Løperprofil
Vidar Hanning
SWE-Halland-Skåne
Feil klubb, eller løperen registrert dobbelt? Logg inn for å foreslå rettelser
Skogsrankingen
7 løp
B-rankingen
41 løp
C-rankingen
41 løp
N-rankingen
13 løp
Skogsrankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 11.58
- Løpskapasitet
- 11.22
- O-evne
- 0.36
- Jevnhet ±
- 9,0 %
- Usikkerhet ±
- 0.24
- Sikkerhet
- 7
- Bommer per løp
- 1,4
- Typisk bom
- 84 s
- Disk/brutt
- 3 %
- Distanseprofil
- best på korte (+0,1 % per dobling)
- Sesongprofil
- jevn hele året
- Løp i grunnlaget
- 8 (sist 29.08.2026)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | 0,0044 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | 0,053 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0904 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,0322 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 4,65 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 6,59 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 0,5136 |
| bomVekt | 48,64 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,4342 |
| bomStorSigma | 0,7684 |
| antallBom | 5 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0322 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0666 |
| havariVekt | 5,29 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0,0015 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 1,1985 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | 0,0013 |
| fartSesongSin | −0,0003 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,1831 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 676,3 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 3025,4 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 3185,2 |
| beregnet | 06.11.2026 |
Sprintrankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 7.45
- Løpskapasitet
- 7.34
- O-evne
- 0.11
- Jevnhet ±
- 5,8 %
- Usikkerhet ±
- 0.25
- Sikkerhet
- 1
- Bommer per løp
- 0,8
- Typisk bom
- 68 s
- Disk/brutt
- 6 %
- Løp i grunnlaget
- 1 (sist 09.05.2026)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | −0,0692 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | 0,0153 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0585 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,0532 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 0,61 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 0,9 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 0,8754 |
| bomVekt | 9,5 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,223 |
| bomStorSigma | 0,7076 |
| antallBom | 0 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0586 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0784 |
| havariVekt | 0,73 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | 0 |
| fartSesongSin | 0 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,0586 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 485,4 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 2804,3 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 2871,8 |
