Løperprofil
Rolf Andersson
Västvärmland
Feil klubb, eller løperen registrert dobbelt? Logg inn for å foreslå rettelser
Skogsrankingen
80 løp
Sprintrankingen
9 løp
B-rankingen
7 løp
Skogsrankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 23.17
- Løpskapasitet
- 21.54
- O-evne
- 1.23
- Jevnhet ±
- 19,6 %
- Usikkerhet ±
- 0.22
- Sikkerhet
- 31
- Bommer per løp
- 3,1
- Typisk bom
- 89 s
- Disk/brutt
- 12 %
- Distanseprofil
- best på lange (−11,1 % per dobling)
- Sesongprofil
- best i juni (±1,6 %)
- Løp i grunnlaget
- 81 (sist 20.09.2026)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | 0,645 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | 0,6483 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,1962 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,016 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 8,4 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 31,04 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 1,1198 |
| bomVekt | 227,93 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,4907 |
| bomStorSigma | 0,7652 |
| antallBom | 153 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,1209 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,1786 |
| havariVekt | 24,44 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | −0,1697 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0,9247 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | 0,0149 |
| fartSesongSin | −0,0065 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,1831 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 676,2 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 5829 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 6196,6 |
| beregnet | 05.11.2026 |
Sprintrankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 17.18
- Løpskapasitet
- 17.01
- O-evne
- 0.17
- Jevnhet ±
- 6,5 %
- Usikkerhet ±
- 0.26
- Sikkerhet
- 6
- Bommer per løp
- 1,2
- Typisk bom
- 67 s
- Disk/brutt
- 6 %
- Distanseprofil
- best på korte (+1,1 % per dobling)
- Sesongprofil
- jevn hele året
- Løp i grunnlaget
- 10 (sist 18.09.2026)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | 0,7416 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | 0,7749 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0645 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,025 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 3,01 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 6,28 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 1,3084 |
| bomVekt | 42,58 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,2116 |
| bomStorSigma | 0,7572 |
| antallBom | 16 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0555 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0855 |
| havariVekt | 4,1 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0,0156 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0,0768 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | 0,0001 |
