Løperprofil
Anton Sandeberg
Göteborg
Feil klubb, eller løperen registrert dobbelt? Logg inn for å foreslå rettelser
Skogsrankingen
6 løp
B-rankingen
22 løp
C-rankingen
23 løp
N-rankingen
8 løp
Skogsrankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 10.28
- Løpskapasitet
- 9.38
- O-evne
- 0.50
- Jevnhet ±
- 6,5 %
- Usikkerhet ±
- 0.22
- Sikkerhet
- 6
- Bommer per løp
- 2,9
- Typisk bom
- 63 s
- Disk/brutt
- 3 %
- Distanseprofil
- best på lange (−0,5 % per dobling)
- Sesongprofil
- jevn hele året
- Løp i grunnlaget
- 6 (sist 06.09.2026)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | −0,1597 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | −0,1382 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0646 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,0341 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 4,73 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 5,71 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 1,0438 |
| bomVekt | 38,99 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,14 |
| bomStorSigma | 0,6424 |
| antallBom | 8 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0345 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0619 |
| havariVekt | 5,17 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | −0,0073 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 1,1427 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | −0,0019 |
| fartSesongSin | 0,0018 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,1831 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 676,3 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 2562,5 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 2783,9 |
| beregnet | 06.11.2026 |
Sprintrankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 6.32
- Løpskapasitet
- 6.25
- O-evne
- 0.07
- Jevnhet ±
- 6,4 %
- Usikkerhet ±
- 0.17
- Sikkerhet
- 2
- Bommer per løp
- 0,5
- Typisk bom
- 68 s
- Disk/brutt
- 5 %
- Distanseprofil
- best på lange (−1,0 % per dobling)
- Sesongprofil
- jevn hele året
- Løp i grunnlaget
- 2 (sist 30.05.2026)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | −0,2332 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | −0,2376 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0643 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,0433 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 1,25 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 1,81 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 0,5579 |
| bomVekt | 19,6 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,223 |
| bomStorSigma | 0,7076 |
| antallBom | 0 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0536 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0784 |
| havariVekt | 1,49 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | −0,0151 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0,834 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | 0,0009 |
| fartSesongSin | 0,001 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,0586 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 485,4 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 2380,9 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 2423,9 |
| beregnet | 06.11.2026 |
B-rankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 11.18
- Løpskapasitet
- 10.01
- O-evne
- 1.17
- Jevnhet ±
- 10,8 %
- Usikkerhet ±
- 0.15
- Sikkerhet
