Løperprofil
Tormod Levang
Sandnes
Feil klubb, eller løperen registrert dobbelt? Logg inn for å foreslå rettelser
Skogsrankingen
37 løp
Sprintrankingen
17 løp
B-rankingen
25 løp
C-rankingen
10 løp
N-rankingen
8 løp
Skogsrankingen
nr. 1455 av 3557
Nr. 1455 av 3557 blant menn i Norge · nr. 58 av 116 i klassen H15–16 · nr. 26 av 54 i 2010-kullet
- Forventet kmtid
- 11.07
- Løpskapasitet
- 9.30
- O-evne
- 1.37
- Jevnhet ±
- 10,7 %
- Usikkerhet ±
- 0.12
- Sikkerhet
- 23
- Bommer per løp
- 4,0
- Typisk bom
- 84 s
- Disk/brutt
- 8 %
- Distanseprofil
- best på korte (+3,5 % per dobling)
- Sesongprofil
- best i juli (±1,7 %)
- Løp i grunnlaget
- 38 (sist 19.09.2026)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | −0,1773 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | −0,16 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,1075 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,0181 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 12,99 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 23,42 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 1,4491 |
| bomVekt | 355,45 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,4251 |
| bomStorSigma | 0,7181 |
| antallBom | 119 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0756 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,1043 |
| havariVekt | 21,14 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0,049 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 1,3032 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | 0,0169 |
| fartSesongSin | 0,0001 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,1831 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 676,3 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 2527 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 2957,3 |
| beregnet | 06.11.2026 |
Sprintrankingen
nr. 724 av 1659
Nr. 724 av 1659 blant menn i Norge · nr. 55 av 91 i klassen H15–16 · nr. 29 av 51 i 2010-kullet
- Forventet kmtid
- 7.11
- Løpskapasitet
- 6.55
- O-evne
- 0.15
- Jevnhet ±
- 6,6 %
- Usikkerhet ±
- 0.07
- Sikkerhet
- 15
- Bommer per løp
- 0,9
- Typisk bom
- 78 s
- Disk/brutt
- 3 %
- Distanseprofil
- best på lange (−2,0 % per dobling)
- Sesongprofil
- best i desember (±0,9 %)
- Løp i grunnlaget
- 18 (sist 18.09.2026)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | −0,1578 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | −0,1485 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0661 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,0166 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 10,19 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 15,44 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 1,0469 |
| bomVekt | 249,5 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,3549 |
| bomStorSigma | 0,7267 |
| antallBom | 16 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0323 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0465 |
| havariVekt | 13,26 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | −0,0285 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0,957 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | −0,0076 |
| fartSesongSin | 0,0042 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,0586 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 485,4 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 2567,7 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 2661 |
| beregnet | 06.11.2026 |
B-rankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 11.31
- Løpskapasitet
- 9.30
- O-evne
- 2.01
- Jevnhet ±
- 8,8 %
- Usikkerhet ±
- 1.04
- Sikkerhet
- 13
- Bommer per løp
- 3,4
- Typisk bom
- 98 s
- Disk/brutt
- 7 %
- Distanseprofil
- best på lange (−0,9 % per dobling)
- Sesongprofil