| beregnet | 06.11.2026 |
B-rankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 14.50
- Løpskapasitet
- 12.26
- O-evne
- 2.24
- Jevnhet ±
- 13,4 %
- Usikkerhet ±
- 0.16
- Sikkerhet
- 31
- Bommer per løp
- 4,6
- Typisk bom
- 89 s
- Disk/brutt
- 3 %
- Distanseprofil
- best på korte (+0,5 % per dobling)
- Sesongprofil
- best i mars (±2,6 %)
- Løp i grunnlaget
- 41 (sist 02.10.2026)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | −0,0339 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | −0,0177 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,1341 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,0173 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 15,46 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 30,73 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 1,313 |
| bomVekt | 265,78 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,4853 |
| bomStorSigma | 0,7967 |
| antallBom | 121 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0298 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0672 |
| havariVekt | 23,24 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0,0066 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 1,2213 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | −0,0119 |
| fartSesongSin | −0,0222 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,2348 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 765,1 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 2926,2 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 3489,7 |
| beregnet | 06.11.2026 |
C-rankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 11.15
- Løpskapasitet
- 9.17
- O-evne
- 1.58
- Jevnhet ±
- 8,5 %
- Usikkerhet ±
- 0.58
- Sikkerhet
- 23
- Bommer per løp
- 3,1
- Typisk bom
- 94 s
- Disk/brutt
- 2 %
- Distanseprofil
- best på lange (−0,5 % per dobling)
- Sesongprofil
- best i juli (±0,9 %)
- Løp i grunnlaget
- 41 (sist 10.11.2024)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | −0,3184 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | −0,3189 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0852 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,0821 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 2,75 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 22,51 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 0,9506 |
| bomVekt | 149,53 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,5457 |
| bomStorSigma | 0,9531 |
| antallBom | 78 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0249 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0845 |
| havariVekt | 7,61 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | −0,007 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 1,0008 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | 0,008 |
| fartSesongSin | 0,0031 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,2196 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 762,6 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 2189,8 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 2654,5 |
