Løperprofil
Ludvig Ljunggren
Hammaren
Feil klubb, eller løperen registrert dobbelt? Logg inn for å foreslå rettelser
Skogsrankingen
33 løp
B-rankingen
32 løp
C-rankingen
27 løp
Skogsrankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 7.38
- Løpskapasitet
- 7.16
- O-evne
- 0.22
- Jevnhet ±
- 6,8 %
- Usikkerhet ±
- 0.08
- Sikkerhet
- 28
- Bommer per løp
- 1,1
- Typisk bom
- 69 s
- Disk/brutt
- 4 %
- Distanseprofil
- best på lange (−2,4 % per dobling)
- Sesongprofil
- best i oktober (±1,5 %)
- Løp i grunnlaget
- 34 (sist 04.10.2026)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | −0,4404 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | −0,4502 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0685 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,0162 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 15,49 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 28,03 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 0,4186 |
| bomVekt | 253,14 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,2334 |
| bomStorSigma | 0,6441 |
| antallBom | 30 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0445 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0644 |
| havariVekt | 21 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | −0,0354 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 1,4869 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | −0,0013 |
| fartSesongSin | 0,0151 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,1831 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 676,2 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 1936 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 2033,5 |
| beregnet | 05.11.2026 |
Sprintrankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 6.13
- Løpskapasitet
- 6.03
- O-evne
- 0.10
- Jevnhet ±
- 5,8 %
- Usikkerhet ±
- 0.22
- Sikkerhet
- 3
- Bommer per løp
- 0,7
- Typisk bom
- 68 s
- Disk/brutt
- 5 %
- Distanseprofil
- nøytral
- Sesongprofil
- jevn hele året
- Løp i grunnlaget
- 4 (sist 12.09.2025)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | −0,2917 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | −0,3524 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0578 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,0566 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 1,04 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 3,01 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 0,8007 |
| bomVekt | 33,29 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,2231 |
| bomStorSigma | 0,7076 |
| antallBom | 0 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0506 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0809 |
| havariVekt | 1,72 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0,0002 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0,893 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | −0,0008 |
| fartSesongSin | 0,0029 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,0586 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 485,4 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 2244,7 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 2306,4 |