- best i mai (±1,0 %)
- Løp i grunnlaget
- 25 (sist 24.09.2024)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | −0,2975 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | −0,2832 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0876 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,0884 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 1,48 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 13,25 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 0,9785 |
| bomVekt | 105,01 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,5807 |
| bomStorSigma | 0,8305 |
| antallBom | 57 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0704 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,1179 |
| havariVekt | 5,24 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | −0,0128 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 1,1034 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | 0,0081 |
| fartSesongSin | −0,0062 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,2348 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 765,1 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 2236,6 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 2711,4 |
| beregnet | 06.11.2026 |
C-rankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 11.21
- Løpskapasitet
- 9.18
- O-evne
- 2.03
- Jevnhet ±
- 10,9 %
- Usikkerhet ±
- 2.07
- Sikkerhet
- 4
- Bommer per løp
- 3,6
- Typisk bom
- 91 s
- Disk/brutt
- 5 %
- Distanseprofil
- nøytral
- Sesongprofil
- best i oktober (±0,9 %)
- Løp i grunnlaget
- 11 (sist 01.10.2022)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | −0,3189 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | −0,3183 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,1087 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,1704 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 0,12 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 3,89 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 1,1067 |
| bomVekt | 20,23 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,5061 |
| bomStorSigma | 0,8766 |
| antallBom | 26 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0458 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0664 |
| havariVekt | 0,64 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0,0002 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0,6955 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | −0,0024 |
| fartSesongSin | 0,0088 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,2196 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 762,6 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 2193,9 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 2678,6 |
| beregnet | 06.11.2026 |
N-rankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 11.41
- Løpskapasitet
- 9.03
- O-evne
- 2.39
- Jevnhet ±
- 13,5 %
- Usikkerhet ±
- 2.56
- Sikkerhet
- 2
- Bommer per løp
- 3,9
- Typisk bom
- 101 s
- Disk/brutt
- 3 %
- Distanseprofil
- nøytral
- Sesongprofil
- jevn hele året
- Løp i grunnlaget
- 9 (sist 04.07.2021)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | −0,3369 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | −0,278 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,1353 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,2236 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 0,02 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 2,08 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 1,2381 |
| bomVekt | 9,08 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,619 |
| bomStorSigma | 0,9705 |
| antallBom | 32 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0343 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0324 |