| fartSesongSin | −0,0012 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,0586 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 485,4 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 6311,3 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 6414,7 |
| beregnet | 05.11.2026 |
B-rankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 15.23
- Løpskapasitet
- 14.07
- O-evne
- 1.16
- Jevnhet ±
- 14,4 %
- Usikkerhet ±
- 1.13
- Sikkerhet
- 3
- Bommer per løp
- 3,5
- Typisk bom
- 72 s
- Disk/brutt
- 5 %
- Distanseprofil
- nøytral
- Sesongprofil
- best i mai (±1,1 %)
- Løp i grunnlaget
- 8 (sist 22.05.2025)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | 0,0913 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | 0,0679 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,1441 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,0758 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 0,4 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 3,43 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 0,9897 |
| bomVekt | 24,58 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,2748 |
| bomStorSigma | 0,5993 |
| antallBom | 20 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0523 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0796 |
| havariVekt | 1,16 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0,0006 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 1,128 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | 0,0064 |
| fartSesongSin | −0,0085 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,2349 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 764,9 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 3320,9 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 3620,8 |
| beregnet | 05.11.2026 |
C-rankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 14.10
- Løpskapasitet
- 12.45
- O-evne
- 1.26
- Jevnhet ±
- 9,2 %
- Usikkerhet ±
- 1.27
- Sikkerhet
- 1
- Bommer per løp
- 3,6
- Typisk bom
- 76 s
- Disk/brutt
- 4 %
- Distanseprofil
- nøytral
- Sesongprofil
- jevn hele året
- Løp i grunnlaget
- 2 (sist 21.04.2025)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | −0,0011 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | −0,0484 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0915 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,0974 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 0,29 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 1,32 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 1,1048 |
| bomVekt | 7,92 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,3255 |
| bomStorSigma | 0,6378 |
| antallBom | 6 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0448 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0686 |
