Løperprofil
Sixten Buud
Mora
Feil klubb, eller løperen registrert dobbelt? Logg inn for å foreslå rettelser
Skogsrankingen
33 løp
Sprintrankingen
5 løp
B-rankingen
38 løp
C-rankingen
26 løp
Skogsrankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 13.47
- Løpskapasitet
- 11.36
- O-evne
- 2.11
- Jevnhet ±
- 10,8 %
- Usikkerhet ±
- 0.14
- Sikkerhet
- 26
- Bommer per løp
- 4,6
- Typisk bom
- 96 s
- Disk/brutt
- 3 %
- Distanseprofil
- best på korte (+0,2 % per dobling)
- Sesongprofil
- best i november (±2,3 %)
- Løp i grunnlaget
- 33 (sist 03.10.2026)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | 0,0224 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | 0,0431 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,1084 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,0168 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 15,71 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 26,31 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 1,6733 |
| bomVekt | 271,33 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,5687 |
| bomStorSigma | 0,74 |
| antallBom | 118 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0285 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0678 |
| havariVekt | 21,53 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0,0022 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 1,4095 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | −0,0175 |
| fartSesongSin | 0,0143 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,1831 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 676,3 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 3086,1 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 3668,8 |
| beregnet | 07.11.2026 |
Sprintrankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 7.41
- Løpskapasitet
- 7.32
- O-evne
- 0.10
- Jevnhet ±
- 5,7 %
- Usikkerhet ±
- 0.17
- Sikkerhet
- 4
- Bommer per løp
- 0,9
- Typisk bom
- 57 s
- Disk/brutt
- 4 %
- Distanseprofil
- nøytral
- Sesongprofil
- jevn hele året
- Løp i grunnlaget
- 6 (sist 03.04.2026)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | −0,073 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | −0,0298 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0568 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,037 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 1,8 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 4,36 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 0,9949 |
| bomVekt | 62,29 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,0493 |
| bomStorSigma | 0,5639 |
| antallBom | 4 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,044 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0855 |
| havariVekt | 2,67 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0,7931 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | −0,0017 |
