Resultatliste

Stokke IL

16.09.2018 · Stokke · 114 resultater

Løpsrapport fra løpet →
Alle klasser D 13-16B D 13-16C D 15-16 H 13-16C H 13-16N H 15-16 D 13-14 H 13-14 D 11-12 H 11-12 D -10 H -10 D 40- D 40-B D 40-C H 40- H 40-B D 50- H 50- D 60-B D 60-C H 60- D 70- D 70-B D 70-C H 70- H 70-B D 80- H 80- H 80-C N-åpen D 17-B D 17-C H 17- H 17-B H 17-C

N-åpen

25 resultater vist i klassen · løype 1,9 km

Plass Løper Klubb Klasse Tid Bommet Løpsprest. O-prest. Forventet kmtid O-evne etter Terning
Alexander Dybvik Stokke IL N-åpen 21:55
Amelie Eriksen Larvik OK N-åpen 31:06
Anders Braaten Modum OL N-åpen 52:00
Christopher David Eriksen Larvik OK N-åpen 50:11
Elise Nauf Borgersen Hedrum OL N-åpen 24:02
Endre Sagerøy Foss Botne SK N-åpen 26:16
Fredrik Nauf Borgersen Hedrum OL N-åpen 23:58
Jakob Røed Botne SK N-åpen 27:33
Jenny Røed Botne SK N-åpen 41:07
Joel Røhrs Stokke IL N-åpen 28:51
John Erland Midtbø Botne SK N-åpen 38:16
Josefine Bjørk Sandefjord OK N-åpen 30:00
Kristian Haugberg Andebu IL N-åpen 19:37
Kristine Røed Botne SK N-åpen 41:07
Laila Sagerøy Botne SK N-åpen 26:13
Lars Joakim Midtbø Botne SK N-åpen 37:57
Leon Storm Råheim Stokke IL N-åpen 21:00
Lotta Gabrielli Stokke IL N-åpen 23:22
Mads Aspen Solvang Stokke IL N-åpen 35:21
Nikolai Amsrud Stokke IL N-åpen 20:53
Sander Akselsen Botne SK N-åpen 27:23
Sturla Sigurdsson Stokke IL N-åpen 21:43
Svend Håkon Midtbø Botne SK N-åpen 38:05
Victoria Anholdt Stokke IL N-åpen 23:22
Vigdis Sigurdsdottir Stokke IL N-åpen 17:31

Strekktider

Akkumulert tid og strekktid per post. Tall i parentes er plassering ved post/på strekk.