| havariVekt | 0,2 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | −0,0003 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0,5312 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | 0,0019 |
| fartSesongSin | −0,0033 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,2096 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 753,1 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 2161,6 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 2793,6 |
| beregnet | 06.11.2026 |
| Terskel | Streak | Uten slik bom siden | Lengste | Plass |
|---|---|---|---|---|
| Bom over to minutter | 14 | 24.10.2026 HARDHAUSEN, bom 2.19 | 102 | – |
| Bom over fem minutter | 111 | 29.08.2026 KM Mellom og Kampen om Skagerak løp 2, bom 5.59 | 191 | – |
| Bom over ti minutter | 756 | 09.06.2025 Pinseløpets ungdomsstafett (for oppgjør og fakturering), bom 13.48 | 1 156 | – |
| Dato | Løp | Klasse | Tid | Plass | Bommet | Justert kmtid | O-prest. | Forventet kmtid | O-evne | Terning |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 24.10.2026 | HARDHAUSEN | H 15-16 | 1.35.39 | 9 /12 | – | – | – | – | – | – |
| 19.09.2026 | NC/O-Idol | H 16 | 1.10.28 | 23 /33 | 9.02 | 10.52 | 1.24 | 11.09 | 1.37 | |
| 18.09.2026 | NC, sprint | H 16 | 18.10 | 25 /33 | 0.11 | 6.57 | 0.04 | 7.12 | 0.15 | |
| 15.09.2026 | Ungdomscup m/nærløp - Finale - Melshei | H 15-16 | 23.22 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 13.09.2026 | Kretsløp Sprint (RR) - Sandneshallen | H 15-16 | 15.33 | 7 /11 | 0.03 | 6.43 | 0.01 | 7.12 | 0.15 | |
| 08.09.2026 | Ungdomscup m/nærløp - Løp 7 - Vannassen | H 15-16 | 18.25 | 6 /8 | 2.23 | 7.28 | 0.58 | 7.12 | 0.15 | |
| 01.09.2026 | Ungdomscup m/nærløp - Løp 6 - Lundehaugen | H 15-16 | 17.39 | 8 /9 | 0.35 | 6.50 | 0.14 | 7.12 | 0.15 | |
| 29.08.2026 | KM Mellom og Kampen om Skagerak løp 2 | H 15-16 | 37.38 | 20 /35 | 8.09 | 11.37 | 2.31 | 11.13 | 1.36 | |
| 28.08.2026 | Kampen om Skagerrak Løp 1 | H 15-16 | 17.07 | 10 /31 | 0.51 | 6.54 | 0.21 | 7.26 | 0.18 | |
| 25.08.2026 | Ungdomscup m/nærløp - Løp 5 Haugstadskogen | H 15-16 | 25.28 | 6 /9 | 2.26 | 8.48 | 0.50 | 11.13 | 1.36 | |
| 22.08.2026 | KM Lang | H 15-16 | 57.10 | 8 /9 | 3.20 | 10.34 | 0.37 | 11.13 | 1.36 | |
| 02.08.2026 | Hovedløpet sprint | H16 | 21.46 | 26 /47 | 0.17 | 7.08 | 0.06 | 7.26 | 0.18 | |
| 01.08.2026 | Hovedløpet Langdistanse | H16 | 1.03.00 | 20 /43 | 6.05 | 9.35 | 0.56 | 11.13 | 1.36 | |
| 09.07.2026 | Sørlandsgaloppen | H 15-16 | 22.32 | 19 /27 | 0.49 | 7.46 | 0.17 | 7.39 | 0.21 | |
| 09.07.2026 | Sørlandsgaloppen | H 15-16 | – | Inaktiv | – | – | – | – | – | – |
| 09.07.2026 | Sørlandsgaloppen | H 15-16 | – | Inaktiv | – | – | – | – | – | – |
| 09.07.2026 | Sørlandsgaloppen | H 15-16 | – | Inaktiv | – | – | – | – | – | – |
| 21.06.2026 | O-festivalen lang | H 16 | 2.35.21 | 24 /28 | 12.19 | 16.09 | 1.43 | 11.35 | 1.40 | |
| 20.06.2026 | O-festivalen mellom | H 16 | 1.05.01 | 27 /28 | 12.27 | (16.50) | 3.13 | 11.35 | 1.40 | |
| 19.06.2026 | O-festivalen sprint | H 16 | 31.14 | 23 /27 | 7.04 | (11.54) | 2.42 | 7.37 | 0.23 | |
| 14.06.2026 | Midtsommerløpet | H15-16 | 1.05.00 | 30 /38 | 14.55 | 13.29 | 3.06 | 11.35 | 1.40 | |
| 13.06.2026 | Camp Stokke - innendørsorientering | H 15-16 | – | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 13.06.2026 | Midtsommersprinten | H15-16 | 18.15 | 32 /40 | 4.01 | 9.27 | 2.05 | 7.37 | 0.23 | |
| 06.06.2026 | Tour de Orientering | H 15-16 | 9.56 | 7 /8 | – | – | – | – | – | – |
| 06.06.2026 | Tour de Orientering | H 15-16 | 34.51 | 7 /36 | 6.23 | 8.14 | 1.30 | 7.37 | 0.23 | |
| 06.06.2026 | Tour de Orientering | H 15-16 | – | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 02.06.2026 | Ungdomscup m/nærløp - Løp 4 - Sandneshallen | H 15-16 | 19.45 | 5 /8 | 2.04 | 9.55 | 1.02 | 11.35 | 1.40 | |
