Løperprofil
Emma Loureiro
NTNUI
Feil klubb, eller løperen registrert dobbelt? Logg inn for å foreslå rettelser
Skogsrankingen
nr. 451 av 2062
Nr. 451 av 2062 blant kvinner i Norge · nr. 27 av 62 i klassen D19–20 · nr. 11 av 27 i 2006-kullet
- Forventet kmtid
- 11.31
- Løpskapasitet
- 10.31
- O-evne
- 1.00
- Jevnhet ±
- 7,1 %
- Usikkerhet ±
- 0.31
- Sikkerhet
- 6
- Bommer per løp
- 3,1
- Typisk bom
- 71 s
- Disk/brutt
- 4 %
- Distanseprofil
- best på lange (−1,0 % per dobling)
- Sesongprofil
- best i august (±0,7 %)
- Løp i grunnlaget
- 9 (sist 17.02.2026)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | −0,0714 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | −0,0718 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0706 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,0444 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 2,08 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 5,82 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 1,1279 |
| bomVekt | 70,9 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,2614 |
| bomStorSigma | 0,6134 |
| antallBom | 28 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0351 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0757 |
| havariVekt | 3,18 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | −0,0148 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 1,8093 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | 0,0058 |
| fartSesongSin | 0,0045 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,1831 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 676,2 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 2800,3 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 3065,4 |
| beregnet | 05.11.2026 |
Sprintrankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 7.20
- Løpskapasitet
- 7.07
- O-evne
- 0.12
- Jevnhet ±
- 5,9 %
- Usikkerhet ±
- 1.18
- Sikkerhet
- 0
- Bommer per løp
- 0,9
- Typisk bom
- 68 s
- Disk/brutt
- 6 %
- Løp i grunnlaget
- 1 (sist 19.02.2023)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | −0,1289 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | −0,0902 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0585 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,1632 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 0,02 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 0,46 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 0,979 |
| bomVekt | 2,88 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,2231 |
| bomStorSigma | 0,7076 |
| antallBom | 0 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0579 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,1789 |
| havariVekt | 1 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | −0 |
| fartSesongSin | 0 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,0586 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 485,4 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 2641,8 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 2717,2 |
| beregnet | 05.11.2026 |
| Terskel | Streak | Uten slik bom siden | Lengste | Plass |
|---|---|---|---|---|
| Bom over to minutter | 6 | 17.02.2026 Portugal "O" Meeting 2026 - Long Distance, bom 2.54 | 52 | nr. 5895 |
| Bom over fem minutter | 155 | 18.02.2023 Portugal "O" Meeting 2023 - Day 1, bom 5.34 | 155 | nr. 2017 |
| Bom over ti minutter | 158 | hele karrieren siden 2023 | 158 | nr. 4203 |
| Dato | Løp | Klasse | Tid | Plass | Bommet | Justert kmtid | O-prest. | Forventet kmtid | O-evne | Terning |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 11.09.2026 | Tour de Trondheim #1 - Sprint + STOK ungdomsløp finale | D 17-20 | 23.41 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 17.02.2026 | Portugal "O" Meeting 2026 - Long Distance | W20 | 1.11.23 | 10 /22 | 6.13 | 10.46 | 0.56 | 11.29 | 0.59 | |
| 16.02.2026 | Portugal "O" Meeting 2026 - Middle Distance GOLD WRE | W20 | 39.04 | 14 /24 | 3.08 | 11.49 | 0.57 | 11.29 | 0.59 | |
| 15.02.2026 | Portugal "O" Meeting 2026 - Lond Distance | W20 | 1.23.29 | 17 /33 | 7.22 | 11.25 | 1.00 | 11.29 | 0.59 | |
| 14.02.2026 | Portugal "O" Meeting 2026 - Middle GOLD WRE | W20 | 35.48 | 15 /32 | 1.49 | 10.53 | 0.33 | 11.29 | 0.59 | |
| 04.08.2023 | O'France 2023 - Etape 5 | D18 | 1.02.52 | 9 /58 | 1.46 | 10.23 | 0.18 | 11.40 | 0.58 | |
| 03.08.2023 | O'France 2023 - Etape 4 | D18 | 42.19 | 11 /62 | 3.37 | 10.50 | 0.56 | 11.40 | 0.58 | |
| 21.02.2023 | Portugal "O" Meeting 2023 - Day 4 | W18 | 1.00.50 | 9 /27 | 5.15 | 11.44 | 1.01 | 12.19 | 1.16 | – |
| 20.02.2023 | Portugal "O" Meeting 2023 - Day 3 | W18 | 37.43 | 10 /30 | 0.04 | 11.36 | 0.01 | 12.19 | 1.16 | – |
| 19.02.2023 | Portugal "O" Meeting 2023 - Day 2 | W18 | 1.13.34 | 13 /29 | 11.04 | 12.30 | 1.53 | 12.19 | 1.16 | – |
| 19.02.2023 | Portugal "O" Meeting 2023 - Night Sprint | W18 | 12.23 | 5 /14 | 0.03 | 7.34 | 0.02 | – | – | – |
| 18.02.2023 | Portugal "O" Meeting 2023 - Day 1 | W18 | 42.23 | 13 /31 | 6.22 | 13.02 | 1.57 | 12.19 | 1.16 | – |