| havariVekt | 0,59 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0,0001 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 1,0423 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | 0,001 |
| fartSesongSin | 0,0007 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,2196 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 762,2 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 3009,3 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 3346,5 |
| beregnet | 05.11.2026 |
| Terskel | Streak | Uten slik bom siden | Lengste | Plass |
|---|---|---|---|---|
| Bom over to minutter | 3 | 20.09.2026 Veteran-SM, lång + publiktävling (medel), bom 5.55 | 87 | – |
| Bom over fem minutter | 3 | 20.09.2026 Veteran-SM, lång + publiktävling (medel), bom 5.55 | 190 | – |
| Bom over ti minutter | 186 | 30.08.2025 Linnédubbeln, medel + DM, medel, Uppland, bom 11.48 | 295 | – |
| Dato | Løp | Klasse | Tid | Plass | Bommet | Justert kmtid | O-prest. | Forventet kmtid | O-evne | Terning |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 17.10.2026 | Daladubbeln, individuella öppna klasser (lördag) | Svart 5 km | 1.07.22 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 20.09.2026 | Veteran-SM, lång + publiktävling (medel) | H90 | 1.00.43 | 2 /4 | 7.04 | 27.18 | 3.11 | 23.15 | 1.23 | |
| 19.09.2026 | Veteran-SM, medel | H90 | 39.43 | 3 /5 | – | – | – | – | – | – |
| 18.09.2026 | Veteran-SM, sprint | H90 | 17.31 | 3 /6 | 3.59 | 21.33 | 4.54 | 17.17 | 0.17 | |
| 29.08.2026 | DM, medel, Uppland | H90 | 50.23 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 14.08.2026 | WMOC 2026 Long Final | M90A | 1.13.51 | Brutt | – | – | – | – | – | – |
| 12.08.2026 | WMOC 2026 Middle Final | M90A | 39.07 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 11.08.2026 | WMOC 2026 Forest Qualification | M90-1 | 45.18 | 10 /13 | 2.21 | (37.56) | 1.58 | 23.02 | 1.19 | |
| 09.08.2026 | WMOC 2026 Sprint Final | M90A | 21.48 | 8 /14 | 2.08 | 20.30 | 2.00 | 17.56 | 0.15 | |
| 08.08.2026 | WMOC 2026 Sprint Qualification | M90-1 | 20.30 | 7 /14 | 2.57 | 21.58 | 3.10 | 17.56 | 0.15 | |
| 02.08.2026 | Medeltidskampen Gotland, etapp 3, lång | Blå 3,0 | 55.10 | 25 /35 | 4.49 | 19.37 | 1.43 | 23.02 | 1.19 | |
| 01.08.2026 | Medeltidskampen Gotland, etapp 2, medel | Svart 5,0 | 1.14.47 | 15 /16 | 5.19 | 22.43 | 1.37 | 23.02 | 1.19 | |
| 09.07.2026 | Gotlands 3-dagars, etapp 3, lång, omvänd jaktstart | Blå 3,0 | 53.58 | 62 /84 | 3.15 | 19.58 | 1.12 | 22.38 | 1.17 | |
| 08.07.2026 | Gotlands 3-dagars, etapp 2, medel | Svart 5,0 | 1.55.26 | 32 /35 | 15.33 | 22.58 | 3.06 | 22.38 | 1.17 | |
| 07.07.2026 | Gotlands 3-dagars, etapp 1, medel | Svart 5,0 | 2.04.15 | 32 /33 | 13.00 | 22.03 | 2.18 | 22.38 | 1.17 | |
| 05.07.2026 | Eskilstuna Weekend, etapp 3, lång | H90 | 1.14.49 | 1 /4 | 3.48 | 28.44 | 1.28 | 22.38 | 1.17 | |
