Løperprofil
Thilde Johnsson
SWE-Halland-Skåne
Feil klubb, eller løperen registrert dobbelt? Logg inn for å foreslå rettelser
Skogsrankingen
5 løp
B-rankingen
52 løp
C-rankingen
40 løp
N-rankingen
11 løp
Skogsrankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 11.13
- Løpskapasitet
- 10.24
- O-evne
- 0.49
- Jevnhet ±
- 7,1 %
- Usikkerhet ±
- 0.25
- Sikkerhet
- 5
- Bommer per løp
- 2,2
- Typisk bom
- 77 s
- Disk/brutt
- 3 %
- Distanseprofil
- best på lange (−0,1 % per dobling)
- Sesongprofil
- jevn hele året
- Løp i grunnlaget
- 6 (sist 31.07.2026)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | −0,0826 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | −0,0735 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0713 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,0362 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 3,67 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 5,3 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 0,7891 |
| bomVekt | 50,36 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,3459 |
| bomStorSigma | 0,7259 |
| antallBom | 8 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0331 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0712 |
| havariVekt | 4,36 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | −0,0016 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 1,5906 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | −0,0007 |
| fartSesongSin | −0,0008 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,1831 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 676,2 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 2769,2 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 2986,8 |
| beregnet | 05.11.2026 |
B-rankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 9.55
- Løpskapasitet
- 9.11
- O-evne
- 0.44
- Jevnhet ±
- 7,2 %
- Usikkerhet ±
- 0.09
- Sikkerhet
- 42
- Bommer per løp
- 2,0
- Typisk bom
- 73 s
- Disk/brutt
- 1 %
- Distanseprofil
- best på korte (+0,3 % per dobling)
- Sesongprofil
- jevn hele året
- Løp i grunnlaget
- 51 (sist 18.10.2026)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | −0,3297 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | −0,333 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0717 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,0146 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 23,41 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 42,3 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 0,5624 |
| bomVekt | 355,94 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,2839 |
| bomStorSigma | 0,6023 |
| antallBom | 66 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0127 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0577 |
| havariVekt | 31,63 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0,0048 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 1,2733 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | 0,004 |
| fartSesongSin | 0,0017 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,2349 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 764,9 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 2162,9 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 2335,1 |
