Løperprofil
Sigrid Ohlsson
OK Storsjön
Feil klubb, eller løperen registrert dobbelt? Logg inn for å foreslå rettelser
Skogsrankingen
66 løp
Sprintrankingen
12 løp
B-rankingen
17 løp
Skogsrankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 9.53
- Løpskapasitet
- 8.54
- O-evne
- 0.59
- Jevnhet ±
- 7,1 %
- Usikkerhet ±
- 0.07
- Sikkerhet
- 50
- Bommer per løp
- 2,6
- Typisk bom
- 77 s
- Disk/brutt
- 4 %
- Distanseprofil
- best på korte (+2,0 % per dobling)
- Sesongprofil
- best i september (±1,6 %)
- Løp i grunnlaget
- 66 (sist 17.10.2026)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | −0,2395 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | −0,2246 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0711 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,0121 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 24,45 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 50,34 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 0,9287 |
| bomVekt | 548,06 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,3492 |
| bomStorSigma | 0,7543 |
| antallBom | 149 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0447 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,056 |
| havariVekt | 35,61 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0,0282 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 1,543 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | 0,0009 |
| fartSesongSin | 0,016 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,1831 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 676,2 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 2367,1 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 2629,6 |
| beregnet | 05.11.2026 |
Sprintrankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 6.43
- Løpskapasitet
- 6.33
- O-evne
- 0.10
- Jevnhet ±
- 5,6 %
- Usikkerhet ±
- 0.09
- Sikkerhet
- 9
- Bommer per løp
- 1,1
- Typisk bom
- 48 s
- Disk/brutt
- 3 %
- Distanseprofil
- best på lange (−0,5 % per dobling)
- Sesongprofil
- best i april (±1,2 %)
- Løp i grunnlaget
- 12 (sist 22.07.2026)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | −0,2116 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | −0,2003 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0559 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,0232 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 4,31 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 9,37 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 1,2521 |
| bomVekt | 117,96 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 3,8668 |
| bomStorSigma | 0,4706 |
| antallBom | 10 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0323 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,131 |
| havariVekt | 7,24 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | −0,007 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 1,0012 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | 0,0051 |
| fartSesongSin | −0,0104 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,0586 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 485,4 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 2431,7 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 2490,5 |