| 26.05.2026 | Ungdomscup m/nærløp - Løp 3 - Alsvik | H 15-16 | 27.40 | 7 /9 | 0.58 | 8.36 | 0.18 | 11.03 | 1.28 | |
| 19.05.2026 | Ungdomscup m/nærløp - Løp 2 - Kleppeloen | H 15-16 | 23.31 | 7 /8 | 0.44 | 6.36 | 0.12 | 7.00 | 0.10 | |
| 16.05.2026 | Kretsløp Melshei (RR) | H 15-16 | 56.59 | 9 /10 | 8.35 | 11.30 | 1.45 | 11.03 | 1.28 | |
| 12.05.2026 | Ungdomscup m/nærløp - Løp 1 - Øksnevadskogen | H 15-16 | 24.41 | 6 /9 | 1.41 | 9.48 | 0.41 | 11.03 | 1.28 | |
| 26.04.2026 | Kretsløp (RR) Sælandskogen | H 15-16 | 47.32 | 4 /4 | 2.15 | 10.16 | 0.29 | 11.24 | 1.35 | |
| 22.03.2026 | KOK 2 dagers. Mellomdistanse | H 15-16 | 50.04 | 19 /31 | 13.03 | 12.45 | 3.19 | 11.35 | 1.40 | |
| 21.03.2026 | KOK 2 dagers Sprint i Abra Havn | H 15-16 | 17.45 | 18 /37 | 1.33 | 7.32 | 0.40 | 7.17 | 0.12 | |
| 20.03.2026 | KOK 2 dagers Natt-o i Dyreparken | H 15-16 | 28.00 | 17 /27 | 4.34 | 11.22 | 1.51 | 11.35 | 1.40 | |
| 10.01.2026 | Vinterkarusell 3 Njåskogen | Herrer - mellomlang løype | 42.22 | 7 /32 | 4.32 | 10.59 | 1.11 | 11.39 | 1.34 | |
| 26.12.2025 | Juleløpet i Sørmarka | HXL | 1.20.40 | 23 /25 | 21.35 | 15.09 | 4.03 | 11.47 | 1.37 | |
| 13.12.2025 | Klubbmesterskap Melshei | H15-16 | – | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 25.10.2025 | HARDHAUSEN | H 15-16 | 1.59.51 | 9 /9 | – | – | – | – | – | – |
| 30.09.2025 | Ungdomscup Finale Gramstad | H 15-16 | 32.05 | 5 /6 | 5.40 | 12.33 | 2.13 | 11.30 | 1.18 | |
| 16.09.2025 | Ungdomscup 7 | H 15-16 | 27.43 | 8 /9 | 0.48 | 10.48 | 0.19 | 11.30 | 1.18 | |
| 31.08.2025 | Kampen om Skagerrak 2025, løp 3 (m/åpne klasser) | H 15-16 | 36.17 | 21 /28 | 4.30 | 10.24 | 1.17 | 11.35 | 1.16 | |
| 30.08.2025 | Kampen om Skagerrak 2025, løp 2 | H 15-16 | 1.12.02 | 23 /29 | 4.32 | 12.09 | 0.46 | 11.35 | 1.16 | |
| 29.08.2025 | Kampen om Skagerrak, løp 1 | H15-16 | 18.46 | 20 /31 | 0.43 | 7.38 | 0.18 | 7.32 | 0.14 | |
| 26.08.2025 | Ungdomscup 5 Bakkebø/Lagård | H 15-16 | 20.01 | 5 /6 | 1.54 | 7.57 | 0.45 | 7.32 | 0.14 | |
| 23.08.2025 | KM Lang Sirdal | H 15-16 | 0.00 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 03.08.2025 | Hovedløpet sprint | H 15 | 21.05 | 35 /59 | 2.12 | 8.16 | 0.52 | 7.32 | 0.14 | |
| 02.08.2025 | Hovedløpet lang | H 15 | 57.58 | 33 /51 | 8.59 | 13.23 | 2.04 | 11.35 | 1.16 | |
| 06.07.2025 | Sørlandsgaloppen 2025 | H 15-16 | 24.45 | 18 /45 | 0.51 | 9.12 | 0.19 | 11.29 | 1.15 | |
| 06.07.2025 | Sørlandsgaloppen 2025 | H 15-16 | – | Inaktiv | – | – | – | – | – | – |
| 22.06.2025 | O-Festival elite og 15-16 | H 15 | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 22.06.2025 | O-Festival elite og 15-16 | H 15 | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 20.06.2025 | O-Festival sprint | H 15 | 15.20 | 25 /33 | 0.07 | 7.30 | 0.03 | 7.26 | 0.14 | |
| 09.06.2025 | Pinseløpets ungdomsstafett (for oppgjør og fakturering) | H13-16_3 | 1.16.03 | 27 /30 | – | – | – | – | – | – |
| 08.06.2025 | Pinseløpet dag 2 | H 15-16 | 1.12.42 | 33 /40 | 5.02 | 11.48 | 0.49 | 11.48 | 1.18 | |
| 07.06.2025 | Pinseløpet dag 1 | H 15-16 | 39.52 | 35 /44 | 3.55 | 11.42 | 1.09 | 11.48 | 1.18 | |
| 03.06.2025 | Ungdomscup 4 - Tananger | H 15-16 | 29.53 | 7 /9 | 1.52 | 10.18 | 0.39 | 11.48 | 1.18 | |
| 27.05.2025 | Ungdomscup 3 | H 15-16 | 45.40 | 8 /9 | – | – | – | – | – | – |
| 20.05.2025 | Ungdomscup 2 - Kleivane | H 15-16 | 17.12 | 8 /9 | 0.54 | 7.41 | 0.24 | 7.20 | 0.15 | – |
| 13.05.2025 | Ungdomscup 1 Njåskogen | H 15-16 | 0.00 | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 29.04.2025 | Sprintløp Forus | H15 | 22.07 | 15 /27 | 1.25 | 7.10 | 0.28 | – | – | – |
| 08.03.2025 | Vinterkarusell Ganddal IL Vagleskogen | Herrer - mellomlang løype | 48.25 | 21 /38 | – | – | – | – | – | – |
