Løperprofil
Silje Lund Hovden
Tyrving
Feil klubb, eller løperen registrert dobbelt? Logg inn for å foreslå rettelser
Skogsrankingen
11 løp
N-rankingen
15 løp
Skogsrankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 12.33
- Løpskapasitet
- 11.09
- O-evne
- 1.24
- Jevnhet ±
- 12,5 %
- Usikkerhet ±
- 4.21
- Sikkerhet
- 1
- Bommer per løp
- 2,8
- Typisk bom
- 97 s
- Disk/brutt
- 5 %
- Distanseprofil
- nøytral
- Sesongprofil
- jevn hele året
- Løp i grunnlaget
- 11 (sist 04.08.2019)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | −0,0192 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | 0,1909 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,1249 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,2976 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 0 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 1,26 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 1,0042 |
| bomVekt | 3,06 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,5798 |
| bomStorSigma | 0,8123 |
| antallBom | 18 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0489 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0756 |
| havariVekt | 0,05 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | −0 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0,7911 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | 0,0009 |
| fartSesongSin | 0,0018 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,1831 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 676,2 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 2966 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 3340 |
| beregnet | 05.11.2026 |
Sprintrankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 7.45
- Løpskapasitet
- 7.32
- O-evne
- 0.13
- Jevnhet ±
- 5,9 %
- Usikkerhet ±
- 2.23
- Sikkerhet
- 0
- Bommer per løp
- 0,9
- Typisk bom
- 70 s
- Disk/brutt
- 6 %
- Løp i grunnlaget
- 1 (sist 13.06.2020)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | −0,072 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | 0,1215 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0585 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,2674 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 0 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 0,26 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 1,0328 |
| bomVekt | 1,68 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,2456 |
| bomStorSigma | 0,6793 |
| antallBom | 2 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0586 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0854 |
| havariVekt | 0,02 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0,6956 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | 0 |
| fartSesongSin | 0 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,0586 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 485,4 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 2796,4 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 2876,2 |
| beregnet | 05.11.2026 |
C-rankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 10.49
- Løpskapasitet
- 8.50
- O-evne
- 1.59
- Jevnhet ±
- 9,8 %
- Usikkerhet ±
- 5.41
- Sikkerhet
- 0
- Bommer per løp
- 3,4
- Typisk bom
- 94 s
- Disk/brutt
- 5 %
- Sesongprofil
- jevn hele året
- Løp i grunnlaget
- 3 (sist 11.09.2016)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | −0,3678 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | −0,4361 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0978 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,4217 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 0 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 0,35 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 1,0282 |
| bomVekt | 0,72 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,5446 |
| bomStorSigma | 0,8804 |
| antallBom | 9 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,048 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0686 |
| havariVekt | 0 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | 0,0003 |
| fartSesongSin | −0,0005 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,2196 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 762,2 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 2086,7 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 2556,3 |
| beregnet | 05.11.2026 |
N-rankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 9.24
- Løpskapasitet
- 7.50
- O-evne
- 1.34
- Jevnhet ±
- 14,6 %
- Usikkerhet ±
- 4.29
- Sikkerhet
- 1
- Bommer per løp
- 3,1
- Typisk bom
- 85 s
- Disk/brutt
- 3 %
- Sesongprofil
- jevn hele året
- Løp i grunnlaget
- 16 (sist 04.06.2017)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | −0,4814 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | −0,4625 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,1459 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,3905 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 0 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 0,73 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 1,0006 |
| bomVekt | 1,28 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,4405 |
