Løperprofil
Laura Dalglish
Stavanger
Feil klubb, eller løperen registrert dobbelt? Logg inn for å foreslå rettelser
Skogsrankingen
13 løp
Sprintrankingen
5 løp
B-rankingen
24 løp
C-rankingen
11 løp
Skogsrankingen
nr. 1611 av 2067
Nr. 1611 av 2067 blant kvinner i Norge · nr. 118 av 133 i klassen D40–44 · nr. 26 av 30 i 1982-kullet
- Forventet kmtid
- 17.16
- Løpskapasitet
- 14.42
- O-evne
- 2.35
- Jevnhet ±
- 8,6 %
- Usikkerhet ±
- 0.27
- Sikkerhet
- 10
- Bommer per løp
- 3,5
- Typisk bom
- 126 s
- Disk/brutt
- 5 %
- Distanseprofil
- best på korte (+0,3 % per dobling)
- Sesongprofil
- best i september (±1,6 %)
- Løp i grunnlaget
- 14 (sist 04.11.2026)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | 0,2613 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | 0,2686 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0864 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,026 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 5,19 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 10,24 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 1,2901 |
| bomVekt | 132,84 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,8356 |
| bomStorSigma | 0,9278 |
| antallBom | 51 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0491 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0719 |
| havariVekt | 8,9 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0,0037 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0,9918 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | 0,0054 |
| fartSesongSin | 0,0152 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,1831 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 676,3 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 3910,3 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 4596,5 |
| beregnet | 06.11.2026 |
Sprintrankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 10.03
- Løpskapasitet
- 9.33
- O-evne
- 0.30
- Jevnhet ±
- 7,2 %
- Usikkerhet ±
- 0.17
- Sikkerhet
- 5
- Bommer per løp
- 1,0
- Typisk bom
- 121 s
- Disk/brutt
- 6 %
- Distanseprofil
- best på lange (−0,3 % per dobling)
- Sesongprofil
- best i juli (±0,7 %)
- Løp i grunnlaget
- 6 (sist 13.09.2026)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | 0,1632 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | 0,1711 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0723 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,0278 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 3,24 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 5 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 1,1397 |
| bomVekt | 69,66 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,799 |
| bomStorSigma | 0,9357 |
| antallBom | 11 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0586 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0565 |
| havariVekt | 4,12 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | −0,0041 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 1,0005 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | 0,0062 |
| fartSesongSin | 0,0028 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,0586 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 485,4 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 3541,1 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 3729,6 |
| beregnet | 06.11.2026 |
B-rankingen
nr. 274 av 336
Nr. 274 av 336 blant kvinner i Norge · nr. 22 av 27 i klassen D40–44 · nr. 2 av 4 i 1982-kullet
- Forventet kmtid
- 19.56
- Løpskapasitet
- 16.47
- O-evne
- 3.09
- Jevnhet ±
- 13,5 %
- Usikkerhet ±
- 0.27
- Sikkerhet
- 19
- Bommer per løp
- 4,1
- Typisk bom
- 121 s
- Disk/brutt
- 8 %
