Løperprofil
Sindre Wathne
Sandnes
Feil klubb, eller løperen registrert dobbelt? Logg inn for å foreslå rettelser
Skogsrankingen
65 løp
Sprintrankingen
20 løp
B-rankingen
38 løp
C-rankingen
17 løp
Skogsrankingen
nr. 274 av 3557
Nr. 274 av 3557 blant menn i Norge · nr. 7 av 116 i klassen H15–16 · nr. 6 av 54 i 2010-kullet
- Forventet kmtid
- 7.57
- Løpskapasitet
- 7.23
- O-evne
- 0.34
- Jevnhet ±
- 7,8 %
- Usikkerhet ±
- 0.06
- Sikkerhet
- 48
- Bommer per løp
- 1,9
- Typisk bom
- 64 s
- Disk/brutt
- 2 %
- Distanseprofil
- best på korte (+2,9 % per dobling)
- Sesongprofil
- best i juli (±1,4 %)
- Løp i grunnlaget
- 65 (sist 26.09.2026)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | −0,4252 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | −0,4116 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,078 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,0129 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 26,97 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 48,27 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 0,7011 |
| bomVekt | 704,68 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,1655 |
| bomStorSigma | 0,6182 |
| antallBom | 103 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0151 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0412 |
| havariVekt | 38,42 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0,0416 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 1,3528 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | 0,0136 |
| fartSesongSin | 0,0004 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,1831 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 676,3 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 1967 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 2117,1 |
| beregnet | 06.11.2026 |
Sprintrankingen
nr. 162 av 1659
Nr. 162 av 1659 blant menn i Norge · nr. 9 av 91 i klassen H15–16 · nr. 9 av 51 i 2010-kullet
- Forventet kmtid
- 5.46
- Løpskapasitet
- 5.43
- O-evne
- 0.03
- Jevnhet ±
- 4,9 %
- Usikkerhet ±
- 0.06
- Sikkerhet
- 17
- Bommer per løp
- 0,2
- Typisk bom
- 67 s
- Disk/brutt
- 3 %
- Distanseprofil
- best på korte (+1,3 % per dobling)
- Sesongprofil
- jevn hele året
- Løp i grunnlaget
- 21 (sist 18.09.2026)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | −0,3487 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | −0,3456 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0487 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,0159 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 10,76 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 17,26 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 0,2489 |
| bomVekt | 294,07 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,2025 |
| bomStorSigma | 0,5889 |
| antallBom | 1 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0315 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0718 |
| havariVekt | 14,99 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0,0191 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0,9605 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | 0 |
| fartSesongSin | −0,0038 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,0586 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 485,4 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 2119,3 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 2136,7 |
| beregnet | 06.11.2026 |
B-rankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 8.50
- Løpskapasitet
- 7.55
- O-evne
- 0.55
- Jevnhet ±
- 9,7 %
- Usikkerhet ±
- 0.48
- Sikkerhet
- 21
- Bommer per løp
- 2,5
- Typisk bom
- 70 s
- Disk/brutt
- 5 %
- Distanseprofil
- best på lange (−1,7 % per dobling)
- Sesongprofil
- best i mai (±1,4 %)
- Løp i grunnlaget
- 39 (sist 05.10.2024)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | −0,482 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | −0,4762 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0967 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,0859 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 2,72 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 21,41 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 0,7 |
| bomVekt | 170,25 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,2448 |
| bomStorSigma | 0,6828 |
| antallBom | 63 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0461 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0566 |
| havariVekt | 8,23 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | −0,0242 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 1,0425 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | 0,007 |
