Resultatliste

Bulgaria Cup 2023 - day2

03.06.2023 · 802 resultater

Alle klasser M10 M12A M12B M14 M16 M18 M20 M21A M21B M21E M35 M40 M45 M50 M55 M60 M65 M70 M75 M80 Open Difficult Open Easy W10 W12A W12B W14 W16 W18 W20 W21A W21B W21E W35 W40 W45 W50 W55 W60 W65 W70 W75 W80

Open Difficult

19 resultater vist i klassen

Plass Løper Klubb Klasse Tid Status Bom Løpsprest. O-prest. Løpsranking O-ranking
1/19 Dimitar Nedev Braun tim Veliko Tarnovo Open Difficult 56:11 OK
2/19 Veselin Iliev Variant 5 Targovishte Open Difficult 56:23 OK
3/19 Veselina Zasheva NSA - Siven Sofiya Open Difficult 59:34 OK
4/19 Georgi Dalakov Sarnena gora Stara Zagora Open Difficult 1:01:34 OK
5/19 Maksim Kanev Trapezitsa - 1954 Veliko Tarnovo Open Difficult 1:04:52 OK
6/19 Vasil Davidov Maratonets Pazardzhik Open Difficult 1:05:27 OK
7/19 Atanas Genkov Uzana Gabrovo Open Difficult 1:07:32 OK
8/19 Nikolay Georgiev Maratonets Pazardzhik Open Difficult 1:13:14 OK
9/19 Hristo Nikolov Madarski konnik Shumen Open Difficult 1:13:54 OK
10/19 Petar Dimitrov Valdi Sofiya Open Difficult 1:16:19 OK
11/19 Petar Kombakov Sarnena gora Stara Zagora Open Difficult 1:17:08 OK
12/19 Ivan Dyaksov Karlak Smolyan Smolyan Open Difficult 1:21:07 OK
13/19 Georgi Nemov Sokolets Samokov Open Difficult 1:21:57 OK
14/19 Tsvetelin Benkov Sever Pleven Open Difficult 1:22:37 OK
15/19 Krasimir Stefanov Begun Varna Open Difficult 1:44:31 OK
16/19 Aleksandar Atanasov Madarski konnik Shumen Open Difficult 1:47:30 OK
Pavel Topalov Karlak Smolyan Smolyan Open Difficult 12:13 Brutt
Ruslan Delchev Sarnena gora Stara Zagora Open Difficult 1:18:25 Brutt
Tihoslav Stoychev Madarski konnik Shumen Open Difficult 1:27:06 Disk

Strekktider

Akkumulert tid og strekktid per post. Tall i parentes er plassering ved post/på strekk.