| beregnet | 05.11.2026 |
B-rankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 7.36
- Løpskapasitet
- 7.10
- O-evne
- 0.26
- Jevnhet ±
- 8,0 %
- Usikkerhet ±
- 0.40
- Sikkerhet
- 18
- Bommer per løp
- 1,4
- Typisk bom
- 60 s
- Disk/brutt
- 3 %
- Distanseprofil
- best på korte (+0,6 % per dobling)
- Sesongprofil
- best i juli (±0,5 %)
- Løp i grunnlaget
- 33 (sist 20.10.2024)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | −0,58 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | −0,6005 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0803 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,0846 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 1,98 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 17,73 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 0,4044 |
| bomVekt | 121,54 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,0967 |
| bomStorSigma | 0,6197 |
| antallBom | 28 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0343 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0811 |
| havariVekt | 5,62 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0,008 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 1,2952 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | 0,0049 |
| fartSesongSin | 0,0015 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,2349 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 764,9 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 1685,1 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 1788,9 |
| beregnet | 05.11.2026 |
C-rankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 7.05
- Løpskapasitet
- 6.35
- O-evne
- 0.30
- Jevnhet ±
- 7,5 %
- Usikkerhet ±
- 1.16
- Sikkerhet
- 10
- Bommer per løp
- 1,5
- Typisk bom
- 62 s
- Disk/brutt
- 4 %
- Distanseprofil
- best på korte (+0,1 % per dobling)
- Sesongprofil
- jevn hele året
- Løp i grunnlaget
- 27 (sist 16.10.2022)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | −0,6609 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | −0,7018 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0753 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,165 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 0,27 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 10,11 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 0,4589 |
| bomVekt | 45,31 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,1295 |
| bomStorSigma | 0,6976 |
| antallBom | 18 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0405 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0686 |
| havariVekt | 1,51 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0,0012 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 1,0329 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | 0,0024 |
| fartSesongSin | −0,0034 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,2196 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 762,2 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 1553,6 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 1673,4 |
| beregnet | 05.11.2026 |
| Terskel | Streak | Uten slik bom siden | Lengste | Plass |
