | Pinseløpet dag 1 | H 15-16 | 27.41 | 6 /44 | 1.15 | 8.08 | 0.22 | 9.11 | 1.06 | |
| 31.05.2025 | Unionsmatchen | H 15-16 | 29.51 | 21 /98 | 3.42 | 8.58 | 1.07 | 9.09 | 1.03 | |
| 24.05.2025 | Huldersprinten mellomdistanse m. Trimtex-cup | H 15-16 | 40.58 | 8 /22 | 2.14 | 6.33 | 0.21 | 6.06 | 0.06 | |
| 19.05.2025 | Tour of Lillomarka 2025 - løp 4 | HA | 40.18 | 10 /49 | 2.32 | 9.21 | 0.35 | 9.09 | 1.03 | |
| 18.05.2025 | KM mellomdistanse AOOK med Trimtex cup | H 15-16 | 33.56 | 5 /28 | 2.35 | 8.30 | 0.39 | 9.09 | 1.03 | |
| 11.05.2025 | Publikumsløp NM Sprint Trimtexcup | H 15-16 | 17.38 | 11 /34 | 0.19 | 6.01 | 0.06 | 6.06 | 0.06 | |
| 08.04.2025 | Oslo City Cup løp 2 | H 15-16 | 15.33 | 3 /24 | 0.11 | 5.57 | 0.04 | 6.02 | 0.06 | |
| 01.04.2025 | Oslo City Cup løp 1 | H15-16 | 16.40 | 3 /27 | 0.23 | 5.56 | 0.08 | 6.02 | 0.06 | |
| 15.12.2024 | Sjusjørennet 2024 mellom | H 15-16 | 34.47 | 5 /16 | – | – | – | – | – | – |
| 14.12.2024 | Sjusjørennet 2024 sprint | H 15-16 | 16.29 | 5 /18 | – | – | – | – | – | – |
| 09.11.2024 | Skogkarenes Høstløp | H Lang | 33.58 | 3 /16 | 4.04 | 9.37 | 1.09 | 9.23 | 1.08 | |
| 19.10.2024 | Blodslitet | H 15-16 | 1.13.05 | 15 /59 | – | – | – | – | – | – |
| 13.10.2024 | Lillomarka Nord Sør | H15km | 2.28.24 | 8 /27 | – | – | – | – | – | – |
| 17.09.2024 | KM natt | H 15-16 | 36.19 | 1 /13 | 2.49 | 7.30 | 0.35 | 9.28 | 1.08 | |
| 16.09.2024 | Klubbmesterskapet | H 15-16 | 35.41 | 1 /3 | 1.26 | 8.46 | 0.21 | 9.28 | 1.08 | |
| 15.09.2024 | Romeriksløpet 2024 | H 15-16 | 39.56 | 7 /24 | 2.34 | 8.02 | 0.31 | 9.28 | 1.08 | |
| 08.09.2024 | Follo 2-dagers, dag 2 | H 15-16 | 32.41 | 2 /13 | – | – | – | – | – | – |
| 07.09.2024 | Follo 2-dagers, dag 1 | H 15-16 | 41.29 | 2 /13 | 2.44 | 8.07 | 0.32 | 9.28 | 1.08 | |
| 05.09.2024 | Ni-Nitti i Nittedal 5 | RødB | 0.00 | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 02.09.2024 | Tour of Lillomarka 2024 - løp 12 | HA | 38.38 | 6 /35 | – | – | – | – | – | – |
| 01.09.2024 | Hemingløpet m/Trimtex-cup | H 15-16 | 43.47 | 9 /19 | 9.00 | 10.17 | 2.07 | 9.28 | 1.08 | |
| 31.08.2024 | Ivar O løpet med Trimtex-cup | H 15-16 | 10.45 | 3 /21 | 0.03 | 5.46 | 0.02 | 6.13 | 0.06 | |
| 26.08.2024 | Tour of Lillomarka 2024 - løp 11 | HA | 48.07 | 20 /40 | 11.23 | 11.17 | 2.40 | 9.51 | 1.12 | |
| 24.08.2024 | Nydalten KM langdistanse | H 15-16 | 49.20 | 5 /26 | 1.44 | 8.10 | 0.17 | 9.51 | 1.12 | |
| 19.08.2024 | Ni-Nitti i Nittedal 4 | SvartA | 1.14.34 | 3 /7 | 7.16 | 10.59 | 1.04 | 9.51 | 1.12 | |
| 04.08.2024 | Hovedløpet sprint | H 15 | 15.01 | 10 /63 | 0.05 | 6.01 | 0.02 | 6.13 | 0.06 | |
| 03.08.2024 | Hovedløpet lang | H 15 | 52.45 | 21 /60 | 3.53 | 9.56 | 0.44 | 9.51 | 1.12 | |
