Løperprofil
Anna-Karin Mattsson
Skattkärrs SOK
Feil klubb, eller løperen registrert dobbelt? Logg inn for å foreslå rettelser
Skogsrankingen
70 løp
Sprintrankingen
12 løp
C-rankingen
9 løp
Skogsrankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 12.32
- Løpskapasitet
- 11.53
- O-evne
- 0.39
- Jevnhet ±
- 8,1 %
- Usikkerhet ±
- 0.10
- Sikkerhet
- 46
- Bommer per løp
- 2,2
- Typisk bom
- 68 s
- Disk/brutt
- 1 %
- Distanseprofil
- best på lange (−2,9 % per dobling)
- Sesongprofil
- best i april (±2,1 %)
- Løp i grunnlaget
- 70 (sist 27.09.2026)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | 0,05 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | 0,0505 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0805 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,0132 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 24,95 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 46,33 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 0,7842 |
| bomVekt | 435,86 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,214 |
| bomStorSigma | 0,5741 |
| antallBom | 113 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,01 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0611 |
| havariVekt | 33,03 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | −0,0427 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 1,29 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | 0,0026 |
| fartSesongSin | −0,0203 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,1831 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 676,3 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 3164,1 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 3335,9 |
| beregnet | 06.11.2026 |
Sprintrankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 8.26
- Løpskapasitet
- 8.22
- O-evne
- 0.04
- Jevnhet ±
- 6,1 %
- Usikkerhet ±
- 0.10
- Sikkerhet
- 11
- Bommer per løp
- 0,5
- Typisk bom
- 48 s
- Disk/brutt
- 3 %
- Distanseprofil
- best på korte (+0,5 % per dobling)
- Sesongprofil
- best i november (±0,6 %)
- Løp i grunnlaget
- 13 (sist 18.09.2026)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | 0,0309 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | 0,032 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0607 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,0199 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 5,75 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 10,51 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 0,5344 |
| bomVekt | 134,35 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 3,8662 |
| bomStorSigma | 0,4664 |
| antallBom | 4 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0322 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0772 |
| havariVekt | 7,44 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0,0073 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0,843 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | −0,0037 |
| fartSesongSin | 0,0051 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,0586 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 485,4 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 3099,7 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 3124,7 |
| beregnet | 06.11.2026 |