- 19
- Bommer per løp
- 3,2
- Typisk bom
- 76 s
- Disk/brutt
- 5 %
- Distanseprofil
- best på korte (+4,2 % per dobling)
- Sesongprofil
- best i mai (±1,0 %)
- Løp i grunnlaget
- 23 (sist 18.10.2026)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | −0,2469 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | −0,2383 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,108 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,0217 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 10,89 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 18,55 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 0,8988 |
| bomVekt | 156,18 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,3362 |
| bomStorSigma | 0,6671 |
| antallBom | 49 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0463 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,071 |
| havariVekt | 14,89 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0,0587 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 1,3119 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | 0,0076 |
| fartSesongSin | −0,0056 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,2348 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 765,1 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 2357,3 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 2659,5 |
| beregnet | 06.11.2026 |
C-rankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 10.04
- Løpskapasitet
- 8.54
- O-evne
- 1.10
- Jevnhet ±
- 7,2 %
- Usikkerhet ±
- 0.44
- Sikkerhet
- 13
- Bommer per løp
- 2,3
- Typisk bom
- 88 s
- Disk/brutt
- 4 %
- Distanseprofil
- best på korte (+0,1 % per dobling)
- Sesongprofil
- jevn hele året
- Løp i grunnlaget
- 24 (sist 21.03.2025)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | −0,3596 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | −0,3627 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0715 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,0702 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 1,74 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 13,44 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 0,6937 |
| bomVekt | 87,08 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,48 |
| bomStorSigma | 0,7911 |
| antallBom | 33 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,04 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0904 |
| havariVekt | 4,98 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0,0014 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0,9855 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | −0,0017 |
| fartSesongSin | −0,0019 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,2196 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 762,6 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 2099,3 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 2375 |
| beregnet | 06.11.2026 |
N-rankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 8.07
- Løpskapasitet
- 6.34
- O-evne
- 1.33
- Jevnhet ±
- 11,4 %
- Usikkerhet ±
- 1.29
- Sikkerhet
- 3
- Bommer per løp
- 2,7
- Typisk bom
- 102 s
- Disk/brutt
- 3 %
- Distanseprofil
- nøytral
- Sesongprofil
- best i april (±1,0 %)
- Løp i grunnlaget
