Løperprofil
Victor Gyllenswärd
Åre OK
Feil klubb, eller løperen registrert dobbelt? Logg inn for å foreslå rettelser
B-rankingen
29 løp
C-rankingen
31 løp
N-rankingen
5 løp
Skogsrankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 10.27
- Løpskapasitet
- 9.29
- O-evne
- 0.58
- Jevnhet ±
- 8,6 %
- Usikkerhet ±
- 0.30
- Sikkerhet
- 3
- Bommer per løp
- 2,5
- Typisk bom
- 75 s
- Disk/brutt
- 3 %
- Sesongprofil
- jevn hele året
- Løp i grunnlaget
- 4 (sist 27.09.2026)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | −0,176 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | −0,1632 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0864 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,0463 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 1,32 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 2,6 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 0,9245 |
| bomVekt | 19,97 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,315 |
| bomStorSigma | 0,7749 |
| antallBom | 5 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0337 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0758 |
| havariVekt | 3,65 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | −0,0002 |
| fartSesongSin | 0 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,1831 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 676,3 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 2525,3 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 2781,9 |
| beregnet | 06.11.2026 |
B-rankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 10.39
- Løpskapasitet
- 9.29
- O-evne
- 1.10
- Jevnhet ±
- 9,8 %
- Usikkerhet ±
- 0.13
- Sikkerhet
- 24
- Bommer per løp
- 3,1
- Typisk bom
- 70 s
- Disk/brutt
- 15 %
- Distanseprofil
- best på korte (+2,2 % per dobling)
- Sesongprofil
- jevn hele året
- Løp i grunnlaget
- 29 (sist 26.09.2026)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | −0,3015 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | −0,244 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0977 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,0197 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 14 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 23,68 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 0,8919 |
| bomVekt | 198,19 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,2539 |
| bomStorSigma | 0,6673 |
| antallBom | 66 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,1505 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,062 |
| havariVekt | 22,17 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0,0308 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 1,1848 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | −0,0008 |
| fartSesongSin | −0,0019 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,2348 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 765,1 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 2229,8 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 2506 |
| beregnet | 06.11.2026 |
C-rankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 10.18
- Løpskapasitet
- 8.44
- O-evne
- 1.34
- Jevnhet ±
- 9,9 %
- Usikkerhet ±
- 0.29
- Sikkerhet
- 20
- Bommer per løp
- 2,6
- Typisk bom
- 96 s
- Disk/brutt
- 11 %
- Distanseprofil
- best på korte (+0,4 % per dobling)
- Sesongprofil
- best i september (±2,2 %)
- Løp i grunnlaget
