Løperprofil
Line Löfgren
Stora Tuna
Feil klubb, eller løperen registrert dobbelt? Logg inn for å foreslå rettelser
Skogsrankingen
12 løp
B-rankingen
4 løp
C-rankingen
22 løp
N-rankingen
5 løp
Skogsrankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 14.59
- Løpskapasitet
- 12.48
- O-evne
- 2.11
- Jevnhet ±
- 7,0 %
- Usikkerhet ±
- 0.23
- Sikkerhet
- 11
- Bommer per løp
- 4,0
- Typisk bom
- 105 s
- Disk/brutt
- 2 %
- Distanseprofil
- best på lange (−0,9 % per dobling)
- Sesongprofil
- best i mars (±0,5 %)
- Løp i grunnlaget
- 12 (sist 18.10.2026)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | 0,1253 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | 0,1474 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0703 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,0247 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 8,57 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 11,17 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 1,4507 |
| bomVekt | 100,76 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,6499 |
| bomStorSigma | 0,8118 |
| antallBom | 45 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0222 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0757 |
| havariVekt | 9,7 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | −0,0136 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 1,2676 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | −0,0019 |
| fartSesongSin | −0,005 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,1831 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 676,2 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 3408,8 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 3988,1 |
| beregnet | 05.11.2026 |
B-rankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 14.09
- Løpskapasitet
- 12.22
- O-evne
- 1.47
- Jevnhet ±
- 9,1 %
- Usikkerhet ±
- 0.53
- Sikkerhet
- 4
- Bommer per løp
- 4,3
- Typisk bom
- 77 s
- Disk/brutt
- 5 %
- Distanseprofil
- best på korte (+0,5 % per dobling)
- Sesongprofil
- best i oktober (±1,1 %)
- Løp i grunnlaget
- 5 (sist 09.11.2025)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | −0,0347 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | −0,0065 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0913 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,0607 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 1,15 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 3,54 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 1,2299 |
| bomVekt | 35,48 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,3381 |
| bomStorSigma | 0,6917 |
| antallBom | 12 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,046 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0836 |
| havariVekt | 1,98 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0,0068 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 1,2681 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | −0,0033 |
| fartSesongSin | 0,0108 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,2349 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 764,9 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 2909,7 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 3331,1 |
| beregnet | 05.11.2026 |
C-rankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 13.25
- Løpskapasitet
- 11.55
- O-evne
- 1.31
- Jevnhet ±
- 10,1 %
- Usikkerhet ±
- 1.45
- Sikkerhet
- 10
- Bommer per løp
- 3,5
- Typisk bom
- 77 s
