Løperprofil
Alf Dagfinn Ringstad
Skøynar
Feil klubb, eller løperen registrert dobbelt? Logg inn for å foreslå rettelser
Skogsrankingen
20 løp
B-rankingen
46 løp
C-rankingen
4 løp
Skogsrankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 15.26
- Løpskapasitet
- 14.17
- O-evne
- 1.09
- Jevnhet ±
- 6,8 %
- Usikkerhet ±
- 1.00
- Sikkerhet
- 8
- Bommer per løp
- 2,4
- Typisk bom
- 82 s
- Disk/brutt
- 5 %
- Sesongprofil
- jevn hele året
- Løp i grunnlaget
- 21 (sist 14.06.2025)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | 0,2343 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | 0,2075 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0682 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,0627 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 1 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 8,29 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 0,8759 |
| bomVekt | 47,05 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,4127 |
| bomStorSigma | 0,9336 |
| antallBom | 43 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0491 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,1055 |
| havariVekt | 6,22 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | −0,0028 |
| fartSesongSin | 0,0002 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,1831 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 676,2 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 3801 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 4107,8 |
| beregnet | 05.11.2026 |
Sprintrankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 11.45
- Løpskapasitet
- 11.33
- O-evne
- 0.12
- Jevnhet ±
- 6,4 %
- Usikkerhet ±
- 0.35
- Sikkerhet
- 2
- Bommer per løp
- 0,8
- Typisk bom
- 71 s
- Disk/brutt
- 6 %
- Sesongprofil
- jevn hele året
- Løp i grunnlaget
- 3 (sist 22.04.2026)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | 0,354 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | 0,3873 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0642 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,0487 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 0,63 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 1,7 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 0,8867 |
| bomVekt | 17,37 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,2625 |
| bomStorSigma | 0,7317 |
| antallBom | 3 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0586 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0767 |
| havariVekt | 0,92 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | −0,0006 |
| fartSesongSin | −0,0002 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,0586 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 485,4 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 4283 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 4355,3 |
| beregnet | 05.11.2026 |
B-rankingen
nr. 197 av 302
Nr. 197 av 302 blant menn i Norge · nr. 7 av 15 i klassen H70–74 · nr. 4 av 7 i 1956-kullet
- Forventet kmtid
- 15.55
- Løpskapasitet
- 13.59
- O-evne
- 1.55
- Jevnhet ±
- 8,5 %
- Usikkerhet ±
- 0.23
- Sikkerhet
- 17
- Bommer per løp
- 4,4
- Typisk bom
- 79 s
- Disk/brutt
- 5 %
- Sesongprofil
- jevn hele året
- Løp i grunnlaget