| 04.07.2026 | Eskilstuna Weekend, etapp 2, medel | H90 | 1.08.11 | 1 /4 | – | – | – | – | – | – |
| 03.07.2026 | Eskilstuna Weekend, etapp 1, medel | H90 | 40.54 | 2 /4 | – | – | – | – | – | – |
| 19.04.2026 | Attunda OK, medeldistans | H90 | 51.54 | 2 /4 | 2.57 | 27.00 | 1.32 | 23.01 | 1.04 | |
| 11.04.2026 | Lännamedeln | H90 | 38.32 | 1 /4 | – | – | – | – | – | – |
| 15.10.2025 | Nattjakta - #3 - Eidskog OL | NATTEN-H | 45.12 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 14.09.2025 | Veteran-SM, lång | H90 | 41.32 | 4 /6 | 3.15 | 27.40 | 2.10 | 21.34 | 1.05 | |
| 13.09.2025 | Veteran-SM, medel | H90 | 33.24 | 3 /8 | 1.54 | 26.46 | 1.31 | 21.34 | 1.05 | |
| 12.09.2025 | Veteran-SM, sprint | H90 | 17.03 | 3 /7 | 1.37 | 18.42 | 1.46 | 15.50 | 0.14 | |
| 30.08.2025 | Linnédubbeln, medel + DM, medel, Uppland | H80 | 1.11.56 | 5 /10 | 15.29 | (32.11) | 6.56 | 19.45 | 1.06 | |
| 08.07.2025 | Gotlands 3-dagars, etapp 1, medel | Blå 3,0 | 53.02 | 65 /99 | 8.02 | 19.51 | 3.00 | 18.44 | 0.57 | |
| 06.07.2025 | Eskilstuna Weekend, etapp 3, lång | H90 | – | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 05.07.2025 | Morokulien 2-dagers, dag 1 | AM-åpen Herrer | 42.09 | 17 /27 | 1.17 | (12.32) | 0.23 | 18.42 | 0.58 | |
| 05.07.2025 | Eskilstuna Weekend, etapp 2, lång | H90 | 50.20 | 1 /5 | 2.15 | 23.49 | 1.04 | 18.42 | 0.58 | |
| 04.07.2025 | Eskilstuna Weekend, etapp 1, medel | H90 | 29.37 | 1 /5 | – | – | – | – | – | – |
| 22.05.2025 | O-karusell 4 / motionsorientering / Le Tour de Glåmdal 2 | B15- | 41.31 | 8 /18 | 1.27 | 14.11 | 0.30 | 15.38 | 1.09 | |
| 10.05.2025 | Värmlandstrippeln, dag 2 | Blå 3,0 | 42.09 | 42 /83 | 4.14 | 15.09 | 1.31 | 18.41 | 1.01 | |
| 21.04.2025 | Snötrampen | Gul 2,5 | 46.43 | 5 /24 | 2.46 | 14.26 | 0.51 | 14.43 | 1.16 | – |
| 21.04.2025 | Uppsala möte, lång | H85 | – | Brutt | – | – | – | – | – | – |
| 20.04.2025 | Uppsala möte, medel | H85 | 41.40 | 2 /5 | 1.03 | 23.30 | 0.36 | 19.14 | 1.00 | |
| 05.04.2025 | Lännamedeln | H85 | 1.04.01 | 1 /5 | – | – | – | – | – | – |
| 19.10.2024 | Daladubbeln, individuella öppna klasser (lördag) | Orange 3 km | 1.04.45 | 97 /114 | 4.43 | 24.35 | 1.47 | 18.48 | 1.15 | |
| 15.08.2024 | O-karusell 7 / Motionsorientering | Mellom | 25.14 | 3 /11 | 0.32 | (11.12) | 0.14 | 18.13 | 1.02 | |
| 04.08.2024 | WMOC Sprint Final, 4.8.2024 | M90A | 12.12 | 5 /10 | 0.07 | 16.09 | 0.09 | 14.29 | 0.17 | |
| 03.08.2024 | WMOC Sprint Qualification, 3.8.2024 | M90-1 | 11.06 | 2 /19 | 0.03 | 14.10 | 0.04 | 14.29 | 0.17 | |
| 09.07.2024 | Gotlands 3-dagars, etapp 1, medel | Svår 5 km | 1.16.05 | 47 /54 | 6.54 | 19.04 | 1.44 | 18.35 | 1.03 | |
| 07.07.2024 | Eskilstuna Weekend, etapp 3, lång | H90 | – | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 06.07.2024 | Eskilstuna Weekend E2 resultat | H90 | – | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 05.07.2024 | Eskilstuna Weekend, etapp 1, medel | H90 | – | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 19.05.2024 | Näverlunken, medel | Lätt 2,5 km | 37.56 | 4 /13 | 4.40 | 14.18 | 1.46 | – | – | – |