- Disk/brutt
- 4 %
- Distanseprofil
- best på lange (−0,2 % per dobling)
- Sesongprofil
- best i november (±1,2 %)
- Løp i grunnlaget
- 23 (sist 12.11.2023)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | −0,0697 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | −0,058 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,1015 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,123 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 0,57 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 10,06 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 1,0749 |
| bomVekt | 52,46 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,3375 |
| bomStorSigma | 0,7462 |
| antallBom | 51 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,038 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0674 |
| havariVekt | 2,25 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | −0,0027 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0,9692 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | −0,0096 |
| fartSesongSin | 0,0077 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,2196 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 762,2 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 2812,5 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 3170,3 |
| beregnet | 05.11.2026 |
N-rankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 10.45
- Løpskapasitet
- 8.54
- O-evne
- 1.50
- Jevnhet ±
- 11,0 %
- Usikkerhet ±
- 2.39
- Sikkerhet
- 2
- Bommer per løp
- 3,0
- Typisk bom
- 90 s
- Disk/brutt
- 3 %
- Distanseprofil
- nøytral
- Sesongprofil
- jevn hele året
- Løp i grunnlaget
- 5 (sist 15.08.2021)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | −0,3488 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | −0,3523 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,1099 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,221 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 0,02 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 1,58 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 0,9676 |
| bomVekt | 5,05 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,4994 |
| bomStorSigma | 0,9745 |
| antallBom | 6 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0339 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0329 |
| havariVekt | 0,18 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | −0 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0,7819 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | 0,0001 |
| fartSesongSin | −0,0002 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,2095 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 752,6 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 2129,5 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 2569,3 |
| beregnet | 05.11.2026 |
| Terskel | Streak | Uten slik bom siden | Lengste | Plass |
|---|---|---|---|---|
| Bom over to minutter | 2 | 18.10.2026 Daladubbeln, individuella öppna klasser (söndag), bom 4.31 | 176 | – |
| Bom over fem minutter | 121 | 21.07.2026 O-Ringen Göteborg, etapp 2, lång, bom 14.52 | 260 | – |
| Bom over ti minutter | 121 | 21.07.2026 O-Ringen Göteborg, etapp 2, lång, bom 14.52 | 448 | – |
| Dato | Løp | Klasse | Tid | Plass | Bommet | Justert kmtid | O-prest. | Forventet kmtid | O-evne | Terning |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 18.10.2026 | Daladubbeln, individuella öppna klasser (söndag) | Blå 3 km | 50.02 | 86 /145 | 10.19 | 16.37 | 3.26 | 15.00 | 2.11 | |