| fartSesongSin | −0,0123 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,2348 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 765,1 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 1861,4 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 2078,5 |
| beregnet | 06.11.2026 |
C-rankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 9.33
- Løpskapasitet
- 8.08
- O-evne
- 1.26
- Jevnhet ±
- 9,3 %
- Usikkerhet ±
- 1.45
- Sikkerhet
- 6
- Bommer per løp
- 2,5
- Typisk bom
- 95 s
- Disk/brutt
- 5 %
- Distanseprofil
- nøytral
- Sesongprofil
- best i oktober (±0,8 %)
- Løp i grunnlaget
- 18 (sist 01.10.2022)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | −0,4515 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | −0,4657 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0931 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,1686 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 0,13 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 5,69 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 0,7605 |
| bomVekt | 29,18 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,5569 |
| bomStorSigma | 0,8328 |
| antallBom | 21 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,045 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0715 |
| havariVekt | 0,95 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | −0,0004 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0,6375 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | −0,0015 |
| fartSesongSin | 0,0076 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,2196 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 762,6 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 1918,4 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 2255,9 |
| beregnet | 06.11.2026 |
N-rankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 9.17
- Løpskapasitet
- 7.49
- O-evne
- 1.29
- Jevnhet ±
- 10,1 %
- Usikkerhet ±
- 3.20
- Sikkerhet
- 0
- Bommer per løp
- 3,2
- Typisk bom
- 82 s
- Disk/brutt
- 3 %
- Distanseprofil
- nøytral
- Sesongprofil
- jevn hele året
- Løp i grunnlaget
- 3 (sist 24.08.2019)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | −0,4797 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | −0,3695 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,1012 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,3062 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 0 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 0,47 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 1,011 |
| bomVekt | 1,32 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,4061 |
| bomStorSigma | 0,7798 |
| antallBom | 7 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0346 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0328 |
| havariVekt | 0,05 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0,8218 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | −0 |
| fartSesongSin | −0,0013 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,2096 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 753,1 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 1866,4 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 2219,5 |
| beregnet | 06.11.2026 |
| Terskel | Streak | Uten slik bom siden | Lengste | Plass |
|---|---|---|---|---|
| Bom over to minutter | 33 | 26.09.2026 Rankingfinale, bom 4.19 | 242 | – |
| Bom over fem minutter | 284 | 21.07.2026 O-Ringen Göteborg, etapp 2, lång, bom 7.40 | 1 243 | – |
| Bom over ti minutter | 3 061 | hele karrieren siden 2017 | 3 061 | – |
| Dato | Løp | Klasse | Tid | Plass | Bommet | Justert kmtid | O-prest. | Forventet kmtid | O-evne | Terning |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 24.10.2026 | HARDHAUSEN | H 15-16 | 1.16.13 | 1 /12 | – | – | – | – | – | – |
| 17.10.2026 | Blodslitet og NM ultralang | H 15-16 | 1.07.50 | 3 /55 | – | – | – | – | – | – |
| 26.09.2026 | Rankingfinale | H 15-16 | 34.11 | 3 /8 | 4.41 | 8.16 | 1.08 | 7.59 | 0.34 | |
| 25.09.2026 | KM Natt | H 15-16 | 32.01 | 1 /7 | 3.19 | 7.03 | 0.44 | 7.59 | 0.34 | |
| 19.09.2026 | NC/O-Idol | H 16 | 53.55 | 12 /33 | 3.09 | 8.19 | 0.29 | 7.59 | 0.34 | |
| 18.09.2026 | NC, sprint | H 16 | 14.55 | 6 /33 | 0.01 | 5.42 | 0.00 | 5.47 | 0.03 | |
| 15.09.2026 | Ungdomscup m/nærløp - Finale - Melshei | H 15-16 | 16.59 | 1 /9 | 0.05 | 6.52 | 0.02 | 7.59 | 0.34 | |
| 13.09.2026 | Kretsløp Sprint (RR) - Sandneshallen | H 15-16 | 15.15 | 5 /11 | 0.55 | 6.35 | 0.24 | 5.47 | 0.03 | |