- 9 (sist 13.11.2022)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | −0,6538 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | −0,697 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,1139 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,1682 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 0,1 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 3,25 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 0,8703 |
| bomVekt | 16,66 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,6235 |
| bomStorSigma | 0,7492 |
| antallBom | 12 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0332 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0322 |
| havariVekt | 0,53 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | −0,0002 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0,6716 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | 0,0023 |
| fartSesongSin | −0,0099 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,2096 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 753,1 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 1570,3 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 1939,2 |
| beregnet | 06.11.2026 |
| Terskel | Streak | Uten slik bom siden | Lengste | Plass |
|---|---|---|---|---|
| Bom over to minutter | 4 | 18.10.2026 Daladubbeln, patrull, bom 7.02 | 155 | – |
| Bom over fem minutter | 4 | 18.10.2026 Daladubbeln, patrull, bom 7.02 | 304 | – |
| Bom over ti minutter | 959 | hele karrieren siden 2021 | 959 | – |
| Dato | Løp | Klasse | Tid | Plass | Bommet | Justert kmtid | O-prest. | Forventet kmtid | O-evne | Terning |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 18.10.2026 | Daladubbeln, patrull | H14 | 1.29.46 | 139 /255 | 11.09 | 13.18 | 1.39 | 11.19 | 1.17 | |
| 02.10.2026 | DM, natt, Göteborg | H14 | 44.22 | 12 /16 | 5.22 | 11.12 | 1.21 | 11.19 | 1.17 | |
| 06.09.2026 | DM, lång, Göteborg + Bohuslän-Dal | H14 GOF | 39.53 | 8 /28 | 1.24 | 9.49 | 0.21 | 10.34 | 0.49 | |
| 05.09.2026 | DM, medel, Göteborg + Bohuslän-Dal | H14 GOF | 36.29 | 15 /35 | 5.26 | 11.44 | 1.45 | 10.34 | 0.49 | |
| 07.08.2026 | Götalandsmästerskapen, sprint | H14 | 11.23 | 24 /40 | – | – | – | – | – | – |
| 31.07.2026 | Ungdomens 10-mila | HD14 1 gemensamma kontroller | 28.13 | 38 /53 | 0.43 | 10.30 | 0.16 | 10.57 | 0.37 | – |
| 31.07.2026 | Ungdomens 10-mila | HD14, 6 | 28.13 | 19 /28 | 0.36 | 10.25 | 0.13 | 10.57 | 0.37 | – |
| 31.07.2026 | Ungdomens 10-mila | HD20 5 gemensamma kontroller | 25.33 | 72 /159 | 0.20 | 10.17 | 0.08 | 10.57 | 0.37 | – |
| 31.07.2026 | Ungdomens 10-mila | HD20, 5 | 25.33 | 72 /159 | 0.20 | 10.17 | 0.08 | 10.57 | 0.37 | – |
| 25.07.2026 | O-Ringen Göteborg, etapp 5, lång, jaktstart | H14 | 36.21 | 58 /182 | 4.00 | 10.20 | 1.08 | 11.15 | 1.09 | |
| 24.07.2026 | O-Ringen Göteborg, etapp 4, medel | H14 | 31.31 | 66 /184 | 1.04 | 10.50 | 0.22 | 11.15 | 1.09 | |
| 23.07.2026 | O-Ringen Göteborg, etapp 3, medel | H14 | 24.42 | 58 /184 | 0.55 | 9.50 | 0.22 | 11.15 | 1.09 | |
| 21.07.2026 | O-Ringen Göteborg, etapp 2, lång | H14 | 39.43 | 75 /184 | 2.41 | 10.46 | 0.44 | 11.15 | 1.09 | |
| 20.07.2026 | O-Ringen Göteborg, etapp 1, lång | H14 | 44.24 | 107 /184 | 4.50 | 12.01 | 1.19 | 11.15 | 1.09 | |
| 30.05.2026 | World Cup Spectator Race #2 - Sommarlandssprinten | H14X | 21.41 | 4 /46 | 1.53 | 6.09 | 0.32 | 6.58 | 0.06 | – |
| 09.05.2026 | DM, sprint, Halland + Göteborg | H14 Gbg | 13.36 | 8 /27 | 0.00 | 7.02 | 0.00 | 6.58 | 0.06 | – |
| 19.04.2026 | Göteborgsdubbeln, medel | H14 | 31.20 | 13 /32 | 3.23 | 11.27 | 1.14 | 11.41 | 1.15 | |