| fartSesongSin | 0,004 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,0586 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 485,4 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 2793,4 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 2852,2 |
| beregnet | 07.11.2026 |
B-rankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 14.07
- Løpskapasitet
- 11.35
- O-evne
- 2.33
- Jevnhet ±
- 13,1 %
- Usikkerhet ±
- 0.58
- Sikkerhet
- 19
- Bommer per løp
- 4,7
- Typisk bom
- 93 s
- Disk/brutt
- 5 %
- Distanseprofil
- best på korte (+0,3 % per dobling)
- Sesongprofil
- best i mars (±0,6 %)
- Løp i grunnlaget
- 38 (sist 17.04.2025)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | −0,105 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | −0,0886 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,1305 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,0658 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 2,58 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 19,3 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 1,3376 |
| bomVekt | 150,27 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,5313 |
| bomStorSigma | 0,7919 |
| antallBom | 109 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0546 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0798 |
| havariVekt | 7,7 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0,0041 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 1,18 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | −0,0029 |
| fartSesongSin | −0,0057 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,2348 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 765,1 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 2724 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 3322,8 |
| beregnet | 07.11.2026 |
C-rankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 12.57
- Løpskapasitet
- 11.04
- O-evne
- 1.53
- Jevnhet ±
- 9,5 %
- Usikkerhet ±
- 2.03
- Sikkerhet
- 10
- Bommer per løp
- 3,7
- Typisk bom
- 83 s
- Disk/brutt
- 4 %
- Distanseprofil
- best på lange (−0,1 % per dobling)
- Sesongprofil
- best i januar (±0,9 %)
- Løp i grunnlaget
- 26 (sist 06.04.2023)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | −0,1422 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | −0,1306 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0946 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,1468 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 0,27 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 9,71 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 1,1314 |
| bomVekt | 43 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,4204 |
| bomStorSigma | 0,8491 |
| antallBom | 57 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0405 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0685 |
| havariVekt | 1,49 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | −0,0012 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0,9891 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | −0,009 |
