Løperprofil
Rigmor Standal
Stjørdals-Blink
Feil klubb, eller løperen registrert dobbelt? Logg inn for å foreslå rettelser
Skogsrankingen
7 løp
Sprintrankingen
7 løp
B-rankingen
27 løp
C-rankingen
8 løp
Skogsrankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 17.25
- Løpskapasitet
- 14.45
- O-evne
- 2.40
- Jevnhet ±
- 8,7 %
- Usikkerhet ±
- 0.46
- Sikkerhet
- 4
- Bommer per løp
- 4,1
- Typisk bom
- 106 s
- Disk/brutt
- 4 %
- Sesongprofil
- best i november (±0,9 %)
- Løp i grunnlaget
- 8 (sist 27.09.2026)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | 0,2654 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | 0,2784 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0868 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,0429 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 1,34 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 3,55 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 1,4858 |
| bomVekt | 26,25 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,6632 |
| bomStorSigma | 0,9973 |
| antallBom | 26 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0395 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,1142 |
| havariVekt | 5,3 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | −0,0073 |
| fartSesongSin | 0,0044 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,1831 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 676,2 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 3926,6 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 4637,8 |
| beregnet | 05.11.2026 |
Sprintrankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 10.33
- Løpskapasitet
- 10.18
- O-evne
- 0.16
- Jevnhet ±
- 7,4 %
- Usikkerhet ±
- 0.23
- Sikkerhet
- 4
- Bommer per løp
- 1,2
- Typisk bom
- 68 s
- Disk/brutt
- 6 %
- Distanseprofil
- nøytral
- Sesongprofil
- best i september (±0,7 %)
- Løp i grunnlaget
- 8 (sist 14.05.2026)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | 0,238 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | 0,2448 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0744 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,0354 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 1,77 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 4,09 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 1,3683 |
| bomVekt | 33,13 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,2251 |
| bomStorSigma | 0,5813 |
| antallBom | 11 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0586 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0661 |
| havariVekt | 2,35 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0,0001 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0,6775 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | 0,001 |
| fartSesongSin | 0,0071 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,0586 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 485,4 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 3816,6 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 3914 |
| beregnet | 05.11.2026 |
B-rankingen
nr. 286 av 335
Nr. 286 av 335 blant kvinner i Norge · nr. 25 av 35 i klassen D50–54 · nr. 3 av 5 i 1975-kullet
- Forventet kmtid
- 20.23
- Løpskapasitet
- 15.47
- O-evne
- 4.37
- Jevnhet ±
- 11,3 %
- Usikkerhet ±
- 0.28
- Sikkerhet
- 18
- Bommer per løp
- 4,3
- Typisk bom
- 156 s
- Disk/brutt
- 8 %
- Distanseprofil
- best på lange (−1,3 % per dobling)
- Sesongprofil
- jevn hele året
- Løp i grunnlaget
