Løperprofil
Michal Moszkowicz
WKS Wawel Kraków
Feil klubb, eller løperen registrert dobbelt? Logg inn for å foreslå rettelser
Skogsrankingen
7 løp
B-rankingen
9 løp
Skogsrankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 9.55
- Løpskapasitet
- 8.53
- O-evne
- 1.03
- Jevnhet ±
- 8,1 %
- Usikkerhet ±
- 0.20
- Sikkerhet
- 6
- Bommer per løp
- 3,0
- Typisk bom
- 72 s
- Disk/brutt
- 9 %
- Distanseprofil
- best på lange (−3,6 % per dobling)
- Sesongprofil
- jevn hele året
- Løp i grunnlaget
- 7 (sist 02.08.2026)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | −0,2415 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | −0,2188 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,081 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,0338 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 4,49 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 6,28 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 1,1019 |
| bomVekt | 62,73 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,2763 |
| bomStorSigma | 0,6957 |
| antallBom | 20 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0871 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0757 |
| havariVekt | 6,2 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | −0,0522 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 1,5426 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | −0,0005 |
| fartSesongSin | −0,0038 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,1831 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 676,2 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 2364,1 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 2641,6 |
| beregnet | 05.11.2026 |
Sprintrankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 6.49
- Løpskapasitet
- 6.35
- O-evne
- 0.14
- Jevnhet ±
- 5,9 %
- Usikkerhet ±
- 0.22
- Sikkerhet
- 1
- Bommer per løp
- 1,3
- Typisk bom
- 58 s
- Disk/brutt
- 5 %
- Løp i grunnlaget
- 1 (sist 25.06.2026)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | −0,2071 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | −0,2104 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0585 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,0519 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 0,69 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 0,93 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 1,5024 |
| bomVekt | 10,46 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,055 |
| bomStorSigma | 0,5126 |
| antallBom | 3 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0533 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0855 |
| havariVekt | 0,79 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | 0 |
| fartSesongSin | 0 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,0586 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 485,4 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 2443 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 2529,9 |
| beregnet | 05.11.2026 |
B-rankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 11.57
- Løpskapasitet
- 8.46
- O-evne
- 3.11
- Jevnhet ±
- 10,9 %
- Usikkerhet ±
- 1.14
- Sikkerhet
- 5
- Bommer per løp
- 3,8
- Typisk bom
- 127 s
- Disk/brutt
- 4 %
- Distanseprofil
- nøytral
- Sesongprofil
- jevn hele året
- Løp i grunnlaget
- 9 (sist 07.08.2024)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | −0,3803 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | −0,3231 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,1086 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,0981 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 0,82 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 5,11 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 1,0844 |
| bomVekt | 34,04 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,8457 |
| bomStorSigma | 0,93 |
| antallBom | 28 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0443 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0836 |