| beregnet | 06.11.2026 |
N-rankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 8.21
- Løpskapasitet
- 7.06
- O-evne
- 1.14
- Jevnhet ±
- 9,7 %
- Usikkerhet ±
- 1.30
- Sikkerhet
- 5
- Bommer per løp
- 2,7
- Typisk bom
- 77 s
- Disk/brutt
- 4 %
- Distanseprofil
- nøytral
- Sesongprofil
- jevn hele året
- Løp i grunnlaget
- 14 (sist 13.11.2022)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | −0,5734 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | −0,5883 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0974 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,1651 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 0,17 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 5,43 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 0,8646 |
| bomVekt | 24,66 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,3474 |
| bomStorSigma | 0,8311 |
| antallBom | 16 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0384 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0329 |
| havariVekt | 0,96 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | −0,0001 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0,6866 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | −0,002 |
| fartSesongSin | −0,0042 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,2096 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 753,1 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 1698,9 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 1995,6 |
| beregnet | 06.11.2026 |
| Terskel | Streak | Uten slik bom siden | Lengste | Plass |
|---|---|---|---|---|
| Bom over to minutter | 59 | 25.07.2026 O-Ringen Göteborg, etapp 5, lång, jaktstart, bom 6.48 | 111 | – |
| Bom over fem minutter | 59 | 25.07.2026 O-Ringen Göteborg, etapp 5, lång, jaktstart, bom 6.48 | 164 | – |
| Bom over ti minutter | 159 | 03.07.2026 3+3 i Sälen, etapp 1, medel, bom 16.26 | 262 | – |
| Dato | Løp | Klasse | Tid | Plass | Bommet | Justert kmtid | O-prest. | Forventet kmtid | O-evne | Terning |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 02.10.2026 | DM, natt, Göteborg | Orange 3,0 | 59.01 | 6 /16 | 0.37 | 14.23 | 0.09 | 14.50 | 2.24 | |
| 29.08.2026 | DM, medel, Halland + Småland | H14H | 44.07 | 5 /8 | 1.57 | 13.44 | 0.36 | 12.24 | 0.38 | |
| 07.08.2026 | Götalandsmästerskapen, sprint | H14 | 13.23 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 31.07.2026 | Ungdomens 10-mila | HD14 3 gemensamma kontroller | 20.41 | 42 /97 | 0.00 | 11.07 | 0.00 | 12.30 | 0.47 | |
| 31.07.2026 | Ungdomens 10-mila | HD14, 3 | 20.41 | 42 /97 | 0.00 | 11.07 | 0.00 | 12.30 | 0.47 | |
| 31.07.2026 | Ungdomens 10-mila | HD20 5 gemensamma kontroller | 30.13 | 108 /159 | 0.04 | 12.09 | 0.02 | 12.30 | 0.47 | |
| 31.07.2026 | Ungdomens 10-mila | HD20, 5 | 30.13 | 108 /159 | 0.04 | 12.09 | 0.02 | 12.30 | 0.47 | |
| 25.07.2026 | O-Ringen Göteborg, etapp 5, lång, jaktstart | H14 | 54.09 | 137 /182 | 13.06 | 15.24 | 3.44 | 15.03 | 2.29 | |