- Distanseprofil
- best på lange (−0,8 % per dobling)
- Sesongprofil
- best i september (±0,8 %)
- Løp i grunnlaget
- 24 (sist 26.09.2026)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | 0,2654 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | 0,2677 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,1347 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,022 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 13,61 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 18,93 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 1,1621 |
| bomVekt | 207,49 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,794 |
| bomStorSigma | 0,9024 |
| antallBom | 65 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0847 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,03 |
| havariVekt | 20,82 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | −0,0112 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0,9835 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | 0,002 |
| fartSesongSin | 0,0076 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,2348 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 765,1 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 3947,3 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 4690,1 |
| beregnet | 06.11.2026 |
C-rankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 14.58
- Løpskapasitet
- 13.36
- O-evne
- 1.23
- Jevnhet ±
- 8,5 %
- Usikkerhet ±
- 0.54
- Sikkerhet
- 8
- Bommer per løp
- 2,6
- Typisk bom
- 88 s
- Disk/brutt
- 4 %
- Distanseprofil
- best på lange (−0,2 % per dobling)
- Sesongprofil
- best i mars (±2,1 %)
- Løp i grunnlaget
- 12 (sist 24.08.2025)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | 0,0638 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | 0,066 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0851 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,0588 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 2,45 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 8,12 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 0,779 |
| bomVekt | 57,73 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,4757 |
| bomStorSigma | 0,8539 |
| antallBom | 18 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0414 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,047 |
| havariVekt | 4,93 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | −0,0032 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0,7146 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | −0,0009 |
| fartSesongSin | −0,021 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,2196 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 762,6 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 3209,3 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 3533,9 |
| beregnet | 06.11.2026 |
N-rankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 12.59
- Løpskapasitet
- 11.59
- O-evne
- 1.00
- Jevnhet ±
- 9,8 %
- Usikkerhet ±
- 1.38
- Sikkerhet
- 2
- Bommer per løp
- 2,3
- Typisk bom
- 78 s
- Disk/brutt
- 3 %
- Distanseprofil
- best på korte (+0,1 % per dobling)
- Løp i grunnlaget
- 3 (sist 30.06.2024)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | −0,0507 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | −0,0454 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0983 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,1189 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 0,28 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 1,83 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 0,7266 |
| bomVekt | 10,41 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,3616 |
| bomStorSigma | 0,7575 |