B-rankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 15.34
- Løpskapasitet
- 13.33
- O-evne
- 2.01
- Jevnhet ±
- 8,7 %
- Usikkerhet ±
- 1.48
- Sikkerhet
- 2
- Bommer per løp
- 3,8
- Typisk bom
- 93 s
- Disk/brutt
- 6 %
- Distanseprofil
- best på korte (+0,1 % per dobling)
- Sesongprofil
- jevn hele året
- Løp i grunnlaget
- 3 (sist 14.09.2024)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | 0,0571 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | 0,0718 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0871 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,1094 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 0,19 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 1,55 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 1,0648 |
| bomVekt | 10,1 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,5374 |
| bomStorSigma | 0,7787 |
| antallBom | 9 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,056 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0808 |
| havariVekt | 0,49 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0,0009 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 1,1562 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | −0,0002 |
| fartSesongSin | −0,0031 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,2348 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 765,1 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 3188,3 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 3662,9 |
| beregnet | 06.11.2026 |
C-rankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 12.11
- Løpskapasitet
- 10.36
- O-evne
- 1.36
- Jevnhet ±
- 7,9 %
- Usikkerhet ±
- 0.57
- Sikkerhet
- 5
- Bommer per løp
- 3,4
- Typisk bom
- 86 s
- Disk/brutt
- 4 %
- Distanseprofil
- best på lange (−0,4 % per dobling)
- Sesongprofil
- best i april (±0,6 %)
- Løp i grunnlaget
- 9 (sist 26.04.2025)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | −0,1849 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | −0,2002 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0789 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,0749 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 0,75 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 4,84 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 1,0174 |
| bomVekt | 38,56 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,4534 |
| bomStorSigma | 0,7312 |
| antallBom | 23 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0393 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0673 |
| havariVekt | 1,92 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | −0,0053 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 1,4904 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | 0,0013 |
| fartSesongSin | −0,0061 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,2196 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 762,6 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 2501,2 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 2877,4 |
| beregnet | 06.11.2026 |
N-rankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 10.30
- Løpskapasitet
- 9.20
- O-evne
- 1.11
- Jevnhet ±
- 10,0 %
- Usikkerhet ±
- 1.45
- Sikkerhet
- 1
- Bommer per løp
- 2,9
- Typisk bom