1
101
2
103
3
100
4
104
5
102
6
108
7
107
8
132
9
106
10
249
Vigdis Sigurdsdottir · Stokke IL 17:31 0:00
Akk 1:37 (1) 3:32 (1) 5:40 (1) 9:10 (2) 10:28 (1) 12:06 (1) 14:07 (1) 15:55 (1) 17:20 (1) 17:31 (1)
Strekk 1:37 (1) 1:55 (1) 2:08 (7) 3:30 (4) 1:18 (1) 1:38 (1) 2:01 (5) 1:48 (1) 1:25 (11) 0:11 (2)
Forv. 2:00 2:33 1:59 2:54 1:11 1:55 1:44 2:27 0:38 0:09
Tidstap 0:01 0:36 0:01 0:10 0:47
Kristian Haugberg · Andebu IL 19:37 +2:06
Akk 1:37 (1) 3:38 (2) 5:40 (1) 9:32 (3) 11:49 (2) 13:59 (2) 15:54 (2) 18:31 (2) 19:27 (2) 19:37 (2)
Strekk 1:37 (1) 2:01 (2) 2:02 (3) 3:52 (5) 2:17 (11) 2:10 (3) 1:55 (3) 2:37 (5) 0:56 (5) 0:10 (1)
Forv. 2:08 2:39 2:04 3:14 1:25 2:00 1:59 2:38 0:43 0:10
Tidstap 0:38 0:52 0:02 0:05
Nikolai Amsrud · Stokke IL 20:53 +3:22
Akk 2:15 (6) 5:02 (6) 7:09 (5) 10:35 (4) 12:18 (3) 14:31 (3) 16:21 (3) 19:46 (3) 20:40 (3) 20:53 (3)
Strekk 2:15 (6) 2:47 (6) 2:07 (5) 3:26 (2) 1:43 (5) 2:13 (4) 1:50 (1) 3:25 (10) 0:54 (4) 0:13 (5)
Forv. 2:15 2:46 2:09 3:36 1:38 2:10 2:11 2:54 0:56 0:11
Tidstap 0:31
Leon Storm Råheim · Stokke IL 21:00 +3:29
Akk 2:19 (7) 5:06 (7) 7:13 (6) 10:40 (6) 12:22 (4) 14:35 (4) 16:25 (4) 19:54 (4) 20:45 (4) 21:00 (4)
Strekk 2:19 (7) 2:47 (6) 2:07 (5) 3:27 (3) 1:42 (4) 2:13 (4) 1:50 (1) 3:29 (11) 0:51 (2) 0:15 (12)
Forv. 2:14 2:46 2:09 3:36 1:37 2:10 2:10 2:53 0:57 0:11
Tidstap 0:36
Sturla Sigurdsson · Stokke IL 21:43 +4:12
Akk 3:14 (18) 5:36 (10) 7:32 (7) 11:34 (7) 13:32 (6) 15:24 (5) 17:38 (5) 20:32 (6) 21:30 (5) 21:43 (5)
Strekk 3:14 (18) 2:22 (3) 1:56 (1) 4:02 (7) 1:58 (8) 1:52 (2) 2:14 (8) 2:54 (6) 0:58 (6) 0:13 (5)
Forv. 2:16 2:47 2:10 3:39 1:38 2:15 2:12 2:58 0:57 0:12
Tidstap 0:58 0:19 0:16
Alexander Dybvik · Stokke IL 21:55 +4:24
Akk 1:50 (3) 4:14 (3) 6:28 (3) 10:35 (4) 13:12 (5) 15:38 (6) 18:10 (6) 20:28 (5) 21:42 (6) 21:55 (6)
Strekk 1:50 (3) 2:24 (4) 2:14 (10) 4:07 (8) 2:37 (13) 2:26 (10) 2:32 (10) 2:18 (2) 1:14 (10) 0:13 (5)
Forv. 2:22 2:49 2:11 3:41 1:47 2:15 2:17 3:14 0:58 0:12
Tidstap 0:26 0:50 0:02 0:06 0:09
Lotta Gabrielli · Stokke IL 23:22 +5:51
Akk 2:33 (10) 5:26 (8) 8:52 (15) 13:21 (15) 15:08 (11) 17:24 (12) 19:27 (7) 21:56 (7) 23:05 (8) 23:22 (7)
Strekk 2:33 (10) 2:53 (10) 3:26 (18) 4:29 (12) 1:47 (7) 2:16 (8) 2:03 (6) 2:29 (4) 1:09 (9) 0:17 (15)
Forv. 2:23 2:52 2:14 3:54 1:57 2:21 2:25 3:11 1:05 0:13
Tidstap 0:02 1:12 0:35
Victoria Anholdt · Stokke IL 23:22 +5:51
Akk 2:34 (11) 5:26 (8) 8:52 (15) 13:27 (16) 15:08 (11) 17:21 (11) 19:32 (8) 21:57 (8) 23:04 (7) 23:22 (7)
Strekk 2:34 (11) 2:52 (9) 3:26 (18) 4:35 (14) 1:41 (3) 2:13 (4) 2:11 (7) 2:25 (3) 1:07 (8) 0:18 (16)