| beregnet | 05.11.2026 |
B-rankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 11.24
- Løpskapasitet
- 9.07
- O-evne
- 2.18
- Jevnhet ±
- 12,3 %
- Usikkerhet ±
- 1.20
- Sikkerhet
- 7
- Bommer per løp
- 3,4
- Typisk bom
- 109 s
- Disk/brutt
- 5 %
- Distanseprofil
- best på korte (+0,3 % per dobling)
- Sesongprofil
- jevn hele året
- Løp i grunnlaget
- 18 (sist 22.03.2024)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | −0,3431 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | −0,3543 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,1232 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,1101 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 0,48 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 7,44 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 0,9712 |
| bomVekt | 48,62 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,6901 |
| bomStorSigma | 0,8605 |
| antallBom | 49 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,047 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0815 |
| havariVekt | 1,96 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0,0044 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 1,2669 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | 0,0016 |
| fartSesongSin | −0,0043 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,2349 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 764,9 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 2144,9 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 2684,2 |
| beregnet | 05.11.2026 |
| Terskel | Streak | Uten slik bom siden | Lengste | Plass |
|---|---|---|---|---|
| Bom over to minutter | 46 | 13.09.2026 SM, lång (Swedish League, #7), final, bom 2.44 | 264 | – |
| Bom over fem minutter | 329 | 24.04.2026 Uppsala möte, natt, bom 5.05 | 353 | – |
| Bom over ti minutter | 335 | 24.04.2026 Uppsala möte, natt, bom 18.50 | 557 | – |
| Dato | Løp | Klasse | Tid | Plass | Bommet | Justert kmtid | O-prest. | Forventet kmtid | O-evne | Terning |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 17.10.2026 | SM, ultralång (Swedish League, #8, final) | D18 Elit | 1.43.38 | 20 /58 | 1.16 | 9.40 | 0.07 | 9.53 | 0.59 | |
| 04.10.2026 | Tuna Ting, dag 2, medel | D18 | 27.43 | 5 /8 | 1.33 | 8.29 | 0.28 | 9.53 | 0.59 | |
| 03.10.2026 | DM, lång, Dalarna + Tuna Ting, dag 1, lång | D18 | 56.42 | 2 /8 | 1.34 | 9.37 | 0.16 | 9.53 | 0.59 | |
| 13.09.2026 | SM, lång (Swedish League, #7), final | D18A | 1.09.20 | 24 /43 | 7.10 | 9.31 | 0.59 | 9.56 | 1.03 | |
| 12.09.2026 | SM, lång (Swedish League, #7), kval | D18-1 | 50.56 | 5 /33 | 0.30 | 8.32 | 0.05 | 9.56 | 1.03 | |
| 22.08.2026 | SM, medel (Swedish League, #6), final | D18 A-Final | 35.28 | 18 /42 | 3.20 | 9.31 | 0.54 | 10.02 | 1.00 | |
| 21.08.2026 | SM, medel (Swedish League, #6), kval | D18-3 | 26.28 | 2 /29 | 0.49 | 8.27 | 0.16 | 10.02 | 1.00 | |
| 25.07.2026 | O-Ringen Göteborg, etapp 5, lång, jaktstart | D18 Elit | 1.29.10 | 95 /120 | 8.55 | 12.20 | 1.14 | 10.08 | 1.01 | |
| 24.07.2026 | O-Ringen Göteborg, etapp 4, medel | D18 Elit | 38.21 | 44 /120 | 3.39 | 9.50 | 0.56 | 10.08 | 1.01 | |