- 73 s
- Disk/brutt
- 3 %
- Løp i grunnlaget
- 1 (sist 02.03.2024)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | −0,3021 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | −0,5147 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,1004 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,1537 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 0,07 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 0,57 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 0,9211 |
| bomVekt | 2,78 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,2889 |
| bomStorSigma | 0,7593 |
| antallBom | 1 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0331 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0329 |
| havariVekt | 0,37 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | 0 |
| fartSesongSin | 0 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,2096 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 753,1 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 2229,1 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 2510,7 |
| beregnet | 06.11.2026 |
| Terskel | Streak | Uten slik bom siden | Lengste | Plass |
|---|---|---|---|---|
| Bom over to minutter | 61 | 05.09.2026 DM, medel, Värmland, bom 2.10 | 164 | – |
| Bom over fem minutter | 221 | 04.07.2026 Eskilstuna Weekend, etapp 2, medel, bom 5.01 | 674 | – |
| Bom over ti minutter | 1 264 | hele karrieren siden 2012 | 1 264 | – |
| Dato | Løp | Klasse | Tid | Plass | Bommet | Justert kmtid | O-prest. | Forventet kmtid | O-evne | Terning |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 27.09.2026 | Linnédubbeln, lång | D55 | 58.45 | 5 /11 | 3.07 | 12.59 | 0.41 | 12.32 | 0.39 | |
| 20.09.2026 | Veteran-SM, lång + publiktävling (medel) | D55 | 57.02 | 17 /78 | 0.37 | 11.55 | 0.08 | 12.32 | 0.39 | |
| 19.09.2026 | Veteran-SM, medel | D55 | 35.37 | 24 /91 | 0.30 | 12.19 | 0.10 | 12.32 | 0.39 | |
| 18.09.2026 | Veteran-SM, sprint | D55 | 14.41 | 7 /59 | 0.01 | 7.55 | 0.01 | 8.26 | 0.04 | |
| 05.09.2026 | DM, medel, Värmland | D55 | 46.23 | 5 /7 | 3.07 | 13.08 | 0.53 | 12.32 | 0.39 | |
| 23.08.2026 | Kilsbergsträffen, dag 2, medel (publiktävling SM) | D55 | 1.01.47 | 9 /10 | 2.54 | 14.11 | 0.40 | 12.30 | 0.40 | |
| 16.08.2026 | DM, sprint, Värmland | D55 | 15.42 | 1 /3 | 0.01 | 8.24 | 0.01 | 8.33 | 0.05 | |
| 02.08.2026 | Hagatorpslången | D55 | 47.50 | 2 /11 | 1.30 | 11.07 | 0.21 | 12.30 | 0.40 | |
| 01.08.2026 | Hagatorpsmedeln | D55 | 36.03 | 4 /15 | 1.19 | 12.03 | 0.26 | 12.30 | 0.40 | |
| 25.07.2026 | O-Ringen Göteborg, etapp 5, lång, jaktstart | D55 Kort | 36.01 | 6 /126 | 1.56 | 11.35 | 0.37 | 12.30 | 0.41 | |
| 24.07.2026 | O-Ringen Göteborg, etapp 4, medel | D55 Kort | 33.53 | 14 /126 | 0.07 | 12.03 | 0.02 | 12.30 | 0.41 | |
| 23.07.2026 | O-Ringen Göteborg, etapp 3, medel | D55 Kort | 25.00 | 7 /126 | 0.14 | 10.55 | 0.06 | 12.30 | 0.41 | |
| 21.07.2026 | O-Ringen Göteborg, etapp 2, lång | D55 Kort | 40.25 | 21 /126 | 1.30 | 11.51 | 0.26 | 12.30 | 0.41 | |
| 20.07.2026 | O-Ringen Göteborg, etapp 1, lång | D55 Kort | 43.01 | 17 /126 | 2.48 | 12.03 | 0.47 | 12.30 | 0.41 | |
| 16.07.2026 | Tivedsmedeln, dag 1, torsdag | D55 | 53.18 | 9 /19 | 4.37 | 13.27 | 1.10 | 12.30 | 0.41 | |