| 18.04.2026 | Göteborgsdubbeln, lång | H14 | 39.37 | 6 /36 | 2.39 | 9.01 | 0.36 | 11.41 | 1.15 | |
| 04.04.2026 | Öjetrampen, Five-O, #3, lång | H14 | 35.34 | 15 /37 | 1.20 | 9.26 | 0.21 | 11.41 | 1.15 | |
| 03.04.2026 | Kortfredagen, Five-O, #2, sprint | H14 | 12.35 | 14 /24 | – | – | – | – | – | – |
| 21.03.2026 | Nyköpingsorienteringen | H14 | 50.18 | 36 /75 | 1.09 | 13.03 | 0.18 | 12.31 | 1.28 | |
| 14.03.2026 | Göteborgspremiären, medel | Orange 3,0 | 36.27 | 2 /73 | 3.50 | 9.46 | 1.02 | 12.31 | 1.28 | |
| 06.03.2026 | Kattegattnatt | H14 | 25.39 | 9 /29 | 0.01 | 10.55 | 0.00 | 12.31 | 1.28 | |
| 09.11.2025 | O-event, dag 3 - Zoorientering | H13 | 23.55 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 08.11.2025 | O-event, dag 2 - Downhill sprint | H13 | 12.37 | 27 /106 | – | – | – | – | – | – |
| 07.11.2025 | O-event, dag 1 - Sprint by Night | H13 | 14.17 | 20 /99 | – | – | – | – | – | – |
| 05.10.2025 | Pepparkaksluffen | H14 | 42.32 | 21 /27 | 6.34 | 14.18 | 2.12 | 13.16 | 1.59 | |
| 27.09.2025 | Delsjömedeln | H14 | 31.20 | 14 /24 | 2.09 | 11.17 | 0.46 | 13.11 | 1.55 | |
| 21.09.2025 | DM, lång, Göteborg | H14 | 51.06 | 26 /30 | 6.32 | 13.50 | 1.46 | 13.11 | 1.55 | |
| 30.08.2025 | Göteborg O-meeting, etapp 2, sprint | H14 | 16.30 | 32 /47 | – | – | – | – | – | – |
| 29.08.2025 | Göteborg O-meeting, etapp 1, medel | H14 | 35.18 | 33 /44 | 6.33 | 12.39 | 2.21 | 13.19 | 1.49 | |
| 31.05.2025 | Unionsmatchen | H 13-14 | 38.47 | 55 /90 | 3.08 | 14.04 | 1.08 | 14.17 | 1.42 | |
| 25.05.2025 | DM, sprint, Västergötland | H14 | 16.23 | 9 /23 | – | – | – | – | – | – |
| 21.04.2025 | Vikingaträffen, Five-O, #5, medel | H14 | 50.52 | 17 /25 | 4.51 | 15.03 | 1.26 | 14.36 | 1.58 | – |
| 19.04.2025 | Öjetrampen, Five-O, #3, lång | H14 | 58.05 | 31 /36 | 8.42 | 16.43 | 2.30 | 14.36 | 1.58 | – |
| 13.04.2025 | Aleträffen | H14 | 41.17 | 15 /19 | 3.24 | 12.20 | 1.01 | 14.36 | 1.58 | – |
| 06.04.2025 | Göteborgsdubbeln, medel | H14 | 35.18 | 21 /27 | 3.50 | 13.28 | 1.28 | 14.36 | 1.58 | – |
| 21.03.2025 | Hjortnatta | Gul 2,5 | 30.29 | 1 /11 | 5.40 | 12.13 | 2.16 | 11.16 | 1.10 | |
| 16.03.2025 | Göteborgspremiären, lång | H14 | 55.37 | 29 /37 | 4.10 | 14.37 | 1.06 | – | – | – |
| 10.11.2024 | O-event, dag 3 - Zoorientering | H12 | 15.56 | 22 /116 | 0.00 | 9.18 | 0.00 | 11.14 | 1.02 | |
| 09.11.2024 | O-event, dag 2 - Downhill Sprint | H12 | 15.41 | 32 /98 | – | – | – | – | – | – |
| 08.11.2024 | O-event, dag 1 - Sprint by Night | H12 | 12.26 | 23 /88 | – | – | – | – | – | – |
| 20.10.2024 | Daladubbeln, patrull | H12 | 43.29 | 65 /244 | 0.35 | 10.16 | 0.08 | 11.29 | 1.06 | |
| 18.10.2024 | Lugnetsprinten | H12 | 15.37 | 26 /42 | – | – | – | – | – | – |
| 05.10.2024 | Pepparkaksluffen | H12 | 33.34 | 7 /19 | 1.41 | 11.55 | 0.36 | 11.29 | 1.06 | |
| 22.09.2024 | Hjortsöndan | H12 | 22.08 | 9 /24 | 0.04 | 9.40 | 0.02 | 11.33 | 1.13 | |
| 21.09.2024 | Aleträffen | H12 | 25.07 | 8 /17 | 0.11 | 11.09 | 0.05 | 11.33 | 1.13 | |
| 14.09.2024 | DM, medel, Göteborg | H12 | 32.51 | 16 /24 | 8.43 | 14.50 | 3.56 | 11.33 | 1.13 | |
| 17.08.2024 | Götalandsmästerskapen, lång | H12 | 39.15 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 16.08.2024 | Götalandsmästerskapen, sprint | H12 | 13.24 | 5 /11 | – | – | – | – | – | – |
| 14.07.2024 | Hallands 3-dagars, etapp 3, lång | H12 | 36.11 | 20 /28 | 4.15 | 12.26 | 1.28 | 11.34 | 1.14 | |
