Løperprofil
Frode Halvor Lund
AkerBP KVARTS
Feil klubb, eller løperen registrert dobbelt? Logg inn for å foreslå rettelser
Skogsrankingen
22 løp
Sprintrankingen
9 løp
B-rankingen
17 løp
Skogsrankingen
nr. 2382 av 3557
Nr. 2382 av 3557 blant menn i Norge · nr. 294 av 403 i klassen H55–59 · nr. 50 av 69 i 1971-kullet
- Forventet kmtid
- 13.22
- Løpskapasitet
- 12.42
- O-evne
- 0.40
- Jevnhet ±
- 7,6 %
- Usikkerhet ±
- 0.20
- Sikkerhet
- 13
- Bommer per løp
- 2,2
- Typisk bom
- 67 s
- Disk/brutt
- 12 %
- Distanseprofil
- best på korte (+0,8 % per dobling)
- Sesongprofil
- best i mai (±1,7 %)
- Løp i grunnlaget
- 22 (sist 16.09.2026)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | 0,117 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | 0,1219 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0765 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,0242 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 5,3 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 12,62 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 0,8184 |
| bomVekt | 150,47 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,1987 |
| bomStorSigma | 0,5837 |
| antallBom | 45 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,1228 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0586 |
| havariVekt | 9,51 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0,0109 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 1,1928 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | 0,0082 |
| fartSesongSin | −0,0144 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,1831 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 676,3 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 3382,2 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 3559,7 |
| beregnet | 06.11.2026 |
Sprintrankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 9.19
- Løpskapasitet
- 9.08
- O-evne
- 0.10
- Jevnhet ±
- 6,8 %
- Usikkerhet ±
- 0.34
- Sikkerhet
- 4
- Bommer per løp
- 0,7
- Typisk bom
- 70 s
- Disk/brutt
- 6 %
- Distanseprofil
- best på korte (+0,7 % per dobling)
- Sesongprofil
- best i oktober (±0,6 %)
- Løp i grunnlaget
- 10 (sist 13.08.2025)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | 0,1198 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | 0,1305 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0678 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,0586 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 0,75 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 3,56 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 0,7742 |
| bomVekt | 42,6 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,2545 |
| bomStorSigma | 0,7657 |
| antallBom | 12 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0586 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0717 |
| havariVekt | 1,55 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0,0105 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 1,1169 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | −0,0027 |