| 24.07.2026 | O-Ringen Göteborg, etapp 4, medel | H14 | 38.44 | 114 /184 | 5.13 | 13.19 | 1.48 | 15.03 | 2.29 | |
| 23.07.2026 | O-Ringen Göteborg, etapp 3, medel | H14 | 28.21 | 90 /184 | 2.11 | 11.17 | 0.52 | 15.03 | 2.29 | |
| 21.07.2026 | O-Ringen Göteborg, etapp 2, lång | H14 | 59.07 | 150 /184 | 5.59 | 16.01 | 1.37 | 15.03 | 2.29 | |
| 20.07.2026 | O-Ringen Göteborg, etapp 1, lång | H14 | 1.03.23 | 160 /184 | 10.40 | 17.10 | 2.53 | 15.03 | 2.29 | |
| 12.07.2026 | Hallands 3-dagars, etapp 3, lång | Blå 3,0 | 49.25 | 43 /102 | 2.22 | 13.38 | 0.39 | 12.30 | 0.47 | |
| 10.07.2026 | Hallands 3-dagars, etapp 1, medel | H14 | 1.11.13 | 37 /40 | 17.16 | (23.54) | 5.48 | 15.03 | 2.29 | |
| 05.07.2026 | 3+3 i Sälen, etapp 3, medel | H14 | 28.35 | 11 /18 | 1.58 | 11.20 | 0.47 | 15.03 | 2.29 | |
| 04.07.2026 | 3+3 i Sälen, etapp 2, lång | H14 | 1.22.15 | 18 /18 | 8.59 | 20.24 | 2.14 | 15.03 | 2.29 | |
| 03.07.2026 | 3+3 i Sälen, etapp 1, medel | H14 | 52.46 | 12 /18 | 17.58 | 17.39 | 6.00 | 15.03 | 2.29 | |
| 09.05.2026 | DM, sprint, Halland + Göteborg | H14 Hal | 16.20 | 4 /14 | 0.02 | 8.27 | 0.01 | – | – | – |
| 11.04.2026 | Hjortmedeln | H14 | 32.17 | 20 /28 | 1.47 | 12.31 | 0.41 | 14.43 | 2.02 | |
| 06.04.2026 | Snötrampen | H14 | 36.42 | 15 /21 | 2.47 | 15.21 | 1.10 | 14.43 | 2.02 | |
| 04.04.2026 | Friskusträffen | H14 | 1.10.24 | 16 /16 | 10.01 | 19.50 | 2.49 | 14.43 | 2.02 | |
| 02.04.2026 | DM, natt, Halland | H14 | 37.23 | 4 /7 | 1.38 | 12.37 | 0.33 | 14.43 | 2.02 | |
| 14.03.2026 | Göteborgspremiären, medel | H14 | 1.00.41 | 43 /48 | 7.49 | 19.17 | 2.29 | 14.45 | 2.06 | |
| 08.03.2026 | Hallandspremiären, lång | H14 | 41.13 | 35 /49 | 5.52 | 14.59 | 2.08 | 14.45 | 2.06 | |
| 07.03.2026 | Hallandspremiären, medel | H14 | 32.02 | 31 /51 | 4.19 | 14.59 | 2.01 | 14.45 | 2.06 | |
| 09.11.2025 | O-event, dag 3 - Zoorientering | H13 | 30.11 | 51 /120 | 2.40 | 13.16 | 1.10 | 14.35 | 2.03 | |
| 08.11.2025 | O-event, dag 2 - Downhill sprint | H13 | 22.29 | 92 /106 | – | – | – | – | – | – |
| 07.11.2025 | O-event, dag 1 - Sprint by Night | H13 | 24.19 | 84 /99 | – | – | – | – | – | – |
| 26.10.2025 | Daladubbeln, patrull | H14 | 1.25.10 | 155 /207 | 4.38 | 15.05 | 0.49 | 14.48 | 2.09 | |
| 27.09.2025 | Delsjömedeln | H14 | 38.26 | 18 /24 | 0.25 | 13.50 | 0.09 | 14.49 | 2.12 | |
| 26.07.2025 | O-Ringen Jönköping, etapp 5 | H13 | 49.47 | 102 /133 | 3.51 | 15.07 | 1.10 | 15.17 | 2.18 | |
| 25.07.2025 | O-Ringen Jönköping, etapp 4 | H13 | 55.49 | 108 /133 | 9.13 | 17.16 | 2.51 | 15.17 | 2.18 | |
| 22.07.2025 | O-Ringen Jönköping, etapp 2 | H13 | 1.04.23 | 113 /133 | 19.39 | (22.58) | 7.01 | 15.17 | 2.18 | |
| 21.07.2025 | O-Ringen Jönköping, etapp 1 | H13 | 59.25 | 95 /133 | 4.35 | 16.01 | 1.14 | 15.17 | 2.18 | |
| 13.07.2025 | Hallands 3-dagars, etapp 3, lång | Orange 5 km | 1.26.36 | 30 /44 | 4.19 | 14.34 | 0.44 | 15.17 | 2.18 | |
| 02.07.2025 | Tjust 2-dagars, dag 2, lång | H14 | 1.24.54 | 17 /20 | 13.15 | 20.05 | 3.08 | 15.17 | 2.18 | |