|---|---|---|---|---|
| Bom over to minutter | 4 | 04.10.2026 Tuna Ting, dag 2, medel, bom 3.00 | 315 | – |
| Bom over fem minutter | 389 | 28.06.2025 Sälen 3+3, etapp 2, lång, bom 5.23 | 774 | – |
| Bom over ti minutter | 1 307 | hele karrieren siden 2021 | 1 307 | – |
| Dato | Løp | Klasse | Tid | Plass | Bommet | Justert kmtid | O-prest. | Forventet kmtid | O-evne | Terning |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 18.10.2026 | Daladubbeln, patrull | H16 | – | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 04.10.2026 | Tuna Ting, dag 2, medel | H16 | 27.51 | 7 /21 | 3.38 | 8.08 | 1.04 | 7.38 | 0.22 | |
| 03.10.2026 | DM, lång, Dalarna + Tuna Ting, dag 1, lång | H16 | 36.48 | 2 /24 | 1.57 | 6.58 | 0.22 | 7.38 | 0.22 | |
| 27.09.2026 | Linnédubbeln, lång | H16 | 38.37 | 2 /20 | 1.35 | 6.54 | 0.17 | 7.40 | 0.21 | |
| 25.07.2026 | O-Ringen Göteborg, etapp 5, lång, jaktstart | H16 | 35.09 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 24.07.2026 | O-Ringen Göteborg, etapp 4, medel | H16 | 26.17 | 13 /239 | 0.05 | 7.20 | 0.01 | 7.48 | 0.21 | |
| 23.07.2026 | O-Ringen Göteborg, etapp 3, medel | H16 | 21.36 | 47 /239 | 2.46 | 8.19 | 1.04 | 7.48 | 0.21 | |
| 21.07.2026 | O-Ringen Göteborg, etapp 2, lång | H16 | 44.01 | 31 /239 | 1.26 | 7.31 | 0.15 | 7.48 | 0.21 | |
| 20.07.2026 | O-Ringen Göteborg, etapp 1, lång | H16 | 35.55 | 11 /239 | 0.27 | 6.56 | 0.05 | 7.48 | 0.21 | |
| 08.07.2026 | Drevsjø-spretten, dag 2 | A6 | 43.46 | 7 /23 | 0.32 | 6.56 | 0.05 | 7.48 | 0.21 | |
| 07.07.2026 | Drevsjø-spretten, dag 1 | A6 | 41.17 | 11 /24 | 0.02 | 7.47 | 0.00 | 7.48 | 0.21 | |
| 05.07.2026 | 3+3 i Sälen, etapp 3, medel | H16 | 30.06 | 4 /52 | 4.22 | 8.03 | 1.10 | 7.48 | 0.21 | |
| 04.07.2026 | 3+3 i Sälen, etapp 2, lång | H16 | 41.43 | 15 /53 | 0.42 | 8.26 | 0.08 | 7.48 | 0.21 | |
| 03.07.2026 | 3+3 i Sälen, etapp 1, medel | H16 | 25.03 | 4 /53 | 0.11 | 7.52 | 0.03 | 7.48 | 0.21 | |
| 05.06.2026 | Ösaträffen, etapp 1, medel | H16 | 23.20 | 2 /57 | 0.07 | 7.12 | 0.02 | 7.49 | 0.23 | |
| 25.04.2026 | Uppsala möte, medel | H16 | 31.31 | 12 /35 | 1.38 | 9.16 | 0.29 | 7.56 | 0.24 | |
| 22.03.2026 | SkidO, JSM/USM/VSM (Svenska cupen, #10, även seniorer), sprint | H16 | 12.45 | 1 /7 | – | – | – | – | – | – |
| 21.03.2026 | SkidO, SM/JSM/USM/VSM (Svenska cupen, #9), lång | H16 | 41.47 | 3 /7 | – | – | – | – | – | – |
| 15.02.2026 | SkidO, Svenska cupen, #8, medel (WRE) + Sundsvall SkiO Weekend, #3, medel | H16 | 20.37 | 1 /17 | – | – | – | – | – | – |
| 14.02.2026 | SkidO, Svenska cupen, #7, sprint (WRE) + Sundsvall SkiO Weekend, #1, sprint | H16 | 15.04 | 1 /17 | – | – | – | – | – | – |
| 14.02.2026 | Sundsvall SkiO Weekend, #2, downhill-supersprint | H16 | 10.49 | 1 /18 | – | – | – | – | – | – |
| 26.10.2025 | Daladubbeln, patrull | H16 | 59.55 | 13 /195 | 0.07 | 7.26 | 0.01 | 7.57 | 0.24 | |
| 13.09.2025 | Ungdoms-SM, lång | H15 | 37.02 | 1 /143 | 0.57 | 7.03 | 0.11 | 8.00 | 0.25 | |
| 12.09.2025 | Ungdoms-SM, sprint | H15 | 12.30 | 3 /142 | 0.01 | 5.46 | 0.00 | 6.25 | 0.09 | |
| 09.08.2025 | Norrlandsmästerskapen, lång | H16 | 46.33 | 6 /34 | 0.38 | 7.55 | 0.06 | 8.06 | 0.26 | |