| 29.08.2026 | MTBO, Publiktävling VM, medel | D16 | 44.46 | 1 /2 | – | – | – | – | – | – |
| 16.08.2026 | MTBO, SM/JSM/USM/VSM, Svenska cupen, #5, lång | D16 | 1.19.00 | 3 /4 | – | – | – | – | – | – |
| 15.08.2026 | MTBO, SM/JSM/USM/VSM, Svenska cupen, #3, medel | D16 | 45.15 | 3 /4 | – | – | – | – | – | – |
| 15.08.2026 | MTBO, SM/JSM/USM/VSM, Svenska cupen, #4, sprint | D16 | 23.25 | 4 /4 | – | – | – | – | – | – |
| 09.08.2026 | Trampen, dag 2, lång | D16 | – | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 25.07.2026 | O-Ringen Göteborg, etapp 5, lång, jaktstart | D15 | 1.02.47 | 93 /146 | 7.55 | 13.58 | 1.46 | 15.01 | 2.11 | |
| 24.07.2026 | O-Ringen Göteborg, etapp 4, medel | D15 | 55.34 | 102 /146 | 8.21 | 15.28 | 2.19 | 15.01 | 2.11 | |
| 23.07.2026 | O-Ringen Göteborg, etapp 3, medel | D15 | 45.24 | 122 /146 | 10.25 | 16.52 | 3.52 | 15.01 | 2.11 | |
| 21.07.2026 | O-Ringen Göteborg, etapp 2, lång | D15 | 1.41.41 | 132 /146 | 20.51 | 17.57 | 3.41 | 15.01 | 2.11 | |
| 20.07.2026 | O-Ringen Göteborg, etapp 1, lång | D15 | 1.05.18 | 94 /146 | 7.15 | 13.38 | 1.31 | 15.01 | 2.11 | |
| 05.07.2026 | 3+3 i Sälen, etapp 3, medel | D16 | 1.06.51 | 49 /65 | 18.47 | 19.34 | 5.30 | 15.01 | 2.11 | |
| 04.07.2026 | 3+3 i Sälen, etapp 2, lång | D16 | 1.07.05 | 49 /65 | 3.25 | 13.52 | 0.42 | 15.01 | 2.11 | |
| 03.07.2026 | 3+3 i Sälen, etapp 1, medel | D16 | 42.13 | 47 /66 | 4.45 | 13.43 | 1.33 | 15.01 | 2.11 | |
| 16.05.2026 | DOL-kampen, dag 1 | D16 | 53.28 | 21 /22 | 7.55 | 16.17 | 2.25 | 14.33 | 1.52 | |
| 19.04.2026 | Attunda OK, medeldistans | D16 | 52.54 | 26 /35 | 15.37 | 16.54 | 4.59 | 14.18 | 1.56 | – |
| 11.04.2026 | Lännamedeln | D16 | 56.57 | 13 /27 | 7.12 | 15.05 | 1.54 | 14.18 | 1.56 | – |
| 22.03.2026 | SkidO, JSM/USM/VSM (Svenska cupen, #10, även seniorer), sprint | D15 | 17.58 | 7 /15 | – | – | – | – | – | – |
| 21.03.2026 | SkidO, SM/JSM/USM/VSM (Svenska cupen, #9), lång | D15 | 1.10.13 | 14 /15 | – | – | – | – | – | – |
| 09.11.2025 | O-event, dag 3 - Zoorientering | D14 | 25.35 | 55 /102 | 0.58 | 13.04 | 0.30 | 15.04 | 1.51 | |
| 08.11.2025 | O-event, dag 2 - Downhill sprint | D14 | 20.04 | 43 /95 | – | – | – | – | – | – |
| 07.11.2025 | O-event, dag 1 - Sprint by Night | D14 | 23.12 | 75 /93 | – | – | – | – | – | – |
| 26.10.2025 | Daladubbeln, patrull | D14 | 1.21.05 | 141 /210 | 6.45 | 15.10 | 1.16 | 15.35 | 2.08 | |
| 24.10.2025 | Lugnetsprinten | D14 | 22.10 | 52 /70 | – | – | – | – | – | – |
| 26.07.2025 | O-Ringen Jönköping, MTBO, etapp 5 | D14 | 53.01 | 1 /2 | – | – | – | – | – | – |
| 25.07.2025 | O-Ringen Jönköping, MTBO, etapp 4 | D14 | 34.30 | 1 /2 | – | – | – | – | – | – |
| 24.07.2025 | O-Ringen Jönköping, MTBO, etapp 3 | D14 | 24.18 | 1 /2 | – | – | – | – | – | – |
| 22.07.2025 | O-Ringen Jönköping, MTBO, etapp 2 | D14 | 21.47 | 1 /2 | – | – | – | – | – | – |
| 21.07.2025 | O-Ringen Jönköping, MTBO, etapp 1 | D14 | 37.28 | 2 /2 | – | – | – | – | – | – |
| 01.06.2025 | MTBO, Camp Glasriket, medel + DM, medel, Småland | D14 | 27.21 | 2 /2 | – | – | – | – | – | – |
| 30.05.2025 | MTBO, Svenska cupen, #6, sprint + Camp Glasriket + DM, sprint, Småland | D14 | 15.14 | 2 /2 | – | – | – | – | – | – |
| 29.05.2025 | MTBO, Svenska cupen, #5, lång + Camp Glasriket + DM, lång, Småland | D14 | 38.32 | 1 /2 | – | – | – | – | – | – |
| 30.03.2025 | Nyköpingsorienteringen | D14 | 53.15 | 69 /82 | 6.20 | 19.22 | 2.18 | 16.02 | 1.58 | |
