Løperprofil
Anneleen Aerts
Antwerp orienteers
Feil klubb, eller løperen registrert dobbelt? Logg inn for å foreslå rettelser
Skogsrankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 17.09
- Løpskapasitet
- 14.17
- O-evne
- 2.52
- Jevnhet ±
- 8,8 %
- Usikkerhet ±
- 1.13
- Sikkerhet
- 4
- Bommer per løp
- 4,2
- Typisk bom
- 112 s
- Disk/brutt
- 8 %
- Distanseprofil
- best på korte (+0,1 % per dobling)
- Sesongprofil
- best i desember (±0,6 %)
- Løp i grunnlaget
- 8 (sist 25.06.2025)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | 0,2334 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | 0,2584 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0877 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,0688 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 0,69 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 3,73 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 1,5263 |
| bomVekt | 34,17 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,7213 |
| bomStorSigma | 0,9817 |
| antallBom | 27 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0824 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0758 |
| havariVekt | 1,88 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0,0018 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 1,1206 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | −0,0063 |
| fartSesongSin | 0,0003 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,1831 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 676,3 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 3803,1 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 4565,4 |
| beregnet | 06.11.2026 |
Sprintrankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 10.44
- Løpskapasitet
- 10.24
- O-evne
- 0.21
- Jevnhet ±
- 11,9 %
- Usikkerhet ±
- 1.05
- Sikkerhet
- 1
- Bommer per løp
- 1,1
- Typisk bom
- 90 s
- Disk/brutt
- 5 %
- Distanseprofil
- best på lange (−0,4 % per dobling)
- Sesongprofil
- jevn hele året
- Løp i grunnlaget
- 2 (sist 09.11.2024)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | 0,2435 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | 0,3382 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,1188 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,0956 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 0,21 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 1,03 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 1,2046 |
| bomVekt | 12,03 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,4992 |
| bomStorSigma | 0,7683 |
| antallBom | 4 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0548 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0855 |
| havariVekt | 0,57 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | −0,0053 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0,889 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | 0,0001 |
| fartSesongSin | 0,0001 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,0586 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 485,4 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 3854,1 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 3982 |
| beregnet | 06.11.2026 |
B-rankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 19.53
- Løpskapasitet
- 15.01
- O-evne
- 4.52
- Jevnhet ±
- 8,4 %
- Usikkerhet ±
- 2.25
- Sikkerhet
- 1
- Bommer per løp
- 4,1
- Typisk bom
- 192 s
- Disk/brutt
- 6 %
- Sesongprofil
- jevn hele året
- Løp i grunnlaget
- 2 (sist 15.09.2024)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | 0,1599 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | 0,2162 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0841 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,1148 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 0,15 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 1,14 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 1,1707 |
| bomVekt | 6,74 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 5,2572 |
| bomStorSigma | 0,8586 |
| antallBom | 7 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0565 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0811 |
| havariVekt | 0,38 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | −0,0005 |
| fartSesongSin | 0,0005 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,2348 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 765,1 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 3532,6 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 4676,9 |
| beregnet | 06.11.2026 |
C-rankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 12.32
- Løpskapasitet
- 11.07
- O-evne
- 1.25
- Jevnhet ±
- 9,1 %
- Usikkerhet ±
- 1.25
- Sikkerhet
- 1
- Bommer per løp
- 2,9
- Typisk bom
- 88 s
- Disk/brutt
- 9 %
- Løp i grunnlaget
- 1 (sist 21.06.2025)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | −0,1375 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | −0,211 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0914 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,1074 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 0,25 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 0,75 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 0,8679 |
| bomVekt | 5,47 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,4783 |
| bomStorSigma | 0,7464 |
| antallBom | 2 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0868 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0685 |
| havariVekt | 1,25 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | 0 |
| fartSesongSin | 0 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,2196 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 762,6 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 2625,6 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 2958,2 |
| beregnet | 06.11.2026 |
| Terskel | Streak | Uten slik bom siden | Lengste | Plass |
|---|---|---|---|---|
| Bom over to minutter | 3 | 25.06.2025 Idrefjällens 3-dagars, etapp 2, medel, bom 2.42 | 36 | – |
| Bom over fem minutter | 9 | 25.06.2025 Idrefjällens 3-dagars, etapp 2, medel, bom 5.08 | 99 | – |
| Bom over ti minutter | 116 | 15.09.2024 Romeriksløpet 2024, bom 12.17 | 116 | – |
| Dato | Løp | Klasse | Tid | Plass | Bommet | Justert kmtid | O-prest. | Forventet kmtid | O-evne | Terning |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 26.06.2025 | Idrefjällens 3-dagars, etapp 3, lång | D35 | 1.06.11 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 25.06.2025 | Idrefjällens 3-dagars, etapp 2, medel | D35 | 1.07.40 | 24 /24 | 17.11 | 20.00 | 5.05 | 17.48 | 3.27 | |
| 24.06.2025 | Idrefjällens 3-dagars, etapp 1, medel + Dalacupen & Juniorcup | D35 | 49.27 | 23 /24 | 9.11 | 17.44 | 3.18 | 17.48 | 3.27 | |
| 22.06.2025 | World Cup, publiktävling, dag 3, medel | Gul 5,0 | 36.59 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 21.06.2025 | World Cup, publiktävling, dag 2, lång | Gul 5,0 | 57.47 | 2 /7 | 3.13 | 11.26 | 0.38 | – | – | – |
| 20.06.2025 | World Cup, publiktävling, dag 1, medel | Gul 5,0 | 1.00.10 | 3 /3 | – | – | – | – | – | – |
| 10.11.2024 | O-event, dag 3 - Zoorientering | D21 | 32.11 | 22 /30 | 2.10 | 13.37 | 0.55 | 16.17 | 2.38 | |
| 09.11.2024 | O-event, dag 2 - Downhill Sprint | D21 | 52.33 | 27 /31 | 11.29 | (17.27) | 3.49 | 11.03 | 0.29 | – |
| 08.11.2024 | O-event, dag 1 - Sprint by Night | D21 | 24.01 | 17 /29 | 0.45 | 9.06 | 0.17 | 11.03 | 0.29 | – |
| 15.09.2024 | Romeriksløpet 2024 | B-åpen 17- | 1.41.56 | 4 /5 | 32.58 | 24.45 | 8.00 | 22.47 | 6.54 | – |
| 23.07.2023 | O-Ringen Åre, etapp 1, lång | Etappstart Medelsvår 5,0 | 1.48.37 | 50 /62 | 17.54 | 19.17 | 3.11 | – | – | – |
| 30.07.2022 | O-Ringen Uppsala | D21 Motion | 1.33.38 | 32 /43 | 20.12 | 19.27 | 4.12 | 18.15 | 3.18 | – |
| 29.07.2022 | O-Ringen Uppsala, etapp 4 | D21 Motion | 44.48 | 13 /43 | 3.07 | 13.10 | 0.55 | 18.15 | 3.18 | – |
| 28.07.2022 | O-Ringen Uppsala, etapp 3 | D21 Motion | 2.03.15 | 37 /43 | 16.24 | 20.49 | 2.46 | 18.15 | 3.18 | – |
| 26.07.2022 | O-Ringen Uppsala, etapp 2 | D21 Motion | 2.17.32 | 36 /42 | 30.01 | 23.38 | 5.09 | 18.15 | 3.18 | – |
| 25.07.2022 | O-Ringen Uppsala | D21 Motion | 1.14.17 | 29 /43 | 15.44 | 16.24 | 3.28 | 18.15 | 3.18 | – |