| 01.07.2025 | Tjust 2-dagars, dag 1, medel | H14 | 51.27 | 18 /21 | 3.37 | 18.26 | 1.18 | 15.17 | 2.18 | |
| 15.06.2025 | Tre skåningar och en dansk, etapp 4 | H14 | 20.36 | 8 /23 | 0.08 | 12.01 | 0.05 | 14.10 | 2.03 | |
| 14.06.2025 | Tre skåningar och en dansk, etapp 2 | H14 | 22.52 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 14.06.2025 | Tre skåningar och en dansk, etapp 3 | H14 | 18.49 | 7 /23 | 3.01 | 12.12 | 1.57 | 14.10 | 2.03 | |
| 13.06.2025 | Tre skåningar och en dansk, etapp 1 | H14 | 14.07 | 7 /23 | – | – | – | – | – | – |
| 31.05.2025 | Unionsmatchen | H 13-14 | 42.08 | 61 /90 | 8.13 | 15.17 | 2.59 | 14.49 | 2.17 | |
| 21.04.2025 | Snötrampen | H14 | 47.41 | 14 /20 | 5.16 | 14.20 | 1.35 | 15.00 | 2.15 | |
| 19.04.2025 | Nackheträffen | H14 | 54.04 | 14 /21 | 6.51 | 14.14 | 1.48 | 15.00 | 2.15 | |
| 12.04.2025 | Kolmårdsdubbeln, medel | H14 | 31.57 | 17 /21 | 1.39 | 12.13 | 0.38 | 15.00 | 2.15 | |
| 23.03.2025 | Våryran, medel och ungdom lång | H14 | 59.51 | 16 /33 | 6.57 | 14.33 | 1.41 | 15.42 | 2.23 | – |
| 16.03.2025 | Göteborgspremiären, lång | H14 | 1.01.27 | 32 /37 | 5.53 | 16.09 | 1.33 | 15.42 | 2.23 | – |
| 15.03.2025 | Göteborgspremiären, medel | H14 | 1.12.20 | 34 /44 | 28.56 | (22.53) | 9.09 | 15.42 | 2.23 | – |
| 09.03.2025 | Hallandspremiären, lång | H14 | 50.27 | 26 /46 | 3.01 | 15.12 | 0.55 | 15.42 | 2.23 | – |
| 08.03.2025 | Hallandspremiären, medel | H14 | 41.01 | 29 /48 | 3.33 | 14.36 | 1.16 | 15.42 | 2.23 | – |
| 07.03.2025 | Kattegattnatt + DM, natt, Halland | H14 | 49.47 | 21 /32 | 4.35 | 14.40 | 1.21 | 15.42 | 2.23 | – |
| 02.03.2025 | Sverigepremiären, lång | H14 | 37.07 | 34 /55 | 1.45 | 13.27 | 0.38 | 15.42 | 2.23 | – |
| 01.03.2025 | Sverigepremiären, medel | H14 | 43.19 | 35 /63 | 5.21 | 14.30 | 1.47 | 15.42 | 2.23 | – |
| 10.11.2024 | O-event, dag 3 - Zoorientering | H12 | 18.18 | 39 /116 | 0.13 | 10.40 | 0.08 | 12.32 | 1.56 | |
| 09.11.2024 | O-event, dag 2 - Downhill Sprint | H12 | 17.54 | 40 /98 | – | – | – | – | – | – |
| 08.11.2024 | O-event, dag 1 - Sprint by Night | H12 | 15.03 | 42 /88 | – | – | – | – | – | – |
| 20.10.2024 | Daladubbeln, patrull | H12 | 45.05 | 77 /244 | 0.46 | 10.39 | 0.11 | 12.40 | 2.00 | |
| 28.09.2024 | IKHP Huskvarna, medel, Pölder Cup, avslutning | H12 | 29.19 | 19 /22 | 2.43 | 13.52 | 1.17 | 12.46 | 2.04 | |
| 03.08.2024 | Markdubbeln, #1, medel | H12 | 30.17 | 16 /22 | 2.43 | 12.12 | 1.06 | 12.49 | 2.06 | |
| 27.07.2024 | O-Ringen Smålandskusten, etapp 5 | H12 | 30.27 | 73 /143 | 3.24 | 12.03 | 1.21 | 12.56 | 2.11 | |
| 26.07.2024 | O-Ringen Smålandskusten, etapp 4 | H12 | 33.35 | 113 /143 | 12.12 | 15.52 | 5.46 | 12.56 | 2.11 | |
| 24.07.2024 | O-Ringen Smålandskusten, etapp 3 | H12 | 41.20 | 92 /143 | 6.11 | 13.38 | 2.02 | 12.56 | 2.11 | |
| 23.07.2024 | O-Ringen Smålandskusten, etapp 2 | H12 | 31.50 | 73 /143 | 6.49 | 12.06 | 2.36 | 12.56 | 2.11 | |
| 22.07.2024 | O-Ringen Smålandskusten, etapp 1 | H12 | 25.54 | 74 /142 | 0.35 | 11.12 | 0.15 | 12.56 | 2.11 | |