| 04.01.2025 | Treningsløp Bogafjell Plassatjørn (ROK Samling) | A - Lang | 1.16.20 | 24 /26 | 6.39 | 13.21 | 1.10 | 12.44 | 1.30 | |
| 26.12.2024 | Juleløpet 2024, Vinterkarusellens 1. løp. | HL | 1.10.07 | 26 /34 | 5.24 | 12.12 | 0.56 | 12.31 | 1.33 | |
| 14.12.2024 | Klubbmesterskap Sandnes IL | H13-14 | 57.38 | 7 /7 | 12.56 | 14.38 | 3.17 | 12.31 | 1.33 | |
| 16.11.2024 | Treningsløp ROOTS samling | AK | 0.00 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 26.10.2024 | HARDHAUSEN | H 13-14 | 1.02.06 | 7 /12 | – | – | – | – | – | – |
| 24.09.2024 | Nærløp m/Ungdomscup Finale | H 13-14 | 25.01 | 8 /10 | 2.52 | 12.58 | 1.29 | 12.46 | 1.59 | |
| 17.09.2024 | Ungdomscup og nærløp Bogafjell | H 13-14 | 0.00 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 10.09.2024 | Nærløp med ungdomscup | H 13-14 | 18.43 | 7 /10 | – | – | – | – | – | – |
| 03.09.2024 | Nærløp Selshammeren | B-åpen | 0.00 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 27.08.2024 | Nærløp-Ungdomscup - Alsvik | H 13-14 | 25.43 | 4 /9 | 0.29 | 10.17 | 0.12 | 12.51 | 2.03 | |
| 24.08.2024 | KM Lang | H 13-14 | 27.31 | 5 /7 | 0.16 | 11.51 | 0.07 | 12.51 | 2.03 | |
| 04.08.2024 | Hovedløpet sprint | H 14 | 18.29 | 25 /51 | – | – | – | – | – | – |
| 03.08.2024 | Hovedløpet lang | H 14 | 48.52 | 18 /46 | 4.27 | 11.26 | 1.02 | 12.51 | 2.03 | |
| 30.06.2024 | Sørlandsgaloppen 2024 | H 13-14 | 16.14 | 12 /172 | – | – | – | – | – | – |
| 30.06.2024 | Sørlandsgaloppen 2024 | H 13-14 | 35.44 | 14 /172 | 3.18 | 10.47 | 1.00 | 13.17 | 2.17 | |
| 30.06.2024 | Sørlandsgaloppen 2024 | H 13-14 | 34.49 | 23 /172 | 7.17 | 14.49 | 3.06 | 13.17 | 2.17 | |
| 30.06.2024 | Sørlandsgaloppen 2024 | H 13-14 | 37.38 | 27 /42 | 10.42 | 15.56 | 4.32 | 13.17 | 2.17 | |
| 23.06.2024 | Norsk O-Festival lang | H 14 | 40.06 | 10 /30 | 4.12 | 11.15 | 1.11 | 13.17 | 2.17 | |
| 22.06.2024 | Norsk O-Festival mellom | H 14 | 51.14 | 21 /30 | 16.27 | 15.50 | 5.05 | 13.17 | 2.17 | |
| 21.06.2024 | Norsk O-Festival sprint | H 14 | 15.22 | 18 /29 | – | – | – | – | – | – |
| 11.06.2024 | Moro-løp | Herrer - lang/mellomlang løype | 0.00 | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 04.06.2024 | Nærløp m/Ungdomscup Arboret | H 13-14 | 18.26 | 6 /12 | – | – | – | – | – | – |
| 26.05.2024 | Tour de Orientering | H 13-14 | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 26.05.2024 | Tour de Orientering | H 13-14 | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 26.05.2024 | Tour de Orientering | H 13-14 | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 20.05.2024 | Pinseløpet dag 2 | B-åpen 10-16 | 0.00 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 20.05.2024 | Pinseløpet dag 2 | H13-16_3 | 53.14 | 19 /32 | – | – | – | – | – | – |
| 19.05.2024 | Pinseløpet dag 1 | H 13-14 | 38.45 | 21 /32 | 7.16 | 12.36 | 2.22 | 13.02 | 2.02 | |
| 14.05.2024 | Nærløp m/ungdomscup | H 13-14 | 32.06 | 7 /10 | – | – | – | – | – | – |
| 07.05.2024 | Ungdomscup/nærløp Lundehaugen | H 13-14 | 11.47 | 5 /11 | – | – | – | – | – | – |
| 30.04.2024 | Nærløp m/ungdomscup | H 13-14 | 15.33 | 6 /9 | – | – | – | – | – | – |
| 28.04.2024 | Kretsløp Nedrebø | H 13-14 | 0.00 | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 27.04.2024 | KM Sprint | H 13-14 | 13.22 | 4 /8 | – | – | – | – | – | – |
| 20.04.2024 | Kretsløp-Sprint, Storhaug | H 13-14 | 18.54 | 4 /7 | – | – | – | – | – | – |
| 16.04.2024 | Nærløp Sælandsfjellet | HAK | 43.48 | 4 /17 | – | – | – | – | – | – |
| 14.04.2024 | Halden O-Meeting Lang | H 13-14 | 58.04 | 42 /71 | 4.33 | 14.00 | 1.06 | 13.17 | 1.58 | |
| 13.04.2024 | Halden O-Meeting Mellom | B-åpen 10-16 | 33.03 | – | – | – | – | – | – | – |
