Løperprofil
Jonas Gediminas Gvildys
Medeina
Feil klubb, eller løperen registrert dobbelt? Logg inn for å foreslå rettelser
Skogsrankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 12.47
- Løpskapasitet
- 11.43
- O-evne
- 1.04
- Jevnhet ±
- 9,2 %
- Usikkerhet ±
- 0.21
- Sikkerhet
- 10
- Bommer per løp
- 2,3
- Typisk bom
- 87 s
- Disk/brutt
- 3 %
- Distanseprofil
- best på korte (+0,2 % per dobling)
- Sesongprofil
- best i mars (±2,5 %)
- Løp i grunnlaget
- 13 (sist 13.09.2026)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | 0,0341 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | 0,0304 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,092 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,0274 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 4,44 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 9,67 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 0,8278 |
| bomVekt | 107,01 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,4646 |
| bomStorSigma | 0,8481 |
| antallBom | 28 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0277 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0758 |
| havariVekt | 6,15 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0,0028 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 1,459 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | −0,0057 |
| fartSesongSin | −0,0239 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,1831 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 676,3 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 3117,2 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 3400,3 |
| beregnet | 06.11.2026 |
Sprintrankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 8.10
- Løpskapasitet
- 8.01
- O-evne
- 0.09
- Jevnhet ±
- 5,5 %
- Usikkerhet ±
- 0.20
- Sikkerhet
- 2
- Bommer per løp
- 0,7
- Typisk bom
- 65 s
- Disk/brutt
- 5 %
- Distanseprofil
- nøytral
- Sesongprofil
- jevn hele året
- Løp i grunnlaget
- 3 (sist 11.09.2026)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | −0,0114 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | −0,0279 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0553 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,0395 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 1,1 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 2,23 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 0,8003 |
| bomVekt | 28,79 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,168 |
| bomStorSigma | 0,6555 |
| antallBom | 1 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0549 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0855 |
| havariVekt | 1,48 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0,0001 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0,7381 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | −0,0008 |
| fartSesongSin | −0,0013 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,0586 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 485,4 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 2970,5 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 3026,9 |
| beregnet | 06.11.2026 |
| Terskel | Streak | Uten slik bom siden | Lengste | Plass |
|---|---|---|---|---|
| Bom over to minutter | 4 | 13.09.2026 Veteranmesterskapet mellomdistanse, bom 4.46 | 90 | – |
| Bom over fem minutter | 158 | 16.02.2025 Maximus O Meeting 2025 - Middle/Media, bom 8.30 | 158 | – |
| Bom over ti minutter | 239 | hele karrieren siden 2022 | 239 | – |
| Dato | Løp | Klasse | Tid | Plass | Bommet | Justert kmtid | O-prest. | Forventet kmtid | O-evne | Terning |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 13.09.2026 | Veteranmesterskapet mellomdistanse | H 65- | 56.03 | 46 /59 | 6.02 | 14.50 | 1.36 | 12.44 | 1.04 | |
| 12.09.2026 | Veteranmesterskapet langdistanse | H 65- | 1.27.33 | 36 /48 | 1.39 | 13.02 | 0.15 | 12.44 | 1.04 | |
| 11.09.2026 | Veteranmesterskapet sprint | H 65- | 18.57 | 13 /42 | 0.03 | 7.56 | 0.01 | 8.10 | 0.09 | |
| 22.03.2026 | Wyspa O-Cup 2026 E3 | M60 | 49.30 | 4 /20 | 0.41 | 10.43 | 0.09 | 11.53 | 1.05 | |
| 21.03.2026 | Wyspa O-Cup 2026 E1 | M60 | 34.18 | 5 /21 | 0.46 | 10.41 | 0.14 | 11.53 | 1.05 | |
| 21.03.2026 | Wyspa O-Cup 2026 E2 | M60 | 36.04 | 9 /20 | 2.03 | 11.04 | 0.38 | 11.53 | 1.05 | |
| 23.03.2025 | Wyspa O-Cup 2025 Stage 3 | M60 | 51.47 | 11 /18 | 3.24 | 11.40 | 0.46 | 12.33 | 1.27 | |
| 22.03.2025 | Wyspa O-Cup 2025 Stage 1 | M60 | 39.29 | 11 /18 | 3.07 | 11.54 | 0.56 | 12.33 | 1.27 | |
| 22.03.2025 | Wyspa O-Cup 2025 Stage 2 | M60 | 35.14 | 9 /16 | 0.17 | 10.52 | 0.05 | 12.33 | 1.27 | |
| 18.02.2025 | Maximus O Meeting 2025 - Chassing/Caza | M60 | 44.43 | 17 /50 | 3.37 | 11.41 | 0.57 | 12.58 | 1.41 | |
| 17.02.2025 | Maximus O Meeting 2025 - Sprint | M60 | 13.17 | 14 /50 | 0.00 | 7.27 | 0.00 | 7.49 | 0.11 | – |
| 16.02.2025 | Maximus O Meeting 2025 - Middle/Media | M60 | 38.59 | 45 /66 | 8.51 | 13.46 | 3.07 | 12.58 | 1.41 | |
| 15.02.2025 | Maximus O Meeting 2025 - Long/Larga | M60 | 1.42.31 | 42 /70 | 14.19 | 14.46 | 2.04 | 12.58 | 1.41 | |
| 20.02.2024 | Maximus O Meeting 2024 - Chasing Start/Salida a la Caza | M-60 | 1.10.41 | 19 /37 | 17.36 | 13.17 | 3.18 | 12.19 | 1.58 | – |
| 19.02.2024 | Maximus O Meeting 2024 - Sprint | M-60 | 17.12 | 16 /38 | 1.03 | 8.23 | 0.31 | – | – | – |
| 22.02.2022 | MOM 2022 - Chasing Start | M-60 | 46.51 | 7 /21 | 3.14 | 11.40 | 0.48 | – | – | – |
| 21.02.2022 | MOM 2022 - Sprint | M-60 | 24.45 | Disk | – | – | – | – | – | – |