| 27.07.2024 | O-Ringen Smålandskusten, etapp 5 | H15 | 53.32 | 74 /164 | 4.35 | 9.57 | 0.51 | 9.56 | 1.14 | |
| 26.07.2024 | O-Ringen Smålandskusten, etapp 4 | H15 | 34.40 | 81 /164 | 5.44 | 10.35 | 1.45 | 9.56 | 1.14 | |
| 24.07.2024 | O-Ringen Smålandskusten, etapp 3 | H15 | 45.29 | 58 /164 | 4.46 | 9.41 | 1.01 | 9.56 | 1.14 | |
| 23.07.2024 | O-Ringen Smålandskusten, etapp 2 | H15 | 31.29 | 54 /164 | 3.14 | 9.35 | 0.59 | 9.56 | 1.14 | |
| 22.07.2024 | O-Ringen Smålandskusten, etapp 1 | H15 | 1.10.26 | 124 /161 | 8.31 | 12.48 | 1.33 | 9.56 | 1.14 | |
| 30.06.2024 | Sørlandsgaloppen 2024 | H 15-16 | 28.18 | 2 /29 | 0.53 | 7.55 | 0.15 | 9.38 | 1.13 | |
| 30.06.2024 | Sørlandsgaloppen 2024 | H 15-16 | 13.34 | 7 /113 | 0.33 | 6.06 | 0.15 | 6.28 | 0.07 | |
| 30.06.2024 | Sørlandsgaloppen 2024 | H 15-16 | 36.21 | 11 /113 | 3.56 | 9.06 | 0.59 | 9.38 | 1.13 | |
| 30.06.2024 | Sørlandsgaloppen 2024 | H 15-16 | 57.33 | 14 /113 | 8.55 | 10.03 | 1.33 | 9.38 | 1.13 | |
| 23.06.2024 | Norsk O-Festival elite + 15-16 1 | H 15 | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 23.06.2024 | Norsk O-Festival elite + 15-16 1 | H 15 | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 21.06.2024 | Norsk O-Festival sprint | H 15 | 15.04 | 14 /40 | 0.41 | 6.33 | 0.18 | 6.28 | 0.07 | |
| 16.06.2024 | Midtsommerløpet | H15-16 | 42.23 | 10 /43 | 2.05 | 8.39 | 0.26 | 9.38 | 1.13 | |
| 15.06.2024 | Camp Stokke innendørs | H 15-16 | 30.48 | 31 /42 | – | – | – | – | – | – |
| 15.06.2024 | Midtsommersprinten | H15-16 | 19.08 | 15 /49 | 1.03 | 6.48 | 0.22 | 6.28 | 0.07 | |
| 06.06.2024 | Ni-Nitti i Nittedal 2 | SvartA | 51.06 | 4 /7 | 8.24 | 10.49 | 1.47 | 9.38 | 1.13 | |
| 02.06.2024 | Knut Valstads Minneløp | H 15-16 | 57.24 | 7 /24 | 6.00 | 8.37 | 0.54 | 9.38 | 1.13 | |
| 12.05.2024 | Huldersprinten | H 15-16 | – | Inaktiv | – | – | – | – | – | – |
| 01.05.2024 | Kvistkvaset | Løype: 3B | 42.29 | 5 | – | – | – | – | – | – |
| 27.04.2024 | KM sprint | H 15-16 | 17.19 | 11 /33 | 1.20 | 6.49 | 0.31 | 6.33 | 0.07 | – |
| 23.04.2024 | Oslo City Cup løp nr 4 | H15-16 | 17.30 | 15 /29 | 0.17 | 6.33 | 0.06 | 6.33 | 0.07 | – |
| 21.04.2024 | Smaaleneneløpet | H 15-16 | 46.06 | 7 /26 | 2.26 | 8.48 | 0.28 | 10.20 | 1.17 | |
| 20.04.2024 | Lørdagskjappen | H 15-16 | 0.00 | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 16.04.2024 | Oslo City Cup løp nr 3 | H15-16 | 16.33 | 9 /30 | 1.05 | 6.29 | 0.25 | 6.33 | 0.07 | – |
| 14.04.2024 | Halden O-Meeting Lang | H 15-16 | 58.52 | 33 /70 | 5.37 | 10.03 | 0.58 | 10.20 | 1.17 | |
| 12.04.2024 | Halden O-Meeting Publikumsløp Sprint | Åpen 2 | 20.25 | 12 /81 | 0.10 | 6.10 | 0.03 | 6.33 | 0.07 | – |