| 08.09.2026 | Ungdomscup m/nærløp - Løp 7 - Vannassen | H 15-16 | 14.21 | 3 /8 | 0.40 | 5.49 | 0.16 | 5.47 | 0.03 | |
| 01.09.2026 | Ungdomscup m/nærløp - Løp 6 - Lundehaugen | H 15-16 | 15.07 | 3 /9 | 0.28 | 5.51 | 0.11 | 5.47 | 0.03 | |
| 29.08.2026 | KM Mellom og Kampen om Skagerak løp 2 | H 15-16 | 24.07 | 4 /35 | 0.40 | 7.27 | 0.12 | 8.06 | 0.30 | |
| 25.08.2026 | Ungdomscup m/nærløp - Løp 5 Haugstadskogen | H 15-16 | 22.38 | 3 /9 | 0.39 | 7.49 | 0.13 | 8.06 | 0.30 | |
| 22.08.2026 | KM Lang | H 15-16 | 41.18 | 2 /9 | 0.56 | 7.38 | 0.10 | 8.06 | 0.30 | |
| 02.08.2026 | Hovedløpet sprint | H16 | 17.14 | 7 /47 | 0.03 | 5.39 | 0.01 | 5.48 | 0.03 | |
| 01.08.2026 | Hovedløpet Langdistanse | H16 | 56.16 | 14 /43 | 2.37 | 8.34 | 0.24 | 8.06 | 0.30 | |
| 25.07.2026 | O-Ringen Göteborg, etapp 5, lång, jaktstart | H16 | 38.16 | 22 /236 | 1.36 | 7.36 | 0.19 | 8.11 | 0.31 | |
| 24.07.2026 | O-Ringen Göteborg, etapp 4, medel | H16 | 32.05 | 73 /239 | 2.29 | 8.57 | 0.42 | 8.11 | 0.31 | |
| 23.07.2026 | O-Ringen Göteborg, etapp 3, medel | H16 | 20.07 | 23 /239 | 0.25 | 7.45 | 0.10 | 8.11 | 0.31 | |
| 21.07.2026 | O-Ringen Göteborg, etapp 2, lång | H16 | 51.28 | 82 /239 | 8.12 | 8.47 | 1.24 | 8.11 | 0.31 | |
| 20.07.2026 | O-Ringen Göteborg, etapp 1, lång | H16 | 37.41 | 23 /239 | 0.50 | 7.17 | 0.10 | 8.11 | 0.31 | |
| 09.07.2026 | Sørlandsgaloppen | H 15-16 | 17.27 | 8 /27 | 0.01 | 6.01 | 0.00 | 5.55 | 0.03 | |
| 09.07.2026 | Sørlandsgaloppen | H 15-16 | – | Inaktiv | – | – | – | – | – | – |
| 09.07.2026 | Sørlandsgaloppen | H 15-16 | – | Inaktiv | – | – | – | – | – | – |
| 09.07.2026 | Sørlandsgaloppen | H 15-16 | – | Inaktiv | – | – | – | – | – | – |
| 21.06.2026 | O-festivalen lang | H 16 | 1.28.53 | 8 /28 | 1.24 | 8.33 | 0.12 | 8.08 | 0.31 | |
| 20.06.2026 | O-festivalen mellom | H 16 | 39.01 | 14 /28 | 7.24 | 10.06 | 1.55 | 8.08 | 0.31 | |
| 19.06.2026 | O-festivalen sprint | H 16 | 14.50 | 5 /27 | 0.00 | 5.39 | 0.00 | 5.52 | 0.03 | |
| 14.06.2026 | Midtsommerløpet | H15-16 | 40.54 | 7 /38 | 3.30 | 8.29 | 0.44 | 8.08 | 0.31 | |
| 13.06.2026 | Camp Stokke - innendørsorientering | H 15-16 | – | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 13.06.2026 | Midtsommersprinten | H15-16 | 11.29 | 3 /40 | 0.06 | 5.57 | 0.03 | 5.52 | 0.03 | |
| 10.06.2026 | Bedriftsløp - Selshammaren - R10 - postplukk | H16 | 1.02.24 | 1 /24 | – | – | – | – | – | – |
| 06.06.2026 | Tour de Orientering | H 15-16 | 31.47 | 1 /36 | 0.11 | 7.11 | 0.02 | 8.08 | 0.31 | |
| 06.06.2026 | Tour de Orientering | H 15-16 | 4.13 | 3 /8 | – | – | – | – | – | – |
| 06.06.2026 | Tour de Orientering | H 15-16 | 26.53 | 4 /36 | 0.18 | 6.21 | 0.04 | 5.52 | 0.03 | |
| 02.06.2026 | Ungdomscup m/nærløp - Løp 4 - Sandneshallen | H 15-16 | 15.21 | 1 /8 | 0.00 | 7.43 | 0.00 | 8.08 | 0.31 | |
| 30.05.2026 | KM Mellom (RR) | H 15-16 | 36.54 | 1 /7 | 1.49 | 7.32 | 0.22 | 8.04 | 0.31 | |
| 26.05.2026 | Ungdomscup m/nærløp - Løp 3 - Alsvik | H 15-16 | 22.43 | 2 /9 | 0.59 | 7.03 | 0.18 | 8.04 | 0.31 | |
| 25.05.2026 | Løvspretten | H 15-16 | 49.19 | 1 /18 | 4.15 | 7.46 | 0.41 | 8.04 | 0.31 | |
| 24.05.2026 | Elgdilten | H 15-16 | 26.54 | 1 /17 | 1.10 | 7.24 | 0.20 | 8.04 | 0.31 | |
| 19.05.2026 | Ungdomscup m/nærløp - Løp 2 - Kleppeloen | H 15-16 | 19.00 | 1 /8 | 0.10 | 5.20 | 0.03 | 5.43 | 0.04 | |
| 16.05.2026 | Kretsløp Melshei (RR) | H 15-16 | 38.12 | 2 /10 | 2.58 | 7.42 | 0.36 | 8.04 | 0.31 | |
| 12.05.2026 | Ungdomscup m/nærløp - Løp 1 - Øksnevadskogen | H 15-16 | 17.18 | 1 /9 | 0.02 | 6.47 | 0.01 | 8.04 | 0.31 | |
| 26.04.2026 | Kretsløp (RR) Sælandskogen | H 15-16 | 39.19 | 2 /4 | 3.52 | 8.29 | 0.50 | 8.22 | 0.32 | |
| 25.04.2026 | KM Sprint - Rogaland | H15-16 | 12.18 | 1 /7 | 0.00 | 5.28 | 0.00 | 5.49 | 0.04 | |
| 22.03.2026 | KOK 2 dagers. Mellomdistanse | H 15-16 | 28.12 | 3 /31 | 1.07 | 7.11 | 0.17 | 8.27 | 0.32 | |
| 21.03.2026 | KOK 2 dagers Sprint i Abra Havn | H 15-16 | 13.20 | 2 /37 | 0.20 | 5.40 | 0.08 | 5.57 | 0.04 | |
| 20.03.2026 | KOK 2 dagers Natt-o i Dyreparken | H 15-16 | 20.39 | 4 /27 | 0.09 | 8.23 | 0.04 | 8.27 | 0.32 | |
| 15.03.2026 | Sprint og Knock-Out NM test | Prolog | 19.33 | 3 /36 | 0.19 | 5.58 | 0.06 | 5.57 | 0.04 | |
| 14.03.2026 | Vinterkarusell løp nr 7 Vagleskogen | Herrer - lang løype | 36.59 | 5 /30 | 0.16 | 8.08 | 0.04 | 8.27 | 0.32 | |
| 10.01.2026 | Vinterkarusell 3 Njåskogen | Herrer - lang løype | 52.11 | 10 /30 | 6.16 | 8.59 | 1.05 | 8.33 | 0.34 | |
| 13.12.2025 | Klubbmesterskap Melshei | H15-16 | 33.58 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 25.10.2025 | HARDHAUSEN | H 15-16 | 1.31.46 | 3 /9 | – | – | – | – | – | – |
