Løperprofil
Antonio Kocsis
SWISS O TOURS
Feil klubb, eller løperen registrert dobbelt? Logg inn for å foreslå rettelser
Skogsrankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 17.48
- Løpskapasitet
- 15.38
- O-evne
- 2.11
- Jevnhet ±
- 8,5 %
- Usikkerhet ±
- 0.39
- Sikkerhet
- 6
- Bommer per løp
- 3,4
- Typisk bom
- 116 s
- Disk/brutt
- 4 %
- Distanseprofil
- best på lange (−2,2 % per dobling)
- Sesongprofil
- jevn hele året
- Løp i grunnlaget
- 11 (sist 10.07.2026)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | 0,3233 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | 0,3309 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0847 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,0357 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 2,94 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 6,13 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 1,2272 |
| bomVekt | 47,38 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,7561 |
| bomStorSigma | 0,8846 |
| antallBom | 28 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0365 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0757 |
| havariVekt | 4,59 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | −0,0316 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 1,0797 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | 0,0011 |
| fartSesongSin | −0,0039 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,1831 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 676,2 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 4159,8 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 4739,6 |
| beregnet | 05.11.2026 |
Sprintrankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 10.36
- Løpskapasitet
- 10.20
- O-evne
- 0.16
- Jevnhet ±
- 5,9 %
- Usikkerhet ±
- 2.04
- Sikkerhet
- 1
- Bommer per løp
- 0,9
- Typisk bom
- 84 s
- Disk/brutt
- 6 %
- Distanseprofil
- nøytral
- Sesongprofil
- jevn hele året
- Løp i grunnlaget
- 3 (sist 27.07.2022)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | 0,2423 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | 0,1969 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0588 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,1782 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 0,04 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 1,21 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 0,998 |
| bomVekt | 15 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,4256 |
| bomStorSigma | 0,7769 |
| antallBom | 4 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0572 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0855 |
| havariVekt | 0,2 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0,8205 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | 0,0001 |
| fartSesongSin | −0,0004 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,0586 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 485,4 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 3829,2 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 3928,4 |
| beregnet | 05.11.2026 |
| Terskel | Streak | Uten slik bom siden | Lengste | Plass |
|---|---|---|---|---|
| Bom over to minutter | 7 | 10.07.2026 FIN5 suunnistusviikko, 5.-10.7.2026 Salla, 5.osakilpailu, bom 3.10 | 47 | – |
| Bom over fem minutter | 14 | 07.07.2026 FIN5 suunnistusviikko, 5.-10.7.2026 Salla, 3.osakilpailu, bom 7.19 | 66 | – |
| Bom over ti minutter | 47 | 29.07.2022 O-Ringen Uppsala, etapp 4, bom 11.37 | 76 | – |
| Dato | Løp | Klasse | Tid | Plass | Bommet | Justert kmtid | O-prest. | Forventet kmtid | O-evne | Terning |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 10.07.2026 | FIN5 suunnistusviikko, 5.-10.7.2026 Salla, 5.osakilpailu | H65AL | 46.40 | 13 /16 | 3.12 | 17.45 | 1.13 | 17.55 | 2.19 | |
| 09.07.2026 | FIN5 suunnistusviikko, 5.-10.7.2026 Salla, 4.osakilpailu | H65AL | 39.41 | 15 /16 | – | – | – | – | – | – |
| 07.07.2026 | FIN5 suunnistusviikko, 5.-10.7.2026 Salla, 3.osakilpailu | H65AL | 44.27 | 16 /17 | 8.43 | 19.29 | 3.49 | 17.55 | 2.19 | |
| 06.07.2026 | FIN5 suunnistusviikko, 5.-10.7.2026 Salla, stage 2 | H65AL | 41.49 | 16 /17 | 4.41 | 18.45 | 2.06 | 17.55 | 2.19 | |
| 05.07.2026 | FIN5 suunnistusviikko, 5.-10.7.2026 Salla. 1st day. | H65AL | 53.50 | 11 /19 | 2.27 | 14.49 | 0.40 | 17.55 | 2.19 | |
| 29.06.2025 | Midnattsolgaloppen | H 65- | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 29.06.2025 | Midnattsolgaloppen | H 65- | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 29.06.2025 | Midnattsolgaloppen | H 65- | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 29.06.2025 | Midnattsolgaloppen | H 65- | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 30.07.2022 | O-Ringen Uppsala | H60 Kort | 50.28 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 29.07.2022 | O-Ringen Uppsala, etapp 4 | H60 Kort | 1.04.52 | 91 /116 | 24.35 | 26.26 | 10.01 | 19.08 | 3.25 | – |
| 28.07.2022 | O-Ringen Uppsala, etapp 3 | H60 Kort | 1.20.37 | 79 /116 | 12.11 | 20.11 | 3.03 | 19.08 | 3.25 | – |
| 27.07.2022 | O-Ringen Indoor | Svårast 2 | 40.58 | 239 /327 | 13.30 | (15.47) | 5.12 | 10.12 | 0.25 | – |
| 26.07.2022 | O-Ringen Uppsala, etapp 2 | H60 Kort | 1.12.48 | 87 /116 | 5.53 | 19.57 | 1.37 | 19.08 | 3.25 | – |
| 25.07.2022 | O-Ringen Uppsala | H60 Kort | 1.59.16 | 101 /116 | 30.24 | (31.38) | 8.04 | 19.08 | 3.25 | – |
| 16.07.2022 | WMOC 2022 Long Final | M60-B | 1.16.28 | 43 /80 | 11.27 | 15.35 | 2.20 | 19.08 | 3.25 | – |
| 14.07.2022 | WMOC 2022 Middle Final | M60-B | 52.26 | 49 /81 | 6.30 | 15.14 | 1.53 | 19.08 | 3.25 | – |
| 13.07.2022 | WMOC 2022 Forest Qualification | M60-1 | 1.20.10 | 45 /70 | 6.58 | 14.43 | 1.17 | 19.08 | 3.25 | – |
| 11.07.2022 | WMOC 2022 Sprint Final | M60-B | 22.24 | 48 /79 | 0.03 | 9.49 | 0.01 | 10.12 | 0.25 | – |
| 10.07.2022 | WMOC 2022 Sprint Qualification | M60-2 | 20.49 | 42 /66 | 0.48 | 9.27 | 0.22 | 10.12 | 0.25 | – |