| fartSesongSin | −0,0009 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,2196 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 762,6 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 2614 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 3058,2 |
| beregnet | 07.11.2026 |
| Terskel | Streak | Uten slik bom siden | Lengste | Plass |
|---|---|---|---|---|
| Bom over to minutter | 2 | 03.10.2026 DM, lång, Dalarna + Tuna Ting, dag 1, lång, bom 2.05 | 130 | – |
| Bom over fem minutter | 3 | 03.10.2026 DM, lång, Dalarna + Tuna Ting, dag 1, lång, bom 7.10 | 305 | – |
| Bom over ti minutter | 990 | 15.10.2023 Daladubbeln, patrull, bom 10.17 | 990 | – |
| Dato | Løp | Klasse | Tid | Plass | Bommet | Justert kmtid | O-prest. | Forventet kmtid | O-evne | Terning |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 03.10.2026 | DM, lång, Dalarna + Tuna Ting, dag 1, lång | H16 | 1.20.51 | 23 /24 | 22.30 | 15.19 | 4.16 | 13.48 | 2.11 | |
| 27.09.2026 | Skärmjakten, dag 2, medel | H16 | 54.48 | 12 /14 | 14.35 | 15.52 | 4.13 | 13.42 | 2.01 | |
| 26.09.2026 | Skärmjakten, dag 1, lång | H16 | 51.49 | 6 /9 | 3.58 | 10.49 | 0.50 | 13.42 | 2.01 | |
| 30.08.2026 | MTBO, Publiktävling VM, sprint | H16 | 23.46 | 4 /5 | – | – | – | – | – | – |
| 29.08.2026 | MTBO, Publiktävling VM, medel | H16 | 45.20 | 1 /2 | – | – | – | – | – | – |
| 25.07.2026 | O-Ringen Göteborg, etapp 5, lång, jaktstart | H16 | 1.09.00 | 199 /236 | 6.42 | 13.42 | 1.20 | 14.01 | 2.11 | |
| 24.07.2026 | O-Ringen Göteborg, etapp 4, medel | H16 | 1.02.53 | 225 /239 | 19.31 | 17.33 | 5.27 | 14.01 | 2.11 | |
| 23.07.2026 | O-Ringen Göteborg, etapp 3, medel | H16 | 39.37 | 210 /239 | 5.46 | 15.16 | 2.13 | 14.01 | 2.11 | |
| 21.07.2026 | O-Ringen Göteborg, etapp 2, lång | H16 | 1.17.15 | 182 /239 | 8.41 | 13.11 | 1.29 | 14.01 | 2.11 | |
| 20.07.2026 | O-Ringen Göteborg, etapp 1, lång | H16 | 1.18.31 | 218 /239 | 2.39 | 15.10 | 0.31 | 14.01 | 2.11 | |
| 05.07.2026 | 3+3 i Sälen, etapp 3, medel | H16 | 1.05.58 | 43 /52 | 16.59 | 17.38 | 4.32 | 14.01 | 2.11 | |
| 04.07.2026 | 3+3 i Sälen, etapp 2, lång | H16 | 1.06.17 | 44 /53 | 5.16 | 13.24 | 1.04 | 14.01 | 2.11 | |
| 03.07.2026 | 3+3 i Sälen, etapp 1, medel | H16 | 43.10 | 44 /53 | 10.00 | 13.34 | 3.09 | 14.01 | 2.11 | |
| 07.06.2026 | Ösaträffen, etapp 3, lång | H16 | 1.11.07 | 47 /54 | 8.58 | 14.45 | 1.52 | 13.26 | 2.03 | |
| 06.06.2026 | Ösaträffen, etapp 2, medel | H16 | 51.40 | 54 /58 | 10.06 | 15.44 | 3.05 | 13.26 | 2.03 | |
| 05.06.2026 | Ösaträffen, etapp 1, medel | H16 | 38.26 | 43 /57 | 1.19 | 11.51 | 0.24 | 13.26 | 2.03 | |
| 05.04.2026 | Bohuslunken, Five-O, #4, medel | H16 | 53.39 | 23 /26 | 10.21 | 13.23 | 2.35 | 13.11 | 2.04 | |
| 04.04.2026 | Öjetrampen, Five-O, #3, lång | H16 | 55.03 | 28 /30 | 5.57 | 12.55 | 1.24 | 13.11 | 2.04 | |
| 03.04.2026 | Kortfredagen, Five-O, #2, sprint | H16 | 17.12 | 22 /25 | 0.02 | 8.13 | 0.01 | 7.58 | 0.10 | |
| 02.04.2026 | Häxjakten, Five-O, #1, natt | Blå 4,0 | 36.49 | 7 /12 | 3.29 | 12.10 | 1.09 | 13.11 | 2.04 | |