| 13.07.2024 | Hallands 3-dagars, etapp 2, lång | H12 | 30.01 | 14 /28 | 2.50 | 11.44 | 1.06 | 11.34 | 1.14 | |
| 12.07.2024 | Hallands 3-dagars, etapp 1, medel | H12 | 27.19 | 16 /29 | 0.57 | 11.02 | 0.23 | 11.34 | 1.14 | |
| 09.06.2024 | Sommarlandssprinten | H12 | 13.44 | 10 /47 | – | – | – | – | – | – |
| 02.06.2024 | Gbg Sprint Challenge, etapp 1, stadssprint | H12 | 12.12 | 6 /21 | – | – | – | – | – | – |
| 02.06.2024 | Gbg Sprint Challenge, etapp 2, skogssprint | H12 | 19.40 | 9 /21 | – | – | – | – | – | – |
| 30.03.2024 | Öjetrampen, Five-O, #3, lång | H12 | 22.58 | 7 /25 | 0.58 | 9.56 | 0.25 | 11.43 | 1.18 | |
| 22.03.2024 | Hjortnatta | H12 | 23.43 | 2 /2 | – | – | – | – | – | – |
| 12.11.2023 | O-event, dag 3 - Zoorientering | H11 | 16.14 | 23 /89 | 0.10 | 10.40 | 0.07 | 12.05 | 1.26 | |
| 22.09.2023 | DM, natt, Göteborg | H12 | 24.28 | 14 /19 | 0.53 | 11.08 | 0.24 | 12.23 | 1.33 | |
| 17.09.2023 | Hjortsöndan | H12 | 33.55 | 18 /25 | 4.33 | 14.00 | 1.53 | 12.23 | 1.33 | |
| 02.09.2023 | DM, medel, Göteborg | H12 | 34.23 | 16 /23 | 3.30 | 12.54 | 1.19 | 12.23 | 1.33 | |
| 28.07.2023 | O-Ringen Åre, etapp 5, lång, jaktstart | H11 | 33.41 | 55 /100 | 4.19 | 12.41 | 1.37 | 12.28 | 1.37 | |
| 27.07.2023 | O-Ringen Åre, etapp 4, medel | H11 | 20.47 | 41 /100 | 0.46 | 11.15 | 0.25 | 12.28 | 1.37 | |
| 26.07.2023 | O-Ringen Åre, etapp 3, medel | H11 | 29.31 | 41 /100 | 3.15 | 11.44 | 1.18 | 12.28 | 1.37 | |
| 24.07.2023 | O-Ringen Åre, etapp 2, lång | H11 | 34.09 | 47 /100 | 3.18 | 11.52 | 1.09 | 12.28 | 1.37 | |
| 23.07.2023 | O-Ringen Åre, etapp 1, lång | H11 | 30.01 | 46 /100 | 0.42 | 11.50 | 0.17 | 12.28 | 1.37 | |
| 22.04.2023 | Herkules Skogsdåd | H12 | 39.53 | 17 /24 | 3.48 | 13.10 | 1.15 | 13.09 | 2.00 | – |
| 15.04.2023 | Göteborgsdubbeln, lång | H12 | 39.42 | 11 /19 | 9.23 | 12.39 | 2.59 | 13.09 | 2.00 | – |
| 10.04.2023 | Vikingaträffen, Five-O, #5, medel | H12 | 23.10 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 08.04.2023 | Öjetrampen, Five-O, #3, lång | H12 | 29.05 | 23 /35 | 0.48 | 11.42 | 0.19 | 13.09 | 2.00 | – |
| 10.03.2023 | Kattegattnatt | Lätt 2.5 km | 35.28 | 9 /33 | 6.18 | 13.52 | 2.28 | – | – | – |
| 13.11.2022 | O-event, dag 3, Zoorientering | H10 | 14.20 | 35 /154 | 0.44 | 9.55 | 0.30 | 11.21 | 1.26 | |
| 12.11.2022 | O-event, dag 2, Downhill sprint | H10 | 11.38 | 29 /94 | – | – | – | – | – | – |
| 11.11.2022 | O-event, dag 1, Sprint by Night | H10 | 19.44 | 25 /68 | – | – | – | – | – | – |
| 21.10.2022 | DM, natt, Göteborg | Mycket lätt 2 km | 19.20 | 4 /5 | 0.01 | 11.39 | 0.01 | 11.44 | 1.39 | |
| 09.09.2022 | Vänersborgssprinten | H10 | 12.15 | 3 /9 | – | – | – | – | – | – |
| 03.09.2022 | DM, medel, Göteborg | H10 | 26.50 | 17 /24 | 5.48 | 12.09 | 2.38 | 11.26 | 1.41 | |
| 24.04.2022 | Aleträffen | H10 | 21.25 | 2 /9 | 0.25 | 8.38 | 0.10 | 11.32 | 1.32 | |
| 18.04.2022 | Vikingaträffen, Five-O, #5, medel | H10 | 31.27 | 4 /10 | 5.13 | 11.59 | 1.59 | 11.32 | 1.32 | |
| 16.04.2022 | Öjetrampen, Five-O, #3, lång | H10 | 16.56 | 3 /18 | 0.26 | 8.51 | 0.14 | 11.32 | 1.32 | |
| 09.04.2022 | Göteborgsdubbeln, dag 1, lång | H10 | 34.01 | 8 /11 | 5.55 | 13.06 | 2.17 | 11.32 | 1.32 | |
| 14.11.2021 | O-event, dag 3, Zoorienteringen | H10 | 19.10 | 72 /151 | 2.27 | 12.46 | 1.38 | 13.57 | 1.57 | – |
| 04.09.2021 | DM, medel, Göteborg | H10 | 1.00.47 | 18 /22 | 10.23 | 19.55 | 3.24 | – | – | – |