Løperprofil
Sebastian Wettergreen
Fossum
Feil klubb, eller løperen registrert dobbelt? Logg inn for å foreslå rettelser
Skogsrankingen
13 løp
Sprintrankingen
6 løp
B-rankingen
7 løp
C-rankingen
6 løp
N-rankingen
7 løp
Skogsrankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 12.06
- Løpskapasitet
- 10.18
- O-evne
- 1.48
- Jevnhet ±
- 12,2 %
- Usikkerhet ±
- 1.25
- Sikkerhet
- 3
- Bommer per løp
- 3,3
- Typisk bom
- 103 s
- Disk/brutt
- 7 %
- Distanseprofil
- best på korte (+0,1 % per dobling)
- Sesongprofil
- best i oktober (±1,1 %)
- Løp i grunnlaget
- 14 (sist 21.04.2024)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | −0,0971 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | 0,0331 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,1223 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,1109 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 0,16 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 3,17 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 1,1923 |
| bomVekt | 23,24 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,6328 |
| bomStorSigma | 0,8399 |
| antallBom | 32 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0744 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0826 |
| havariVekt | 1,43 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0,0014 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 1,5571 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | −0,0034 |
| fartSesongSin | 0,0101 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,1831 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 676,3 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 2742,8 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 3221,9 |
| beregnet | 06.11.2026 |
Sprintrankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 7.29
- Løpskapasitet
- 7.12
- O-evne
- 0.18
- Jevnhet ±
- 9,5 %
- Usikkerhet ±
- 0.52
- Sikkerhet
- 2
- Bommer per løp
- 1,3
- Typisk bom
- 65 s
- Disk/brutt
- 6 %
- Distanseprofil
- nøytral
- Sesongprofil
- best i september (±0,6 %)
- Løp i grunnlaget
- 7 (sist 16.04.2024)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | −0,1217 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | −0,0074 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0952 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,1093 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 0,16 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 2,18 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 1,473 |
| bomVekt | 30,9 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,1712 |
| bomStorSigma | 0,729 |
| antallBom | 17 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0577 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0801 |
| havariVekt | 0,67 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | −0 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 1,04 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | 0,0008 |
| fartSesongSin | 0,0063 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,0586 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 485,4 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 2668,2 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 2777,7 |
| beregnet | 06.11.2026 |
B-rankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 13.01
- Løpskapasitet
- 10.30
- O-evne
- 2.30
- Jevnhet ±
- 13,2 %
- Usikkerhet ±
- 2.25
- Sikkerhet
- 2
- Bommer per løp
- 4,2
- Typisk bom
- 103 s
- Disk/brutt
- 6 %
- Distanseprofil
- best på lange (−0,1 % per dobling)
- Sesongprofil
- jevn hele året
- Løp i grunnlaget