| 12.04.2024 | Halden O-Meeting Publikumsløp Sprint | Åpen 1 | 0.00 | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 06.01.2024 | Treningsløp Alsvik (ROK samling) | L2 | 1.14.41 | 9 /11 | 4.32 | 18.54 | 1.09 | 13.44 | 1.20 | |
| 31.12.2023 | Nyttårsløpet SI hytta Melshei | Herrer - mellomlang løype | 1.04.35 | 23 /33 | 9.18 | 16.03 | 2.19 | 13.28 | 1.21 | |
| 26.12.2023 | Juleløpet 2023, Vinterkarusellen løp 1. | HM | 46.07 | 18 /47 | 6.17 | 13.54 | 1.54 | 13.28 | 1.21 | |
| 11.11.2023 | SI Klubbmesterskap, Melshei | H13-14 | 42.59 | 5 /8 | 3.32 | 12.19 | 1.01 | 12.14 | 1.02 | |
| 28.10.2023 | HARDHAUSEN, Melshei | H 13-14 | 0.00 | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 21.10.2023 | Blodslitet | H 13-14 | 1.06.48 | 44 /58 | – | – | – | – | – | – |
| 24.09.2023 | Kampen om Skagerrak - mellom | H 13-14 | 37.13 | 16 /24 | – | – | – | – | – | – |
| 23.09.2023 | Kampen om Skagerrak - lang | H 13-14 | 56.22 | 19 /23 | 5.11 | 17.45 | 1.38 | 13.38 | 2.01 | |
| 22.09.2023 | Kampen om Skagerrak prolog | H 13-14 | 31.23 | 15 /25 | 5.03 | 15.10 | 2.26 | 13.38 | 2.01 | |
| 19.09.2023 | Ungdomscup Finale i Ølbergskogen | H 13-14 | 27.25 | 4 /9 | 1.27 | 11.58 | 0.38 | 13.38 | 2.01 | |
| 10.09.2023 | Tour de Orientering | H 13-14 | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 10.09.2023 | Tour de Orientering | H 13-14 | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 10.09.2023 | Tour de Orientering | H 13-14 | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 29.08.2023 | Ungdomscup 4 | H 13-14 | 32.56 | 2 /8 | – | – | – | – | – | – |
| 02.07.2023 | Sørlandsgaloppen 2023 | H 13-14 | 22.30 | 14 /28 | – | – | – | – | – | – |
| 02.07.2023 | Sørlandsgaloppen 2023 | H 13-14 | 35.37 | 19 /126 | 3.29 | 12.38 | 1.14 | 13.53 | 2.17 | |
| 02.07.2023 | Sørlandsgaloppen 2023 | H 13-14 | 28.22 | 21 /126 | 5.15 | 14.44 | 2.44 | 13.53 | 2.17 | |
| 02.07.2023 | Sørlandsgaloppen 2023 | H 13-14 | 46.00 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 25.06.2023 | O-festivalen lang øvrige klasser | H 13 | 58.48 | 13 /21 | 8.06 | 13.58 | 1.55 | 14.24 | 2.36 | |
| 24.06.2023 | O-festivalen mellom øvrige klasser | H 13 | 46.28 | 19 /24 | 16.12 | 20.24 | 7.07 | 14.24 | 2.36 | |
| 23.06.2023 | O-festivalen sprint elite og DH13-16 | H 13 | 15.42 | 15 /22 | – | – | – | – | – | – |
| 13.06.2023 | Ungdomscup 3 Ganddal | H 13-14 | 17.59 | 5 /9 | – | – | – | – | – | – |
| 03.06.2023 | Kretsløp Ålgård (RR4) Sælandskogen | H 13-14 | 26.30 | 6 /11 | 2.07 | 11.43 | 0.56 | 14.24 | 2.36 | |
| 29.05.2023 | Pinseløpet dag 3 | H13-16_3 | 48.11 | 26 /34 | – | – | – | – | – | – |
| 28.05.2023 | Pinseløpet dag 2 | H 13-14 | 34.43 | 20 /40 | 1.55 | 11.33 | 0.38 | 14.15 | 2.19 | |
| 27.05.2023 | Pinseløpet dag 1 | H 13-14 | 44.53 | 32 /42 | 12.01 | 16.45 | 4.29 | 14.15 | 2.19 | |
| 23.05.2023 | Ungdomscup 2, Lundekvam | H 13-14 | 30.18 | 6 /9 | 1.36 | 13.11 | 0.42 | 14.15 | 2.19 | |
| 07.05.2023 | Kretsløp (RR2) | H 13-14 | 43.44 | 7 /10 | 9.48 | 15.57 | 3.34 | 14.15 | 2.19 | |
| 02.05.2023 | Ungdomscup 1 | H 13-14 | 18.20 | 5 /13 | – | – | – | – | – | – |
| 30.04.2023 | World Cup i Norge – publikumsløp 3: Smaaleneneløpet m/ norgescup junior | H 13-14 | 43.16 | 29 /45 | 1.57 | 13.35 | 0.37 | 13.51 | 1.42 | – |
| 29.04.2023 | World Cup i Norge – publikumsløp 2: Lørdagskjappen m/ norgescup junior | H 13-14 | 38.42 | 30 /48 | 5.42 | 13.51 | 2.02 | 13.51 | 1.42 | – |
| 22.04.2023 | KM Sprint (RR1) | H 13-14 | 20.59 | 7 /10 | – | – | – | – | – | – |
| 07.01.2023 | Treningsløp Hålandskogen (ROK Samling) | L3 | 37.48 | 5 /7 | 3.47 | 15.37 | 1.34 | 14.18 | 0.57 | |
| 26.11.2022 | Klubbmesterskap Sandnes IL | H11-12 | 29.05 | 3 /5 | – | – | – | – | – | – |
| 05.11.2022 | HARDHAUSEN | H 11-12 | 48.36 | 7 /11 | – | – | – | – | – | – |