1
63
2
39
3
60
4
61
5
97
6
40
7
43
8
44
9
45
10
48
11
51
12
72
13
55
14
92
15
85
16
102
17
100
1 . Dimitar Nedev · Braun tim Veliko Tarnovo 56:11 +43:58
Akk 1:52 (1) 3:01 (1) 12:21 (3) 14:01 (3) 16:17 (2) 19:16 (2) 21:55 (2) 24:27 (1) 25:35 (1) 29:57 (1) 33:33 (1) 38:46 (1) 41:02 (2) 46:17 (3) 52:41 (1) 55:07 (1) 55:50 (1)
Strekk 1:52 (1) 1:09 (4) 9:20 (7) 1:40 (3) 2:16 (2) 2:59 (4) 2:39 (2) 2:32 (4) 1:08 (5) 4:22 (3) 3:36 (12) 5:13 (5) 2:16 (8) 5:15 (14) 6:24 (9) 2:26 (4) 0:43 (12)
Forv. 2:16 1:11 7:36 1:59 2:14 2:38 3:05 3:00 1:19 4:25 2:57 5:10 2:08 3:15 5:25 2:25 0:36
Tidstap 1:44 0:16 0:39 0:01 2:00 0:59
2 . Veselin Iliev · Variant 5 Targovishte 56:23 +44:10
Akk 2:11 (4) 3:15 (2) 10:43 (1) 12:45 (1) 15:26 (1) 18:06 (1) 21:38 (1) 24:56 (2) 26:12 (2) 30:53 (2) 33:49 (2) 38:52 (2) 40:55 (1) 44:06 (1) 53:16 (2) 55:25 (2) 56:04 (2)
Strekk 2:11 (4) 1:04 (3) 7:28 (2) 2:02 (7) 2:41 (9) 2:40 (3) 3:32 (9) 3:18 (9) 1:16 (6) 4:41 (5) 2:56 (3) 5:03 (4) 2:03 (1) 3:11 (7) 9:10 (13) 2:09 (2) 0:39 (8)
Forv. 2:16 1:11 7:40 1:58 2:15 2:41 3:03 3:00 1:18 4:23 2:58 5:10 2:08 3:14 5:27 2:24 0:36
Tidstap 0:26 0:29 0:10 0:08 3:43
3 . Veselina Zasheva · NSA - Siven Sofiya 59:34 +47:21
Akk 2:03 (2) 3:23 (4) 15:52 (12) 17:49 (9) 19:57 (7) 23:21 (5) 25:49 (5) 28:31 (4) 29:48 (4) 34:07 (4) 37:24 (4) 43:20 (4) 45:34 (4) 48:15 (4) 54:56 (3) 58:36 (3) 59:13 (3)
Strekk 2:03 (2) 1:20 (14) 12:29 (15) 1:57 (5) 2:08 (1) 3:24 (6) 2:28 (1) 2:42 (5) 1:17 (8) 4:19 (2) 3:17 (9) 5:56 (11) 2:14 (6) 2:41 (3) 6:41 (10) 3:40 (14) 0:37 (6)
Forv. 2:20 1:11 7:48 2:01 2:18 2:44 3:07 3:05 1:20 4:32 3:00 5:14 2:11 3:19 5:32 2:27 0:37
Tidstap 0:02 4:41 0:40 0:08 0:42 1:09 1:13
4 . Georgi Dalakov · Sarnena gora Stara Zagora 1:01:34 +49:21
Akk 3:14 (9) 4:26 (7) 12:30 (4) 14:54 (4) 17:33 (3) 20:58 (3) 24:36 (4) 29:30 (5) 31:03 (5) 36:36 (5) 40:23 (5) 47:03 (5) 49:39 (5) 52:36 (5) 57:54 (4) 1:00:35 (4) 1:01:16 (4)
Strekk 3:14 (9) 1:12 (7) 8:04 (4) 2:24 (11) 2:39 (8) 3:25 (8) 3:38 (10) 4:54 (15) 1:33 (11) 5:33 (10) 3:47 (14) 6:40 (13) 2:36 (9) 2:57 (4) 5:18 (4) 2:41 (5) 0:41 (10)
Forv. 2:39 1:24 9:03 2:18 2:39 3:09 3:36 3:33 1:32 5:10 3:28 6:04 2:30 3:47 6:25 2:49 0:43
Tidstap 0:35 0:07 1:21 0:16 0:11 0:36
5 . Maksim Kanev · Trapezitsa - 1954 Veliko Tarnovo 1:04:52 +52:39
Akk 2:55 (6) 3:57 (5) 14:47 (11) 18:26 (10) 21:03 (9) 24:27 (8) 27:57 (8) 32:25 (7) 33:29 (7) 38:43 (6) 42:08 (6) 47:59 (6) 50:07 (6) 55:16 (6) 1:01:22 (5) 1:04:08 (5) 1:04:39 (5)