| 18.10.2025 | Blodslitet | H 15-16 | 1.20.06 | 27 /54 | – | – | – | – | – | – |
| 27.09.2025 | Rankingfinale på Lundekvam | H 15-16 | – | Inaktiv | – | – | – | – | – | – |
| 26.09.2025 | KM Natt ROK - Alsvik | H 15-16 | 30.56 | 4 /6 | 2.33 | 8.31 | 0.42 | 8.44 | 0.33 | |
| 16.09.2025 | Ungdomscup 7 | H 15-16 | 19.18 | 3 /9 | 0.03 | 7.32 | 0.01 | 8.44 | 0.33 | |
| 11.09.2025 | Klubbløp Torsdagstrening | Åpen A | 39.32 | 4 /19 | 1.22 | 8.15 | 0.17 | 8.44 | 0.33 | |
| 09.09.2025 | Ungdomscup 6 - Madlatuå | H 15-16 | 29.06 | 3 /7 | 3.11 | 9.10 | 1.00 | 8.44 | 0.33 | |
| 31.08.2025 | Kampen om Skagerrak 2025, løp 3 (m/åpne klasser) | H 15-16 | 28.39 | 8 /28 | 1.19 | 8.13 | 0.23 | 8.55 | 0.34 | |
| 30.08.2025 | Kampen om Skagerrak 2025, løp 2 | H 15-16 | 51.47 | 11 /29 | 2.17 | 8.44 | 0.23 | 8.55 | 0.34 | |
| 29.08.2025 | Kampen om Skagerrak, løp 1 | H15-16 | 0.00 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 26.08.2025 | Ungdomscup 5 Bakkebø/Lagård | H 15-16 | 14.25 | 1 /6 | 0.04 | 5.44 | 0.02 | 6.11 | 0.05 | |
| 23.08.2025 | KM Lang Sirdal | H 15-16 | 56.30 | 1 /7 | 1.34 | 7.53 | 0.13 | 8.55 | 0.34 | |
| 20.08.2025 | Bedriftsløp - Vagleskogen - R13 | HA | 36.32 | Aktiv | – | – | – | – | – | – |
| 03.08.2025 | Hovedløpet sprint | H 15 | 15.46 | 11 /59 | 0.01 | 6.11 | 0.00 | 6.11 | 0.05 | |
| 02.08.2025 | Hovedløpet lang | H 15 | 35.02 | 7 /51 | 0.27 | 8.05 | 0.06 | 8.55 | 0.34 | |
| 26.07.2025 | O-Ringen Jönköping, etapp 5 | H15 | 48.10 | 31 /174 | 1.20 | 8.35 | 0.14 | 9.10 | 0.39 | |
| 25.07.2025 | O-Ringen Jönköping, etapp 4 | H15 | 40.24 | 54 /174 | 0.45 | 9.13 | 0.10 | 9.10 | 0.39 | |
| 22.07.2025 | O-Ringen Jönköping, etapp 2 | H15 | 37.32 | 77 /174 | 4.41 | 10.22 | 1.18 | 9.10 | 0.39 | |
| 21.07.2025 | O-Ringen Jönköping, etapp 1 | H15 | 1.00.11 | 108 /174 | 9.46 | 11.32 | 1.52 | 9.10 | 0.39 | |
| 06.07.2025 | Sørlandsgaloppen 2025 | H 15-16 | 21.35 | 8 /45 | 1.25 | 8.02 | 0.32 | 9.10 | 0.39 | |
| 06.07.2025 | Sørlandsgaloppen 2025 | H 15-16 | 36.53 | 14 /129 | 2.46 | 8.33 | 0.38 | 9.10 | 0.39 | |
| 06.07.2025 | Sørlandsgaloppen 2025 | H 15-16 | 33.00 | 15 /129 | 2.13 | 9.20 | 0.38 | 9.10 | 0.39 | |
| 06.07.2025 | Sørlandsgaloppen 2025 | H 15-16 | – | Inaktiv | – | – | – | – | – | – |
| 22.06.2025 | O-Festival elite og 15-16 | H 15 | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 22.06.2025 | O-Festival elite og 15-16 | H 15 | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 22.06.2025 | O-Festival lang | AL-åpen | 0.00 | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 20.06.2025 | O-Festival sprint | H 15 | 12.52 | 9 /33 | 0.04 | 6.17 | 0.02 | 6.17 | 0.07 | |
| 18.06.2025 | Bedriftsløp - Melshei - R11 | HA | 1.00.14 | Aktiv | – | – | – | – | – | – |
| 17.06.2025 | Moro-løp Vannbassengan | Herrer - lang/mellomlang løype | 41.22 | 4 /13 | 5.11 | 9.59 | 1.15 | 8.59 | 0.34 | |
| 15.06.2025 | Midtsommerløpet | H15-16 | 47.03 | 16 /48 | 4.22 | 9.07 | 0.51 | 8.59 | 0.34 | |
| 14.06.2025 | CSI - Camp Stokke Indoor | H 15-16 | 0.00 | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 14.06.2025 | Midtsommersprinten | H15-16 | 16.17 | 12 /50 | 0.00 | 6.01 | 0.00 | 6.17 | 0.07 | |
| 09.06.2025 | Pinseløpets ungdomsstafett (for oppgjør og fakturering) | H13-16_3 | 43.16 | 11 /30 | – | – | – | – | – | – |
| 09.06.2025 | Pinseløpet dag 3 | AL-åpen | 1.06.27 | 13 /23 | 3.18 | 9.23 | 0.28 | 8.59 | 0.34 | |
| 08.06.2025 | Pinseløpet dag 2 | H 15-16 | 51.43 | 7 /40 | 1.52 | 8.23 | 0.18 | 8.59 | 0.34 | |
| 07.06.2025 | Pinseløpet dag 1 | H 15-16 | 29.15 | 12 /44 | 2.45 | 8.35 | 0.48 | 8.59 | 0.34 | |
| 03.06.2025 | Ungdomscup 4 - Tananger | H 15-16 | 23.35 | 1 /9 | 0.24 | 8.08 | 0.08 | 8.59 | 0.34 | |
| 28.05.2025 | Bedriftsløp - Øksnavadskogen - R8 | HA | 29.46 | Aktiv | – | – | – | – | – | – |
| 27.05.2025 | Ungdomscup 3 | H 15-16 | 30.14 | 4 /9 | – | – | – | – | – | – |
| 20.05.2025 | Ungdomscup 2 - Kleivane | H 15-16 | 13.18 | 3 /9 | 0.04 | 5.56 | 0.02 | 6.18 | 0.09 | |
| 07.05.2025 | Bedriftsløp - Ølbergskogen - R5 | HA | 38.08 | Aktiv | – | – | – | – | – | – |
| 03.05.2025 | KM Sprint - ROK - Haugesund | H15-16 | 12.41 | 2 /10 | 0.10 | 5.48 | 0.05 | 6.18 | 0.09 | |
| 27.04.2025 | Åpent Klubbmesterskap i innendørsorientering Sandneshallen | Herrer - Vanskelig | 0.00 | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 06.04.2025 | Vestlandspremieren-III | H 15-16 | 43.36 | 6 /11 | 4.55 | 8.59 | 1.01 | 9.12 | 0.34 | |
| 05.04.2025 | Vestlandspremieren-II | H 15-16 | 28.21 | 6 /12 | 1.54 | 8.58 | 0.36 | 9.12 | 0.34 | |