| 01.10.2022 | Ranking finale Kubbetjørn | H 11-12 | 34.53 | 5 /8 | 10.11 | 15.01 | 4.23 | 13.52 | 2.09 | |
| 18.09.2022 | Kretsløp - Sprint på Gausel | H 11-12 | 13.01 | 5 /7 | – | – | – | – | – | – |
| 10.09.2022 | Kretsløp Ålgård RR6 | H 11-12 | 21.19 | 4 /8 | 2.44 | 12.22 | 1.35 | 13.52 | 1.55 | |
| 06.09.2022 | Ungdomscup løp 5 - Vagleskogen | H 11-12 | 16.39 | 6 /7 | – | – | – | – | – | – |
| 21.08.2022 | Vestlandsmesterskapet (DM), Mellom | H 11-12 | 20.17 | 4 /6 | 2.13 | 13.22 | 1.28 | 14.13 | 2.02 | |
| 20.08.2022 | Vestlandsmesterskapet (DM), Lang (HOK-ranking 5/2022) | H 11-12 | 16.01 | 5 /8 | 0.48 | 11.19 | 0.34 | 14.13 | 2.02 | |
| 10.07.2022 | Sørlandsgaloppen | H 11-12 | 19.25 | 9 /96 | 2.14 | 12.51 | 1.29 | 15.02 | 2.31 | |
| 10.07.2022 | Sørlandsgaloppen | H 11-12 | 40.09 | 14 /23 | 9.13 | 15.20 | 3.31 | 15.02 | 2.31 | |
| 10.07.2022 | Sørlandsgaloppen | H 11-12 | 28.24 | 20 /96 | 3.01 | 15.10 | 1.37 | 15.02 | 2.31 | |
| 10.07.2022 | Sørlandsgaloppen | H 11-12 | 40.11 | 26 /96 | 12.43 | (21.29) | 6.48 | 15.02 | 2.31 | |
| 14.06.2022 | Ungdomscup Løp 3 - Sandvedparken | H 11-12 | 21.45 | 4 /10 | – | – | – | – | – | – |
| 24.05.2022 | Ungdomscup løp 2 Arboretet | H 11-12 | 15.35 | 3 /8 | – | – | – | – | – | – |
| 27.03.2022 | Nordsjøløpene dag 2 | H 11-12 | 37.40 | 3 /5 | 8.22 | 15.42 | 3.29 | 14.09 | 2.02 | |
| 26.03.2022 | Nordsjøløpene dag 1 | H 11-12 | 17.43 | 5 /7 | – | – | – | – | – | – |
| 29.01.2022 | Vinterkarusell Dale | Herrer - kort løype | 0.00 | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 23.10.2021 | HARDHAUSEN | H 11-12 | 1.01.54 | 6 /11 | – | – | – | – | – | – |
| 14.09.2021 | Nærløp Sandtangen | H 11-12 | 13.48 | 4 /5 | – | – | – | – | – | – |
| 07.09.2021 | Nærløp Riska | H 11-12 | 32.36 | 4 /6 | – | – | – | – | – | – |
| 29.08.2021 | KM lang Lindvatnet/Feed | H 11-12 | 28.10 | 5 /5 | 2.07 | 13.43 | 1.02 | 13.46 | 1.21 | – |
| 04.07.2021 | Sørlandsgaloppen 2021 | N2-åpen 10-16 | 23.43 | 20 /77 | 6.37 | 17.17 | 4.49 | 17.05 | 3.59 | |
| 04.07.2021 | Sørlandsgaloppen 2021 | N2-åpen 10-16 | 19.52 | 21 /77 | 6.16 | 16.04 | 5.04 | 17.05 | 3.59 | |
| 04.07.2021 | Sørlandsgaloppen 2021 | N2-åpen 10-16 | 12.48 | 24 /27 | – | – | – | – | – | – |
| 08.06.2021 | Ungdomscup No. 5 - Haugtussa | H 11-12 | 13.48 | 7 /8 | – | – | – | – | – | – |
| 01.06.2021 | Ungdomscup No. 4 - Hålandskogen | N-åpen | 30.56 | 6 /10 | – | – | – | – | – | – |
| 25.05.2021 | Ungdomscup No. 3 - Bakkebø | N-åpen | 17.24 | 3 /6 | – | – | – | – | – | – |
| 18.05.2021 | Ungdomscup No. 2 - Neseskogen | N-åpen | 26.16 | – | 2.47 | 17.02 | 1.48 | 18.53 | 4.00 | |
| 11.05.2021 | Ungdomscup No. 1 - Veraland | N-åpen | 0.00 | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 04.05.2021 | Treningsløp Selshammer | Ny | 29.55 | 3 /9 | – | – | – | – | – | – |
| 24.10.2020 | HARDHAUSEN | Mini Hardhausen | 40.11 | – | 3.12 | 15.53 | 1.16 | 15.05 | 0.51 | |
| 18.10.2020 | Tour de orientering | H 9-10 | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 18.10.2020 | Tour de orientering | H 9-10 | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 18.10.2020 | Tour de orientering | H 9-10 | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 15.09.2020 | Ungdomscup og klubbkamp Bakkebø | H 10 | 57.39 | 8 /8 | – | – | – | – | – | – |
| 01.09.2020 | Ungdomscup og klubbkamp Vårli | H10 | 1.23.12 | – | 42.29 | 28.56 | 14.46 | 20.33 | 4.42 | |
| 23.08.2020 | KM-lang | H 9-10 | 44.43 | 6 /7 | 6.46 | 21.32 | 3.15 | 20.08 | 3.03 | |
| 22.08.2020 | KM Mellom (Rogaland) | H 9-10 | 52.08 | – | 6.22 | (31.57) | 3.54 | 20.08 | 3.03 | |
| 16.06.2020 | Ungdomscup/klubbkamp Stangeland, Sandnes | Ny | 29.25 | – | – | – | – | – | – | – |