Strekk 2:55 (6) 1:02 (1) 10:50 (12) 3:39 (15) 2:37 (7) 3:24 (6) 3:30 (8) 4:28 (12) 1:04 (3) 5:14 (8) 3:25 (11) 5:51 (8) 2:08 (3) 5:09 (13) 6:06 (6) 2:46 (7) 0:31 (1)
Forv. 2:35 1:23 8:44 2:17 2:35 3:04 3:32 3:28 1:30 5:03 3:24 5:55 2:28 3:41 6:15 2:44 0:42
Tidstap 0:14 2:06 1:22 0:13 1:00 0:02 1:28
6 . Vasil Davidov · Maratonets Pazardzhik 1:05:27 +53:14
Akk 3:21 (10) 4:33 (9) 14:05 (8) 16:27 (7) 18:51 (5) 21:26 (4) 24:34 (3) 27:22 (3) 28:26 (3) 32:36 (3) 35:36 (3) 41:14 (3) 43:21 (3) 45:50 (2) 1:01:28 (6) 1:04:16 (6) 1:05:07 (6)
Strekk 3:21 (10) 1:12 (7) 9:32 (8) 2:22 (10) 2:24 (5) 2:35 (2) 3:08 (6) 2:48 (6) 1:04 (3) 4:10 (1) 3:00 (4) 5:38 (7) 2:07 (2) 2:29 (2) 15:38 (17) 2:48 (8) 0:51 (13)
Forv. 2:22 1:14 7:55 2:02 2:20 2:49 3:10 3:09 1:21 4:36 3:05 5:19 2:14 3:21 5:41 2:28 0:38
Tidstap 0:59 1:37 0:15 0:09 9:57 0:14
7 . Atanas Genkov · Uzana Gabrovo 1:07:32 +55:19
Akk 3:21 (10) 4:30 (8) 11:23 (2) 13:19 (2) 24:30 (12) 27:01 (10) 33:35 (11) 36:06 (8) 37:34 (8) 43:22 (8) 46:30 (8) 51:16 (7) 54:14 (7) 57:22 (7) 1:03:25 (7) 1:06:23 (7) 1:07:14 (7)
Strekk 3:21 (10) 1:09 (4) 6:53 (1) 1:56 (4) 11:11 (17) 2:31 (1) 6:34 (15) 2:31 (3) 1:28 (9) 5:48 (11) 3:08 (7) 4:46 (3) 2:58 (11) 3:08 (6) 6:03 (5) 2:58 (10) 0:51 (13)
Forv. 2:27 1:18 8:21 2:11 2:27 2:58 3:20 3:18 1:26 4:46 3:17 5:45 2:19 3:37 6:02 2:38 0:40
Tidstap 0:54 8:44 3:14 1:02 0:39 0:14
8 . Nikolay Georgiev · Maratonets Pazardzhik 1:13:14 +1:01:01
Akk 3:10 (8) 4:13 (6) 14:27 (9) 17:05 (8) 19:34 (6) 32:27 (14) 37:27 (14) 40:16 (12) 41:53 (11) 46:40 (10) 49:57 (10) 55:56 (9) 58:09 (9) 1:03:09 (9) 1:09:32 (9) 1:12:21 (8) 1:12:56 (8)
Strekk 3:10 (8) 1:03 (2) 10:14 (11) 2:38 (13) 2:29 (6) 12:53 (18) 5:00 (13) 2:49 (7) 1:37 (12) 4:47 (6) 3:17 (9) 5:59 (12) 2:13 (4) 5:00 (12) 6:23 (8) 2:49 (9) 0:35 (2)
Forv. 2:39 1:23 8:54 2:17 2:39 3:08 3:34 3:32 1:30 5:10 3:27 5:58 2:30 3:43 6:18 2:46 0:43
Tidstap 0:31 1:20 0:17 9:45 1:26 0:01 1:17
9 . Hristo Nikolov · Madarski konnik Shumen 1:13:54 +1:01:41
Akk 3:25 (12) 4:59 (13) 16:25 (13) 19:17 (12) 23:03 (10) 27:01 (10) 31:45 (9) 36:17 (9) 38:01 (9) 44:17 (9) 48:15 (9) 54:10 (8) 57:26 (8) 1:00:54 (8) 1:08:31 (8) 1:12:33 (9) 1:13:31 (9)
Strekk 3:25 (12) 1:34 (16) 11:26 (13) 2:52 (14) 3:46 (11) 3:58 (11) 4:44 (11) 4:32 (13) 1:44 (14) 6:16 (12) 3:58 (16) 5:55 (9) 3:16 (14) 3:28 (8) 7:37 (12) 4:02 (15) 0:58 (17)
Forv. 3:15 1:43 10:58 2:51 3:14 3:51 4:23 4:18 1:53 6:20 4:16 7:25 3:02 4:37 7:50 3:26 0:52
Tidstap 0:02 0:17 0:32 0:01 0:13 0:04 0:05 0:36