- 47 (sist 16.09.2026)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | 0,089 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | 0,0864 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0849 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,0235 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 4,77 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 16,86 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 1,2381 |
| bomVekt | 110,93 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,3708 |
| bomStorSigma | 0,7369 |
| antallBom | 104 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0523 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0562 |
| havariVekt | 12,01 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | −0,0008 |
| fartSesongSin | 0,0047 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,2349 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 764,9 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 3291,2 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 3743,9 |
| beregnet | 05.11.2026 |
C-rankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 21.25
- Løpskapasitet
- 18.58
- O-evne
- 2.27
- Jevnhet ±
- 9,3 %
- Usikkerhet ±
- 3.28
- Sikkerhet
- 1
- Bommer per løp
- 3,1
- Typisk bom
- 133 s
- Disk/brutt
- 5 %
- Sesongprofil
- jevn hele året
- Løp i grunnlaget
- 5 (sist 16.08.2023)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | 0,397 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | 0,4604 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0927 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,1498 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 0,05 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 1,28 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 0,9369 |
| bomVekt | 5,55 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,8885 |
| bomStorSigma | 0,8308 |
| antallBom | 7 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0481 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0674 |
| havariVekt | 0,26 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | 0,0004 |
| fartSesongSin | −0,0016 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,2196 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 762,2 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 4481,1 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 5059,5 |
| beregnet | 05.11.2026 |
N-rankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 14.59
- Løpskapasitet
- 13.30
- O-evne
- 1.30
- Jevnhet ±
- 10,0 %
- Usikkerhet ±
- 9.16
- Sikkerhet
- 0
- Bommer per løp
- 3,2
- Typisk bom
- 81 s
- Disk/brutt
- 3 %
- Løp i grunnlaget
- 1 (sist 17.06.2015)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | 0,0679 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | −0,5048 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,1004 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,4811 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 0 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 0,09 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 1,0038 |
| bomVekt | 0,11 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,3994 |
| bomStorSigma | 0,8146 |
| antallBom | 2 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0347 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0329 |
| havariVekt | 0 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | 0 |
| fartSesongSin | 0 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,2095 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 752,6 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 3227 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 3584,8 |