| 14.12.2025 | Sjusjørennet 2025 mellom | H 15-16 | 43.02 | 20 /25 | – | – | – | – | – | – |
| 13.12.2025 | Sjusjørennet 2025 sprint | H 15-16 | 26.54 | 23 /24 | – | – | – | – | – | – |
| 09.11.2025 | O-event, dag 3 - Zoorientering | H15 | 31.37 | 100 /120 | 3.11 | 13.10 | 1.19 | 13.26 | 2.00 | |
| 08.11.2025 | O-event, dag 2 - Downhill sprint | H15 | 17.16 | 75 /112 | 0.17 | 8.15 | 0.08 | 7.59 | 0.10 | |
| 07.11.2025 | O-event, dag 1 - Sprint by Night | H15 | 18.00 | 83 /109 | 0.25 | 8.19 | 0.12 | 7.59 | 0.10 | |
| 28.09.2025 | Skärmjakten, dag 2, medel | H16 | 37.36 | 2 /2 | 6.12 | 12.31 | 2.04 | 13.35 | 2.03 | |
| 27.09.2025 | Skärmjakten, dag 1, medel | H16 | 37.09 | 7 /7 | 3.18 | 11.28 | 1.01 | 13.35 | 2.03 | |
| 13.09.2025 | Ungdoms-SM, lång | H15 | 1.10.17 | 109 /143 | 7.49 | 13.23 | 1.29 | 13.35 | 2.03 | |
| 12.09.2025 | Ungdoms-SM, sprint | H15 | 17.32 | 97 /142 | 1.11 | 8.05 | 0.33 | 7.52 | 0.11 | |
| 26.07.2025 | O-Ringen Jönköping, etapp 5 | H15 | 1.00.09 | 95 /174 | 5.54 | 10.43 | 1.03 | 14.18 | 2.09 | |
| 25.07.2025 | O-Ringen Jönköping, etapp 4 | H15 | 49.35 | 106 /174 | 5.28 | 11.19 | 1.15 | 14.18 | 2.09 | |
| 22.07.2025 | O-Ringen Jönköping, etapp 2 | H15 | 45.30 | 121 /174 | 5.46 | 12.34 | 1.36 | 14.18 | 2.09 | |
| 21.07.2025 | O-Ringen Jönköping, etapp 1 | H15 | 1.15.02 | 149 /174 | 7.23 | 14.22 | 1.25 | 14.18 | 2.09 | |
| 29.06.2025 | Sälen 3+3, etapp 3, medel | H16 | 39.53 | 55 /65 | 3.51 | 13.20 | 1.17 | 15.40 | 2.39 | |
| 28.06.2025 | Sälen 3+3, etapp 2, lång | H16 | 1.03.06 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 27.06.2025 | Sälen 3+3, etapp 1, medel | H16 | 1.09.41 | 63 /67 | 19.26 | 19.54 | 5.33 | 15.40 | 2.39 | |
| 22.06.2025 | World Cup, publiktävling, dag 3, medel | H16 | 1.14.23 | 66 /78 | 17.55 | 19.11 | 4.37 | 15.40 | 2.39 | |
| 08.06.2025 | Ösaträffen, dag 3, medel | H16 | 27.31 | 37 /48 | 2.07 | (10.31) | 0.49 | 15.40 | 2.39 | |
| 07.06.2025 | Ösaträffen, dag 2, lång | H16 | 1.09.12 | 48 /54 | 10.30 | 14.14 | 2.10 | 15.40 | 2.39 | |
| 06.06.2025 | Ösaträffen, dag 1, medel | H16 | 44.05 | 50 /56 | 2.46 | 13.40 | 0.51 | 15.40 | 2.39 | |
| 21.04.2025 | Vikingaträffen, Five-O, #5, medel | H16 | 1.04.14 | 25 /27 | 9.50 | 17.03 | 2.37 | 15.47 | 2.12 | – |
| 20.04.2025 | Bohuslunken, Five-O, #4, medel | H16 | 59.10 | 35 /36 | 8.32 | 18.21 | 2.39 | 15.47 | 2.12 | – |
| 19.04.2025 | Öjetrampen, Five-O, #3, lång | H16 | 1.05.00 | 36 /37 | – | – | – | – | – | – |
| 18.04.2025 | Kortfredagen, Five-O, #2, sprint | H16 | 18.00 | 24 /25 | 0.29 | 8.18 | 0.13 | 8.08 | 0.11 | – |
| 17.04.2025 | Häxjakten, Five-O, #1, natt | Orange 3 km | 45.34 | 5 /11 | 1.49 | 13.57 | 0.33 | 15.22 | 2.48 | |
| 09.02.2025 | SkidO, Svenska cupen, #6 (WRE), lång + Sundsvall SkiO Weekend, #2, lång | H16 | 55.02 | 8 /12 | – | – | – | – | – | – |
| 08.02.2025 | SkidO, Svenska cupen, #5 (WRE), sprint + Sundsvall SkiO Weekend, #1, sprint | H16 | 25.09 | 9 /12 | – | – | – | – | – | – |
| 10.11.2024 | O-event, dag 3 - Zoorientering | H14 | 32.14 | 97 /139 | 2.33 | 13.03 | 1.02 | 15.41 | 2.51 | |