| 23.07.2026 | O-Ringen Göteborg, etapp 3, medel | D18 Elit | 18.25 | 36 /120 | 0.11 | 9.14 | 0.06 | 10.08 | 1.01 | |
| 22.07.2026 | O-Ringen Göteborg, Elitsprinten | D18 Elit | 18.25 | 36 /120 | 0.11 | 6.50 | 0.04 | 6.58 | 0.07 | |
| 21.07.2026 | O-Ringen Göteborg, etapp 2, lång | D18 Elit | 1.05.54 | 28 /120 | 2.38 | 9.10 | 0.22 | 10.08 | 1.01 | |
| 20.07.2026 | O-Ringen Göteborg, etapp 1, lång | D18 Elit | 1.03.35 | 48 /120 | 4.40 | 9.51 | 0.43 | 10.08 | 1.01 | |
| 09.07.2026 | Gotlands 3-dagars, etapp 3, lång, omvänd jaktstart | D18 Elit | 58.32 | 3 /10 | 6.26 | 9.44 | 1.04 | 10.08 | 1.01 | |
| 08.07.2026 | Gotlands 3-dagars, etapp 2, medel | D18 Elit | 32.24 | 2 /10 | 1.39 | 9.20 | 0.29 | 10.08 | 1.01 | |
| 07.07.2026 | Gotlands 3-dagars, etapp 1, medel | D18 Elit | 37.09 | 1 /10 | 5.16 | 10.17 | 1.27 | 10.08 | 1.01 | |
| 06.06.2026 | Swedish League, #5, medel (WRE) + D/H18-20, medel (ej SL/WRE) | D18E | 36.27 | 14 /35 | 3.16 | 10.05 | 0.54 | 10.07 | 1.02 | |
| 05.06.2026 | Ösaträffen, etapp 1, medel | D18 | 29.51 | 9 /34 | 2.48 | 9.17 | 0.52 | 10.07 | 1.02 | |
| 03.06.2026 | DM, sprint, Stockholm | D18 | – | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 23.05.2026 | Storsjöträffen | D21 | 31.56 | 2 /7 | 1.05 | 8.51 | 0.18 | 10.13 | 1.04 | |
| 16.05.2026 | SM, sprint (Swedish League, #4), kval | D18A | 11.34 | 6 /41 | 0.01 | 6.20 | 0.01 | 6.57 | 0.08 | |
| 16.05.2026 | SM, sprint (Swedish League, #4), final | D18 A-Final | 15.59 | 14 /42 | 0.02 | 6.27 | 0.01 | 6.57 | 0.08 | |
| 14.05.2026 | JVM-test, lång (D/H20) + Testtävling, medel (D/H21) | D20 | 1.31.00 | 46 /62 | 12.07 | 10.24 | 1.23 | 10.13 | 1.04 | |
| 26.04.2026 | Uppsala möte, lång | D18 | 53.43 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 25.04.2026 | Uppsala möte, medel | D18 | 43.00 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 24.04.2026 | Uppsala möte, natt | D18 | 1.12.03 | 11 /13 | 24.36 | 14.33 | 4.58 | 10.17 | 1.03 | |
| 10.04.2026 | SM, natt (Swedish League, #3) | D18 | 58.07 | 23 /77 | 5.18 | 9.29 | 0.52 | 10.17 | 1.03 | |
| 05.04.2026 | Kolmårdsmedeln (Swedish League, #2, WRE) | D18 Elit | 32.28 | 18 /84 | 0.32 | 9.06 | 0.09 | 10.17 | 1.03 | |
| 03.04.2026 | Swedish League, #1, sprint (WRE) + Påsksprinten (publiktävling) | D18 Elit | 17.06 | 15 /80 | 0.05 | 6.34 | 0.02 | 7.06 | 0.08 | |
| 22.03.2026 | SkidO, JSM/USM/VSM (Svenska cupen, #10, även seniorer), sprint | D18 Elit | 17.26 | 6 /11 | – | – | – | – | – | – |
| 21.03.2026 | SkidO, SM/JSM/USM/VSM (Svenska cupen, #9), lång | D18 Elit | 57.51 | 2 /11 | – | – | – | – | – | – |
| 31.01.2026 | SkidO, SM/JSM (Svenska cupen, #5), medel | D18 | 33.47 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 14.12.2025 | Sjusjørennet 2025 mellom | D 17-WRE | 36.23 | 27 /53 | – | – | – | – | – | – |
| 13.12.2025 | Sjusjørennet 2025 sprint | D 17-WRE | 17.34 | 18 /55 | – | – | – | – | – | – |
| 09.11.2025 | O-event, dag 3 - Zoorientering | D16 | 21.25 | 1 /74 | 0.02 | 8.54 | 0.01 | 10.21 | 0.57 | |
| 08.11.2025 | O-event, dag 2 - Downhill sprint | D16 | 20.09 | 25 /71 | 2.58 | 7.48 | 1.09 | 7.16 | 0.08 | |