| 08.08.2025 | Norrlandsmästerskapen, sprint | H16 | 14.15 | 9 /34 | 0.00 | 6.11 | 0.00 | 6.34 | 0.10 | |
| 03.08.2025 | Billingemedeln, dag 2 | H16 | – | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 26.07.2025 | O-Ringen Jönköping, etapp 5 | H15 | 45.22 | 14 /174 | 0.41 | 8.05 | 0.07 | 8.11 | 0.27 | |
| 25.07.2025 | O-Ringen Jönköping, etapp 4 | H15 | 31.19 | 1 /174 | 0.11 | 7.09 | 0.03 | 8.11 | 0.27 | |
| 22.07.2025 | O-Ringen Jönköping, etapp 2 | H15 | 27.05 | 3 /174 | 1.00 | 7.29 | 0.17 | 8.11 | 0.27 | |
| 21.07.2025 | O-Ringen Jönköping, etapp 1 | H15 | 44.27 | 24 /174 | 1.05 | 8.31 | 0.12 | 8.11 | 0.27 | |
| 29.06.2025 | Sälen 3+3, etapp 3, medel | H16 | 22.04 | 3 /65 | 1.13 | 7.22 | 0.24 | 8.23 | 0.35 | |
| 28.06.2025 | Sälen 3+3, etapp 2, lång | H16 | 48.30 | 14 /67 | 5.32 | 8.51 | 1.01 | 8.23 | 0.35 | |
| 27.06.2025 | Sälen 3+3, etapp 1, medel | H16 | 26.11 | 1 /67 | 2.05 | 7.29 | 0.36 | 8.23 | 0.35 | |
| 22.06.2025 | World Cup, publiktävling, dag 3, medel | H16 | 27.37 | 2 /78 | 0.10 | 7.07 | 0.03 | 8.23 | 0.35 | |
| 08.06.2025 | Ösaträffen, dag 3, medel | H16 | 22.13 | 17 /48 | 0.35 | 8.29 | 0.13 | 8.23 | 0.35 | |
| 07.06.2025 | Ösaträffen, dag 2, lång | H16 | 39.40 | 11 /54 | 1.51 | 8.10 | 0.23 | 8.23 | 0.35 | |
| 06.06.2025 | Ösaträffen, dag 1, medel | H16 | 25.52 | 14 /56 | 1.17 | 8.01 | 0.24 | 8.23 | 0.35 | |
| 01.06.2025 | Swedish League, #7, lång (WRE) + Tour de Medelpad, dag 2 | H16 | 46.47 | 12 /57 | 1.19 | 8.03 | 0.14 | 8.23 | 0.35 | |
| 31.05.2025 | Swedish League, #6, medel (WRE) + Tour de Medelpad, dag 1 | H16 | 31.53 | 6 /60 | 0.32 | 7.36 | 0.08 | 8.59 | 0.46 | |
| 30.05.2025 | Faxeträffen, dag 2, medel | H16 | 26.41 | 5 /29 | 0.37 | 7.42 | 0.11 | 8.59 | 0.46 | |
| 29.05.2025 | Swedish League, #5, sprint (WRE) + Faxeträffen, dag 1, sprint | H16 | 14.41 | 6 /27 | 0.11 | 5.53 | 0.04 | 6.40 | 0.11 | – |
| 21.04.2025 | Uppsala möte, lång | H16 | 57.44 | 12 /34 | 11.32 | 10.15 | 2.03 | 9.50 | 1.14 | – |
| 20.04.2025 | Uppsala möte, medel | H16 | 25.58 | 3 /39 | 2.08 | 8.28 | 0.42 | 9.50 | 1.14 | – |
| 19.04.2025 | Uppsala möte, sprint | H16 | 13.26 | 5 /22 | 0.06 | 6.03 | 0.03 | – | – | – |
| 30.03.2025 | Nyköpingsorienteringen | H16 | 26.13 | 20 /106 | 0.48 | 8.27 | 0.15 | – | – | – |
| 09.02.2025 | SkidO, Svenska cupen, #6 (WRE), lång + Sundsvall SkiO Weekend, #2, lång | H16 | 35.53 | 2 /12 | – | – | – | – | – | – |
| 08.02.2025 | SkidO, Svenska cupen, #5 (WRE), sprint + Sundsvall SkiO Weekend, #1, sprint | H16 | 12.41 | 3 /12 | – | – | – | – | – | – |
| 20.10.2024 | Daladubbeln, patrull | H14 | 47.49 | 41 /283 | 0.31 | 8.49 | 0.06 | 8.17 | 0.20 | |
| 18.08.2024 | Mälarhöjdens IK, medeldistans | H14 | 21.38 | 6 /27 | 0.38 | 7.52 | 0.14 | 8.17 | 0.20 | |
| 27.07.2024 | O-Ringen Smålandskusten, etapp 5 | H14 | 28.36 | 10 /198 | 0.03 | 8.08 | 0.01 | 8.20 | 0.20 | |
| 26.07.2024 | O-Ringen Smålandskusten, etapp 4 | H14 | 19.56 | 2 /198 | 1.00 | 7.19 | 0.22 | 8.20 | 0.20 | |
| 24.07.2024 | O-Ringen Smålandskusten, etapp 3 | H14 | 28.54 | 8 /198 | 0.48 | 8.01 | 0.13 | 8.20 | 0.20 | |
| 23.07.2024 | O-Ringen Smålandskusten, etapp 2 | H14 | 22.59 | 12 /198 | 0.20 | 8.01 | 0.07 | 8.20 | 0.20 | |