| antallBom | 1 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,032 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0329 |
| havariVekt | 0,68 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0,0015 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0,8063 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | 0 |
| fartSesongSin | 0 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,2096 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 753,1 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 2865,5 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 3104 |
| beregnet | 06.11.2026 |
| Terskel | Streak | Uten slik bom siden | Lengste | Plass |
|---|---|---|---|---|
| Bom over to minutter | 18 | 24.10.2026 HARDHAUSEN, bom 16.54 | 88 | nr. 3781 |
| Bom over fem minutter | 18 | 24.10.2026 HARDHAUSEN, bom 16.54 | 161 | nr. 6086 |
| Bom over ti minutter | 18 | 24.10.2026 HARDHAUSEN, bom 16.54 | 161 | nr. 7367 |
| Dato | Løp | Klasse | Tid | Plass | Bommet | Justert kmtid | O-prest. | Forventet kmtid | O-evne | Terning |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 04.11.2026 | Nattløp Øksnevadskogen | Damer - mellomlang løype | 38.41 | 8 /15 | 2.00 | 13.12 | 0.41 | 17.16 | 2.35 | |
| 24.10.2026 | HARDHAUSEN | Åpen 4 | 1.35.12 | 17 /22 | – | – | – | – | – | – |
| 26.09.2026 | Rankingfinale | B-åpen 17- | 36.20 | 4 /7 | 5.23 | 15.01 | 2.14 | 20.00 | 3.10 | |
| 25.09.2026 | KM Natt | B-åpen 17- | 1.08.08 | 1 /3 | 8.58 | 20.33 | 2.42 | 20.00 | 3.10 | |
| 24.09.2026 | Torsdagsløp September | B-åpen | 26.50 | 2 /5 | 0.07 | 15.20 | 0.04 | 20.00 | 3.10 | |
| 15.09.2026 | Ungdomscup m/nærløp - Finale - Melshei | B-åpen | 37.47 | 3 /8 | 2.11 | 20.49 | 1.12 | 20.00 | 3.10 | |
| 13.09.2026 | Kretsløp Sprint (RR) - Sandneshallen | A-åpen | 27.43 | 1 /2 | 6.05 | 11.58 | 2.38 | 10.04 | 0.31 | |
| 08.09.2026 | Ungdomscup m/nærløp - Løp 7 - Vannassen | B-åpen | 23.51 | 5 /17 | – | – | – | – | – | – |
| 07.09.2026 | Åpent klubbløp Bogafjell - Plassatjern | Damer - mellomlang løype | 36.30 | 8 /9 | 5.44 | 16.12 | 2.33 | 18.00 | 2.47 | |
| 01.09.2026 | Ungdomscup m/nærløp - Løp 6 - Lundehaugen | B-åpen | 20.43 | 5 /17 | – | – | – | – | – | – |
| 27.08.2026 | Torsdagløp August - Sørmarka | B-åpen | 1.32.59 | 2 /4 | – | – | – | – | – | – |
| 22.08.2026 | KM Lang | B-åpen 17- | 1.19.43 | 3 /4 | 20.43 | 27.01 | 7.01 | 20.24 | 3.39 | |
| 16.08.2026 | Vestlandsmesterskapet | B-åpen 17- | 45.49 | 3 /11 | 9.19 | 19.04 | 3.53 | 20.24 | 3.39 | |
| 15.08.2026 | Vestlandsmesterskapet | B-åpen 17- | 1.08.17 | 13 /17 | 14.22 | 23.16 | 4.54 | 20.24 | 3.39 | |
| 25.07.2026 | O-Ringen Göteborg, etapp 5, lång, jaktstart | Orange 4,0 | 1.10.43 | 30 /67 | 7.12 | 16.03 | 1.38 | 19.38 | 3.15 | |
| 24.07.2026 | O-Ringen Göteborg, etapp 4, medel | Orange 4,0 | 1.25.52 | 53 /68 | 17.41 | 25.22 | 5.14 | 19.38 | 3.15 | |
| 23.07.2026 | O-Ringen Göteborg, etapp 3, medel | Orange 4,0 | 41.29 | 16 /68 | 4.47 | 14.35 | 1.41 | 19.38 | 3.15 | |
| 21.07.2026 | O-Ringen Göteborg, etapp 2, lång | Orange 4,0 | 1.39.23 | 56 /68 | 15.19 | 22.48 | 3.31 | 19.38 | 3.15 | |
| 20.07.2026 | O-Ringen Göteborg, etapp 1, lång | Orange 4,0 | 1.30.50 | 52 /69 | 28.05 | 19.38 | 6.04 | 19.38 | 3.15 | |
| 10.07.2026 | Innendørsorientering, Sørlandsgaloppen | B-Løype | 30.28 | 7 /36 | – | – | – | – | – | – |
| 09.07.2026 | Sørlandsgaloppen | B-åpen 17- | 28.16 | 20 /44 | – | – | – | – | – | – |
| 18.06.2026 | Torsdagsløp Juni - Godalen | B-åpen | 23.36 | 1 /1 | – | – | – | – | – | – |
| 06.06.2026 | Tour de Orientering | B-åpen 17- | 2.52 | 3 /3 | – | – | – | – | – | – |
| 06.06.2026 | Tour de Orientering | B-åpen 17- | 22.28 | 3 /15 | – | – | – | – | – | – |
