Løperprofil
Isa Mari Sandstad
Frol
Feil klubb, eller løperen registrert dobbelt? Logg inn for å foreslå rettelser
Skogsrankingen
23 løp
Sprintrankingen
11 løp
Skogsrankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 12.06
- Løpskapasitet
- 10.59
- O-evne
- 1.07
- Jevnhet ±
- 7,6 %
- Usikkerhet ±
- 4.08
- Sikkerhet
- 2
- Bommer per løp
- 2,7
- Typisk bom
- 82 s
- Disk/brutt
- 5 %
- Sesongprofil
- jevn hele året
- Løp i grunnlaget
- 23 (sist 24.08.2019)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | −0,0292 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | −0,1214 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0764 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,2939 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 0 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 1,74 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 0,9752 |
| bomVekt | 4,7 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,4048 |
| bomStorSigma | 0,7849 |
| antallBom | 53 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0491 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0755 |
| havariVekt | 0,03 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | 0,0004 |
| fartSesongSin | 0,0003 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,1831 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 676,3 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 2922,3 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 3220,6 |
| beregnet | 06.11.2026 |
Sprintrankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 8.42
- Løpskapasitet
- 8.30
- O-evne
- 0.12
- Jevnhet ±
- 5,6 %
- Usikkerhet ±
- 5.42
- Sikkerhet
- 1
- Bommer per løp
- 0,9
- Typisk bom
- 68 s
- Disk/brutt
- 6 %
- Sesongprofil
- jevn hele året
- Løp i grunnlaget
- 12 (sist 08.05.2014)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | 0,0471 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | −0,0871 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0559 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,504 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 0 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 0,57 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 0,9935 |
| bomVekt | 0,94 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,2162 |
| bomStorSigma | 0,7036 |
| antallBom | 5 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0586 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0856 |
| havariVekt | 0 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | 0,0002 |
| fartSesongSin | 0,0002 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,0586 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 485,4 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 3149,6 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 3225,5 |
| beregnet | 06.11.2026 |
B-rankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 17.28
- Løpskapasitet
- 15.22
- O-evne
- 2.06
- Jevnhet ±
- 8,8 %
- Usikkerhet ±
- 7.39
- Sikkerhet
- 0
- Bommer per løp
- 3,5
- Typisk bom
- 96 s
- Disk/brutt
- 6 %
- Løp i grunnlaget
- 1 (sist 02.05.2018)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | 0,1825 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | −0,1454 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0878 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,3631 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 0 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 0,17 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 0,9972 |
| bomVekt | 0,46 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,5666 |
| bomStorSigma | 0,8747 |
| antallBom | 2 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0573 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0837 |
| havariVekt | 0 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | 0 |