10 . Petar Dimitrov · Valdi Sofiya 1:16:19 +1:04:06
Akk 2:57 (7) 4:37 (10) 14:37 (10) 16:16 (6) 20:04 (8) 23:44 (6) 27:13 (7) 49:54 (16) 50:56 (15) 56:09 (14) 58:55 (14) 1:03:27 (13) 1:05:41 (12) 1:08:09 (12) 1:13:14 (10) 1:15:25 (10) 1:16:03 (10)
Strekk 2:57 (7) 1:40 (17) 10:00 (10) 1:39 (2) 3:48 (12) 3:40 (10) 3:29 (7) 22:41 (18) 1:02 (1) 5:13 (7) 2:46 (2) 4:32 (2) 2:14 (6) 2:28 (1) 5:05 (3) 2:11 (3) 0:38 (7)
Forv. 2:22 1:16 8:02 2:08 2:24 2:50 3:13 3:10 1:23 4:34 3:08 5:26 2:13 3:22 5:44 2:31 0:38
Tidstap 0:35 0:24 1:58 1:24 0:50 0:07 19:31 0:39
11 . Petar Kombakov · Sarnena gora Stara Zagora 1:17:08 +1:04:55
Akk 3:47 (14) 5:13 (14) 13:42 (6) 15:47 (5) 18:10 (4) 23:45 (7) 26:29 (6) 31:06 (6) 32:53 (6) 41:30 (7) 44:34 (7) 57:32 (10) 1:00:37 (10) 1:07:21 (11) 1:13:29 (11) 1:16:10 (11) 1:16:49 (11)
Strekk 3:47 (14) 1:26 (15) 8:29 (6) 2:05 (8) 2:23 (4) 5:35 (13) 2:44 (3) 4:37 (14) 1:47 (15) 8:37 (14) 3:04 (6) 12:58 (18) 3:05 (12) 6:44 (15) 6:08 (7) 2:41 (5) 0:39 (8)
Forv. 2:49 1:31 9:53 2:32 2:55 3:25 3:55 3:47 1:39 5:32 3:48 6:35 2:40 4:06 6:59 3:04 0:47
Tidstap 0:58 2:10 0:50 0:01 3:05 6:23 0:25 2:38
12 . Ivan Dyaksov · Karlak Smolyan Smolyan 1:21:07 +1:08:54
Akk 2:52 (5) 4:41 (11) 23:58 (18) 25:57 (16) 28:13 (16) 31:20 (12) 36:18 (13) 40:28 (13) 42:19 (12) 47:42 (11) 51:37 (11) 58:28 (12) 1:02:39 (11) 1:06:31 (10) 1:16:23 (13) 1:19:53 (12) 1:20:44 (12)
Strekk 2:52 (5) 1:49 (18) 19:17 (18) 1:59 (6) 2:16 (2) 3:07 (5) 4:58 (12) 4:10 (11) 1:51 (16) 5:23 (9) 3:55 (15) 6:51 (14) 4:11 (15) 3:52 (10) 9:52 (14) 3:30 (12) 0:51 (13)
Forv. 3:05 1:34 10:18 2:39 3:02 3:38 4:04 4:03 1:44 6:00 3:59 6:56 2:52 4:23 7:19 3:13 0:49
Tidstap 0:07 8:59 0:54 0:01 0:01 1:19 2:33 0:08
13 . Georgi Nemov · Sokolets Samokov 1:21:57 +1:09:44
Akk 8:55 (17) 10:54 (18) 22:56 (17) 24:17 (15) 27:06 (14) 35:00 (15) 41:48 (16) 44:16 (15) 45:44 (14) 50:20 (12) 52:47 (12) 58:19 (11) 1:05:41 (12) 1:09:27 (13) 1:13:57 (12) 1:20:59 (13) 1:21:35 (13)
Strekk 8:55 (17) 1:59 (19) 12:02 (14) 1:21 (1) 2:49 (10) 7:54 (16) 6:48 (17) 2:28 (2) 1:28 (9) 4:36 (4) 2:27 (1) 5:32 (6) 7:22 (18) 3:46 (9) 4:30 (1) 7:02 (16) 0:36 (5)
Forv. 3:01 1:31 9:57 2:37 2:59 3:30 3:47 3:58 1:42 5:48 3:52 6:40 2:43 4:09 7:08 2:53 0:48
Tidstap 5:54 0:28 2:05 4:24 3:01 4:39 4:09
14 . Tsvetelin Benkov · Sever Pleven 1:22:37 +1:10:24
Akk 5:19 (16) 6:31 (16) 20:48 (16) 23:06 (14) 27:46 (15) 31:49 (13) 34:35 (12) 38:39 (11) 39:42 (10) 56:20 (15) 1:00:00 (15) 1:04:24 (15) 1:11:44 (15) 1:14:44 (15) 1:19:40 (15) 1:21:48 (14) 1:22:23 (14)