| 09.11.2024 | O-event, dag 2 - Downhill Sprint | H14 | 27.56 | 101 /124 | – | – | – | – | – | – |
| 08.11.2024 | O-event, dag 1 - Sprint by Night | H14 | 20.36 | 69 /120 | – | – | – | – | – | – |
| 20.10.2024 | Daladubbeln, patrull | H14 | 59.54 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 18.10.2024 | Lugnetsprinten | H14 | 18.26 | 43 /75 | – | – | – | – | – | – |
| 29.09.2024 | Skärmjakten, dag 2, medel | H14 | 32.22 | 5 /6 | 2.04 | 14.20 | 0.55 | 15.47 | 2.57 | |
| 28.09.2024 | Skärmjakten, dag 1, lång | H14 | 43.29 | 11 /12 | 6.44 | 13.36 | 2.06 | 15.47 | 2.57 | |
| 15.09.2024 | DM, lång, Dalarna | H14 | 1.07.05 | 11 /13 | 9.47 | 15.33 | 2.16 | 15.47 | 2.57 | |
| 27.07.2024 | O-Ringen Smålandskusten, etapp 5 | H14 | 55.33 | 161 /198 | 4.42 | 15.48 | 1.20 | 15.57 | 2.55 | |
| 26.07.2024 | O-Ringen Smålandskusten, etapp 4 | H14 | 30.31 | 92 /198 | 1.49 | (11.13) | 0.40 | 15.57 | 2.55 | |
| 24.07.2024 | O-Ringen Smålandskusten, etapp 3 | H14 | 48.51 | 139 /198 | 3.18 | 13.34 | 0.55 | 15.57 | 2.55 | |
| 23.07.2024 | O-Ringen Smålandskusten, etapp 2 | H14 | 42.13 | 132 /198 | 9.40 | 14.44 | 3.22 | 15.57 | 2.55 | |
| 22.07.2024 | O-Ringen Smålandskusten, etapp 1 | H14 | 52.43 | 158 /194 | 6.04 | 13.00 | 1.30 | 15.57 | 2.55 | |
| 30.06.2024 | 3+3 i Sälen, etapp 3, medel | H14 | 51.31 | 22 /26 | 10.48 | 17.00 | 3.34 | 16.42 | 3.07 | |
| 29.06.2024 | 3+3 i Sälen, etapp 2, lång | H14 | 49.30 | 23 /26 | 6.46 | 14.45 | 2.01 | 16.42 | 3.07 | |
| 28.06.2024 | 3+3 i Sälen, etapp 1, medel | H14 | 1.06.34 | 25 /26 | 20.00 | 21.59 | 6.36 | 16.42 | 3.07 | |
| 09.06.2024 | Ösaträffen, dag 4, lång | H14 | 52.49 | 30 /34 | 5.58 | 15.13 | 1.43 | 16.42 | 3.07 | |
| 08.06.2024 | Ösaträffen, dag 3, medel | H14 | 46.00 | 37 /46 | 5.11 | 15.09 | 1.42 | 16.42 | 3.07 | |
| 07.06.2024 | Ösaträffen, dag 2, lång | H14 | 41.32 | 27 /45 | 2.14 | (11.41) | 0.38 | 16.42 | 3.07 | |
| 06.06.2024 | Ösaträffen, dag 1, medel | H14 | 50.55 | 30 /46 | 6.16 | 15.24 | 1.54 | 16.42 | 3.07 | |
| 19.05.2024 | Fäbodloppet, dag 2, medel | H14 | 34.59 | 10 /21 | 3.49 | 12.45 | 1.23 | 16.54 | 3.07 | |
| 18.05.2024 | Fäbodloppet, dag 1, medel | H14 | 37.47 | 15 /21 | 1.53 | 13.49 | 0.41 | 16.54 | 3.07 | |
| 11.05.2024 | DOL-kampen, dag 1 | H14 | 39.37 | 9 /14 | 7.25 | 13.38 | 2.33 | 16.54 | 3.07 | |
| 31.03.2024 | Bohuslunken, Five-O, #4, medel | H14 | 46.02 | 23 /30 | 6.57 | 14.50 | 2.14 | 18.23 | 3.35 | |
| 30.03.2024 | Öjetrampen, Five-O, #3, lång | H14 | 1.09.45 | 30 /33 | 13.13 | 18.44 | 3.33 | 18.23 | 3.35 | |
| 29.03.2024 | Kortfredagen, Five-O, #2, sprint | H14 | 23.23 | 19 /25 | – | – | – | – | – | – |
| 28.03.2024 | Häxjakten, Five-O, #1, natt | H14 | 46.20 | 13 /17 | 9.38 | 13.01 | 2.42 | 18.23 | 3.35 | |
| 04.02.2024 | Svenska cupen, lång + Kårekampen SkidO | H14 | 1.37.10 | 4 /5 | – | – | – | – | – | – |
| 03.02.2024 | Svenska cupen, sprint + Kårekampen SkidO | H14 | 11.53 | 3 /4 | – | – | – | – | – | – |
