Løperprofil
Heidi Lammi-Mihaljov
Tampereen Pyrintö
Feil klubb, eller løperen registrert dobbelt? Logg inn for å foreslå rettelser
Skogsrankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 12.40
- Løpskapasitet
- 11.51
- O-evne
- 0.49
- Jevnhet ±
- 6,1 %
- Usikkerhet ±
- 0.25
- Sikkerhet
- 8
- Bommer per løp
- 1,5
- Typisk bom
- 105 s
- Disk/brutt
- 3 %
- Distanseprofil
- best på korte (+1,0 % per dobling)
- Sesongprofil
- jevn hele året
- Løp i grunnlaget
- 13 (sist 10.07.2026)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | 0,0482 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | 0,0435 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0613 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,0318 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 3,91 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 8,16 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 0,5433 |
| bomVekt | 70,5 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,6493 |
| bomStorSigma | 0,8266 |
| antallBom | 16 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0303 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0757 |
| havariVekt | 4,96 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0,0138 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 1,2996 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | 0,0001 |
| fartSesongSin | −0,0003 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,1831 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 676,2 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 3154,1 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 3373,6 |
| beregnet | 05.11.2026 |
| Terskel | Streak | Uten slik bom siden | Lengste | Plass |
|---|---|---|---|---|
| Bom over to minutter | 40 | 06.07.2026 FIN5 suunnistusviikko, 5.-10.7.2026 Salla, stage 2, bom 2.13 | 40 | – |
| Bom over fem minutter | 47 | 05.07.2026 FIN5 suunnistusviikko, 5.-10.7.2026 Salla. 1st day., bom 5.22 | 57 | – |
| Bom over ti minutter | 150 | hele karrieren siden 2021 | 150 | – |
| Dato | Løp | Klasse | Tid | Plass | Bommet | Justert kmtid | O-prest. | Forventet kmtid | O-evne | Terning |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 10.07.2026 | FIN5 suunnistusviikko, 5.-10.7.2026 Salla, 5.osakilpailu | D45A | 37.23 | 10 /26 | 0.08 | 11.21 | 0.02 | 12.43 | 0.53 | |
| 09.07.2026 | FIN5 suunnistusviikko, 5.-10.7.2026 Salla, 4.osakilpailu | D45A | 24.26 | 12 /26 | 0.05 | 11.33 | 0.02 | 12.43 | 0.53 | |
| 07.07.2026 | FIN5 suunnistusviikko, 5.-10.7.2026 Salla, 3.osakilpailu | D45A | 34.03 | 11 /26 | 0.31 | 11.53 | 0.11 | 12.43 | 0.53 | |
| 06.07.2026 | FIN5 suunnistusviikko, 5.-10.7.2026 Salla, stage 2 | D45A | 37.51 | 12 /27 | 2.19 | 12.36 | 0.46 | 12.43 | 0.53 | |
| 05.07.2026 | FIN5 suunnistusviikko, 5.-10.7.2026 Salla. 1st day. | D45A | 1.06.52 | 18 /28 | 5.50 | 13.21 | 1.10 | 12.43 | 0.53 | |
| 29.06.2025 | Midnattsolgaloppen | D 40- | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 29.06.2025 | Midnattsolgaloppen | D 40- | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 29.06.2025 | Midnattsolgaloppen | D 40- | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 29.06.2025 | Midnattsolgaloppen | D 40- | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 09.08.2024 | WMOC Long Final, 9.8.2024 | W40A | 1.32.09 | 29 /41 | 2.38 | 11.48 | 0.20 | 12.43 | 0.59 | |
| 07.08.2024 | WMOC Middle Final, 7.8.2024 | W40A | 59.35 | 34 /40 | 6.51 | 13.29 | 1.33 | 12.43 | 0.59 | |
| 06.08.2024 | WMOC Forest Qualification, 6.8.2024 | W40-1 | 1.16.47 | 18 /40 | 2.12 | 11.44 | 0.20 | 12.43 | 0.59 | |
| 16.07.2021 | FIN5 suunnistusviikko 16.7.2021, Kuusamo-Posio | D40AL | 1.02.26 | 19 /25 | 8.03 | 13.25 | 1.44 | 12.49 | 1.10 | – |
| 15.07.2021 | FIN5 suunnistusviikko 15.7.2021, Kuusamo-Posio | D40AL | 30.02 | 12 /26 | 4.35 | 12.37 | 1.55 | 12.49 | 1.10 | – |
| 14.07.2021 | FIN5 suunnistusviikko 14.7.2021, Kuusamo-Posio | D40AL | 33.41 | 9 /26 | 2.06 | 12.25 | 0.46 | 12.49 | 1.10 | – |
| 12.07.2021 | FIN5 suunnistusviikko 12.7.2021, Kuusamo-Posio | D40AL | 42.33 | 11 /30 | 0.45 | 11.37 | 0.12 | 12.49 | 1.10 | – |
| 11.07.2021 | FIN5 suunnistusviikko 11.7.2021, Kuusamo-Posio | D40AL | 40.48 | 18 /29 | 3.38 | 13.37 | 1.13 | 12.49 | 1.10 | – |