- 7 (sist 13.11.2022)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | −0,2022 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | −0,1493 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,1317 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,1701 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 0,04 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 2 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 1,1797 |
| bomVekt | 13,37 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,6344 |
| bomStorSigma | 0,7999 |
| antallBom | 22 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0602 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0822 |
| havariVekt | 0,33 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | −0,0009 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 1,0116 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | −0,0002 |
| fartSesongSin | 0,0029 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,2348 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 765,1 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 2472,2 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 3061,4 |
| beregnet | 06.11.2026 |
C-rankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 8.52
- Løpskapasitet
- 6.44
- O-evne
- 2.08
- Jevnhet ±
- 9,5 %
- Usikkerhet ±
- 2.36
- Sikkerhet
- 1
- Bommer per løp
- 3,4
- Typisk bom
- 102 s
- Disk/brutt
- 5 %
- Distanseprofil
- nøytral
- Sesongprofil
- jevn hele året
- Løp i grunnlaget
- 7 (sist 29.08.2020)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | −0,6405 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | −0,7483 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0951 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,2573 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 0,01 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 1,46 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 1,0366 |
| bomVekt | 4,89 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,6214 |
| bomStorSigma | 0,8638 |
| antallBom | 17 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0479 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0678 |
| havariVekt | 0,11 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | −0 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0,8276 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | 0,001 |
| fartSesongSin | −0,0004 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,2196 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 762,6 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 1588,2 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 2092,1 |
| beregnet | 06.11.2026 |
N-rankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 7.34
- Løpskapasitet
- 6.00
- O-evne
- 1.34
- Jevnhet ±
- 14,1 %
- Usikkerhet ±
- 3.09
- Sikkerhet
- 1
- Bommer per løp
- 3,1
- Typisk bom
- 86 s
- Disk/brutt
- 3 %
- Distanseprofil
- nøytral
- Sesongprofil
- jevn hele året
- Løp i grunnlaget
- 7 (sist 24.06.2018)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | −0,7481 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | −0,8323 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,1413 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,3484 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 0 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 0,74 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 0,9761 |
| bomVekt | 2,15 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,4566 |
| bomStorSigma | 0,8392 |
| antallBom | 11 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0346 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0334 |
| havariVekt | 0,03 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | −0 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0,6058 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | −0,0001 |