| 09.02.2025 | SkidO, Svenska cupen, #6 (WRE), lång + Sundsvall SkiO Weekend, #2, lång | D14 | 36.10 | 8 /10 | – | – | – | – | – | – |
| 08.02.2025 | SkidO, Svenska cupen, #5 (WRE), sprint + Sundsvall SkiO Weekend, #1, sprint | D14 | 27.19 | 10 /11 | – | – | – | – | – | – |
| 15.12.2024 | Sjusjørennet 2024 mellom | D 13-14 | 0.00 | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 14.12.2024 | Sjusjørennet 2024 sprint | D 13-14 | 28.47 | 10 /11 | – | – | – | – | – | – |
| 10.11.2024 | O-event, dag 3 - Zoorientering | D13 | 25.58 | 48 /101 | 0.52 | 13.42 | 0.27 | 14.41 | 1.54 | – |
| 09.11.2024 | O-event, dag 2 - Downhill Sprint | D13 | 27.43 | 71 /92 | – | – | – | – | – | – |
| 08.11.2024 | O-event, dag 1 - Sprint by Night | D13 | 17.56 | 58 /92 | – | – | – | – | – | – |
| 20.10.2024 | Daladubbeln, patrull | D14 | 1.13.24 | 149 /232 | 4.55 | 14.13 | 0.57 | – | – | – |
| 18.08.2024 | MTBO, Svenska cupen, #7, medel | D14 | – | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 17.08.2024 | MTBO, Svenska cupen, #6, sprint | D14 | – | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 27.07.2024 | O-Ringen Smålandskusten, MTBO, etapp 5 | D14 | 1.06.13 | 2 /3 | – | – | – | – | – | – |
| 26.07.2024 | O-Ringen Smålandskusten, MTBO, etapp 4 | D14 | 39.53 | 2 /3 | – | – | – | – | – | – |
| 25.07.2024 | O-Ringen Smålandskusten, MTBO, etapp 3 | D14 | 34.49 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 23.07.2024 | O-Ringen Smålandskusten, MTBO, etapp 2 | D14 | 56.21 | 2 /3 | – | – | – | – | – | – |
| 22.07.2024 | O-Ringen Smålandskusten, MTBO, etapp 1 | D14 | 41.09 | 3 /3 | – | – | – | – | – | – |
| 12.05.2024 | MTBO, SM/JSM/USM/VSM, Svenska cupen, #3, medel | D14 | 45.17 | 2 /4 | – | – | – | – | – | – |
| 11.05.2024 | MTBO, SM/JSM/USM/VSM, Svenska cupen, #2, lång | D14 | 1.12.24 | 3 /3 | – | – | – | – | – | – |
| 10.05.2024 | MTBO, SM/JSM/USM/VSM, Svenska cupen, #1, sprint | D14 | 24.13 | 4 /4 | – | – | – | – | – | – |
| 10.02.2024 | SkidO, SM/JSM (Svenska cupen), medel + Sundsvall SkiO Weekend, #1, medel | D14 | – | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 10.02.2024 | SkidO, Svenska cupen, sprint + Sundsvall SkiO Weekend, #2, sprint | D14 | – | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 13.01.2024 | SkidO, Svenska cupen (endast juniorer), sprint + Svenska SkidO-träffen | D14 | 23.59 | 19 /22 | – | – | – | – | – | – |
| 12.11.2023 | O-event, dag 3 - Zoorientering | D12 | 23.36 | 54 /94 | 2.05 | 14.24 | 1.16 | 15.30 | 1.21 | |
| 11.11.2023 | O-event, dag 2 - Downhill sprint | D12 | 24.52 | 32 /77 | – | – | – | – | – | – |
| 10.11.2023 | O-event, dag 1 - Sprint by Night | D12 | 16.49 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 15.10.2023 | Daladubbeln, patrull | D12 | 1.04.04 | 101 /232 | 0.31 | 13.01 | 0.06 | 15.39 | 1.21 | |
| 30.09.2023 | MTBO, Svenska cupen, #5, sprint | D12 | 15.12 | 1 /1 | – | – | – | – | – | – |
| 23.09.2023 | DM, medel, Dalarna | D12 | 24.47 | 11 /22 | 1.11 | 12.25 | 0.36 | 15.57 | 1.27 | |
| 17.09.2023 | MTBO, USM/JSM/SM/VSM//DM, Göteborg (Svenska cupen, #4), långdistans | D12 | 30.37 | 2 /3 | – | – | – | – | – | – |
| 16.09.2023 | MTBO, USM/JSM/SM/VSM/DM, Göteborg (Svenska cupen, #3), sprint | D12 | 17.07 | 3 /4 | – | – | – | – | – | – |
| 02.09.2023 | DM, sprint, Dalarna | D12 | 14.42 | 16 /25 | – | – | – | – | – | – |
| 13.08.2023 | Tuna Ting, dag 2, lång | D12 | 34.55 | 12 /18 | 0.12 | 14.32 | 0.05 | 16.23 | 1.31 | |