| 20.04.2024 | Uppsala möte, medel | H85 | 31.39 | 2 /6 | 0.54 | 19.26 | 0.33 | 18.42 | 1.03 | |
| 13.04.2024 | Lännamedeln | H85 | 41.09 | 5 /11 | 1.44 | 20.31 | 0.52 | 18.42 | 1.03 | |
| 22.10.2023 | Helg utan älg, etapp 2, medel | Svår 3 km | 47.28 | 29 /52 | 0.48 | 16.54 | 0.17 | 17.57 | 1.04 | |
| 21.10.2023 | Helg utan älg, etapp 1, lång | Svår 3 km | 54.51 | 25 /41 | 6.13 | 18.23 | 2.11 | 17.57 | 1.04 | |
| 31.08.2023 | O-Karusell 10/Motionsorientering | Mellan | 42.11 | 2 /5 | 1.09 | 12.48 | 0.21 | 17.54 | 1.04 | |
| 27.08.2023 | Törnskogsdubbeln, långdistans | H85 | 40.01 | 3 /5 | – | – | – | – | – | – |
| 26.08.2023 | Törnskogsdubbeln, medeldistans | H85 | 34.49 | 3 /6 | 0.15 | 18.01 | 0.08 | 17.54 | 1.04 | |
| 18.08.2023 | WMOC 2023 Long Final | M85-A | 1.11.11 | 14 /20 | 11.37 | 23.39 | 3.52 | 17.54 | 1.04 | |
| 16.08.2023 | WMOC 2023 Middle Final | M85-A | 51.55 | 16 /20 | 19.39 | (27.07) | 10.16 | 17.54 | 1.04 | |
| 15.08.2023 | WMOC 2023 Forest Qualificatio | M85-1 | 42.49 | 7 /38 | 2.09 | 19.17 | 0.58 | 17.54 | 1.04 | |
| 13.08.2023 | WMOC 2023 Sprint Final | M85-A | 17.44 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 12.08.2023 | WMOC 2023 Sprint Qualification | M85-1 | 15.43 | 14 /40 | 0.56 | 13.07 | 0.47 | 12.50 | 0.26 | |
| 03.08.2023 | O-karusell 7 | MELLOM | 38.57 | 1 /25 | 0.56 | (10.44) | 0.17 | 17.54 | 1.04 | |
| 27.07.2023 | O-Ringen Åre, etapp 4, medel | Etappstart Medelsvår 5,0 | 48.23 | 32 /82 | 6.10 | 13.13 | 1.41 | 13.34 | 1.06 | |
| 26.07.2023 | O-Ringen Åre, etapp 3, medel | Etappstart Svår 3,5 | 46.37 | 79 /162 | 2.34 | 14.05 | 0.47 | 17.43 | 1.00 | |
| 09.07.2023 | Eskilstuna Weekend, etapp 3, lång | H85 | 42.02 | 3 /6 | 1.19 | 17.33 | 0.33 | 17.43 | 1.00 | |
| 08.07.2023 | Eskilstuna Weekend, etapp 2, lång | H85 | 36.43 | 1 /6 | 0.53 | 16.07 | 0.23 | 17.43 | 1.00 | |
| 07.07.2023 | Eskilstuna Weekend, etapp 1, medel | H85 | 32.32 | 3 /6 | 0.32 | 16.47 | 0.17 | 17.43 | 1.00 | |
| 22.06.2023 | O-karusell 6 | Mellom | 21.52 | 6 /24 | 0.00 | (12.12) | 0.00 | 18.09 | 1.05 | |
| 07.05.2023 | Vämlandstrippeln, dag 3, lång | Medelsvår 3 km | 39.42 | 3 /19 | 2.29 | 13.45 | 0.52 | 13.55 | 0.55 | |
| 01.05.2023 | Grönstamedeln | H85 | 35.20 | 3 /5 | 4.49 | 20.27 | 2.47 | 18.18 | 1.06 | |
| 30.04.2023 | World Cup i Norge – publikumsløp 3: Smaaleneneløpet m/ norgescup junior | B-åpen 17- | 40.09 | 14 /50 | 2.14 | 14.21 | 0.48 | 13.50 | 0.52 | |
| 16.04.2023 | Enenracet | H85 | 31.33 | 3 /8 | 0.24 | 18.35 | 0.14 | 18.04 | 1.05 | |
| 15.10.2022 | Helg utan älg | Svår 5 km | 1.28.43 | 33 /36 | 8.22 | 19.47 | 1.52 | 17.24 | 1.07 | |
| 18.09.2022 | Veteran-SM, lång | H85 | 46.43 | 6 /14 | 0.00 | 17.20 | 0.00 | 17.12 | 1.05 | |
