Løperprofil
Elvira Buud
Mora
Feil klubb, eller løperen registrert dobbelt? Logg inn for å foreslå rettelser
Skogsrankingen
63 løp
Sprintrankingen
10 løp
B-rankingen
34 løp
C-rankingen
7 løp
Skogsrankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 12.09
- Løpskapasitet
- 10.23
- O-evne
- 1.46
- Jevnhet ±
- 8,6 %
- Usikkerhet ±
- 0.09
- Sikkerhet
- 46
- Bommer per løp
- 3,2
- Typisk bom
- 96 s
- Disk/brutt
- 3 %
- Distanseprofil
- best på lange (−1,3 % per dobling)
- Sesongprofil
- best i mars (±1,4 %)
- Løp i grunnlaget
- 62 (sist 17.10.2026)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | −0,0851 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | −0,0695 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,086 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,0126 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 22,76 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 46,36 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 1,168 |
| bomVekt | 508,87 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,5648 |
| bomStorSigma | 0,9156 |
| antallBom | 169 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0284 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0658 |
| havariVekt | 34,13 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | −0,0193 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 1,453 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | −0,003 |
| fartSesongSin | −0,0139 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,1831 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 676,2 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 2765,5 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 3234,1 |
| beregnet | 05.11.2026 |
Sprintrankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 7.14
- Løpskapasitet
- 7.04
- O-evne
- 0.10
- Jevnhet ±
- 5,2 %
- Usikkerhet ±
- 0.11
- Sikkerhet
- 7
- Bommer per løp
- 0,8
- Typisk bom
- 63 s
- Disk/brutt
- 4 %
- Distanseprofil
- best på korte (+0,5 % per dobling)
- Sesongprofil
- jevn hele året
- Løp i grunnlaget
- 10 (sist 22.07.2026)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | −0,1366 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | −0,1211 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0517 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,0254 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 2,9 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 7,25 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 0,8876 |
| bomVekt | 87,71 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,1407 |
| bomStorSigma | 0,6389 |
| antallBom | 6 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0374 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0855 |
| havariVekt | 4,55 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0,0069 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0,8687 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | −0,0029 |