| 14.01.2024 | SkidO, Svenska cupen (endast juniorer), medel + Svenska SkidO-träffen | H14 | 38.54 | 14 /21 | – | – | – | – | – | – |
| 13.01.2024 | SkidO, Svenska cupen (endast juniorer), sprint + Svenska SkidO-träffen | H14 | 17.50 | 11 /18 | – | – | – | – | – | – |
| 12.11.2023 | O-event, dag 3 - Zoorientering | H13 | 27.12 | 103 /135 | 1.10 | 15.49 | 0.41 | 19.09 | 3.32 | |
| 11.11.2023 | O-event, dag 2 - Downhill sprint | H13 | 35.20 | 97 /121 | – | – | – | – | – | – |
| 10.11.2023 | O-event, dag 1 - Sprint by Night | H13 | 18.08 | 68 /106 | – | – | – | – | – | – |
| 15.10.2023 | Daladubbeln, patrull | H14 | 2.05.31 | 273 /310 | 20.15 | 20.29 | 3.18 | 19.27 | 3.43 | |
| 13.10.2023 | Lugnetsprinten | H14 | 34.05 | 56 /75 | – | – | – | – | – | – |
| 30.09.2023 | Skärmjakten, dag 1, lång | H14 | 1.00.13 | 5 /5 | 9.51 | 20.55 | 3.25 | 19.04 | 3.22 | |
| 23.09.2023 | DM, medel, Dalarna | H14 | 1.08.01 | 10 /10 | 21.10 | 26.02 | 8.06 | 19.04 | 3.22 | |
| 03.09.2023 | DM, lång, Dalarna | H14 | – | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 02.09.2023 | DM, sprint, Dalarna | H14 | – | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 27.08.2023 | IFK Mora OK, dag 2, medel | H14 | 44.44 | 3 /3 | 3.11 | 16.22 | 1.10 | 18.11 | 2.42 | |
| 02.07.2023 | 3+3 i Sälen | H14 | 43.45 | 36 /39 | 3.39 | 16.29 | 1.23 | 18.40 | 2.49 | |
| 01.07.2023 | 3+3 i Sälen | H14 | 59.27 | 33 /41 | 3.18 | 15.37 | 0.52 | 18.40 | 2.49 | |
| 30.06.2023 | 3+3 i Sälen | H14 | 53.52 | 37 /39 | 8.22 | 21.34 | 3.21 | 19.27 | 3.01 | |
| 25.06.2023 | Idrefjällveckan, publiktävling SM, ultralång | H14 | 1.23.34 | 19 /22 | 5.41 | 25.40 | 1.45 | 19.27 | 3.01 | |
| 06.06.2023 | Ösaträffen, dag 4, lång | H14 | 51.28 | 30 /32 | 4.02 | 15.48 | 1.14 | 19.27 | 3.01 | |
| 05.06.2023 | Ösaträffen, dag 3, medel | H14 | 44.40 | 35 /44 | 2.42 | 16.08 | 0.59 | 19.27 | 3.01 | |
| 04.06.2023 | Ösaträffen, dag 2, lång | H14 | 1.26.50 | 43 /46 | 12.51 | 23.28 | 3.28 | 19.27 | 3.01 | |
| 03.06.2023 | Ösaträffen, dag 1, medel | H14 | 49.38 | 32 /43 | 3.30 | 16.10 | 1.08 | 19.27 | 3.01 | |
| 14.05.2023 | OL-touren Falun, lång | H14 | 1.13.57 | 15 /17 | 21.33 | 21.37 | 6.18 | 19.06 | 3.43 | – |
| 13.05.2023 | OL-touren Falun, medel | H14 | 1.05.28 | 18 /19 | 8.23 | 25.34 | 3.16 | 19.06 | 3.43 | – |
| 10.04.2023 | Vikingaträffen, Five-O, #5, medel | H14 | 49.37 | 18 /21 | 6.53 | 18.20 | 2.33 | – | – | – |
| 08.04.2023 | Öjetrampen, Five-O, #3, lång | H14 | 1.14.17 | Brutt | – | – | – | – | – | – |
| 07.04.2023 | Kortfredagen med öppet SKBM, Five-O, #2, sprint | H14 | 15.33 | 20 /22 | – | – | – | – | – | – |
| 06.04.2023 | Häxjakten, Five-O, #1, natt | Lätt 2,5 km | 38.45 | 1 /7 | 3.29 | 15.49 | 1.25 | 14.54 | 1.59 | |
| 19.02.2023 | SkidO, SM/JSM/USM/VSM, lång + Svenska cupen | H14 | 1.38.13 | 9 /10 | – | – | – | – | – | – |
| 13.11.2022 | O-event, dag 3, Zoorientering | H12 | 16.28 | 92 /121 | 1.50 | 13.58 | 1.33 | 15.07 | 1.59 | |
| 12.11.2022 | O-event, dag 2, Downhill sprint | H12 | 17.04 | 62 /94 | – | – | – | – | – | – |