| 04.04.2025 | Vestlandspremieren-I | HA | 18.18 | 5 /34 | – | – | – | – | – | – |
| 30.03.2025 | KOK 2 dagers / NC mellom | H15-16 | 25.21 | 3 /23 | 1.17 | 8.14 | 0.25 | 9.22 | 0.31 | |
| 29.03.2025 | KOK 2 dagers. Sprint i Dyreparken (NC sprint) | H15-16 | 19.12 | 10 /25 | – | – | – | – | – | – |
| 22.03.2025 | Vinterkarusell 1+ i Sørmarka | HAL | 47.32 | 18 /25 | 6.28 | 11.28 | 1.34 | 9.22 | 0.31 | |
| 08.03.2025 | Vinterkarusell Ganddal IL Vagleskogen | Herrer - lang løype | 38.44 | 12 /38 | – | – | – | – | – | – |
| 25.01.2025 | Vinterkarusell Melsvatnet | GL | 35.23 | 10 /33 | 1.15 | 8.43 | 0.18 | 9.24 | 0.24 | |
| 22.01.2025 | Nattløp Vatneli Skole | HXL | 1.00.56 | 5 /9 | – | – | – | – | – | – |
| 04.01.2025 | Treningsløp Bogafjell Plassatjørn (ROK Samling) | A - Lang | 1.01.36 | 19 /26 | 3.58 | 10.47 | 0.42 | 9.24 | 0.24 | |
| 26.12.2024 | Juleløpet 2024, Vinterkarusellens 1. løp. | HL | 54.46 | 8 /34 | 1.24 | 9.32 | 0.15 | 9.19 | 0.22 | |
| 14.12.2024 | Klubbmesterskap Sandnes IL | H13-14 | 39.36 | 3 /7 | 3.36 | 10.03 | 0.55 | 9.19 | 0.22 | |
| 07.12.2024 | Høstkarusellen løp 3 - Kvernevik | HAL | 37.49 | 3 /25 | 0.53 | 8.30 | 0.12 | 9.19 | 0.22 | |
| 04.12.2024 | Nattløp Selshammeren | HL | 43.50 | 2 /24 | 2.09 | 9.08 | 0.27 | 9.19 | 0.22 | |
| 20.11.2024 | Nattløp Hålandskogen | HL | 52.55 | 7 /19 | – | – | – | – | – | – |
| 16.11.2024 | Treningsløp ROOTS samling | AL | 36.43 | 1 /9 | 0.36 | 8.23 | 0.08 | 9.16 | 0.21 | |
| 26.10.2024 | HARDHAUSEN | H 13-14 | 46.15 | 1 /12 | – | – | – | – | – | – |
| 19.10.2024 | Blodslitet | H 13-14 | 43.58 | 6 /47 | – | – | – | – | – | – |
| 05.10.2024 | Kretsløp Haugesund (ROK Finale) | H 13-14 | 19.34 | 2 /5 | 1.03 | 9.10 | 0.30 | 9.48 | 0.51 | |
| 04.10.2024 | KM natt (kretsmesterskap for både Rogaland og Hordaland) | H 13-14 | 24.58 | 3 /4 | 7.04 | 12.53 | 3.39 | 9.48 | 0.51 | |
| 25.09.2024 | Bedriftsløp Lundehaugen - R18 | HA | 26.17 | 13 /15 | 1.22 | 6.54 | 0.22 | 6.58 | 0.09 | – |
| 24.09.2024 | Nærløp m/Ungdomscup Finale | H 13-14 | 18.50 | 2 /10 | 0.32 | 9.46 | 0.17 | 9.44 | 0.48 | |
| 17.09.2024 | Ungdomscup og nærløp Bogafjell | H 13-14 | 17.09 | 1 /10 | 0.23 | 9.07 | 0.12 | 9.44 | 0.48 | |
| 10.09.2024 | Nærløp med ungdomscup | H 13-14 | 13.28 | 2 /10 | – | – | – | – | – | – |
| 04.09.2024 | Bedriftsløp Ølbergskogen - R15 | H16 | 29.52 | 4 /21 | 2.36 | 10.22 | 0.54 | 9.43 | 0.25 | |
| 03.09.2024 | Nærløp Selshammeren | B-åpen | 32.13 | 1 /27 | 2.04 | 8.17 | 0.32 | 9.44 | 0.48 | |
| 27.08.2024 | Nærløp-Ungdomscup - Alsvik | H 13-14 | 24.03 | 3 /9 | 1.31 | 9.37 | 0.36 | 9.53 | 0.52 | |
| 24.08.2024 | KM Lang | H 13-14 | 21.34 | 2 /7 | – | – | – | – | – | – |
| 04.08.2024 | Hovedløpet sprint | H 14 | 14.31 | 9 /51 | – | – | – | – | – | – |
| 03.08.2024 | Hovedløpet lang | H 14 | 36.32 | 4 /46 | 2.02 | 8.33 | 0.29 | 9.53 | 0.52 | |
| 27.07.2024 | O-Ringen Smålandskusten, etapp 5 | H14 | 31.28 | 33 /198 | 1.30 | 8.57 | 0.26 | 9.59 | 0.53 | |
| 26.07.2024 | O-Ringen Smålandskusten, etapp 4 | H14 | 26.20 | 48 /198 | 1.46 | 9.41 | 0.39 | 9.59 | 0.53 | |
| 24.07.2024 | O-Ringen Smålandskusten, etapp 3 | H14 | 38.51 | 86 /198 | 4.41 | 10.47 | 1.18 | 9.59 | 0.53 | |
| 23.07.2024 | O-Ringen Smålandskusten, etapp 2 | H14 | 33.34 | 87 /198 | 6.53 | 11.43 | 2.24 | 9.59 | 0.53 | |
| 22.07.2024 | O-Ringen Smålandskusten, etapp 1 | H14 | 31.33 | 32 /194 | 0.50 | 7.47 | 0.12 | 9.59 | 0.53 | |
| 30.06.2024 | Sørlandsgaloppen 2024 | H 13-14 | 19.52 | 3 /172 | 0.28 | 8.27 | 0.12 | 9.57 | 0.47 | |
| 30.06.2024 | Sørlandsgaloppen 2024 | H 13-14 | 14.58 | 4 /172 | – | – | – | – | – | – |
| 30.06.2024 | Sørlandsgaloppen 2024 | H 13-14 | 29.23 | 4 /172 | 2.14 | 8.52 | 0.40 | 9.57 | 0.47 | |
| 30.06.2024 | Sørlandsgaloppen 2024 | H 13-14 | 24.50 | 6 /42 | 1.49 | 10.31 | 0.46 | 9.57 | 0.47 | |
| 23.06.2024 | Norsk O-Festival lang | H 14 | 29.11 | 1 /30 | 0.59 | 8.11 | 0.17 | 9.57 | 0.47 | |
| 22.06.2024 | Norsk O-Festival mellom | H 14 | 49.11 | 19 /30 | 2.00 | (15.12) | 0.37 | 9.57 | 0.47 | |
| 21.06.2024 | Norsk O-Festival sprint | H 14 | 13.59 | 12 /29 | – | – | – | – | – | – |
| 19.06.2024 | Bedriftsløp Selshammaren, Sviland - R11 | H16 | 50.22 | 4 /20 | 2.21 | 10.05 | 0.28 | 9.53 | 0.24 | |
| 11.06.2024 | Moro-løp | Herrer - lang/mellomlang løype | 37.57 | 4 /14 | – | – | – | – | – | – |
| 08.06.2024 | KM Mellom | H 13-14 | 27.12 | 4 /4 | 2.48 | 10.31 | 1.05 | 9.57 | 0.47 | |
| 04.06.2024 | Nærløp m/Ungdomscup Arboret | H 13-14 | 16.22 | 3 /12 | – | – | – | – | – | – |