| fartSesongSin | −0,0001 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,0586 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 485,4 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 2620,4 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 2680,6 |
| beregnet | 05.11.2026 |
B-rankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 11.57
- Løpskapasitet
- 10.01
- O-evne
- 1.56
- Jevnhet ±
- 8,5 %
- Usikkerhet ±
- 1.35
- Sikkerhet
- 14
- Bommer per løp
- 3,4
- Typisk bom
- 96 s
- Disk/brutt
- 6 %
- Distanseprofil
- best på korte (+0,2 % per dobling)
- Sesongprofil
- best i juni (±1,2 %)
- Løp i grunnlaget
- 33 (sist 15.10.2023)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | −0,2449 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | −0,2468 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0855 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,1248 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 0,7 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 14,24 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 0,9728 |
| bomVekt | 79,75 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,5649 |
| bomStorSigma | 0,8055 |
| antallBom | 71 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0554 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0822 |
| havariVekt | 3,15 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0,0034 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 1,2451 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | 0,012 |
| fartSesongSin | −0,0031 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,2349 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 764,9 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 2357 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 2812,2 |
| beregnet | 05.11.2026 |
C-rankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 10.37
- Løpskapasitet
- 8.57
- O-evne
- 1.40
- Jevnhet ±
- 7,7 %
- Usikkerhet ±
- 2.35
- Sikkerhet
- 2
- Bommer per løp
- 2,8
- Typisk bom
- 94 s
- Disk/brutt
- 5 %
- Distanseprofil
- nøytral
- Sesongprofil
- jevn hele året
- Løp i grunnlaget
- 7 (sist 11.08.2021)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | −0,3532 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | −0,3893 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0768 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,2174 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 0,03 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 2,3 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 0,8469 |
| bomVekt | 9,3 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,547 |
| bomStorSigma | 0,9017 |
| antallBom | 10 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0466 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0686 |