| fartSesongSin | 0,0021 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,2096 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 753,1 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 1434 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 1810,1 |
| beregnet | 06.11.2026 |
| Terskel | Streak | Uten slik bom siden | Lengste | Plass |
|---|---|---|---|---|
| Bom over to minutter | 4 | 21.04.2024 Smaaleneneløpet, bom 4.12 | 89 | – |
| Bom over fem minutter | 9 | 21.04.2024 Smaaleneneløpet, bom 5.41 | 138 | – |
| Bom over ti minutter | 337 | 29.08.2020 Nydalten med KM Langdistanse og Trimtex-cup, bom 10.10 | 337 | – |
| Dato | Løp | Klasse | Tid | Plass | Bommet | Justert kmtid | O-prest. | Forventet kmtid | O-evne | Terning |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 27.04.2024 | KM sprint | H 15-16 | 0.00 | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 21.04.2024 | Smaaleneneløpet | H 15-16 | 1.26.24 | 24 /26 | 15.57 | 16.30 | 3.03 | 13.31 | 1.52 | |
| 20.04.2024 | Lørdagskjappen | H 15-16 | 0.00 | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 16.04.2024 | Oslo City Cup løp nr 3 | H15-16 | 20.33 | 23 /30 | 1.29 | 8.03 | 0.35 | 8.10 | 0.23 | |
| 28.01.2024 | Follorennet dag 2 | G 16 år | 36.39 | 28 | – | – | – | – | – | – |
| 27.01.2024 | Follorennet dag 1 | G 16 år | 14.39 | 20 | – | – | – | – | – | – |
| 24.09.2023 | Hemingløpet m/Trimtex-cup finale | H 15-16 | 0.00 | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 22.09.2023 | KM Natt Nittedalsløpet med Trimtex-cup | H 15-16 | 43.48 | 9 /20 | 3.25 | 10.07 | 0.47 | 10.49 | 1.15 | |
| 09.08.2023 | OSI/GeoForm Rankingløp 9 | Mellom | 53.57 | 53 /70 | 4.50 | 14.17 | 1.17 | 12.28 | 1.21 | |
| 06.08.2023 | Hovedløpet sprint | H15 | 17.32 | 20 /50 | 1.08 | 7.20 | 0.28 | 8.22 | 0.27 | |
| 05.08.2023 | Hovedløpet lang | H15 | 0.00 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 25.06.2023 | O-festivalen seniorelite og jaktstart DH15-20 | H 15 | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 25.06.2023 | O-festivalen seniorelite og jaktstart DH15-20 | H 15 | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 23.06.2023 | O-festivalen sprint elite og DH13-16 | H 15 | 0.00 | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 18.06.2023 | Midtsommerløpet | H 15-16 | 0.00 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 17.06.2023 | Midtsommersprinten | H 15-16 | 32.57 | 29 /34 | 3.03 | 9.51 | 0.55 | 9.24 | 0.30 | |
| 02.05.2023 | Oslo City Cup nr. 4 - 2023 | H 15-16 | 26.10 | 16 /20 | 2.38 | 9.50 | 0.59 | 9.43 | 0.32 | |
| 29.04.2023 | World Cup i Norge – publikumsløp 2: Lørdagskjappen m/ norgescup junior | AK-åpen | 0.00 | Brutt | – | – | – | – | – | – |
| 25.04.2023 | Oslo City Cup - løp nr.3 | H15-16 | 0.00 | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 18.04.2023 | Oslo City Cup løp 2 | H 15-16 | 38.54 | 19 /22 | 9.03 | 13.54 | 3.14 | 10.08 | 0.34 | – |
| 13.11.2022 | O-event, dag 3, Zoorientering | H14 | 39.41 | 82 /101 | 14.17 | 19.50 | 7.08 | 14.51 | 2.53 | |
| 12.11.2022 | O-event, dag 2, Downhill sprint | H14 | – | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 11.11.2022 | O-event, dag 1, Sprint by Night | H14 | 34.05 | 67 /78 | – | – | – | – | – | – |
| 24.10.2022 | Sauejordet 26.10.2022 | mellom | 37.01 | 13 | 7.08 | 13.07 | 2.32 | 11.04 | 1.26 | |
| 29.03.2022 | Oslo City Cup nr. 1 - 2022 | H13-16 | 0.00 | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 16.10.2021 | Blodslitet | H 13-14 | 0.00 | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 13.10.2021 | Harry Lagerts Nattcup 2021 - Løp 3 | Rekrutt | 0.00 | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 11.10.2021 | Skumringskampen løp nr. 4 | D/H 11-14 | – | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 02.10.2021 | Kjempesprekken (parløp) | Kort | 1.47.23 | 3 /8 | – | – | – | – | – | – |