| 07.11.2025 | O-event, dag 1 - Sprint by Night | D16 | 19.16 | 30 /74 | 1.02 | 7.55 | 0.25 | 7.16 | 0.08 | |
| 26.10.2025 | Daladubbeln, patrull | D16 | 1.08.28 | 17 /143 | 1.02 | 9.26 | 0.09 | 10.25 | 0.58 | |
| 24.10.2025 | Lugnetsprinten | D16 | 19.01 | 5 /32 | 3.22 | 8.02 | 1.25 | 7.16 | 0.07 | |
| 28.09.2025 | DM, ultralång, Jämtland-Härjedalen | D18 | 1.43.39 | 1 /5 | 4.43 | 9.18 | 0.25 | 10.29 | 1.00 | |
| 21.09.2025 | Älgjakten | Älgjakten 2 gemensamma kontroller | 15.12 | 2 /40 | – | – | – | – | – | – |
| 21.09.2025 | Älgjakten | Älgjakten, 6 | 15.12 | 2 /39 | 0.25 | 9.20 | 0.15 | 10.29 | 1.00 | |
| 20.09.2025 | Loffelunken | D18 | 31.55 | 2 /6 | 1.26 | 8.50 | 0.24 | 10.29 | 1.00 | |
| 13.09.2025 | Ungdoms-SM, lång | D16 | 57.14 | 14 /96 | 3.00 | 9.54 | 0.31 | 10.29 | 1.00 | |
| 12.09.2025 | Ungdoms-SM, sprint | D16 | 15.51 | 17 /93 | 0.41 | 7.20 | 0.19 | 7.19 | 0.07 | |
| 23.08.2025 | Sundbybergs IK, dag 1, lång | D16 | 44.41 | 6 /24 | 0.57 | 9.27 | 0.12 | 10.41 | 1.04 | |
| 16.08.2025 | DM, medel, Jämtland-Härjedalen | D16 | 38.56 | 1 /8 | 0.37 | 9.48 | 0.09 | 10.41 | 1.04 | |
| 09.08.2025 | Norrlandsmästerskapen, lång | D16 | 53.08 | 1 /20 | 4.13 | 9.31 | 0.45 | 10.41 | 1.04 | |
| 08.08.2025 | Norrlandsmästerskapen, sprint | D16 | 17.54 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 03.08.2025 | Billingemedeln, dag 2 | D16 | 30.59 | 1 /20 | 2.10 | 9.16 | 0.39 | 10.41 | 1.04 | |
| 02.08.2025 | Billingemedeln, dag 1 | D16 | 33.58 | 4 /40 | 3.52 | 10.06 | 1.09 | 10.41 | 1.04 | |
| 26.07.2025 | O-Ringen Jönköping, etapp 5 | D16 | 50.26 | 25 /128 | 1.51 | 10.07 | 0.22 | 10.59 | 1.11 | |
| 25.07.2025 | O-Ringen Jönköping, etapp 4 | D16 | 44.39 | 18 /128 | 1.38 | 9.59 | 0.22 | 10.59 | 1.11 | |
| 22.07.2025 | O-Ringen Jönköping, etapp 2 | D16 | 42.25 | 61 /128 | 8.33 | 12.24 | 2.30 | 10.59 | 1.11 | |
| 21.07.2025 | O-Ringen Jönköping, etapp 1 | D16 | 47.50 | 13 /128 | 2.28 | 9.30 | 0.29 | 10.59 | 1.11 | |
| 01.06.2025 | Swedish League, #7, lång (WRE) + Tour de Medelpad, dag 2 | D16 | 1.04.34 | 21 /49 | 6.40 | 11.49 | 1.13 | 11.13 | 1.18 | |
| 31.05.2025 | Swedish League, #6, medel (WRE) + Tour de Medelpad, dag 1 | D16 | 35.41 | 5 /48 | 1.42 | 9.19 | 0.27 | 11.09 | 1.16 | |
| 30.05.2025 | Faxeträffen, dag 2, medel | D16 | 40.37 | 12 /28 | 5.59 | 11.44 | 1.44 | 11.09 | 1.16 | |
| 29.05.2025 | Swedish League, #5, sprint (WRE) + Faxeträffen, dag 1, sprint | D16 | 14.25 | 2 /25 | 0.00 | 6.45 | 0.00 | 7.09 | 0.08 | |
| 18.05.2025 | Torgnyloppet | D16 | 48.35 | 2 /8 | 7.10 | 11.31 | 1.42 | 11.09 | 1.16 | |
| 17.05.2025 | Storsjöträffen | D16 | 34.36 | 2 /7 | 3.27 | 10.43 | 1.04 | 11.09 | 1.16 | |
| 11.05.2025 | Värmlandstrippeln, dag 3 | D16 | 38.48 | 16 /25 | 4.22 | 11.37 | 1.18 | 11.09 | 1.16 | |
| 10.05.2025 | Värmlandstrippeln, dag 2 | D16 | 33.24 | 24 /41 | 4.38 | 11.42 | 1.37 | 11.09 | 1.16 | |
| 27.04.2025 | Pålamalmsdubbeln, medel | D16 | 27.20 | 1 /46 | 1.23 | 10.12 | 0.31 | 11.10 | 1.22 | |
| 26.04.2025 | Pålamalmsdubbeln, lång | D16 | 1.06.55 | 31 /43 | 17.12 | 13.56 | 3.35 | 11.10 | 1.22 | |
| 09.02.2025 | SkidO, Svenska cupen, #6 (WRE), lång + Sundsvall SkiO Weekend, #2, lång | D16 | 34.25 | 1 /12 | – | – | – | – | – | – |