| 09.04.2024 | Oslo City Cup løp nr 2 | H 15-16 | 23.45 | 9 /32 | 0.35 | 6.36 | 0.10 | 6.33 | 0.07 | – |
| 02.04.2024 | Oslo City Cup løp nr 1 | H 15-16 | 15.47 | 11 /31 | 0.03 | 6.26 | 0.01 | 6.33 | 0.07 | – |
| 27.01.2024 | Follorennet dag 1 | G 15 år | – | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 21.10.2023 | Blodslitet | H 13-14 | 0.00 | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 24.09.2023 | Hemingløpet m/Trimtex-cup finale | H 13-14 | 27.52 | 5 /23 | 0.52 | 9.21 | 0.17 | 11.34 | 1.42 | |
| 22.09.2023 | KM Natt Nittedalsløpet med Trimtex-cup | H 13-14 | 33.52 | 14 /20 | 4.30 | 13.25 | 1.47 | 11.34 | 1.42 | |
| 26.08.2023 | KM lang Romeriksløpet med Trimtex-cup | H 13-14 | 0.00 | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 06.08.2023 | Hovedløpet sprint | H14 | 15.13 | 17 /68 | – | – | – | – | – | – |
| 05.08.2023 | Hovedløpet lang | H14 | 53.20 | 34 /65 | 14.23 | 12.33 | 3.23 | 11.37 | 1.48 | |
| 02.07.2023 | Sørlandsgaloppen 2023 | H 13-14 | 19.01 | 4 /28 | – | – | – | – | – | – |
| 02.07.2023 | Sørlandsgaloppen 2023 | H 13-14 | 19.52 | 6 /126 | 2.27 | 10.19 | 1.16 | 11.33 | 1.37 | |
| 02.07.2023 | Sørlandsgaloppen 2023 | H 13-14 | 37.28 | 7 /126 | 4.07 | 10.01 | 1.06 | 11.33 | 1.37 | |
| 02.07.2023 | Sørlandsgaloppen 2023 | H 13-14 | 37.24 | 21 /126 | – | – | – | – | – | – |
| 24.06.2023 | O-festivalen mellom øvrige klasser | H 14 | 0.00 | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 18.06.2023 | Midtsommerløpet | H 13-14 | 0.00 | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 17.06.2023 | Midtsommersprinten | H 13-14 | 18.08 | 11 /54 | – | – | – | – | – | – |
| 10.06.2023 | Askerløpet - KM mellomdistanse med Trimtex-cup | H 13-14 | 0.00 | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 18.05.2023 | Kvistkvaset | Løype: l | 22.28 | 6 | 2.31 | 12.18 | 1.23 | 11.45 | 1.13 | |
| 07.05.2023 | Høydepunktet med Trimtex-cup | H 13-14 | 1.00.16 | 14 /22 | 8.46 | 14.15 | 2.04 | 12.11 | 1.43 | |
| 22.04.2023 | KM sprint med Trimtex-cup | H 13-14 | 0.00 | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 11.03.2023 | NC sprint ski-o | H 13-14 | 0.00 | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 12.02.2023 | Ski-O-treff mellom | H 13-14 | 25.23 | 4 /12 | – | – | – | – | – | – |
| 11.02.2023 | Ski-O-treff sprint | H 13-14 | 21.28 | 5 /12 | – | – | – | – | – | – |
| 22.10.2022 | Blodslitet | H 13-14 | 57.40 | 35 /59 | – | – | – | – | – | – |
| 15.10.2022 | Lillomarka Nord Sør | H10km | 1.39.25 | 19 /66 | – | – | – | – | – | – |
| 25.09.2022 | Ni-Nitti-Nittedal 4 | RødB | 52.31 | 2 /8 | 1.51 | 11.13 | 0.24 | 12.04 | 1.14 | |