| 15.07.2026 | Österlens 3-kvällars, kväll 3 | D55 | 30.34 | 4 /25 | 0.38 | 11.45 | 0.15 | 12.30 | 0.41 | |
| 14.07.2026 | Österlens 3-kvällars, kväll 2 | D55 | 32.09 | 6 /24 | 0.04 | 12.05 | 0.02 | 12.30 | 0.41 | |
| 13.07.2026 | Österlens 3-kvällars, kväll 1 | D55 | 35.34 | 7 /27 | 0.48 | 11.38 | 0.16 | 12.30 | 0.41 | |
| 05.07.2026 | Eskilstuna Weekend, etapp 3, lång | D55 | 1.05.28 | 9 /21 | 7.42 | 13.03 | 1.32 | 12.30 | 0.41 | |
| 04.07.2026 | Eskilstuna Weekend, etapp 2, medel | D55 | 58.08 | 12 /21 | 8.28 | 14.56 | 2.11 | 12.30 | 0.41 | |
| 03.07.2026 | Eskilstuna Weekend, etapp 1, medel | D55 | 35.42 | 8 /21 | 3.22 | 12.17 | 1.09 | 12.30 | 0.41 | |
| 31.05.2026 | World Cup Spectator Race #3 - Kinnekullesprinten, etapp 2 | Blå 2,5 | 26.02 | 16 /34 | 2.00 | 10.17 | 0.47 | 8.40 | 0.05 | |
| 31.05.2026 | World Cup Spectator Race #3 - Kinnekullesprinten, etapp 2 | D50 | 16.33 | 4 /20 | 0.01 | 8.14 | 0.00 | 8.40 | 0.05 | |
| 29.05.2026 | World Cup Spectator Race #1 - Kinnekullesprinten, etapp 1 | D50 | 19.08 | 4 /13 | 0.01 | 8.05 | 0.00 | 8.40 | 0.05 | |
| 16.05.2026 | Vikingträffen | D55 | 36.47 | 2 /10 | 0.20 | 11.34 | 0.06 | 12.38 | 0.42 | |
| 26.04.2026 | Uppsala möte, lång | D55 | 50.47 | 5 /14 | 2.12 | 11.52 | 0.31 | 12.41 | 0.43 | |
| 25.04.2026 | Uppsala möte, medel | D55 | 34.29 | 3 /24 | 1.13 | 11.24 | 0.24 | 12.41 | 0.43 | |
| 12.04.2026 | Vårspringet, dag 2, lång | D55 | 54.22 | 3 /7 | 1.29 | 11.29 | 0.19 | 12.41 | 0.43 | |
| 11.04.2026 | Vårspringet, dag 1, medel | D55 | 41.44 | 5 /13 | 1.57 | 12.15 | 0.34 | 12.41 | 0.43 | |
| 05.04.2026 | Kolmårdsmedeln (Swedish League, #2, WRE) | D55 | 36.04 | 13 /28 | 2.33 | 12.50 | 0.54 | 12.41 | 0.43 | |
| 03.04.2026 | Swedish League, #1, sprint (WRE) + Påsksprinten (publiktävling) | D50 | 17.59 | 6 /24 | 0.33 | 8.29 | 0.16 | 8.34 | 0.05 | |
| 03.04.2026 | Swedish League, #1, sprint (WRE) + Påsksprinten (publiktävling) | Svår 3,0 km | 22.33 | 8 /22 | 0.32 | 8.17 | 0.12 | 8.34 | 0.05 | |
| 29.03.2026 | Tibrotrippeln, lång | D55 | 49.45 | 4 /19 | 5.29 | 11.53 | 1.19 | 12.53 | 0.47 | |
| 28.03.2026 | Tibrotrippeln, medel | D55 | 38.32 | 4 /21 | 4.26 | 12.50 | 1.29 | 12.53 | 0.47 | |
| 21.03.2026 | Nyköpingsorienteringen | D55 | 52.32 | 12 /23 | 0.40 | 12.25 | 0.09 | 12.53 | 0.47 | |
| 08.03.2026 | Hallandspremiären, lång | D55 | 40.15 | 11 /28 | 0.46 | 11.31 | 0.13 | 12.53 | 0.47 | |
| 07.03.2026 | Hallandspremiären, medel | D55 | 35.14 | 10 /37 | 1.48 | 11.40 | 0.36 | 12.53 | 0.47 | |
| 01.03.2026 | Sverigepremiären, lång | Blå 3,0 | 32.54 | 20 /81 | 4.20 | 12.47 | 1.41 | 12.53 | 0.47 | |
| 01.03.2026 | Sverigepremiären, lång | D55 | 47.32 | 4 /22 | 0.35 | 11.15 | 0.08 | 12.53 | 0.47 | |
| 28.02.2026 | Sverigepremiären, medel | D55 | 35.54 | 8 /36 | 1.29 | 11.36 | 0.29 | 13.37 | 0.47 | |
| 07.09.2025 | DM, lång, Värmland | D50 | 1.14.00 | 9 /9 | 2.47 | 14.06 | 0.32 | 13.58 | 0.48 | |
| 30.08.2025 | Linnédubbeln, medel + DM, medel, Uppland | D50 | 1.06.03 | 16 /20 | 6.08 | 17.16 | 1.36 | 13.56 | 0.49 | |
| 03.08.2025 | Billingemedeln, dag 2 | D50 | 41.55 | 10 /15 | 4.26 | 14.46 | 1.34 | 13.56 | 0.49 | |
| 02.08.2025 | Billingemedeln, dag 1 | D50 | 37.24 | 14 /25 | 1.21 | 12.51 | 0.28 | 13.56 | 0.49 | |