| beregnet | 05.11.2026 |
C-rankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 8.55
- Løpskapasitet
- 8.06
- O-evne
- 0.49
- Jevnhet ±
- 8,7 %
- Usikkerhet ±
- 0.47
- Sikkerhet
- 22
- Bommer per løp
- 1,9
- Typisk bom
- 79 s
- Disk/brutt
- 3 %
- Distanseprofil
- nøytral
- Sesongprofil
- best i mars (±1,2 %)
- Løp i grunnlaget
- 40 (sist 20.10.2024)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | −0,4531 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | −0,4609 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0873 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,0843 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 2,6 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 21,73 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 0,5686 |
| bomVekt | 140,2 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,3671 |
| bomStorSigma | 0,7247 |
| antallBom | 45 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,026 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0643 |
| havariVekt | 7,33 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0,0007 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 1,0647 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | −0,0013 |
| fartSesongSin | −0,0116 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,2196 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 762,2 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 1914,3 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 2106,2 |
| beregnet | 05.11.2026 |
N-rankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 7.41
- Løpskapasitet
- 6.44
- O-evne
- 0.57
- Jevnhet ±
- 11,3 %
- Usikkerhet ±
- 1.23
- Sikkerhet
- 5
- Bommer per løp
- 2,6
- Typisk bom
- 68 s
- Disk/brutt
- 4 %
- Distanseprofil
- nøytral
- Sesongprofil
- best i august (±0,8 %)
- Løp i grunnlaget
- 12 (sist 20.11.2022)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | −0,6278 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | −0,6738 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,1134 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,1653 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 0,15 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 4,53 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 0,8256 |
| bomVekt | 19,87 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,2251 |
| bomStorSigma | 0,6985 |
| antallBom | 15 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0396 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,032 |
| havariVekt | 0,91 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0,0004 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0,7873 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | 0,0046 |
| fartSesongSin | 0,006 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,2095 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 752,6 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 1611,7 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 1838,1 |
| beregnet | 05.11.2026 |
| Terskel | Streak | Uten slik bom siden | Lengste | Plass |