| havariVekt | 0,25 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0,9654 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | −0 |
| fartSesongSin | −0,0001 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,2196 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 762,2 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 2113,6 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 2508,8 |
| beregnet | 05.11.2026 |
| Terskel | Streak | Uten slik bom siden | Lengste | Plass |
|---|---|---|---|---|
| Bom over to minutter | 31 | 27.09.2026 Skärmjakten, dag 2, medel, bom 2.40 | 125 | – |
| Bom over fem minutter | 125 | 22.08.2026 SM, medel (Swedish League, #6), final, bom 8.08 | 210 | – |
| Bom over ti minutter | 153 | 25.07.2026 O-Ringen Göteborg, etapp 5, lång, jaktstart, bom 14.19 | 475 | – |
| Dato | Løp | Klasse | Tid | Plass | Bommet | Justert kmtid | O-prest. | Forventet kmtid | O-evne | Terning |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 17.10.2026 | SM, ultralång (Swedish League, #8, final) | D18 Elit | 1.48.21 | 31 /58 | 3.32 | 10.07 | 0.20 | 12.09 | 1.46 | |
| 03.10.2026 | DM, lång, Dalarna + Tuna Ting, dag 1, lång | D18 | 1.01.24 | 4 /8 | 2.43 | 10.25 | 0.28 | 12.09 | 1.46 | |
| 27.09.2026 | Skärmjakten, dag 2, medel | D18 | 45.28 | 2 /3 | 3.02 | 13.09 | 0.53 | 12.18 | 1.50 | |
| 26.09.2026 | Skärmjakten, dag 1, lång | D18 | 1.13.00 | 2 /2 | 9.46 | 13.22 | 1.47 | 12.18 | 1.50 | |
| 30.08.2026 | MTBO, Publiktävling VM, sprint | D17-20 | 29.20 | 1 /2 | – | – | – | – | – | – |
| 29.08.2026 | MTBO, Publiktävling VM, medel | D17-20 | 1.04.49 | 2 /2 | – | – | – | – | – | – |
| 28.08.2026 | MTBO, Publiktävling VM, lång | D17-20 | 1.52.40 | 2 /2 | – | – | – | – | – | – |
| 22.08.2026 | SM, medel (Swedish League, #6), final | D18 C-Final | 39.04 | 19 /28 | 9.39 | 13.40 | 3.23 | 12.12 | 1.53 | |
| 21.08.2026 | SM, medel (Swedish League, #6), kval | D18-3 | 35.11 | 21 /29 | 3.11 | 11.14 | 1.01 | 12.12 | 1.53 | |
| 25.07.2026 | O-Ringen Göteborg, etapp 5, lång, jaktstart | D18 Elit | 1.30.10 | 97 /120 | 18.57 | 12.29 | 2.37 | 12.12 | 1.52 | |
| 24.07.2026 | O-Ringen Göteborg, etapp 4, medel | D18 Elit | 1.07.49 | 111 /120 | 23.10 | (17.23) | 5.56 | 12.12 | 1.52 | |
| 23.07.2026 | O-Ringen Göteborg, etapp 3, medel | D18 Elit | 21.22 | 92 /120 | 1.02 | 10.43 | 0.31 | 12.12 | 1.52 | |
| 23.07.2026 | O-Ringen Göteborg, etapp 3, medel | Etappstart Svart 5,0 | 59.56 | 332 /462 | 13.34 | 14.31 | 3.17 | 12.12 | 1.52 | |
| 22.07.2026 | O-Ringen Göteborg, Elitsprinten | D18 Elit | 21.22 | 92 /120 | 1.02 | 7.56 | 0.23 | 7.27 | 0.09 | |
| 21.07.2026 | O-Ringen Göteborg, etapp 2, lång | D18 Elit | 1.45.48 | 106 /120 | 20.07 | 14.43 | 2.48 | 12.12 | 1.52 | |
| 20.07.2026 | O-Ringen Göteborg, etapp 1, lång | D18 Elit | 1.12.01 | 82 /120 | 6.59 | 11.09 | 1.05 | 12.12 | 1.52 | |
| 05.07.2026 | 3+3 i Sälen, etapp 3, medel | D18 Elit | 1.22.46 | 11 /16 | 41.21 | (20.59) | 10.29 | 12.12 | 1.52 | |