- 29 (sist 26.09.2026)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | 0,2066 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | 0,2065 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,1135 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,0226 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 5,84 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 17,95 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 1,2218 |
| bomVekt | 138,91 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 5,053 |
| bomStorSigma | 0,9774 |
| antallBom | 88 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,084 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,1052 |
| havariVekt | 14,34 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | −0,0192 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 1,1665 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | −0,0009 |
| fartSesongSin | −0,0039 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,2349 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 764,9 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 3712,3 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 4798,3 |
| beregnet | 05.11.2026 |
C-rankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 13.34
- Løpskapasitet
- 11.51
- O-evne
- 1.43
- Jevnhet ±
- 7,8 %
- Usikkerhet ±
- 2.48
- Sikkerhet
- 3
- Bommer per løp
- 3,1
- Typisk bom
- 95 s
- Disk/brutt
- 5 %
- Distanseprofil
- nøytral
- Sesongprofil
- jevn hele året
- Løp i grunnlaget
- 9 (sist 14.05.2022)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | −0,0728 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | −0,2269 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0784 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,188 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 0,03 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 2,59 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 0,9373 |
| bomVekt | 10,41 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,5536 |
| bomStorSigma | 0,8033 |
| antallBom | 15 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0474 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0672 |
| havariVekt | 0,27 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | −0 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0,7482 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | 0,0011 |
| fartSesongSin | 0,0022 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,2196 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 762,2 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 2798,1 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 3202,9 |
| beregnet | 05.11.2026 |
| Terskel | Streak | Uten slik bom siden | Lengste | Plass |
|---|---|---|---|---|
| Bom over to minutter | 16 | 27.09.2026 Älgjakten, bom 2.00 | 54 | nr. 3991 |
| Bom over fem minutter | 19 | 26.09.2026 Loffelunken, bom 8.07 | 172 | nr. 5955 |
| Bom over ti minutter | 118 | 27.09.2025 Bjørnarløpet, disk | 225 | nr. 4735 |
| Dato | Løp | Klasse | Tid | Plass | Bommet | Justert kmtid | O-prest. | Forventet kmtid | O-evne | Terning |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 29.09.2026 | Nattløp Fellesstart | ABC | 41.03 | 31 | – | – | – | – | – | – |
| 27.09.2026 | Älgjakten | Älgjakten utom tävlan 3 gemensamma kontroller | 32.23 | 4 /6 | – | – | – | – | – | – |
| 27.09.2026 | Älgjakten | Älgjakten utom tävlan, 5 | 32.23 | 6 /14 | 4.18 | 16.54 | 2.15 | 17.25 | 2.41 | |
| 26.09.2026 | Loffelunken | Orange 3,0 | 1.07.25 | 20 /25 | 20.12 | 23.29 | 7.02 | 20.22 | 4.37 | |
| 22.08.2026 | Midt-Norsk Mesterskap - Langdistanse | B-åpen 17- | 1.11.27 | 17 /24 | 12.48 | 20.39 | 3.42 | 19.55 | 4.14 | |
| 18.08.2026 | Stjørdalskarusell 8 | B3 | 1.14.57 | 7 | – | – | – | – | – | – |
| 23.06.2026 | SBO-mesterskapet 2026 | B-åpen | 58.32 | 1 | – | – | – | – | – | – |