| 14.07.2024 | Hallands 3-dagars, etapp 3, lång | H12 | 31.42 | 11 /28 | 1.33 | 10.54 | 0.32 | 12.56 | 2.11 | |
| 13.07.2024 | Hallands 3-dagars, etapp 2, lång | H12 | 23.53 | 7 /28 | 0.03 | 9.20 | 0.01 | 12.56 | 2.11 | |
| 12.07.2024 | Hallands 3-dagars, etapp 1, medel | H12 | 30.09 | 19 /29 | 2.36 | 12.10 | 1.03 | 12.56 | 2.11 | |
| 03.07.2024 | Tjust 2-dagars, dag 2, lång | H12 | 55.06 | 17 /19 | 21.26 | (20.07) | 7.50 | 12.56 | 2.11 | |
| 02.07.2024 | Tjust 2-dagars, dag 1, medel | H12 | 26.41 | 12 /23 | 1.56 | 10.39 | 0.46 | 12.56 | 2.11 | |
| 12.05.2024 | Orintos vårtävling | H12 | 30.36 | 12 /17 | 3.41 | 12.44 | 1.32 | 13.12 | 2.10 | |
| 21.04.2024 | Herkules Skogsdåd | H12 | 43.38 | 16 /24 | 9.29 | 15.01 | 3.16 | 13.25 | 2.14 | |
| 07.04.2024 | Norrskogslången | H12 | 32.41 | 8 /13 | 2.21 | 12.39 | 0.55 | 13.25 | 2.14 | |
| 06.04.2024 | Norrskogsmedeln | H12 | 37.23 | 9 /10 | 11.59 | 14.37 | 4.41 | 13.25 | 2.14 | |
| 01.04.2024 | Snötrampen, medeldistans | H12 | 23.29 | 14 /20 | 1.48 | 11.54 | 0.55 | 13.25 | 2.14 | |
| 30.03.2024 | Friskusträffen | H12 | 25.10 | 3 /9 | 0.34 | 10.44 | 0.14 | 13.26 | 2.06 | |
| 29.03.2024 | Nackheträffen | H12 | 34.11 | 5 /11 | 5.04 | 12.54 | 1.55 | 13.26 | 2.06 | |
| 23.03.2024 | Rigorträffen, medel | H12 | 26.19 | 10 /14 | 1.39 | 12.40 | 0.48 | 13.26 | 2.06 | |
| 16.03.2024 | Göteborgspremiären, medel | H12 | 24.49 | 15 /29 | 1.01 | 11.17 | 0.28 | 13.26 | 2.06 | |
| 10.03.2024 | Hallandspremiären, lång | H12 | 29.42 | 17 /27 | 1.09 | 11.53 | 0.28 | 13.26 | 2.06 | |
| 09.03.2024 | Hallandspremiären, medel | H12 | 28.06 | 16 /32 | 2.37 | 12.17 | 1.09 | 13.26 | 2.06 | |
| 08.03.2024 | Kattegattnatt | H12 | 24.58 | 6 /11 | 0.24 | 11.03 | 0.11 | 13.26 | 2.06 | |
| 12.11.2023 | O-event, dag 3 - Zoorientering | H11 | 25.44 | 61 /89 | 7.38 | 16.54 | 5.01 | 14.40 | 3.15 | |
| 11.11.2023 | O-event, dag 2 - Downhill sprint | H11 | 21.25 | 23 /74 | – | – | – | – | – | – |
| 10.11.2023 | O-event, dag 1 - Sprint by Night | H11 | 16.02 | 25 /57 | – | – | – | – | – | – |
| 29.09.2023 | DM, natt, Halland | H12 | 11.58 | Brutt | – | – | – | – | – | – |
| 24.09.2023 | DM, lång, Göteborg + Halland | Hall-H12 | 42.50 | 3 /7 | 6.25 | 15.06 | 2.16 | 14.06 | 1.34 | – |
| 05.08.2023 | Klyftamo medeldistans | H12 | 27.36 | 31 /40 | 2.22 | 13.32 | 1.10 | 14.51 | 3.10 | |
| 28.07.2023 | O-Ringen Åre, etapp 5, lång, jaktstart | H11 | 31.40 | 46 /100 | 2.24 | 11.55 | 0.54 | 15.05 | 3.18 | |
| 27.07.2023 | O-Ringen Åre, etapp 4, medel | H11 | 21.55 | 52 /100 | 1.07 | 11.52 | 0.36 | 15.05 | 3.18 | |
| 26.07.2023 | O-Ringen Åre, etapp 3, medel | H11 | 28.37 | 37 /100 | 1.31 | 11.23 | 0.36 | 15.05 | 3.18 | |
| 24.07.2023 | O-Ringen Åre, etapp 2, lång | H11 | 43.50 | 69 /100 | 10.24 | 15.14 | 3.37 | 15.05 | 3.18 | |
| 23.07.2023 | O-Ringen Åre, etapp 1, lång | H11 | 37.47 | 68 /100 | 7.00 | 14.53 | 2.45 | 15.05 | 3.18 | |
| 16.07.2023 | Hallands 3-dagars, etapp 3, lång, jaktstart | H12 | 30.55 | 26 /43 | 3.11 | 10.45 | 1.06 | 15.05 | 3.18 | |