| fartSesongSin | 0 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,2348 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 765,1 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 3614,5 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 4110 |
| beregnet | 06.11.2026 |
C-rankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 16.46
- Løpskapasitet
- 14.55
- O-evne
- 1.51
- Jevnhet ±
- 10,0 %
- Usikkerhet ±
- 9.05
- Sikkerhet
- 0
- Bommer per løp
- 3,2
- Typisk bom
- 92 s
- Disk/brutt
- 5 %
- Sesongprofil
- jevn hele året
- Løp i grunnlaget
- 3 (sist 22.06.2016)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | 0,1553 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | −0,3499 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0999 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,4328 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 0 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 0,24 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 0,9857 |
| bomVekt | 0,8 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,5197 |
| bomStorSigma | 0,8718 |
| antallBom | 5 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0481 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0684 |
| havariVekt | 0,01 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | 0,0001 |
| fartSesongSin | 0,0002 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,2196 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 762,6 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 3521,4 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 3957,2 |
| beregnet | 06.11.2026 |
| Terskel | Streak | Uten slik bom siden | Lengste | Plass |
|---|---|---|---|---|
| Bom over to minutter | 5 | 24.08.2019 Midt-Norsk Mesterskap Lang, bom 2.24 | 123 | – |
| Bom over fem minutter | 575 | 27.08.2011 Midt-Norsk Mesterskap, bom 7.11 | 575 | – |
| Bom over ti minutter | 653 | hele karrieren siden 2011 | 653 | – |
| Dato | Løp | Klasse | Tid | Plass | Bommet | Justert kmtid | O-prest. | Forventet kmtid | O-evne | Terning |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 11.09.2021 | KM sprint NTOK - festivalsprinten | Pub | – | Inaktiv | – | – | – | – | – | – |
| 24.08.2019 | Midt-Norsk Mesterskap Lang | D - A | 54.11 | 6 /28 | 3.02 | 9.52 | 0.33 | 10.39 | 0.47 | |
| 02.06.2019 | KM Stafett NTOK og STOK | Løype: A 4,3 A | 40.44 | 5 | 1.23 | 10.13 | 0.21 | 10.55 | 0.45 | |
| 16.05.2018 | O-sjuer nr. 4 | A4 | 45.47 | 6 | 1.40 | 10.27 | 0.23 | 11.00 | 0.47 | |
| 09.05.2018 | Bygdakamp 2 | A4 | 44.57 | 9 | 0.44 | 10.14 | 0.10 | 11.00 | 0.47 | |
| 02.05.2018 | O-sjuer nr 3 | B3 | 28.09 | 3 | 1.33 | 10.28 | 0.35 | – | – | – |
| 17.08.2016 | O-sjuer nr. 8 | C5 | 48.10 | 1 | – | – | – | – | – | – |
| 22.06.2016 | O-sjuer nr. 7 | C5 | 33.05 | 1 | 1.42 | 8.09 | 0.25 | 9.09 | 0.46 | |
| 25.05.2016 | O-sjuer nr. 5 | C5 | 33.06 | 1 | 2.03 | 8.16 | 0.31 | 10.01 | 1.02 | – |
| 04.05.2016 | Bygdakamp 1 - Skøynar | C5 | 48.55 | 4 | 3.04 | 9.31 | 0.36 | 10.01 | 1.02 | – |
| 23.08.2015 | KM Mellomdistanse | D 17- | 43.08 | 1 /3 | 3.14 | 11.01 | 0.50 | 11.17 | 1.06 | |
| 23.06.2015 | O-sjuer nr. gjeldsåsmyra | C5 | – | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 31.08.2014 | Tour de Trondheim | D 17- | 59.13 | 10 | 6.51 | 11.08 | 1.17 | 11.18 | 1.08 | |
| 30.08.2014 | Tour de Trondheim - Dag 2 | D 17- | 59.13 | 10 | 5.56 | 10.59 | 1.06 | 11.18 | 1.08 | |
| 27.08.2014 | O-sjuer 8, Rinnleiret | A4/A6 | 19.59 | 10 | 0.34 | 10.12 | 0.17 | 11.18 | 1.08 | |
| 08.05.2014 | TA-sprint løp 3 | Åpen 2,5 | 15.26 | 11 /25 | 0.22 | 7.35 | 0.11 | 7.30 | 0.07 | |
| 07.05.2014 | O-sjuer 3, Børsåsen | A4 | 39.00 | 10 | 1.38 | 11.12 | 0.28 | 11.34 | 1.03 | |
| 11.09.2013 | O-sjuern 10 | A4/A6 | 23.37 | DSQ | – | – | – | – | – | – |
