Løperprofil
Astrid Lykke Nielsen
Horsens OK
Feil klubb, eller løperen registrert dobbelt? Logg inn for å foreslå rettelser
Skogsrankingen
13 løp
B-rankingen
12 løp
C-rankingen
9 løp
Skogsrankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 11.18
- Løpskapasitet
- 10.30
- O-evne
- 0.48
- Jevnhet ±
- 8,9 %
- Usikkerhet ±
- 0.17
- Sikkerhet
- 12
- Bommer per løp
- 1,9
- Typisk bom
- 80 s
- Disk/brutt
- 2 %
- Distanseprofil
- best på lange (−3,6 % per dobling)
- Sesongprofil
- best i februar (±1,0 %)
- Løp i grunnlaget
- 13 (sist 29.08.2026)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | −0,0755 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | −0,0652 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0889 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,0252 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 9,03 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 11,81 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 0,7056 |
| bomVekt | 108,57 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,3848 |
| bomStorSigma | 0,7944 |
| antallBom | 21 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0235 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0621 |
| havariVekt | 10,49 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | −0,0534 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 1,2785 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | −0,006 |
| fartSesongSin | −0,0083 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,1831 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 676,3 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 2792,9 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 3006 |
| beregnet | 06.11.2026 |
Sprintrankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 7.35
- Løpskapasitet
- 7.24
- O-evne
- 0.11
- Jevnhet ±
- 5,8 %
- Usikkerhet ±
- 0.24
- Sikkerhet
- 1
- Bommer per løp
- 0,8
- Typisk bom
- 68 s
- Disk/brutt
- 5 %
- Løp i grunnlaget
- 1 (sist 25.06.2026)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | −0,0918 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | −0,124 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0585 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,052 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 0,69 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 0,93 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 0,9117 |
| bomVekt | 9,78 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,223 |
| bomStorSigma | 0,7076 |
| antallBom | 0 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0533 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,1754 |
| havariVekt | 1,74 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | 0 |
| fartSesongSin | 0 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,0586 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 485,4 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 2741,6 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 2811,8 |
| beregnet | 06.11.2026 |
B-rankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 10.53
- Løpskapasitet
- 9.33
- O-evne
- 1.20
- Jevnhet ±
- 7,2 %
- Usikkerhet ±
- 0.34
- Sikkerhet
- 8
- Bommer per løp
- 3,2
- Typisk bom
- 72 s
- Disk/brutt
- 4 %
- Distanseprofil
- best på lange (−0,8 % per dobling)
- Sesongprofil
- best i desember (±1,0 %)
- Løp i grunnlaget
- 12 (sist 02.11.2025)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | −0,2913 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | −0,3001 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0717 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,0512 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 2,53 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 8,43 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 0,9087 |
| bomVekt | 64,28 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,2775 |