- 31 (sist 26.10.2025)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | −0,38 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | −0,384 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0991 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,0465 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 5,22 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 19,98 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 0,7813 |
| bomVekt | 147,73 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,5652 |
| bomStorSigma | 0,8931 |
| antallBom | 50 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,1079 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0752 |
| havariVekt | 11,75 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0,0051 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 1,0223 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | 0,0047 |
| fartSesongSin | 0,0217 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,2196 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 762,6 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 2061,7 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 2430,1 |
| beregnet | 06.11.2026 |
N-rankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 8.32
- Løpskapasitet
- 6.33
- O-evne
- 1.59
- Jevnhet ±
- 8,3 %
- Usikkerhet ±
- 1.16
- Sikkerhet
- 2
- Bommer per løp
- 3,1
- Typisk bom
- 93 s
- Disk/brutt
- 3 %
- Distanseprofil
- nøytral
- Sesongprofil
- jevn hele året
- Løp i grunnlaget
- 5 (sist 23.09.2023)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | −0,6542 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | −0,7074 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,083 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,1385 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 0,17 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 2,48 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 0,9712 |
| bomVekt | 10,85 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,5367 |
| bomStorSigma | 1,0117 |
| antallBom | 6 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0322 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0329 |
| havariVekt | 0,61 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0,0003 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0,7759 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | −0,001 |
| fartSesongSin | 0,0014 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,2096 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 753,1 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 1565 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 2040,6 |
| beregnet | 06.11.2026 |
| Terskel | Streak | Uten slik bom siden | Lengste | Plass |
|---|---|---|---|---|
| Bom over to minutter | 38 | 25.07.2026 O-Ringen Göteborg, etapp 5, lång, jaktstart, bom 4.54 | 130 | – |
| Bom over fem minutter | 57 | 09.07.2026 Gotlands 3-dagars, etapp 3, lång, omvänd jaktstart, bom 8.50 | 331 | – |
| Bom over ti minutter | 697 | 08.06.2024 Ösaträffen, dag 3, medel, bom 11.09 | 697 | – |
| Dato | Løp | Klasse | Tid | Plass | Bommet | Justert kmtid | O-prest. | Forventet kmtid | O-evne | Terning |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 18.10.2026 | Daladubbeln, patrull | H14 | – | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 27.09.2026 | Älgjakten | Älgjakten 1 gemensamma kontroller | 20.39 | 15 /32 | – | – | – | – | – | – |