| havariVekt | 2,35 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | −0,0005 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 1,2544 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | −0,0005 |
| fartSesongSin | 0,0032 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,2349 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 764,9 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 2063,1 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 2811,9 |
| beregnet | 05.11.2026 |
| Terskel | Streak | Uten slik bom siden | Lengste | Plass |
|---|---|---|---|---|
| Bom over to minutter | 4 | 02.08.2026 Sudety Cup - E4, bom 4.33 | 101 | – |
| Bom over fem minutter | 126 | 14.12.2025 Sjusjørennet 2025 mellom, bom 22.49 | 126 | – |
| Bom over ti minutter | 126 | 14.12.2025 Sjusjørennet 2025 mellom, bom 22.49 | 126 | – |
| Dato | Løp | Klasse | Tid | Plass | Bommet | Justert kmtid | O-prest. | Forventet kmtid | O-evne | Terning |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 02.08.2026 | Sudety Cup - E4 | M16 | 40.31 | 11 /22 | 4.39 | 9.42 | 1.07 | 10.02 | 1.02 | |
| 01.08.2026 | Sudety Cup - E3 | M16 | 44.18 | 15 /22 | 8.49 | 13.16 | 2.38 | 10.02 | 1.02 | |
| 31.07.2026 | Sudety Cup - E2 | M16 | 48.56 | 7 /24 | 2.46 | 9.17 | 0.32 | 9.49 | 0.50 | |
| 30.07.2026 | Sudety Cup - E1 | M16 | 34.44 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 26.06.2026 | EYOC 2026 - long | Men 16 | 1.00.20 | 44 /106 | 4.25 | 8.56 | 0.39 | 9.44 | 0.54 | |
| 25.06.2026 | EYOC 2026 - sprint | Men 16 | 18.01 | 94 /106 | 2.39 | 7.39 | 1.08 | – | – | – |
| 22.03.2026 | Wyspa O-Cup 2026 E3 | M16 | 56.18 | 11 /27 | 3.11 | 9.11 | 0.31 | 10.13 | 0.59 | – |
| 21.03.2026 | Wyspa O-Cup 2026 E1 | M16 | 35.33 | 13 /27 | 2.56 | 10.25 | 0.52 | 10.13 | 0.59 | – |
| 21.03.2026 | Wyspa O-Cup 2026 E2 | M16 | 32.45 | 12 /27 | 3.47 | 9.52 | 1.08 | 10.13 | 0.59 | – |
| 14.12.2025 | Sjusjørennet 2025 mellom | H 15-16 | 1.05.46 | 24 /25 | – | – | – | – | – | – |
| 13.12.2025 | Sjusjørennet 2025 sprint | H 15-16 | 23.27 | 17 /24 | – | – | – | – | – | – |
| 23.03.2025 | ESOC, JWSOC and EYSOC Long 23.3.2025 | M17 | 1.29.58 | 32 /33 | – | – | – | – | – | – |
| 22.03.2025 | ESOC, JWSOC and EYSOC middle 22.3.2025 | M17 | 39.47 | 23 /33 | – | – | – | – | – | – |
| 21.03.2025 | ESOC, JWSOC and EYSOC sprint 21.3.2025 | M17 | 27.41 | 30 /34 | – | – | – | – | – | – |
| 09.03.2025 | Lygna Ski-O Weekend - mellom - NC finale og NM lang herrer junior | H 13-14 | 45.21 | 5 /7 | – | – | – | – | – | – |
| 08.03.2025 | Lygna Ski-O Weekend - NC sprint | H 13-14 | 0.00 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 09.02.2025 | SkidO, Svenska cupen, #6 (WRE), lång + Sundsvall SkiO Weekend, #2, lång | H14 | 30.59 | 4 /6 | – | – | – | – | – | – |
| 08.02.2025 | SkidO, Svenska cupen, #5 (WRE), sprint + Sundsvall SkiO Weekend, #1, sprint | H14 | 30.29 | 5 /6 | – | – | – | – | – | – |
| 09.08.2024 | FIN5 Orienteering Week stage 5 | H13 | 29.36 | 7 /12 | – | – | – | – | – | – |
| 07.08.2024 | FIN5 Orienteering Week stage 4 | H13 | 30.08 | 7 /18 | 2.20 | 11.42 | 0.54 | 14.30 | 3.24 | |
| 06.08.2024 | FIN5 Orienteering Week stage 3 | H13 | 57.51 | 16 /21 | 19.04 | 16.32 | 5.27 | 14.30 | 3.24 | |
| 27.07.2024 | O-Ringen Smålandskusten, etapp 5 | H13 | 42.50 | 95 /163 | 8.14 | 14.07 | 2.43 | 14.38 | 3.21 | |
| 26.07.2024 | O-Ringen Smålandskusten, etapp 4 | H13 | 29.19 | 40 /163 | 4.44 | 11.04 | 1.47 | 14.38 | 3.21 | |
| 24.07.2024 | O-Ringen Smålandskusten, etapp 3 | H13 | 49.18 | 101 /163 | 11.20 | 14.17 | 3.17 | 14.38 | 3.21 | |
| 23.07.2024 | O-Ringen Smålandskusten, etapp 2 | H13 | 51.38 | 121 /163 | 15.34 | 17.29 | 5.16 | 14.38 | 3.21 | |
| 22.07.2024 | O-Ringen Smålandskusten, etapp 1 | H13 | 51.18 | 115 /158 | 14.14 | 15.01 | 4.10 | 14.38 | 3.21 | |
| 24.06.2024 | GRAND PRIX POLONIA | M14 | 1.13.25 | 18 /24 | 13.38 | 22.24 | 4.10 | 15.58 | 2.28 | – |
| 23.06.2024 | GRAND PRIX POLONIA | M14 | 22.57 | 19 /26 | – | – | – | – | – | – |
| 22.06.2024 | GRAND PRIX POLONIA | M14 | 59.46 | 9 /27 | 6.52 | 13.34 | 1.34 | 15.58 | 2.28 | – |