| beregnet | 05.11.2026 |
| Terskel | Streak | Uten slik bom siden | Lengste | Plass |
|---|---|---|---|---|
| Bom over to minutter | 3 | 16.09.2026 Skøynar-karusell 9 - Haugatjønna , bom 2.05 | 69 | nr. 6943 |
| Bom over fem minutter | 34 | 10.06.2026 Bygdakamp 4 - Torsbustaden, bom 6.09 | 139 | nr. 4927 |
| Bom over ti minutter | 101 | 14.06.2025 Klubbmesterskap, bom 15.23 | 356 | nr. 5013 |
| Dato | Løp | Klasse | Tid | Plass | Bommet | Justert kmtid | O-prest. | Forventet kmtid | O-evne | Terning |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 02.10.2026 | KM natt | H 65- | 1.05.54 | 2 /2 | – | – | – | – | – | – |
| 16.09.2026 | Skøynar-karusell 9 - Haugatjønna | B | 48.17 | 4 | 2.38 | 15.05 | 0.49 | 15.54 | 1.55 | |
| 09.09.2026 | O-sjuer 11/Bygdakamp 6 - Vulusjøen (Skallstuggu) | B3 | 46.40 | 30 | – | – | – | – | – | – |
| 02.09.2026 | Skøynarkarusell 8 - Lynhalla nord | A/B | 34.44 | DSQ | – | – | – | – | – | – |
| 26.08.2026 | Bygdakamp 5 - Lynhalla Nord | B3 | 52.27 | 18 | 7.22 | 16.39 | 2.20 | 15.49 | 1.55 | |
| 19.08.2026 | Skøynarkarusell 7 - Høgåsen | B-3 | 49.12 | 2 | – | – | – | – | – | – |
| 10.06.2026 | Bygdakamp 4 - Torsbustaden | B3 | 48.21 | 21 | 8.00 | 16.28 | 2.43 | 15.33 | 1.47 | |
| 27.05.2026 | Bygdakamp 3 | B | 46.02 | 32 | – | – | – | – | – | – |
| 20.05.2026 | Skøynar-karusell 5 - Våttåberget | A | 1.07.53 | 13 | – | – | – | – | – | – |
| 13.05.2026 | O-sjuer 5/Bygdakamp 2 - Masteråsen | B3 | 43.46 | 22 | 3.58 | 14.07 | 1.17 | 15.23 | 1.37 | |
| 06.05.2026 | Skøynar.karusell 4 - Bjørnang | A | 1.05.55 | 11 | – | – | – | – | – | – |
| 29.04.2026 | Bygdakamp 1 | B3 | 51.46 | 26 | 3.44 | 16.15 | 1.10 | 15.49 | 1.37 | |
| 22.04.2026 | Skøynar-karusell 3 - Markabygda sentrum | B/A | 28.37 | 12 | 0.51 | 11.51 | 0.21 | 11.16 | 0.12 | – |
| 17.09.2025 | O-karusell 6, Bygdakamp 6 | B3 | 43.26 | 28 /32 | – | – | – | – | – | – |
| 10.09.2025 | Skøynarkarusell 10 | B3 | 55.02 | 3 | – | – | – | – | – | – |
| 20.08.2025 | O-sjuer 8 / Bygdakamp 5 (Heståsdalen) | B3 | 42.22 | 26 | 3.15 | 14.55 | 1.09 | 15.34 | 1.41 | |
| 14.06.2025 | Klubbmesterskap | C/B | 57.46 | 6 | 16.09 | 15.43 | 4.24 | 13.51 | 1.09 | |
| 11.06.2025 | Skøynarkarusell 6 | A | 58.59 | 6 | 1.50 | 14.57 | 0.28 | 13.51 | 1.09 | |
| 04.06.2025 | O-karusell 3, Bygdakamp 3 | B 3 km | 56.00 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 21.05.2025 | O-sjuer 5 / Bygdakamp 2 Nybrotta HL-arena | B3 | 58.14 | 40 | 6.45 | 18.34 | 2.09 | 15.26 | 1.46 | |
| 07.05.2025 | Bygdakamp nr 1 | C2/B3 | 19.12 | 18 | – | – | – | – | – | – |
| 27.09.2024 | SK10 - Spøkelsesløpet | C/B | 41.05 | 9 | 2.14 | 14.58 | 0.49 | 14.18 | 0.53 | |
| 18.09.2024 | Bygdakamp 6 | B3 | 44.06 | 15 | 1.31 | 13.09 | 0.27 | 15.01 | 1.39 | |
| 11.09.2024 | Skøynarkarusell 9 | B/C2,6 | 36.18 | 3 | 0.10 | 13.28 | 0.04 | 14.18 | 0.53 | |
| 04.09.2024 | Skøynarkarusell 8 | B3 | 43.58 | 1 | – | – | – | – | – | – |
| 21.08.2024 | O7-7 / BK-5 Vulusjøen | B3 | 43.30 | 19 | 2.23 | 13.21 | 0.44 | 15.07 | 1.44 | |
| 14.07.2024 | Måssåfræsn | Måssågrodd | 23.34 | 3 /5 | 0.16 | 13.11 | 0.09 | 13.56 | 0.59 | |
| 19.06.2024 | Skøynarkarusell 6 | B | 57.11 | 7 | 5.50 | (22.33) | 2.18 | 15.28 | 1.46 | |
| 12.06.2024 | O7-6 / BK-4 Masteråsen | B3 | 41.23 | 15 | – | – | – | – | – | – |