| 06.06.2026 | Tour de Orientering | B-åpen 17- | 43.53 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 02.06.2026 | Ungdomscup m/nærløp - Løp 4 - Sandneshallen | B-åpen | 23.52 | 6 /14 | 2.02 | 16.00 | 1.22 | 19.48 | 2.48 | |
| 26.05.2026 | Ungdomscup m/nærløp - Løp 3 - Alsvik | B-åpen | 37.21 | 6 /11 | 2.39 | 20.29 | 1.27 | 20.20 | 2.57 | |
| 21.05.2026 | Torsdagsløp mai - Madlatuå | B-åpen | 1.05.43 | 2 /3 | 5.36 | 17.48 | 1.31 | 20.20 | 2.57 | |
| 12.05.2026 | Ungdomscup m/nærløp - Løp 1 - Øksnevadskogen | B-åpen | 28.42 | 8 /13 | 4.56 | 18.58 | 3.21 | 20.20 | 2.57 | |
| 09.05.2026 | Åpent klubbmesterskap innendørs - Vågen VGS | Damer - Medium | 57.51 | 10 /14 | 25.12 | (14.56) | 6.32 | 9.50 | 0.30 | |
| 09.05.2026 | Sprint utendørs før innendørs mesterskap | DAM | 19.40 | 4 /11 | 0.07 | 8.40 | 0.03 | 9.50 | 0.30 | |
| 26.04.2026 | Kretsløp (RR) Sælandskogen | B-åpen 17- | 1.05.39 | 3 /6 | 13.37 | 23.47 | 4.56 | 21.43 | 3.45 | |
| 25.04.2026 | KM Sprint - Rogaland | D 17- | 23.12 | 16 /20 | 0.51 | 10.19 | 0.23 | 10.24 | 0.18 | |
| 19.04.2026 | Vestlandspremieren dag 3 Kristtornløpet | B-åpen 17- | 1.03.05 | 7 /11 | 7.33 | 21.01 | 2.31 | 21.43 | 3.45 | |
| 18.04.2026 | Vestlandspremieren dag 2, Sveio | B-open 17- | 1.00.20 | 13 /16 | 13.18 | 25.36 | 5.39 | 21.43 | 3.45 | |
| 17.04.2026 | Vestlandspremieren dag 1 Møllesprinten | B-Open17 | 35.48 | 6 /8 | – | – | – | – | – | – |
| 26.03.2026 | Torsdagsløp Mars | B-mellom | 56.11 | 12 /14 | 14.11 | 21.04 | 5.19 | 19.59 | 3.14 | |
| 15.03.2026 | Sprint og Knock-Out NM test | Prolog | 40.31 | 31 /36 | 5.28 | 12.21 | 1.40 | 10.32 | 0.19 | – |
| 14.03.2026 | Vinterkarusell løp nr 7 Vagleskogen | Damer - mellomlang løype | 1.09.42 | 23 /25 | 17.15 | 21.35 | 5.21 | 18.57 | 3.10 | |
| 04.03.2026 | Nattløp nr 9 - Ulsnes | DM | 1.16.05 | 11 /13 | 18.13 | 20.08 | 4.49 | 18.57 | 3.10 | |
| 21.02.2026 | Vinterkarusell løp nr 6 - Universitetet | DAM | 38.59 | 5 /12 | – | – | – | – | – | – |
| 19.02.2026 | Torsdagsløp Februar | B-mellom | 44.02 | 12 /13 | 6.14 | 20.19 | 2.53 | 19.52 | 2.32 | |
| 04.02.2026 | Nattløp løp nr 7 Neseskogen | Damer - mellomlang løype | 1.19.28 | 10 /10 | 20.36 | 22.51 | 5.55 | 18.56 | 3.12 | |
| 29.01.2026 | Torsdagsløp januar | B-mellom | 45.48 | 5 /9 | – | – | – | – | – | – |
| 24.01.2026 | Vinterkarusell Melsvatnet | JM | 54.23 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 10.01.2026 | Vinterkarusell 3 Njåskogen | Damer - kort løype | 53.42 | 16 /20 | 13.58 | 21.50 | 5.41 | 18.24 | 2.55 | |
| 13.12.2025 | Høstkarusellen løp 3 - Krossberg | DAM | 1.24.37 | 10 /10 | 26.23 | 23.02 | 7.11 | 18.13 | 2.55 | |
| 29.11.2025 | Høstkarusell løp 2 - Madlatua | DAM | 1.36.09 | 12 /12 | 30.03 | (26.45) | 8.22 | 17.29 | 2.21 | |
| 19.11.2025 | Nattløp Hålandskogen | DK | 58.23 | 10 /13 | – | – | – | – | – | – |
| 05.11.2025 | Nattløp Øksnevadskogen | Damer - mellomlang løype | 1.01.32 | 11 /12 | 9.30 | 18.08 | 2.48 | 17.29 | 2.21 | |
| 30.09.2025 | Ungdomscup Finale Gramstad | B-åpen | 36.35 | 7 /7 | 10.25 | (30.10) | 8.35 | 20.03 | 2.28 | – |
| 27.09.2025 | Rankingfinale på Lundekvam | B-åpen 17- | – | Inaktiv | – | – | – | – | – | – |
| 26.09.2025 | KM Natt ROK - Alsvik | B-åpen 17- | 40.33 | 1 /1 | 2.40 | 18.37 | 1.13 | 20.03 | 2.28 | – |
| 16.09.2025 | Ungdomscup 7 | B-åpen | 21.20 | 4 /11 | 0.13 | 17.26 | 0.11 | 20.03 | 2.28 | – |
| 24.08.2025 | KM Stafett individuelt | C-åpen 17- | 23.01 | 2 /4 | 1.47 | 16.54 | 1.19 | 15.56 | 1.22 | |
| 23.08.2025 | KM Lang Sirdal | C-åpen 17- | 32.52 | 4 /5 | 4.48 | 18.26 | 2.41 | 15.56 | 1.22 | |