| 09.06.2020 | Ungdomscup/klubbkamp, Hålandskogen | H-Ny | 24.46 | 7 /11 | – | – | – | – | – | – |
| 02.06.2020 | Nærløp - Ganddal | H-NY | 13.57 | – | – | – | – | – | – | – |
| 26.05.2020 | Nærløp Alsvik | H Ny | 32.51 | – | – | – | – | – | – | – |
| 19.05.2020 | Nærløpskarusell, Varatunparken | H-Ny | 22.13 | – | – | – | – | – | – | – |
| 12.05.2020 | Ungdomscup og klubbkamp Hellvik | H-Ny | 17.42 | 3 /7 | – | – | – | – | – | – |
| 04.05.2020 | Ungdomscup og klubbkamp Bogafjell - kan løpes 4.-11.mai | Ny | 22.51 | – | – | – | – | – | – | – |
| 26.10.2019 | HARDHAUSEN | Mini Hardhausen | 1.13.26 | – | – | – | – | – | – | – |
| 29.09.2019 | Tour de Orientering | H 9-10 | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 29.09.2019 | Tour de Orientering | H 9-10 | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 10.09.2019 | Ungdomscup #5 og klubbkamp, Maudland skole Hommersåk | H10 | 45.21 | 5 /5 | – | – | – | – | – | – |
| 24.08.2019 | KM Lang, Rogalandsranking #7, Sandnes | H 9-10 | 1.09.33 | – | 25.01 | (27.55) | 10.02 | 18.05 | 3.11 | |
| 30.06.2019 | Norsk o-festival - lang | N-åpen | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 29.06.2019 | Norsk o-festival - mellom | N-åpen | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 28.06.2019 | Norsk o-festival - sprint | N-åpen | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 28.05.2019 | Ungdomscup 2.løp, Klubbkamp, Sandnes | H10 | 48.54 | 5 /8 | – | – | – | – | – | – |
| 21.05.2019 | Ungdomscup/Klubbkamp Storhaug | H Ny | 46.20 | 7 /7 | – | – | – | – | – | – |
| 19.05.2019 | Ranking Langdistanse i Brekkeheia | H 11-12 | 58.08 | 8 /8 | 6.10 | 29.56 | 3.11 | – | – | – |
| 18.05.2019 | Kretsløp RR6 - Mellom Vigreskogen | H -10 | 50.51 | – | 8.57 | 18.44 | 3.18 | 16.15 | 1.50 | – |
| 27.10.2018 | HARDHAUSEN | Mini Hardhausen | 59.57 | – | – | – | – | – | – | – |
| 11.09.2018 | Klubbkamp/Ungdomscup finale - Bogafjell | Ny | 27.08 | 6 /13 | 2.17 | 18.24 | 1.33 | 17.07 | 0.49 | |
| 04.09.2018 | Klubbkamp/Ungdomscup | H Ny | 28.56 | 3 /7 | – | – | – | – | – | – |
| 01.09.2018 | KM Mellom | H -10 | 51.14 | 7 /7 | 12.07 | 25.14 | 5.58 | – | – | – |
| 19.06.2018 | Ungsomscup/Klubbkamp nr 3 på Storhaug | H Ny | 21.46 | – | – | – | – | – | – | – |
| 05.06.2018 | Klubbkamp/Ungdomscup | H-Ny | 41.44 | 7 /7 | 3.20 | 22.20 | 1.47 | 18.02 | 0.55 | – |
| 15.05.2018 | Ungdomscup/ Klubbkamp | H Ny | 28.10 | 5 /8 | – | – | – | – | – | – |
| 08.05.2018 | Nærløpskarusellen Vigreskogen - individuelle klasser | HK | 0.00 | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 22.04.2018 | Tour de Orientering | N-åpen | 0.00 | Inaktiv | – | – | – | – | – | – |
| 12.09.2017 | Klubbkamp/Ungdomscup - 6, 2017 Finale - Øksnevadskogen Nord | Ny | 22.54 | 21 /44 | 2.51 | 14.40 | 1.49 | – | – | – |
| 05.09.2017 | Klubbkamp/Ungdomscup - 5, Gramstad | H Ny | 26.40 | – | – | – | – | – | – | – |
| 13.06.2017 | Klubbkamp/Ungdomscup - 3, 2017 Rundevold | H-Ny | 19.55 | 5 /10 | – | – | – | – | – | – |
| 23.05.2017 | Klubbkamp/Ungdomscup - 1, 2017 - SI - Dale | H Ny | 46.10 | 23 /24 | – | – | – | – | – | – |
| 16.05.2017 | Nærløp Sørmarka | GN | 36.04 | 4 /7 | – | – | – | – | – | – |
| Dato | Løp | Klasse | Lag | Etappe | Tid | Etappeplass | Lagets plass |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 22.09.2026 | Sørmarkstafetten | stafett | Sandnes IL (Rogaland) 7 | 3 | 15.12 | 6 | 8 |
| 20.09.2026 | NM junior stafett | H17-20 | Sandnes IL (Rogaland) 4 | 2 | 47.49 MisPunch | – | – |
| 30.08.2026 | KM Stafett og Kampen om Skagerak stafett | H13-16 | Agder/ Rogaland 6 | 2 | 25.26 | 15 | – |
| 23.08.2026 | KM Stafett | H13-16 | Sandnes IL (Rogaland) 4 | 1 | 24.59 | 2 | 4 |
| 05.08.2026 | Kretsstafetten | DHDH | Rogaland 4 | 4 | 9.48 MisPunch | – | – |