| 22.07.2024 | O-Ringen Smålandskusten, etapp 1 | H14 | 30.06 | 18 /194 | 0.22 | 7.26 | 0.05 | 8.21 | 0.20 | |
| 26.05.2024 | Faxeträffen, dag 2, medel | H14 | 29.07 | 2 /7 | 0.58 | 8.53 | 0.18 | 8.45 | 0.23 | |
| 18.05.2024 | Fäbodloppet, dag 1, medel | H14 | 21.05 | 1 /21 | 0.07 | 7.42 | 0.03 | 8.45 | 0.23 | |
| 01.05.2024 | Silverjakten | H14 | 27.25 | 5 /19 | 1.19 | 9.35 | 0.28 | 8.45 | 0.23 | |
| 28.04.2024 | Järladubbeln, dag 2, medeldistans | H14 | 23.24 | 3 /56 | 1.38 | 8.42 | 0.36 | 8.53 | 0.26 | |
| 27.04.2024 | Järladubbeln, dag 1, långdistans | H14 | 31.34 | 6 /30 | 0.59 | 8.32 | 0.16 | 8.53 | 0.26 | |
| 21.04.2024 | Uppsala möte, lång | H14 | 26.52 | 1 /37 | 0.29 | 6.49 | 0.07 | 8.53 | 0.26 | |
| 20.04.2024 | Uppsala möte, medel | H14 | 25.43 | 8 /43 | 0.14 | 9.03 | 0.05 | 8.53 | 0.26 | |
| 13.04.2024 | Lännamedeln | H14 | 26.50 | 2 /38 | 0.38 | 9.14 | 0.13 | 8.53 | 0.26 | |
| 23.03.2024 | Nyköpingsorienteringen | H14 | 35.19 | 3 /59 | 0.39 | 8.50 | 0.10 | 9.09 | 0.34 | |
| 10.02.2024 | SkidO, SM/JSM (Svenska cupen), medel + Sundsvall SkiO Weekend, #1, medel | H14 | 21.45 | 2 /6 | – | – | – | – | – | – |
| 10.02.2024 | SkidO, Svenska cupen, sprint + Sundsvall SkiO Weekend, #2, sprint | H14 | 12.02 | 1 /6 | – | – | – | – | – | – |
| 14.01.2024 | SkidO, Svenska cupen (endast juniorer), medel + Svenska SkidO-träffen | H14 | 23.41 | 1 /21 | – | – | – | – | – | – |
| 13.01.2024 | SkidO, Svenska cupen (endast juniorer), sprint + Svenska SkidO-träffen | H14 | 11.42 | 1 /18 | – | – | – | – | – | – |
| 15.10.2023 | Daladubbeln, patrull | H14 | 51.50 | 29 /310 | 0.51 | 8.27 | 0.08 | 9.17 | 0.36 | |
| 17.09.2023 | Golden Weekend, dag 2 | H14 | 32.13 | 7 /13 | 5.04 | 9.58 | 1.34 | 9.20 | 0.38 | |
| 16.09.2023 | Golden Weekend, dag 1 | H14 | 24.20 | 4 /16 | 0.30 | 8.33 | 0.11 | 9.20 | 0.38 | |
| 13.08.2023 | Norrlandsmästerskapen, lång | H14 | 29.09 | 2 /26 | 0.29 | 8.09 | 0.08 | 9.23 | 0.35 | |
| 05.08.2023 | Klyftamo medeldistans | H14 | 21.48 | 14 /75 | 1.17 | 8.59 | 0.32 | 9.23 | 0.35 | |
| 28.07.2023 | O-Ringen Åre, etapp 5, lång, jaktstart | H13 | 32.34 | 17 /156 | 1.41 | 9.51 | 0.31 | 9.38 | 0.38 | |
| 27.07.2023 | O-Ringen Åre, etapp 4, medel | H13 | 27.48 | 8 /156 | 0.54 | 8.47 | 0.17 | 9.38 | 0.38 | |
| 26.07.2023 | O-Ringen Åre, etapp 3, medel | H13 | 30.10 | 8 /156 | 2.12 | 8.58 | 0.39 | 9.38 | 0.38 | |
| 24.07.2023 | O-Ringen Åre, etapp 2, lång | H13 | 31.13 | 10 /156 | 0.46 | 8.51 | 0.13 | 9.38 | 0.38 | |
| 23.07.2023 | O-Ringen Åre, etapp 1, lång | H13 | 30.42 | 3 /156 | 0.31 | 7.45 | 0.08 | 9.38 | 0.38 | |
| 06.07.2023 | DM, ultralång, Gästrikland + Hälsingland med ungdomstävling | H14 | 35.08 | 1 /11 | 1.08 | 9.18 | 0.18 | 9.38 | 0.38 | |
| 06.06.2023 | Ösaträffen, dag 4, lång | H14 | 29.44 | 9 /32 | 1.01 | 9.08 | 0.19 | 10.22 | 0.56 | |
| 05.06.2023 | Ösaträffen, dag 3, medel | H14 | 27.44 | 16 /44 | 4.07 | 10.01 | 1.29 | 10.22 | 0.56 | |
| 04.06.2023 | Ösaträffen, dag 2, lång | H14 | 34.21 | 11 /46 | 0.32 | 9.17 | 0.09 | 10.22 | 0.56 | |
| 03.06.2023 | Ösaträffen, dag 1, medel | H14 | 28.17 | 6 /43 | 0.11 | 9.13 | 0.04 | 10.22 | 0.56 | |