| 04.07.2026 | 3+3 i Sälen, etapp 2, lång | D18 Elit | 58.07 | 7 /16 | 1.28 | 10.12 | 0.15 | 12.12 | 1.52 | |
| 03.07.2026 | 3+3 i Sälen, etapp 1, medel | D18 Elit | 36.29 | 5 /16 | 1.24 | 9.37 | 0.22 | 12.12 | 1.52 | |
| 24.06.2026 | Idrefjällens 3-dagars, etapp 3, lång | D18 | 1.11.35 | 1 /16 | 7.18 | 10.12 | 1.02 | 11.47 | 1.34 | |
| 23.06.2026 | Idrefjällens 3-dagars, etapp 2, medel | D18 | 45.56 | 8 /16 | 2.49 | 10.47 | 0.40 | 11.47 | 1.34 | |
| 22.06.2026 | Idrefjällens 3-dagars, etapp 1, medel | D18 | 50.10 | 12 /17 | 9.44 | 13.00 | 2.31 | 11.47 | 1.34 | |
| 21.06.2026 | Idre Fjällorientering | D18 | 55.03 | 4 /12 | 0.56 | 9.55 | 0.10 | 11.47 | 1.34 | |
| 07.06.2026 | Ösaträffen, etapp 3, lång | D18 | 57.51 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 06.06.2026 | Swedish League, #5, medel (WRE) + D/H18-20, medel (ej SL/WRE) | D18E | 47.04 | 29 /35 | 9.02 | 13.02 | 2.30 | 11.47 | 1.34 | |
| 05.06.2026 | Ösaträffen, etapp 1, medel | D18 | 34.27 | 15 /34 | 2.37 | 10.43 | 0.49 | 11.47 | 1.34 | |
| 05.04.2026 | Bohuslunken, Five-O, #4, medel | D18 | 41.43 | 2 /3 | – | – | – | – | – | – |
| 04.04.2026 | Öjetrampen, Five-O, #3, lång | D18 | 53.27 | 4 /13 | 2.38 | 10.57 | 0.32 | 12.07 | 1.41 | |
| 03.04.2026 | Kortfredagen, Five-O, #2, sprint | D18 | 13.26 | 3 /9 | 0.00 | 6.52 | 0.00 | 7.17 | 0.09 | |
| 02.04.2026 | Häxjakten, Five-O, #1, natt | D18 | 42.33 | 1 /4 | – | – | – | – | – | – |
| 22.03.2026 | SkidO, JSM/USM/VSM (Svenska cupen, #10, även seniorer), sprint | D18 Elit | 16.47 | 4 /11 | – | – | – | – | – | – |
| 21.03.2026 | SkidO, SM/JSM/USM/VSM (Svenska cupen, #9), lång | D18 Elit | 1.29.17 | 10 /11 | – | – | – | – | – | – |
| 15.02.2026 | SkidO, Svenska cupen, #8, medel (WRE) + Sundsvall SkiO Weekend, #3, medel | D18 Elit | 32.15 | 3 /12 | – | – | – | – | – | – |
| 14.02.2026 | SkidO, Svenska cupen, #7, sprint (WRE) + Sundsvall SkiO Weekend, #1, sprint | D18 Elit | 18.46 | 3 /12 | – | – | – | – | – | – |
| 14.02.2026 | Sundsvall SkiO Weekend, #2, downhill-supersprint | D18 Elit | 17.27 | 4 /11 | – | – | – | – | – | – |
| 31.01.2026 | SkidO, SM/JSM (Svenska cupen, #5), medel | D18 | 39.58 | 8 /16 | – | – | – | – | – | – |
| 14.12.2025 | Sjusjørennet 2025 mellom | D 17-WRE | 53.36 | 48 /53 | – | – | – | – | – | – |
| 13.12.2025 | Sjusjørennet 2025 sprint | D 17-WRE | 19.20 | 27 /55 | – | – | – | – | – | – |
| 09.11.2025 | O-event, dag 3 - Zoorientering | D16 | 26.31 | 22 /74 | 1.43 | 11.01 | 0.43 | 12.19 | 1.44 | |
| 08.11.2025 | O-event, dag 2 - Downhill sprint | D16 | 21.52 | 33 /71 | 2.51 | 8.28 | 1.06 | 7.25 | 0.09 | |
| 07.11.2025 | O-event, dag 1 - Sprint by Night | D16 | 17.20 | 12 /74 | 0.32 | 7.07 | 0.13 | 7.25 | 0.09 | |
| 28.09.2025 | Skärmjakten, dag 2, medel | D16 | 33.27 | 4 /6 | 0.36 | 11.08 | 0.12 | 12.26 | 1.46 | |