| 21.06.2026 | O-festivalen lang | B-åpen 17- | 55.24 | 24 /66 | 4.12 | 16.43 | 1.16 | 19.44 | 4.09 | |
| 20.06.2026 | O-festivalen mellom | B-åpen 17- | 1.14.43 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 19.06.2026 | O-festivalen sprint | B-åpen 17- | 29.09 | 19 /37 | – | – | – | – | – | – |
| 30.05.2026 | Trondheim Open (m/ KM Lang) | B-åpen 17- | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 26.05.2026 | Treningsløp 4 | B | 51.29 | 5 | – | – | – | – | – | – |
| 14.05.2026 | KM sprint NTOK/SMN Cup nr 2 | Å2,0 | 24.54 | 2 /5 | 2.38 | 11.46 | 1.15 | 10.41 | 0.17 | |
| 26.04.2026 | Blåveisløpet | B-åpen 17- | 59.12 | 8 /8 | – | – | – | – | – | – |
| 07.04.2026 | Treningsløp SBO | A1 | 13.25 | 24 | 1.49 | 10.48 | 1.28 | 10.28 | 0.15 | |
| 07.04.2026 | Treningsløp SBO | A2 | 22.12 | 24 | 0.02 | 11.25 | 0.01 | 10.28 | 0.15 | |
| 27.09.2025 | Bjørnarløpet | Pætløypa damer | 2.27.13 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 21.09.2025 | Älgjakten | Älgjakten utom tävlan 2 gemensamma kontroller | 29.47 | 4 /4 | – | – | – | – | – | – |
| 21.09.2025 | Älgjakten | Älgjakten utom tävlan, 5 | 29.47 | 4 /4 | 5.37 | 18.01 | 3.24 | 18.26 | 3.31 | |
| 20.09.2025 | Loffelunken | Orange 3,0 | 45.50 | 21 /32 | 8.32 | 19.37 | 3.39 | 20.23 | 4.33 | |
| 11.09.2025 | TA-cup 9 finale | Åpen 2.0 | 29.42 | 5 /7 | – | – | – | – | – | – |
| 04.09.2025 | TA-cup 8 | Åpen 2,5 | 35.35 | 2 /3 | – | – | – | – | – | – |
| 02.09.2025 | SK#10 | B | 56.14 | 5 | – | – | – | – | – | – |
| 23.08.2025 | Midt-Norsk mesterskap, langdistanse | B-åpen 17- | 49.32 | 22 /29 | 14.39 | 20.02 | 5.56 | 20.31 | 4.39 | |
| 26.07.2025 | O-Ringen Jönköping, etapp 5 | Orange 4,0 | 1.32.03 | 53 /63 | 4.20 | 26.05 | 1.14 | 20.34 | 4.29 | |
| 25.07.2025 | O-Ringen Jönköping, etapp 4 | Orange 4,0 | 1.16.02 | 44 /63 | 15.13 | 22.23 | 4.29 | 20.34 | 4.29 | |
| 22.07.2025 | O-Ringen Jönköping, etapp 2 | Orange 4,0 | 1.36.27 | 53 /63 | 41.01 | 27.45 | 11.48 | 20.34 | 4.29 | |
| 21.07.2025 | O-Ringen Jönköping, etapp 1 | Orange 4,0 | 58.07 | 26 /63 | 7.42 | 15.54 | 2.06 | 20.29 | 4.23 | |
| 06.07.2025 | Årefjällens 3-dagars, dag 3, lång | Orange 3,0 | 1.06.41 | 7 /15 | 12.30 | 17.05 | 3.12 | 20.34 | 4.29 | |
| 05.07.2025 | Årefjällens 3-dagars, dag 2, medel | Orange 3,0 | 1.06.43 | 14 /21 | 13.29 | 21.18 | 4.18 | 20.34 | 4.29 | |
| 22.06.2025 | O-Festival lang | B-åpen 17- | 54.03 | 33 /109 | 3.50 | 15.17 | 1.05 | 18.55 | 3.40 | |
| 21.06.2025 | O-Festival mellom | B-åpen 17- | 35.49 | 11 /127 | 1.16 | 13.20 | 0.28 | 18.55 | 3.40 | |
| 17.06.2025 | Stjørdalsmesterskapet 2025 | D45 | 1.18.56 | 3 | – | – | – | – | – | – |
| 09.06.2025 | Trondheim Open, dag 2 | B-åpen 17- | 1.30.04 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 25.05.2025 | Verdal 2-dagers | B-åpen 17- | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 20.05.2025 | Treningsløp SBO | B2,5 | 40.05 | 6 | 5.17 | 18.21 | 2.25 | 20.24 | 4.20 | |
| 26.04.2025 | Vårsleppet mellomdistanse | B-åpen 17- | 0.00 | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 26.04.2025 | Vårsleppet sprint | B-åpen 17- | 52.29 | 3 /3 | – | – | – | – | – | – |
| 21.09.2024 | Loffelunken med ungdomsserien, #8 | Medelsvår 3 km | 44.41 | 35 /39 | 7.42 | 18.53 | 3.15 | 20.55 | 4.34 | |
| 31.08.2024 | Tour de Trondheim dag 2 | B-åpen 17- | 1.09.46 | 5 /7 | 19.34 | 27.22 | 7.41 | 21.02 | 4.33 | |
| 24.08.2024 | Midt-Norsk mesterskap, Langdistanse | B-åpen 17- | 1.11.22 | 16 /31 | 12.54 | 18.28 | 3.20 | 21.02 | 4.33 | |
| 23.08.2024 | Midt-Norsk mesterskap, Sprint | B-åpen 17- | 23.09 | 11 /15 | – | – | – | – | – | – |
| 20.08.2024 | SK6 Svartkamhytta | N1,5 | 21.14 | – | – | – | – | – | – | – |