| 29.09.2021 | Harry Lagerts Nattcup 2021 - Løp 2 | Lokal | 39.28 | 5 /87 | 1.11 | 8.49 | 0.16 | 10.53 | 1.17 | |
| 26.09.2021 | Gromløpet med AOOK Trimtex cup finale | H 13-14 | 29.53 | 12 /31 | 3.14 | 12.10 | 1.19 | 14.50 | 2.02 | |
| 25.09.2021 | Kringsjåsprinten med AOOK Trimtex-cup | H 13-14 | 0.00 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 22.09.2021 | Harry Lagerts Nattcup 2021 - Løp 1 | Rekrutt | 17.54 | 1 /25 | – | – | – | – | – | – |
| 21.09.2021 | Huldersprinten - KM Natt | H 13-14 | 34.26 | 4 /7 | – | – | – | – | – | – |
| 11.09.2021 | Follo 2-dagers med Trimtex Cup | H 13-14 | – | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 29.08.2021 | KM stafett Østfold + Akershus og Oslo | Løype: 52 | 19.57 | 13 | 4.04 | 11.22 | 2.19 | 11.48 | 1.36 | |
| 28.08.2021 | Høydepunktet KM lang og Trimtex-cup | H 13-14 | 47.15 | 12 /25 | 4.19 | 12.52 | 1.11 | 15.56 | 2.08 | |
| 24.08.2021 | Fossum Klubbmesterskap | H 13-14 | 23.44 | 1 /9 | – | – | – | – | – | – |
| 21.08.2021 | Ivar-o-løpet med Trimtex-cup | H 13-14 | 0.00 | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 15.08.2021 | Night Hawk Solo | Åpen A | 0.00 | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 04.07.2021 | Sørlandsgaloppen 2021 | H 13-14 | 58.41 | 32 /171 | 7.19 | 18.04 | 2.15 | 17.39 | 2.32 | |
| 04.07.2021 | Sørlandsgaloppen 2021 | H 13-14 | 27.32 | 37 /171 | 2.57 | 21.08 | 2.16 | 17.39 | 2.32 | |
| 04.07.2021 | Sørlandsgaloppen 2021 | H 13-14 | 0.00 | Inaktiv | – | – | – | – | – | – |
| 04.07.2021 | Sørlandsgaloppen 2021 | H 13-14 | 22.58 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 27.06.2021 | Norsk O-Festival lang (med Elite) | H 13 | 0.00 | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 26.06.2021 | Norsk O-Festival mellom (med Elite) | H 13 | 0.00 | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 20.06.2021 | Sommersamling 13-16 Langdistanse | H13-14 | – | Inaktiv | – | – | – | – | – | – |
| 19.06.2021 | Sommersamling 13-16 Sprint | H13-14 | 26.27 | 23 /26 | – | – | – | – | – | – |
| 13.06.2021 | Nydalten med KM Mellomdistanse og Trimtex-cup | H 13-14 | 0.00 | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 12.06.2021 | Askerløpet med Trimtex Cup | H 13-14 | 54.50 | 17 /31 | 10.53 | 16.05 | 3.12 | 16.43 | 2.35 | – |
| 05.06.2021 | Knut Valstads Minneløp | H 13-14 | 1.10.40 | 18 /24 | 8.15 | 18.48 | 2.12 | 16.43 | 2.35 | – |
| 13.12.2020 | Førjuls ski-o | Trening | 0.00 | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 12.12.2020 | Førjuls ski-o | Trening | – | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 08.11.2020 | Sprint X3m løp 3 - Park Sprint | H 11-12 | – | Inaktiv | – | – | – | – | – | – |
| 01.11.2020 | Frostsprinten | H 11-12 | 26.58 | 5 /8 | – | – | – | – | – | – |
| 25.10.2020 | 2-mila | Halvmila | 1.20.14 | 21 /35 | – | – | – | – | – | – |
| 10.10.2020 | Gromløpet - Lillomarka Nord/Sør | Åpen mix 10k | 2.02.37 | 5 /39 | – | – | – | – | – | – |
| 01.09.2020 | Rekrutt og råtassløp | H 11-12 | 0.00 | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 30.08.2020 | KM stafett | H11-12 | 15.56 | 2 /7 | – | – | – | – | – | – |
| 29.08.2020 | Nydalten med KM Langdistanse og Trimtex-cup | H 11-12 | 42.36 | 15 /21 | 12.46 | 15.10 | 4.33 | 11.32 | 2.02 | |
| 25.08.2020 | Fossum Klubbmesterskap | H 10-12 | 15.00 | 2 | 0.28 | 11.24 | 0.21 | 13.33 | 1.36 | |
| 12.08.2020 | OSI/Geoform Rankingløp 6 | Kort | 48.30 | 2 /24 | 3.40 | 12.27 | 0.56 | 13.33 | 1.36 | |
| 08.08.2020 | Fossumløpet | H 11-12 | 22.21 | 3 /10 | 2.18 | 9.29 | 0.59 | 11.32 | 2.02 | |
| 05.08.2020 | VBIL Sommerløp #5 Låkeberget | Mellom | 1.04.54 | DSQ | – | – | – | – | – | – |