Forv. 2:22 2:52 2:13 3:51 1:56 2:20 2:23 3:09 1:04 0:13
Tidstap 0:03 1:13 0:44
Fredrik Nauf Borgersen · Hedrum OL 23:58 +6:27
Akk 2:21 (8) 6:04 (14) 8:33 (12) 12:47 (10) 14:31 (10) 16:46 (7) 19:52 (12) 22:54 (9) 23:45 (9) 23:58 (9)
Strekk 2:21 (8) 3:43 (20) 2:29 (13) 4:14 (11) 1:44 (6) 2:15 (7) 3:06 (16) 3:02 (7) 0:51 (2) 0:13 (5)
Forv. 2:26 2:53 2:14 3:56 1:58 2:24 2:22 3:17 1:08 0:13
Tidstap 0:50 0:06 0:09 0:44
Elise Nauf Borgersen · Hedrum OL 24:02 +6:31
Akk 2:26 (9) 5:58 (13) 8:38 (14) 12:50 (11) 14:30 (9) 16:55 (8) 19:47 (11) 23:00 (10) 23:49 (10) 24:02 (10)
Strekk 2:26 (9) 3:32 (19) 2:40 (15) 4:12 (10) 1:40 (2) 2:25 (9) 2:52 (13) 3:13 (8) 0:49 (1) 0:13 (5)
Forv. 2:27 2:54 2:15 4:02 2:03 2:24 2:26 3:18 1:10 0:13
Tidstap 0:38 0:25 0:01 0:26
Laila Sagerøy · Botne SK 26:13 +8:42
Akk 2:34 (11) 5:37 (11) 7:49 (9) 12:00 (8) 14:04 (7) 16:56 (9) 19:43 (9) 23:39 (11) 25:58 (11) 26:13 (11)
Strekk 2:34 (11) 3:03 (12) 2:12 (9) 4:11 (9) 2:04 (9) 2:52 (15) 2:47 (12) 3:56 (14) 2:19 (16) 0:15 (12)
Forv. 2:37 3:00 2:20 4:30 2:19 2:35 2:42 3:34 1:25 0:14
Tidstap 0:09 0:17 0:54
Endre Sagerøy Foss · Botne SK 26:16 +8:45
Akk 2:39 (13) 5:44 (12) 8:00 (10) 12:00 (8) 14:06 (8) 16:57 (10) 19:43 (9) 23:48 (12) 26:00 (12) 26:16 (12)
Strekk 2:39 (13) 3:05 (13) 2:16 (11) 4:00 (6) 2:06 (10) 2:51 (14) 2:46 (11) 4:05 (15) 2:12 (15) 0:16 (14)
Forv. 2:38 3:02 2:22 4:32 2:28 2:37 2:47 3:41 1:29 0:15
Tidstap 0:05 0:21 0:43
Sander Akselsen · Botne SK 27:23 +9:52
Akk 3:18 (19) 6:34 (18) 8:33 (12) 13:11 (14) 16:25 (15) 19:09 (15) 21:05 (13) 24:51 (14) 27:12 (14) 27:23 (13)
Strekk 3:18 (19) 3:16 (16) 1:59 (2) 4:38 (15) 3:14 (15) 2:44 (13) 1:56 (4) 3:46 (12) 2:21 (17) 0:11 (2)
Forv. 2:39 3:01 2:21 4:30 2:14 2:35 2:49 3:33 1:23 0:15
Tidstap 0:39 0:06 0:01 1:00 0:01 0:03 0:58
Jakob Røed · Botne SK 27:33 +10:02
Akk 3:24 (21) 6:24 (15) 8:29 (11) 12:59 (13) 16:22 (14) 18:58 (14) 21:24 (14) 24:41 (13) 27:10 (13) 27:33 (14)
Strekk 3:24 (21) 3:00 (11) 2:05 (4) 4:30 (13) 3:23 (17) 2:36 (11) 2:26 (9) 3:17 (9) 2:29 (18) 0:23 (18)
Forv. 2:46 3:08 2:25 4:57 2:25 2:48 3:00 4:03 1:33 0:16
Tidstap 0:38 0:58 0:56
Joel Røhrs · Stokke IL 28:51 +11:20
Akk 2:12 (5) 5:00 (5) 7:41 (8) 12:55 (12) 15:13 (13) 18:43 (13) 21:48 (15) 27:13 (15) 28:38 (15) 28:51 (15)
Strekk 2:12 (5) 2:48 (8) 2:41 (16) 5:14 (16) 2:18 (12) 3:30 (19) 3:05 (14) 5:25 (20) 1:25 (11) 0:13 (5)
Forv. 2:41 3:04 2:22 4:33 2:29 2:40 2:46 3:43 1:32 0:15
Tidstap 0:12 0:41 0:50 0:12 1:42
Josefine Bjørk · Sandefjord OK 30:00 +12:29
Akk 2:05 (4) 4:39 (4) 6:49 (4) 8:43 (1)
Strekk 2:05 (4) 2:34 (5) 2:10 (8) 1:54 (1)
Forv. 1:59 2:39 2:02 3:07
Tidstap 0:01