| 27.09.2026 | Älgjakten | Älgjakten, 7 | 20.39 | 4 /49 | 1.00 | 9.33 | 0.28 | 10.29 | 0.58 | |
| 26.09.2026 | Loffelunken | H14 | 28.40 | 3 /24 | 0.10 | 9.59 | 0.03 | 10.46 | 1.10 | |
| 16.08.2026 | DM, lång, Jämtland-Härjedalen | Orange 3,0 | 1.04.45 | 6 /12 | 2.09 | (15.54) | 0.32 | 10.57 | 1.09 | |
| 25.07.2026 | O-Ringen Göteborg, etapp 5, lång, jaktstart | H13 | 44.44 | 49 /154 | 6.21 | 11.31 | 1.38 | 11.00 | 1.11 | |
| 24.07.2026 | O-Ringen Göteborg, etapp 4, medel | H13 | 32.19 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 23.07.2026 | O-Ringen Göteborg, etapp 3, medel | H13 | 30.12 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 21.07.2026 | O-Ringen Göteborg, etapp 2, lång | H13 | 38.16 | 26 /154 | 1.57 | 9.38 | 0.29 | 11.00 | 1.11 | |
| 20.07.2026 | O-Ringen Göteborg, etapp 1, lång | H13 | 48.02 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 09.07.2026 | Gotlands 3-dagars, etapp 3, lång, omvänd jaktstart | H14 | 43.12 | 9 /18 | 9.25 | 11.26 | 2.29 | 11.00 | 1.11 | |
| 08.07.2026 | Gotlands 3-dagars, etapp 2, medel | H14 | 30.12 | 11 /18 | 3.13 | 11.51 | 1.16 | 11.00 | 1.11 | |
| 07.07.2026 | Gotlands 3-dagars, etapp 1, medel | H14 | 25.18 | 6 /18 | 0.25 | 9.54 | 0.10 | 11.00 | 1.11 | |
| 01.07.2026 | Fjord-O 2026 | H 13-14 | 14.47 | 10 /14 | – | – | – | – | – | – |
| 01.07.2026 | Fjord-O 2026 | H 13-14 | 38.39 | 10 /28 | 3.21 | 11.24 | 0.59 | 11.00 | 1.11 | |
| 01.07.2026 | Fjord-O 2026 | H 13-14 | – | Inaktiv | – | – | – | – | – | – |
| 01.07.2026 | Fjord-O 2026 | H 13-14 | – | Inaktiv | – | – | – | – | – | – |
| 21.06.2026 | Idre Fjällorientering | H14 | 34.56 | 9 /13 | 0.08 | 10.28 | 0.02 | 11.11 | 1.05 | |
| 07.06.2026 | Ösaträffen, etapp 3, lång | H14 | 45.32 | 40 /56 | 3.45 | 11.57 | 0.59 | 11.11 | 1.05 | |
| 06.06.2026 | Ösaträffen, etapp 2, medel | H14 | 31.16 | 32 /62 | 0.57 | 11.08 | 0.20 | 11.11 | 1.05 | |
| 05.06.2026 | Ösaträffen, etapp 1, medel | H14 | 19.21 | 20 /57 | 0.40 | 9.01 | 0.19 | 11.11 | 1.05 | |
| 24.05.2026 | Torgnyloppet | H14 | 31.18 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 23.05.2026 | Storsjöträffen | H14 | 35.14 | 2 /10 | 2.51 | 11.04 | 0.54 | 11.27 | 1.15 | |
| 26.04.2026 | Uppsala möte, lång | H14 | 44.26 | 9 /20 | 1.57 | 11.10 | 0.29 | 11.37 | 1.18 | |
| 25.04.2026 | Uppsala möte, medel | H14 | 32.23 | 9 /24 | 2.59 | 12.13 | 1.07 | 11.37 | 1.18 | |
| 05.04.2026 | Kolmårdsmedeln (Swedish League, #2, WRE) | Orange 3,0 km | 35.32 | 5 /50 | 2.52 | 11.22 | 0.55 | 11.37 | 1.18 | |
| 22.03.2026 | SkidO, JSM/USM/VSM (Svenska cupen, #10, även seniorer), sprint | H14 | 17.08 | 5 /8 | – | – | – | – | – | – |
| 21.03.2026 | SkidO, SM/JSM/USM/VSM (Svenska cupen, #9), lång | H14 | 45.28 | 5 /9 | – | – | – | – | – | – |
| 26.10.2025 | Daladubbeln, patrull | H12 | 42.58 | 53 /205 | 1.14 | 9.47 | 0.17 | 10.45 | 1.18 | |
| 18.10.2025 | Helg utan älg, etapp 1, lång | H14 | 41.47 | 5 /16 | 3.19 | 11.15 | 0.54 | 12.17 | 1.32 | |
| 03.10.2025 | DM, natt, Jämtland-Härjedalen | H12 | 19.05 | 1 /7 | 0.09 | 8.54 | 0.04 | 10.45 | 1.18 | |
| 28.09.2025 | DM, ultralång, Jämtland-Härjedalen | H14 | 34.02 | 2 /3 | 4.45 | 12.15 | 1.43 | 12.30 | 1.34 | |
| 21.09.2025 | Älgjakten | Älgjakten 1 gemensamma kontroller | 15.36 | 7 /40 | – | – | – | – | – | – |
| 21.09.2025 | Älgjakten | Älgjakten, 1 | 15.36 | 4 /46 | 0.02 | 10.02 | 0.01 | 12.02 | 1.13 | |