| 27.09.2025 | Skärmjakten, dag 1, medel | D16 | 32.28 | 4 /10 | 1.42 | 10.01 | 0.31 | 12.26 | 1.46 | |
| 13.09.2025 | Ungdoms-SM, lång | D16 | 1.04.15 | 35 /96 | 8.09 | 11.06 | 1.25 | 12.26 | 1.46 | |
| 12.09.2025 | Ungdoms-SM, sprint | D16 | 15.48 | 16 /93 | 0.03 | 7.18 | 0.01 | 7.36 | 0.06 | |
| 26.07.2025 | O-Ringen Jönköping, etapp 5 | D16 | 1.05.32 | 82 /128 | 9.49 | 13.08 | 1.58 | 12.46 | 1.51 | |
| 25.07.2025 | O-Ringen Jönköping, etapp 4 | D16 | 47.04 | 33 /128 | 4.39 | 10.31 | 1.02 | 12.46 | 1.51 | |
| 22.07.2025 | O-Ringen Jönköping, etapp 2 | D16 | 58.41 | 99 /128 | 17.35 | 17.09 | 5.08 | 12.46 | 1.51 | |
| 21.07.2025 | O-Ringen Jönköping, etapp 1 | D16 | 1.00.40 | 67 /128 | 6.37 | 12.03 | 1.19 | 12.46 | 1.51 | |
| 29.06.2025 | Sälen 3+3, etapp 3, medel | D16 | 31.49 | 18 /63 | 3.05 | 10.53 | 1.03 | 12.52 | 1.50 | |
| 28.06.2025 | Sälen 3+3, etapp 2, lång | D16 | 1.40.07 | 41 /63 | 21.51 | 17.54 | 3.54 | 12.52 | 1.50 | |
| 27.06.2025 | Sälen 3+3, etapp 1, medel | D16 | 39.13 | 17 /62 | 2.54 | 11.18 | 0.50 | 12.52 | 1.50 | |
| 24.06.2025 | Idrefjällens 3-dagars, etapp 1, medel + Dalacupen & Juniorcup | D16 | 24.30 | 3 /9 | 0.41 | 9.42 | 0.16 | 12.52 | 1.50 | |
| 22.06.2025 | World Cup, publiktävling, dag 3, medel | D16 | 51.44 | 34 /50 | 5.14 | 14.34 | 1.28 | 12.52 | 1.50 | |
| 08.06.2025 | Ösaträffen, dag 3, medel | D16 | 38.51 | 39 /40 | 5.12 | 14.50 | 1.59 | 12.52 | 1.50 | |
| 07.06.2025 | Ösaträffen, dag 2, lång | D16 | 1.23.30 | 42 /44 | 33.05 | (19.03) | 7.33 | 12.52 | 1.50 | |
| 21.04.2025 | Vikingaträffen, Five-O, #5, medel | D16 | 37.43 | 9 /27 | 1.18 | 10.00 | 0.21 | 12.19 | 1.37 | |
| 20.04.2025 | Bohuslunken, Five-O, #4, medel | D16 | 38.08 | 16 /31 | 2.56 | 11.50 | 0.55 | 12.19 | 1.37 | |
| 19.04.2025 | Öjetrampen, Five-O, #3, lång | D16 | 55.03 | 25 /36 | – | – | – | – | – | – |
| 18.04.2025 | Kortfredagen, Five-O, #2, sprint | D16 | 14.41 | 10 /31 | 0.01 | 7.24 | 0.01 | 7.27 | 0.06 | |
| 17.04.2025 | Häxjakten, Five-O, #1, natt | D16 | 43.06 | 4 /16 | 0.38 | 9.52 | 0.09 | 12.19 | 1.37 | |
| 09.02.2025 | SkidO, Svenska cupen, #6 (WRE), lång + Sundsvall SkiO Weekend, #2, lång | D16 | 40.46 | 4 /12 | – | – | – | – | – | – |
| 08.02.2025 | SkidO, Svenska cupen, #5 (WRE), sprint + Sundsvall SkiO Weekend, #1, sprint | D16 | 37.03 | 7 /10 | – | – | – | – | – | – |
| 10.11.2024 | O-event, dag 3 - Zoorientering | D15 | 23.49 | 22 /101 | 0.08 | 10.52 | 0.04 | 12.50 | 1.49 | |
| 09.11.2024 | O-event, dag 2 - Downhill Sprint | D15 | 18.29 | 33 /92 | 0.20 | 7.42 | 0.08 | 7.31 | 0.06 | |
| 08.11.2024 | O-event, dag 1 - Sprint by Night | D15 | 15.02 | 16 /95 | 0.00 | 6.54 | 0.00 | 7.31 | 0.06 | |
| 20.10.2024 | Daladubbeln, patrull | D16 | 1.11.36 | 75 /180 | 0.40 | 10.57 | 0.06 | 12.55 | 1.53 | |
| 18.10.2024 | Lugnetsprinten | D16 | 18.26 | 9 /36 | 0.05 | 7.37 | 0.02 | 7.43 | 0.08 | |
| 29.09.2024 | Skärmjakten, dag 2, medel | D16 | 45.46 | 3 /5 | 10.02 | 12.40 | 2.47 | 13.04 | 1.57 | |