|---|---|---|---|---|
| Bom over to minutter | 130 | 31.07.2026 Ungdomens 10-mila, bom 2.30 | 189 | – |
| Bom over fem minutter | 333 | 14.03.2026 Vårracet, lång, bom 5.51 | 385 | – |
| Bom over ti minutter | 1 275 | hele karrieren siden 2022 | 1 275 | – |
| Dato | Løp | Klasse | Tid | Plass | Bommet | Justert kmtid | O-prest. | Forventet kmtid | O-evne | Terning |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 18.10.2026 | Daladubbeln, patrull | D14 | 1.00.46 | 25 /235 | 2.11 | 9.37 | 0.21 | 9.55 | 0.44 | |
| 16.10.2026 | Lugnetsprinten | D14 | 17.36 | 18 /63 | – | – | – | – | – | – |
| 03.10.2026 | Älgots cup + Hillarpsmedeln | D14 | 25.39 | 1 /21 | 1.23 | 9.36 | 0.31 | 9.55 | 0.44 | |
| 20.09.2026 | Oppmannamedeln | D14 | 23.31 | 1 /16 | 0.28 | 8.53 | 0.11 | 9.57 | 0.45 | |
| 06.09.2026 | DM, lång, Skåne | D14 | 34.46 | 1 /18 | 1.12 | 9.43 | 0.20 | 9.57 | 0.45 | |
| 29.08.2026 | DM, medel, Skåne | D14 | 29.11 | 2 /11 | 1.22 | 8.45 | 0.25 | 10.02 | 0.41 | |
| 23.08.2026 | Malmösprinten | D14 | 16.30 | 7 /18 | – | – | – | – | – | – |
| 07.08.2026 | Götalandsmästerskapen, sprint | D14 | 11.47 | 11 /36 | – | – | – | – | – | – |
| 31.07.2026 | Ungdomens 10-mila | HD14 4 gemensamma kontroller | 31.26 | 14 /52 | 0.08 | 10.35 | 0.03 | 11.31 | 0.54 | |
| 31.07.2026 | Ungdomens 10-mila | HD14, 4 | 31.26 | 7 /24 | 0.04 | 10.25 | 0.01 | 11.32 | 0.54 | |
| 31.07.2026 | Ungdomens 10-mila | HD20 4 gemensamma kontroller | 57.11 | 44 /71 | 3.58 | 11.08 | 0.46 | 11.32 | 0.54 | |
| 31.07.2026 | Ungdomens 10-mila | HD20, 4 | 57.11 | 44 /71 | 3.58 | 11.08 | 0.46 | 11.32 | 0.54 | |
| 25.07.2026 | O-Ringen Göteborg, etapp 5, lång, jaktstart | D14 | 37.51 | 25 /154 | 2.21 | 10.41 | 0.40 | 10.09 | 0.41 | |
| 24.07.2026 | O-Ringen Göteborg, etapp 4, medel | D14 | 26.54 | 3 /154 | 1.28 | 8.16 | 0.27 | 10.09 | 0.41 | |
| 23.07.2026 | O-Ringen Göteborg, etapp 3, medel | D14 | 23.57 | 27 /154 | 0.03 | 10.20 | 0.01 | 10.09 | 0.41 | |
| 21.07.2026 | O-Ringen Göteborg, etapp 2, lång | D14 | 37.42 | 24 /154 | 2.30 | 9.37 | 0.38 | 10.09 | 0.41 | |
| 20.07.2026 | O-Ringen Göteborg, etapp 1, lång | D14 | 35.44 | 16 /154 | 1.42 | 9.43 | 0.28 | 10.09 | 0.41 | |
| 14.07.2026 | Österlens 3-kvällars, kväll 2 | D14 | 25.03 | 2 /19 | 0.04 | 9.51 | 0.02 | 10.09 | 0.41 | |
| 01.05.2026 | OK Älmes vårtävling | D14 | 33.21 | 3 /9 | 1.22 | 9.34 | 0.24 | 10.19 | 0.45 | |
| 25.04.2026 | Gränsfejden medel | D14 | 26.57 | 2 /17 | 1.14 | 9.56 | 0.27 | 10.25 | 0.47 | |
| 11.04.2026 | FK Åsen medel | D14 | 24.45 | 1 /19 | 0.07 | 9.51 | 0.03 | 10.25 | 0.47 | |
| 06.04.2026 | Tyringerundan | D14 | 33.04 | 2 /20 | 0.15 | 9.33 | 0.04 | 10.25 | 0.47 | |
| 05.04.2026 | Våryran | D14 | 24.43 | 1 /8 | 0.21 | 8.47 | 0.07 | 10.25 | 0.47 | |
| 04.04.2026 | Hästveda OK | D14 | 28.33 | 3 /10 | 1.37 | 10.03 | 0.34 | 10.25 | 0.47 | |
| 29.03.2026 | Vårdubbeln, lång | D14 | 35.31 | 2 /16 | 0.49 | 9.36 | 0.13 | 10.42 | 0.52 | |
| 28.03.2026 | Vårdubbeln, medel | D14 | 26.53 | 2 /11 | 1.06 | 9.11 | 0.23 | 10.42 | 0.52 | |
| 22.03.2026 | Torna Hällestadsträffen | D14 | 34.05 | 2 /18 | 0.47 | 10.17 | 0.14 | 10.42 | 0.52 | |
