Løperprofil
Samuele Curzio
Polisportiva G. Masi
Feil klubb, eller løperen registrert dobbelt? Logg inn for å foreslå rettelser
Skogsrankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 7.50
- Løpskapasitet
- 7.18
- O-evne
- 0.32
- Jevnhet ±
- 6,7 %
- Usikkerhet ±
- 0.16
- Sikkerhet
- 7
- Bommer per løp
- 2,0
- Typisk bom
- 62 s
- Disk/brutt
- 3 %
- Distanseprofil
- best på lange (−0,3 % per dobling)
- Sesongprofil
- jevn hele året
- Løp i grunnlaget
- 15 (sist 25.07.2026)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | −0,437 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | −0,4452 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0671 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,0329 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 3,93 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 7,15 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 0,7148 |
| bomVekt | 122,93 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,1281 |
| bomStorSigma | 0,5677 |
| antallBom | 32 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0302 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0757 |
| havariVekt | 4,99 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | −0,0044 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 2,2588 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | −0,0022 |
| fartSesongSin | −0,002 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,1831 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 676,2 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 1942,3 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 2085,4 |
| beregnet | 05.11.2026 |
Sprintrankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 5.56
- Løpskapasitet
- 5.44
- O-evne
- 0.12
- Jevnhet ±
- 5,9 %
- Usikkerhet ±
- 0.34
- Sikkerhet
- 1
- Bommer per løp
- 0,9
- Typisk bom
- 68 s
- Disk/brutt
- 6 %
- Løp i grunnlaget
- 1 (sist 22.02.2025)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | −0,3454 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | −0,4206 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0585 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,0909 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 0,18 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 0,7 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 0,9777 |
| bomVekt | 6,69 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,2231 |
| bomStorSigma | 0,7076 |
| antallBom | 0 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0559 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0855 |
| havariVekt | 0,39 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | 0 |
| fartSesongSin | 0 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,0586 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 485,4 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 2127,4 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 2202,7 |
| beregnet | 05.11.2026 |
| Terskel | Streak | Uten slik bom siden | Lengste | Plass |
|---|---|---|---|---|
| Bom over to minutter | 62 | 23.07.2026 O-Ringen Göteborg, etapp 3, medel, bom 2.20 | 77 | – |
| Bom over fem minutter | 325 | hele karrieren siden 2012 | 325 | – |
| Bom over ti minutter | 325 | hele karrieren siden 2012 | 325 | – |
| Dato | Løp | Klasse | Tid | Plass | Bommet | Justert kmtid | O-prest. | Forventet kmtid | O-evne | Terning |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 25.07.2026 | O-Ringen Göteborg, etapp 5, lång, jaktstart | H21 Lång | 1.34.45 | 39 /139 | 2.52 | 7.35 | 0.14 | 7.53 | 0.29 | |
| 24.07.2026 | O-Ringen Göteborg, etapp 4, medel | H21 Lång | 43.08 | 48 /140 | 1.15 | 7.33 | 0.13 | 7.53 | 0.29 | |
| 23.07.2026 | O-Ringen Göteborg, etapp 3, medel | H21 Lång | 31.20 | 52 /141 | 2.57 | 7.45 | 0.44 | 7.53 | 0.29 | |
| 21.07.2026 | O-Ringen Göteborg, etapp 2, lång | H21 Lång | 1.57.27 | 56 /141 | 2.40 | 7.54 | 0.11 | 7.53 | 0.29 | |
| 20.07.2026 | O-Ringen Göteborg, etapp 1, lång | H21 Lång | 1.36.25 | 29 /141 | 5.23 | 7.17 | 0.24 | 7.53 | 0.29 | |
| 23.02.2025 | 37 Trofeo Internacional Murcia Costa Cálida | M-E | 46.24 | 36 /105 | 0.58 | 7.24 | 0.09 | 8.08 | 0.34 | |
| 22.02.2025 | 37 Trofeo Internacional Murcia Costa Cálida | M-E | 2.03.01 | 34 /78 | 4.19 | 7.56 | 0.17 | 8.08 | 0.34 | |
| 22.02.2025 | 37 Trofeo Internacional Murcia Costa Cálida - Sprint | M-E | 13.40 | 11 /38 | 0.00 | 5.15 | 0.00 | 5.40 | 0.12 | – |
| 20.02.2022 | NAOM22 - stage 3, middle Vale D'Ornas | HSE | 44.38 | 47 /68 | 3.02 | 8.27 | 0.34 | 8.31 | 0.53 | |
| 19.02.2022 | NAOM22 - stage 1, middle Herd. Pereiro | HSE | 42.19 | 30 /61 | 4.42 | 7.53 | 0.53 | 8.31 | 0.53 | |
| 19.02.2022 | NAOM22 - stage 2, sprint Marvao | HSE | 16.09 | 42 /62 | 0.01 | 6.02 | 0.00 | – | – | – |
| 17.08.2019 | WOC2019 - Spectatorrace 6 | M 21-E | 1.16.42 | 34 /67 | 1.24 | 7.49 | 0.09 | 8.37 | 0.40 | – |
| 16.08.2019 | WOC2019 - Spectatorrace 5 | M 21-E | 44.04 | 36 /89 | 0.40 | 7.49 | 0.07 | 8.37 | 0.40 | – |
| 15.08.2019 | WOC2019 - Spectatorrace 4 | M 21-E | 46.41 | 40 /66 | 6.13 | 9.24 | 1.15 | 8.37 | 0.40 | – |
| 14.08.2019 | WOC2019 - Spectatorrace 3 | M 21-E | 41.31 | 41 /93 | 0.26 | 7.49 | 0.05 | 8.37 | 0.40 | – |
| 28.05.2012 | Pinseløp 3 | H 17-18 | 45.14 | 7 /36 | 1.24 | 8.54 | 0.17 | 9.37 | 0.42 | – |
| 27.05.2012 | VM testløp junior | H 17-20 | 1.45.12 | 61 /109 | 6.58 | 9.50 | 0.39 | 9.37 | 0.42 | – |
| 26.05.2012 | VM testløp junior | H 17-20 | 38.16 | 45 /115 | 0.50 | 8.43 | 0.11 | 9.37 | 0.42 | – |