| fartSesongSin | 0,0056 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,0586 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 485,4 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 3389,5 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 3453,8 |
| beregnet | 06.11.2026 |
B-rankingen
nr. 105 av 304
Nr. 105 av 304 blant menn i Norge · nr. 2 av 12 i klassen H55–59 · nr. 1 av 2 i 1971-kullet
- Forventet kmtid
- 13.23
- Løpskapasitet
- 12.26
- O-evne
- 0.57
- Jevnhet ±
- 7,5 %
- Usikkerhet ±
- 0.27
- Sikkerhet
- 9
- Bommer per løp
- 2,3
- Typisk bom
- 80 s
- Disk/brutt
- 4 %
- Distanseprofil
- best på lange (−0,5 % per dobling)
- Sesongprofil
- jevn hele året
- Løp i grunnlaget
- 18 (sist 25.07.2026)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | −0,0274 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | −0,0371 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0754 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,0328 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 5,12 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 9,1 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 0,6635 |
| bomVekt | 76,1 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,3792 |
| bomStorSigma | 0,5995 |
| antallBom | 32 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0371 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0674 |
| havariVekt | 6,31 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | −0,0066 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 1,1126 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | 0,0045 |
| fartSesongSin | −0,0021 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,2348 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 765,1 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 2927,2 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 3150,3 |
| beregnet | 06.11.2026 |
C-rankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 15.12
- Løpskapasitet
- 13.17
- O-evne
- 1.55
- Jevnhet ±
- 8,7 %
- Usikkerhet ±
- 8.55
- Sikkerhet
- 0
- Bommer per løp
- 3,2
- Typisk bom
- 94 s
- Disk/brutt
- 5 %
- Løp i grunnlaget
- 2 (sist 04.10.2015)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | 0,0406 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | −0,2449 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0866 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,4618 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 0 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 0,19 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 0,9793 |
| bomVekt | 0,38 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,5477 |
| bomStorSigma | 0,8849 |
| antallBom | 0 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0481 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0684 |
| havariVekt | 0 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | 0 |
| fartSesongSin | 0 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,2196 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 762,6 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 3136 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 3586,5 |