| 05.06.2024 | Skøynarkarusell 5 og O-sjuer | B3 | 38.40 | 4 | 0.46 | 12.23 | 0.15 | 15.28 | 1.46 | |
| 01.06.2024 | Klubbmesterskap | C/B | 33.38 | 1 | – | – | – | – | – | – |
| 29.05.2024 | Bygdakamp 3 / O-karusell 3 | B 3 km | 52.20 | 28 /39 | 6.39 | 17.25 | 2.13 | 15.34 | 1.46 | |
| 15.05.2024 | Skøynarkarusell 4 | B3 | 40.28 | 1 | 1.43 | 12.14 | 0.31 | 15.34 | 1.46 | |
| 08.05.2024 | Bygdakamp 2 | B3 | 48.58 | 26 | 6.38 | 16.21 | 2.13 | 15.34 | 1.46 | |
| 17.04.2024 | O-karusell 1 / Bygdakamp 1 | B 3 | 22.25 | 43 /58 | – | – | – | – | – | – |
| 29.09.2023 | Skøynarkarusell 12 - natt | B2.0 | 26.57 | 6 | 0.35 | 13.51 | 0.18 | 15.40 | 1.41 | |
| 20.09.2023 | Skøynarkarusell 11 | C/B 2 | 41.06 | 3 | 2.01 | 11.37 | 0.34 | 13.17 | 1.08 | |
| 06.09.2023 | BK 6 / O-sjuer 9, Storlidalen | B3 | 46.31 | 33 | 4.10 | 16.16 | 1.27 | 15.40 | 1.41 | |
| 30.08.2023 | Skøynarkarusell 9 | C/B | 46.33 | 3 | 4.18 | 13.30 | 1.15 | 13.49 | 1.11 | |
| 23.08.2023 | Bygdakamp 5 | B3 | 45.01 | 19 | 2.32 | 13.58 | 0.47 | 15.24 | 1.40 | |
| 16.08.2023 | Skøynarkarusell 8 | C | 1.00.25 | 6 | 17.07 | 15.15 | 4.19 | 14.17 | 2.55 | |
| 14.06.2023 | Bygdakamp | B3 | 57.29 | 22 | 5.41 | 16.32 | 1.38 | 16.18 | 1.46 | |
| 31.05.2023 | BK3 / O-sjuer 5 | B3 | 43.32 | 17 | 0.16 | 13.33 | 0.05 | 16.03 | 1.45 | |
| 28.05.2023 | SK5 Klubbmesterskap | C/B | 36.07 | 2 | 1.06 | 12.55 | 0.24 | 14.08 | 1.07 | |
| 10.05.2023 | Bygdakamp 2 | B3 | 52.11 | 42 | 11.37 | 19.56 | 4.26 | 16.03 | 1.45 | |
| 03.05.2023 | Skøynarkarusell 4 | 3,2 km | 44.49 | 6 | 5.21 | 11.39 | 1.23 | 8.19 | 0.15 | – |
| 26.04.2023 | Bygdakamp 1 | B/C 2 | 20.58 | 26 | 0.56 | 12.19 | 0.33 | 14.16 | 1.21 | |
| 12.04.2023 | Skøynarkarusell 2 | 1,5 km | 17.03 | – | 0.44 | 8.22 | 0.22 | – | – | – |
| 23.09.2022 | SK natt | C/B | 18.59 | 1 | – | – | – | – | – | – |
| 17.09.2022 | Skøynarkarusell 11 | C/B | 54.30 | 1 | – | – | – | – | – | – |
| 30.08.2022 | Bygdakamp 6 | B3 | 34.29 | 20 | 1.54 | 14.49 | 0.49 | 15.42 | 1.40 | |
| 24.08.2022 | Skøynarkarusell 9 | C/B | 1.06.52 | 4 | – | – | – | – | – | – |
| 18.06.2022 | Klubbmesterskap | 2,9km | 1.03.10 | 2 | 8.41 | 15.59 | 2.12 | 14.47 | 1.28 | |
| 08.06.2022 | Skøynarkarusell 7 | A/B4 | 56.52 | 8 | 4.42 | 15.03 | 1.15 | 14.47 | 1.28 | |
| 18.05.2022 | O-sjuer 4 BK2, Nybrotta | B3 | 43.32 | 21 | 5.51 | 15.17 | 2.03 | 15.52 | 1.43 | |
| 11.05.2022 | SK4 | A | 36.11 | 8 | 2.20 | 13.59 | 0.54 | 14.25 | 1.15 | |
| 20.04.2022 | sk1 | A-B | 29.43 | 7 | 1.40 | 13.58 | 0.47 | 14.55 | 1.12 | |
| 01.10.2021 | Skøynarnatt 2021 | 2,2KM | 58.03 | 2 | – | – | – | – | – | – |
| 01.09.2021 | Bygdakamp 6 | B3 | 52.05 | 23 | 4.26 | 15.52 | 1.21 | 16.30 | 1.39 | |
| 18.08.2021 | Bygdakamp Åsfjellet | A/B4 | 56.52 | 8 | 4.42 | 15.23 | 1.16 | 15.21 | 1.17 | |
| 02.06.2021 | SK-5 Gulldalen | B 2,7km | 1.16.32 | – | 1.53 | 17.10 | 0.25 | 16.39 | 1.40 | |
| 02.06.2021 | SK-5 Gulldalen | C2 | 25.50 | 2 | – | – | – | – | – | – |
| 19.05.2021 | Skøynarkarusell 4 | B 3 | 1.08.11 | 6 | 4.48 | 22.41 | 1.36 | 16.35 | 1.49 | |
| 12.05.2021 | Skøynarkarusell 3 | C2 | 47.26 | 12 | 2.38 | 21.02 | 1.10 | 19.22 | 1.17 | |
| 28.04.2021 | SK2 | C-1,9 | 35.56 | 7 | 4.01 | 18.44 | 2.06 | 17.00 | 1.23 | |
| 03.10.2020 | O-karusell 6, åpent kretsløp ultralang | B3 | 46.32 | 50 | 11.20 | 19.56 | 4.51 | 16.11 | 1.46 | |
| 20.09.2020 | Klubbmesterskap | B | 45.59 | 3 | 2.00 | 14.35 | 0.38 | 15.43 | 1.27 | |