| 28.09.2024 | Skärmjakten, dag 1, lång | D16 | 1.01.52 | 5 /8 | 3.54 | 12.34 | 0.48 | 13.04 | 1.57 | |
| 15.09.2024 | DM, lång, Dalarna | D16 | 1.13.09 | 8 /15 | 8.07 | 13.10 | 1.28 | 13.04 | 1.57 | |
| 11.08.2024 | Veteran-SM, ultralång distans + ungdom och öppna | D16 | 1.01.50 | 5 /8 | 8.05 | 12.21 | 1.37 | 13.07 | 1.56 | |
| 27.07.2024 | O-Ringen Smålandskusten, etapp 5 | D15 | 1.18.54 | 98 /135 | 12.46 | 16.04 | 2.36 | 13.18 | 1.59 | |
| 26.07.2024 | O-Ringen Smålandskusten, etapp 4 | D15 | 37.01 | 56 /135 | 2.13 | 12.04 | 0.43 | 13.18 | 1.59 | |
| 24.07.2024 | O-Ringen Smålandskusten, etapp 3 | D15 | 1.02.16 | 91 /135 | 11.16 | 14.35 | 2.38 | 13.18 | 1.59 | |
| 23.07.2024 | O-Ringen Smålandskusten, etapp 2 | D15 | 50.12 | 92 /135 | 14.24 | 16.45 | 4.48 | 13.18 | 1.59 | |
| 22.07.2024 | O-Ringen Smålandskusten, etapp 1 | D15 | 1.14.53 | 86 /131 | 15.19 | 14.25 | 2.57 | 13.18 | 1.59 | |
| 30.06.2024 | 3+3 i Sälen, etapp 3, medel | D16 | 50.57 | 34 /52 | 14.02 | 15.17 | 4.13 | 12.42 | 1.36 | |
| 29.06.2024 | 3+3 i Sälen, etapp 2, lång | D16 | 1.05.22 | 36 /52 | 1.28 | 14.09 | 0.19 | 12.42 | 1.36 | |
| 28.06.2024 | 3+3 i Sälen, etapp 1, medel | D16 | 35.22 | 17 /50 | 4.37 | 11.55 | 1.33 | 12.42 | 1.36 | |
| 09.06.2024 | Ösaträffen, dag 4, lång | D16 | 52.25 | 10 /18 | 0.30 | 11.11 | 0.06 | 12.42 | 1.36 | |
| 08.06.2024 | Ösaträffen, dag 3, medel | D16 | 43.56 | 16 /31 | 8.29 | 12.43 | 2.27 | 12.42 | 1.36 | |
| 07.06.2024 | Ösaträffen, dag 2, lång | D16 | 1.09.20 | 23 /32 | 5.34 | 12.42 | 1.01 | 12.42 | 1.36 | |
| 19.05.2024 | Fäbodloppet, dag 2, medel | D16 | 41.28 | 3 /14 | 3.37 | 11.27 | 1.00 | 12.35 | 1.40 | |
| 18.05.2024 | Fäbodloppet, dag 1, medel | D16 | 36.38 | 3 /13 | 3.09 | 10.55 | 0.56 | 12.35 | 1.40 | |
| 11.05.2024 | DOL-kampen, dag 1 | D16 | 40.06 | 5 /8 | 7.53 | 12.55 | 2.32 | 12.35 | 1.40 | |
| 31.03.2024 | Bohuslunken, Five-O, #4, medel | D16 | 46.31 | 12 /16 | 6.35 | 13.19 | 1.53 | 13.40 | 2.04 | – |
| 30.03.2024 | Öjetrampen, Five-O, #3, lång | D16 | 1.08.32 | 16 /21 | 13.04 | 14.50 | 2.50 | 13.40 | 2.04 | – |
| 29.03.2024 | Kortfredagen, Five-O, #2, sprint | D16 | 18.56 | 8 /21 | 0.38 | 7.55 | 0.16 | 8.06 | 0.09 | – |
| 28.03.2024 | Häxjakten, Five-O, #1, natt | D16 | 51.54 | 8 /13 | 8.13 | 12.23 | 1.58 | 13.40 | 2.04 | – |
| 04.02.2024 | Svenska cupen, lång + Kårekampen SkidO | D16 | 1.06.02 | 6 /17 | – | – | – | – | – | – |
| 03.02.2024 | Svenska cupen, sprint + Kårekampen SkidO | D16 | 13.17 | 6 /11 | – | – | – | – | – | – |
| 14.01.2024 | SkidO, Svenska cupen (endast juniorer), medel + Svenska SkidO-träffen | D16 | 33.33 | 4 /26 | – | – | – | – | – | – |
| 13.01.2024 | SkidO, Svenska cupen (endast juniorer), sprint + Svenska SkidO-träffen | D16 | 17.46 | 13 /24 | – | – | – | – | – | – |
| 12.11.2023 | O-event, dag 3 - Zoorientering | D14 | 20.55 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 11.11.2023 | O-event, dag 2 - Downhill sprint | D14 | 18.17 | 24 /91 | – | – | – | – | – | – |