| 23.06.2013 | Norsk O-Festival | D 21AK | 1.05.20 | 17 /37 | – | – | – | – | – | – |
| 22.06.2013 | Norsk O-Festival | D 21AK | 1.15.01 | 22 /27 | – | – | – | – | – | – |
| 23.09.2012 | Tour de Trondheim | D 19- | 19.11 | 4 | 0.14 | 7.15 | 0.05 | 7.21 | 0.07 | |
| 23.09.2012 | Tour de Trondheim | D 19- | 52.12 | 11 | 4.59 | 11.37 | 1.07 | 11.21 | 1.03 | |
| 22.09.2012 | Tour de Trondheim: Mellomdistanse m/ ungsomsløp 9 | D 19- | 52.12 | 11 | 5.07 | 11.22 | 1.07 | 11.21 | 1.03 | |
| 21.09.2012 | Tour de Trondheim: Sprint | D 19- | 19.11 | 4 | 0.07 | 7.11 | 0.03 | 7.21 | 0.07 | |
| 15.09.2012 | Nydalten 2012 | D 17- | 48.14 | 7 /25 | – | – | – | – | – | – |
| 14.09.2012 | NM uka, kvalifisering mellomdistanse | D21_Heat_3 | 26.57 | 16 /23 | 0.57 | 10.40 | 0.23 | 11.21 | 1.03 | |
| 09.09.2012 | Jaktprøven | Løype: 2 | 30.56 | 20 | 1.09 | 11.44 | 0.26 | 11.21 | 1.03 | |
| 08.09.2012 | KM langdistanse | D 17-AK | 53.13 | 1 /1 | 4.09 | 12.51 | 1.00 | 11.21 | 1.03 | |
| 29.08.2012 | O-sjuer nr. 9 | A4 | 40.29 | 6 | – | – | – | – | – | – |
| 22.06.2012 | Norsk O-festival (Klasser 15-21 m/jaktstart 3. dag) | D 21-E | 1.23.05 | 11 /42 | 4.31 | 9.25 | 0.31 | 10.46 | 1.06 | |
| 22.06.2012 | Norsk O-festival (Klasser 15-21 m/jaktstart 3. dag) | D 21-E | 1.12.05 | 12 /42 | 3.47 | 9.40 | 0.30 | 10.46 | 1.06 | |
| 22.06.2012 | Norsk O-festival (Klasser 15-21 m/jaktstart 3. dag) | D 21-E | 18.58 | 19 /38 | 1.05 | 7.14 | 0.25 | 7.21 | 0.08 | |
| 20.06.2012 | Bygdakamp 4 | B3 | 26.58 | 2 | – | – | – | – | – | – |
| 10.06.2012 | Trondheim Open | D21 | 35.18 | 3 /10 | 1.22 | 8.54 | 0.21 | 10.46 | 1.06 | |
| 08.06.2012 | Trondheim Open, NC sprint, Ungdomsløp 3 | D21 (NC) | 17.47 | 4 /14 | 0.01 | 6.47 | 0.00 | 7.21 | 0.08 | |
| 03.06.2012 | Mellomdistanse, Norgescup og VM uttak senior | D 21- | 51.55 | 28 /38 | 4.22 | 11.14 | 0.57 | 10.46 | 1.06 | |
| 02.06.2012 | NM sprint kvalifisering | D21 Heat 2 | 17.34 | 17 /23 | 0.53 | 7.33 | 0.23 | 7.21 | 0.08 | |
| 31.05.2012 | VM uttak senior | D 21- | 1.47.54 | 21 /23 | 6.28 | 10.51 | 0.39 | 11.35 | 1.23 | |
| 13.05.2012 | Bjørksprett mellomdistanse | D 19- | 36.28 | 2 /10 | 0.14 | 9.30 | 0.04 | 11.35 | 1.23 | |
| 11.05.2012 | TA-Sprint Finale jaktstart, Norgescup regional sprint | D21 | 16.43 | 1 /3 | 0.04 | 7.08 | 0.02 | 7.34 | 0.08 | |
| 28.04.2012 | Sprintstafett | Løype: 3 C | 16.22 | 3 | 0.04 | 7.42 | 0.02 | 7.43 | 0.08 | |
| 22.04.2012 | Norwegian spring - Solrenningen - eliteklasser | D 21-E | 1.30.21 | 20 /42 | 6.24 | 10.37 | 0.45 | 12.17 | 1.28 | |
| 19.04.2012 | EM uttak sprint | D 21-E | 16.43 | 21 /31 | 0.36 | 7.29 | 0.16 | 7.43 | 0.08 | |
| 09.09.2011 | NM kvalifisering mellomdistanse sr. | D21 Heat 3 | 45.25 | 31 /31 | 7.06 | 16.59 | 2.39 | 13.58 | 2.11 | |
| 27.08.2011 | Midt-Norsk Mesterskap | D21- | 1.37.58 | 7 /12 | 14.35 | 12.46 | 1.54 | 12.59 | 2.06 | – |
| 26.08.2011 | Midt Norsk mesterskap sprint | D21- | 21.27 | 9 /20 | 0.26 | 8.20 | 0.10 | 7.59 | 0.08 | – |
| 21.08.2011 | KM-Sprint | D 17- | 16.04 | 2 /10 | 0.05 | 7.30 | 0.02 | 7.59 | 0.08 | – |
| 12.06.2011 | Craftcup senior-Løvspretten | D21E | 1.27.39 | 36 /45 | 11.26 | 12.45 | 1.40 | – | – | – |
| 11.06.2011 | Craftcup senior og junior-Løvsprinten | D21E | 38.17 | 34 /59 | 1.49 | 8.14 | 0.23 | – | – | – |
| 05.09.2010 | KM Stafett STOK/NTOK | Løype: L2 D17 AA | 50.50 | 4 | – | – | – | – | – | – |
| 30.06.2010 | Trondheim Sprintcup 2010 | H/D17- | – | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 24.10.2009 | UKAsprinten 09 | Babes | 16.53 | 8 | – | – | – | – | – | – |
| 24.10.2009 | UKAsprinten 09 | Løype: d1 | 16.53 | 7 | – | – | – | – | – | – |
| 20.09.2009 | TDT 2009 - Jaktstart | D 17- | 1.03.03 | 5 | – | – | – | – | – | – |
| 05.10.2008 | Hu & hei - Gampeløpet | Babes | 5.24.10 | 20 | – | – | – | – | – | – |
| 30.09.2007 | Hu & Hei Gamp | Damer | 4.17.42 | 15 | – | – | – | – | – | – |