Løperprofil
George Rennie
North West Junior Squad
Feil klubb, eller løperen registrert dobbelt? Logg inn for å foreslå rettelser
Skogsrankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 15.17
- Løpskapasitet
- 13.00
- O-evne
- 2.16
- Jevnhet ±
- 8,0 %
- Usikkerhet ±
- 0.32
- Sikkerhet
- 6
- Bommer per løp
- 3,8
- Typisk bom
- 105 s
- Disk/brutt
- 4 %
- Distanseprofil
- best på korte (+0,2 % per dobling)
- Sesongprofil
- best i november (±0,5 %)
- Løp i grunnlaget
- 9 (sist 23.08.2026)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | 0,1401 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | 0,1771 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0798 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,0341 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 2,29 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 6,04 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 1,3675 |
| bomVekt | 59,57 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,654 |
| bomStorSigma | 0,9239 |
| antallBom | 34 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0417 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0606 |
| havariVekt | 3,41 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0,0034 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 1,8429 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | −0,0032 |
| fartSesongSin | 0,0042 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,1831 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 676,2 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 3462,1 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 4066,5 |
| beregnet | 05.11.2026 |
Sprintrankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 7.45
- Løpskapasitet
- 7.35
- O-evne
- 0.10
- Jevnhet ±
- 6,3 %
- Usikkerhet ±
- 0.51
- Sikkerhet
- 1
- Bommer per løp
- 0,9
- Typisk bom
- 62 s
- Disk/brutt
- 6 %
- Distanseprofil
- best på lange (−0,2 % per dobling)
- Sesongprofil
- jevn hele året
- Løp i grunnlaget
- 2 (sist 24.07.2024)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | −0,067 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | 0,0925 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0629 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,1038 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 0,14 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 1,13 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 0,9676 |
| bomVekt | 14,52 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,125 |
| bomStorSigma | 0,5919 |
| antallBom | 3 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0561 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0855 |
| havariVekt | 0,37 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | −0,0031 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 1,1659 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | −0,0006 |
| fartSesongSin | 0,0008 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,0586 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 485,4 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 2811,2 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 2873,9 |
| beregnet | 05.11.2026 |
B-rankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 11.52
- Løpskapasitet
- 9.56
- O-evne
- 1.55
- Jevnhet ±
- 8,8 %
- Usikkerhet ±
- 2.33
- Sikkerhet
- 0
- Bommer per løp
- 3,5
- Typisk bom
- 94 s
- Disk/brutt
- 6 %
- Løp i grunnlaget
- 1 (sist 27.08.2022)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | −0,2526 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | −0,1253 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0877 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,1943 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 0,01 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 0,41 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 0,9794 |
| bomVekt | 2,42 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,5402 |
| bomStorSigma | 0,8202 |
| antallBom | 2 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0573 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0829 |
| havariVekt | 0,07 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | 0 |
| fartSesongSin | 0 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,2349 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 764,9 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 2339,3 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 2791,9 |
| beregnet | 05.11.2026 |
| Terskel | Streak | Uten slik bom siden | Lengste | Plass |
|---|---|---|---|---|
| Bom over to minutter | 7 | 23.08.2026 KM Langdistanse - Ertemarka, bom 7.36 | 53 | – |
| Bom over fem minutter | 7 | 23.08.2026 KM Langdistanse - Ertemarka, bom 7.36 | 66 | – |
| Bom over ti minutter | 142 | 21.07.2024 Croeso 2024, bom 15.34 | 142 | – |
| Dato | Løp | Klasse | Tid | Plass | Bommet | Justert kmtid | O-prest. | Forventet kmtid | O-evne | Terning |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 23.08.2026 | KM Langdistanse - Ertemarka | H 17-20 | 2.00.36 | 16 /18 | 20.42 | 15.18 | 2.37 | 15.07 | 2.17 | |
| 18.08.2026 | Ungdomsserien løp 4 | H 17-20 | 49.48 | 10 /11 | 2.56 | 13.56 | 0.49 | 15.07 | 2.17 | |
| 24.08.2024 | KM Mellom | H 15-16 | 44.55 | 9 /10 | 10.46 | 16.15 | 3.54 | 14.58 | 2.12 | |
| 27.07.2024 | Croeso 2024 - Day 6 - Merthyr Common | M16A | 1.28.24 | 19 /21 | 17.49 | 16.41 | 3.22 | 14.41 | 2.01 | – |
| 26.07.2024 | Croeso 2024 - Day 5 - Llangynidr | M16A | 1.20.47 | 17 /22 | 6.58 | 14.13 | 1.14 | 14.41 | 2.01 | – |
| 25.07.2024 | Croeso 2024 - Day 4 - Pen Rhiw Wen | M16A | 1.34.54 | 22 /23 | 11.22 | 15.40 | 1.53 | 14.41 | 2.01 | – |
| 24.07.2024 | Croeso 2024 - Rest Day Sprint - Brecon | Men Junior (M16-) | 16.56 | 9 /13 | 0.34 | 8.43 | 0.18 | 8.05 | 0.10 | – |
| 23.07.2024 | Croeso 2024 - Day 3 - Carreg Goch | M16A | 1.17.06 | 21 /26 | 2.54 | 13.19 | 0.30 | 14.41 | 2.01 | – |
| 22.07.2024 | Croeso 2024 - Day 2 - Cribarth | M16A | 1.08.29 | 21 /26 | 9.28 | 14.15 | 1.58 | 14.41 | 2.01 | – |
| 21.07.2024 | Croeso 2024 | M16A | 2.02.22 | 23 /25 | 21.20 | 20.13 | 3.32 | 14.41 | 2.01 | – |
| 20.08.2023 | WRE & City Race | M YOUTH | 43.50 | 18 /23 | 3.25 | 8.45 | 0.41 | – | – | – |
| 27.08.2022 | KM Mellom Østfold | H 13-14 | 40.13 | 10 /12 | 3.08 | 14.28 | 1.08 | – | – | – |
| 23.08.2022 | Ungdomsserien løp 5 | H13-14 | 51.13 | 9 /15 | – | – | – | – | – | – |