| 12.09.2020 | Mini-Ælgjakten | B3 | 52.05 | 23 | 4.26 | 16.04 | 1.22 | 15.43 | 1.27 | |
| 09.09.2020 | Skøynarkarusell 12 | B3 | 41.30 | 3 | 2.05 | 13.43 | 0.41 | 15.43 | 1.27 | |
| 26.08.2020 | Skøynarkarusell 10 Åsfjellet | B3 | 1.15.28 | 4 | 4.00 | (26.27) | 1.24 | 16.37 | 1.52 | |
| 23.07.2020 | våttåberget skynarkarusell 23.7 | C/B2 | 1.06.47 | 10 | 5.58 | (26.29) | 2.22 | 15.30 | 1.12 | |
| 09.07.2020 | Skøynarkarusell 6 | C/B-2,6km | 35.00 | 2 | 0.34 | 13.43 | 0.13 | 15.30 | 1.12 | |
| 17.06.2020 | Skøynarkarusell 5 | A/B | 30.49 | 3 | – | – | – | – | – | – |
| 04.06.2020 | Skøynarkarusell Holåsen | C5 | 33.51 | 1 | – | – | – | – | – | – |
| 11.09.2019 | Bygdakamp 6 | B3 | 38.15 | 31 | – | – | – | – | – | – |
| 28.08.2019 | Bygdakamp 5 | B3 | 32.45 | 13 | 0.11 | 12.33 | 0.04 | 15.48 | 2.24 | |
| 21.08.2019 | Skøynarkarusell 8 | C/B | 38.43 | 3 | 3.01 | 15.25 | 1.12 | 15.11 | 1.33 | |
| 05.06.2019 | Bygdakamp 4 | B3 | 1.05.01 | 34 | 25.54 | (23.46) | 9.28 | 16.22 | 2.38 | |
| 29.05.2019 | Skøynarkarrusell 5 | B/A 4 | 58.50 | 4 | 9.20 | 15.20 | 2.26 | 14.53 | 1.39 | |
| 15.05.2019 | Skøynarkarrusell | C3 | 37.43 | 2 | 0.25 | 8.49 | 0.06 | 10.22 | 0.50 | – |
| 24.04.2019 | BK 1 | 2,9km | 1.03.10 | 2 | 8.41 | 15.12 | 2.05 | 14.26 | 1.31 | – |
| 24.04.2019 | BK 1 | B 3 | 30.52 | 16 | 1.22 | 13.05 | 0.35 | 15.03 | 1.49 | |
| 10.04.2019 | Skøynarkarusell 2 | C/B-2,2km | 44.11 | – | 3.48 | 14.37 | 1.15 | 14.26 | 1.31 | – |
| 03.04.2019 | Skøynarkarusell 1 | C2 | 21.44 | DSQ | – | – | – | – | – | – |
| 07.10.2018 | Klubbmesterskap 2018 | B3 | 33.10 | 3 | 1.07 | 14.46 | 0.30 | 15.48 | 1.58 | |
| 05.09.2018 | BK 6 | B 3 | 40.30 | 12 | 0.05 | 13.25 | 0.02 | 15.48 | 2.13 | |
| 29.08.2018 | Skøynarkarrusell | B3 | 48.28 | 2 | – | – | – | – | – | – |
| 13.06.2018 | Bygdakamp 4 | B3 | 41.03 | 9 | 0.59 | 12.52 | 0.18 | 15.44 | 2.27 | |
| 23.05.2018 | Skøynarkarusell 5 | B3 | 49.14 | 5 | 7.44 | 16.21 | 2.34 | 16.28 | 2.53 | |
| 09.05.2018 | Bygdakamp 2 | B3 | 55.33 | DSQ | – | – | – | – | – | – |
| 22.09.2017 | Skøynarkarusell 10 | C2 | 25.30 | 1 | – | – | – | – | – | – |
| 23.08.2017 | Bygdakamp 4 | B 3 | 51.55 | 16 | 5.31 | 14.48 | 1.34 | 16.36 | 2.38 | |
| 07.06.2017 | Bygdakamp 3 Verdal - 2017 | B 3 | 29.11 | 34 | 4.29 | 18.31 | 2.51 | 17.20 | 2.51 | |
| 31.05.2017 | Skøynarkarusell 5 | A | 1.04.58 | 7 | – | – | – | – | – | – |
| 14.09.2016 | O-sjuer nr. 10 / Klubbmesterskap | B3 Skøynar | 35.14 | 2 | 2.41 | 13.48 | 1.03 | 16.51 | 3.01 | |
| 24.08.2016 | Bygdakamp 5 - Verdal | B3 | 58.09 | 32 | 15.19 | 19.49 | 5.13 | 17.17 | 3.06 | |
| 17.08.2016 | Skøynarkarusell 7 | B | 54.47 | 4 | 4.45 | 15.13 | 1.19 | 17.17 | 3.06 | |
| 18.05.2016 | Bygdakamp 2 - Verdal | B3 | 35.23 | 36 | 6.02 | 16.56 | 2.53 | 16.18 | 2.18 | |
| 11.05.2016 | O-sjuer nr. 4 | C2 Skøynar | 21.15 | 3 | 1.14 | 9.09 | 0.32 | – | – | – |
| 19.08.2015 | O-sjuer nr 9 og BK 4 | B3 | 50.36 | 23 | 9.58 | 16.49 | 3.19 | 17.03 | 2.41 | |
| 17.06.2015 | Bygdakamp 3 | N1 | 17.22 | – | 1.40 | 12.00 | 1.09 | – | – | – |
| 06.05.2015 | O-sjuer nr 4 og BK 1 | B3 | 55.53 | 40 | 9.32 | 20.13 | 3.27 | 18.23 | 2.17 | |
| 18.06.2014 | Bygdakamp nr4, Skøynar | B3 | 43.25 | 17 | 2.16 | 14.43 | 0.46 | 17.09 | 2.11 | – |
| 28.05.2014 | Bygdakamp nr.2, Frol il | B3 | 1.18.41 | 36 | 14.08 | 20.59 | 3.46 | – | – | – |
| 22.09.2013 | Jaktprøven | Løype: Løype 4 | 30.46 | 12 | 3.16 | 13.27 | 1.26 | – | – | – |