| 17.09.2022 | Veteran-SM, medel | H85 | 29.42 | 4 /14 | 1.00 | 16.25 | 0.33 | 17.12 | 1.05 | |
| 16.09.2022 | Veteran-SM, sprint | H85 | 14.52 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 03.09.2022 | DM, medel, Uppland | H80 | 41.28 | 3 /10 | 3.48 | 18.30 | 1.42 | 17.12 | 1.05 | |
| 28.08.2022 | DM, lång, Uppland | H80 | 55.36 | 1 /6 | 2.17 | 18.04 | 0.45 | 16.57 | 1.08 | |
| 21.08.2022 | Skärgårdshelg, medel | H85 | 37.51 | 1 /5 | 0.36 | 16.04 | 0.15 | 16.57 | 1.08 | |
| 14.08.2022 | VÖOL-dubbeln | H85 | 1.01.31 | 1 /3 | 4.56 | 23.05 | 1.51 | 16.57 | 1.08 | |
| 13.08.2022 | VÖOL-dubbeln | H85 | 49.54 | 1 /3 | – | – | – | – | – | – |
| 06.08.2022 | Medeltidskampen | Svår 3 km | 37.16 | 19 /30 | 0.40 | 17.33 | 0.19 | 16.57 | 1.08 | |
| 30.07.2022 | O-Ringen Uppsala | H85 | 39.33 | 3 /22 | 2.36 | 15.09 | 1.00 | 16.24 | 1.14 | |
| 29.07.2022 | O-Ringen Uppsala, etapp 4 | H85 | 36.27 | 7 /22 | 8.38 | 20.10 | 4.47 | 16.24 | 1.14 | |
| 28.07.2022 | O-Ringen Uppsala, etapp 3 | H85 | 41.01 | 4 /22 | 2.09 | 16.13 | 0.51 | 16.24 | 1.14 | |
| 26.07.2022 | O-Ringen Uppsala, etapp 2 | H85 | 41.24 | 2 /22 | 4.20 | 13.49 | 1.27 | 16.24 | 1.14 | |
| 25.07.2022 | O-Ringen Uppsala | H85 | 30.27 | 3 /22 | 2.30 | 14.13 | 1.10 | 16.24 | 1.14 | |
| 16.07.2022 | WMOC 2022 Long Final | M85-A | 1.04.22 | 7 /15 | 8.50 | 22.04 | 3.02 | 16.24 | 1.14 | |
| 14.07.2022 | WMOC 2022 Middle Final | M85-A | 27.27 | 4 /15 | 0.56 | 17.48 | 0.36 | 16.24 | 1.14 | |
| 13.07.2022 | WMOC 2022 Forest Qualification | M85-1 | 1.04.16 | 7 /30 | 6.55 | 19.53 | 2.08 | 16.24 | 1.14 | |
| 11.07.2022 | WMOC 2022 Sprint Final | M85-B | 19.12 | 6 /15 | 5.04 | (21.16) | 5.37 | 13.32 | 0.35 | – |
| 10.07.2022 | WMOC 2022 Sprint Qualification | M85-1 | 32.45 | 19 /30 | 16.14 | (24.29) | 12.08 | 13.32 | 0.35 | – |
| 03.07.2022 | Morokulien 2-dagars | Svår 3,0 | 44.57 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 23.06.2022 | O-Karusell 5 / Motionsorientering | Lang | 45.30 | 7 /11 | 3.24 | 12.56 | 0.58 | 17.05 | 1.12 | |
| 06.06.2022 | Ösaträffen, dag 3, medel | H85 | 32.12 | 2 /2 | 1.34 | 18.09 | 0.53 | 17.05 | 1.12 | |
| 05.06.2022 | Ösaträffen, dag 2, medel | H85 | 30.30 | 2 /4 | 0.37 | 17.59 | 0.22 | 17.05 | 1.12 | |
| 04.06.2022 | Ösaträffen, dag 1, lång + Veteran-SM, ultralång | H85 | 37.50 | 2 /3 | – | – | – | – | – | – |
| 21.05.2022 | Vikingträffen | Svår 3 km | 39.08 | 12 /19 | 6.53 | 14.02 | 2.28 | 17.13 | 1.22 | |
| 30.04.2022 | Roslagshelg, dag 1, lång | H80 | 50.50 | 3 /7 | 3.52 | 19.23 | 1.28 | 17.32 | 1.18 | |
| 28.04.2022 | O-karusell 1 | Mellan | 36.17 | 1 /10 | 0.21 | (10.06) | 0.06 | 17.32 | 1.18 | |
| 24.04.2022 | Uppsala möte, lång | H80 | 47.01 | 6 /12 | 4.38 | 18.25 | 1.49 | 17.32 | 1.18 | |
| 23.04.2022 | Uppsala möte, medel | H85 | 34.22 | 2 /4 | 0.38 | 17.35 | 0.19 | 17.32 | 1.18 | |