| beregnet | 06.11.2026 |
| Terskel | Streak | Uten slik bom siden | Lengste | Plass |
|---|---|---|---|---|
| Bom over to minutter | 3 | 24.10.2026 HARDHAUSEN, bom 2.11 | 264 | nr. 6979 |
| Bom over fem minutter | 19 | 16.09.2026 Bedriftsløp - Vannbassengene - R17, bom 5.30 | 486 | nr. 5994 |
| Bom over ti minutter | 496 | 28.10.2023 HARDHAUSEN, Melshei, bom 11.41 | 961 | nr. 2197 |
| Dato | Løp | Klasse | Tid | Plass | Bommet | Justert kmtid | O-prest. | Forventet kmtid | O-evne | Terning |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 24.10.2026 | HARDHAUSEN | Åpen 4 | 1.09.36 | 7 /22 | – | – | – | – | – | – |
| 16.09.2026 | Bedriftsløp - Vannbassengene - R17 | H50 | 1.05.31 | 15 /22 | 7.24 | 14.52 | 1.41 | 13.20 | 0.40 | |
| 09.09.2026 | Bedriftsløp - Haugstadskogen - R16 | H50 | 47.02 | 22 /32 | 3.00 | 13.33 | 0.52 | 13.20 | 0.40 | |
| 26.08.2026 | Bedriftsløp - Sørmarka - R14 | H50 | 48.58 | 13 /35 | 5.20 | 13.06 | 1.26 | 13.05 | 0.40 | |
| 25.07.2026 | O-Ringen Göteborg, etapp 5, lång, jaktstart | Orange 4,0 | 59.35 | 14 /67 | 2.53 | 13.31 | 0.39 | 13.13 | 0.52 | |
| 24.07.2026 | O-Ringen Göteborg, etapp 4, medel | Orange 4,0 | 40.00 | 3 /68 | 3.04 | 11.49 | 0.54 | 13.13 | 0.52 | |
| 23.07.2026 | O-Ringen Göteborg, etapp 3, medel | Orange 4,0 | 37.55 | 10 /68 | 3.52 | 13.20 | 1.22 | 13.13 | 0.52 | |
| 21.07.2026 | O-Ringen Göteborg, etapp 2, lång | Orange 4,0 | 55.17 | 9 /68 | 0.54 | 12.41 | 0.12 | 13.13 | 0.52 | |
| 20.07.2026 | O-Ringen Göteborg, etapp 1, lång | Orange 4,0 | 1.00.22 | 10 /69 | 3.28 | 13.03 | 0.45 | 13.13 | 0.52 | |
| 17.06.2026 | Bedriftsløp - Universitetet - R11 - kortløp | H50 | 38.59 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 10.06.2026 | Bedriftsløp - Selshammaren - R10 - postplukk | H50 | 58.39 | 14 /33 | – | – | – | – | – | – |
| 06.05.2026 | Bedriftsløp - Ølbergskogen - R5 | H50 | 42.58 | 24 /45 | 1.58 | 12.53 | 0.35 | 13.11 | 0.39 | |
| 19.04.2026 | Vestlandspremieren dag 3 Kristtornløpet | B-åpen 17- | 38.51 | 2 /11 | 0.31 | 12.56 | 0.10 | 14.32 | 1.06 | |
| 18.04.2026 | Vestlandspremieren dag 2, Sveio | B-open 17- | 36.55 | 5 /16 | 4.26 | 15.40 | 1.53 | 14.32 | 1.06 | |
| 17.04.2026 | Vestlandspremieren dag 1 Møllesprinten | B-Open17 | 25.44 | 3 /8 | – | – | – | – | – | – |
| 31.12.2025 | Nyttårsløp Melshei | Herrer - mellomlang løype | 1.03.31 | 23 /35 | 6.54 | 15.09 | 1.39 | 13.30 | 0.42 | |
| 26.12.2025 | Juleløpet i Sørmarka | HM | 42.04 | 33 /54 | 3.06 | 14.19 | 1.03 | 13.30 | 0.42 | |
| 17.12.2025 | Nattgløggen | HK | 44.40 | 6 /9 | – | – | – | – | – | – |
| 20.08.2025 | Bedriftsløp - Vagleskogen - R13 | H50 | 44.46 | 24 /37 | 4.38 | 14.54 | 1.32 | 12.58 | 0.34 | |
| 13.08.2025 | Bedriftsløp - Skadberg - R12 | H50 | 49.32 | 19 /32 | 6.50 | 10.19 | 1.25 | 8.50 | 0.10 | |
| 04.06.2025 | Bedriftsløp - Sørmarka - R9 | H50 | 45.36 | 11 /32 | – | – | – | – | – | – |
| 03.06.2025 | Ungdomscup 4 - Tananger | A-åpen | 44.38 | 3 /4 | 6.36 | 15.24 | 2.17 | 12.24 | 0.31 | |
| 28.05.2025 | Bedriftsløp - Øksnavadskogen - R8 | H50 | 34.56 | 18 /30 | – | – | – | – | – | – |