| 16.07.2025 | Österlens 3-kvällars, kväll 3 | D50 | 40.36 | 9 /29 | 2.59 | 13.32 | 1.00 | 13.36 | 0.47 | |
| 15.07.2025 | Österlens 3-kvällars, kväll 2 | D50 | 38.02 | 10 /34 | 1.18 | 12.08 | 0.25 | 13.36 | 0.47 | |
| 14.07.2025 | Österlens 3-kvällars, kväll 1 | D50 | 49.42 | 26 /31 | 3.50 | 17.53 | 1.23 | 13.36 | 0.47 | |
| 06.07.2025 | Eskilstuna Weekend, etapp 3, lång | D50 | – | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 05.07.2025 | Eskilstuna Weekend, etapp 2, lång | D50 | – | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 04.07.2025 | Eskilstuna Weekend, etapp 1, medel | D50 | 47.08 | 10 /15 | 5.56 | 15.04 | 1.54 | 13.36 | 0.47 | |
| 08.06.2025 | Sommarlandssprinten | D50 | 20.11 | 4 /15 | 0.42 | 8.55 | 0.19 | 8.48 | 0.06 | |
| 07.06.2025 | Kinnekullesprinten, etapp 1 | D50 | 18.57 | 4 /12 | 0.01 | 8.52 | 0.00 | 8.48 | 0.06 | |
| 07.06.2025 | Kinnekullesprinten, etapp 2 | D50 | 14.54 | 4 /12 | 0.00 | 8.28 | 0.00 | 8.48 | 0.06 | |
| 17.05.2025 | Vikingträffen | D50 | 36.04 | 5 /8 | 0.41 | 12.33 | 0.14 | 13.21 | 0.45 | |
| 01.05.2025 | Swedish League, #3, medel (WRE) | D50 | 38.34 | 32 /49 | 5.31 | 14.51 | 2.07 | 13.21 | 0.45 | |
| 26.04.2025 | Ullaredsdubbeln, lång | Gul 5,0 | 1.04.13 | 1 /8 | 5.43 | 11.43 | 1.03 | 12.32 | 1.23 | |
| 21.04.2025 | Uppsala möte, lång | D50 | 58.35 | 12 /23 | 5.23 | 12.02 | 1.06 | 13.14 | 0.42 | |
| 20.04.2025 | Uppsala möte, medel | D50 | 46.21 | 16 /28 | 5.05 | 14.57 | 1.38 | 13.14 | 0.42 | |
| 19.04.2025 | Uppsala möte, sprint | D50 | 19.10 | 5 /12 | 0.33 | 8.41 | 0.15 | 8.50 | 0.09 | |
| 19.04.2025 | Öjetrampen, Five-O, #3, lång | Gul 5,0 | 50.22 | 2 /8 | 4.05 | 11.46 | 0.57 | 12.32 | 1.23 | |
| 02.03.2025 | Sverigepremiären, lång | D50 | 48.25 | 14 /31 | 2.28 | 12.24 | 0.38 | 13.17 | 0.33 | |
| 01.03.2025 | Sverigepremiären, medel | D50 | 38.24 | 13 /50 | 1.55 | 12.41 | 0.38 | 13.17 | 0.33 | |
| 27.10.2024 | Oktoberracet | D50 | 47.35 | 12 /16 | 2.45 | 15.36 | 0.54 | 14.04 | 0.32 | |
| 21.09.2024 | Kristinehamnsmedeln | D50 | 47.32 | 6 /8 | 3.38 | 15.02 | 1.09 | 13.17 | 0.33 | |
| 14.09.2024 | DM, medel, Värmland | Medelsvår 3 km | 53.30 | 7 /17 | 4.20 | 15.10 | 1.14 | 15.28 | 1.52 | |
| 01.09.2024 | Vargsöndan | Gul 5,0 | 1.01.22 | 2 /13 | 5.44 | 12.54 | 1.12 | 13.14 | 1.28 | |
| 07.07.2024 | Morokulien 2-dagers | B-åpen 17- | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 09.06.2024 | Sommarlandssprinten | D50 | 21.12 | 6 /20 | 0.28 | 9.02 | 0.12 | 8.59 | 0.08 | – |
| 18.05.2024 | Vikingträffen | D50 | 34.21 | 7 /11 | 2.45 | 15.23 | 1.14 | 12.08 | 0.30 | |
| 05.05.2024 | Björkforskampen | Lätt 2,5 km | 22.02 | 2 /18 | 0.41 | 12.39 | 0.24 | 13.39 | 1.36 | |
| 21.04.2024 | Herkules Skogsdåd | Lätt 5 km | 1.07.29 | 1 /6 | 6.03 | 12.36 | 1.08 | 13.51 | 1.49 | |
| 30.03.2024 | Öjetrampen, Five-O, #3, lång | Medelsvår 3 km | 42.04 | 15 /81 | 4.17 | 14.48 | 1.30 | 15.45 | 2.23 | – |
| 29.03.2024 | Kortfredagen, Five-O, #2, sprint | D50 | 17.11 | 7 /14 | 0.05 | 8.55 | 0.03 | – | – | – |
| 03.03.2024 | Sverigepremiären, lång | Mycket lätt 4 km | 29.55 | 1 /3 | – | – | – | – | – | – |
| 02.03.2024 | Sverigepremiären, medel | Mycket lätt 2 km | 19.21 | 1 /36 | 0.05 | 10.33 | 0.03 | – | – | – |
| 23.09.2023 | DM, medel, Värmland | Lätt 2,5 km | 45.45 | 3 /6 | 10.14 | 18.42 | 4.11 | 15.10 | 2.10 | |