| 11.11.2022 | O-event, dag 1, Sprint by Night | H12 | 23.56 | 62 /86 | – | – | – | – | – | – |
| 16.10.2022 | Daladubbeln, patrull | H12 | 51.12 | 113 /261 | 2.09 | 11.44 | 0.30 | 15.12 | 2.00 | |
| 30.07.2022 | O-Ringen Uppsala | H12 | 39.18 | 101 /152 | 3.07 | 14.40 | 1.10 | 15.37 | 2.05 | |
| 29.07.2022 | O-Ringen Uppsala, etapp 4 | H12 | 23.46 | 97 /152 | 1.28 | 13.13 | 0.49 | 15.37 | 2.05 | |
| 28.07.2022 | O-Ringen Uppsala, etapp 3 | H12 | 59.27 | 123 /152 | 10.45 | 17.38 | 3.11 | 15.37 | 2.05 | |
| 27.07.2022 | O-Ringen Indoor | Medel | 20.01 | 126 /258 | 2.54 | 11.40 | 1.41 | – | – | – |
| 26.07.2022 | O-Ringen Uppsala, etapp 2 | H12 | 42.06 | 116 /153 | 3.58 | 15.53 | 1.30 | 15.37 | 2.05 | |
| 25.07.2022 | O-Ringen Uppsala | H12 | 46.47 | 107 /152 | 2.25 | 14.44 | 0.46 | 15.37 | 2.05 | |
| 03.07.2022 | 3+3 i Sälen | H12 | 40.46 | 35 /41 | 6.48 | 17.41 | 2.57 | 15.37 | 2.05 | |
| 02.07.2022 | 3+3 i Sälen | H12 | 38.58 | 35 /39 | 3.42 | 15.42 | 1.29 | 15.37 | 2.05 | |
| 01.07.2022 | 3+3 i Sälen | H12 | 37.03 | 33 /40 | 3.11 | 16.10 | 1.23 | 15.37 | 2.05 | |
| 06.06.2022 | Ösaträffen, dag 3, medel | H12 | 36.12 | 19 /35 | 0.37 | 13.26 | 0.14 | 15.07 | 2.03 | |
| 05.06.2022 | Ösaträffen, dag 2, medel | H12 | 31.35 | 25 /40 | 1.34 | 12.57 | 0.39 | 15.07 | 2.03 | |
| 04.06.2022 | Ösaträffen, dag 1, lång + Veteran-SM, ultralång | H12 | 37.58 | 32 /37 | 3.18 | 17.46 | 1.33 | 15.07 | 2.03 | |
| 01.05.2022 | Fäbodloppet dag 2 | H12 | 41.05 | 12 /15 | 13.56 | 20.04 | 6.48 | 15.20 | 2.35 | |
| 30.04.2022 | Fäbodloppet dag 1 | H12 | – | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 18.04.2022 | Vikingaträffen, Five-O, #5, medel | H12 | 34.30 | 15 /25 | 3.18 | 13.09 | 1.15 | 15.02 | 2.14 | |
| 17.04.2022 | Bohuslunken, Five-O, #4, lång | H12 | 54.12 | 9 /14 | 10.08 | 14.29 | 2.42 | 15.02 | 2.14 | |
| 16.04.2022 | Öjetrampen, Five-O, #3, lång | H12 | 46.07 | 20 /30 | 3.58 | 15.07 | 1.18 | 15.02 | 2.14 | |
| 15.04.2022 | Kortfredan, Five-O, #2, sprint | H12 | 18.52 | 9 /17 | – | – | – | – | – | – |
| 14.04.2022 | Häxjakten, Five-O, #1, natt | H12 | 26.59 | 6 /6 | 1.01 | 13.26 | 0.30 | 15.02 | 2.14 | |
| 11.08.2021 | Grövelsjöorienteringen, etapp 4, Valdalsbygget, medel | H12 | 40.32 | 13 /15 | 10.51 | 19.42 | 5.16 | 17.50 | 3.15 | |
| 10.08.2021 | Grövelsjöorienteringen, etapp 3, Lövåsen, lång | H12 | 54.13 | 12 /14 | 6.46 | 18.37 | 2.19 | 17.50 | 3.15 | |
| 08.08.2021 | Grövelsjöorienteringen, etapp 2, Nybo, lång | H12 | 44.05 | 9 /10 | 7.30 | 18.08 | 3.05 | 17.50 | 3.15 | |
| 07.08.2021 | Grövelsjöorienteringen, etapp 1, Nybo, medel | H12 | 42.37 | 7 /10 | 7.35 | 17.49 | 3.10 | 17.50 | 3.15 | |
| 04.07.2021 | 3+3 i Sälen, dag 3, medel | H12 | 36.23 | 23 /39 | 1.08 | 15.23 | 0.29 | 17.08 | 2.53 | – |
| 03.07.2021 | 3+3 i Sälen, dag 2, lång | H12 | 51.28 | 25 /34 | 5.15 | 17.30 | 1.47 | 17.08 | 2.53 | – |
| 02.07.2021 | 3+3 i Sälen, dag 1, medel | H12 | 1.15.46 | 31 /38 | 37.11 | (28.58) | 14.13 | 17.08 | 2.53 | – |