| 06.07.2025 | Sørlandsgaloppen 2025 | C-åpen 17- | 34.24 | 14 /44 | 0.04 | 13.54 | 0.02 | 15.33 | 1.18 | |
| 06.07.2025 | Sørlandsgaloppen 2025 | C-åpen 17- | 33.00 | 15 /145 | 0.16 | 14.46 | 0.07 | 15.33 | 1.18 | |
| 06.07.2025 | Sørlandsgaloppen 2025 | C-åpen 17- | 42.33 | 18 /145 | 2.13 | 14.59 | 0.47 | 15.33 | 1.18 | |
| 06.07.2025 | Sørlandsgaloppen 2025 | C-åpen 17- | – | Inaktiv | – | – | – | – | – | – |
| 01.06.2025 | Kretsløp lang (publikumsløp JWOC-uttak), Hjelmeland | C-åpen 17- | 46.01 | 1 /2 | – | – | – | – | – | – |
| 31.05.2025 | Kretsløp mellom (publikumsløp JWOC-uttak), Hjelmeland | C-åpen 17- | 26.55 | 2 /3 | 2.34 | 16.25 | 1.34 | 16.01 | 1.52 | |
| 25.05.2025 | Kretsløp Alsvik | C-åpen 17- | 33.31 | 3 /3 | 4.02 | 16.44 | 2.01 | 16.01 | 1.52 | |
| 27.04.2025 | Åpent Klubbmesterskap i innendørsorientering Sandneshallen | Damer - Medium | 0.00 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 06.04.2025 | Vestlandspremieren-III | C-åpen 17- | 53.41 | 7 /17 | 13.39 | 18.13 | 4.38 | 15.54 | 2.05 | |
| 05.04.2025 | Vestlandspremieren-II | C-open 17- | 22.36 | 3 /9 | 0.25 | 12.35 | 0.14 | 15.54 | 2.05 | |
| 04.04.2025 | Vestlandspremieren-I | DC | 23.42 | 12 /18 | 3.25 | 11.48 | 1.42 | – | – | – |
| 22.03.2025 | Vinterkarusell 1+ i Sørmarka | DK | 57.16 | 10 /16 | 24.03 | (27.04) | 11.22 | 16.31 | 1.54 | |
| 08.03.2025 | Vinterkarusell Ganddal IL Vagleskogen | Damer - kort løype | 0.00 | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 08.02.2025 | Vinterkarusell Gramstad | Damer - kort løype | 1.12.15 | 14 /16 | – | – | – | – | – | – |
| 05.02.2025 | Nattløp Ganddal IL Njåskogen | Damer - kort løype | 40.42 | 7 /11 | 9.18 | 18.48 | 4.18 | 15.30 | 1.12 | |
| 18.12.2024 | Nattløp Sørmarka | DK | 47.28 | 3 /7 | 4.43 | 16.07 | 1.36 | 15.12 | 0.55 | – |
| 07.12.2024 | Høstkarusellen løp 3 - Kvernevik | DK | 24.26 | 1 /12 | 0.53 | 14.14 | 0.31 | 15.12 | 0.55 | – |
| 04.12.2024 | Nattløp Selshammeren | DK | 33.28 | 4 /16 | – | – | – | – | – | – |
| 28.11.2024 | Torsdagsløp November | C-kort | 0.00 | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 23.11.2024 | Høstkarusell løp 2 - Ulsnes | DK | 35.31 | 4 /6 | – | – | – | – | – | – |
| 20.11.2024 | Nattløp Hålandskogen | DK | 59.20 | 3 /5 | – | – | – | – | – | – |
| 09.11.2024 | Høstkarusell løp 1 - Tastaveden | DK | 25.56 | 2 /3 | 4.10 | 17.16 | 2.46 | – | – | – |
| 26.10.2024 | HARDHAUSEN | Trim | 1.06.25 | 12 /26 | – | – | – | – | – | – |
| 24.09.2024 | Nærløp m/Ungdomscup Finale | C-åpen | 25.38 | 2 /5 | 0.41 | 19.12 | 0.31 | 18.38 | 1.46 | – |
| 17.09.2024 | Ungdomscup og nærløp Bogafjell | C-åpen | 42.39 | 4 /10 | 7.56 | 19.40 | 3.39 | 18.38 | 1.46 | – |
| 05.09.2024 | Familiedag på Krossberg og SO-cup løp 7 | C-åpen | 23.53 | 5 /5 | – | – | – | – | – | – |
| 03.09.2024 | Nærløp Selshammeren | C-åpen | 1.21.52 | 21 /21 | – | – | – | – | – | – |
| 27.08.2024 | Nærløp-Ungdomscup - Alsvik | C-åpen | 37.02 | 2 /4 | 4.21 | 19.03 | 2.14 | – | – | – |
| 30.06.2024 | Sørlandsgaloppen 2024 | N2-åpen 17- | 16.06 | 1 /6 | 0.12 | 11.10 | 0.08 | 12.59 | 0.39 | – |
| 30.06.2024 | Sørlandsgaloppen 2024 | N2-åpen 17- | 26.47 | 2 /29 | 1.03 | 13.49 | 0.33 | 12.59 | 0.39 | – |
| 30.06.2024 | Sørlandsgaloppen 2024 | N2-åpen 17- | 22.35 | 4 /29 | 0.08 | 12.30 | 0.04 | 12.59 | 0.39 | – |
| 30.06.2024 | Sørlandsgaloppen 2024 | N2-åpen 9-16 | 15.02 | – | – | – | – | – | – | – |
| Dato | Løp | Klasse | Lag | Etappe | Tid | Etappeplass | Lagets plass |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 22.09.2026 | Sørmarkstafetten | stafett | Stavanger Orienteringsklubb 1 | 2 | 22.00 | 12 | 16 |
| 23.08.2026 | KM Stafett | Åpen | Stavanger Orienteringsklubb 1 | 3 | 53.32 | 2 | 2 |