| 08.02.2025 | SkidO, Svenska cupen, #5 (WRE), sprint + Sundsvall SkiO Weekend, #1, sprint | D16 | 12.40 | 1 /10 | – | – | – | – | – | – |
| 10.11.2024 | O-event, dag 3 - Zoorientering | D15 | 21.14 | 5 /101 | 0.00 | 9.41 | 0.00 | 11.11 | 1.15 | |
| 09.11.2024 | O-event, dag 2 - Downhill Sprint | D15 | 16.31 | 17 /92 | 0.53 | 6.53 | 0.22 | 7.15 | 0.07 | |
| 08.11.2024 | O-event, dag 1 - Sprint by Night | D15 | 15.21 | 19 /95 | 0.24 | 7.03 | 0.11 | 7.15 | 0.07 | |
| 20.10.2024 | Daladubbeln, patrull | D16 | 1.09.56 | 65 /180 | 1.33 | 10.42 | 0.14 | 11.16 | 1.17 | |
| 18.10.2024 | Lugnetsprinten | D16 | 18.09 | 8 /36 | 0.40 | 7.30 | 0.17 | 7.39 | 0.08 | – |
| 22.09.2024 | Swedish League, #11, jaktstartsfinal, förkortad lång + Tuna Ting, medel | D16 | 29.39 | 28 /43 | 4.04 | 11.13 | 1.32 | 11.19 | 1.19 | |
| 21.09.2024 | Swedish League, #10, medel (WRE) + Tuna Ting, lång | D16 | 56.43 | 27 /38 | 10.59 | 12.16 | 2.22 | 11.19 | 1.19 | |
| 10.08.2024 | Norrlandsmästerskapen, lång | D16 | 53.53 | 2 /9 | 4.11 | 10.34 | 0.49 | 11.18 | 1.11 | |
| 09.08.2024 | Norrlandsmästerskapen, sprint | D16 | 15.43 | 2 /12 | 0.17 | 7.42 | 0.08 | – | – | – |
| 04.08.2024 | Markdubbeln, #2, lång | D16 | 54.39 | 5 /28 | 3.00 | 10.21 | 0.34 | 11.18 | 1.11 | |
| 03.08.2024 | Markdubbeln, #1, medel | D16 | 32.29 | 7 /26 | 1.34 | 10.05 | 0.29 | 11.18 | 1.11 | |
| 27.07.2024 | O-Ringen Smålandskusten, etapp 5 | D15 | 59.52 | 58 /135 | 6.54 | 12.12 | 1.24 | 11.35 | 1.19 | |
| 26.07.2024 | O-Ringen Smålandskusten, etapp 4 | D15 | 33.02 | 34 /135 | 3.33 | 10.47 | 1.09 | 11.35 | 1.19 | |
| 24.07.2024 | O-Ringen Smålandskusten, etapp 3 | D15 | 48.57 | 40 /135 | 5.01 | 11.28 | 1.10 | 11.35 | 1.19 | |
| 23.07.2024 | O-Ringen Smålandskusten, etapp 2 | D15 | 36.33 | 54 /135 | 5.20 | 12.11 | 1.47 | 11.35 | 1.19 | |
| 22.07.2024 | O-Ringen Smålandskusten, etapp 1 | D15 | 1.02.49 | 56 /131 | 11.21 | 12.05 | 2.11 | 11.35 | 1.19 | |
| 05.07.2024 | Årefjällens 3-dagars, dag 1, sprint | D16 | 14.25 | 1 /3 | – | – | – | – | – | – |
| 30.06.2024 | 3+3 i Sälen, etapp 3, medel | D16 | 33.16 | 3 /52 | 1.17 | 9.59 | 0.23 | 11.33 | 1.09 | |
| 29.06.2024 | 3+3 i Sälen, etapp 2, lång | D16 | 44.10 | 7 /52 | 2.05 | 9.34 | 0.27 | 11.33 | 1.09 | |
| 28.06.2024 | 3+3 i Sälen, etapp 1, medel | D16 | 29.47 | 7 /50 | 2.27 | 10.02 | 0.50 | 11.33 | 1.09 | |
| 19.05.2024 | Tour de Medelpad, dag 3, medel + DM, medel, Medelpad | D16 | 1.01.45 | 9 /11 | 17.47 | 16.52 | 4.52 | 12.44 | 1.30 | |
| 18.05.2024 | Tour de Medelpad, dag 2, lång | D16 | 1.11.06 | 6 /8 | 9.46 | 14.08 | 1.56 | 12.44 | 1.30 | |
| 21.04.2024 | Uppsala möte, lång | D16 | 43.44 | 16 /35 | 1.30 | 10.41 | 0.22 | 11.23 | 0.46 | |
| 20.04.2024 | Uppsala möte, medel | D16 | 34.34 | 19 /42 | 2.59 | 11.18 | 0.59 | 11.23 | 0.46 | |
| 22.03.2024 | Hjortnatta | Medelsvår 3 km | 41.00 | 2 /6 | 9.01 | 12.01 | 2.38 | 12.24 | 2.19 | |
| 27.01.2024 | SkidO, DM, medel, med ungdomscup Jämtland-Härjedalen | D16 | – | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 14.01.2024 | SkidO, Svenska cupen (endast juniorer), medel + Svenska SkidO-träffen | D16 | 34.46 | 7 /26 | – | – | – | – | – | – |