Amelie Eriksen · Larvik OK 31:06 +13:35
Akk 3:12 (17) 6:26 (16) 8:56 (18) 15:08 (17) 17:57 (16) 22:00 (16) 25:35 (16) 29:40 (16) 30:40 (16) 31:06 (16)
Strekk 3:12 (17) 3:14 (15) 2:30 (14) 6:12 (17) 2:49 (14) 4:03 (21) 3:35 (19) 4:05 (15) 1:00 (7) 0:26 (19)
Forv. 3:00 3:17 2:33 5:26 3:20 3:04 3:19 4:31 2:09 0:18
Tidstap 0:03 0:46 0:59 0:07
Mads Aspen Solvang · Stokke IL 35:21 +17:50
Akk 2:53 (14) 7:38 (21) 12:40 (21) 19:14 (21) 22:40 (20) 25:19 (19) 28:43 (19) 32:49 (17) 35:00 (17) 35:21 (17)
Strekk 2:53 (14) 4:45 (21) 5:02 (23) 6:34 (18) 3:26 (19) 2:39 (12) 3:24 (18) 4:06 (17) 2:11 (14) 0:21 (17)
Forv. 3:07 3:20 2:35 5:40 3:19 3:10 3:31 4:39 2:22 0:19
Tidstap 1:25 2:27 0:54 0:01
Lars Joakim Midtbø · Botne SK 37:57 +20:26
Akk 3:50 (23) 7:00 (20) 11:13 (20) 18:36 (20) 22:02 (19) 25:19 (19) 28:33 (18) 34:02 (20) 37:45 (19) 37:57 (18)
Strekk 3:50 (23) 3:10 (14) 4:13 (21) 7:23 (19) 3:26 (19) 3:17 (18) 3:14 (17) 5:29 (21) 3:43 (19) 0:12 (4)
Forv. 3:19 3:29 2:41 6:14 4:05 3:26 4:00 5:05 2:36 0:21
Tidstap 0:31 1:32 1:09 0:18 1:07
Svend Håkon Midtbø · Botne SK 38:05 +20:34
Akk 3:10 (16) 6:31 (17) 8:53 (17) 18:09 (18) 21:34 (17) 24:39 (17) 28:16 (17) 33:36 (18) 37:21 (18) 38:05 (19)
Strekk 3:10 (16) 3:21 (17) 2:22 (12) 9:16 (23) 3:25 (18) 3:05 (16) 3:37 (20) 5:20 (19) 3:45 (20) 0:44 (22)
Forv. 3:17 3:26 2:40 6:08 3:52 3:22 3:50 4:58 2:33 0:21
Tidstap 3:08 0:14 1:12 0:23
John Erland Midtbø · Botne SK 38:16 +20:45
Akk 3:19 (20) 6:42 (19) 11:04 (19) 18:33 (19) 21:50 (18) 25:00 (18) 30:09 (20) 33:56 (19) 37:45 (19) 38:16 (20)
Strekk 3:19 (20) 3:23 (18) 4:22 (22) 7:29 (20) 3:17 (16) 3:10 (17) 5:09 (22) 3:47 (13) 3:49 (21) 0:31 (20)
Forv. 3:31 3:35 2:46 6:39 4:30 3:42 4:06 5:33 3:01 0:23
Tidstap 1:36 0:50 1:03 0:48
Jenny Røed · Botne SK 41:07 +23:36
Akk 3:39 (22) 8:41 (22) 12:52 (22) 21:27 (22) 26:10 (21) 30:17 (21) 34:47 (21) 39:11 (21) 40:36 (21) 41:07 (21)
Strekk 3:39 (22) 5:02 (22) 4:11 (20) 8:35 (22) 4:43 (22) 4:07 (22) 4:30 (21) 4:24 (18) 1:25 (11) 0:31 (20)
Forv. 3:46 3:43 2:54 7:21 5:13 3:54 4:39 6:16 3:59 0:25
Tidstap 1:19 1:17 1:14 0:03
Kristine Røed · Botne SK 41:07 +23:36
Akk
Strekk
Forv.
Tidstap
Christopher David Eriksen · Larvik OK 50:11 +32:40
Akk 3:07 (15) 13:26 (23) 16:21 (23) 24:44 (23) 28:22 (22) 32:15 (22) 35:20 (22) 46:05 (22) 49:57 (22) 50:11 (22)
Strekk 3:07 (15) 10:19 (23) 2:55 (17) 8:23 (21) 3:38 (21) 3:53 (20) 3:05 (14) 10:45 (22) 3:52 (22) 0:14 (11)
Forv. 3:32 3:34 2:46 6:39 4:39 3:35 4:17 5:29 3:00 0:23
Tidstap 6:45 0:01 1:44 0:09 5:16 0:52
Anders Braaten · Modum OL 52:00 +34:29
Akk
Strekk
Forv.
Tidstap

Resultatene er hentet fra Eventor.