| 12.09.2022 | Klubbmesterskap Nittedal Orientering 2022 | H 13-14 | 41.48 | 2 /4 | 3.51 | 12.20 | 1.08 | 12.31 | 1.38 | |
| 30.07.2022 | O-Ringen Uppsala | H13 | 50.22 | 60 /144 | 6.15 | 12.01 | 1.29 | 12.57 | 1.44 | |
| 29.07.2022 | O-Ringen Uppsala, etapp 4 | H13 | 28.09 | 39 /143 | 1.34 | 11.17 | 0.38 | 12.57 | 1.44 | |
| 28.07.2022 | O-Ringen Uppsala, etapp 3 | H13 | 40.44 | 21 /144 | 3.57 | 10.13 | 0.59 | 12.57 | 1.44 | |
| 26.07.2022 | O-Ringen Uppsala, etapp 2 | H13 | 57.14 | 78 /144 | 9.10 | 13.11 | 2.07 | 12.57 | 1.44 | |
| 25.07.2022 | O-Ringen Uppsala | H13 | 51.22 | 36 /144 | 0.47 | 11.48 | 0.11 | 12.57 | 1.44 | |
| 10.07.2022 | Sørlandsgaloppen | H 13 | 33.58 | 3 /37 | 7.11 | 13.36 | 2.53 | 12.57 | 1.44 | |
| 10.07.2022 | Sørlandsgaloppen | H 13 | 46.04 | 5 /8 | 7.56 | 9.51 | 1.42 | 12.57 | 1.44 | |
| 10.07.2022 | Sørlandsgaloppen | H 13 | 50.05 | 6 /37 | 6.27 | 14.25 | 1.51 | 12.57 | 1.44 | |
| 10.07.2022 | Sørlandsgaloppen | H 13 | 34.36 | 8 /37 | 9.22 | 16.00 | 4.20 | 12.57 | 1.44 | |
| 18.06.2022 | Nittedalsløpet med Trimtex-cup | H 13-14 | 47.15 | 11 /18 | 1.53 | 13.52 | 0.33 | 13.31 | 1.29 | |
| 26.05.2022 | Kvistkvaset | Løype: 12 | 24.44 | 8 | 2.58 | 12.04 | 1.27 | 12.35 | 1.22 | |
| 22.05.2022 | Knut Valstads Minneløp med Trimtex-cup | H 13-14 | 48.30 | 20 /28 | 3.02 | 14.53 | 0.56 | 13.35 | 1.42 | – |
| 15.05.2022 | Gromløpet med Trimtex-cup | H 13-14 | 45.08 | 14 /26 | 7.27 | 12.59 | 2.09 | 13.35 | 1.42 | – |
| 19.04.2022 | Oslo City Cup nr. 3 - 2022 | H 13-16 | 0.00 | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 10.04.2022 | Halden O-Meeting Lang | H 13-14 | 44.27 | 13 /27 | 2.56 | 13.00 | 0.51 | – | – | – |
| 05.03.2022 | Lygna Ski-O Weekend - NC ski-o sprint | H 13-16 | 0.00 | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 16.01.2022 | NC sprint | H 13 14 | 0.00 | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 08.01.2022 | Ski-O-treff sprint | H 13-14 | 0.00 | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 16.10.2021 | Blodslitet | H 11-12 | 28.45 | 16 /41 | – | – | – | – | – | – |
| 09.10.2021 | Lillomarka Nord Sør | H10km | – | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 25.09.2021 | Kringsjåsprinten med AOOK Trimtex-cup | H 11-12 | 0.00 | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 14.09.2021 | Klubbmesterskap Nittedal Orientering | H 11-12 | 28.01 | 2 /8 | – | – | – | – | – | – |
| 11.09.2021 | Follo 2-dagers med Trimtex Cup | H 11-12 | – | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 29.08.2021 | KM stafett Østfold + Akershus og Oslo | Løype: 52 | 25.13 | – | 1.55 | 14.22 | 1.06 | 14.18 | 1.24 | |