| 26.05.2024 | Tour de Orientering | H 13-14 | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 26.05.2024 | Tour de Orientering | H 13-14 | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 26.05.2024 | Tour de Orientering | H 13-14 | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 20.05.2024 | Pinseløpet dag 2 | B-åpen 10-16 | 1.07.11 | – | – | – | – | – | – | – |
| 20.05.2024 | Pinseløpet dag 2 | H13-16_1og2 | 21.49 | 2 /45 | – | – | – | – | – | – |
| 19.05.2024 | Pinseløpet dag 1 | H 13-14 | 26.41 | 1 /32 | 0.46 | 8.41 | 0.15 | 10.01 | 0.54 | |
| 14.05.2024 | Nærløp m/ungdomscup | H 13-14 | 28.39 | 3 /10 | – | – | – | – | – | – |
| 07.05.2024 | Ungdomscup/nærløp Lundehaugen | H 13-14 | 10.15 | 1 /11 | – | – | – | – | – | – |
| 30.04.2024 | Nærløp m/ungdomscup | H 13-14 | 13.51 | 4 /9 | – | – | – | – | – | – |
| 28.04.2024 | Kretsløp Nedrebø | H 13-14 | 24.10 | 2 /6 | 2.13 | 10.13 | 0.56 | 10.18 | 0.59 | |
| 27.04.2024 | KM Sprint | H 13-14 | 12.12 | 1 /8 | – | – | – | – | – | – |
| 21.04.2024 | Kretsranking - Madlatua | H 13-14 | 18.24 | 1 /7 | 1.35 | 10.28 | 0.54 | 10.18 | 0.59 | |
| 20.04.2024 | Kretsløp-Sprint, Storhaug | H 13-14 | 16.02 | 1 /7 | – | – | – | – | – | – |
| 16.04.2024 | Nærløp Sælandsfjellet | HAL | 59.08 | 9 /31 | 0.58 | 9.07 | 0.09 | 10.09 | 0.30 | |
| 14.04.2024 | Halden O-Meeting Lang | H 13-14 | 37.41 | 4 /71 | 2.44 | 9.05 | 0.40 | 10.18 | 0.59 | |
| 13.04.2024 | Halden O-Meeting Mellom | B-åpen 10-16 | 28.46 | – | – | – | – | – | – | – |
| 12.04.2024 | Halden O-Meeting Publikumsløp Sprint | Åpen 2 | 21.35 | 21 /81 | 0.13 | 6.31 | 0.04 | – | – | – |
| 07.04.2024 | Vestlandspremieren-III (Hordalandscupen 1) | H 13-14 | 23.39 | 1 /9 | 0.21 | 9.21 | 0.08 | 10.18 | 0.59 | |
| 06.04.2024 | Vestlandspremieren-II | H 13-14 | 26.05 | 4 /10 | 6.23 | 11.00 | 2.41 | 10.18 | 0.59 | |
| 05.04.2024 | Vestlandspremieren-I | HB | 19.03 | 3 /12 | – | – | – | – | – | – |
| 06.01.2024 | Treningsløp Alsvik (ROK samling) | L2 | 0.00 | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 26.12.2023 | Juleløpet 2023, Vinterkarusellen løp 1. | HM | 34.32 | 1 /47 | 1.46 | 10.24 | 0.32 | 11.06 | 0.38 | – |
| 28.10.2023 | HARDHAUSEN, Melshei | H 13-14 | 54.03 | 3 /7 | – | – | – | – | – | – |
| 21.10.2023 | Blodslitet | H 13-14 | 44.58 | 16 /58 | – | – | – | – | – | – |
| 24.09.2023 | Kampen om Skagerrak - mellom | H 13-14 | 26.29 | 5 /24 | – | – | – | – | – | – |
| 23.09.2023 | Kampen om Skagerrak - lang | H 13-14 | 39.01 | 12 /23 | 4.44 | 12.17 | 1.29 | 10.56 | 1.04 | |
| 22.09.2023 | Kampen om Skagerrak prolog | H 13-14 | 23.53 | 9 /25 | 2.10 | 11.32 | 1.03 | 10.56 | 1.04 | |
| 19.09.2023 | Ungdomscup Finale i Ølbergskogen | H 13-14 | 24.48 | 2 /9 | 0.48 | 10.49 | 0.21 | 10.56 | 1.04 | |
| 10.09.2023 | Tour de Orientering | H 13-14 | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 10.09.2023 | Tour de Orientering | H 13-14 | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 10.09.2023 | Tour de Orientering | H 13-14 | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 05.09.2023 | Ungdomscup 5 Austrått | H 13-14 | 14.42 | 6 /11 | – | – | – | – | – | – |
| 29.08.2023 | Ungdomscup 4 | H 13-14 | 0.00 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 20.08.2023 | KM Lang Sauda (RR5) | H 13-14 | 30.12 | 4 /9 | 0.49 | 10.31 | 0.17 | 10.53 | 1.10 | |
| 19.08.2023 | KM Mellom | H 13-14 | 27.09 | 3 /8 | 3.37 | 12.02 | 1.36 | 10.53 | 1.10 | |
| 02.07.2023 | Sørlandsgaloppen 2023 | H 13-14 | 30.22 | 12 /126 | 4.30 | 10.46 | 1.36 | 10.55 | 1.10 | |
| 02.07.2023 | Sørlandsgaloppen 2023 | H 13-14 | 22.42 | 15 /28 | – | – | – | – | – | – |
| 02.07.2023 | Sørlandsgaloppen 2023 | H 13-14 | 44.06 | 16 /126 | 4.33 | 11.48 | 1.13 | 10.55 | 1.10 | |
| 02.07.2023 | Sørlandsgaloppen 2023 | H 13-14 | 26.48 | 19 /126 | 6.55 | 13.55 | 3.36 | 10.55 | 1.10 | |
| 25.06.2023 | O-festivalen lang øvrige klasser | H 13 | 44.42 | 5 /21 | 4.27 | 10.37 | 1.03 | 10.44 | 0.58 | |
| 24.06.2023 | O-festivalen mellom øvrige klasser | H 13 | 27.01 | 7 /24 | 4.05 | 11.52 | 1.48 | 10.44 | 0.58 | |
| 23.06.2023 | O-festivalen sprint elite og DH13-16 | H 13 | 13.16 | 11 /22 | – | – | – | – | – | – |
| 13.06.2023 | Ungdomscup 3 Ganddal | H 13-14 | 15.31 | 4 /9 | – | – | – | – | – | – |
| 11.06.2023 | Kretsløp Brekkeheia | H 13-14 | 21.03 | 1 /4 | 1.31 | 9.29 | 0.41 | 10.44 | 0.58 | |
| 10.06.2023 | KM-Ultralang - Brekkeheia | H 13-14 | 40.51 | 1 /5 | 2.34 | 10.35 | 0.40 | 10.44 | 0.58 | |
| 06.06.2023 | Moro-løp Vannbassengene | Moro mellom H | 0.00 | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 29.05.2023 | Pinseløpet dag 3 | H13-16_1og2 | 19.08 | 7 /46 | – | – | – | – | – | – |