| 07.07.2024 | Årefjällens 3-dagars, dag 3, lång + Ungdomsserien #5 | Medelsvår 3 km | 1.20.22 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 06.07.2024 | Årefjällens 3-dagars, dag 2, medel | Medelsvår 3 km | 51.44 | 8 /24 | 3.22 | 18.50 | 1.14 | 20.15 | 4.05 | |
| 25.06.2024 | Treningsløp SBO | A/B | 33.52 | 18 | 3.49 | 17.30 | 1.58 | 20.34 | 4.16 | |
| 23.06.2024 | Norsk O-Festival lang | B-åpen 17- | 1.52.53 | 84 /101 | 37.46 | 24.55 | 8.20 | 20.30 | 4.29 | |
| 22.06.2024 | Norsk O-Festival mellom | B-åpen 17- | 1.04.53 | 90 /128 | 10.36 | 20.48 | 3.24 | 20.30 | 4.29 | |
| 24.09.2023 | Älgjakten | Älgjakten Ej tidtagning 2 gemensamma kontroller | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 24.09.2023 | Älgjakten | Älgjakten Ej tidtagning, 4 | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 23.09.2023 | Loffelunken med Ungdomsserien, #7 | Medelsvår 3 km | 53.54 | 30 /48 | 9.03 | 18.37 | 3.08 | 19.00 | 3.34 | |
| 29.08.2023 | Stjørdalskarusell nr. 8-2023 | B 3 | 1.02.18 | 13 | 18.22 | 21.52 | 6.27 | 19.00 | 3.44 | |
| 27.08.2023 | Midt-Norsk mesterskap, Stafett - Individuelle klasser | B-åpen 17- | 0.00 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 26.08.2023 | Midt-Norsk mesterskap, Langdistanse | B-åpen 17- | 0.00 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 24.06.2023 | O-festivalen mellom øvrige klasser | B-åpen 17- | 55.14 | 56 /93 | 11.25 | 19.58 | 4.08 | 18.54 | 3.06 | |
| 04.05.2023 | U-cup 3 | Åpen2.0 | 24.23 | 1 /2 | 0.20 | 13.11 | 0.11 | 12.07 | 0.17 | |
| 02.05.2023 | Treningsløp SBO | B2,9 | 39.07 | 4 | – | – | – | – | – | – |
| 23.04.2023 | Blåveisløpet | B-åpen 17- | 38.08 | 10 /11 | 9.41 | 21.39 | 5.30 | 18.56 | 3.03 | |
| 18.09.2022 | Älgjakten | Älgjakten Ej tidtagning 1 gemensamma kontroller | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 18.09.2022 | Älgjakten | Älgjakten Ej tidtagning, 6 | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 17.09.2022 | Loffelunken med Ungdomsserien, #6 | Medelsvår 3 km | 53.07 | 38 /45 | 10.06 | 21.41 | 4.07 | 18.38 | 2.34 | |
| 11.09.2022 | KM langdistanse NTOK | B-åpen 17- | 40.44 | 8 /15 | 1.58 | 16.20 | 0.47 | 18.38 | 2.34 | |
| 21.08.2022 | Midt-Norsk Mesterskap, Stafett - individuelle klasser | B-åpen 17- | 57.36 | 9 /15 | 12.58 | 20.14 | 4.33 | 17.54 | 2.37 | – |
| 20.08.2022 | Midt-Norsk Mesterskap, Langdistanse | B-åpen 17- | 1.07.44 | 11 /17 | – | – | – | – | – | – |
| 30.07.2022 | O-Ringen Uppsala | D45 Motion | 1.30.27 | 91 /113 | 30.26 | 24.44 | 8.19 | 23.45 | 5.46 | – |
| 29.07.2022 | O-Ringen Uppsala, etapp 4 | D45 Motion | 1.15.11 | 90 /113 | 14.10 | 27.21 | 5.09 | 23.45 | 5.46 | – |
| 28.07.2022 | O-Ringen Uppsala, etapp 3 | D45 Motion | 1.35.28 | 87 /113 | 18.50 | 23.03 | 4.33 | 23.45 | 5.46 | – |
| 26.07.2022 | O-Ringen Uppsala, etapp 2 | D45 Motion | 2.02.46 | 99 /113 | 46.45 | 29.19 | 11.10 | 23.45 | 5.46 | – |
| 25.07.2022 | O-Ringen Uppsala | D45 Motion | 1.16.20 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 17.07.2022 | Fjord-O 2022 | Bopen17 | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 17.07.2022 | Fjord-O 2022 | Bopen17 | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 17.07.2022 | Fjord-O 2022 | Bopen17 | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 17.07.2022 | Fjord-O 2022 | Bopen17 | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 14.05.2022 | Blåveisløpet | C-åpen 17- | 43.43 | 3 /10 | 9.19 | 15.25 | 3.17 | 12.33 | 1.26 | |
| 13.05.2022 | TA-sprint finale | Åpen2.0 | 26.25 | 2 /2 | 1.44 | 12.25 | 0.49 | 11.01 | 0.18 | |
| 19.04.2022 | Treningsløp Håmmårsbukta | N-åpen | 26.12 | – | – | – | – | – | – | – |