| 20.09.2025 | Loffelunken | H14 | 25.01 | 11 /26 | 0.49 | 10.43 | 0.21 | 12.30 | 1.34 | |
| 14.09.2025 | Tour de Trondheim dag 3 (KM Lang) | H 13-14 | 45.16 | 6 /9 | 2.21 | 12.15 | 0.38 | 12.30 | 1.34 | |
| 13.09.2025 | Tour de Trondheim dag 2 og Ungdomsløp | H 13-14 | 40.13 | 4 /12 | 4.02 | 12.49 | 1.17 | 12.30 | 1.34 | |
| 30.08.2025 | Linnédubbeln, medel + DM, medel, Uppland | H14 | 43.17 | 9 /17 | 4.15 | 11.47 | 1.09 | 12.58 | 1.52 | |
| 17.08.2025 | DM, lång, Jämtland-Härjedalen | H12 | 25.44 | 1 /7 | 0.29 | 9.07 | 0.10 | 11.00 | 1.27 | |
| 16.08.2025 | DM, medel, Jämtland-Härjedalen | H12 | 19.16 | 1 /7 | 0.59 | 8.13 | 0.25 | 11.00 | 1.27 | |
| 09.08.2025 | Norrlandsmästerskapen, lång | H12 | 25.00 | 3 /19 | 0.55 | 8.13 | 0.18 | 11.00 | 1.27 | |
| 08.08.2025 | Norrlandsmästerskapen, sprint | H12 | 10.08 | 3 /21 | – | – | – | – | – | – |
| 26.07.2025 | O-Ringen Jönköping, etapp 5 | H12 | 24.50 | 49 /125 | 1.08 | 9.57 | 0.27 | 11.39 | 1.44 | |
| 25.07.2025 | O-Ringen Jönköping, etapp 4 | H12 | 30.16 | 63 /125 | 5.55 | 11.27 | 2.14 | 11.39 | 1.44 | |
| 22.07.2025 | O-Ringen Jönköping, etapp 2 | H12 | 18.48 | 37 /125 | 0.02 | 9.20 | 0.01 | 11.39 | 1.44 | |
| 21.07.2025 | O-Ringen Jönköping, etapp 1 | H12 | 50.51 | 90 /125 | 17.02 | 14.35 | 4.53 | 11.38 | 1.44 | |
| 26.06.2025 | Idrefjällens 3-dagars, etapp 3, lång | H14 | 45.14 | 17 /24 | 2.41 | 12.48 | 0.46 | 13.44 | 1.56 | – |
| 25.06.2025 | Idrefjällens 3-dagars, etapp 2, medel | H14 | 49.44 | 21 /24 | 4.22 | 17.13 | 1.31 | 13.44 | 1.56 | – |
| 24.06.2025 | Idrefjällens 3-dagars, etapp 1, medel + Dalacupen & Juniorcup | H14 | 24.24 | 14 /25 | 2.27 | 11.08 | 1.07 | 13.44 | 1.56 | – |
| 22.06.2025 | World Cup, publiktävling, dag 3, medel | H14 | 44.47 | 22 /30 | 7.35 | 13.39 | 2.19 | 13.44 | 1.56 | – |
| 21.06.2025 | World Cup, publiktävling, dag 2, lång | H14 | 57.52 | 15 /18 | 11.57 | 14.01 | 2.54 | 13.44 | 1.56 | – |
| 20.06.2025 | World Cup, publiktävling, dag 1, medel | H14 | 33.29 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 08.06.2025 | Ösaträffen, dag 3, medel | H14 | 35.54 | 33 /42 | 8.24 | 15.01 | 3.31 | 13.44 | 1.56 | – |
| 07.06.2025 | Ösaträffen, dag 2, lång | Orange 3km | 34.17 | 2 /69 | 1.46 | 12.35 | 0.39 | 13.44 | 1.56 | – |
| 06.06.2025 | Ösaträffen, dag 1, medel | H12 | 23.56 | 18 /47 | 2.10 | 10.16 | 0.56 | 12.08 | 1.51 | |
| 01.06.2025 | Swedish League, #7, lång (WRE) + Tour de Medelpad, dag 2 | H12 | 24.03 | 5 /21 | 0.43 | 10.02 | 0.18 | 12.08 | 1.51 | |
| 31.05.2025 | Swedish League, #6, medel (WRE) + Tour de Medelpad, dag 1 | H12 | 30.20 | 16 /25 | 6.34 | 12.56 | 2.48 | 12.32 | 2.02 | |
| 18.05.2025 | Torgnyloppet | H12 | 27.15 | 2 /13 | 1.06 | 9.52 | 0.24 | 12.32 | 2.02 | |
| 17.05.2025 | Storsjöträffen | H12 | 25.39 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 01.05.2025 | Swedish League, #3, medel (WRE) | H12 | 32.29 | 24 /32 | 6.23 | 15.28 | 3.02 | 12.32 | 2.02 | |
| 21.04.2025 | Uppsala möte, lång | H12 | 30.45 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 20.04.2025 | Uppsala möte, medel | H12 | 47.28 | 18 /22 | 19.43 | (21.38) | 8.59 | 12.36 | 2.11 | |
| 20.10.2024 | Daladubbeln, patrull | H12 | 50.39 | 119 /244 | 4.24 | 11.58 | 1.02 | 12.09 | 1.37 | |
| 18.10.2024 | Lugnetsprinten | H12 | 12.06 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 22.09.2024 | Älgjakten | Älgjakten 1 gemensamma kontroller | 29.00 | 36 /39 | – | – | – | – | – | – |