| 28.08.2021 | Høydepunktet KM lang og Trimtex-cup | H 11-12 | 54.35 | 10 /17 | 16.40 | 18.10 | 5.33 | 14.45 | 3.08 | – |
| 22.08.2021 | Ni-Nitti i Nittedal 2 | BlåC | 0.00 | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 08.11.2020 | Sprint X3m løp 3 - Park Sprint | H 11-12 | – | Inaktiv | – | – | – | – | – | – |
| 07.11.2020 | Sprint X3m løp 1 - Downhill Sprint | H 11-12 | – | Inaktiv | – | – | – | – | – | – |
| 10.10.2020 | Gromløpet - Lillomarka Nord/Sør | Åpen mix 10k | 2.24.31 | 20 /39 | – | – | – | – | – | – |
| 21.09.2020 | Klubbmesterskap | H 11-12 | 0.00 | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 25.08.2020 | Østmarka Open 9 | Åpen-B | 1.01.52 | 4 /6 | 10.04 | 16.46 | 2.44 | 15.14 | 1.35 | – |
| 22.08.2020 | Ringeriksløpet, KM Mellom og PWT cup | H 11-12 | 12.15 | 2 /12 | 0.00 | 9.13 | 0.00 | – | – | – |
| 06.08.2020 | Test1 | Åpen-B | 1.01.52 | 4 | 8.59 | 16.27 | 2.23 | 15.14 | 1.35 | – |
| 12.05.2020 | Østmarka Open 1 | H 11-12 | 18.34 | 2 /3 | – | – | – | – | – | – |
| 08.09.2019 | Nittedalsløpet KM Mellomdistanse Trimtex-løp | H 11-12 | 17.47 | 1 /15 | – | – | – | – | – | – |
| 20.08.2019 | Ni-Nitti-i-Nittedal 4 | RødB | 49.43 | 6 /10 | – | – | – | – | – | – |
| 07.04.2019 | Norwegian Spring - Solrenningen | H -10 | 23.48 | – | 0.32 | 8.56 | 0.12 | 9.15 | 0.29 | |
| 06.04.2019 | Norwegian Spring - Vårspretten | H -10 | 21.39 | – | 1.19 | 8.10 | 0.30 | 9.15 | 0.29 | |
| 23.03.2019 | Gromløpet 2019 – Kick off Oslo | Åpen C | 29.00 | 3 /20 | 6.30 | 14.37 | 3.17 | 13.43 | 1.06 | – |
| 13.10.2018 | Lillomarka Nord/Sør | H10km | 2.21.13 | 44 /75 | – | – | – | – | – | – |
| 11.09.2018 | Ni-Nitti Klubbmesterskap | H 11-12 | 23.58 | – | – | – | – | – | – | – |
| 20.08.2018 | Tour of Lillomarka 2018 - Løp 7 | HC | 31.40 | 3 /7 | 2.27 | 14.27 | 1.07 | – | – | – |
| 09.07.2017 | Sørlandsgaloppen 2017 | N-åpen | 8.25 | 1 /351 | – | – | – | – | – | – |
| 09.07.2017 | Sørlandsgaloppen 2017 | N-åpen | 14.03 | 3 /351 | 0.35 | 9.27 | 0.24 | 10.38 | 0.36 | – |
| 09.07.2017 | Sørlandsgaloppen 2017 | N-åpen | 12.32 | 4 /351 | 0.15 | 9.35 | 0.11 | 10.38 | 0.36 | – |
| 09.07.2017 | Sørlandsgaloppen 2017 | N-åpen | 17.49 | 45 /72 | – | – | – | – | – | – |
| 11.06.2017 | Gromløpet | N-åpen | 18.08 | – | 0.12 | 9.13 | 0.06 | – | – | – |
| 06.09.2015 | KM mellomdistanse AOOK | N-åpen | 3.50.27 | – | – | – | – | – | – | – |
| Dato | Løp | Klasse | Lag | Etappe | Tid | Etappeplass | Lagets plass |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 20.09.2026 | NM junior stafett | H17-20 | Lillomarka OL 1 | 1 | 39.03 | 31 | 20 |
| 06.09.2026 | NM stafett | H17 | Nittedal OL 1/Koll, IL | 1 | 45.37 | 96 | 74 |