| 15.03.2026 | Vårracet, medel | D14 | 26.07 | 2 /12 | 0.08 | 9.46 | 0.03 | 10.42 | 0.52 | |
| 14.03.2026 | Vårracet, lång | D14 | 45.52 | 4 /6 | 9.12 | 12.06 | 2.26 | 10.42 | 0.52 | |
| 08.03.2026 | Hallandspremiären, lång | D14 | 27.18 | 4 /42 | 0.14 | 9.54 | 0.05 | 10.42 | 0.52 | |
| 07.03.2026 | Hallandspremiären, medel | D14 | 25.16 | 12 /43 | 2.23 | 11.45 | 1.07 | 10.42 | 0.52 | |
| 06.03.2026 | Kattegattnatt | D14 | 31.17 | 10 /24 | 3.40 | 12.56 | 1.31 | 10.42 | 0.52 | |
| 01.03.2026 | Sverigepremiären, lång | D14 | 33.17 | 4 /39 | 0.40 | 10.09 | 0.12 | 10.42 | 0.52 | |
| 28.02.2026 | Sverigepremiären, medel | D14 | 29.04 | 7 /44 | 1.00 | 10.26 | 0.22 | 10.42 | 0.57 | |
| 27.02.2026 | Sverigepremiären, natt | D14 | 41.50 | 10 /24 | 11.45 | 14.43 | 4.08 | 10.42 | 0.57 | |
| 02.11.2025 | Höstracet + Pre-JWOC, middle | D14 | 26.03 | 3 /14 | 2.13 | 10.27 | 0.53 | 10.29 | 0.50 | |
| 26.10.2025 | Daladubbeln, patrull | D14 | 51.50 | 33 /210 | 3.44 | 9.42 | 0.42 | 10.33 | 0.50 | |
| 24.10.2025 | Lugnetsprinten | D14 | 20.00 | 42 /70 | – | – | – | – | – | – |
| 05.10.2025 | Falkdrevet + DM, ultralång, Blekinge + Skåne | Svart 5,0 | 55.29 | 7 /14 | 6.07 | 10.50 | 1.12 | 12.17 | 0.59 | – |
| 27.09.2025 | Älgots cup och Barnens By-medel | D14 | 28.42 | 2 /25 | 2.14 | 10.29 | 0.49 | 10.35 | 0.47 | |
| 21.09.2025 | DM, långdistans, Skåne | D14 | 33.58 | 3 /17 | 0.12 | 10.06 | 0.04 | 10.35 | 0.47 | |
| 20.09.2025 | DM, medel, Blekinge | D14 | 30.52 | 2 /6 | 1.58 | 10.23 | 0.40 | 10.35 | 0.47 | |
| 06.09.2025 | DM, medel, Skåne | D14 | 35.36 | 8 /24 | 4.31 | 12.33 | 1.36 | 10.35 | 0.47 | |
| 31.08.2025 | Fyrklubbs | A Dam Mellan | 45.56 | 8 /27 | 0.11 | 12.19 | 0.03 | – | – | – |
| 24.08.2025 | Långstorpsmedeln | D14 | 28.22 | 2 /22 | 1.08 | 10.04 | 0.24 | 10.37 | 0.48 | |
| 26.07.2025 | O-Ringen Jönköping, etapp 5 | D13 | 32.50 | 7 /143 | 0.56 | 10.14 | 0.17 | 10.46 | 0.50 | |
| 25.07.2025 | O-Ringen Jönköping, etapp 4 | D13 | 31.45 | 9 /143 | 0.10 | 10.06 | 0.03 | 10.46 | 0.50 | |
| 22.07.2025 | O-Ringen Jönköping, etapp 2 | D13 | 27.06 | 9 /143 | 1.08 | 10.39 | 0.27 | 10.46 | 0.50 | |
| 21.07.2025 | O-Ringen Jönköping, etapp 1 | D13 | 37.08 | 7 /143 | 1.55 | 9.37 | 0.30 | 10.46 | 0.50 | |
| 16.07.2025 | Österlens 3-kvällars, kväll 3 | D14 | 26.01 | 2 /15 | 1.54 | 11.43 | 0.51 | 10.46 | 0.50 | |
| 15.07.2025 | Österlens 3-kvällars, kväll 2 | D14 | 22.23 | 1 /16 | 0.05 | 9.35 | 0.02 | 10.46 | 0.50 | |
| 14.07.2025 | Österlens 3-kvällars, kväll 1 | D14 | 29.28 | 4 /16 | 2.02 | 10.38 | 0.44 | 10.46 | 0.50 | |
| 31.05.2025 | Unionsmatchen | D 13-14 | 32.12 | 36 /79 | 5.07 | 12.56 | 2.03 | 11.17 | 1.08 | |
| 21.04.2025 | Hagstadlången | D14 | 32.27 | 1 /13 | 0.15 | 9.43 | 0.04 | 11.12 | 1.05 | |
| 13.04.2025 | FK Åsen, medel | D14 | 26.11 | 4 /19 | 1.51 | 11.17 | 0.48 | 11.12 | 1.05 | |
| 30.03.2025 | Vårdubbeln, lång | D14 | 43.54 | 1 /9 | 1.40 | 11.41 | 0.27 | 11.37 | 1.13 | – |
| 29.03.2025 | Vårdubbeln, medel | D14 | 27.29 | 1 /9 | 2.48 | 9.54 | 1.00 | 11.37 | 1.13 | – |
| 23.03.2025 | Våryran, medel och ungdom lång | D14 | 42.38 | 1 /31 | 3.40 | 9.43 | 0.50 | 11.37 | 1.13 | – |
| 09.03.2025 | Hallandspremiären, lång | D14 | 31.53 | 7 /45 | 0.49 | 10.02 | 0.15 | 11.37 | 1.13 | – |