| 10.11.2023 | O-event, dag 1 - Sprint by Night | D14 | 16.52 | 25 /86 | – | – | – | – | – | – |
| 15.10.2023 | Daladubbeln, patrull | D14 | 1.24.11 | 101 /248 | 1.49 | 12.39 | 0.16 | 13.14 | 2.00 | |
| 13.10.2023 | Lugnetsprinten | D14 | 24.37 | 8 /37 | – | – | – | – | – | – |
| 30.09.2023 | Skärmjakten, dag 1, lång | D14 | 41.08 | 8 /9 | 5.15 | 14.17 | 1.49 | 13.16 | 2.05 | |
| 23.09.2023 | DM, medel, Dalarna | D14 | 36.56 | 13 /14 | 11.17 | 15.25 | 4.42 | 13.16 | 2.05 | |
| 03.09.2023 | DM, lång, Dalarna | D14 | – | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 02.09.2023 | DM, sprint, Dalarna | D14 | – | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 27.08.2023 | IFK Mora OK, dag 2, medel | D14 | 32.01 | 6 /10 | 2.40 | 11.43 | 0.59 | 13.05 | 1.55 | |
| 02.07.2023 | 3+3 i Sälen | D14 | 35.51 | 21 /31 | 5.03 | 12.48 | 1.48 | 13.16 | 1.57 | |
| 02.07.2023 | 3+3 i Sälen | D16 | – | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 01.07.2023 | 3+3 i Sälen | D14 | 43.09 | 14 /31 | 2.15 | 11.46 | 0.37 | 13.16 | 1.57 | |
| 01.07.2023 | 3+3 i Sälen | D16 | – | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 30.06.2023 | 3+3 i Sälen | D16 | 1.03.00 | 50 /65 | 21.53 | 20.04 | 6.58 | – | – | – |
| 06.06.2023 | Ösaträffen, dag 4, lång | D14 | 35.20 | 12 /33 | 0.09 | 10.51 | 0.03 | 13.20 | 1.57 | |
| 05.06.2023 | Ösaträffen, dag 3, medel | D14 | 35.14 | 26 /43 | 5.45 | 12.44 | 2.05 | 13.20 | 1.57 | |
| 04.06.2023 | Ösaträffen, dag 2, lång | D14 | 44.30 | 16 /44 | 2.03 | 12.01 | 0.33 | 13.20 | 1.57 | |
| 03.06.2023 | Ösaträffen, dag 1, medel | D14 | 38.33 | 12 /45 | 4.52 | 12.34 | 1.35 | 13.20 | 1.57 | |
| 14.05.2023 | OL-touren Falun, lång | D14 | 44.45 | 10 /19 | 1.32 | 13.42 | 0.28 | 13.35 | 2.04 | |
| 13.05.2023 | OL-touren Falun, medel | D14 | 30.01 | 5 /17 | 5.42 | 12.44 | 2.25 | 13.35 | 2.04 | |
| 10.04.2023 | Vikingaträffen, Five-O, #5, medel | D14 | 31.30 | 10 /27 | 1.06 | 11.38 | 0.24 | 13.44 | 2.14 | |
| 08.04.2023 | Öjetrampen, Five-O, #3, lång | D14 | 56.13 | 25 /31 | 3.45 | 13.42 | 0.55 | 13.44 | 2.14 | |
| 07.04.2023 | Kortfredagen med öppet SKBM, Five-O, #2, sprint | D14 | 12.03 | 10 /28 | – | – | – | – | – | – |
| 06.04.2023 | Häxjakten, Five-O, #1, natt | D14 | 55.13 | 8 /19 | 10.54 | 13.24 | 2.39 | 13.44 | 2.14 | |
| 19.02.2023 | SkidO, SM/JSM/USM/VSM, lång + Svenska cupen | D14 | 54.42 | 7 /9 | – | – | – | – | – | – |
| 13.11.2022 | O-event, dag 3, Zoorientering | D13 | 17.39 | 32 /90 | 0.32 | 13.02 | 0.24 | 14.01 | 2.18 | |
| 12.11.2022 | O-event, dag 2, Downhill sprint | D13 | 23.09 | 19 /77 | – | – | – | – | – | – |
| 11.11.2022 | O-event, dag 1, Sprint by Night | D13 | 18.29 | 24 /73 | – | – | – | – | – | – |
| 16.10.2022 | Daladubbeln, patrull | D14 | 1.13.45 | 95 /246 | 0.11 | 11.56 | 0.02 | 14.03 | 2.25 | |