| bomStorSigma | 0,782 |
| antallBom | 27 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0408 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0733 |
| havariVekt | 4,37 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | −0,0118 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 1,2238 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | −0,009 |
| fartSesongSin | 0,0038 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,2348 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 765,1 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 2247,6 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 2560,8 |
| beregnet | 06.11.2026 |
C-rankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 10.33
- Løpskapasitet
- 8.42
- O-evne
- 1.51
- Jevnhet ±
- 8,8 %
- Usikkerhet ±
- 1.44
- Sikkerhet
- 4
- Bommer per løp
- 2,6
- Typisk bom
- 107 s
- Disk/brutt
- 5 %
- Distanseprofil
- nøytral
- Sesongprofil
- jevn hele året
- Løp i grunnlaget
- 10 (sist 18.03.2023)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | −0,3838 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | −0,3582 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0877 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,1528 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 0,12 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 3,85 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 0,7807 |
| bomVekt | 24,19 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,6701 |
| bomStorSigma | 0,964 |
| antallBom | 11 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0457 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0668 |
| havariVekt | 0,61 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | −0,0002 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 1,129 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | −0,0004 |
| fartSesongSin | 0,0007 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,2196 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 762,6 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 2051,6 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 2488,3 |
| beregnet | 06.11.2026 |
| Terskel | Streak | Uten slik bom siden | Lengste | Plass |
|---|---|---|---|---|
| Bom over to minutter | 2 | 29.08.2026 KM Mellom og Kampen om Skagerak løp 2, bom 5.32 | 109 | – |
| Bom over fem minutter | 2 | 29.08.2026 KM Mellom og Kampen om Skagerak løp 2, bom 5.32 | 171 | – |
| Bom over ti minutter | 496 | 10.04.2022 Göteborgsdubbeln, dag 2, medel, bom 10.30 | 496 | – |
| Dato | Løp | Klasse | Tid | Plass | Bommet | Justert kmtid | O-prest. | Forventet kmtid | O-evne | Terning |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 29.08.2026 | KM Mellom og Kampen om Skagerak løp 2 | D 15-16 | 40.52 | 11 /19 | 7.10 | 15.13 | 2.40 | 11.23 | 0.45 | |
| 28.08.2026 | Kampen om Skagerrak Løp 1 | D 15-16 | – | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 22.08.2026 | DM Mellem 2026 | D16 | 27.41 | 2 /16 | 0.15 | 9.50 | 0.05 | 11.23 | 0.45 | |
| 25.07.2026 | O-Ringen Göteborg, etapp 5, lång, jaktstart | D15 | 50.51 | 51 /146 | 2.28 | 11.19 | 0.33 | 11.20 | 0.41 | |
| 24.07.2026 | O-Ringen Göteborg, etapp 4, medel | D15 | 37.58 | 27 /146 | 1.57 | 10.34 | 0.33 | 11.20 | 0.41 | |
| 23.07.2026 | O-Ringen Göteborg, etapp 3, medel | D15 | 31.55 | 58 /146 | 4.18 | 11.51 | 1.36 | 11.20 | 0.41 | |
| 21.07.2026 | O-Ringen Göteborg, etapp 2, lång | D15 | 59.35 | 41 /146 | 4.48 | 10.31 | 0.51 | 11.20 | 0.41 | |
| 20.07.2026 | O-Ringen Göteborg, etapp 1, lång | D15 | 53.40 | 48 /146 | 3.59 | 11.13 | 0.50 | 11.20 | 0.41 | |
| 12.07.2026 | Hallands 3-dagars, etapp 3, lång | D16 | 51.48 | 10 /19 | 1.44 | 11.39 | 0.23 | 11.20 | 0.41 | |
| 11.07.2026 | Hallands 3-dagars, etapp 2, lång | D16 | 1.02.02 | 15 /27 | 0.56 | 12.50 | 0.12 | 11.20 | 0.41 | |