| 18.04.2022 | Letälvsträffen | Medelsvår 3 km | 46.00 | 5 /27 | 1.41 | 13.07 | 0.29 | 13.11 | 0.46 | – |
| 17.04.2022 | Attunda OK, medel | H85 | 47.23 | 2 /5 | 9.30 | 21.57 | 4.24 | 17.32 | 1.18 | |
| 02.04.2022 | Strömstadsmedeln | Medelsvår 5 km | 45.23 | 2 /5 | 4.23 | 13.11 | 1.16 | 13.11 | 0.46 | – |
| 24.10.2021 | Helg utan älg | Svår 5 km | 1.11.29 | 33 /41 | 4.36 | 18.00 | 1.10 | 17.11 | 1.15 | |
| 23.10.2021 | Helg utan älg | Svår 5 km | 1.26.03 | 43 /48 | 17.12 | 21.09 | 4.14 | 17.11 | 1.15 | |
| 09.10.2021 | Täbydubbeln, medel | H85 | 34.20 | 2 /5 | 1.02 | 16.58 | 0.31 | 17.11 | 1.15 | |
| 25.09.2021 | Värmlandstrippeln, dag 2, medel | Medelsvår 3 km | 31.36 | 1 /21 | 0.42 | 12.45 | 0.17 | – | – | – |
| 29.08.2021 | Veteran-SM, lång | H85 | 43.11 | 2 /14 | 0.00 | 16.36 | 0.00 | 15.52 | 1.01 | |
| 28.08.2021 | Veteran-SM, medel | H85 | 27.53 | 3 /18 | 1.24 | 17.56 | 0.54 | 15.52 | 1.01 | |
| 27.08.2021 | Veteran-SM, sprint | H85 | 14.24 | 2 /14 | 0.16 | 10.37 | 0.12 | – | – | – |
| 21.08.2021 | Kils OK medeldistans | Svår 3 km | 39.51 | 5 /13 | 5.57 | 14.31 | 2.10 | 15.52 | 1.01 | |
| 22.08.2019 | Karusell/motionsorientering 8 | Mellom | 46.50 | 3 /7 | 4.03 | 11.41 | 1.01 | 12.02 | 1.00 | |
| 16.08.2019 | WOC2019 - Spectatorrace 5 | OpenA4 | 1.11.18 | 52 /74 | – | – | – | – | – | – |
| 08.08.2019 | O-karusell 7, mosjonsorientering | Lang | 48.14 | 8 /16 | 3.13 | 11.35 | 0.46 | 12.02 | 1.00 | |
| 20.06.2019 | O-karusell 6, mosjonsorientering | Lang | 59.03 | 10 /14 | 1.31 | 11.57 | 0.18 | 12.09 | 0.59 | |
| 09.08.2018 | O-karusell 6, mosjonsorientering | Lang | 52.47 | 4 /10 | 3.06 | 10.35 | 0.37 | 11.35 | 1.08 | |
| 21.06.2018 | O-karusell 5, mosjonsorientering | Lang | 51.44 | 10 /11 | 12.47 | 14.31 | 3.35 | 12.02 | 1.15 | |
| 24.05.2018 | O-karusell 3, mosjonsorientering | Mellom | 40.32 | 2 /19 | 1.07 | 10.35 | 0.18 | 11.19 | 0.41 | |
| 26.06.2016 | Norsk O-Festival mellom | DIR B | 32.52 | 2 /43 | 1.39 | 11.19 | 0.34 | 11.41 | 0.46 | |
| 19.06.2014 | O-karusell 7, Eidskog | Mellom | 34.53 | 3 /16 | 0.07 | 11.11 | 0.02 | 12.03 | 0.53 | |
| 07.07.2013 | Morokulien 2-dagers | ÖM8 | 56.14 | 3 | 6.13 | 11.26 | 1.16 | 12.00 | 0.59 | |
| 20.06.2013 | O-karusell 5, Eidskog | Mellom | 40.11 | 3 /10 | 1.08 | 11.00 | 0.19 | 12.12 | 0.55 | |
| 28.04.2013 | Smaaleneneløpet | DIR-AK | 55.32 | 27 /41 | 5.03 | 13.21 | 1.13 | 12.46 | 1.08 | |
| 08.07.2012 | Morokulien 2-dagers | ÖM7 | 26.45 | 3 /19 | 2.06 | 11.39 | 0.55 | 12.01 | 0.57 | |
| 21.06.2012 | O-karusell 4, Eidskog | Lang | 43.41 | 8 /11 | 2.17 | 11.23 | 0.36 | 11.59 | 0.58 | – |
| 29.04.2012 | Smaaleneneløpet | DIR-AK | 1.00.59 | 8 /28 | – | – | – | – | – | – |
| 15.10.2011 | Blodslitet | Herrer åpen | 1.20.06 | 104 /166 | – | – | – | – | – | – |
| 23.06.2011 | O-karusell 5, Eidskog | Kort | 39.49 | 6 /26 | 4.44 | 10.12 | 1.13 | – | – | – |