| 30.07.2022 | O-Ringen Uppsala | D13 | 57.15 | 64 /134 | 10.06 | 14.27 | 2.33 | 14.39 | 2.34 | |
| 29.07.2022 | O-Ringen Uppsala, etapp 4 | D13 | 36.33 | 63 /133 | 9.31 | 15.52 | 4.08 | 14.39 | 2.34 | |
| 28.07.2022 | O-Ringen Uppsala, etapp 3 | D13 | 56.36 | 60 /134 | 5.56 | 14.07 | 1.29 | 14.39 | 2.34 | |
| 27.07.2022 | O-Ringen Indoor | Medel | 15.56 | 61 /258 | 1.56 | 9.18 | 1.08 | – | – | – |
| 26.07.2022 | O-Ringen Uppsala, etapp 2 | D13 | 55.38 | 52 /135 | 3.18 | 10.29 | 0.37 | 14.39 | 2.34 | |
| 25.07.2022 | O-Ringen Uppsala | D13 | 1.06.46 | 84 /134 | 18.43 | 17.37 | 4.56 | 14.39 | 2.34 | |
| 03.07.2022 | 3+3 i Sälen | D14 | 34.11 | 18 /36 | 2.03 | 12.20 | 0.44 | 14.39 | 2.34 | |
| 02.07.2022 | 3+3 i Sälen | D14 | 38.03 | 19 /36 | 1.29 | 12.19 | 0.29 | 14.39 | 2.34 | |
| 01.07.2022 | 3+3 i Sälen | D14 | 37.26 | 18 /36 | 6.52 | 13.27 | 2.28 | 14.39 | 2.34 | |
| 26.06.2022 | Idrefjällveckan, medel, Slättvåla | D14 | 43.31 | 13 /14 | 5.44 | 16.17 | 2.09 | 14.25 | 2.14 | |
| 06.06.2022 | Ösaträffen, dag 3, medel | D14 | 29.39 | 20 /38 | 4.28 | 12.42 | 1.55 | 14.25 | 2.14 | |
| 05.06.2022 | Ösaträffen, dag 2, medel | D14 | 31.54 | 22 /43 | 2.50 | 12.35 | 1.07 | 14.25 | 2.14 | |
| 04.06.2022 | Ösaträffen, dag 1, lång + Veteran-SM, ultralång | D14 | 45.04 | 21 /44 | 4.41 | 12.18 | 1.17 | 14.25 | 2.14 | |
| 01.05.2022 | Fäbodloppet dag 2 | D14 | 39.03 | 7 /20 | 4.07 | 12.59 | 1.22 | 14.42 | 2.16 | |
| 30.04.2022 | Fäbodloppet dag 1 | D14 | – | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 18.04.2022 | Vikingaträffen, Five-O, #5, medel | D14 | 59.30 | 19 /21 | 13.01 | 16.35 | 3.38 | 15.08 | 2.23 | – |
| 17.04.2022 | Bohuslunken, Five-O, #4, lång | D14 | 51.45 | 15 /19 | 8.09 | 14.59 | 2.22 | 15.08 | 2.23 | – |
| 16.04.2022 | Öjetrampen, Five-O, #3, lång | D14 | 58.14 | 27 /37 | 2.44 | 14.45 | 0.42 | 15.08 | 2.23 | – |
| 15.04.2022 | Kortfredan, Five-O, #2, sprint | D14 | 21.18 | 7 /18 | – | – | – | – | – | – |
| 14.04.2022 | Häxjakten, Five-O, #1, natt | D14 | 47.24 | 12 /15 | 9.32 | 14.55 | 3.00 | 15.08 | 2.23 | – |
| 11.08.2021 | Grövelsjöorienteringen, etapp 4, Valdalsbygget, medel | D12 | 26.05 | 4 /6 | 2.45 | 12.40 | 1.20 | 13.01 | 1.24 | |
| 10.08.2021 | Grövelsjöorienteringen, etapp 3, Lövåsen, lång | D12 | 31.46 | 2 /6 | 1.09 | 10.54 | 0.24 | 13.01 | 1.24 | |
| 08.08.2021 | Grövelsjöorienteringen, etapp 2, Nybo, lång | D12 | 30.26 | 2 /7 | 1.14 | 12.31 | 0.30 | 13.01 | 1.24 | |
| 07.08.2021 | Grövelsjöorienteringen, etapp 1, Nybo, medel | D12 | 28.03 | 2 /5 | 0.27 | 11.43 | 0.11 | 13.01 | 1.24 | |
| 04.07.2021 | 3+3 i Sälen, dag 3, medel | D12 | 41.55 | 18 /30 | 14.31 | 17.42 | 6.08 | 14.04 | 2.11 | – |
| 03.07.2021 | 3+3 i Sälen, dag 2, lång | D12 | 39.12 | 8 /25 | 4.31 | 13.19 | 1.32 | 14.04 | 2.11 | – |
| 02.07.2021 | 3+3 i Sälen, dag 1, medel | D12 | 32.32 | 9 /30 | 2.07 | 12.26 | 0.49 | 14.04 | 2.11 | – |