| 10.07.2026 | Hallands 3-dagars, etapp 1, medel | D16 | 39.33 | 9 /27 | 1.32 | 11.00 | 0.26 | 11.20 | 0.41 | |
| 26.06.2026 | EYOC 2026 - long | Women 16 | 1.01.50 | 27 /107 | 3.30 | 10.35 | 0.36 | 11.09 | 1.02 | |
| 25.06.2026 | EYOC 2026 - sprint | Women 16 | 16.05 | 46 /107 | 0.06 | 7.13 | 0.03 | – | – | – |
| 15.03.2026 | Vårracet, medel | D16 | 32.17 | 3 /12 | 0.46 | 10.04 | 0.14 | 11.42 | 1.19 | – |
| 14.03.2026 | Vårracet, lång | D16 | 50.57 | 7 /13 | 9.11 | 11.50 | 2.08 | 11.42 | 1.19 | – |
| 02.11.2025 | Höstracet + Pre-JWOC, middle | D14 | 26.41 | 4 /14 | 2.05 | 10.43 | 0.50 | 11.37 | 1.17 | |
| 26.10.2025 | Daladubbeln, patrull | D14 | 51.15 | 25 /210 | 0.14 | 9.35 | 0.03 | 11.43 | 1.20 | |
| 24.10.2025 | Lugnetsprinten | D14 | 16.51 | 6 /70 | – | – | – | – | – | – |
| 18.10.2025 | Blodslitet | D 13-14 | 56.06 | 8 /37 | – | – | – | – | – | – |
| 31.08.2025 | Kampen om Skagerrak 2025, løp 3 (m/åpne klasser) | D 13-14 | 32.58 | 4 /23 | 2.28 | 11.22 | 0.51 | 12.07 | 1.28 | |
| 30.08.2025 | Kampen om Skagerrak 2025, løp 2 | D 13-14 | 47.35 | 4 /24 | 9.14 | 12.28 | 2.25 | 12.07 | 1.28 | |
| 29.08.2025 | Kampen om Skagerrak, løp 1 | D13-14 | 16.26 | 5 /25 | – | – | – | – | – | – |
| 13.07.2025 | Hallands 3-dagars, etapp 3, lång | D14 | 38.59 | 12 /42 | 2.32 | 11.27 | 0.45 | 12.14 | 1.29 | |
| 12.07.2025 | Hallands 3-dagars, etapp 2, lång | D14 | 51.32 | 14 /45 | 4.16 | 11.44 | 0.58 | 12.14 | 1.29 | |
| 11.07.2025 | Hallands 3-dagars, etapp 1, medel | D14 | 31.04 | 9 /46 | 0.55 | 11.14 | 0.20 | 12.14 | 1.29 | |
| 19.10.2024 | Blodslitet | D 13-14 | 57.06 | 18 /50 | – | – | – | – | – | – |
| 14.07.2024 | Hallands 3-dagars, etapp 3, lång | D14 | 45.30 | 14 /35 | 3.48 | 11.42 | 0.59 | 13.01 | 2.08 | |
| 13.07.2024 | Hallands 3-dagars, etapp 2, lång | D14 | 53.38 | 20 /42 | 3.29 | 12.28 | 0.49 | 13.01 | 2.08 | |
| 12.07.2024 | Hallands 3-dagars, etapp 1, medel | D14 | 45.12 | 19 /39 | 10.27 | 13.16 | 3.04 | 13.01 | 2.08 | |
| 11.05.2024 | DM Sprint 2024 | D14 | 15.36 | 2 /13 | – | – | – | – | – | – |
| 23.03.2024 | Vårdubbeln, medel | D14 | 42.41 | 8 /15 | 8.57 | 14.20 | 3.00 | 13.39 | 1.57 | – |
| 22.03.2024 | DM Nat, DM | D14 | 29.02 | 2 /9 | 1.10 | 11.05 | 0.27 | 13.39 | 1.57 | – |
| 26.08.2023 | DM Mellem og KO sprint, DM Mellem | D12 | 15.44 | 1 /16 | – | – | – | – | – | – |
| 18.03.2023 | DM-Nat 2023 | D12 | 19.32 | 1 /4 | 0.01 | 10.46 | 0.01 | 12.22 | 1.46 | |
| 11.09.2022 | DM Stafet og Lang, DM Lang/Åbne baner | D12 | 24.48 | 2 /21 | 0.16 | 10.53 | 0.07 | 12.32 | 1.57 | |
| 27.08.2022 | DM Mellem, Mellem | D12 | 21.21 | 4 /13 | 0.41 | 11.03 | 0.21 | 12.50 | 2.11 | |
| 16.04.2022 | Påskeløbet 3. etape | D12 | 23.14 | 1 /21 | 0.00 | 10.34 | 0.00 | 13.34 | 2.23 | |
| 15.04.2022 | Påskeløbet 2. etape | D12 | 21.18 | 1 /20 | 0.18 | 9.49 | 0.08 | 13.34 | 2.23 | |
| 14.04.2022 | Påskeløbet 1. etape | D12 | 24.44 | 1 /22 | 0.05 | 10.37 | 0.02 | 13.34 | 2.23 | |
| 10.04.2022 | Göteborgsdubbeln, dag 2, medel | D12 | 50.23 | 22 /25 | 13.59 | 17.15 | 4.47 | 13.34 | 2.23 | |
| 09.04.2022 | Göteborgsdubbeln, dag 1, lång | D12 | 1.11.57 | 11 /14 | 21.22 | 18.46 | 5.34 | 13.34 | 2.23 | |
| 19.03.2022 | DM Nat 2022 | D12 | 25.25 | 4 /6 | 5.49 | 15.18 | 3.30 | 13.54 | 2.07 | – |
| 05.09.2021 | Rebild 2-dages div match | D12 | 23.49 | 3 /7 | 0.36 | 11.46 | 0.18 | – | – | – |
| 06.06.2021 | DM sprint, Sprint stafet | D/H12 2 common controls | 9.56 | 1 /8 | – | – | – | – | – | – |
| 06.06.2021 | DM sprint, Sprint stafet | D/H12, DH 12:bba | 9.56 | 1 /8 | – | – | – | – | – | – |
| 05.06.2021 | DM sprint, DM sprint/Åbne baner | D12 | 16.22 | 6 /17 | – | – | – | – | – | – |
| Dato | Løp | Klasse | Lag | Etappe | Tid | Etappeplass | Lagets plass |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 30.08.2026 | KM Stafett og Kampen om Skagerak stafett | H13-16 | Team skibsgebis | 2 | 20.57 | 12 | 9 |