| 08.03.2025 | Hallandspremiären, medel | D14 | 31.29 | 13 /52 | 2.59 | 11.24 | 1.05 | 11.37 | 1.13 | – |
| 07.03.2025 | Kattegattnatt + DM, natt, Halland | D14 | 39.11 | 11 /29 | 5.17 | 11.35 | 1.34 | 11.37 | 1.13 | – |
| 01.03.2025 | Sverigepremiären, medel | D14 | 37.02 | 15 /52 | 3.03 | 11.54 | 0.59 | 11.37 | 1.13 | – |
| 28.02.2025 | Sverigepremiären, natt | D14 | 38.41 | 10 /22 | 9.02 | 14.03 | 3.17 | – | – | – |
| 20.10.2024 | Daladubbeln, patrull | D12 | 40.31 | 17 /249 | 0.55 | 9.22 | 0.13 | 10.04 | 0.42 | |
| 18.10.2024 | Lugnetsprinten | D12 | 14.10 | 22 /56 | – | – | – | – | – | – |
| 15.09.2024 | DM, lång, Skåne | D12 | 29.53 | 4 /22 | 1.35 | 9.52 | 0.31 | 10.06 | 0.43 | |
| 08.09.2024 | Frostavallslöpet | D12 | 36.18 | 5 /26 | 6.38 | 11.20 | 2.04 | 10.06 | 0.43 | |
| 27.07.2024 | O-Ringen Smålandskusten, etapp 5 | D12 | 24.58 | 35 /147 | 2.22 | 10.56 | 1.02 | 10.11 | 0.39 | |
| 26.07.2024 | O-Ringen Smålandskusten, etapp 4 | D12 | 19.51 | 6 /147 | 0.53 | 9.09 | 0.24 | 10.11 | 0.39 | |
| 24.07.2024 | O-Ringen Smålandskusten, etapp 3 | D12 | 33.00 | 36 /147 | 5.35 | 10.57 | 1.51 | 10.11 | 0.39 | |
| 23.07.2024 | O-Ringen Smålandskusten, etapp 2 | D12 | 24.45 | 16 /147 | 1.29 | 9.32 | 0.34 | 10.11 | 0.39 | |
| 22.07.2024 | O-Ringen Smålandskusten, etapp 1 | D12 | 23.59 | 30 /145 | 0.38 | 10.22 | 0.16 | 10.11 | 0.39 | |
| 17.07.2024 | Österlens 3-kvällars, kväll 3 | D12 | 24.18 | 12 /24 | 0.39 | 11.19 | 0.18 | 10.11 | 0.39 | |
| 16.07.2024 | Österlens 3-kvällars, kväll 2 | D12 | 15.31 | 4 /23 | 0.04 | 9.41 | 0.02 | 10.11 | 0.39 | |
| 15.07.2024 | Österlens 3-kvällars, kväll 1 | D12 | 20.32 | 1 /24 | 0.03 | 9.29 | 0.01 | 10.11 | 0.39 | |
| 12.07.2024 | Hallands 3-dagars, etapp 1, medel | D12 | 23.40 | 9 /39 | 1.17 | 10.22 | 0.34 | 10.11 | 0.39 | |
| 11.05.2024 | Närkekvartetten, dag 3, lång | D12 | 26.04 | 4 /34 | 0.54 | 9.18 | 0.19 | 10.15 | 0.39 | |
| 10.05.2024 | Swedish League, #5, lång (WRE) + Närkekvartetten, dag 2, lång | D12 | 31.33 | 1 /45 | 1.53 | 8.14 | 0.29 | 10.15 | 0.39 | |
| 09.05.2024 | Swedish League, #4, medel (WRE) + Närkekvartetten, dag 1, medel | D12 | 23.18 | 7 /50 | 3.10 | 9.54 | 1.21 | 10.15 | 0.39 | |
| 21.04.2024 | Vättefejden/Gränsfejden, medel | D12 | 20.44 | 2 /15 | 0.42 | 9.28 | 0.19 | 10.36 | 0.41 | |
| 20.04.2024 | Vättefejden/Gränsfejden, lång | D12 | 24.46 | 2 /20 | – | – | – | – | – | – |
| 07.04.2024 | Våryran, medel | D12 | 22.53 | 1 /8 | 0.43 | 10.24 | 0.20 | 10.36 | 0.41 | |
| 01.04.2024 | Tyringerundan | D12 | 28.22 | 2 /11 | 0.36 | 9.56 | 0.13 | 10.36 | 0.41 | |
| 30.03.2024 | Swedish League, #2, medel (WRE) + Göingefejden | D12 | 21.29 | 4 /22 | 0.01 | 9.31 | 0.00 | 10.51 | 0.48 | |
| 29.03.2024 | Swedish League, #1, lång (WRE) + Vildmarksfejden | D12 | 24.49 | 5 /34 | 0.07 | 9.46 | 0.03 | 10.51 | 0.48 | |
| 10.03.2024 | Hallandspremiären, lång | D12 | 29.12 | 10 /32 | 3.55 | 11.41 | 1.34 | 10.51 | 0.48 | |
| 09.03.2024 | Hallandspremiären, medel | D12 | 22.36 | 5 /45 | 1.09 | 10.29 | 0.32 | 10.51 | 0.48 | |
| 08.03.2024 | Kattegattnatt | D12 | 21.52 | 1 /13 | 0.21 | 9.49 | 0.09 | 10.51 | 0.48 | |