| 12.08.2023 | Tuna Ting, dag 1, medel | D12 | 32.19 | 15 /21 | 1.53 | 14.21 | 0.50 | 16.23 | 1.31 | |
| 28.07.2023 | O-Ringen Åre, etapp 5, lång, jaktstart | D12 | 48.29 | 80 /106 | 2.17 | 16.18 | 0.46 | 16.52 | 1.41 | |
| 27.07.2023 | O-Ringen Åre, etapp 4, medel | D12 | 29.47 | 79 /106 | 0.28 | 14.59 | 0.14 | 16.52 | 1.41 | |
| 26.07.2023 | O-Ringen Åre, etapp 3, medel | D12 | 43.36 | 86 /106 | 3.42 | 16.50 | 1.26 | 16.52 | 1.41 | |
| 24.07.2023 | O-Ringen Åre, etapp 2, lång | D12 | 43.21 | 67 /106 | 2.53 | 14.31 | 0.58 | 16.52 | 1.41 | |
| 23.07.2023 | O-Ringen Åre, etapp 1, lång | D12 | 52.58 | 84 /106 | 1.48 | 16.50 | 0.34 | 16.52 | 1.41 | |
| 14.05.2023 | OL-touren Falun, lång | D12 | 34.48 | 15 /22 | 1.35 | 15.35 | 0.43 | 17.41 | 2.10 | |
| 13.05.2023 | OL-touren Falun, medel | D12 | 41.46 | 18 /29 | 5.08 | 20.50 | 2.34 | 17.41 | 2.10 | |
| 07.05.2023 | MTBO, USM/JSM/SM/VSM (Svenska cupen, #2), masstart, DM för aktuella distrikt | D12 | 28.09 | 1 /1 | – | – | – | – | – | – |
| 06.05.2023 | MTBO, USM/JSM/SM/VSM (Svenska cupen, #1), medel, DM för aktuella distrikt | D12 | 45.58 | 1 /1 | – | – | – | – | – | – |
| 16.10.2022 | Daladubbeln, patrull | D12 | – | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 17.09.2022 | SM, medel, publiktävling | D12 | 36.05 | 12 /14 | 2.26 | 18.18 | 1.14 | 18.30 | 2.32 | |
| 30.07.2022 | O-Ringen Uppsala | D11 | 47.50 | 69 /94 | 4.47 | 18.45 | 1.53 | 18.58 | 2.44 | |
| 29.07.2022 | O-Ringen Uppsala, etapp 4 | D11 | 37.41 | 73 /94 | 3.23 | 20.43 | 1.52 | 18.58 | 2.44 | |
| 28.07.2022 | O-Ringen Uppsala, etapp 3 | D11 | 59.20 | 63 /94 | 1.33 | 17.55 | 0.28 | 18.58 | 2.44 | |
| 26.07.2022 | O-Ringen Uppsala, etapp 2 | D11 | 53.52 | 83 /94 | 7.57 | 21.58 | 3.15 | 18.58 | 2.44 | |
| 25.07.2022 | O-Ringen Uppsala | D11 | 51.09 | 78 /94 | 16.12 | 19.33 | 6.11 | 18.58 | 2.44 | |
| 19.07.2022 | MTBO, VM, publiktävling 4, sprint (Young Guns World Series, World Masters Series) | D12 | 22.23 | 1 /1 | – | – | – | – | – | – |
| 16.07.2022 | MTBO, VM, publiktävling 2, medel (World Masters Series) | D12 | 37.38 | 1 /1 | – | – | – | – | – | – |
| 15.07.2022 | MTBO, VM, publiktävling 1, medel | D12 | 1.14.59 | 1 /1 | – | – | – | – | – | – |
| 06.06.2022 | Ösaträffen, dag 3, medel | D12 | 43.09 | 32 /47 | 3.49 | 16.00 | 1.25 | 18.22 | 2.49 | |
| 05.06.2022 | Ösaträffen, dag 2, medel | D12 | 46.48 | 47 /49 | 9.30 | 19.11 | 3.54 | 18.22 | 2.49 | |
| 04.06.2022 | Ösaträffen, dag 1, lång + Veteran-SM, ultralång | D12 | 46.46 | 39 /42 | 8.12 | 21.52 | 3.50 | 18.22 | 2.49 | |
| 01.05.2022 | Fäbodloppet dag 2 | D12 | 40.25 | 18 /19 | 4.51 | 19.44 | 2.22 | 17.22 | 2.33 | – |
| 30.04.2022 | Fäbodloppet dag 1 | D12 | 44.17 | 17 /19 | 11.31 | 20.27 | 5.19 | – | – | – |
| 23.04.2022 | Kvarnsvedsträffen | D12 | – | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 03.10.2021 | Tuna Ting, medel | D10 | – | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 15.08.2021 | Världscupen, publiktävling, dag 3, medel | D10 | 31.06 | 10 /10 | 0.47 | 19.23 | 0.29 | 17.23 | 2.26 | |
| 14.08.2021 | Världscupen, publiktävling, dag 2, lång | D10 | 22.14 | 10 /13 | 0.00 | 14.56 | 0.00 | 17.23 | 2.26 | |
| 13.08.2021 | Världscupen, publiktävling, dag 1, medel | D10 | 42.23 | 5 /9 | 1.30 | 14.58 | 0.32 | 17.23 | 2.26 | |
| 11.07.2021 | Fäbodloppet 2-dagars, dag 2 | D10 | 34.22 | 16 /19 | 9.07 | 19.32 | 5.11 | 17.48 | 3.21 | – |
| 10.07.2021 | Fäbodloppet 2-dagars, dag 1 | D10 | 1.06.02 | 15 /19 | 14.47 | 22.09 | 4.58 | 17.48 | 3.21 | – |