| 28.05.2023 | Pinseløpet dag 2 | H 13-14 | 29.48 | 9 /40 | 0.31 | 9.55 | 0.10 | 10.58 | 0.50 | – |
| 27.05.2023 | Pinseløpet dag 1 | H 13-14 | 0.00 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 23.05.2023 | Ungdomscup 2, Lundekvam | H 13-14 | 22.31 | 3 /9 | 1.59 | 9.48 | 0.52 | 10.58 | 0.50 | – |
| 02.05.2023 | Ungdomscup 1 | H 13-14 | 14.43 | 2 /13 | – | – | – | – | – | – |
| 30.04.2023 | World Cup i Norge – publikumsløp 3: Smaaleneneløpet m/ norgescup junior | H 13-14 | 31.05 | 8 /45 | – | – | – | – | – | – |
| 29.04.2023 | World Cup i Norge – publikumsløp 2: Lørdagskjappen m/ norgescup junior | H 13-14 | 31.13 | 14 /48 | 0.54 | 11.11 | 0.19 | – | – | – |
| 22.04.2023 | KM Sprint (RR1) | H 13-14 | 19.36 | 6 /10 | – | – | – | – | – | – |
| 18.03.2023 | Vinterkarusell Vagleskogen | Herrer - kort løype | 16.56 | 1 /11 | – | – | – | – | – | – |
| 07.01.2023 | Treningsløp Hålandskogen (ROK Samling) | L3 | 28.34 | 1 /7 | 1.12 | 11.48 | 0.30 | – | – | – |
| 26.11.2022 | Klubbmesterskap Sandnes IL | H11-12 | 24.28 | 1 /5 | – | – | – | – | – | – |
| 05.11.2022 | HARDHAUSEN | H 11-12 | 45.09 | 1 /11 | – | – | – | – | – | – |
| 22.10.2022 | Blodslitet | H 11-12 | 29.17 | 10 /46 | – | – | – | – | – | – |
| 01.10.2022 | Ranking finale Kubbetjørn | H 11-12 | 25.24 | 2 /8 | 2.29 | 10.56 | 1.04 | 11.21 | 1.07 | |
| 18.09.2022 | Kretsløp - Sprint på Gausel | H 11-12 | 10.48 | 2 /7 | – | – | – | – | – | – |
| 10.09.2022 | Kretsløp Ålgård RR6 | H 11-12 | 18.25 | 1 /8 | 1.41 | 10.41 | 0.59 | 11.29 | 1.08 | |
| 06.09.2022 | Ungdomscup løp 5 - Vagleskogen | H 11-12 | 14.13 | 4 /7 | – | – | – | – | – | – |
| 27.08.2022 | KM Lang Måheia RR5 | H 11-12 | 0.00 | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 23.08.2022 | Ungdomscup løp 4 - Storhaug | H 11-12 | 13.46 | 3 /7 | – | – | – | – | – | – |
| 21.08.2022 | Vestlandsmesterskapet (DM), Mellom | H 11-12 | 15.58 | 1 /6 | 0.41 | 10.31 | 0.27 | 11.45 | 1.13 | |
| 20.08.2022 | Vestlandsmesterskapet (DM), Lang (HOK-ranking 5/2022) | H 11-12 | 14.58 | 4 /8 | 0.44 | 10.34 | 0.31 | 11.45 | 1.13 | |
| 10.07.2022 | Sørlandsgaloppen | H 11-12 | 16.22 | 7 /96 | 0.01 | 10.50 | 0.01 | 12.07 | 1.27 | |
| 10.07.2022 | Sørlandsgaloppen | H 11-12 | 34.10 | 8 /23 | 10.53 | 13.03 | 4.09 | 12.07 | 1.27 | |
| 10.07.2022 | Sørlandsgaloppen | H 11-12 | 22.39 | 13 /96 | 1.57 | 12.06 | 1.02 | 12.07 | 1.27 | |
| 10.07.2022 | Sørlandsgaloppen | H 11-12 | 29.55 | 21 /96 | – | – | – | – | – | – |
| 14.06.2022 | Ungdomscup Løp 3 - Sandvedparken | H 11-12 | 20.13 | 3 /10 | – | – | – | – | – | – |
| 24.05.2022 | Ungdomscup løp 2 Arboretet | H 11-12 | 13.09 | 1 /8 | – | – | – | – | – | – |
| 21.05.2022 | Sprint Kverneland RR2 | H11-12 | 12.17 | 1 /7 | – | – | – | – | – | – |
| 10.05.2022 | Ungdomscup løp 1 - Krossberg | H 11-12 | 0.00 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 08.05.2022 | Tour de Orientering - Kringleli | H 11-12 | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 08.05.2022 | Tour de Orientering - Kringleli | H 11-12 | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 08.05.2022 | Tour de Orientering - Kringleli | H 11-12 | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 27.03.2022 | Nordsjøløpene dag 2 | H 11-12 | 0.00 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 26.03.2022 | Nordsjøløpene dag 1 | H 11-12 | 15.23 | 3 /7 | – | – | – | – | – | – |
| 29.01.2022 | Vinterkarusell Dale | Herrer - kort løype | 29.46 | 1 /11 | – | – | – | – | – | – |
| 08.12.2021 | Nattløp Sviland | Ny | 0.00 | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 23.10.2021 | HARDHAUSEN | H 11-12 | 45.18 | 4 /11 | – | – | – | – | – | – |
| 14.09.2021 | Nærløp Sandtangen | H 11-12 | 13.28 | 3 /5 | – | – | – | – | – | – |
| 07.09.2021 | Nærløp Riska | H 11-12 | 17.42 | 1 /6 | – | – | – | – | – | – |
| 29.08.2021 | KM lang Lindvatnet/Feed | H 11-12 | 21.46 | 4 /5 | 0.21 | 10.36 | 0.10 | 12.38 | 1.14 | |
| 22.08.2021 | DM Vest - Vestlandsmesterskap - Lang | H 11-12 | 17.09 | 5 /10 | 1.34 | 11.57 | 1.06 | 12.38 | 1.14 | |
| 21.08.2021 | DM Vest - Vestlandsmesterskap - Mellom | H 11-12 | 13.58 | 6 /12 | 0.27 | 11.17 | 0.22 | 12.38 | 1.14 | |
| 04.07.2021 | Sørlandsgaloppen 2021 | H 11-12 | 19.33 | 5 /92 | 0.31 | 10.41 | 0.17 | 13.25 | 1.35 | |
| 04.07.2021 | Sørlandsgaloppen 2021 | H 11-12 | 16.27 | 14 /26 | – | – | – | – | – | – |
| 04.07.2021 | Sørlandsgaloppen 2021 | H 11-12 | 21.17 | 20 /92 | 5.17 | 15.13 | 3.47 | 13.25 | 1.35 | |