| 15.07.2023 | Hallands 3-dagars, etapp 2, lång | H12 | 1.12.46 | 28 /43 | 33.53 | (21.26) | 9.59 | 15.05 | 3.18 | |
| 14.07.2023 | Hallands 3-dagars, etapp 1, medel | H12 | 25.47 | 19 /46 | 3.24 | 12.11 | 1.36 | 15.05 | 3.18 | |
| 14.05.2023 | DM, sprint, Halland | H12 | 14.00 | 5 /16 | – | – | – | – | – | – |
| 07.04.2023 | Friskusträffen | H12 | 44.18 | 12 /19 | 6.54 | 17.29 | 2.43 | 16.56 | 3.51 | |
| 02.04.2023 | Rigorträffen | H12 | 36.39 | 17 /21 | 6.58 | 15.33 | 2.57 | 16.56 | 3.51 | |
| 19.03.2023 | Laxträffen | H12 | 56.32 | 4 /5 | 16.36 | 21.11 | 6.13 | 18.17 | 4.57 | – |
| 12.03.2023 | Hallandspremiären, lång | H12 | 47.45 | 17 /30 | 6.28 | 15.12 | 2.04 | 18.17 | 4.57 | – |
| 11.03.2023 | Hallandspremiären, medel | H12 | 57.59 | 31 /40 | 28.02 | 24.59 | 12.05 | 18.17 | 4.57 | – |
| 13.11.2022 | O-event, dag 3, Zoorientering | H10 | 18.36 | 73 /154 | 2.52 | 12.51 | 1.59 | 11.52 | 1.16 | |
| 12.11.2022 | O-event, dag 2, Downhill sprint | H10 | 12.24 | 33 /94 | – | – | – | – | – | – |
| 11.11.2022 | O-event, dag 1, Sprint by Night | H10 | 21.44 | 31 /68 | – | – | – | – | – | – |
| 23.10.2022 | Delsjömedeln | H10 | 29.18 | 14 /27 | 5.15 | 13.49 | 2.29 | 11.57 | 1.16 | |
| 04.09.2022 | DM, lång, Halland + Göteborg | H10 Halland | 23.37 | 2 /5 | 0.42 | 10.39 | 0.19 | – | – | – |
| 06.08.2022 | Lassalyckans medeldistans | H10 | 17.35 | 6 /19 | 0.34 | 9.26 | 0.18 | 11.57 | 1.11 | |
| 30.07.2022 | O-Ringen Uppsala | H10 | 25.18 | 81 /131 | 2.28 | 11.45 | 1.09 | 12.17 | 1.16 | |
| 29.07.2022 | O-Ringen Uppsala, etapp 4 | H10 | 24.11 | 94 /130 | 2.46 | 13.17 | 1.31 | 12.17 | 1.16 | |
| 28.07.2022 | O-Ringen Uppsala, etapp 3 | H10 | 1.21.44 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 26.07.2022 | O-Ringen Uppsala, etapp 2 | H10 | 26.06 | 90 /131 | 1.17 | 12.12 | 0.36 | 12.17 | 1.16 | |
| 25.07.2022 | O-Ringen Uppsala | H10 | 22.23 | 74 /131 | 0.35 | 11.50 | 0.19 | 12.17 | 1.16 | |
| 17.07.2022 | Hallands 3-dagars | H10 | 29.23 | 21 /28 | 8.38 | 14.09 | 4.10 | 12.17 | 1.16 | |
| 16.07.2022 | Hallands 3-dagars | H10 | 29.05 | 21 /30 | 0.41 | 12.33 | 0.18 | 12.17 | 1.16 | |
| 15.07.2022 | Hallands 3-dagars | H10 | 35.29 | 23 /29 | 6.03 | 13.40 | 2.20 | 12.17 | 1.16 | |
| 18.04.2022 | Snötrampen | Mycket lätt 2 km | 17.30 | 4 /20 | 0.04 | 10.00 | 0.02 | 10.44 | 0.29 | |
| 15.04.2022 | Friskusträffen | Mycket lätt 2 km | 22.55 | 4 /29 | 0.02 | 11.24 | 0.01 | 10.44 | 0.29 | |
| 13.03.2022 | Hallandspremiären, lång | Mycket lätt 2 km | – | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 12.03.2022 | Hallandspremiären, medel | Mycket lätt 2 km | 18.13 | 2 /34 | 0.16 | 9.33 | 0.08 | 10.56 | 0.41 | – |
| 14.11.2021 | O-event, dag 3, Zoorienteringen | Mycket Lätt | 16.04 | 13 /220 | 0.49 | 10.59 | 0.33 | – | – | – |
| 13.11.2021 | O-event, dag 2, Downhill Sprint | Mycket Lätt | 16.45 | 8 /66 | – | – | – | – | – | – |
| 07.08.2021 | Tibrotrippeln, Lördagsmedeln | Mycket lätt 2 km | – | DNS | – | – | – | – | – | – |