| 20.06.2020 | Romerike 2-dagers - Romeriksløpet 2020 - med Trimtex-cup - koronaklarert | H 11-12 | 25.41 | 3 /14 | 7.12 | 11.52 | 3.20 | 11.29 | 1.49 | |
| 17.06.2020 | Sørkedalskarusellen 3 | Mellom | 1.03.36 | 58 /77 | 9.02 | 15.54 | 2.16 | 14.55 | 2.07 | |
| 13.06.2020 | KM Sprint - med Trimtex-cup | H 11-12 | 11.33 | 4 /29 | – | – | – | – | – | – |
| 19.10.2019 | Blodslitet | H11-12 | 44.29 | 20 /40 | – | – | – | – | – | – |
| 28.08.2019 | Fossum klubbmesterskap | B-løypa indv. | 46.39 | 4 | – | – | – | – | – | – |
| 25.08.2019 | KM stafett Akershus, Oslo og Østfold - Individuelt tilbud | Dir B | 37.38 | 8 /25 | 3.05 | 13.11 | 1.05 | 14.48 | 2.16 | |
| 24.08.2019 | KM lang - Askerløpet med Trimtex Cup | H 11-12 | 24.03 | 3 /21 | 1.21 | 10.21 | 0.35 | 11.55 | 1.30 | |
| 19.05.2019 | Fossumløpet | H 11-12 | 29.13 | 11 /16 | 8.04 | 15.58 | 4.25 | 13.17 | 1.51 | – |
| 12.05.2019 | Knut Valstads minneløp | H1112 | 30.01 | 7 /18 | 3.51 | 11.53 | 1.31 | 13.17 | 1.51 | – |
| 07.05.2019 | Oslo City Cup finale | H12 | 0.00 | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 01.05.2019 | Kvist-Kvaset DH 9-12 individuelt fellesstartløp | DH9-12 | 1.01.56 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 30.04.2019 | Oslo City Cup 2019, løp nr. 4 | H 11-12 | 36.28 | 15 /20 | 12.25 | 12.55 | 4.24 | 9.44 | 0.44 | – |
| 09.04.2019 | Oslo City Cup 2019, løp nr. 2 | H11-12 | 33.32 | 8 /18 | – | – | – | – | – | – |
| 02.04.2019 | Oslo City Cup 2019, løp nr 1 | H11-12 | 36.44 | 9 /20 | – | – | – | – | – | – |
| 20.10.2018 | Blodslitet | H -10 | 46.38 | – | – | – | – | – | – | – |
| 28.08.2018 | AB-karusell 4 / OBIK P22 | H 10-12 | 33.10 | 12 | 13.48 | 22.28 | 9.21 | 16.10 | 2.51 | |
| 04.07.2018 | Veritas Sommerløp Linderudkollen | H 10-12 | 15.00 | 2 | 0.28 | 12.16 | 0.23 | 15.40 | 2.24 | |
| 24.06.2018 | Norsk O-Festival mellom | H -10 | 27.31 | – | 2.05 | 8.42 | 0.40 | 11.34 | 2.07 | |
| 23.06.2018 | Norsk O-Festival lang | H -10 | 1.18.18 | – | – | – | – | – | – | – |
| 22.06.2018 | Norsk O-Festival sprint | H -10 | 9.54 | – | – | – | – | – | – | – |
| 03.06.2018 | Knut Valstads minneløp | H10 | 45.14 | – | 14.49 | 16.03 | 5.16 | 11.34 | 2.07 | |
| 29.05.2018 | AB karusell nr. 2 / P8 OBIK | Åpen nybegynner | 37.58 | DSQ | – | – | – | – | – | – |
| 08.05.2018 | Oslo City Cup, Finale | HRekrutt | 21.39 | 7 /14 | – | – | – | – | – | – |
| 03.05.2018 | OBIK P4 Østmarksetra | NÅ(ÅPEN-N) | 51.01 | 5 | 22.43 | (28.01) | 12.29 | 17.52 | 3.09 | – |
| 01.05.2018 | Kvist-Kvaset | D/H 9-12 | 13.36 | – | – | – | – | – | – | – |
| 24.04.2018 | Oslo City Cup, løp nr. 4 | H rekrutt | 14.14 | – | – | – | – | – | – | – |
| 17.04.2018 | Oslo City Cup, løp nr. 3 | H Rekrutt | – | Inaktiv | – | – | – | – | – | – |
| 10.04.2018 | Oslo City Cup, løp nr. 2 | HR | 22.24 | 13 /25 | 8.22 | 11.47 | 4.24 | – | – | – |
| 09.09.2017 | Ungdomsløp og PWT-cup | N-åpen | 40.31 | 11 /13 | 23.59 | (20.04) | 11.53 | 12.02 | 2.08 | |
| 04.09.2017 | Råtass- og rekruttløp | 2.5km | 34.00 | 14 /34 | 2.33 | 15.40 | 1.11 | – | – | – |
| 11.06.2017 | Gromløpet | N-åpen | 31.45 | – | 2.40 | 16.09 | 1.21 | 11.45 | 0.59 | |
| 22.05.2017 | Råtassløp 1 | HN | 1.00.49 | – | – | – | – | – | – | – |
| 21.05.2017 | Knut Valstads minneløp | N-åpen | 19.27 | – | 5.01 | 13.15 | 3.25 | 11.24 | 1.01 | |
| 04.05.2017 | OBIK P4 Sognsvann | NÅ(ÅPEN-N) | 44.45 | 7 | 9.38 | 15.39 | 3.22 | – | – | – |
| 26.04.2017 | OSI/GeoForm Rankingløp 2 | Nybegynner | 27.57 | 5 /16 | 0.12 | 10.47 | 0.05 | 11.22 | 0.38 | |
| 10.09.2016 | Modum 2-dagers m/Veteranmesterskap lang | N-åpen | 26.38 | – | 1.42 | 10.13 | 0.39 | 10.57 | 0.45 | – |
| 26.08.2015 | Klubbmesterskap Fossum IF | N-Åpen | 19.08 | – | 0.40 | 10.06 | 0.21 | – | – | – |