| 09.04.2025 | Bedriftsløp - Njåskogen - R2 | H50 | 58.19 | 25 /35 | 5.10 | 10.20 | 0.55 | 8.30 | 0.07 | |
| 25.01.2025 | Vinterkarusell Melsvatnet | GM | 0.00 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 26.12.2024 | Juleløpet 2024, Vinterkarusellens 1. løp. | HM | 45.55 | 19 /62 | 0.43 | 12.38 | 0.12 | 12.15 | 0.21 | |
| 18.12.2024 | Nattløp Sørmarka | HK | 37.31 | 2 /3 | 3.02 | 12.45 | 1.02 | 12.15 | 0.21 | |
| 06.11.2024 | Nattløp Øksnevadskogen | Herrer - mellomlang løype | 50.02 | 14 /23 | 3.06 | 14.24 | 0.54 | 11.52 | 0.22 | |
| 25.09.2024 | Bedriftsløp Lundehaugen - R18 | HT | 20.15 | 7 /48 | 0.27 | 8.01 | 0.11 | 7.51 | 0.05 | |
| 24.09.2024 | Nærløp m/Ungdomscup Finale | B-åpen | 30.25 | 1 /5 | 1.28 | 15.46 | 0.46 | 16.02 | 1.04 | |
| 18.09.2024 | Bedriftsløp Frøyland - R17 | HT | 22.36 | 7 /50 | 0.27 | 7.41 | 0.09 | 7.51 | 0.05 | |
| 17.09.2024 | Ungdomscup og nærløp Bogafjell | B-åpen | 28.50 | 2 /13 | 0.52 | 15.19 | 0.28 | 16.02 | 1.04 | |
| 14.08.2024 | Bedriftsløp Skjæveland - R12 | HT | 0.00 | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 05.06.2024 | Bedriftsløp Sørmarka - R9 | HT | 28.16 | 1 /43 | 0.23 | 11.09 | 0.09 | 11.41 | 0.20 | |
| 22.05.2024 | Bedriftsløp Krossberg - R7 | HT | 23.59 | 1 /46 | 0.29 | 11.08 | 0.13 | 11.34 | 0.24 | |
| 15.05.2024 | Bedriftsløp Omdal - R6 | HT | 28.32 | 1 /27 | 0.18 | 11.22 | 0.07 | 11.34 | 0.24 | |
| 17.04.2024 | Bedriftsløp - Sandtangen - R3 | HT | 23.25 | 8 /40 | 1.11 | 12.26 | 0.38 | 12.10 | 0.36 | |
| 10.04.2024 | Bedriftsløp - Njåskogen - R2 | HT | 26.27 | 1 /45 | 1.13 | 11.27 | 0.32 | 12.10 | 0.36 | |
| 03.04.2024 | Bedriftsløp - Universitetet - R1 | HT | 18.44 | 9 /51 | 0.04 | 7.53 | 0.02 | 7.57 | 0.09 | – |
| 28.10.2023 | HARDHAUSEN, Melshei | Åpen 4 | 1.52.19 | 10 /22 | – | – | – | – | – | – |
| 16.04.2023 | Solrenningen Langdistanse | B-åpen 17- | 35.29 | 6 /26 | 0.53 | 13.26 | 0.20 | 14.53 | 1.26 | |
| 15.04.2023 | Solrenningen Mellomdistanse | B-åpen 17- | 38.27 | 12 /26 | 5.27 | 15.37 | 2.13 | 14.53 | 1.26 | |
| 14.04.2023 | Solrenningen Sprint | B-åpen 17- | 15.25 | 3 /4 | – | – | – | – | – | – |
| 15.02.2023 | Nattløp Hålandskogen (Ålgård) | HK | 39.18 | 1 /4 | 3.35 | 15.19 | 1.24 | 14.11 | 0.44 | |
| 18.01.2023 | Nattløp Hålandsskogen Sola | HK | 0.00 | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 04.01.2023 | Nattløp Haugstadskogen | Herrer - kort løype | 32.46 | 1 /1 | – | – | – | – | – | – |
| 12.05.2020 | Ungdomscup og klubbkamp Hellvik | B-Åpen | 24.51 | 7 /11 | – | – | – | – | – | – |
| 04.01.2020 | Vinterkarusell Kalbergskogen | HK | 28.40 | 3 /6 | – | – | – | – | – | – |
| 31.12.2019 | Nyttårsløpet, SI hytta Melshei | Herrer - kort løype | 36.28 | 11 /14 | – | – | – | – | – | – |
| 04.12.2019 | Løp nr 3 - Nattløp Bogafjell | HK | 27.55 | 2 /4 | – | – | – | – | – | – |
| 20.11.2019 | Nattløpkarusell løp 2, Sviland | HK | 38.05 | 3 /5 | – | – | – | – | – | – |
| 26.10.2019 | HARDHAUSEN | Trim | 1.03.06 | 11 /31 | – | – | – | – | – | – |