| bomStorSigma | 0,8186 |
| antallBom | 23 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0347 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0329 |
| havariVekt | 0,01 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | −0,0001 |
| fartSesongSin | 0,0016 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,2095 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 752,6 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 1873,6 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 2246,5 |
| beregnet | 05.11.2026 |
| Terskel | Streak | Uten slik bom siden | Lengste | Plass |
|---|---|---|---|---|
| Bom over to minutter | 20 | 13.08.2019 WOC2019 - Spectatorrace 2, bom 4.13 | 69 | – |
| Bom over fem minutter | 62 | 14.04.2019 Smaaleneneløpet, bom 9.56 | 136 | – |
| Bom over ti minutter | 336 | 10.06.2012 Gromløpet 2012, bom 15.28 | 336 | – |
| Dato | Løp | Klasse | Tid | Plass | Bommet | Justert kmtid | O-prest. | Forventet kmtid | O-evne | Terning |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 13.06.2020 | KM Sprint - med Trimtex-cup | D 15-16 | 23.39 | 27 /31 | 3.43 | 11.19 | 1.47 | – | – | – |
| 13.08.2019 | WOC2019 - Spectatorrace 2 | OpenB3 | 56.16 | 13 /21 | – | – | – | – | – | – |
| 04.08.2019 | Haralds Minneløp | 2.5 km K | 35.13 | 1 /9 | 5.32 | 14.14 | 2.14 | 14.33 | 1.43 | |
| 09.06.2019 | Pinseløpet, dag 2 | UC12-16 | 25.03 | – | 1.37 | 11.40 | 0.45 | 15.04 | 1.40 | |
| 19.05.2019 | Fossumløpet | Direkte C | 32.27 | 3 /11 | 1.34 | 15.55 | 0.46 | 16.30 | 1.55 | |
| 14.04.2019 | Smaaleneneløpet | DIR-C | 1.11.33 | 9 /13 | 19.10 | 21.23 | 5.44 | 16.37 | 2.08 | |
| 20.05.2018 | Pinseløpet, dag 2, med Junior Norgescup Langdistanse | DIRC | 41.58 | 8 /26 | 2.48 | 14.55 | 1.00 | 14.50 | 1.05 | |
| 26.08.2017 | Huldersprinten med KM langdistanse | D 11-12N | 19.57 | 1 /4 | – | – | – | – | – | – |
| 04.06.2017 | Pinseløpet - Dag 2 | N-åpen | 47.09 | – | 12.59 | 21.59 | 6.03 | 15.35 | 1.51 | |
| 09.10.2016 | 2-mila | Halvmila - C | – | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 24.09.2016 | OSI/GeoForm Rankingløp 21 | Kort | 43.56 | 13 /28 | 2.20 | 18.48 | 1.00 | 17.07 | 1.03 | |
| 11.09.2016 | Modum 2-dagers m/Veteranmesterskap mellom | D 11-12 | 42.16 | 8 /9 | 14.30 | (22.05) | 7.35 | 15.30 | 2.23 | – |
| 10.09.2016 | Modum 2-dagers m/Veteranmesterskap lang | D 11-12 | 31.42 | 6 /11 | 3.27 | 13.57 | 1.31 | 15.30 | 2.23 | – |
| 09.09.2016 | Veteranmesterskap SPRINT -m/publikumsløp | D 11-12 | 25.28 | 3 /4 | – | – | – | – | – | – |
| 25.06.2016 | Norsk O-Festival lang | D 11-12N | 15.58 | 3 /5 | 1.07 | 13.10 | 0.55 | – | – | – |
| 05.05.2016 | Kvistkvaset | HD10-12 | 17.01 | 16 | 1.00 | 15.43 | 0.55 | 16.10 | 1.05 | |
| 09.04.2016 | Blåveissprinten | D 11-12N | 25.43 | – | – | – | – | – | – | – |
| 07.11.2015 | Trollnatta | Troll-Lang | 29.42 | 13 | 1.38 | 15.55 | 0.53 | 16.25 | 1.13 | |
| 26.04.2015 | Smaaleneneløpet, ordinære klasser | N-åpen | 26.15 | – | 1.07 | 12.51 | 0.33 | 12.43 | 0.57 | |
| 30.08.2014 | KM-langdistanse Trimtex-cup | N-åpen | 17.08 | – | 0.04 | 11.03 | 0.03 | 12.48 | 1.00 | |
| 29.06.2014 | Norsk O-Festival | N-aapen | 30.02 | 110 | 2.30 | 16.09 | 1.21 | 13.17 | 1.06 | |
| 24.05.2014 | Ivar O-løpet | N-åpen | 36.29 | – | 0.55 | 12.57 | 0.20 | 13.03 | 1.08 | |
| 10.04.2014 | Gate-O #8 Finale | Nybegynner/C-nivå | 24.15 | 3 | 2.24 | 11.50 | 1.10 | 13.10 | 1.19 | |
| 15.09.2013 | Rekruttenes o-dag og finale i Trimtexcup | N-åpen | 27.26 | – | 5.05 | 13.40 | 2.32 | 13.51 | 1.29 | |
| 23.06.2013 | Norsk O-Festival | N-åpen | 25.11 | – | 4.09 | 14.03 | 2.19 | 14.24 | 1.19 | |
| 22.06.2013 | Norsk O-Festival | N-åpen | 29.26 | – | – | – | – | – | – | – |
| 21.06.2013 | Norsk O-Festival | N-åpen | 16.59 | – | – | – | – | – | – | – |
| 15.05.2013 | Asker SK KM-sprint og Trimtexcup, Regional NC sprint | N-åpen | 16.38 | – | – | – | – | – | – | – |
| 01.05.2013 | Kvistkvaset | HD 10-12 | 45.19 | 43 | 14.49 | (25.27) | 8.19 | 17.46 | 2.22 | – |
| 13.04.2013 | Vestfold 2-dagers | N-åpen | 25.37 | – | 1.54 | 16.58 | 1.16 | 15.25 | 1.08 | |
| 01.09.2012 | Ivar-O-løpet, KM mellom, Trimtexcup | N-åpen | 29.19 | – | 3.54 | 16.05 | 2.08 | 15.03 | 1.23 | |
| 24.06.2012 | Norsk O-Festival (Øvrige klasser) | N-åpen | 17.19 | – | 1.03 | 12.05 | 0.44 | 14.55 | 1.24 | |
| 23.06.2012 | Norsk O-Festival (Øvrige klasser) | N-åpen | 29.03 | – | 2.07 | 12.59 | 0.57 | 14.55 | 1.24 | |
| 22.06.2012 | Norsk O-Festival (Øvrige klasser) | N-åpen | 18.33 | – | – | – | – | – | – | – |
| 10.06.2012 | Gromløpet 2012 | N-Åpen | 41.21 | – | 15.26 | 20.41 | 7.43 | 14.55 | 1.24 | |
| 27.05.2012 | Pinseløp 2 | N-åpen | 34.35 | – | 3.29 | 16.26 | 1.39 | 15.32 | 0.49 | – |
| 26.05.2012 | Pinseløp 1 | N-åpen | 32.00 | – | 0.19 | 13.57 | 0.08 | 15.32 | 0.49 | – |
| 09.05.2012 | Rekruttløp Storøya 12 | 2,0 km N | 22.42 | 13 | 2.00 | 12.35 | 1.07 | 13.41 | 0.35 | – |
| 01.05.2012 | Kvistkvaset | HD 10-12 | 19.42 | – | 0.40 | 17.53 | 0.36 | 13.41 | 0.35 | – |
| 28.04.2012 | Lørdagskjappen | N-åpen | 35.08 | – | 0.11 | 18.27 | 0.06 | – | – | – |