| 18.05.2023 | Swedish League, #5, medel (WRE) samt publiktävling | H14 | 22.39 | 16 /81 | 2.20 | 9.57 | 1.01 | 11.27 | 1.15 | – |
| 25.03.2023 | Nyköpingsorienteringen | H14 | 38.50 | 11 /77 | 0.38 | 10.19 | 0.10 | – | – | – |
| 19.02.2023 | SkidO, SM/JSM/USM/VSM, lång + Svenska cupen | H14 | 35.45 | 2 /10 | – | – | – | – | – | – |
| 18.02.2023 | SkidO, SM/JSM/USM/VSM, sprint + Svenska cupen | H14 | 14.04 | 2 /8 | – | – | – | – | – | – |
| 16.10.2022 | Daladubbeln, patrull | H12 | 39.54 | 37 /261 | 0.37 | 9.08 | 0.08 | 8.07 | 0.17 | |
| 30.07.2022 | O-Ringen Uppsala | H12 | 20.38 | 2 /152 | 0.00 | 7.42 | 0.00 | 8.07 | 0.17 | |
| 29.07.2022 | O-Ringen Uppsala, etapp 4 | H12 | 14.00 | 1 /152 | 0.00 | 7.47 | 0.00 | 8.07 | 0.17 | |
| 28.07.2022 | O-Ringen Uppsala, etapp 3 | H12 | 23.09 | 2 /152 | 0.28 | 6.52 | 0.08 | 8.07 | 0.17 | |
| 26.07.2022 | O-Ringen Uppsala, etapp 2 | H12 | 20.43 | 8 /153 | 0.00 | 7.49 | 0.00 | 8.07 | 0.17 | |
| 25.07.2022 | O-Ringen Uppsala | H12 | 22.30 | 2 /152 | 0.45 | 7.05 | 0.14 | 8.07 | 0.17 | |
| 10.07.2022 | Eskilstuna Weekend | H12 | 18.21 | 1 /22 | 0.04 | 7.28 | 0.02 | 8.07 | 0.17 | |
| 09.07.2022 | Eskilstuna Weekend | H12 | 21.37 | 2 /22 | 3.56 | 9.00 | 1.38 | 8.07 | 0.17 | |
| 08.07.2022 | Eskilstuna Weekend | H12 | 18.39 | 2 /23 | 0.43 | 7.58 | 0.18 | 8.07 | 0.17 | |
| 03.07.2022 | 3+3 i Sälen | H12 | 17.05 | 1 /41 | 1.01 | 7.24 | 0.26 | 8.07 | 0.17 | |
| 02.07.2022 | 3+3 i Sälen | H12 | 19.48 | 2 /39 | 0.59 | 7.58 | 0.24 | 8.07 | 0.17 | |
| 01.07.2022 | 3+3 i Sälen | H12 | 17.24 | 1 /40 | 0.12 | 7.35 | 0.05 | 8.07 | 0.17 | |
| 06.06.2022 | Ösaträffen, dag 3, medel | H12 | 23.26 | 5 /35 | 0.13 | 8.42 | 0.05 | 8.38 | 0.17 | |
| 05.06.2022 | Ösaträffen, dag 2, medel | H12 | 20.27 | 2 /40 | 0.02 | 8.23 | 0.01 | 8.38 | 0.17 | |
| 04.06.2022 | Ösaträffen, dag 1, lång + Veteran-SM, ultralång | H12 | 18.24 | 3 /37 | 0.32 | 8.36 | 0.15 | 8.38 | 0.17 | |
| 24.04.2022 | Uppsala möte, lång | H12 | 24.34 | 2 /18 | 0.11 | 8.26 | 0.04 | 8.42 | 0.21 | |
| 23.04.2022 | Uppsala möte, medel | H12 | 16.12 | 2 /23 | 0.07 | 8.31 | 0.04 | 8.42 | 0.21 | |
| 17.04.2022 | Attunda OK, medel | H12 | 20.57 | 4 /18 | 1.02 | 7.48 | 0.23 | 8.42 | 0.21 | |
| 16.04.2022 | Ravinen, långdistans | H12 | 18.17 | 1 /9 | 0.32 | 7.42 | 0.13 | 8.42 | 0.21 | |
| 26.03.2022 | Nyköpingsorienteringen | H12 | 24.10 | 2 /63 | 0.47 | 8.57 | 0.17 | 9.25 | 0.31 | |
| 15.08.2021 | Gladödubbeln, medel | H12 | 24.21 | 8 /26 | 0.10 | 9.08 | 0.04 | 10.04 | 0.31 | |
| 14.08.2021 | Gladödubbeln, lång | H12 | 25.34 | 5 /28 | 1.07 | 8.57 | 0.23 | 10.04 | 0.31 | |
| 07.08.2021 | Tibrotrippeln, Lördagsmedeln | H12 | 23.30 | 18 /44 | 0.41 | 10.51 | 0.19 | 10.04 | 0.31 | |
| 11.07.2021 | Fäbodloppet 2-dagars, dag 2 | H12 | 19.26 | 6 /25 | 0.51 | 10.02 | 0.26 | 10.21 | 0.38 | – |
| 04.07.2021 | 3+3 i Sälen, dag 3, medel | H12 | 20.33 | 1 /39 | 0.04 | 8.41 | 0.02 | 10.21 | 0.38 | – |
| 03.07.2021 | 3+3 i Sälen, dag 2, lång | H12 | 26.13 | 4 /34 | 1.08 | 8.54 | 0.23 | 10.21 | 0.38 | – |
| 02.07.2021 | 3+3 i Sälen, dag 1, medel | H12 | 27.23 | 10 /38 | 3.49 | 10.28 | 1.27 | 10.21 | 0.38 | – |