| 19.04.2022 | Treningsløp Håmmårsbukta | N2 - C | 31.09 | 4 | – | – | – | – | – | – |
| 22.08.2021 | KM langdistanse NTOK | B-åpen 17- | 1.43.28 | 4 /6 | 39.44 | 28.50 | 11.04 | – | – | – |
| 15.08.2021 | Mellomdistanse i MNM-terreng | C-åpen 17- | 26.45 | 4 /11 | 2.22 | 11.42 | 1.02 | 12.19 | 1.02 | |
| 14.08.2021 | Midt-Norsk Mesterskap, Langdistanse | C-åpen 17- | 21.51 | 5 /21 | 0.27 | 10.53 | 0.13 | 12.19 | 1.02 | |
| 13.08.2021 | Midt-Norsk Mesterskap, Sprint | C-åpen 17- | 11.24 | 1 /11 | – | – | – | – | – | – |
| 18.07.2021 | Moskusspretten - orienteringsløp på Dovrefjell | Damer - C-løype | 20.19 | 1 /8 | – | – | – | – | – | – |
| 06.07.2021 | Treningsløp SBO | B3 | 41.31 | 5 | 4.32 | 16.35 | 1.49 | – | – | – |
| 04.07.2021 | Sommerløpene i Nord-Østerdal dag 3 | C-åpen 17- | 15.29 | 3 /15 | 0.00 | 12.09 | 0.00 | 12.55 | 1.15 | |
| 03.07.2021 | Sommerløpene i Nord-Østerdal dag 2 | C-åpen 17- | 15.45 | 1 /16 | 0.16 | 11.08 | 0.11 | 12.55 | 1.15 | |
| 02.07.2021 | Sommerløpene i Nord-Østerdal, dag 1 | C-åpen 17- | 16.50 | 6 /8 | – | – | – | – | – | – |
| 22.06.2021 | Treningsløp SBO | Løype 2 | 16.02 | 16 | 5.17 | (13.02) | 4.18 | 8.58 | 0.21 | |
| 20.06.2021 | Verdal 2-dagers | C-åpen 17- | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 20.06.2021 | Verdal 2-dagers | C-åpen 17- | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 29.04.2021 | TA-sprint | publikum | – | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 23.08.2020 | KM sprint NTOK/STOK | B åpen 17 | 15.06 | 2 /4 | – | – | – | – | – | – |
| 22.08.2020 | Markaløpet | C-åpen 17- | 22.15 | 2 /6 | 1.30 | 13.13 | 0.53 | 14.14 | 1.32 | |
| 13.08.2020 | TA-sprint nr.3 - 2020 | Åpen 1,5 | 14.46 | – | 1.11 | 9.29 | 0.46 | 9.09 | 0.13 | – |
| 26.07.2020 | Fjord-O 2020 | C-open 17- | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 26.07.2020 | Fjord-O 2020 | C-open 17- | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 26.07.2020 | Fjord-O 2020 | C-open 17- | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 26.07.2020 | Fjord-O 2020 | C-open 17- | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 13.06.2020 | KM mellomdistanse NTOK | C-åpen 17- | 21.00 | 1 /4 | 0.36 | 12.36 | 0.22 | 14.34 | 1.46 | |
| 03.09.2019 | Treningsløp Meråker | C2 | 42.47 | 6 | 7.18 | 15.58 | 2.44 | 15.50 | 2.08 | – |
| 06.08.2019 | Stjørdalskarusell nr. 8-2019 | C2 | 36.56 | 4 | – | – | – | – | – | – |
| 12.05.2019 | Trondheim Open | Direkte C | 19.57 | 2 /2 | – | – | – | – | – | – |
| 11.05.2019 | Vårsleppet | Direkte C | 20.21 | 2 /2 | – | – | – | – | – | – |
| 01.05.2019 | Blåveisløpet | C2 | 46.48 | 3 /6 | 11.06 | 19.23 | 4.36 | – | – | – |
| 02.09.2018 | KM Stafett (NTOK og STOK) | C2,5 | 29.20 | 3 | – | – | – | – | – | – |
| 25.08.2018 | Midt-Norsk Mesterskap - Langdistanse | D17- C | 46.40 | 3 /5 | 14.13 | 16.07 | 4.55 | – | – | – |
| 24.08.2018 | Midt-Norsk Mesterskap, sprint | D 17-C | 19.32 | 4 /4 | 7.27 | 12.35 | 4.48 | – | – | – |
| 19.06.2018 | Stjørdalskarusell 2018 - Løp 6 - Stjørdalsmesterskapet | Direkte C | 21.12 | 1 | – | – | – | – | – | – |
| 03.06.2018 | Trondheim Open, dag 3 | D 17-C | 54.47 | 1 /2 | – | – | – | – | – | – |
| 22.05.2018 | Stjørdalskarusell 2018 - Løp 2 | 1 km C-nivå | 18.05 | 3 /3 | – | – | – | – | – | – |
| 11.06.2017 | KM mellom - Verdal 2-dagers | Direkte C | 30.00 | 3 /7 | – | – | – | – | – | – |
| 11.06.2017 | KM mellom - Verdal 2-dagers | Direkte C | 0.00 | Inaktiv | – | – | – | – | – | – |
| 11.06.2017 | KM mellom - Verdal 2-dagers | Direkte C | 0.00 | Inaktiv | – | – | – | – | – | – |
| 28.05.2017 | Trondheim Open, dag 3 | D17-C | 1.45 | Disk | – | – | – | – | – | – |