| 13.01.2024 | SkidO, Svenska cupen (endast juniorer), sprint + Svenska SkidO-träffen | D16 | 14.39 | 1 /24 | – | – | – | – | – | – |
| 06.01.2024 | SkidO, Svenska cupen, masstart (WRE) + publiktävling | D16 | 28.20 | 1 /2 | – | – | – | – | – | – |
| 15.10.2023 | Daladubbeln, patrull | D14 | 1.20.21 | 77 /248 | 5.37 | 12.05 | 0.51 | 12.35 | 2.19 | |
| 24.09.2023 | Älgjakten | Älgjakten 3 gemensamma kontroller | 21.50 | 15 /41 | – | – | – | – | – | – |
| 24.09.2023 | Älgjakten | Älgjakten, 1 | 21.50 | 9 /60 | 1.23 | 10.49 | 0.41 | 11.47 | 0.55 | – |
| 23.09.2023 | Loffelunken med Ungdomsserien, #7 | D14 | 28.11 | 3 /30 | 1.17 | 9.44 | 0.27 | 12.28 | 2.21 | |
| 13.08.2023 | Norrlandsmästerskapen, lång | D14 | 38.35 | 2 /18 | 3.54 | 10.48 | 1.05 | 12.49 | 2.34 | |
| 28.07.2023 | O-Ringen Åre, etapp 5, lång, jaktstart | D14 | 42.42 | 39 /114 | 0.44 | 12.02 | 0.12 | 13.08 | 2.42 | |
| 27.07.2023 | O-Ringen Åre, etapp 4, medel | D14 | 30.28 | 7 /114 | 2.46 | 9.38 | 0.52 | 13.08 | 2.42 | |
| 26.07.2023 | O-Ringen Åre, etapp 3, medel | D14 | 38.12 | 19 /114 | 4.43 | 10.28 | 1.18 | 13.08 | 2.42 | |
| 24.07.2023 | O-Ringen Åre, etapp 2, lång | D14 | 42.18 | 19 /114 | 3.52 | 10.16 | 0.56 | 13.08 | 2.42 | |
| 23.07.2023 | O-Ringen Åre, etapp 1, lång | D14 | 49.30 | 42 /114 | 12.34 | 12.07 | 3.05 | 13.08 | 2.42 | |
| 18.05.2023 | Swedish League, #5, medel (WRE) samt publiktävling | D14 | 33.28 | 30 /51 | 8.55 | 14.49 | 3.57 | 15.34 | 3.34 | |
| 19.02.2023 | SkidO, DM, sprint, Jämtland-Härjedalen med Ungdomscupen, #4 | D14 | 14.29 | 1 /5 | – | – | – | – | – | – |
| 16.10.2022 | Daladubbeln, patrull | D14 | 1.22.33 | 139 /246 | 3.02 | 13.21 | 0.29 | 16.26 | 3.36 | |
| 30.09.2022 | DM, natt, Jämtland-Härjedalen med Ungdomsserien, #7 | D14 | 38.20 | 1 /2 | – | – | – | – | – | – |
| 18.09.2022 | Älgjakten | Älgjakten 2 gemensamma kontroller | 24.55 | 26 /41 | – | – | – | – | – | – |
| 18.09.2022 | Älgjakten | Älgjakten, 2 | 24.55 | 36 /55 | 3.51 | 13.33 | 2.06 | – | – | – |
| 17.09.2022 | Loffelunken med Ungdomsserien, #6 | D14 | 26.30 | 2 /29 | 2.11 | (10.49) | 0.53 | 16.49 | 3.51 | |
| 30.07.2022 | O-Ringen Uppsala | D13 | 1.30.59 | 109 /134 | 28.40 | 22.58 | 7.14 | 18.17 | 4.31 | – |
| 29.07.2022 | O-Ringen Uppsala, etapp 4 | D13 | 38.14 | 67 /133 | 7.57 | 16.36 | 3.27 | 18.17 | 4.31 | – |
| 28.07.2022 | O-Ringen Uppsala, etapp 3 | D13 | 1.18.51 | 96 /134 | 18.05 | 19.40 | 4.31 | 18.17 | 4.31 | – |
| 26.07.2022 | O-Ringen Uppsala, etapp 2 | D13 | 54.59 | 45 /135 | 2.03 | (10.22) | 0.23 | 18.17 | 4.30 | – |
| 25.07.2022 | O-Ringen Uppsala | D13 | 1.09.24 | 89 /134 | 18.49 | 18.19 | 4.58 | 18.17 | 4.31 | – |
| 26.05.2022 | Tour de Medelpad, dag 1, medel | D14 | 37.20 | 6 /9 | 2.32 | 14.25 | 0.59 | – | – | – |
| 09.09.2018 | Tour de Trondheim | N-åpen | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 09.09.2018 | Tour de Trondheim | N-åpen | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 08.09.2018 | Tour de Trondheim | N-åpen | 36.59 | – | – | – | – | – | – | – |
| 07.09.2018 | sprint, dag 1 | N-åpen | 30.27 | – | – | – | – | – | – | – |