| 22.09.2024 | Älgjakten | Älgjakten, 2 | 29.00 | 30 /48 | 2.37 | 15.25 | 1.23 | 14.35 | 1.26 | – |
| 21.09.2024 | Loffelunken med ungdomsserien, #8 | H12 | 21.19 | 12 /26 | 2.09 | 12.00 | 1.13 | 12.10 | 1.36 | |
| 01.09.2024 | Tour de Trondheim dag 3 (KM Lang) | H 11-12 | 25.01 | 3 /9 | 2.04 | 11.40 | 0.58 | 12.10 | 1.36 | |
| 31.08.2024 | Tour de Trondheim dag 2 | H 11-12 | 50.00 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 10.08.2024 | Norrlandsmästerskapen, lång | H12 | 29.12 | 8 /14 | 3.44 | 12.29 | 1.36 | 12.25 | 1.47 | |
| 09.08.2024 | Norrlandsmästerskapen, sprint | H12 | 10.41 | 6 /13 | – | – | – | – | – | – |
| 27.07.2024 | O-Ringen Smålandskusten, etapp 5 | H11 | – | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 26.07.2024 | O-Ringen Smålandskusten, etapp 4 | H11 | 29.17 | 61 /121 | 7.43 | 14.00 | 3.41 | 12.29 | 1.46 | |
| 24.07.2024 | O-Ringen Smålandskusten, etapp 3 | H11 | 1.04.44 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 23.07.2024 | O-Ringen Smålandskusten, etapp 2 | H11 | 50.13 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 22.07.2024 | O-Ringen Smålandskusten, etapp 1 | H11 | 23.50 | 22 /118 | 1.07 | 9.32 | 0.27 | 12.29 | 1.46 | |
| 06.07.2024 | Årefjällens 3-dagars, dag 2, medel | H12 | 31.23 | 4 /9 | 3.23 | 12.00 | 1.18 | 12.29 | 1.46 | |
| 05.07.2024 | Årefjällens 3-dagars, dag 1, sprint | H12 | 12.50 | 4 /10 | – | – | – | – | – | – |
| 27.06.2024 | Idrefjällens 3-dagars, etapp 3, lång | H12 | 31.00 | 7 /16 | 2.02 | 11.23 | 0.45 | 13.10 | 1.49 | |
| 25.06.2024 | Idrefjällens 3-dagars, etapp 1, medel | H12 | 21.44 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 25.06.2024 | Idrefjällens 3-dagars etapp 2 | H12 | 21.25 | 7 /17 | 0.06 | 10.20 | 0.03 | 13.10 | 1.49 | |
| 23.06.2024 | Jubileumsorientering 50-år, lång | H12 | 30.35 | 5 /6 | 2.30 | 12.46 | 1.03 | 13.10 | 1.49 | |
| 09.06.2024 | Ösaträffen, dag 4, lång | H12 | 31.36 | 16 /33 | 3.56 | 11.48 | 1.28 | 13.10 | 1.49 | |
| 08.06.2024 | Ösaträffen, dag 3, medel | H12 | 54.21 | 38 /49 | 11.31 | (19.16) | 4.05 | 13.10 | 1.49 | |
| 07.06.2024 | Ösaträffen, dag 2, lång | H12 | 16.56 | 16 /44 | 0.31 | 10.52 | 0.20 | 13.10 | 1.49 | |
| 06.06.2024 | Ösaträffen, dag 1, medel | H12 | 30.09 | 31 /45 | 1.49 | 12.20 | 0.45 | 13.10 | 1.49 | |
| 15.10.2023 | Daladubbeln, patrull | H12 | – | Cancelled | – | – | – | – | – | – |
| 13.10.2023 | Lugnetsprinten | H10 | – | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 24.09.2023 | Älgjakten | Älgjakten 2 gemensamma kontroller | 21.46 | 13 /41 | – | – | – | – | – | – |
| 24.09.2023 | Älgjakten | Älgjakten, 3 | 21.46 | 22 /30 | 5.39 | 14.19 | 3.43 | – | – | – |
| 23.09.2023 | Loffelunken med Ungdomsserien, #7 | H10 | 15.09 | 1 /24 | 0.39 | 8.56 | 0.23 | 11.38 | 2.18 | |
| 29.06.2023 | Idrefjällens 3-dagars | H10 | 44.33 | 11 /12 | 23.09 | (20.13) | 10.30 | 13.11 | 3.02 | – |
| 28.06.2023 | Idrefjällens 3-dagars | H10 | 14.32 | 10 /13 | 0.00 | 10.11 | 0.00 | 13.11 | 3.02 | – |
| 27.06.2023 | Idrefjällens 3-dagars | H10 | 18.21 | 8 /12 | 2.54 | 11.44 | 1.51 | 13.11 | 3.02 | – |
| 06.06.2023 | Ösaträffen, dag 4, lång | Mycket lätt 2 km | 19.44 | 1 /36 | 0.24 | 10.06 | 0.12 | 13.11 | 3.02 | – |
| 05.06.2023 | Ösaträffen, dag 3, medel | Lätt 2,5 km | 45.37 | 20 /35 | 16.40 | 20.22 | 7.26 | 16.18 | 3.32 | – |
| 04.06.2023 | Ösaträffen, dag 2, lång | Lätt 2,5 km | 34.59 | 5 /39 | 5.37 | 15.36 | 2.30 | 16.18 | 3.32 | – |