| 30.06.2019 | Norsk o-festival - lang | H 17-B | 0.00 | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 29.06.2019 | Norsk o-festival - mellom | H 17-B | 1.03.03 | 7 /14 | 2.47 | 14.19 | 0.38 | 13.50 | 0.28 | |
| 28.06.2019 | Norsk o-festival - sprint | H 17-B | 31.18 | 11 /11 | 0.41 | 11.23 | 0.15 | 10.50 | 0.08 | |
| 20.03.2019 | Nattløp Haugstadskogen | Herrer - kort løype | 29.12 | 1 /1 | – | – | – | – | – | – |
| 06.02.2019 | Nattløp Vagleskogen | HK | 40.02 | 1 /1 | – | – | – | – | – | – |
| 09.01.2019 | Nattløp Hellvik | Herrer - kort løype | 32.03 | 2 /4 | 1.29 | 13.39 | 0.38 | 13.09 | 0.35 | |
| 26.12.2018 | Juleløpet 2018 | Herrer - kort løype | 33.10 | 2 /12 | – | – | – | – | – | – |
| 19.12.2018 | Nattløp ølbergskogen | HK | 24.50 | 4 /9 | – | – | – | – | – | – |
| 21.11.2018 | Nattløp | HK | 31.29 | 7 /11 | – | – | – | – | – | – |
| 07.11.2018 | Nattløp, Resafjell | HK | 33.30 | 5 /5 | – | – | – | – | – | – |
| 02.09.2018 | Ganddalsløpet | B-Åpen | 36.07 | 4 /8 | – | – | – | – | – | – |
| 15.04.2018 | Kretsløp Langavatnet/fotland Langdistanse | B-Åpen | 43.28 | 2 /5 | 0.52 | 18.49 | 0.23 | 18.20 | 1.05 | |
| 07.03.2018 | Jaktstart nattløp | HK | 56.47 | 1 /1 | – | – | – | – | – | – |
| 21.02.2018 | Nattløp Ølbergskogen | HK | 20.10 | 1 /1 | – | – | – | – | – | – |
| 31.12.2017 | Nyttårsløpet, Sandnes IL | Herrer - kort løype | 41.01 | 4 /5 | – | – | – | – | – | – |
| 26.12.2017 | Vaulens juleløp | Herrer - kort løype | 33.41 | 4 /8 | – | – | – | – | – | – |
| 13.12.2017 | Nattløp, Njåskogen | HK | 36.43 | 1 /2 | – | – | – | – | – | – |
| 15.11.2017 | Nattløp, Sandnes IL | HK | 58.50 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 11.11.2017 | Høstkarusell løp1 - Krossberg | Herrer - kort løype | 1.00.51 | 3 /3 | – | – | – | – | – | – |
| 21.01.2017 | Vinterkarusell Melsvatnet | GK | 26.50 | 1 /2 | – | – | – | – | – | – |
| 07.01.2017 | Vinterkarusell Vigreskogen | GK | 26.50 | 4 /7 | – | – | – | – | – | – |
| 02.11.2016 | Nattløp Bogafjell | HK | 41.33 | 2 /6 | – | – | – | – | – | – |
| 22.05.2016 | Kretsløp Mellomdistanse | H17B | 27.51 | 5 /6 | – | – | – | – | – | – |
| 10.04.2016 | Tour de Orientering | B åpen | 42.05 | 3 /27 | 3.02 | 14.45 | 1.04 | 15.12 | 1.15 | |
| 10.04.2016 | Tour de Orientering | B åpen | 42.46 | 5 /27 | 2.39 | 15.00 | 0.56 | 15.12 | 1.15 | |
| 10.04.2016 | Tour de Orientering | B åpen | 2.56 | 6 /8 | – | – | – | – | – | – |
| 02.04.2016 | Kretsløp Vigreskogen | H 17-B | 22.04 | 3 /4 | 1.25 | 14.35 | 0.56 | 13.38 | 0.36 | – |
| 06.01.2016 | Nattløp Pyttaskogen | Herrer - mellomlang løype | 42.13 | 15 /17 | – | – | – | – | – | – |
| 26.12.2015 | Juleløpet | GM | 1.04.07 | 59 /69 | – | – | – | – | – | – |
| 14.11.2015 | Høstkarusellen 2015 - Løp 1 | Herrer - mellomlang løype | 46.54 | 28 /31 | – | – | – | – | – | – |
| 04.10.2015 | Tour de Orientering | C-Åpen | 20.07 | 1 /14 | 0.04 | 14.11 | 0.03 | 14.57 | 0.53 | – |
| 04.10.2015 | Tour de Orientering | C-Åpen | 21.34 | 1 /14 | 0.27 | 15.00 | 0.19 | 14.57 | 0.53 | – |
| 04.10.2015 | Tour de Orientering | C-Åpen | 2.27 | 2 /2 | – | – | – | – | – | – |
| 15.09.2015 | Klubbkamp finale Ganddal | G17-59 | 36.49 | 38 /45 | – | – | – | – | – | – |