Strekk 5:19 (16) 1:12 (7) 14:17 (17) 2:18 (9) 4:40 (16) 4:03 (12) 2:46 (4) 4:04 (10) 1:03 (2) 16:38 (16) 3:40 (13) 4:24 (1) 7:20 (17) 3:00 (5) 4:56 (2) 2:08 (1) 0:35 (2)
Forv. 2:42 1:28 8:50 2:25 2:38 3:09 3:45 3:31 1:33 5:12 3:26 6:03 2:28 3:48 6:22 2:47 0:42
Tidstap 2:37 5:27 2:02 0:54 0:33 11:26 0:04 4:52
15 . Krasimir Stefanov · Begun Varna 1:44:31 +1:32:18
Akk 3:39 (13) 4:57 (12) 18:52 (15) 27:21 (17) 39:45 (18) 45:53 (18) 51:01 (18) 57:01 (18) 59:30 (17) 1:07:02 (18) 1:12:32 (18) 1:18:27 (18) 1:21:23 (18) 1:30:03 (16) 1:40:03 (16) 1:43:37 (16) 1:44:12 (16)
Strekk 3:39 (13) 1:18 (11) 13:55 (16) 8:29 (17) 12:24 (18) 6:08 (14) 5:08 (14) 6:00 (17) 2:29 (17) 7:32 (13) 5:30 (18) 5:55 (9) 2:56 (10) 8:40 (16) 10:00 (15) 3:34 (13) 0:35 (2)
Forv. 3:55 2:03 13:01 3:24 3:52 4:34 5:18 5:07 2:12 7:36 5:01 8:58 3:42 5:27 9:11 4:08 1:02
Tidstap 0:54 5:05 8:32 1:34 0:53 0:09 0:29 3:13 0:49
16 . Aleksandar Atanasov · Madarski konnik Shumen 1:47:30 +1:35:17
Akk 4:18 (15) 5:37 (15) 14:02 (7) 28:51 (18) 33:09 (17) 39:31 (17) 48:34 (17) 51:44 (17) 53:24 (16) 1:02:23 (16) 1:05:23 (16) 1:15:11 (16) 1:20:50 (17) 1:30:27 (17) 1:43:12 (17) 1:46:18 (17) 1:47:13 (17)
Strekk 4:18 (15) 1:19 (13) 8:25 (5) 14:49 (18) 4:18 (14) 6:22 (15) 9:03 (18) 3:10 (8) 1:40 (13) 8:59 (15) 3:00 (4) 9:48 (16) 5:39 (16) 9:37 (17) 12:45 (16) 3:06 (11) 0:55 (16)
Forv. 3:51 2:07 13:32 3:26 3:52 4:35 5:20 5:20 2:21 7:33 5:14 8:58 3:41 5:42 9:10 4:20 1:04
Tidstap 0:27 11:23 0:26 1:47 3:43 1:26 0:50 1:58 3:55 3:35
Pavel Topalov · Karlak Smolyan Smolyan 12:13 0:00
Akk 11:01 (19) 12:13 (19)
Strekk 11:01 (19) 1:12 (7)
Forv.
Tidstap
Ruslan Delchev · Sarnena gora Stara Zagora 1:18:25 +1:06:12
Akk 9:22 (18) 10:40 (17) 18:33 (14) 21:07 (13) 25:03 (13) 36:34 (16) 39:30 (15) 41:57 (14) 43:13 (13) 1:03:10 (17) 1:06:18 (17) 1:16:12 (17) 1:18:25 (16)
Strekk 9:22 (18) 1:18 (11) 7:53 (3) 2:34 (12) 3:56 (13) 11:31 (17) 2:56 (5) 2:27 (1) 1:16 (6) 19:57 (17) 3:08 (7) 9:54 (17) 2:13 (4)
Forv.
Tidstap
Tihoslav Stoychev · Madarski konnik Shumen 1:27:06 +1:14:53
Akk 2:04 (3) 3:15 (2) 12:55 (5) 18:45 (11) 23:09 (11) 26:46 (9) 33:21 (10) 38:21 (10) 50:41 (13) 55:43 (13) 1:04:22 (14) 1:07:33 (14) 1:11:36 (14) 1:18:56 (14) 1:26:05 (15) 1:26:46 (15)
Strekk 2:04 (3) 1:11 (6) 9:40 (9) 5:50 (16) 4:24 (15) 3:37 (9) 6:35 (16) 5:00 (16) 5:02 (17) 8:39 (15) 3:11 (13) 4:03 (11) 7:20 (11) 7:09 (17) 0:41 (10)
Forv.
Tidstap