| 02.03.2024 | Sverigepremiären, medel | D12 | 20.43 | 3 /39 | 0.13 | 9.35 | 0.06 | 10.51 | 0.48 | |
| 19.11.2023 | Höstrusket i Örkelljunga | D12 | 25.35 | 3 /17 | 1.30 | 10.22 | 0.36 | 11.16 | 0.58 | |
| 30.09.2023 | Älgots cup och Barnens By-medeln | D12 | 26.44 | 7 /26 | 0.10 | 11.36 | 0.04 | 11.32 | 1.02 | |
| 24.09.2023 | DM, lång, Skåne | D12 | 33.24 | 4 /21 | 2.31 | 11.06 | 0.50 | 11.32 | 1.02 | |
| 02.09.2023 | DM, medel, Skåne | D12 | 26.28 | 7 /26 | 1.48 | 11.18 | 0.46 | 11.32 | 1.02 | |
| 27.08.2023 | Tyringerundan | D12 | 28.59 | 8 /19 | 2.22 | 12.08 | 0.59 | 11.45 | 1.13 | |
| 19.07.2023 | Österlens 3-kvällars, etapp 3 | D12 | 21.33 | 7 /15 | 1.37 | 11.17 | 0.51 | 11.53 | 1.15 | |
| 18.07.2023 | Österlens 3-kvällars, etapp 2 | D12 | 23.48 | 2 /18 | 0.53 | 10.39 | 0.24 | 11.53 | 1.15 | |
| 17.07.2023 | Österlens 3-kvällars, etapp 1 | D12 | 17.41 | 4 /19 | 0.45 | 11.17 | 0.29 | 11.53 | 1.15 | |
| 23.04.2023 | Hästveda OK | D12 | 29.35 | 3 /8 | 0.35 | 11.15 | 0.13 | 12.43 | 1.31 | |
| 16.04.2023 | Göingefejden | D12 | 28.51 | 3 /5 | 1.15 | 11.22 | 0.30 | 12.43 | 1.31 | |
| 15.04.2023 | Vildmarksfejden | D12 | 26.17 | 3 /23 | 2.26 | 10.37 | 0.59 | 12.43 | 1.31 | |
| 10.04.2023 | HSOK:s påskmedel | D12 | 22.01 | 2 /10 | 0.26 | 11.14 | 0.13 | 12.43 | 1.31 | |
| 08.04.2023 | Härlövs IF | D12 | 42.56 | 6 /9 | 11.33 | 13.22 | 3.36 | 12.43 | 1.31 | |
| 19.03.2023 | Vårracet, medel | D12 | 38.36 | 5 /6 | 9.51 | 17.28 | 4.27 | 14.35 | 1.55 | – |
| 18.03.2023 | Vårracet, lång | D12 | 31.38 | 1 /8 | 2.37 | 12.17 | 1.01 | 14.35 | 1.55 | – |
| 04.03.2023 | Sverigepremiären, medel | D12 | 27.02 | 18 /30 | 2.58 | 14.54 | 1.38 | 14.35 | 1.55 | – |
| 20.11.2022 | Höstrusket i Örkelljunga | D10 | 15.51 | 3 /12 | 0.21 | 10.28 | 0.14 | 10.47 | 0.37 | |
| 25.09.2022 | Vilselöpet + DM, ultralång, Blekinge och Skåne | D10 | 21.56 | 3 /11 | 0.03 | 11.04 | 0.02 | 11.01 | 0.38 | |
| 03.09.2022 | DM, medel, Skåne | D10 | 22.59 | 1 /11 | 1.50 | 9.46 | 0.47 | 11.01 | 0.38 | |
| 28.08.2022 | DM, lång, Skåne | D10 | 27.13 | 2 /10 | 3.01 | 11.10 | 1.14 | 11.17 | 0.42 | |
| 30.07.2022 | O-Ringen Uppsala | D10 | 23.19 | 32 /101 | 2.12 | 10.55 | 1.02 | 11.22 | 0.41 | |
| 29.07.2022 | O-Ringen Uppsala, etapp 4 | D10 | 19.17 | 46 /101 | 0.54 | 12.27 | 0.35 | 11.22 | 0.41 | |
| 28.07.2022 | O-Ringen Uppsala, etapp 3 | D10 | 35.00 | 22 /101 | 2.22 | 11.04 | 0.45 | 11.22 | 0.41 | |
| 26.07.2022 | O-Ringen Uppsala, etapp 2 | D10 | 24.07 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 25.07.2022 | O-Ringen Uppsala | D10 | 19.57 | 16 /101 | 0.37 | 9.49 | 0.18 | 11.22 | 0.41 | |
| 30.04.2022 | Våryran | D10 | 17.02 | 1 /6 | 0.27 | 9.34 | 0.15 | 11.36 | 0.32 | – |
| 23.04.2022 | Sydsvenska mästerskapen, publiktävling, förlängd medel | D10 | 19.22 | 1 /2 | – | – | – | – | – | – |
| 17.04.2022 | Hästveda OK | D10 | 23.16 | 2 /5 | 0.33 | 11.40 | 0.17 | 11.36 | 0.32 | – |
| 09.04.2022 | Swedish League, #1, medel (WRE) + Ryssbergsdubbeln, medel | D10 | 25.15 | 1 /3 | 1.22 | 11.35 | 0.38 | 11.36 | 0.32 | – |
| 05.03.2022 | Sverigepremiären, medel | Mycket lätt 2 km | 26.29 | 19 /29 | 3.17 | 9.20 | 1.09 | – | – | – |