| 08.09.2015 | Klubbkampen - Mellomdistanse Krossberg | Gutter 17-59 | 56.08 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 29.08.2015 | KM Sprint | H 17- | 33.51 | 25 | 0.54 | 11.52 | 0.19 | 11.09 | 0.13 | |
| 27.08.2015 | Karusell 4 | Herrer - lang løype | 22.53 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 25.08.2015 | Klubbkamp, Sælandskogen | Gutter 17-59 | 1.05.01 | 28 /35 | – | – | – | – | – | – |
| 02.06.2015 | Klubbkamp Ålgård | Gutter 17-59 | 36.17 | 43 /48 | – | – | – | – | – | – |
| 26.12.2014 | Juleløpet | GM | 53.08 | 52 /60 | – | – | – | – | – | – |
| 12.11.2014 | Nattløp, Flassavatnet | HM | 49.23 | 14 /16 | – | – | – | – | – | – |
| 28.09.2014 | Tour de Orientering | C-Åpen | 25.30 | 4 /11 | – | – | – | – | – | – |
| 28.09.2014 | Tour de Orientering | C-Åpen | 21.13 | 7 /11 | – | – | – | – | – | – |
| 28.09.2014 | Tour de Orientering | C-Åpen | 0.00 | Inaktiv | – | – | – | – | – | – |
| 26.09.2014 | KM natt - Bogafjell | C-Åpen | 35.18 | 1 /1 | – | – | – | – | – | – |
| 02.09.2014 | Sprintkamp 4, Hinna | Gutter 17-59 | 37.18 | 42 /49 | – | – | – | – | – | – |
| 10.06.2014 | Sprintkamp Egersund | Gutter 17-59 | 36.06 | 23 /26 | – | – | – | – | – | – |
| 05.06.2014 | Klubbmesterskap Ålgård Orientering (O-karusell 3.) | H 17 | 42.03 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 03.06.2014 | Sprintkamp Ålgård | Gutter 17-59 | 36.22 | 44 /51 | – | – | – | – | – | – |
| 27.05.2014 | Sprintkamp 1 - Giske | Gutter 17-59 | 37.41 | 52 /54 | – | – | – | – | – | – |
| 07.01.2014 | Nattløp Sørmarka | HK | 41.23 | 1 | – | – | – | – | – | – |
| 23.06.2013 | Norsk O-Festival | H 17-B | 46.16 | 23 /39 | – | – | – | – | – | – |
| 22.06.2013 | Norsk O-Festival | H 17-B | 39.38 | 23 /44 | – | – | – | – | – | – |
| 21.06.2013 | Norsk O-Festival | H 17-B | 22.05 | 16 /34 | – | – | – | – | – | – |
| 12.05.2013 | KM-Ultralang - Rogaland(RR5) | B-åpen | 58.47 | 7 /9 | 3.49 | 15.46 | 1.01 | 17.09 | 2.02 | |
| 11.05.2013 | RR4 Sprintløp-Norgescup, Universitetet | H 40 - | 33.54 | 15 /15 | 2.56 | 12.16 | 1.04 | 11.10 | 0.18 | |
| 14.04.2013 | Kretsløp RR2 Ganddal | H17- | 32.25 | 39 /43 | 2.22 | 12.11 | 0.53 | 10.54 | 0.13 | – |
| 13.04.2013 | Kretsløp RR1 Vigreskogen | B-Åpen | 44.29 | 6 /9 | 11.35 | 23.50 | 6.12 | 17.55 | 2.09 | |
| 12.04.2013 | KM Natt | C | 45.05 | 3 /4 | – | – | – | – | – | – |
| 20.10.2012 | Hardhausen | Trim_1 | 1.58.41 | 12 /14 | – | – | – | – | – | – |
| 24.06.2012 | Norsk O-Festival (Øvrige klasser) | H 17-C | 36.32 | 5 /19 | 1.28 | 13.47 | 0.33 | 13.09 | 0.31 | – |
| 23.06.2012 | Norsk O-Festival (Øvrige klasser) | H 17-C | 37.40 | 12 /33 | 1.37 | 13.45 | 0.35 | 13.09 | 0.31 | – |
| 22.06.2012 | Norsk O-Festival (Øvrige klasser) | H 17-C | 26.04 | 6 /13 | 1.44 | 12.09 | 0.48 | – | – | – |
| 09.06.2012 | KM-mellom | B-åpen | 26.08 | 2 /5 | 1.59 | 16.30 | 1.15 | 17.00 | 1.26 | – |
| 13.05.2012 | Kretsløp sprint RR og Norgescup Sprint | C-Åpen | 13.33 | 3 /5 | – | – | – | – | – | – |
| 12.05.2012 | Sandnes rankingløp | B-Åpen | 40.27 | 3 /5 | 4.12 | 17.30 | 1.49 | – | – | – |