| 15.06.2021 | Ungdomscup Finale - Horve | H 11-12 | 28.58 | 4 /8 | 4.59 | 15.34 | 2.41 | 14.27 | 1.42 | |
| 08.06.2021 | Ungdomscup No. 5 - Haugtussa | H 11-12 | 13.33 | 6 /8 | – | – | – | – | – | – |
| 01.06.2021 | Ungdomscup No. 4 - Hålandskogen | H 11-12 | 19.07 | 3 /6 | 0.25 | 13.19 | 0.17 | 14.27 | 1.42 | |
| 30.05.2021 | Kretsløp, Resafjell | H 11-12 | 22.01 | 5 /6 | 2.05 | 13.55 | 1.19 | 14.19 | 1.40 | – |
| 25.05.2021 | Ungdomscup No. 3 - Bakkebø | H 11-12 | 18.49 | 4 /8 | – | – | – | – | – | – |
| 18.05.2021 | Ungdomscup No. 2 - Neseskogen | H 11-12 | 35.17 | 4 /7 | 10.15 | 17.36 | 5.07 | 14.19 | 1.40 | – |
| 11.05.2021 | Ungdomscup No. 1 - Veraland | H 11-12 | 30.29 | 4 /8 | 1.56 | 13.13 | 0.50 | 14.19 | 1.40 | – |
| 09.05.2021 | Tour de orientering - Kringleli | H 11-12 | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 09.05.2021 | Tour de orientering - Kringleli | H 11-12 | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 04.05.2021 | Treningsløp Selshammer | C | 27.58 | 4 /11 | – | – | – | – | – | – |
| 24.10.2020 | HARDHAUSEN | H 11-12 | 1.16.19 | 8 /9 | – | – | – | – | – | – |
| 18.10.2020 | Tour de orientering | H 9-10 | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 18.10.2020 | Tour de orientering | H 9-10 | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 18.10.2020 | Tour de orientering | H 9-10 | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 15.09.2020 | Ungdomscup og klubbkamp Bakkebø | H 10 | 25.19 | 1 /8 | – | – | – | – | – | – |
| 09.06.2020 | Ungdomscup/klubbkamp, Hålandskogen | H10 | 31.40 | 2 /6 | – | – | – | – | – | – |
| 26.05.2020 | Nærløp Alsvik | H 10-11 | 36.24 | 2 /3 | 3.21 | 19.20 | 1.47 | – | – | – |
| 19.05.2020 | Nærløpskarusell, Varatunparken | H10 | 24.11 | – | – | – | – | – | – | – |
| 04.05.2020 | Ungdomscup og klubbkamp Bogafjell - kan løpes 4.-11.mai | H 9-1010 | 38.03 | – | – | – | – | – | – | – |
| 18.01.2020 | Vinterkarusell Sviland/Arboretet | Herrer - kort løype | 54.24 | 7 /11 | – | – | – | – | – | – |
| 31.12.2019 | Nyttårsløpet, SI hytta Melshei | Herrer - kort løype | 34.34 | 7 /14 | – | – | – | – | – | – |
| 26.12.2019 | "Vaulens" Juleløp | Nybegynnerløype | 33.52 | – | – | – | – | – | – | – |
| 30.11.2019 | SI klubbmesterskap, SI hytta Melshei | H10 | 27.46 | – | – | – | – | – | – | – |
| 20.11.2019 | Nattløpkarusell løp 2, Sviland | Ny | 23.44 | 14 /16 | – | – | – | – | – | – |
| 24.08.2019 | KM Lang, Rogalandsranking #7, Sandnes | H 9-10 | 40.39 | – | 5.46 | 16.19 | 2.19 | 14.25 | 1.32 | |
| 30.06.2019 | Norsk o-festival - lang | N-åpen | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 29.06.2019 | Norsk o-festival - mellom | N-åpen | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 28.06.2019 | Norsk o-festival - sprint | N-åpen | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 11.05.2019 | RR4, Kretsløp kortdistanse, Hålandskogen Sola | N-åpen | 21.27 | – | – | – | – | – | – | – |
| 31.12.2018 | Nyttårsløpet, Melshei | Herrer-Ny | 35.30 | 1 /3 | – | – | – | – | – | – |
| 26.12.2018 | Juleløpet 2018 | Nybegynnerløype | 1.03.56 | 12 /13 | – | – | – | – | – | – |
| 04.09.2018 | Klubbkamp/Ungdomscup | H Ny | 28.59 | 4 /7 | – | – | – | – | – | – |
| 01.07.2018 | Sørlandsgaloppen 2018 | N-åpen | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 01.07.2018 | Sørlandsgaloppen 2018 | N-åpen | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 01.07.2018 | Sørlandsgaloppen 2018 | N-åpen | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 01.07.2018 | Sørlandsgaloppen 2018 | N-åpen | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 21.06.2018 | Klubbløp SI Hytta | NY | 40.12 | 13 /16 | – | – | – | – | – | – |
| 12.11.2017 | SI Klubbmesterskap, SI hytta | N-Åpen | 1.50.20 | – | – | – | – | – | – | – |
| 05.09.2017 | Klubbkamp/Ungdomscup - 5, Gramstad | H Ny | 27.47 | – | – | – | – | – | – | – |
| 21.05.2017 | RR7 - Kretsløp Bue-Røysland | N-åpen | 28.04 | – | 5.07 | 20.04 | 3.39 | 16.12 | 1.24 | – |
| 06.05.2017 | Kretsløp Rogalandsranking, SI, Lundekvam (Vårli) | N-åpen | 36.35 | 10 | 3.19 | 16.50 | 1.32 | 16.12 | 1.24 | – |
| Dato | Løp | Klasse | Lag | Etappe | Tid | Etappeplass | Lagets plass |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 20.09.2026 | NM junior stafett | H17-20 | Sandnes IL (Rogaland) 2 | 2 | 36.36 | 16 | 10 |
| 30.08.2026 | KM Stafett og Kampen om Skagerak stafett | H13-16 | Agder/ Rogaland 1 | 2 | 14.57 | 1 | 4 |
| 23.08.2026 | KM Stafett | H13-16 | Sandnes IL (Rogaland) 1 | 3 | 18.27 | 2 | 2 |
| 05.08.2026 | Kretsstafetten | DHDH | Rogaland 1 | 4 | 11.31 | 11 | 12 |