| 16.09.2023 | Kroppa IF | Lätt 2,5 km | 29.42 | 1 /5 | – | – | – | – | – | – |
| 07.08.2022 | Lassalyckans långdistans | D50 | – | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 06.08.2022 | Lassalyckans medeldistans | D50 | – | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 20.07.2022 | Österlens 3-kvällars | D50 | 26.54 | 3 /19 | 0.06 | 10.05 | 0.02 | 10.12 | 0.24 | |
| 19.07.2022 | Österlens 3-kvällars | D50 | 23.29 | 3 /17 | 1.21 | 10.31 | 0.36 | 10.12 | 0.24 | |
| 18.07.2022 | Österlens 3-kvällars | D50 | 27.23 | 3 /17 | 0.44 | 9.39 | 0.16 | 10.12 | 0.24 | |
| 28.05.2022 | Världscupen i Borås, publiktävling, dag 3, medel | Lätt 5 km | 59.54 | 1 /4 | – | – | – | – | – | – |
| 21.05.2022 | Vikingträffen | D50 | 31.44 | 3 /9 | 1.36 | 11.23 | 0.34 | 10.36 | 0.26 | |
| 01.05.2022 | Skärmenträffen | Lätt 5 km | 40.27 | 1 /5 | 2.08 | 10.04 | 0.32 | 10.54 | 0.54 | |
| 24.04.2022 | Aleträffen | Lätt 5 km | 1.01.42 | 4 /7 | 1.09 | 9.57 | 0.11 | 11.06 | 0.49 | – |
| 17.04.2022 | Boforsloppet | D50 | 1.08.16 | 3 /8 | 4.55 | 11.25 | 0.49 | 10.31 | 0.26 | |
| 16.04.2022 | Öjetrampen, Five-O, #3, lång | Lätt 5 km | 52.55 | 1 /20 | 2.31 | 10.23 | 0.30 | 11.06 | 0.49 | – |
| 09.04.2022 | Björkforskampen | D50 | 34.16 | 3 /12 | 0.56 | 10.09 | 0.17 | 10.31 | 0.26 | |
| 03.04.2022 | Tibrotrippeln, söndag | D50 | 37.29 | 3 /12 | 0.44 | 9.26 | 0.11 | 10.31 | 0.26 | |
| 02.04.2022 | Tibrotrippeln, lördag | D50 | 36.29 | 3 /18 | 0.23 | 10.24 | 0.07 | 10.31 | 0.26 | |
| 26.09.2021 | Värmlandstrippeln, dag 3, lång | D50 | – | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 24.09.2021 | Värmlandstrippeln, dag 1, natt + DM, natt, Värmland | D50 | 36.16 | 1 /2 | – | – | – | – | – | – |
| 18.09.2021 | MTBO, DM, medel, Värmland | D50 | 41.24 | 1 /3 | – | – | – | – | – | – |
| 11.09.2021 | DM, medel, Värmland | D50 | 30.52 | 1 /8 | 1.06 | 9.49 | 0.21 | 10.45 | 0.29 | |
| 04.09.2021 | DM, medel, Västergötland | Medelsvår 3 km | 47.32 | 20 /40 | 12.26 | 18.24 | 4.49 | – | – | – |
| 29.08.2021 | Veteran-SM, lång | D50 | 35.49 | 5 /36 | 0.14 | 9.40 | 0.04 | 10.54 | 0.32 | |
| 21.08.2021 | Kils OK medeldistans | D50 | 30.15 | 3 /4 | 1.13 | 11.01 | 0.27 | 10.54 | 0.32 | |
| 14.08.2021 | Arosträffen | D50 | 34.33 | 1 /7 | 0.11 | 10.57 | 0.03 | 10.54 | 0.32 | |
| 08.08.2021 | Tibrotrippeln, Söndagslången | D50 | 45.57 | 4 /24 | 5.25 | 10.54 | 1.17 | 10.54 | 0.32 | |
| 07.08.2021 | Tibrotrippeln, Lördagsmedeln | D50 | 31.16 | 3 /30 | 1.31 | 10.41 | 0.31 | 10.54 | 0.32 | |
| 06.08.2021 | Tibrptrippeln, Fredagsmedeln | D50 | 37.00 | 3 /15 | 4.24 | 12.13 | 1.27 | 10.54 | 0.32 | |
| 11.07.2021 | Fäbodloppet 2-dagars, dag 2 | D50 | 31.31 | 1 /14 | 1.33 | 11.18 | 0.33 | 11.12 | 0.30 | – |
| 10.07.2021 | Fäbodloppet 2-dagars, dag 1 | D50 | 45.08 | 1 /12 | 0.18 | 10.26 | 0.04 | 11.12 | 0.30 | – |
| 06.07.2014 | Morokulien 2-dagers | D21 | 45.03 | 4 /12 | 1.19 | 10.28 | 0.18 | 10.46 | 0.34 | |
| 07.07.2013 | Morokulien 2-dagers | D21 | 36.57 | 6 /11 | 0.25 | 9.47 | 0.07 | 10.30 | 0.41 | – |
| 07.07.2013 | Morokulien 2-dagers | D21 | 1.18.39 | 6 | 5.18 | 10.08 | 0.41 | 10.30 | 0.41 | – |
| 08.07.2012 | Morokulien 2-dagers | D21 | 32.56 | 6 /11 | 1.18 | 9.34 | 0.23 | – | – | – |